Laser frakcyjny - działanie, koszt - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-12-15, 11:31   #61
1tygrysek
Raczkowanie
 
Avatar 1tygrysek
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 120
Dot.: laser Fraxel

Cytat:
Napisane przez SFF SB Pokaż wiadomość
Witam
to jest propozycja, a nie zmuszanie klienta do podjęcia decyzji.
Przykro mi, że sądzisz tak, a nie inaczej, no ale masz do tego prawo.
Ja nie mówię, że ktoś kogoś zmusza tylko stwierdzam fakt, że pod pretekstem dołączenia do programu STOP BLIZNOM, kryją się wysokie ceny zabiegu, więc mnie takie coś odrzuca. Ja nikomu nie bronie korzystania z Państwa usług, ale dla mnie to chwyt reklamowy, ale jesli ktoś go łapie, to jego problem.
Napewno pozytywne jest, ze zaczynacie prowadzić stronkę z blogami dziewczyn przed i po zabiegu. Jestem za i myslę, że w tym wypadku jest to lepsza stanowczo reklama dla lasera. Poza tym podwyższenie świadomości o zabiegu jest także sposobem na unikniecie odpowiadania na wiele powtarzających się pytań.
Pozdrawiam

Edytowane przez 1tygrysek
Czas edycji: 2010-12-15 o 11:34
1tygrysek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-16, 09:51   #62
jakaja666
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 8
Dot.: laser Fraxel

Ja też będę mieć taki zabieg laserem frakcyjnym. Będę robić go w krakowie, ale na razie byłam w klinice tak po prostu dopytać się o parę rzeczy. Na konsultacje umówię się na przełomie stycznia i lutego. Jeśli chodzi o cenę to od 300zł można juz zrobić policzki, a ja chcę usunąć z nich blizny po ospie. Są niby niewielkie ale marzy mi sie gładka cera.
jakaja666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-17, 11:57   #63
1tygrysek
Raczkowanie
 
Avatar 1tygrysek
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 120
Dot.: laser Fraxel

Dziewczyny, potrzebuje odpowiedzi na pyt.:
Czy zastosowany laser może zmienić kolor lub rozjaśnić makijaż permanentny brwi.
Chodzi o to, że mam dość ciemne i w moim przypadku rozjaśnienie byłoby korzystne.
Może jak któraś z was będzie robić zabieg, to zapyta - ? byłabym wdzięczna za odpowiedż.
1tygrysek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-18, 12:55   #64
annatwo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 9
Dot.: laser Fraxel

Cytat:
Napisane przez 1tygrysek Pokaż wiadomość
Dziewczyny, potrzebuje odpowiedzi na pyt.:
Czy zastosowany laser może zmienić kolor lub rozjaśnić makijaż permanentny brwi.
Chodzi o to, że mam dość ciemne i w moim przypadku rozjaśnienie byłoby korzystne.
Może jak któraś z was będzie robić zabieg, to zapyta - ? byłabym wdzięczna za odpowiedż.
Ja mam brwi i usta. Jestem po drugim zabiegu i żadnej nawet najmniejszej różnicy w kolorze nie widzę i sądzę, że poinfomowano,by mnie o możliwości zmiany koloru podczas pierwszej konsultacji - gdy ustalałam kolejność zabiegów (poprawiałam makijaż, następnie fraxel i dopiero ostrzyknięcie ust w celu delikatnego powiększenia i wyrównania kształtu) Fraxel uszkadza wypełniacze tzn kwas hialuronowy, botox i pochdne więc należy go zrobić na końcu. Gdyby fraxel w jakikolwiek sposób wpływał na kolor barwnika zapewne zalecono,by mi także zrobienie go po zakończeniu fraxela. Natomiast wiem,że można rozjaśnić kolor a nawet całkiem usunąć. Pozdrawiam
annatwo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-19, 08:34   #65
Ula28
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 75
Dot.: laser Fraxel

p
__________________
aaa

Edytowane przez Ula28
Czas edycji: 2011-02-08 o 10:27
Ula28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-20, 08:41   #66
annatwo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 9
Dot.: laser Fraxel

Cytat:
Napisane przez Ula28 Pokaż wiadomość
Ja mam zamiar wybrać się na laser w styczniu i powiedzcie mi czy laser zmniejsza takie dziurki na twarzy rozszeżone pory i czy zmniejsza rozstępy bo też jestem ciekawa
Ja po drugim zabiegu widzę znaczne zmniejszenie porów, dodatkowo dotałam receptę na diferin, który pomaga obkurczać pory. Malutkie dołki spłyciły się(widzę już różnicę) jednak efekt me być dużo lepszy kilka tygodni po 3 zabiegu a poprawa ma następować do kilku miesięcy po zabiegach. Na konsultacji lekarz Ci powie ile w Twim przypadku konicznych jest zabiegów. Co do rozstępów to w moim przypadku bardzo pomogła endermologia (świerze rozstępy po ciąży) a następnie trzykrotne ostrzyknięcie no i oczywiście codziennie rano i wieczorem krem -ponad rok(ja stosowała kilka a najlepszy okazał się rilastil choć brzydko pachnie) Z naprawdę mnóstwa i to baaardzo głębokich pozostało tylko kilka śladów ale płaskich. Moja koleżanka natomiast korzystała z zabiegu Bi-one (dwukrotnie) i efekt ,w krótszym czasie jest naprawdę super! No i koszt sporo niższy! Pozdrawiam
annatwo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-20, 13:51   #67
jakaja666
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 8
Dot.: laser Fraxel

Cytat:
Napisane przez Ula28 Pokaż wiadomość
Ja mam zamiar wybrać się na laser w styczniu i powiedzcie mi czy laser zmniejsza takie dziurki na twarzy rozszeżone pory i czy zmniejsza rozstępy bo też jestem ciekawa
Co do rozszerzonych porów to nie wiem. Rozstępami trochę się interesowałam i wiem, że to zależy od tego w jakiej fazie one są. Czerwone to podobno stan zapalny i wtedy najłatwiej je usunąć. Trudniej jak robią się już sine. No ale wiadomo, powinien to zobaczyć lekarz. Ja się interesuję laserem, co prawda konsultacje po Nowym Roku, ale chce o nim wiedzieć jak najwięcej, zeby móc też o jak najwięcej rzeczy zapytać
jakaja666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-12-22, 13:05   #68
1tygrysek
Raczkowanie
 
Avatar 1tygrysek
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 120
Dot.: laser Fraxel

http://www.youtube.com/watch?v=o81GMMemfH8
- wygląda nie za ciekawie...

http://www.youtube.com/watch?v=4nFYuSV5AcY
Ciekawe czym sie różnią te lasery..?

Edytowane przez 1tygrysek
Czas edycji: 2010-12-22 o 13:11
1tygrysek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-07, 09:48   #69
mama_mariol
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 2
Dot.: laser Fraxel

jakaja666 ja też miałam laser w krakowie i uważam, że one są bardzo skuteczne jeśli chodzi o przeciwdziałanie rozstępom. i jest dokładnie tak jak mówisz- im wcześniej idziesz, gdy są jeszcze różowoczerwone, tym większa efektywność zabigów a rezultaty są warte inwestycji w piękno ciała
mama_mariol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-19, 12:37   #70
Ula28
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 75
Dot.: laser Fraxel

l
__________________
aaa

Edytowane przez Ula28
Czas edycji: 2011-03-02 o 08:58
Ula28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-20, 14:31   #71
tk90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 43
Dot.: laser Fraxel

Cytat:
Napisane przez Ula28 Pokaż wiadomość
A jak długo goiła się wam skóra po laserze, czy na twarzy długo miałyście taką kratkę po strupkach, czy od razu gdy zeszła skóra to miałyście ładną twarz.
W zeszle wakacje bylem na 2 laserach, w te planowo pojde na 3 oj z 2 tygodnie wyglada sie naprawde niekorzystnie.... buzia jest bardzo czerwona, opuchnieta, mam gdzies foty na kompie po ;] cos strasznego:P

http://www.youtube.com/watch?v=Sxz_x...eature=related

DOKLADNIE TUTAJ WIDAC JAK ZACHOWUJE SIE SKORA PO LASERZE ;]

Edytowane przez tk90
Czas edycji: 2011-01-20 o 14:38
tk90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-21, 08:00   #72
Ula28
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 75
Dot.: laser Fraxel

p
__________________
aaa

Edytowane przez Ula28
Czas edycji: 2011-02-08 o 10:28
Ula28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-22, 09:29   #73
annatwo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 9
Dot.: laser Fraxel

Jestem właśnie po 3 zabiegu (dwa pierwsze robiłam w Estederm) ostatni w Time Clinic i lasery są zupełnie inne! I to fraxel i to jednak zarówno ich wygląd jak i odczucia oraz to jak ja wyglądam po zabiegu diametralnie się różnią. W Estederm laser przypomina głowicę do usg i cały zabieg jest mniej bolesny i trwa ok.10 min max. - cala twarz, lekarz tak jak podczas usg jeździ nim po buzi. W Time clinic laser to taka stopa którą lekarz stawia na twarzy i po każdym uderzeniu lasera przestawia go zaznaczajac w komputerze odpowiedni kwadrat na skórze i siłę lasera. Zabieg ok godziny. Twarz wygląda jak po polaniu kwasem obrzęk zdecydowanie większy niż poprzednio. Co do efektów to się nie wypowiadam bo zabieg miałam wczoraj.
annatwo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-24, 15:34   #74
iwa2
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 181
Dot.: laser Fraxel

Mam ochotę zrobić laserem twarz, bo mam niestety ślady po trądziku. Nie są duże to i lepiej, bo efekt będzie lepszy. W sumie to już mam umówioną wizytę w Centrum Laseroterapi Elite, tam gdzie robiłam Ultrashape. Mają właśnie ten laser fraxel re:store. Idę za ciosem. Jak każda chce wyglądać pięknie na wiosnę
iwa2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-22, 11:30   #75
1tygrysek
Raczkowanie
 
Avatar 1tygrysek
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 120
Dot.: laser Fraxel

Cytat:
Napisane przez tk90 Pokaż wiadomość
W zeszle wakacje bylem na 2 laserach, w te planowo pojde na 3 oj z 2 tygodnie wyglada sie naprawde niekorzystnie.... buzia jest bardzo czerwona, opuchnieta, cos strasznego:P

http://www.youtube.com/watch?v=Sxz_x...eature=related

DOKLADNIE TUTAJ WIDAC JAK ZACHOWUJE SIE SKORA PO LASERZE ;]
Czy to znaczy, że jest duża poprawa po laserze? Te zdjęcia na filmie są mało przekonujące

Edytowane przez 1tygrysek
Czas edycji: 2011-02-25 o 18:05
1tygrysek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-07, 14:59   #76
1tygrysek
Raczkowanie
 
Avatar 1tygrysek
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 120
Dot.: laser Fraxel

Dziewczyny, zrobiłam ten zabieg.
Robię całą dokumentację, dzień po dniu, wraz ze zdjęciami.
ZA jakiś czas wrzucę jakieś foty na forum i opowiem jak to wszystko wygląda..
1tygrysek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-24, 15:06   #77
marysia602
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 137
Dot.: laser Fraxel

tygrysku czy możesz powiedzieć jak wygląda Twoja cera, czy jest poprawa, może masz jakieś zdjęcia.
jestem ciekawa bo też bym chciała zrobic ten laser jestem umówiona na kwiecień więc to juz niedługo
pozdr.
marysia602 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-25, 10:11   #78
1tygrysek
Raczkowanie
 
Avatar 1tygrysek
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 120
Dot.: laser Fraxel

Dziewczyny, odradzam Wam stanowczo ten zabieg!!!
Brak efektów !!!
Strata wielu pieniędzy, nerwów i tydzień siedzenia w domu z chowaniem twarzy, która w pierwszych dniach wygląda jak poparzona, a po tygodniu schodza strupki. Masakra.
Brak jakichkolwiek efektów !!!
Robiłam foty, tak jak obiecałam. Niestety mój aparat nie jest zbyt dokładny, a i niejednakowe oswietlenie sprawiło, że na zdjęciach za wiele nie widać, skóra jest raz po kremie, raz bez i na zdjęciach trudne jest porównanie stanu cery.
Ja jednak wnioskuję, że nie ma żadnej różnicy przed zabiegiem i 2 tygodnie po.


To jest zdjęcie cery 2 godziny przed zabiegiem
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 00.jpg (19,6 KB, 251 załadowań)

Edytowane przez 1tygrysek
Czas edycji: 2011-03-25 o 11:21
1tygrysek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-25, 11:08   #79
1tygrysek
Raczkowanie
 
Avatar 1tygrysek
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 120
Dot.: laser Fraxel

Tu macie fotki w kolejności:

1 zaraz po zabiegu
kilka godzin po zabiegu
3 dni po zabiegu
5 dni po zabiegu
7 dni po zabiegu
14 dni po zabiegu

Naprawdę w rzeczywistości nie ma żadnej poprawy po 2 tygodniach po laserze. Po tygodniu skora jedynie w dotyku była bardziej jakby gęsta, ale to było spowodowane kremami na blizny jakie stosowałam i innymi srodkami odzywczymi. W wyglądzie blizny w ogóle sie nie zmniejszyły.

Po dwóch tygodniach po zabiegu laserem, zaczełam uzywać kremu z kwasami i skóra od razu na niego raguje, tzn widzę poprawę. Na razie póki mogę, unikam słońca i będę sie trzymała "kwasów", bo jedynie one pomagają.

Szczerze odradzam wszystkim Fraxel !!!
Szkoda pieniędzy, brak efektów!!!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 11.jpg (18,2 KB, 220 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 111.jpg (21,2 KB, 186 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 444.jpg (15,0 KB, 144 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 666.jpg (17,5 KB, 134 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 888.jpg (18,4 KB, 134 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 150.jpg (16,8 KB, 243 załadowań)
1tygrysek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-25, 14:44   #80
marysia602
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 137
Dot.: laser Fraxel

Dzięki tygrysku za informacje,

Ja była na jednej wizycie u dr Borzęckiego stosowałam differin i izotrex a teraz czekam na wizytę. chciałam właśnie laser fraxel, ale lekarz powiedział ze najpierw muszę wyleczyć niespodzianki i dopiero ew. potem laser.
mam pytanie czym wyleczylaś tradzik, jeśli go miałaś?
Mi lekarz cos mowił o IPL ale nie wiem czy się na to godzić.

Mam sporo zaskórników i rozszerzone pory no jak to zwykle czasem niespodzianki. differin i izotrex niezbyt mi pomaga.

Dzięki

Edytowane przez marysia602
Czas edycji: 2011-03-25 o 14:45
marysia602 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-25, 16:21   #81
1tygrysek
Raczkowanie
 
Avatar 1tygrysek
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 120
Dot.: laser Fraxel

Marysiu, żadne !!!! wynalazki apteczne mi nie pomogły, ani differin, ani izotrex, ani skinoren, ani retin a, ani acnemycin, itd itd, nie wspominając już o tetralysalu doustnie....
nie mogę też stososować kremów, szczególnie tych odżywczych, bo zaraz wyskakują niespodzianki.
Ja z trądzikeim walczę ponad 20 lat i wypróbowałąm naprawdę wiele. Myślałam, że fraksel będzie jakąs radą na blizny, skoro to taka nowość i az tyle kosztuje, więc musiałam spróbować. Ale się rozczarowałam.

To, co mi jedynie pomogło, to maseczki z kwasami i kremy z kwasami. Kwasy u kosmetyczki uważam za zbędny wydatek, bo systematyczna kuracja w domu może przynieść te same jak nie lepsze efekty.

Polecam Ci peeling (krem) Glyco-A, 12%, o którym jest na innych wątkach. Kosztuje na allegro 32 zł. Kosmetyki z kwasami leczą trądzik i wygładzają. Jak dla mnie, jedyne skuteczne. Mogę Ci podać innych, które stosowałam.
Wszystkie inne mazidła proponuję odstawić, albo oddać.
Aha, buzię myj mydełkiem dziecinnym, nie wysuszaj żelami. Oczyszczaj najlepiej maseczkami z glinki. Wszystko.

Aha, zapomnij Marysiu o mikrodermabrazji, bo to najgorsze świństwo i nie wiem po co to ktoś wymyslił. Miałam wyleczoną cerę, a po zabiegu przez 3 miesiące walczyłam z nawałem pryszczy.
powodzenia
1tygrysek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-26, 16:12   #82
Mamba_2008
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 497
Dot.: laser Fraxel

Tygrysku możesz konkretnie napisać co to był za laser frakcyjny, bo jest ich mnóstwo m.in. Fraxel, Palomar, czy Sciton.
Mamba_2008 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-26, 23:40   #83
1tygrysek
Raczkowanie
 
Avatar 1tygrysek
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 120
Dot.: laser Fraxel

laser frakcyjny FRAXEL CO2
1tygrysek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-28, 10:11   #84
Mamba_2008
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 497
Dot.: laser Fraxel

Trochę poczytałam i wiem właśnie, że nie u każdego widać efekty zabiegów laserem. No, ale niestety nikt na początku nie może zagwarantować że uzyskamy takie zniwelowanie blizn jakiego oczekujemy Moim zdaniem i tak warto spróbować..
Mamba_2008 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-10, 15:37   #85
najmniejsza_mii
Raczkowanie
 
Avatar najmniejsza_mii
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38
Dot.: laser Fraxel

Dziewczyny, mogę Wam powiedzieć, jakie mam doświadczenia dotyczące pracy na laserze frakcyjnym CO2 i doświadczenia klientek.
Otóż po pierwsze, bo rzuciło mi się to w oczy, a nikt nie odpowiedział - laser frakcyjny to laser tnący! Czyli nie możemy nim traktować włosów, bo je po prostu zetnie i spali. Czyli nie ma mowy o rozjaśnianiu nim makijażu permanentnego brwi. Ust też nim nie robimy.
Po drugie ma wpływ na botoks i kwas hialuronowy tylko zaraz po zrobieniu. Mamy masę klientek, które regularnie się obstrzykują i do tego przychodzą na laser frakcyjny raz lub 2 razy do roku (robimy go od jesieni do wczesnej wiosny - skóra po jest zbyt wrażliwa na słońce, że mimo wysokich filtrów, mogę powstać przebarwienia słoneczne!).
Działanie liftingujące ma super - ten, którego my używamy daje efekt 20% liftingu chirurgicznego. Dlatego nasze klientki go uwielbiają, ale wystarczy robić go co pół roku. Wcale nie ma czegoś takiego, że efekt jest widoczny po pół roku! Po miesiącu czasu już powinien być widoczny efekt, po dwóch już pełen.
Działanie na blizny i rozstępy też bardzo skuteczne, ale trzeba powtarzać wtedy zabieg co miesiąc, bo zależy nam na jak najszybszym i najlepszym wypłyceniu tych blizn i rozstępów. Ilość zabiegów zależy od ich głębokości.
A jeśli chodzi o gojenie się, to większość pań umawia się na piątek i weekend w zupełności im wystarcza na dojście do siebie do takiego stanu, by można było nałożyć makijaż i pójść do pracy. Jednak zaczerwienienie skóry i przede wszystkim ta krateczka, która pozostaje na skórze (malutkie strupki) po laserze, utrzymuje się ok. tygodnia czasu, nawet do dwóch - każdy goi się inaczej.
Sam zabieg jest nieprzyjemny, ale nie bardzo bolesny, ponieważ używamy znieczulenia w postaci Emli. Oczy jednak mogą mimo Emli boleć. Ale po samym zabiegu chłodzimy się! U nas klientki siedzą po godzinę do dwoch po samym zabiegu przykładając kompresy chłodzące - bez nich palenie skory jest nie do wytrzymania. Potem wracamy do domu i przez kolejne kilka godzin, a nawet całą następną dobę nadal się chłodzimy! Czym lepiej się będziemy chłodzić, tym szybciej zagoi nam się skóra. Nawet jeśli nie pali, warto się chłodzić. Jak nie mamy cold pack'ów, bardzo dobra jest mrożona marchewka z groszkiem - świetnie dopasowuje się do kształtu twarzy.
Makijażu proponowałabym nie nakładać przez przynajmniej 2-3dni. Zresztą wygląda się tak niewyjściowo po tym laserze, że nawet nie chce się wychodzić z domu.

I najważniejsze - efekt zabiegu zależy od rodzaju lasera i sposobu robienia. Czym gorzej wyglądacie przez kilka godzin po zabiegu, tym lepszy będzie efekt. My jeszcze nie miałyśmy klientki czy klienta (panowie też przychodzą), który by nie widział pozytywnego efektu.

A patrząc na Ciebie Tygrysku, obawiam się, że Twój lekarz użył za małej mocy lasera. Jesteś ledwo zaczerwieniona - u nas klienci są wręcz bordowi czasami.
Poza tym jest to jeden z najbardziej obleganych zabiegów u nas, więc musi być skuteczny.
najmniejsza_mii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-11, 00:05   #86
1tygrysek
Raczkowanie
 
Avatar 1tygrysek
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 120
Dot.: laser Fraxel

Najmniejsza, no ja nadal myslę, że na laser sa chętni, mimo, że jest tak drogi, bo to kwestia tego, że dużo jest zdesperowanych osób, które chcą zrobić wszystko, żeby wygladać lepiej i próbują tak jak ja, wszelkich nowości. Jesli ktoś mówi, że żeby był efekt, to potrzeba kilku jak nie nastu zabiegów, to ja dziękuję, bo samochodu na oddanie nie mam.
O seryjnosci zabiegów mówi się w przypadku kwasów i efekty są!, bez tracenia całej fortuny, o ile ktoś taką posiada...
Chciałam się przekonać o laserze na własnej skórze i spróbowałam. Z całą odpowiedzialnościa nie polecam, bo szkoda kasy. Jesli ktoś mimo to chce próbować prosze bardzo, ale na cuda nie ma co liczyć. Wróciłam do kwasów, bo działają lepiej!!
A czy nie byłam czerwona po zabiegu, to oceńcie sami. Zabiegów nie robi byle kto i uważam, że był wykonany prawidłowo. Podobno moja skóra reagowała dobrze. To jest zdjęcie ok. 20 min po zabiegu. Jest przez ok 2 dni opuchnięcie twarzy, wiec tylko wtedy blizny przestrzenne wydają sie mniejsze.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCF77810.jpg (11,3 KB, 210 załadowań)

Edytowane przez 1tygrysek
Czas edycji: 2011-04-11 o 00:23
1tygrysek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-11, 09:07   #87
Mamba_2008
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 497
Dot.: laser Fraxel

tygrysku jeśli to zdjęcie jest 20 min po zabiegu to te laser był słabiutki. Ja po zabiegu wyglądałam dwa razy gorzej skóra wyglądała jak żarzące się węgle i przez długi czas pojawiały się kropelki krwi.[IMG]file:///C:/Users/Marlena/AppData/Local/Temp/moz-screenshot-2.png[/IMG][IMG]file:///C:/Users/Marlena/AppData/Local/Temp/moz-screenshot-3.png[/IMG] Skóra była przez kilka dni opuchnięta i mocno podrażniona, wymagała częstego przemywania i nawilżania. Co do efektów no to jak na razie nie wypowiadam się zobaczymy...
Mamba_2008 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-11, 23:29   #88
1tygrysek
Raczkowanie
 
Avatar 1tygrysek
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 120
Dot.: laser Fraxel

Napewno jest tak, że przy takiej samej sile lasera różne osoby będa różnie reagować. Ja mam dośc grubą skórę, bo warstwa blizn i stosowane specyfiki robią swoje, no ale nie bede na ten temat się wypowiadać, bo porównania nie mam. Wiem, że bolało i pieklo po zabiegu bardzo mocno. Opuchlizna zeszła dopiero na 4 dzień, teraz sobie przypomniałam.
ok Mamba, napisz nam o efektach po Twoim zabiegu Może namówimy Cię na jakies foty do wstawienia - ?
1tygrysek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-12, 09:54   #89
Mamba_2008
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 497
Dot.: laser Fraxel

Ok będę informować na bieżąco jak na razie tak jak pisąłam się wstrzymuje. Co do zdjęć jak tylko je otrzymam to wstawię na pewno.
Mamba_2008 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-30, 21:46   #90
marysia602
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 137
Dot.: laser Fraxel

Mambo jak efekty? warto się męczć?
marysia602 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-02-08 13:28:12


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:41.