Kosmetyki M.A.C. cz. 5 - Strona 13 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-04-18, 17:49   #361
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

a kiedy ma być event z Surf Babe?
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-18, 17:52   #362
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Lemirka Pokaż wiadomość
a kiedy ma być event z Surf Babe?
właśnie nie wiem, i bardzo ubolewam bo pewnie w majowy albo tydzień później... a ja mam oba te weekendy "wyjazdowe" (
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-18, 18:12   #363
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
właśnie nie wiem, i bardzo ubolewam bo pewnie w majowy albo tydzień później... a ja mam oba te weekendy "wyjazdowe" (
Tak wcześnie? To gdzie ja czytałam, ze International Surf dostępna w czerwcu, a w USA w maju
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-18, 18:22   #364
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Tak wcześnie? To gdzie ja czytałam, ze International Surf dostępna w czerwcu, a w USA w maju
ja dostałam info, że jakoś na początku maja, choć przyznam szczerze i bez bicia - wolałabym się tym razem mylić. Z dwóch powodów:
a) więcej kasy
b) obecność na evencie

__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-18, 18:30   #365
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
OoOO ) niestety nie będzie mnie na evencie Surf Babe, ale na kolejnym na pewno będę to się jakoś zgadamy
chętnie potestuję jednak nie ma to jak osobiście zmacać )) ooo a to ja myślałam, że jesteś bardziej NC20 ))
W zasadzie to ja też nie jestem pewna, czy na evencie Surf Babe będę, bo nie wiem, na kiedy jest zaplanowany, a w rodzinie mam dwie komunie (w maju), na których mus być . Tak czy siak na pewno się spotkamy, jak nie na tym evencie, to na następnym . Zabiorę, co trzeba, a kiedy, to się umówimy .
Co do podkładów, to najbardziej kolorystycznie odpowiada mi właśnie NC 15, z Pro Longwear, niestety pod innymi względami nie sprawdził się na mojej dziwnej cerze :-(.
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-18, 18:34   #366
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
W zasadzie to ja też nie jestem pewna, czy na evencie Surf Babe będę, bo nie wiem, na kiedy jest zaplanowany, a w rodzinie mam dwie komunie (w maju), na których mus być . Tak czy siak na pewno się spotkamy, jak nie na tym evencie, to na następnym . Zabiorę, co trzeba, a kiedy, to się umówimy .
Co do podkładów, to najbardziej kolorystycznie odpowiada mi właśnie NC 15, z Pro Longwear, niestety pod innymi względami nie sprawdził się na mojej dziwnej cerze :-(.
no właśnie - u mnie też komunia. I wyjazd na koncert - nach Berlin... Mam nadzieję, że znajdę tam MACa i MACa PRO
Oczywiście że się spotkamy ) a ile fajnych kolekcji we wakacje wychodzi
a nie jest tak przypadkiem, że nc15stki z ProLongwear są jakoś ciemniejsze niż w innych podkładach MACa? coś było z kolorówką PL.... ) ale to może mi sie źle kojarzy
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-18, 18:45   #367
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
ja dostałam info, że jakoś na początku maja, choć przyznam szczerze i bez bicia - wolałabym się tym razem mylić. Z dwóch powodów:
a) więcej kasy
b) obecność na evencie

Kasiaj, no początek maja jeszcze ujdzie, lepiej jednak połowe maja, a najlepiej czerwiec z tychże samych powodów, które wstawiłaś w punkcie a)
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-04-18, 18:47   #368
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
no właśnie - u mnie też komunia. I wyjazd na koncert - nach Berlin... Mam nadzieję, że znajdę tam MACa i MACa PRO
Oczywiście że się spotkamy ) a ile fajnych kolekcji we wakacje wychodzi
a nie jest tak przypadkiem, że nc15stki z ProLongwear są jakoś ciemniejsze niż w innych podkładach MACa? coś było z kolorówką PL.... ) ale to może mi sie źle kojarzy
Tak naprawdę, to ja w kolorystyce podkładów MAC'a aktualnie trochę się gubię, bo dotąd nie znalazłam żadnego, który by mi odpowiadał, więc generalnie dałam sobie spokój i od dłuższego już czasu nic nawet nie testuję, chyba że tak tylko, na prędce, w sklepie . Ale faktycznie może w innych podkładach byłabym "ciemniejszą" NC .
Mam nadzieję, że dopadniesz MAC PRO w Berlinie .
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-18, 18:50   #369
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
właśnie nie wiem, i bardzo ubolewam bo pewnie w majowy albo tydzień później... a ja mam oba te weekendy "wyjazdowe" (
to lipa - przecież wiadomo, że to raczej termin wyjazdów.

Mam nadzieję, że jednak się nie zdecydują.
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-18, 19:50   #370
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Kasiaj, no początek maja jeszcze ujdzie, lepiej jednak połowe maja, a najlepiej czerwiec z tychże samych powodów, które wstawiłaś w punkcie a)

środek maja byłby idealny

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Tak naprawdę, to ja w kolorystyce podkładów MAC'a aktualnie trochę się gubię, bo dotąd nie znalazłam żadnego, który by mi odpowiadał, więc generalnie dałam sobie spokój i od dłuższego już czasu nic nawet nie testuję, chyba że tak tylko, na prędce, w sklepie . Ale faktycznie może w innych podkładach byłabym "ciemniejszą" NC .
Mam nadzieję, że dopadniesz MAC PRO w Berlinie .
mi pasuje nc15.
też mam nadzieję na tego MACa PRO

Cytat:
Napisane przez Lemirka Pokaż wiadomość
to lipa - przecież wiadomo, że to raczej termin wyjazdów.

Mam nadzieję, że jednak się nie zdecydują.
no właśnie...no ale kolekcja wychodzi... ) nie poradzimy
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-18, 21:54   #371
Kajol
Zadomowienie
 
Avatar Kajol
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 065
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Ja mam temperówkę z MAC'a i bardzo sobie chwalę
Mała, czarna, z przeźroczystym wieczkiem. Kosztowała coś ok. 20 zł, jeśli dobrze pamiętam. We Wro wisi na stelażu przy kasie, tam gdzie aplikatory, gąbeczki etc.
rzeczywiście bardzo dobra ta temperówka - nie wiem na czym to polega, ale najlepsza jaką do tej pory miałam (wcześniej kupowałam najtańsze w zwykłych drogeriach)
Kajol jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-18, 22:06   #372
tiniaczek
Zakorzenienie
 
Avatar tiniaczek
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 287
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
a może Sable? Jako brąz złamany różem sprawdza się super )
Odpowiednik NL wpadający w żółty? A może Ricepaper?
Jasny róż - Vex a jak ma być barziej widoczny kolor różowy to Da Bling.


ja właśnie nawet myślałam o np By Candlelight... musiałby się ładnie sprawdzić jako rozświetlacz... Szkoda że Beauty Powders nnie są w regularnej, one dają ładny glow ) a nad High Beamem też myślę... choć może lepiej w wersji złotej (to chyba Moon Beam nie?)




mogliby, oooooj mogliby )
Ja bardzo lubię Hollywood Glo tez z benefit. Cudeńko, ale chyba w Polsce nie ma
tiniaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-18, 23:49   #373
KNK
Zadomowienie
 
Avatar KNK
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 935
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez BrandNewName Pokaż wiadomość
O no własnie - czy można poprosić Kamilu o taki elaborat o korektorach (trwałość, konsystencja, czy nadają się pod oczy czy nie, czy włażą w zmarszczki)?
Pati przypominij mi za parę dni, bo tera znie mam głowy do pisania

Cytat:
Napisane przez kamilanna Pokaż wiadomość
Warto Dzieki tej bazie nauczylam sie "nosic" szminki.
Przedluza trwalosc szminki i to znacznie.
Kolor trzyma sie dlugo i rownomiernie.
Odkad uzywam tej bazy jeszcze mi sie nic nie zwazylo.
I wydaje mi sie,ze usta sa fajnie nawilzone dzieki niej
no to mamy kolejną rzecz do zakupu

Cytat:
Napisane przez Vanth Pokaż wiadomość
Taki pan w okularach może? Na mnie też zrobił wrażenie nie do końca kompetentnego, nim odnalazł wśród cieni patinę to kilka minut upłynęło, sketch szybciej zidentyfikował, ale cały czas czułam się tak, jakbym mu bezcenny czas zabierała. Chyba następnym razem powinnam po prostu zapytać, czy mogę na własną rękę zidentyfikować cienie z listy, którą przyniosę...

A z cyklu "pytań sto i jedno" - możecie doradzić, jaki cień mógłby stanowić odpowiednik naked lunch, ale w tonacji bardziej wpadającej w żółty? I jakiś brąz złamany różem nieco jaśniejszy od satin taupe? Oraz - na koniec (na razie ) jasny róż - myślałam, że ów "lunchowy" będzie idealny, ale na mojej powiece on bardziej łososiowy wychodzi.
Ja nie wiem czy tak trudno nauczyć sie na pamięć tych cieni ??? co druga osoba w Mac mam z tym problem szczególnie te nowe - to samo z pomadkami, czy błyszczykami, jak ktoś pracuje tam dłużej niż tydzeiń to nazwy powinien znać na pamięć, a akurtat Sketch i Patina to takie kolory które sie uzywa dość często jak byłem w Galerii Mokotów to nowa pani wizazystka miała problem z dobraniem klientce podkładu twarzy była na pierwszy rzut oka NC15 a dobrała chyba coś NW25 i druga makijazystka musiała jej pomóc

co do cieni to z jasnymi rózami jest kłopot w Mac, jest troche jasnych ale nie ma takich bladych, ja najczęściej mieszam Da Bling z białym i jak dla mnie to jasny róż idelany, nie za chłodny ani nie za ciepły
w bardziej zółty od Naked Lunch to Ricepaper ale to inne wykonczenie, i dla niektórych jest za żółty, możesz tez Grain spróbować taki dziwny kolor bez nieco złamany moreloróżem
__________________

KNK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-19, 00:00   #374
kamilanna
Zadomowienie
 
Avatar kamilanna
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: USA/CT
Wiadomości: 1 441
GG do kamilanna
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Dziękuję czuję się zatem bardzo skuszona, gdyż teraz szminki o wykończeniu mate schodzą mi rolujac sie i chciałabym tego uniknac. Jeszcze jedno pytanie - od razu nakładasz szminke na baze, czy trochę odczekujesz?
W MACu obslugujaca mnie dziewczyna poradzila by chwile odczekac przed nalozeniem szminki
Tak jak ktos tutaj zauwazyl pomadke naklada sie latwiej po zastosowaniu tej bazy.

Jesli chodzi o podklady to zawiodlam sie na sculpt po paru godzinach okropnie mi sie zwazyl i jest dosc ciezki.
Mineralize SPF 15/LOOSE do konca nie spelnil moich oczekiwan, slabe krycie i wydaje sie byc nieekonomiczny (troche trzeba go nabrac by uzyskac jakikolwiek efekt) na plus jest to, ze jest bardzo "lekki".
Mineralize foundation SPF 15 w kompakcie to jak na razie moj ulubiony "zawodnik"
Jednak musze zaznaczyc, ze jednynie skunksem mi sie go dobrze naklada.
Podklad ladnie sie wtapia i jest dosyc lekki, jednoczesnie kryje przyzwoicie
Pozniej omiatam twarz MSF i cera jak marzenie.-Chyba znalazlam swoj duet doskonaly
kamilanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-19, 01:38   #375
Vanth
Raczkowanie
 
Avatar Vanth
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 279
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Zasypaliście mnie propozycjami, widzę, że moja pierwsza piętnastka szybko zostanie zapełniona

Corii - Patinę posiadam i o ile testowana na dłoni rzeczywiście wpada nieco w róz, to na oku - bardziej w beż złamany oliwką ze złocistym połyskiem - no, cuda i dziwy, po raz pierwszy mi się zdarza taka różnica. Nylon, Jest i Da Bling będę podczas najbliższej wizycie w MAC oglądać (ech, najchętniej poszłabym tam z jakimś znawcą tematu, bo a nuż trafię na wiadomego Pana...)

Nadi83 - Brule ma na liście jako cielaka obowiązkowego, fioletami kusisz - jesli można spytać - jakich Ty konkretnie używasz - skoro podobnie jak ja należysz do bladolicych, to może powinnam pójść w Twoje ślady (bez robienia sobie przy okazji krzywdy)? Coś ciemniejszego do podkreślenia konturu oka rozważam, ale czerń wydaje mi się byt mocnym akcentem, raczej szła bym w kierunku szarości właśnie (choć szary na moich oczach wygląda smutno), ewentualnie bardzo ciemnego brązu - chyba wciąż jeszcze dojrzewam do feeri barw na oku, na razie zadawalając się neutralną klasyką.

Kasiaj85 - vex jest takim bladym różem, wpadającym nieco w zieleń i na dodatek złamanym nutą szarości i z dość mocnym połyskiem? Wydaje mi się, że go oglądałam i nawet rozważałam zakup, ale wyobraźni mi nie starczyło, z czym można by go było połączyć, by wydobyć ów efekt duochrome - doradź!

Kamilu - to mnie właśnie w MAC - owych cieniach zauroczyło - ta ich wieloznaczność. Tu nie ma jednego konkretnego i prostego do opisania koloru - prawie każdy odcień ma jakąś domieszkę, a nawet te na pozór jednowymiarowe podczas rozcierania odkrywają całkiem nowe oblicze. Tony, półtony, gra światła, mnogość wykończeń, które pozwalają na prawdziwe makijażowe szaleństwa, tworzenie za pomocą tych samych cieni zarówno niewinnej jego, dziennej wersji, jak i wieczorowego wizerunku. Prawdziwe wyzwanie, lecz jednocześnie - problem, kiedy chce się odnaleźć tą bardzo konkretną, podstawową barwę. Będę zatem - za Twoją rada - myślała o Da Bling i później próbowała rozcierać - lecz czy z bielą matową, czy w wersji frost?
Vanth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-19, 06:49   #376
bossygirl
Przyczajenie
 
Avatar bossygirl
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: WrocLove
Wiadomości: 28
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Lemirka Pokaż wiadomość
a kiedy ma być event z Surf Babe?
Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Tak wcześnie? To gdzie ja czytałam, ze International Surf dostępna w czerwcu, a w USA w maju
Gdzieś tam wcześniej pisałam, że dziweczyny w MAC mają wstępny termin tej kolekcji ustalony na 30.04, ale nie są jeszcze pewne. Trzeba czekac na sms'a Tez mnie dziwi, że SB jest pierwsza, byłam pewna, że najpierw będzie Flighty...a na ta najbardziej czekam
__________________
Mój blog kosmetyczny

http://wysokie-obcasy.blogspot.com/


ZAPRASZAM
bossygirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-19, 07:15   #377
nadi83
Rozeznanie
 
Avatar nadi83
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 870
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Vanth Pokaż wiadomość
Nadi83 - Brule ma na liście jako cielaka obowiązkowego, fioletami kusisz - jesli można spytać - jakich Ty konkretnie używasz - skoro podobnie jak ja należysz do bladolicych, to może powinnam pójść w Twoje ślady (bez robienia sobie przy okazji krzywdy)? Coś ciemniejszego do podkreślenia konturu oka rozważam, ale czerń wydaje mi się byt mocnym akcentem, raczej szła bym w kierunku szarości właśnie (choć szary na moich oczach wygląda smutno), ewentualnie bardzo ciemnego brązu - chyba wciąż jeszcze dojrzewam do feeri barw na oku, na razie zadawalając się neutralną klasyką.
jakbym miała podac swoje typy "naj" to byłyby to:trax, nocturnelle (Jednak jeśli jesteś mocno blada, to ostrożnie.Niby niektóre dziewczyny skarżą się na trefne egzemplarze, które są słabo napigmentowane, ale u mnie kolor jest dość intensywny), trax, sketch, shadowy lady (ale raczej jako "przydymiacz" na linie rzęs- to mat), vibrant grape (też ostrożnie). Chcę teraz upolować blackberry, bo to bardzo ładny fiolet przełąmany brązem. Uwielbiam jeszcze pigmenty violet, lovely lily i mój absolutny faworyt circa plum (szarość z fioletem idealna do zielonych oczu, ale niestety to limitowanka, więc tylko gdzieś w sieci można od kogoś odkupić). Tak nie z fioletów to absolutnie powinnaś mieć satin taupe, bo to taki uniwersalny kolorek - możesz dodać do niego różne kolorki i zawsze wyjdzie jakieś fajne połączenie Ja z szarości lubie dark knighta, print, scene (choć czasem jakoś nie mogę jej na dzień wykorzystać, tylko bardziej do wieczorowych makijaży). Moja kumpela ma jeszcze fajną oliwkę sumptuous olive i też fajnie z jasną skórą sie komponuje. Ja poluję jeszcze na cienie club i haux. Jak chcę mocniej zaszaleć, to świetnie kolor oka podbija granat - wystarczy, że pomaluję powiekę następująco:kącik oka i łuk brule, całą powiekę scene i tylko na środku przy samiutkiej linii rzęs dodam plamkę cienia constrast i zagłębienie powieki rozetrę szarością. Oko wygląda rewelacyjnie, bo wyeksponowany jest kolor tęczówki i jasność (ale nie bladość, tylko właśnie jasność) skóry.
nadi83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-19, 07:35   #378
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez KNK Pokaż wiadomość
no to mamy kolejną rzecz do zakupu


Ja nie wiem czy tak trudno nauczyć sie na pamięć tych cieni ??? co druga osoba w Mac mam z tym problem szczególnie te nowe - to samo z pomadkami, czy błyszczykami, jak ktoś pracuje tam dłużej niż tydzeiń to nazwy powinien znać na pamięć, a akurtat Sketch i Patina to takie kolory które sie uzywa dość często jak byłem w Galerii Mokotów to nowa pani wizazystka miała problem z dobraniem klientce podkładu twarzy była na pierwszy rzut oka NC15 a dobrała chyba coś NW25 i druga makijazystka musiała jej pomóc
Taaa, baza pod szminke już do mnie leci

A co do niekompetencji niektórych pracowników w salonach MAC ... aaa szkoda gadać

Cytat:
Napisane przez kamilanna Pokaż wiadomość
W MACu obslugujaca mnie dziewczyna poradzila by chwile odczekac przed nalozeniem szminki
Tak jak ktos tutaj zauwazyl pomadke naklada sie latwiej po zastosowaniu tej bazy.
Dziękuję, jutro juz powinnam ją mieć, więc wypróbuję zastoszowawszy się do Twoich wskazówek
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2011-04-19 o 07:46
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-19, 08:23   #379
BrandNewName
Zadomowienie
 
Avatar BrandNewName
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 374
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez KNK Pokaż wiadomość
Pati przypominij mi za parę dni, bo tera znie mam głowy do pisania
Ok przypomnę się

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Dziękuję, jutro juz powinnam ją mieć, więc wypróbuję zastoszowawszy się do Twoich wskazówek
Ja jeszcze w MACu usłyszałam taka radę żeby nakładać bazę lekko poza kontur ust.
__________________
Bloguję lakierowo ... i muzycznie
BrandNewName jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-19, 08:29   #380
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez BrandNewName Pokaż wiadomość
Ja jeszcze w MACu usłyszałam taka radę żeby nakładać bazę lekko poza kontur ust.
Mowisz? A czemu? Nie będzie wtedy tak, ze szminka "rozleje" się poza kontur ust?
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-19, 08:40   #381
BrandNewName
Zadomowienie
 
Avatar BrandNewName
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 374
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Mowisz? A czemu? Nie będzie wtedy tak, ze szminka "rozleje" się poza kontur ust?
Nie mam zielonego pojęcia czemu... nawet wtedy nie zapytałam ... taka radę usłyszałam i taką przekazuję
__________________
Bloguję lakierowo ... i muzycznie
BrandNewName jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-19, 08:53   #382
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez BrandNewName Pokaż wiadomość
Nie mam zielonego pojęcia czemu... nawet wtedy nie zapytałam ... taka radę usłyszałam i taką przekazuję
podrąże temat, jak będę kiedyś w MACu
A tak sie zastanawiam, czy jest sens taka bazę używać nie tylko pod matowe szminki ale i pod nude lub o wykończeniu lustre/frost/glaze ...
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-19, 09:41   #383
BrandNewName
Zadomowienie
 
Avatar BrandNewName
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 374
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
podrąże temat, jak będę kiedyś w MACu
A tak sie zastanawiam, czy jest sens taka bazę używać nie tylko pod matowe szminki ale i pod nude lub o wykończeniu lustre/frost/glaze ...
Jest sens. Ja nawet ja pod błyszczyki kryjące używam - jak z trwałością to się nie wypowiem bo przy mojej częstotliwości picia kaw, herbat i innych napoi to żadna baza nie da rady ale na tej bazie nie tylko się lepiej nakładają ale i nieco lepiej wyglądają. Ja mam problem z przesuszaniem ust a ta baza ładnie usta wygładza i szminka wygląda równo nałożona, nie widać efektu przesuszonych ust.
__________________
Bloguję lakierowo ... i muzycznie
BrandNewName jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-19, 09:41   #384
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Vanth Pokaż wiadomość

Kasiaj85 - vex jest takim bladym różem, wpadającym nieco w zieleń i na dodatek złamanym nutą szarości i z dość mocnym połyskiem? Wydaje mi się, że go oglądałam i nawet rozważałam zakup, ale wyobraźni mi nie starczyło, z czym można by go było połączyć, by wydobyć ów efekt duochrome - doradź!
Tak, to Vex, choć z tą jego zielonością różnie bywa - spory się toczyły ) dla mnie on jest różem - takim bardziej opalizującym kolorkiem. Jest piękny i pasuje do wielu kolorków, do fioletu, do różu, nawet do niebieskiego - jak już pisałam, świetny duet z Deep Truth!

Aaaa na Temptalii SB ))

Ten róż z hibiskusem musi być mój!!! i dwa cienie (może trzy, rozważam też ten najjaśniejszy) i dwie szminki i może różowy błyszczyk )

http://www.temptalia.com/mac-surf-ba...ion-sneak-peek

http://www.temptalia.com/mac-surf-ba...-2011-official
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-19, 09:47   #385
BrandNewName
Zadomowienie
 
Avatar BrandNewName
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 374
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
Tak, to Vex, choć z tą jego zielonością różnie bywa - spory się toczyły ) dla mnie on jest różem - takim bardziej opalizującym kolorkiem. Jest piękny i pasuje do wielu kolorków, do fioletu, do różu, nawet do niebieskiego - jak już pisałam, świetny duet z Deep Truth!

Aaaa na Temptalii SB ))

Ten róż z hibiskusem musi być mój!!! i dwa cienie (może trzy, rozważam też ten najjaśniejszy) i dwie szminki i może różowy błyszczyk )

http://www.temptalia.com/mac-surf-ba...ion-sneak-peek

http://www.temptalia.com/mac-surf-ba...-2011-official
A ja właśnie przeglądałam wczoraj wątek na spektrze i o dziwo róż mnie nie kusi Na wishliście mam tylko 3 cienie i któryś z balsamów do ust z filtrem i tyle
__________________
Bloguję lakierowo ... i muzycznie
BrandNewName jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-19, 09:50   #386
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez BrandNewName Pokaż wiadomość
Jest sens. Ja nawet ja pod błyszczyki kryjące używam - jak z trwałością to się nie wypowiem bo przy mojej częstotliwości picia kaw, herbat i innych napoi to żadna baza nie da rady ale na tej bazie nie tylko się lepiej nakładają ale i nieco lepiej wyglądają. Ja mam problem z przesuszaniem ust a ta baza ładnie usta wygładza i szminka wygląda równo nałożona, nie widać efektu przesuszonych ust.
Jesli miałam jeszcze jakies wątpliwości co do tej bazy, to już mi je skutecznie rozwiałas Teraz czekam, aż do mnie dojdzie i biorę się za testy
Tez mam problem z przesuszającymi się ustami, więc cieszy mnie, że baza sobie z tym radzi.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-19, 10:01   #387
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez BrandNewName Pokaż wiadomość
A ja właśnie przeglądałam wczoraj wątek na spektrze i o dziwo róż mnie nie kusi Na wishliście mam tylko 3 cienie i któryś z balsamów do ust z filtrem i tyle

o balsamach tez myślałam, ale musiałyby być choć trochę napigmentowane, choć tyci...

Hmm mówicie o tej bazie i ja tez nabrałam ochoty na nią... jak nie wysusza ust...
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-19, 10:19   #388
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość

Aaaa na Temptalii SB ))

Ten róż z hibiskusem musi być mój!!! i dwa cienie (może trzy, rozważam też ten najjaśniejszy) i dwie szminki i może różowy błyszczyk )

http://www.temptalia.com/mac-surf-ba...ion-sneak-peek

http://www.temptalia.com/mac-surf-ba...-2011-official
tym razem czuje sie mocno skuszona na te kolekcje, nareszcie cos mnie kręci
-Saffron "Satin" moze ten szary też
-Swell Baby "Satin"
-Girl on Board
-Naturally Eccentric "Nude" Lustre
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-19, 10:38   #389
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
tym razem czuje sie mocno skuszona na te kolekcje, nareszcie cos mnie kręci
-Saffron "Satin" moze ten szary też
-Swell Baby "Satin"
-Girl on Board
-Naturally Eccentric "Nude" Lustre
)
a ja jestem ciekawa czy skoro u nas jest szansa żeby ta kolekcja wyszła 30go to czy w DE też taka szansa istnieje... bo sobotę 30 planuję poświęcić na szukanie MACzków )) rany ale bym była radosna jakbym trafiła na SB tam!
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-19, 10:41   #390
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
)
a ja jestem ciekawa czy skoro u nas jest szansa żeby ta kolekcja wyszła 30go to czy w DE też taka szansa istnieje... bo sobotę 30 planuję poświęcić na szukanie MACzków )) rany ale bym była radosna jakbym trafiła na SB tam!
moze cos bliżej 30 sie wyjasni
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:08.