GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze - Strona 102 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-12-11, 15:49   #3031
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Cytat:
Napisane przez Annabel89 Pokaż wiadomość
Fenris, ja swój z kissboxa wrzucałam do ciepłej wody do garka i gotowałam aż wszystko się rozpuści
Dzięki za info, zaraz spróbuję go ugotować
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-11, 16:01   #3032
Annabel89
Zakorzenienie
 
Avatar Annabel89
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Częstochowa/Warszawa
Wiadomości: 5 754
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
Dzięki za info, zaraz spróbuję go ugotować
daj znać czy się udało
__________________

Annabel89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-11, 17:23   #3033
jolkag78
Zakorzenienie
 
Avatar jolkag78
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 6 556
Send a message via Skype™ to jolkag78
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

mój to od razu skamieniały przyszedł;( W sumie tragedii nie ma, ale wszystko sie powtarza;( No i ten suchy szampon to zdecydowanie nie dla mnie.
__________________
19.08.2011 Nasze nowe życie
Bloguję sobie
jolkag78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-11, 17:50   #3034
Lukrecja_Borgia
Killing me softly
 
Avatar Lukrecja_Borgia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 5 576
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Dopiero teraz był u mnie kurier! Przez to czekanie mam zszargane nerwy

Mam wersję pudełka z koncentratem antycellulitowym i jestem z tego zadowolona
Suchy szampon- minus, bo mam jeszcze Renee Furterer z któregoś pudełka i w ogóle tego nie używam Płyn micelarny zawsze się wykorzysta, szminka ma nietwarzowy- IMO- kolor. W sumie tylko ta Tołpa mnie ucieszyła. No i bileciki gratisowe Grudniowe pudełko jest ostatnim z mojego 3-miesięcznego pakietu i chyba znowu zrobię sobie odwyk. Teraz czekam na Wasze relacje dot. Golden Boxa.
__________________
Nienawidzę nieoświeconego tłumu i unikam go.
Lukrecja_Borgia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-11, 17:50   #3035
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Cytat:
Napisane przez Annabel89 Pokaż wiadomość
daj znać czy się udało
Gotowanie dało radę Czyli nie działa gorąca woda z czajnika elektrycznego, trzeba gotować na gazie (chyba, że w mikrofalówce???)
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-11, 17:51   #3036
Gothic_Daisy
Zakorzenienie
 
Avatar Gothic_Daisy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8 485
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Cytat:
Napisane przez Lukrecja_Borgia Pokaż wiadomość
Dopiero teraz był u mnie kurier! Przez to czekanie mam zszargane nerwy

Mam wersję pudełka z koncentratem antycellulitowym i jestem z tego zadowolona
Suchy szampon- minus, bo mam jeszcze Renee Furterer z któregoś pudełka i w ogóle tego nie używam Płyn micelarny zawsze się wykorzysta, szminka ma nietwarzowy- IMO- kolor. W sumie tylko ta Tołpa mnie ucieszyła. No i bileciki gratisowe Grudniowe pudełko jest ostatnim z mojego 3-miesięcznego pakietu i chyba znowu zrobię sobie odwyk. Teraz czekam na Wasze relacje dot. Golden Boxa.
Jakbyś się chciała pozbyć obu szamponów, może coś znajdziesz u mnie na wymiankę?
__________________
Gothic_Daisy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-11, 18:04   #3037
salopette
Raczkowanie
 
Avatar salopette
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 91
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Nie no, jak dla mnie jedno z fajniejszych pudełek. Tak w zasadzie to wszystko mi podeszło Clarena i Kryolan - marki które zawsze mam ochotę przetestować, suche szampony uwielbiam za ich szybkie działanie i nigdy mi ich za mało, micelarny zawsze znajdzie miejsce w mojej kosmetyczce (przyda sie mniejszy wymiar na podróże), balsamów nigdy mało. Podoba mi sie nawet szminkobłyszczyk chciaż podeszłam do tego kosmetyku jak do jeża. Daje fajny i delikatny efekt, przyda się. Radochę sprawiły mi nawet zawieszki do prezentów (które co roku muszę kupować ) i ogrzewacz do rąk. Taki zestaw to mnie się podoba

Edytowane przez salopette
Czas edycji: 2012-12-11 o 18:05
salopette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-12-11, 18:12   #3038
Annabel89
Zakorzenienie
 
Avatar Annabel89
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Częstochowa/Warszawa
Wiadomości: 5 754
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
Gotowanie dało radę Czyli nie działa gorąca woda z czajnika elektrycznego, trzeba gotować na gazie (chyba, że w mikrofalówce???)
obawiam się że w mikrofalówce może wybuchnąć, ale gotowanie zwykle daje radę
__________________

Annabel89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-11, 18:25   #3039
mysia82
Zakorzenienie
 
Avatar mysia82
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 366
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

wyjasnijcie mi ten ogrzewacz-lamie i podrzewam tak? a jak chce skorzystac ponownie?nigdy nie mialam takiego cuda i wogole nie rozumiem jak to dziala
mysia82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-11, 18:35   #3040
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Cytat:
Napisane przez mysia82 Pokaż wiadomość
wyjasnijcie mi ten ogrzewacz-lamie i podrzewam tak? a jak chce skorzystac ponownie?nigdy nie mialam takiego cuda i wogole nie rozumiem jak to dziala
Naciskasz na to metalowe coś i wtedy się sam rozgrzewa i twardnieje. Dopiero po użyciu musisz go zagotować, żeby się rozpuściło to coś w środku i wtedy możesz znowu złamać
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-11, 18:45   #3041
mysia82
Zakorzenienie
 
Avatar mysia82
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 366
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
Naciskasz na to metalowe coś i wtedy się sam rozgrzewa i twardnieje. Dopiero po użyciu musisz go zagotować, żeby się rozpuściło to coś w środku i wtedy możesz znowu złamać
aaaaaaaaaaaaaaaaaaa to ide sie bawic
dzieki



patrzac na profil Gb na FB to niezly balagan w tym miesiacu-bardzo duzo osob zglasza braki produktow w pudelku...niby przyt takiej ilosci pudel to nie dziwi, ale z drugiej strony powinni popracowac nad kontrola "jakosci", czyli dodatkowo sprawdzac pudelka.


poza tym jak zwykle straszny rozdzwiek w jesli chodzi o ocene pudelek-no ale ciezko wszystkim naraz dogodzic...

ja jestem zaskoczona bo obstawialam w tym pudelku Orientane, ktora byla w konkursie 6 marek w 6 godzin.

a Wy jaka marke obstawialyscie?


mysle, ze powtarzalnosc marek daje pewien sygnal - patrzac od poczatku pudelek 3 raz dostalysmy Kryolana i Rene furterer i 2 raz pojawia sie clarena...

nie mowie, ze to zle ale widac sa to firmy "podatne" na takie akcje i pewnie w przyszlosci beda sie jeszcze powtarzac

Edytowane przez mysia82
Czas edycji: 2012-12-11 o 19:02
mysia82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-11, 19:11   #3042
summerisgone
Zakorzenienie
 
Avatar summerisgone
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 534
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Cytat:
Napisane przez mysia82 Pokaż wiadomość
aaaaaaaaaaaaaaaaaaa to ide sie bawic
dzieki



patrzac na profil Gb na FB to niezly balagan w tym miesiacu-bardzo duzo osob zglasza braki produktow w pudelku...niby przyt takiej ilosci pudel to nie dziwi, ale z drugiej strony powinni popracowac nad kontrola "jakosci", czyli dodatkowo sprawdzac pudelka.


poza tym jak zwykle straszny rozdzwiek w jesli chodzi o ocene pudelek-no ale ciezko wszystkim naraz dogodzic...

ja jestem zaskoczona bo obstawialam w tym pudelku Orientane, ktora byla w konkursie 6 marek w 6 godzin.

a Wy jaka marke obstawialyscie?


mysle, ze powtarzalnosc marek daje pewien sygnal - patrzac od poczatku pudelek 3 raz dostalysmy Kryolana i Rene furterer i 2 raz pojawia sie clarena...

nie mowie, ze to zle ale widac sa to firmy "podatne" na takie akcje i pewnie w przyszlosci beda sie jeszcze powtarzac
clarena też trzeci raz
summerisgone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-11, 19:11   #3043
Lukrecja_Borgia
Killing me softly
 
Avatar Lukrecja_Borgia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 5 576
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Cytat:
Napisane przez Gothic_Daisy Pokaż wiadomość
Jakbyś się chciała pozbyć obu szamponów, może coś znajdziesz u mnie na wymiankę?
Dzięki, ale nic nie znalazłam
__________________
Nienawidzę nieoświeconego tłumu i unikam go.
Lukrecja_Borgia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-11, 20:14   #3044
mysia82
Zakorzenienie
 
Avatar mysia82
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 366
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Cytat:
Napisane przez summerisgone Pokaż wiadomość
clarena też trzeci raz
claren i clinique pojawialy sie ponownie jako pozycje dla nowych klientek

przejrzalam sobie pudelka i wiecie co? lierac i rene byly az 4 razy natomiast po 2 razy byly l'occitane, clarena, pat&rub oraz nuxe, kryolan byl 2 razy (trzeci raz pojawil sie u vipow)

mysle, ze te firmy na dluzszy czas wpisza sie w repertuar GB


ale dzis zamieszanie na FB-ciezko przebrnac przez te liczne wpisy dotyczace m.in. kurierow -niezbyt rozumiem te apele do GB o interwencje no ale moze gdybym sama nie dostala pudla to tez bym sie tam teraz wpisywala
mysia82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-11, 20:34   #3045
aniasmok
Rozeznanie
 
Avatar aniasmok
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: śląsk :)
Wiadomości: 556
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Cytat:
Napisane przez mysia82 Pokaż wiadomość
ale dzis zamieszanie na FB-ciezko przebrnac przez te liczne wpisy dotyczace m.in. kurierow -niezbyt rozumiem te apele do GB o interwencje no ale moze gdybym sama nie dostala pudla to tez bym sie tam teraz wpisywala
No ja pudełka nie dostałam. Według informacji na stronie paczka została odebrana, wpisane moje nazwisko. Domownicy, którzy byli w tym czasie obecni mówią, że kuriera w ogóle nie było, u sąsiadów też pudełka nie ma Awizo żadnego nie było

Miesiąc temu dostałam pudełko dzień później, nie dowiedziałam się z jakiego powodu, w dpd nie wiedzieli co się z pudełkiem dzieje.

Apele to głównie o zmianę firmy kurierskiej. Pewnie w niektórych rejonach wszystko jest ok, ale ja już kolejny raz mam problem z paczką. Jak za tydzień z golden boxem będą cyrki to chyba się pożegnam z glossy do czasu zmiany kuriera.
__________________
Real life only comes in shades of grey.


"Your life is a gift. Accept it.
No matter how screwed up or painful it seems to be.
Some things are going to work out as if they were destined to happen.
As if they were just meant to be."

aniasmok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-11, 20:37   #3046
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

U mnie DPD spisało się bardzo dobrze. Z rana obudził mnie telefonem kurier i umówił się na dany przedział czasowy. Potem dostałam smsa i e-maila. Potem pod koniec umówionego przedziału czasowego zjawił się sympatyczny kurier
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-11, 20:38   #3047
Lukrecja_Borgia
Killing me softly
 
Avatar Lukrecja_Borgia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 5 576
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Cytat:
Napisane przez aniasmok Pokaż wiadomość
No ja pudełka nie dostałam. Według informacji na stronie paczka została odebrana, wpisane moje nazwisko.
Szok Ja dostałam dziś pudełko bardzo późno, zawsze było ok. południa i rozumiem- warunki pogodowe, dużo dostaw przed Świętami, ale to co opisujesz jest dziwne.
Czytałam też wpisy na fb, część dziewczyn nie dostała wszystkich produktów i tu już wielki minus dla GB, bo to ich wina.
__________________
Nienawidzę nieoświeconego tłumu i unikam go.
Lukrecja_Borgia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-11, 20:43   #3048
Gothic_Daisy
Zakorzenienie
 
Avatar Gothic_Daisy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8 485
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Szok, faktycznie.

U mnie akurat DPD jest jedną z najlepszych firm kurierskich, więc wolałabym żeby tego nie zmieniali akurat.
__________________
Gothic_Daisy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-11, 20:51   #3049
aniasmok
Rozeznanie
 
Avatar aniasmok
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: śląsk :)
Wiadomości: 556
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
U mnie DPD spisało się bardzo dobrze. Z rana obudził mnie telefonem kurier i umówił się na dany przedział czasowy. Potem dostałam smsa i e-maila. Potem pod koniec umówionego przedziału czasowego zjawił się sympatyczny kurier
U mnie mail i sms były, paczka już nie za bardzo. Miesiąc temu też były maile i sms, a paczka przyszła na drugi dzień

no a przy śledzeniu paczki mogłam przeczytać:
1 XXX 08/11/2012 12:51:49 Przesyłka doręczona
2 Wydanie paczki kurierowi - HH 08/11/2012 08:26:08 Przesyłka wychodząca z sortowni
3 Brak możliwości pozostawienia awizo 08/11/2012 08:16:06 Nieudana próba doręczenia
4 Wydanie paczki kurierowi - HH 07/11/2012 09:15:11 Przesyłka wychodząca z sortowni

Cały dzień ktoś był wtedy w domu, no ale komu by się chciało jechać do mnie?
Wszyscy dostali 7, ja 8 i do dziś nie wiem czemu

Cytat:
Napisane przez Lukrecja_Borgia Pokaż wiadomość
Szok Ja dostałam dziś pudełko bardzo późno, zawsze było ok. południa i rozumiem- warunki pogodowe, dużo dostaw przed Świętami, ale to co opisujesz jest dziwne.
Czytałam też wpisy na fb, część dziewczyn nie dostała wszystkich produktów i tu już wielki minus dla GB, bo to ich wina.
No nie wiem, jedyne co mi do głowy przychodzi, że może podpisał sam, bo mu się jechać nie chciało i jutro przyjedzie
Nie mam pojęcia o co chodzi


Napisałam do DPD maila, nawet nie dzwoniłam, bo z tego co widze to z pół godziny musiałabym czekać na zaszczyt porozmawiania z obsługą, a mam dziś nie najlepszy dzień i nie chcę się wyżywać na konsultancie
Ostatnio jak do nich maila pisałam późno w nocy to z samego rana odpisali, dziś już nie liczę na żadną odpowiedź.
__________________
Real life only comes in shades of grey.


"Your life is a gift. Accept it.
No matter how screwed up or painful it seems to be.
Some things are going to work out as if they were destined to happen.
As if they were just meant to be."

aniasmok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-11, 20:54   #3050
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Aniasmok - może kurier dzwonił do Ciebie i nie odbierałaś i dlatego skoro się nie umówił to przyniósł nst dnia? Dziwne.
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-11, 20:59   #3051
mysia82
Zakorzenienie
 
Avatar mysia82
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 366
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Cytat:
Napisane przez aniasmok Pokaż wiadomość
U mnie mail i sms były, paczka już nie za bardzo. Miesiąc temu też były maile i sms, a paczka przyszła na drugi dzień

no a przy śledzeniu paczki mogłam przeczytać:
1 XXX 08/11/2012 12:51:49 Przesyłka doręczona
2 Wydanie paczki kurierowi - HH 08/11/2012 08:26:08 Przesyłka wychodząca z sortowni
3 Brak możliwości pozostawienia awizo 08/11/2012 08:16:06 Nieudana próba doręczenia
4 Wydanie paczki kurierowi - HH 07/11/2012 09:15:11 Przesyłka wychodząca z sortowni

Cały dzień ktoś był wtedy w domu, no ale komu by się chciało jechać do mnie?
Wszyscy dostali 7, ja 8 i do dziś nie wiem czemu



No nie wiem, jedyne co mi do głowy przychodzi, że może podpisał sam, bo mu się jechać nie chciało i jutro przyjedzie
Nie mam pojęcia o co chodzi


Napisałam do DPD maila, nawet nie dzwoniłam, bo z tego co widze to z pół godziny musiałabym czekać na zaszczyt porozmawiania z obsługą, a mam dziś nie najlepszy dzień i nie chcę się wyżywać na konsultancie
Ostatnio jak do nich maila pisałam późno w nocy to z samego rana odpisali, dziś już nie liczę na żadną odpowiedź.
ja bym rabanu narobiła skoro to juz recydywa. z kurierami mam oki (od lat ci sami) ale poczta polska to teksas- kiedys poszlam na rozmowe z kierownikiem dzialu bo kurier nie nosil przesylek i zostawial awizo , ze nas nie ma;/ a ja mam na poczte daleko... i na jakis czas sie uspokoilo....


jesli Pan sie jutro zjawi spisz jego dane i zloz skarge na konkretna osobe. Nie chodzi o jakas zlosliwosc ale to przeciez sa Twoje pieniadze....zwlaszcza, ze on jawnie oszukuje...


czasem zaluje, ze nie ma w GB opcji paczkomatu....byloby taniej i czlowiek odbieralby sam jak mu pasuje. rozumiem, ze kurier fajna sprawa-dostajesz do domu no i nie we wszystkich miastach sa w duzej ilosc, ale ja jednak wielbie paczkomaty i chcialabym taka opcje miec jako alternatywe


a tak co do kurierow to ja bym sie chyba zastrzelila jakby byl kolporter-chyba najbardziiej nieslowna firma- nie racza nawet poinformowac, ze nie przyjada odebrac paczki. juz mi tyle krwi w pracy napsuli, ze omijam ich szerokim łukiem jesli moge, choc do ich bazy mamy doslownie ze 3 km....

Edytowane przez mysia82
Czas edycji: 2012-12-11 o 21:08
mysia82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-11, 21:00   #3052
aniasmok
Rozeznanie
 
Avatar aniasmok
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: śląsk :)
Wiadomości: 556
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
Aniasmok - może kurier dzwonił do Ciebie i nie odbierałaś i dlatego skoro się nie umówił to przyniósł nst dnia? Dziwne.

Do mnie kurier dzwonił tylko przy pierwszym boxie - gdy był pod moim domem i się pytał czy ktoś jest w domu i czy nie zje go żaden pies, kiedy otworzy furtkę.
Przy kolejnych boxach tylko był mail i sms od dpd, że paczka zostanie dostarczona w dniu dzisiejszym.


Szkoda, że nie można zobaczyć skanu podpisu przy odbiorze paczki. Jakaś firma tak miała i można było zobaczyć kto podpisał.
__________________
Real life only comes in shades of grey.


"Your life is a gift. Accept it.
No matter how screwed up or painful it seems to be.
Some things are going to work out as if they were destined to happen.
As if they were just meant to be."

aniasmok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-11, 21:49   #3053
summerisgone
Zakorzenienie
 
Avatar summerisgone
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 534
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Cytat:
Napisane przez mysia82 Pokaż wiadomość
claren i clinique pojawialy sie ponownie jako pozycje dla nowych klientek

przejrzalam sobie pudelka i wiecie co? lierac i rene byly az 4 razy natomiast po 2 razy byly l'occitane, clarena, pat&rub oraz nuxe, kryolan byl 2 razy (trzeci raz pojawil sie u vipow)

mysle, ze te firmy na dluzszy czas wpisza sie w repertuar GB


ale dzis zamieszanie na FB-ciezko przebrnac przez te liczne wpisy dotyczace m.in. kurierow -niezbyt rozumiem te apele do GB o interwencje no ale moze gdybym sama nie dostala pudla to tez bym sie tam teraz wpisywala
Nie, clarena była trzy razy dla wszystkich. W czerwcu był krem do twarzy, w sierpniu do biustu i teraz znów jest do twarzy.
summerisgone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-12, 07:45   #3054
mysia82
Zakorzenienie
 
Avatar mysia82
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 366
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Cytat:
Napisane przez summerisgone Pokaż wiadomość
Nie, clarena była trzy razy dla wszystkich. W czerwcu był krem do twarzy, w sierpniu do biustu i teraz znów jest do twarzy.
a rzeczywiscie ciekawe czy ten bedzie lepszy niz tamten-wtedy nie bylo u mnie jakiegos wow, natomiast krem do biustu bardzo mi sie podobal
mysia82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-12, 09:46   #3055
Jula84
Wtajemniczenie
 
Avatar Jula84
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 424
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Czy jest ktoś chętny na wymiankę?
Pozbędę się chętnie:
1. Kryolan - eyeliner w żelu
oraz
2. Szminka z błyszczykiem (odcień błyszczyka to brzoskwiniowy a szminki brązowawy)
__________________
Go Vegetarian



Edytowane przez Jula84
Czas edycji: 2012-12-12 o 10:11
Jula84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-12, 10:09   #3056
mysia82
Zakorzenienie
 
Avatar mysia82
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 366
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Cytat:
Napisane przez Jula84 Pokaż wiadomość
Czy jest ktoś chętny na wymiankę?

1. Kryolan - eyeliner w żelu
oraz
2. Szminka z błyszczykiem (odcień błyszczyka to brzoskwiniowy a szminki brązowawy)

tego szukasz czy chcesz oddać? ja bym się z chęcia pozbyła kryolana (nietykany) na coś o podobnej wartosci tez nowego
mysia82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-12, 10:10   #3057
Gothic_Daisy
Zakorzenienie
 
Avatar Gothic_Daisy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8 485
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Cytat:
Napisane przez mysia82 Pokaż wiadomość
tego szukasz czy chcesz oddać? ja bym się z chęcia pozbyła kryolana (nietykany) na coś o podobnej wartosci tez nowego
No ja też chętnie bym na coś wymieniła te dwie rzeczy z boxa
__________________
Gothic_Daisy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-12, 10:12   #3058
Jula84
Wtajemniczenie
 
Avatar Jula84
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 424
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Cytat:
Napisane przez mysia82 Pokaż wiadomość
tego szukasz czy chcesz oddać? ja bym się z chęcia pozbyła kryolana (nietykany) na coś o podobnej wartosci tez nowego
To chciałabym oddać
__________________
Go Vegetarian


Jula84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-12, 10:53   #3059
aniasmok
Rozeznanie
 
Avatar aniasmok
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: śląsk :)
Wiadomości: 556
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Cytat:
Napisane przez mysia82 Pokaż wiadomość
ja bym rabanu narobiła skoro to juz recydywa. z kurierami mam oki (od lat ci sami) ale poczta polska to teksas- kiedys poszlam na rozmowe z kierownikiem dzialu bo kurier nie nosil przesylek i zostawial awizo , ze nas nie ma;/ a ja mam na poczte daleko... i na jakis czas sie uspokoilo....


jesli Pan sie jutro zjawi spisz jego dane i zloz skarge na konkretna osobe. Nie chodzi o jakas zlosliwosc ale to przeciez sa Twoje pieniadze....zwlaszcza, ze on jawnie oszukuje...


czasem zaluje, ze nie ma w GB opcji paczkomatu....byloby taniej i czlowiek odbieralby sam jak mu pasuje. rozumiem, ze kurier fajna sprawa-dostajesz do domu no i nie we wszystkich miastach sa w duzej ilosc, ale ja jednak wielbie paczkomaty i chcialabym taka opcje miec jako alternatywe


a tak co do kurierow to ja bym sie chyba zastrzelila jakby byl kolporter-chyba najbardziiej nieslowna firma- nie racza nawet poinformowac, ze nie przyjada odebrac paczki. juz mi tyle krwi w pracy napsuli, ze omijam ich szerokim łukiem jesli moge, choc do ich bazy mamy doslownie ze 3 km....
Dziś się dowiedziałam, że kurier zostawił paczkę w sklepie u swojego kumpla, który mieszka niedaleko mnie, on zapomniał i zostawił ją w sklepie i dziś już podobno udało się odzyskać.
Jak kurier zostawia gdzieś tam paczkę to mógłby chociaż łaskawie poinformować, że mu się nie chce przywozić swoich czterech liter pod mój dom i zostawił gdzieś w sklepie.

Też pewnie wolałabym paczkomat, przynajmniej bym się tak nie denerwowała.
__________________
Real life only comes in shades of grey.


"Your life is a gift. Accept it.
No matter how screwed up or painful it seems to be.
Some things are going to work out as if they were destined to happen.
As if they were just meant to be."

aniasmok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-12, 11:32   #3060
mysia82
Zakorzenienie
 
Avatar mysia82
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 366
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Cytat:
Napisane przez aniasmok Pokaż wiadomość
Dziś się dowiedziałam, że kurier zostawił paczkę w sklepie u swojego kumpla, który mieszka niedaleko mnie, on zapomniał i zostawił ją w sklepie i dziś już podobno udało się odzyskać.
Jak kurier zostawia gdzieś tam paczkę to mógłby chociaż łaskawie poinformować, że mu się nie chce przywozić swoich czterech liter pod mój dom i zostawił gdzieś w sklepie.

Też pewnie wolałabym paczkomat, przynajmniej bym się tak nie denerwowała.


jak dla mnie marne tłumaczenie- tzn ze on z cudza wlasnoscia chodzi po kumplach???wcale bym sie nie zdziwila gdyby on ja tam celowo zostawil i liczyl na to, ze sobie podejdziesz do tego sklepu sama odebrac a on mialby sprawe z glowy
mysia82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-05-20 16:44:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:21.