Br±zowow³ose farbowane. Cz.III- Offtopowo - Strona 13 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2011-11-24, 17:13   #361
anerei
Przyczajenie
 
Avatar anerei
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomo¶ci: 13
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III-w±tek zbiorczy

Cze¶c dziewczyny, jestem tu nowa, mam takie pytanko: Czy farba Joanna Multi Cream orzechowy br±z przyciemni mi trochê w³oski (do czego d±¿e)? S³ysza³am o niej same dobre opinie, mój kolor jest ju¿ sprany, ostatnio farbowa³am miesi±c temu castingiem -uwaga- mahoñ i to mi po nim zosta³o wklejam fotê poni¿ej
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg Bez☠tytu³u.jpg (37,5 KB, 40 za³adowañ)
anerei jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-11-24, 17:31   #362
DontSaySorry
Zakorzenienie
 
Avatar DontSaySorry
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomo¶ci: 12 688
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III-w±tek zbiorczy

Przyciemni trochê
I nie bêdzie czerni
__________________
Czasami trzeba usi±¶æ obok i czyj±¶ d³oñ zamkn±æ w swojej d³oni, wtedy nawet ³zy bêd± smakowaæ jak szczê¶cie.
DontSaySorry jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-11-24, 17:56   #363
sandryna89xd
Raczkowanie
 
Avatar sandryna89xd
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: wlkp.
Wiadomo¶ci: 30
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III-w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez anerei Poka¿ wiadomo¶æ
Cze¶c dziewczyny, jestem tu nowa, mam takie pytanko: Czy farba Joanna Multi Cream orzechowy br±z przyciemni mi trochê w³oski (do czego d±¿e)? S³ysza³am o niej same dobre opinie, mój kolor jest ju¿ sprany, ostatnio farbowa³am miesi±c temu castingiem -uwaga- mahoñ i to mi po nim zosta³o wklejam fotê poni¿ej

hej, jutro bd rowny miesiac jak farbowalam sie tym kolorem :P i powiem Ci ze kolor jest sliczny ale przez pierwsze 4 dni :P na poczatku mi wyszla taka czekoladka jakby z czerwonymi refleksami potem bardzo szybko schodzil kolor... ale myje wloski codziennie zalaczam 2 zdj ktore robilam 2 dni temu, w rzeczywistosci kolor wpada bardziej w rudy niz na zdj

tylko teraz tak zczai³am, ze Tobie chodzi chyba o ta szmponetke do 4-8 myc? bo ja robilam tez z joanny ale do 24
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg S6004589111111111111.jpg (40,1 KB, 25 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg S6004596111111111111111111111111111.jpg (66,4 KB, 25 za³adowañ)

Edytowane przez sandryna89xd
Czas edycji: 2011-11-24 o 18:08
sandryna89xd jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-11-24, 18:18   #364
anerei
Przyczajenie
 
Avatar anerei
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomo¶ci: 13
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III-w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez sandryna89xd Poka¿ wiadomo¶æ
hej, jutro bd rowny miesiac jak farbowalam sie tym kolorem :P i powiem Ci ze kolor jest sliczny ale przez pierwsze 4 dni :P na poczatku mi wyszla taka czekoladka jakby z czerwonymi refleksami potem bardzo szybko schodzil kolor... ale myje wloski codziennie zalaczam 2 zdj ktore robilam 2 dni temu, w rzeczywistosci kolor wpada bardziej w rudy niz na zdj

tylko teraz tak zczai³am, ze Tobie chodzi chyba o ta szmponetke do 4-8 myc? bo ja robilam tez z joanny ale do 24
Nie, nie o szamponetkê, chodzi³o mi o ten krem trwale koloryzuj±cy, ta ró¿owa seria. Z czerwonymi refleksami hmm my¶la³am, ¿e mo¿e w s³oñcu bêdzie mieniæ siê na taki z³otawy kolor.

A robi³a która¶ w Was dziewczyny taki mix np: z tej ró¿owej w³a¶nie serii jakby zmieszaæ czekoladowy br±z z naturalnym blondem?? Czy to da³oby taki czekoladowy kolor ze z³otymi refleksami?
anerei jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-11-24, 19:22   #365
ivoncia16
Wtajemniczenie
 
Avatar ivoncia16
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Nowa Sól
Wiadomo¶ci: 2 972
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III-w±tek zbiorczy

dziewczyny jednak sie pomylilyscie ;*
wyszedl pozytywny
w poniedzialek ide do lekarza
ivoncia16 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-11-24, 19:32   #366
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 4 323
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III-w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez ivoncia16 Poka¿ wiadomo¶æ
dziewczyny jednak sie pomylilyscie ;*
wyszedl pozytywny
w poniedzialek ide do lekarza
bêdê cioci± gratulujê Iwonko

---------- Dopisano o 19:32 ---------- Poprzedni post napisano o 19:24 ----------

jak zeragowa³ Micha³ i rodzice?? mam nadzieje,¿e mimo wszystko siê cieszysz
agata456 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-11-24, 19:35   #367
DontSaySorry
Zakorzenienie
 
Avatar DontSaySorry
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomo¶ci: 12 688
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III-w±tek zbiorczy

gratuluje Iwonko... poradzicie sobie

co na taka wiadomosc Twoj t¿? I rodzina?
__________________
Czasami trzeba usi±¶æ obok i czyj±¶ d³oñ zamkn±æ w swojej d³oni, wtedy nawet ³zy bêd± smakowaæ jak szczê¶cie.
DontSaySorry jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2011-11-24, 19:47   #368
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 4 323
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III-w±tek zbiorczy

a Iwonka milczy...
agata456 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-11-24, 19:54   #369
kicia069
Zadomowienie
 
Avatar kicia069
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 1 059
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III-w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez ivoncia16 Poka¿ wiadomo¶æ
dziewczyny jednak sie pomylilyscie ;*
wyszedl pozytywny
w poniedzialek ide do lekarza
w takim razie gratulacje
kicia069 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-11-24, 20:02   #370
ivoncia16
Wtajemniczenie
 
Avatar ivoncia16
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Nowa Sól
Wiadomo¶ci: 2 972
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III-w±tek zbiorczy

dzieki dziewczyny ;***
zamurowalo mnie jak zobaczylam ten test
zaraz mialam wszystkie uczucia na raz masakra !
Michal sie z jednej str cieszy z drogiej martwi
moi rodzice przyjeli to bardzo spokojnie
a jego jeszcze nie wiedza
jutro ide do lekarza bo dalej kaszle ;/
ivoncia16 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-11-24, 20:29   #371
ibyza
Wtajemniczenie
 
Avatar ibyza
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 2 634
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III-w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez ivoncia16 Poka¿ wiadomo¶æ
dziewczyny jednak sie pomylilyscie ;*
wyszedl pozytywny
w poniedzialek ide do lekarza
gratulacje

tak w³a¶nie sobie my¶la³am, ¿e jednak bêdzie pozytywny, ale nie chcia³am tu robiæ szumu

w sumie trzeba siê upewniæ u lekarza, bo testy najlepiej robiæ rano z tego co wiem
ibyza jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-24, 20:35   #372
kate25
Raczkowanie
 
Avatar kate25
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomo¶ci: 335
GG do kate25
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III-w±tek zbiorczy

gratulacje Iwonko!
wszystko bêdzie dobrze, tylko odstaw na razie wszystkie leki i witaminki, lekarz powie Ci co mo¿esz ewentualnie braæ teraz
__________________
"It is true that Pit Bulls grab and hold on.
But, what they most often grab and refuse to let go of is your heart, not your arm."
kate25 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-11-24, 20:40   #373
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 4 323
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III-w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez ibyza Poka¿ wiadomo¶æ
gratulacje

tak w³a¶nie sobie my¶la³am, ¿e jednak bêdzie pozytywny, ale nie chcia³am tu robiæ szumu

w sumie trzeba siê upewniæ u lekarza, bo testy najlepiej robiæ rano z tego co wiem
ja te¿ myslalam,ze pozytywny,ale nie udzielalam sie ostatnio na forum
agata456 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-11-25, 10:45   #374
ivoncia16
Wtajemniczenie
 
Avatar ivoncia16
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Nowa Sól
Wiadomo¶ci: 2 972
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III-w±tek zbiorczy

ja mialam taki test ktory robic mozna o kazdej porze
specjalnie chcialam taki lepszy
wogole nie bardzo sie czuje ;/
meczace to jest
ivoncia16 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-11-25, 12:53   #375
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomo¶ci: 3 907
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III-w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez ivoncia16 Poka¿ wiadomo¶æ
dziewczyny jednak sie pomylilyscie ;*
wyszedl pozytywny
w poniedzialek ide do lekarza
no gratulujê
zobacz ile Twoje maleñstwo bedzie mia³o ciotek

---------- Dopisano o 14:44 ---------- Poprzedni post napisano o 14:13 ----------

Cytat:
Napisane przez agata456 Poka¿ wiadomo¶æ
ja te¿ myslalam,ze pozytywny,ale nie udzielalam sie ostatnio na forum
no w³asnie, dlaczego siê nie udzielasz??

---------- Dopisano o 14:48 ---------- Poprzedni post napisano o 14:44 ----------

Ivoncia,a co z prac± ?

---------- Dopisano o 14:52 ---------- Poprzedni post napisano o 14:48 ----------

Cytat:
Napisane przez kicia069 Poka¿ wiadomo¶æ
ja niczego nie ¿a³uje, nawet odwrotnie jestem mega szczê¶liwa teraz nie wyobra¿am sobie ¿e mog³o by byæ inaczej. Ale najchêtniej powtórzy³abym ¶lub jeszcze raz, parê rzeczy bym zmieni³a, inaczej siê uczesa³a oj kobieta zmienna jest i zawsze zmierza do perfekcji..
no wiadomo jak to kobieta chocia¿ ja nie mam do czego siê przyczepiæ

---------- Dopisano o 14:53 ---------- Poprzedni post napisano o 14:52 ----------

ja do tej pory w szufladzie mam testy ci±¿owe z dwiema kreskami
__________________
¿ycie jest piêkne
metaxa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-11-25, 14:41   #376
branzoletka
Branzoletka
 
Avatar branzoletka
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: DE
Wiadomo¶ci: 887
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III-w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez ivoncia16 Poka¿ wiadomo¶æ
dziewczyny jednak sie pomylilyscie ;*
wyszedl pozytywny
w poniedzialek ide do lekarza
moje gratulacje Narazie jeste¶ chora i zmêczona ale za chwile jak to do ciebie dotrze bêdziesz siê bardzo cieszyæ
Ja siedze na w±tku staraczkowym(obecnie w trakcie starañ), to siê ciesze z ka¿dej nowozafasolkowanej

Btw pisa³am krótko z wami wcze¶niej pod innym nickiem ale jak siê przeprowadzi³am, to mi tu neta nie ³apa³o i nowy system skasowa³ mi ca³± pamiêæ lapka i nie mog³am siê zalogowaæ na wiza¿u
Tak jak pisa³am zafarbowa³am w koñcu w³oski henn± i jestem mega zadowolona z kolorku i z kondycji moich w³osków

agata jak tam ci idzie z w³oskami? Zadowolona z oleju? Ja jak przyjade do PL na ¶wiêta zamówiê sobie na helfach szampon, od¿ywkê i oczywi¶cie olej kokosowy,¿eby dbaæ jeszcze lepiej o moje nowe w³oski
__________________
10.05.2014- ost.rozjasnianie i zapuszczanie naturalek

15.10.2014- Leñ æwiczy

27.12.2014.


przepraszam ale pisze z klawiatòry bez polskich znakòw

13.08.12 mój ma³y cud
branzoletka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-11-25, 16:24   #377
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 4 323
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III-w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez branzoletka Poka¿ wiadomo¶æ
moje gratulacje Narazie jeste¶ chora i zmêczona ale za chwile jak to do ciebie dotrze bêdziesz siê bardzo cieszyæ
Ja siedze na w±tku staraczkowym(obecnie w trakcie starañ), to siê ciesze z ka¿dej nowozafasolkowanej

Btw pisa³am krótko z wami wcze¶niej pod innym nickiem ale jak siê przeprowadzi³am, to mi tu neta nie ³apa³o i nowy system skasowa³ mi ca³± pamiêæ lapka i nie mog³am siê zalogowaæ na wiza¿u
Tak jak pisa³am zafarbowa³am w koñcu w³oski henn± i jestem mega zadowolona z kolorku i z kondycji moich w³osków

agata jak tam ci idzie z w³oskami? Zadowolona z oleju? Ja jak przyjade do PL na ¶wiêta zamówiê sobie na helfach szampon, od¿ywkê i oczywi¶cie olej kokosowy,¿eby dbaæ jeszcze lepiej o moje nowe w³oski
ooo w koncu jestesfajnie tak jestem bardzo zadowolona to cudo normalnie seboradin tez duzo daje,wydaje mi sie,ze wlosy ruszyly z miejsca i zaczely szybciej rosnac.

---------- Dopisano o 16:23 ---------- Poprzedni post napisano o 16:22 ----------

metaxa mam troszke problemow i jakos nie mialam nastroju pisac,ale postaram sie czesc bywac na forum

---------- Dopisano o 16:24 ---------- Poprzedni post napisano o 16:23 ----------

branzoletka ja tez myslalam o zamowieniu henny z helfy.pl myslisz,ze bylby to dobry wybor?
agata456 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-11-25, 17:23   #378
ivoncia16
Wtajemniczenie
 
Avatar ivoncia16
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Nowa Sól
Wiadomo¶ci: 2 972
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III-w±tek zbiorczy

a do pracy chyba nie bede chodzila
najgorzej w nocy sie czuje i z samego rana
juz jagos sie godze z ta wiadomoscia
i teraz tylko mysle zeby ok bylo z dzidzia
ivoncia16 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-11-25, 19:04   #379
branzoletka
Branzoletka
 
Avatar branzoletka
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: DE
Wiadomo¶ci: 887
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III-w±tek zbiorczy

No nie by³o mnie troche, bo jednak przeprowadzka do innego kraju to spore zamieszanie Cieszê siê agu¶, ¿e ci olejowanie pomog³o A seboradin to cudo na wypadaj±ce w³osy
Co do henny, to powiem ci szczerze, ¿e kilka tyg. chodzi³am ko³o tematu maj±c tê ¶wiadomo¶æ, ¿e jak zafarbuje henn± to klamka zapad³a, bo po niej chemicznymi farbami nie wolno farbowaæ

Czyta³am na okr±g³o ró¿ne fora, ogl±da³am zdjêcia i historie hennomaniaczek i powiem ci, ¿e mnie to przekona³o
Fakt ba³am siê zw³aszcza widz±c ten zielony kolor proszku, ba³am siê jak sp³uka³am hennê, bo w³osy by³y jednym wielkim sianem ale trzyma³am siê tego co przeczyta³am:"nie czesaæ na mokro!" i faktycznie w³oski wysycha³y i robi³y siê miêkkie a siano samo znik³o NIE ¯A£UJÊ.

Czasem do informacji trzeba dodaæ pomy¶lunku swojego Natura, to natura i skoro zio³a odpowiednio"dobrane" i "u¿ywane" pomagaj± od stuleci, to czemu nie spróbowaæ
Wybra³am kolor z g³ow±, nie pod wp³ywem impulsu i nie zawiod³am siê Mam na g³owie ¶liczny br±z mieni±cy siê refleksami i b³yszcz±cy najbardziej od wysoko¶ci gdzie w³osy nie by³y takie zniszczone .Potrafiê umyæ g³owê szamponem z ma³± ilo¶ci± silikonów i nie nanie¶æ od¿ywki i jak wyschn± mogê normalnie rozczesaæ(oprócz zniszczonych koñcówek na które muszê na³o¿yæ silikon np.jedwab) Postaram siê jak najszybciej do³±czyæ fotki moich w³osków,¿eby siê pochwaliæ moim kolorkiem
Bosze jak ja siê cieszê,¿e nie muszê ju¿ eksperymentowaæ z kolorem, ¿e tak mi podpasowa³ za pierwszym razem Teraz ju¿ tylko odrosty bêde robiæ, no i zaoszczêdze sporo kaski

---------- Dopisano o 17:33 ---------- Poprzedni post napisano o 17:25 ----------

ivoncia nic siê nie martw za nied³ugo bêdziesz siê cieszyæ jakby¶ w totka wygra³a(je¶li oczywi¶cie ci±¿owe objawy nie dadz± za bardzo popaliæ) Ale i tak instynkt macierzyñski jak siê odezwie, to zapomnisz, ¿e siê ba³a¶ Polecam ci do³±czenie do jakiego¶ w±tku mamusiowego, zobaczysz jak fajnie jest przechodziæ to samo z innymi, ponarzekaæ na md³o¶ci i dowiedzieæ siê co z nimi zrobiæ itd. Potem"razem bêdziecie rodzi³y" i prze¿ywa³y nie³atwy po³óg G³owa do góry bêdzie dobrze a dla ¶wie¿ej mamy

---------- Dopisano o 19:04 ---------- Poprzedni post napisano o 17:33 ----------

Je¶li chodzi o hennê, to z Khadi wiele dziewczyn kupowa³o(ze str.helfy) i s± zadowolone wiêc te¿ spróbowa³am jako¶ wolê nie eksperymentowaæ z innymi tañszymi hennami.Cena te¿ ma swoje znaczenie, bo jak to mówi±:"tanie miêso psy jedz±" wole dop³aciæ choæ w³a¶ciwie, to tylko siê wydaje,¿e wychodzi dro¿ej
__________________
10.05.2014- ost.rozjasnianie i zapuszczanie naturalek

15.10.2014- Leñ æwiczy

27.12.2014.


przepraszam ale pisze z klawiatòry bez polskich znakòw

13.08.12 mój ma³y cud
branzoletka jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-25, 19:39   #380
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 4 323
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III-w±tek zbiorczy

rozumiemale fajnie,ze juz jestesrównie¿ my¶la³am czasem o hennie,zapuszczam w³osy chcia³a bym ¿eby mia³y piêkny,g³êboki kolor a zale¿y mi przede wszystkim ¿eby zdrowo ros³y,st±d my¶li o hennie a jaki kolor dok³adnie wybra³a¶?ja na stronie helfy.pl widzia³am jasny br±z,ciemny br±z,czerñ i jakie¶ czerwienie chyba...a z tym farbowaniem to jak to jest dok³adnie?nawet jak raz pofarbujê henn± kolor mnie nie zadowoli to nie mogê ju¿ wróciæ do normalnych farb?

---------- Dopisano o 19:14 ---------- Poprzedni post napisano o 19:11 ----------



---------- Dopisano o 19:39 ---------- Poprzedni post napisano o 19:14 ----------

Cytat:
Napisane przez ivoncia16 Poka¿ wiadomo¶æ
a do pracy chyba nie bede chodzila
najgorzej w nocy sie czuje i z samego rana
juz jagos sie godze z ta wiadomoscia
i teraz tylko mysle zeby ok bylo z dzidzia
ciesz siê Iwonkobêdziesz mia³a na pewno fajn± dzidzie i dbaj o siebie

Edytowane przez agata456
Czas edycji: 2011-11-25 o 19:37
agata456 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-11-25, 19:47   #381
ibyza
Wtajemniczenie
 
Avatar ibyza
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 2 634
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III-w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez ivoncia16 Poka¿ wiadomo¶æ
a do pracy chyba nie bede chodzila
najgorzej w nocy sie czuje i z samego rana
juz jagos sie godze z ta wiadomoscia
i teraz tylko mysle zeby ok bylo z dzidzia
fajnie a pamiêtam jeszcze nie tak dawno by³a mowa o staraniach sie o dzidziê. Wtedy jeszcze Kachula siê udziela³a

henna te¿ mnie korci, bo teraz w³osy mi strasznie lec±, ka¿dy to zauwa¿a, biorê leki bo mi wysz³y niedobory, ale jak narazie nie widze poprawy i bardzo mnie to martwi 9st±d te¿ decyzja o niefarbowaniu narazie w³osów. A w summie henna to henna, sama natura
ibyza jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-11-25, 19:50   #382
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 4 323
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III-w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez ibyza Poka¿ wiadomo¶æ
fajnie a pamiêtam jeszcze nie tak dawno by³a mowa o staraniach sie o dzidziê. Wtedy jeszcze Kachula siê udziela³a

henna te¿ mnie korci, bo teraz w³osy mi strasznie lec±, ka¿dy to zauwa¿a, biorê leki bo mi wysz³y niedobory, ale jak narazie nie widze poprawy i bardzo mnie to martwi 9st±d te¿ decyzja o niefarbowaniu narazie w³osów. A w summie henna to henna, sama natura
mam takie same powody,po ostatniej dekoloryzacji w³osy wypada³y i by³y sianowate.Olej i seboradin je uratowa³,ale z tego wzgledu,ze zapuszczam,chce zeby zdrowo ros³y,stad tez chcia³a bym zrezygnowac z farb trwa³ych na rzecz szamponów koloryzuj±cych badz hennyPrzerwe w farbowaniu mam juz ponad miesiac,i mam odrosty i znowu ujzalam jednego krotkiego siwusa gdyby nie to,moze zrezygnowala bym calkiem z farbowania w³osów

Edytowane przez agata456
Czas edycji: 2011-11-25 o 19:52
agata456 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-11-25, 20:01   #383
ibyza
Wtajemniczenie
 
Avatar ibyza
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 2 634
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III-w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez agata456 Poka¿ wiadomo¶æ
mam takie same powody,po ostatniej dekoloryzacji w³osy wypada³y i by³y sianowate.Olej i seboradin je uratowa³,ale z tego wzgledu,ze zapuszczam,chce zeby zdrowo ros³y,stad tez chcia³a bym zrezygnowac z farb trwa³ych na rzecz szamponów koloryzuj±cych badz hennyPrzerwe w farbowaniu mam juz ponad miesiac,i mam odrosty i znowu ujzalam jednego krotkiego siwusa gdyby nie to,moze zrezygnowala bym calkiem z farbowania w³osów
moje w³osy s± w bardzo dobrym stanie, tylko strasznie wypadaja ju¿ od bardzo d³ugiego czasu, wszyscy mówi±, ¿e widaæ (mam o wiele mniej w³osów, kucyk praktycznie po³owa tego co w tamtym roku) jak tak dalej pójdzie to zostanê ³ysa... ale mniejsza z tym, biore leki, mam nadziejê, ¿e siê zahamuje

a na to przyjêcie i potem ns sylwestra pewnie farbnê szamponetk± mariona orzechowym br±zem narazie farby odstawiam i te szampony do 24 myæ te¿, teraz narazie tylko szamponetki, mo¿e po nowym roku wiêc jak narazie trzymam siê postanowienia swojego jestem twarda w swoich postanowieniach
ibyza jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-11-25, 20:07   #384
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 4 323
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III-w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez ibyza Poka¿ wiadomo¶æ
moje w³osy s± w bardzo dobrym stanie, tylko strasznie wypadaja ju¿ od bardzo d³ugiego czasu, wszyscy mówi±, ¿e widaæ (mam o wiele mniej w³osów, kucyk praktycznie po³owa tego co w tamtym roku) jak tak dalej pójdzie to zostanê ³ysa... ale mniejsza z tym, biore leki, mam nadziejê, ¿e siê zahamuje

a na to przyjêcie i potem ns sylwestra pewnie farbnê szamponetk± mariona orzechowym br±zem narazie farby odstawiam i te szampony do 24 myæ te¿, teraz narazie tylko szamponetki, mo¿e po nowym roku wiêc jak narazie trzymam siê postanowienia swojego jestem twarda w swoich postanowieniach
teraz i moje s± w dobrym stanie,chodzi o to,zeby tego nie pogarszac farbamia na wypadanie polecam Seboradin mi po tygodniu uzywania problem wypadania zniknal calkowicie
agata456 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-11-25, 20:08   #385
branzoletka
Branzoletka
 
Avatar branzoletka
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: DE
Wiadomo¶ci: 887
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III-w±tek zbiorczy

agatko henna, to nie chemiczny syf nie zniszczy ci w³osów i jak ci siê kolor nie spodoba, to robisz nastêpn± mieszankê nawet za tydzieñ i zmieniasz. Ja robi³am ciemnym br±zem na moich ala mysich w³osach ale trzyma³am tylko 1godz.20min. bo nie chcia³am za ciemnego odcienia.
W³oski mam miêsiste i b³yszcz±ce i podobno maj± byæ ju¿ ca³y czas takie a z biegiem czasu jeszcze lepsze, bo od¿yj± i przestan± byæ maltretowane chemi±
__________________
10.05.2014- ost.rozjasnianie i zapuszczanie naturalek

15.10.2014- Leñ æwiczy

27.12.2014.


przepraszam ale pisze z klawiatòry bez polskich znakòw

13.08.12 mój ma³y cud
branzoletka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-11-25, 20:11   #386
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 4 323
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III-w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez branzoletka Poka¿ wiadomo¶æ
agatko henna, to nie chemiczny syf nie zniszczy ci w³osów i jak ci siê kolor nie spodoba, to robisz nastêpn± mieszankê nawet za tydzieñ i zmieniasz. Ja robi³am ciemnym br±zem na moich ala mysich w³osach ale trzyma³am tylko 1godz.20min. bo nie chcia³am za ciemnego odcienia.
W³oski mam miêsiste i b³yszcz±ce i podobno maj± byæ ju¿ ca³y czas takie a z biegiem czasu jeszcze lepsze, bo od¿yj± i przestan± byæ maltretowane chemi±
ja mam taka wyp³owia³± czekoladê po czekoladowym br±zie palette,w³a¶nie na szybko przejrza³am w±tek o hennie i spodoba³ mi siê kolor ciemny br±z,wychodzi bardzo ³adnie z tego co widzê.Ale na stronie hlefy jest napisane,ze ciemny braz daje zimny odcien,a jasny br±z ciep³y a ja chyba wola³a bym co¶ ciep³ego.Sama nie wiem jestem zielona je¿eli chodzi o temat henny kompletnie nic o tym nie wiem
agata456 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-11-25, 20:19   #387
ibyza
Wtajemniczenie
 
Avatar ibyza
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 2 634
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III-w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez agata456 Poka¿ wiadomo¶æ
teraz i moje s± w dobrym stanie,chodzi o to,zeby tego nie pogarszac farbamia na wypadanie polecam Seboradin mi po tygodniu uzywania problem wypadania zniknal calkowicie
u¿ywa³am seboradin i mi nie pomog³o i inne takie apteczne na wypadanie w³osów te¿ uzywa³am, ale nnic i posz³am do lekarza, zrobi³am badania i mi wysz³y niedobory pierwiastków... zastanawia mnie ten lotion tylko , ale narazie nie mam pieni±¿ków... dlatego mam nadziejê, ¿e jak uzupe³nie niedoboru to bêdzie ok. nigdy mi nie wypada³y tak w³osy

Cytat:
Napisane przez agata456 Poka¿ wiadomo¶æ
ja mam taka wyp³owia³± czekoladê po czekoladowym br±zie palette,w³a¶nie na szybko przejrza³am w±tek o hennie i spodoba³ mi siê kolor ciemny br±z,wychodzi bardzo ³adnie z tego co widzê.Ale na stronie hlefy jest napisane,ze ciemny braz daje zimny odcien,a jasny br±z ciep³y a ja chyba wola³a bym co¶ ciep³ego.Sama nie wiem jestem zielona je¿eli chodzi o temat henny kompletnie nic o tym nie wiem
mi siê podoba jasny br±z i orzechowy
ibyza jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-11-25, 20:21   #388
branzoletka
Branzoletka
 
Avatar branzoletka
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: DE
Wiadomo¶ci: 887
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III-w±tek zbiorczy

ibyza saszetki Marion s± ¶wiente w kolorystyce swej i wiele osób sobie je chwali ale mnie np. uczuli³y Zrób sobie test na skórze na wszelki wypadek, bo szkoda by by³o przed wa¿n± imprez± dostaæ uczulenia Ja za pierwszym razem nie po³apa³am siê,¿e to po tej szamponetce ale za drugim razem jak robi³am eksperymenty o których pisa³am,¿e na dwóch pasemkach próbowa³am dwóch ró¿nych kolorów (Joanny i Mariona) to po na³o¿eniu Mariona po kilku min.poczu³am znane mi ju¿ uczucie pieczenia.
I nie martw siê, ¿e jak otworzysz saszetkê to bêdzie do wyrzucenia, wystarczy jak j± szczelnie zamkniesz np.klamerk±.Wiesz zrobisz jak zechcesz ale taka moja dobra rada
__________________
10.05.2014- ost.rozjasnianie i zapuszczanie naturalek

15.10.2014- Leñ æwiczy

27.12.2014.


przepraszam ale pisze z klawiatòry bez polskich znakòw

13.08.12 mój ma³y cud
branzoletka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-11-25, 20:22   #389
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 4 323
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III-w±tek zbiorczy

ibyza ja mam w³asnie lotion z czarn± rzodkwi±,a co do henny nie widzia³am zdjec po jasnym i orzechowym br±zie przejrza³am tylko parê stron i widzia³am ciemny br±z
agata456 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-11-25, 20:27   #390
ibyza
Wtajemniczenie
 
Avatar ibyza
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 2 634
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III-w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez branzoletka Poka¿ wiadomo¶æ
ibyza saszetki Marion s± ¶wiente w kolorystyce swej i wiele osób sobie je chwali ale mnie np. uczuli³y Zrób sobie test na skórze na wszelki wypadek, bo szkoda by by³o przed wa¿n± imprez± dostaæ uczulenia Ja za pierwszym razem nie po³apa³am siê,¿e to po tej szamponetce ale za drugim razem jak robi³am eksperymenty o których pisa³am,¿e na dwóch pasemkach próbowa³am dwóch ró¿nych kolorów (Joanny i Mariona) to po na³o¿eniu Mariona po kilku min.poczu³am znane mi ju¿ uczucie pieczenia.
I nie martw siê, ¿e jak otworzysz saszetkê to bêdzie do wyrzucenia, wystarczy jak j± szczelnie zamkniesz np.klamerk±.Wiesz zrobisz jak zechcesz ale taka moja dobra rada
ju¿ u¿ywa³am tych szamponetek, w³asnie orzechowego br±zu i by³am bardzo zadowolona, tylko, ¿e sie szybko zmy³a wiêc moge farbowaæ ale dziêkujê za radê

agatko proszê, tu masz du¿o zdjêæ po ró¿nych hennach
http://www.khadi.pl/stosowanie-farb-khadi-przyklady
ibyza jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 
Narzêdzia

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:45.