Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV - Strona 75 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-02-29, 20:27   #2221
aga89s
Rozeznanie
 
Avatar aga89s
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: w-wa
Wiadomości: 887
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Po prostu chcę aby Wasz odwyk był pełną piersią i te katusze cielesno-duchowe. Nie musisz mi dziękować.
ja, mój portfel i moje konto przyjmujemy nadchodzący miesiąc w wielką ulgą. nie martwcie się, mam tyle kosmetyków, że brudna nie będę chodzić... mam już wszystko czego mogłabym zapragnąć. zresztą nawet jak by mnie coś kusiło, to co z tego i tak nie mam za co kupić chyba, że samochód sprzedam, oj nie mam samochodu? aparatu mi szkoda, łóżka nie mogę bo trzymam tam kosmetyki które się nie mieszczą w szafce, książki są nietykalne, nie mam nawet co sprzedać... a w nagrodę zrobię zamówienie na iherbie

edit: nie oprę się jedynie niepowtarzalnym promocjom -70%, ale o tym już prawie wszystkich uprzedziłam
__________________
Smile! life is beautiful

5w1 [SIZE=1]

Żywienie - praca, pasja, całe życie
http://przepisnik-vita.blogspot.com/
aga89s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-29, 20:28   #2222
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Lece donieść, że po mydle Tuli z glinką multani mitti wysypuje bardzo mocno mojego Tż. Co ja się z nim mam Trzeba nam brać ślub, wtedy dopilnuje jego gęby a tak to co ja mogę?
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-29, 20:31   #2223
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
Lece donieść, że po mydle Tuli z glinką multani mitti wysypuje bardzo mocno mojego Tż. Co ja się z nim mam Trzeba nam brać ślub, wtedy dopilnuje jego gęby a tak to co ja mogę?

Powiedz mu ,ze jak sie z Tobą nie ożeni, to będzie do końca życia brzydalem i żadna go nie weźmie

Aga, śliczne zakupy
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-29, 20:35   #2224
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez izus_86 Pokaż wiadomość
Taka lista wydaję mi się, że naprawdę by pomogła
Ja jeszcze należę do tych co poszukają informacji, które mnie interesują, ale są też takie osoby co wolą co chwilę pytać



Właśnie tak patrzyłam sobie na ten szampon Khadi, szkoda tylko, że taki drogi, bo myję włoski codziennie i szampony mi szybko schodzą A teraz czekają mnie wydatki, wesele, OC i co najważniejsze to 2 latka mojej córeczki
to był świetny pomysł!!!
A może spróbuj w takim razie póki co z tanszym szamponem? Yves rocher ma szampony z niezłymi składami i myslę, że pokrzywowy albo zwiekszający objętość mogłyby Ci sie spodobac (seria: roślinna pielegnacja włosow).
A jak juz bedzies w YR to możesz kupic płyn do demakijażu oczu z serii bio culture (seria naturalna) bo jest boski!
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-29, 20:36   #2225
marcelinka12
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 688
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

ide na targi kosmetyczne 10-11.03 moze ktos dolaczy
marcelinka12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-29, 20:37   #2226
aga89s
Rozeznanie
 
Avatar aga89s
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: w-wa
Wiadomości: 887
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez natkaa Pokaż wiadomość
Ależ zazdraszczam, szczególnie tego filtra, bo też mam smaka, ale to dopiero bliżej wiosny. Gdzie kupowałaś JMO, na feelunique? I powiedz, jak zestaw do mycia i smarowania, próbkę balsamu miałam, ale żelu nie.
JMO kupiłam na estyle. żel i balsam był w gratisie balsam kocham za zapach, żelu jeszcze nie próbowałam. ale jak tylko pokończę żele o spróbuję i dam znać

Cytat:
Napisane przez marcelinka12 Pokaż wiadomość
ide na targi kosmetyczne 10-11.03 moze ktos dolaczy
gdyby to nie marzec i gdybym nie miała dość bawołów i wyjących panien młodych... może do maja zejdą ze mnie te emocji związane z targami... a wtedy będzie Krakowie przybywam
__________________
Smile! life is beautiful

5w1 [SIZE=1]

Żywienie - praca, pasja, całe życie
http://przepisnik-vita.blogspot.com/

Edytowane przez aga89s
Czas edycji: 2012-02-29 o 20:46
aga89s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-29, 20:39   #2227
Klolcia
Zadomowienie
 
Avatar Klolcia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Otwock
Wiadomości: 1 442
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez marcelinka12 Pokaż wiadomość
ide na targi kosmetyczne 10-11.03 moze ktos dolaczy
Ja na pewno dołączę, bo na tych w końcu nie byłam
Klolcia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-29, 20:43   #2228
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
Lece donieść, że po mydle Tuli z glinką multani mitti wysypuje bardzo mocno mojego Tż. Co ja się z nim mam Trzeba nam brać ślub, wtedy dopilnuje jego gęby a tak to co ja mogę?
mnie po tym mydle tez wysypało
tak - wówczas siła dopilnowania znacznie sie zwieksza.
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-29, 20:47   #2229
mariolasl
Zakorzenienie
 
Avatar mariolasl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 10 668
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
Właśnie zagranicą są bardzo popularne, ok może nie bardzo ale bardziej znane Szczególnie po tym jak Gwyneth P. się do ich uzywania przyznała Ogólnie jestem ciekawa. Podobno zapachy mają dosyć... trawiaste. Zamówiłam szampon, odzywkę, dezodorant oraz dla synka szampon i oliwkę w kremie. Zobaczymy.

Przypomniało mi się, że miałam opisać zakupy hauschkowe. Może jeszcze dzisiaj szybko Wam je zrecenzuję

edit: Jeszcze mi się przypomniało Piłyście może herbatki Pukka? Też sobie kupiłam i jestem ich niezmiernie ciekawa.
Zapach kremow Madara faktycznie jest lekko trawiasty, ale dla mnie przyjemny i stosunkowo szybko sie ulatnia. Ja chyba chcialabym jakis zel i balsam do ciala, moze szampon i deo

Bardoz jestem ciekawa Hauschkowych opinii , szczegolnie, ze dzis dostalam katalog Hauschki z opisem wszystkich produktow, wlasnie siedziala i sie slinilam

Herbatku Pukka smakuja mi, mialam chyba prawie wszystkie

Gratuluje promocyjnego podkladu , mam nadzieje, ze wszystko bedzie ok.
Cytat:
Napisane przez izus_86 Pokaż wiadomość
Witam

Jestem nowa na tym wątku, swoją przygodę z naturalnymi kosmetykami zaczęłam niedawno i nie mam jeszcze takiej wiedzy jak Wy, ale postaram się, to nadrobić, bo szczerze przyznam, że nie przebrnęłam przez wszystkie wątki Kiedy trafiłam na ten wątek moja córeczka miała gorączkę i niezbyt znalazłam czas, aby wszystko przeczytać.

Na początku skupiłam się na mojej buźce i już widzę poprawę Teraz zamierzam stopniowo wymieniać wszystkie moje kosmetyki na naturalne.

Mam nadzieję, że mnie przyjmiecie do swojego grona i pozowolicie, abym doskonaliła swoją wiedzę i być może kiedyś będzie ona tak wielka jak Wasza

Załączam zdjęcia moich produktów, mam nadzieję, że nie wplątał się tam żaden nienaturalny kosmetyk, gdyż nie byłam pewna czy wszystkie moje półprodukty można zaliczyć do naturalnych
Witaj
piekne zbiory
Cytat:
Napisane przez aga89s Pokaż wiadomość
z dedykacją dla Tomo

zdjęcie nr 1 - to Tomo świetnie zna i powinien zrobić duże ach, ach bo to jego mamusia mnie tak zgubiła
zdjęcie 2 - szampon khadi, powinna być jeszcze heenara ale nie mam już oryginalnego opakowania, krem oczyszczający alva, puder jadwigi z targów
zdjęcie 3 - reszta fenomenalnych zakupów

a i jeszcze maseczki Anuli to nie ma... i zakupów, które jeszcze do mnie idą...

w ogóle to wszem i wobec oświadczam, że za 4h zacznie się mój postny miesiąc bez zakupów :P
Swietne zakupy

Zamowilam sobie 3 szminki Living Nature o ktorych wczoraj pisalam , dalej mysle nad kolorowka
__________________
O książkach
mariolasl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-29, 20:50   #2230
izus_86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 958
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
to był świetny pomysł!!!
A może spróbuj w takim razie póki co z tanszym szamponem? Yves rocher ma szampony z niezłymi składami i myslę, że pokrzywowy albo zwiekszający objętość mogłyby Ci sie spodobac (seria: roślinna pielegnacja włosow).
A jak juz bedzies w YR to możesz kupic płyn do demakijażu oczu z serii bio culture (seria naturalna) bo jest boski!
Faktycznie niedrogie te szampony Muszę powykańczać zapasy i przejść się po jakiś, tylko kawałek mam do Yves Rocher

Co do płynu do demakijażu, to ja baaaardzo rzadko się maluję

Jeszcze przejrzę sobie wątek może mi coś wpadnie w oko. To znaczy na pewno wiele rzeczy, ale takie na co mogę sobie teraz pozwolić i mi się przyda Chociaż ja jestem z tych co zawsze coś jest potrzebne
__________________
16.09.11 - pielęgnacja bezsilikonowa
29.09.11 - oleje
25.01.12 - ścięcie
1.04.12 - Seboradin
12.04.12 - Eclipta



11.01.12 - kwasy i naturalna pielęgnacja twarzy

Moje włosy
izus_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-29, 20:52   #2231
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Powiedz mu ,ze jak sie z Tobą nie ożeni, to będzie do końca życia brzydalem i żadna go nie weźmie

Aga, śliczne zakupy
W tym problem, że on na brak zainteresowania nie narzeka Pryszczaty to pryszczaty ale skubany ma wzięcie
Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
to był świetny pomysł!!!
A może spróbuj w takim razie póki co z tanszym szamponem? Yves rocher ma szampony z niezłymi składami i myslę, że pokrzywowy albo zwiekszający objętość mogłyby Ci sie spodobac (seria: roślinna pielegnacja włosow).
A jak juz bedzies w YR to możesz kupic płyn do demakijażu oczu z serii bio culture (seria naturalna) bo jest boski!
o tak tak! A teraz są promocje, dziś byłam, oglądałam
Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
mnie po tym mydle tez wysypało
tak - wówczas siła dopilnowania znacznie sie zwieksza.
Z punktu widzenia Tż to pewnie argument przeciw
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-29, 20:54   #2232
izus_86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 958
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez mariolasl Pokaż wiadomość
Witaj
piekne zbiory
Hey

Coś czuję, że jak Was tak dokładniej poczytam, to się te moje zbiory znacznie powiększą

---------- Dopisano o 21:54 ---------- Poprzedni post napisano o 21:53 ----------

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
o tak tak! A teraz są promocje, dziś byłam, oglądałam
No to chyba się szybciej wybiorę po nie A ile kosztują tak stacjonarnie i w promocji, bo patrzyłam tylko w internecie
__________________
16.09.11 - pielęgnacja bezsilikonowa
29.09.11 - oleje
25.01.12 - ścięcie
1.04.12 - Seboradin
12.04.12 - Eclipta



11.01.12 - kwasy i naturalna pielęgnacja twarzy

Moje włosy
izus_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-29, 20:55   #2233
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez izus_86 Pokaż wiadomość
Hey

Coś czuję, że jak Was tak dokładniej poczytam, to się te moje zbiory znacznie powiększą

---------- Dopisano o 21:54 ---------- Poprzedni post napisano o 21:53 ----------



No to chyba się szybciej wybiorę po nie A ile kosztują tak stacjonarnie i w promocji, bo patrzyłam tylko w internecie
Teraz -30% na culture bio
i szampony też poprzeceniane
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-29, 21:01   #2234
aga89s
Rozeznanie
 
Avatar aga89s
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: w-wa
Wiadomości: 887
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez izus_86 Pokaż wiadomość
Hey

Coś czuję, że jak Was tak dokładniej poczytam, to się te moje zbiory znacznie powiększą
coś w tym jest. przed erą naturalnych kosmetyków miałam żel pod prysznic, płyn do higieny intymnej, balsam, krem do rąk i 3 kosmetyki do twarzy. teraz nie mieszczą mi się w szafce...
__________________
Smile! life is beautiful

5w1 [SIZE=1]

Żywienie - praca, pasja, całe życie
http://przepisnik-vita.blogspot.com/
aga89s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-29, 21:02   #2235
kotwilka
Wtajemniczenie
 
Avatar kotwilka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 167
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez fiolka85 Pokaż wiadomość
no ja się dzisiaj z tobą zgadzam pod każdym względem .

Mam też znajome, które jak podcinały włosy w dzieciństwie żeby je wzmocnić tak podcinają do tej pory i jakoś nigdy nie udało im się zapuścić pięknych długich włosów.

Moim zdaniem jakość włosa zależy od tego co się dzieje w cebulce a nie od tego co sie zrobi z jego końcówką. jak już pisałam ścięcie końcówki jest tylko usunięciem najbardziej zniszczonej i rozjaśnionej części włosa i nie ma jak wpłynąć na proces wzrostu włosa ani na jego grubość. To tak jak niektórzy twierdzą że jak się rozjaśnia włosy to potem rosną ciemniejsze..to jest tylko wrażenie, u nasady włosy zawsze są ciemniejsze.

Cytat:
Napisane przez izus_86 Pokaż wiadomość
Witam

Jestem nowa na tym wątku, swoją przygodę z naturalnymi kosmetykami zaczęłam niedawno i nie mam jeszcze takiej wiedzy jak Wy, ale postaram się, to nadrobić, bo szczerze przyznam, że nie przebrnęłam przez wszystkie wątki Kiedy trafiłam na ten wątek moja córeczka miała gorączkę i niezbyt znalazłam czas, aby wszystko przeczytać.

Na początku skupiłam się na mojej buźce i już widzę poprawę Teraz zamierzam stopniowo wymieniać wszystkie moje kosmetyki na naturalne.

Mam nadzieję, że mnie przyjmiecie do swojego grona i pozowolicie, abym doskonaliła swoją wiedzę i być może kiedyś będzie ona tak wielka jak Wasza

Załączam zdjęcia moich produktów, mam nadzieję, że nie wplątał się tam żaden nienaturalny kosmetyk, gdyż nie byłam pewna czy wszystkie moje półprodukty można zaliczyć do naturalnych
Hej Fajnie, że do nas wpadłaś. Ta tafla na zdjęciu, to Twoje włosy?

Uprzejmie acz upierdliwie proszę, zgodnie z nieformalną zasadą tego wątku, o podpisywanie produktów z wklejanych zdjęć
__________________

kotwilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-29, 21:15   #2236
marcelinka12
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 688
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez Klolcia Pokaż wiadomość
Ja na pewno dołączę, bo na tych w końcu nie byłam
ja ide w sobote
marcelinka12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-29, 21:39   #2237
izus_86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 958
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
Teraz -30% na culture bio
i szampony też poprzeceniane
Dziękuję ślicznie

Cytat:
Napisane przez aga89s Pokaż wiadomość
coś w tym jest. przed erą naturalnych kosmetyków miałam żel pod prysznic, płyn do higieny intymnej, balsam, krem do rąk i 3 kosmetyki do twarzy. teraz nie mieszczą mi się w szafce...
Dokładnie Ja już nie mam gdzie co trzymać, bo strasznie zalegają mi jeszcze te nienaturalne kosmetyki

Cytat:
Napisane przez kotwilka Pokaż wiadomość
Hej Fajnie, że do nas wpadłaś. Ta tafla na zdjęciu, to Twoje włosy?

Uprzejmie acz upierdliwie proszę, zgodnie z nieformalną zasadą tego wątku, o podpisywanie produktów z wklejanych zdjęć
Tak to moje włoski Mam zdjęcia w albumie Teraz to są straszne króciaki

I przepraszam za brak podpisanych produktów, idę wziąć prysznic, a później edytuję mój post
__________________
16.09.11 - pielęgnacja bezsilikonowa
29.09.11 - oleje
25.01.12 - ścięcie
1.04.12 - Seboradin
12.04.12 - Eclipta



11.01.12 - kwasy i naturalna pielęgnacja twarzy

Moje włosy
izus_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-29, 21:39   #2238
auraria
Rozeznanie
 
Avatar auraria
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 539
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez kotwilka Pokaż wiadomość


Uprzejmie acz upierdliwie proszę, zgodnie z nieformalną zasadą tego wątku, o podpisywanie produktów z wklejanych zdjęć
Ha i wiem już, dlaczego nie wklejam zdjęć, nie mam czasu żeby to wszystko opisać. Dwie półki w lodówce, cała szafka w łazience, szafka w pokoju no i używane na bieżąco pod prysznicem i na toaletce, dwa duże kartony kolorówek i minerałów, oj zebrałoby sie tego trochę.

Co do EcoSpa, lubię ten sklep, a hydrolaty kupuję już spory kawał czasu i z mojego doswiadczenia są bardzo dobre jakościowo. Nie przesadzam robiąc kremy czy inne specyfiki w domu tez powietrze jest oczyszczone tylko spalaniem olejków eterycznych w kominkach w sporym stężeniu i dają radę. (w mazidłach tez jest tak jak w ecospa co do czystości powietrza). Buziaki dla Naturalek
auraria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-29, 21:59   #2239
gayenka
Zakorzenienie
 
Avatar gayenka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 269
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez auraria Pokaż wiadomość
Ha i wiem już, dlaczego nie wklejam zdjęć, nie mam czasu żeby to wszystko opisać. Dwie półki w lodówce, cała szafka w łazience, szafka w pokoju no i używane na bieżąco pod prysznicem i na toaletce, dwa duże kartony kolorówek i minerałów, oj zebrałoby sie tego trochę.

Co do EcoSpa, lubię ten sklep, a hydrolaty kupuję już spory kawał czasu i z mojego doswiadczenia są bardzo dobre jakościowo. Nie przesadzam robiąc kremy czy inne specyfiki w domu tez powietrze jest oczyszczone tylko spalaniem olejków eterycznych w kominkach w sporym stężeniu i dają radę. (w mazidłach tez jest tak jak w ecospa co do czystości powietrza). Buziaki dla Naturalek
Karton minerałów błagam o zdjęcia!!!
__________________
Se spánky z břidlicových střech
se zády rtutě na oknech,
páry z broušenýho skla,
se stehny váhy, tě každej zná,
tě každej zná, tě každej zná
a když Tě ochutná,
ví, že víš, že...



gayenka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-29, 22:04   #2240
zetuzetia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 926
GG do zetuzetia
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

kupiłam dzisiaj wodę do demakijażu z YR+ dezodorant Crystal (ale to nie złamanie postu, bo od początku mowiłam, że te dwie rzeczy mi będą potrzebna i je kupię ).
+ dostałam tę maskę Organique od Mamy i jak ona pachnie mam nadzieję, że tak samo działa :d
zetuzetia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-29, 22:22   #2241
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez zetuzetia Pokaż wiadomość
kupiłam dzisiaj wodę do demakijażu z YR+ dezodorant Crystal (ale to nie złamanie postu, bo od początku mowiłam, że te dwie rzeczy mi będą potrzebna i je kupię ).
+ dostałam tę maskę Organique od Mamy i jak ona pachnie mam nadzieję, że tak samo działa :d



Anula, dziewczyny, siedzę z mokra głową po użyciu szamponu i odżywki Alverde z hibiskusem. O efektach powiem jutro, jak mi czacha wyschnie, ale już teraz mogę powiedzieć, że jestem zadowolona z tego jak umył szampon i jak wygładziła odżywka. Byłam bardzo sceptycznie nastawiona do szamponu po kiepskich wspomnieniach alterry z granatem, ale Alverde bije go na głowę. Nie pieni sie zbyt dobrze, bedzie też w moim przypadku mało wydajny. Szkoda, że taka mała buteleczka, lecz w trakcie mycia nie był tępy, tylko własnie bardzo ładnie się rozprowadził na całej długosci i w ogóle nie plątał włosów, za co sumując znienawidziłam alterrę, bo włosy plątała niemiłosiernie i była tępa w nakładaniu, poza tym efekt był marny, włosy przyklapnięte. Natomiast odżywka do odżywek Alterry ( odżywki Alterry lubię, szamponów nie) bardzo podobna, bardzo gładkie mam po niej włosy i łatwiej się rozczesują, nawet konsystencja taka sama Dalszą relację zdam jutro


Edit:
Dzień Dobry. Rano włosy są bardzo ładne, w ogóle niesplątane, tylko takie ułożone. Troche suchawe, ale przez okres zimy mi tak wyschły, myślę, ze po kilku użyciach odżywki nabiorą nawilżenia, bo już czuję różnicę. Tak więc polecam Alverde

Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2012-03-01 o 07:21
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-01, 07:48   #2242
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez izus_86 Pokaż wiadomość



Tak to moje włoski Mam zdjęcia w albumie Teraz to są straszne króciaki
włoski masz piękne! Bardzo mi sie podobają
Cytat:
Napisane przez zetuzetia Pokaż wiadomość
kupiłam dzisiaj wodę do demakijażu z YR+ dezodorant Crystal (ale to nie złamanie postu, bo od początku mowiłam, że te dwie rzeczy mi będą potrzebna i je kupię ).
+ dostałam tę maskę Organique od Mamy i jak ona pachnie mam nadzieję, że tak samo działa :d

a zdjęcia gdzie?
Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość

Anula, dziewczyny, siedzę z mokra głową po użyciu szamponu i odżywki Alverde z hibiskusem. O efektach powiem jutro, jak mi czacha wyschnie, ale już teraz mogę powiedzieć, że jestem zadowolona z tego jak umył szampon i jak wygładziła odżywka. Byłam bardzo sceptycznie nastawiona do szamponu po kiepskich wspomnieniach alterry z granatem, ale Alverde bije go na głowę. Nie pieni sie zbyt dobrze, bedzie też w moim przypadku mało wydajny. Szkoda, że taka mała buteleczka, lecz w trakcie mycia nie był tępy, tylko własnie bardzo ładnie się rozprowadził na całej długosci i w ogóle nie plątał włosów, za co sumując znienawidziłam alterrę, bo włosy plątała niemiłosiernie i była tępa w nakładaniu, poza tym efekt był marny, włosy przyklapnięte. Natomiast odżywka do odżywek Alterry ( odżywki Alterry lubię, szamponów nie) bardzo podobna, bardzo gładkie mam po niej włosy i łatwiej się rozczesują, nawet konsystencja taka sama Dalszą relację zdam jutro


Edit:
Dzień Dobry. Rano włosy są bardzo ładne, w ogóle niesplątane, tylko takie ułożone. Troche suchawe, ale przez okres zimy mi tak wyschły, myślę, ze po kilku użyciach odżywki nabiorą nawilżenia, bo już czuję różnicę. Tak więc polecam Alverde
super!
ja szampony alterry tez nie najlepiej wspominam i dokładnie z tego samego względu byłam uprzedzona do szamponów alverde ale na szczęście mądre głowy przemówiły mi do rozumu

A ja mam dzisiaj włoski naolejowane przez noc olejem macadamia - bardzo fajny efekt włoski sa śliczne! A paszcza po maseczce calkiem nieźle wygląda, więc już nie strasze w pracy
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-01, 07:53   #2243
vea7
Zakorzenienie
 
Avatar vea7
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 4 546
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez fiolka85 Pokaż wiadomość
ale dyskusją się rozwinęła ja tez się przyłączam do kudłatych szatynek
Walczę z włosami na różne sposoby i najbardziej polecam laser oczywiście
Robiłam bikini i pachy i jestem zadowolona z efektu. Co prawda było to z 5 lat temu i włosy już trochę odrastają, ale są to pojedyncze włoski, które wyrywam i znowu mam spokój na jakiś czas.
Co do laserów to najlepszy jest laser diodowy Light Sheer, ale i najdroższy
ostatnio kupiłam grupoun na fotodepilację IPL na łydki i efekt był zerowy, chociaż sam zabieg był super bezbolesny i szybciutki.
Nie za bardzo rozumiem dlaczego golenie miałoby powodować większy porost włosów.
Vea
skąd taka teoria?
-
Cytat:
Napisane przez fiolka85 Pokaż wiadomość
Jak na mój ścisły umysł to nie ma sensu. jakim cudem podcięcie końcówki martwego włosa ( bo tym jest podcinanie i golenie) ma sprawić że od stanie się grubszy? jedyne co uzyskamy w ten sposób to że odetniemy końcówkę ,która była cieńsza i słabsza i dawała złudzenie że cały włos był delikatniejszy. Po obcięciu mamy ostro ściętą krawędź włosa która jest bardziej ostra i i takiej samej grubości jak włos u nasady, czyli trochę grubsza niż odcięta przez nas zniszczona końcówka.
Gdybyśmy pozwolili tym włosom rosnąc dalej to ich końcówki się osłabią i stanę się cieńsze i miękkie
Fiolko teoria od lekarza endokrynologa (prywatnie własnej matki) oraz znajomej Pani dermatolog, a także przetestowana na własnym futrze
Poprawna przy założeniu, że nie ma się genetycznie słabych albo jasnych włosów - z genami jeszcze nikt nie wygrał.
Jeżeli będę miała trochę czasu i uda mi się oderwać mamę od jej grantu, to spróbuję pomolestować o literaturę fachowa w temacie i podrzucę
Z własnego doświadczenia - włoski golone na łydkach są dużo grubsze i ciemniejsze niż na udach, po depilacji depilatorem odrastają jaśniejsze i cieńsze, po ogoleniu znowu robią się grube i ciemne.
Jestem naturalną brunektą i mam grube, mocne futro, zastanawiam się, czy w przypadku nóg to działa tak, że po ogoleniu się wzmacniają (pomysł 1, po obserwacji na rekach tak właśnie było), czy po depilacji osłabiają (pomysła 2) - wtedy włoski "golone" odrastałyby takie, jakie mam normalnie, a "depilowane" osłabione.

W przypadku włosów na głowie, nie tyle podcinanie wzmacnia, co po prostu poprawia wygląd - usuwamy najstarszą, a wiec i najbardziej zniszczoną cześć włosa i to co zostaje jest silne i w mirę nowe, a więc wygląda ładniej
Z ciekawostek "wieku szkolnego" moje koleżanki na fali teorii, że podcinanie wzmacnia, podcinały sobie rzęsy, żeby były dłuższe... w przypadku rzęs teoria zdecydowanie nie działa i wygląda się po eksperymencie idiotycznie
Cytat:
Napisane przez izus_86 Pokaż wiadomość
Witam
Jestem nowa na tym wątku, swoją przygodę z naturalnymi kosmetykami zaczęłam niedawno i nie mam jeszcze takiej wiedzy jak Wy, ale postaram się, to nadrobić, bo szczerze przyznam, że nie przebrnęłam przez wszystkie wątki Kiedy trafiłam na ten wątek moja córeczka miała gorączkę i niezbyt znalazłam czas, aby wszystko przeczytać.
Izus, witamy
Tematem wstępu, włosy masz przepiękne Zakupy takoż
Jak przebrniesz przez wszystkie części wątku, dostaniesz medal

Bardzo jestem ciekawa Twojej opinii o oleju z orzechów laskowych i śliwkowym, bo się na nie od jakiegoś czasu czaję

Buziaki dla córci


Wachlarzyku, widać taka Twoja uroda
Albo pokochasz albo trzeba bezie w depilację zainwestować - skoro laser nie działa, pozostaje ci "mechaniczna" czyli wosk albo depilator - nie ma siły, czymś włoski wyrwiesz, ale trzeba będzie robić to regularnie.
Co do sposobów antykoncepcji... hmm... poza tabletkami jeszcze kila udało się wymyślić
Co do tabletek... nie każdy dostał jak to ładnie ujęłaś "g*wno" na "ból głowy"... Lekarstwa są po to, żeby nimi leczyć. Żeby pełna jasnosć była, nie jestem zwolennikiem brania dzikiej ilości pigułek na wszystko, ale tam gdzie są potrzebne, albo ułatwiają życie, chyba jednak warto skorzystać. Można siedziec w parcy z migrenowym bólem głowy i być nieefektywnym i wkurzonym pracownikiem, ale można też wziąć tabletkę, zrobić krótki spacer i działać normalnie. A o zdiagnozowanych chorobach i problemach i ich leczeniu nie wspomnę.


A teraz w temacie
Kończę właśnie swoje pierwsze opakowanie szamponu Alterra Pappaja &Babmus i muszę mu wystawić laurkę Po dość trudnych początkach - włosy sztywne, plączące się, nie układające, jakoś się dogadaliśmy. Chyba trzeba po prostu czasu, żeby się przestawić. Teraz mi kłaków nie plącze, nie mam specjalnych problemów z rozczesaniem, za to zrobiły się miękkie, błyszczące i lekko uniesione. Polubiliśmy się wreszcie
__________________
Żyję, myślą żegluję...

WYMIENIĘ

2012... liczenie poszło w koperczaki

vea7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-01, 07:58   #2244
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
super!
ja szampony alterry tez nie najlepiej wspominam i dokładnie z tego samego względu byłam uprzedzona do szamponów alverde ale na szczęście mądre głowy przemówiły mi do rozumu

A ja mam dzisiaj włoski naolejowane przez noc olejem macadamia - bardzo fajny efekt włoski sa śliczne! A paszcza po maseczce calkiem nieźle wygląda, więc już nie strasze w pracy
Uwielbiam macadamia. To jeden z moich ulubionych olejów Btw. Mam masełko alverde z macadamia

---------- Dopisano o 08:58 ---------- Poprzedni post napisano o 08:55 ----------

Cytat:
Napisane przez vea7 Pokaż wiadomość
Fiolko teoria od lekarza endokrynologa (prywatnie własnej matki) oraz znajomej Pani dermatolog, a także przetestowana na własnym futrze
Poprawna przy założeniu, że nie ma się genetycznie słabych albo jasnych włosów - z genami jeszcze nikt nie wygrał.
Jeżeli będę miała trochę czasu i uda mi się oderwać mamę od jej grantu, to spróbuję pomolestować o literaturę fachowa w temacie i podrzucę
Z własnego doświadczenia - włoski golone na łydkach są dużo grubsze i ciemniejsze niż na udach, po depilacji depilatorem odrastają jaśniejsze i cieńsze, po ogoleniu znowu robią się grube i ciemne.
Jestem naturalną brunektą i mam grube, mocne futro, zastanawiam się, czy w przypadku nóg to działa tak, że po ogoleniu się wzmacniają (pomysł 1, po obserwacji na rekach tak właśnie było), czy po depilacji osłabiają (pomysła 2) - wtedy włoski "golone" odrastałyby takie, jakie mam normalnie, a "depilowane" osłabione.

W przypadku włosów na głowie, nie tyle podcinanie wzmacnia, co po prostu poprawia wygląd - usuwamy najstarszą, a wiec i najbardziej zniszczoną cześć włosa i to co zostaje jest silne i w mirę nowe, a więc wygląda ładniej
Z ciekawostek "wieku szkolnego" moje koleżanki na fali teorii, że podcinanie wzmacnia, podcinały sobie rzęsy, żeby były dłuższe... w przypadku rzęs teoria zdecydowanie nie działa i wygląda się po eksperymencie idiotycznie
Jak ja to rozumiem. Mnie nie musisz przekonywać
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-01, 08:15   #2245
zetuzetia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 926
GG do zetuzetia
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość

a zdjęcia gdzie?
a zdjęcia będą, jak wrócę z gór (wtedy cyknę wszystkie razem: JMO, Phenome, helfy, matique.. )

nałożyłam na całą noc maskę Anti-Age. Więcej powiem, jak włosy wyschną, ale na pewno są świetnie nawilżone i cudownie pachną

izus, witaj nie wiem czy mnie pamiętasz, ale pisałam kiedyś na wątku olejowym
zetuzetia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-01, 09:23   #2246
margoltka
Wtajemniczenie
 
Avatar margoltka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 187
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Informacja od Pat&Rub:
W MARCU aromatyczne, pachnące energetyzującą cytryną kosmetyki do ciała z rewitalizującej linii ŻURAWINA-CYTRYNA -15%, tylko na www.patandrub.pl

I jeszcze jedna marcowa niespodzianka Przy zakupie ekoAMPUŁKI- SERUM z kwasem hialuronowym dodajemy celulozowe MASECZKI w TABLETCE - te, które Kinga pokazywała w pierwszym filmiku o pielęgnacji cery, zapraszamy



Dzień dobry wszystkim
__________________

T. H. P. moje szczęście, moja miłość, moje wszystko


mój naturalny zakątek: przyPoziomkowej.pl

Edytowane przez margoltka
Czas edycji: 2012-03-01 o 09:46
margoltka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-01, 09:25   #2247
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

dziewczyny piekne zakupy

ja zuzywam, nie kupuje dostałąm od kolezanki serum z vit. C JMO
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-01, 09:44   #2248
margoltka
Wtajemniczenie
 
Avatar margoltka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 187
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
dziewczyny piekne zakupy

ja zuzywam, nie kupuje dostałąm od kolezanki serum z vit. C JMO
Oj ale zazdroszczę kolezanki, gdzie takie koleżanki mozna spotkać ? Ja mam cichą nadzieję, że może serum będzie przecenione...
__________________

T. H. P. moje szczęście, moja miłość, moje wszystko


mój naturalny zakątek: przyPoziomkowej.pl
margoltka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-01, 09:54   #2249
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Maska oczyszczająca phenome nic u mnie nie robi. A przynajmniej ja nie widze i nie czuje żadnej różnicy po jej uzyciu. Może nie ma co oczyszczać.
Natomiast mgiełka do włosów bardzo mi sie podba - włosy mi sie lepiej układają i fryzura sie lepiej trzyma
Krem do rąk phenome cytrynowy.....pachnie za mocno, nawilża za słabo, konsystencja mi nie pasuje. Krem migdałowy, pomimo tego, że ciężki, dużo bardziej mi odpowiada i wbrew swoim pierwszym podejrzeniom i odczuciom bardzo go polubiłam .
Mgiełka do twarzy phenome mnie wkurza - nawet po nałożeniu na nią kremu twarz potrafi mi sie kleić
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-01, 10:03   #2250
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
Informacja od Pat&Rub:
W MARCU aromatyczne, pachnące energetyzującą cytryną kosmetyki do ciała z rewitalizującej linii ŻURAWINA-CYTRYNA -15%, tylko na www.patandrub.pl

I jeszcze jedna marcowa niespodzianka Przy zakupie ekoAMPUŁKI- SERUM z kwasem hialuronowym dodajemy celulozowe MASECZKI w TABLETCE - te, które Kinga pokazywała w pierwszym filmiku o pielęgnacji cery, zapraszamy



Dzień dobry wszystkim
Kusisz złośnico jedna, a ja jestem spłukana, nie mogę już nic kupić, bo na chleb nie starczy

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Maska oczyszczająca phenome nic u mnie nie robi. A przynajmniej ja nie widze i nie czuje żadnej różnicy po jej uzyciu. Może nie ma co oczyszczać.
Natomiast mgiełka do włosów bardzo mi sie podba - włosy mi sie lepiej układają i fryzura sie lepiej trzyma
Krem do rąk phenome cytrynowy.....pachnie za mocno, nawilża za słabo, konsystencja mi nie pasuje. Krem migdałowy, pomimo tego, że ciężki, dużo bardziej mi odpowiada i wbrew swoim pierwszym podejrzeniom i odczuciom bardzo go polubiłam .
Mgiełka do twarzy phenome mnie wkurza - nawet po nałożeniu na nią kremu twarz potrafi mi sie kleić
Anula, a powiedz mi jaką Ty właściwie masz cerę? Normalna, sucha, mieszana, tłusta? Na mnie mgiełka do twarzy jeszcze sporo poczeka, mam za dużo pootwieranych rzeczy i nie zużyłabym jej od teraz w pół roku.
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:18.