Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :) - Strona 136 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-10-16, 21:20   #4051
blackberry8
Zakorzenienie
 
Avatar blackberry8
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 3 787
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Cytat:
Po kolorówce (w ogóle kolorówka typu dior czy guerlain wymieciona do zera) i perfumach puste półki. Jeśli coś jest to albo nic specjalnego albo w uszkodzonym opakowaniu. Byłam dzisiaj rano i ludzie robili zakupy po kilka tysięcy
- 50% było na wszystko, ja z ponad 20punktowej listy dorwałam tylko krem clinique...
Zostało dużo balsamów, żeli, ogólnie więcej pielęgnacji niż kolorówki.
Wystarczy spojrzeć wyżej
Jest i było na wszystko, smsa nie potrzeba, karty też nie.

Z zapachów po godz 12 dzisiaj zostały te mało znane w porozwalanych opakowaniach, żadnych popularniejszych nie było.
Na zapleczu też już nic nie mają bo od dawna nie zamawiali nowego towaru.
blackberry8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-16, 21:55   #4052
Ombligo
Zadomowienie
 
Avatar Ombligo
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 1 869
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Cytat:
Napisane przez blackberry8 Pokaż wiadomość
Wystarczy spojrzeć wyżej
Jest i było na wszystko, smsa nie potrzeba, karty też nie.

Z zapachów po godz 12 dzisiaj zostały te mało znane w porozwalanych opakowaniach, żadnych popularniejszych nie było.
Na zapleczu też już nic nie mają bo od dawna nie zamawiali nowego towaru.

dzięki za odpowiedz, widziałam właśnie, że -50% na wszystko, ale wolałam się upewnić u kogoś kto był, bo wydawało mi się, że zapachów mogą nie przecenić, albo przecenić mniej
__________________

Ombligo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-17, 09:53   #4053
Iwona_50
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 57
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Wczoraj byłam w katowickiej Sephorze- wyskoczyłam z pracy o 10 i na początku było ok- tylko ciężko było doczekać się konsultantki. Kupiłam sobie parę pędzli- do pudru sypkiego (wachlarzyk), do podkładu oraz do brwi i cieni-to zawsze się przyda a 50 % mniej zapłacone to fajna sprawa . Z kolorówki skusiłam się na Diorskina Nude ( puder sypki), mascarę Diora i Lancoma, z Clinique pomadkę pielęgnującą usta oraz piankę do mycia twarzy dr Brandt. Zakupy uważam za udane - w kieszeni zostało 460 złociszy. Wyszłam ok. 11,30 -już były tłumy, ekspedientki i konsultantki nie dawały rady obsłużyć i przypilnować porządku, każdy buszował po szufladach i półkach, a do dwóch kas kolejki po kilkanaście osób- mimo tego nawet dostawaliśmy ( bo i Panów było sporo ) próbki perfum, kremów itp. Miałam nosa wybierając się do nich tuż po otwarciu. Kupiłam w sumie wszystko na czym mi zależało i planowałam kupić- co prawda miało to być trochę rozciągnięte w czasie, ale szkoda było zmarnować okazję zakupów o połowę tańszych.
Iwona_50 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-17, 10:46   #4054
damon
Zakorzenienie
 
Avatar damon
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: The Frosty Far North
Wiadomości: 5 194
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Cytat:
Napisane przez Iwona_50 Pokaż wiadomość
Wczoraj byłam w katowickiej Sephorze- wyskoczyłam z pracy o 10 i na początku było ok- tylko ciężko było doczekać się konsultantki. Kupiłam sobie parę pędzli- do pudru sypkiego (wachlarzyk), do podkładu oraz do brwi i cieni-to zawsze się przyda a 50 % mniej zapłacone to fajna sprawa . Z kolorówki skusiłam się na Diorskina Nude ( puder sypki), mascarę Diora i Lancoma, z Clinique pomadkę pielęgnującą usta oraz piankę do mycia twarzy dr Brandt. Zakupy uważam za udane - w kieszeni zostało 460 złociszy. Wyszłam ok. 11,30 -już były tłumy, ekspedientki i konsultantki nie dawały rady obsłużyć i przypilnować porządku, każdy buszował po szufladach i półkach, a do dwóch kas kolejki po kilkanaście osób- mimo tego nawet dostawaliśmy ( bo i Panów było sporo ) próbki perfum, kremów itp. Miałam nosa wybierając się do nich tuż po otwarciu. Kupiłam w sumie wszystko na czym mi zależało i planowałam kupić- co prawda miało to być trochę rozciągnięte w czasie, ale szkoda było zmarnować okazję zakupów o połowę tańszych.

gratuluję łowów
__________________


insta

It's gonna be a good day
damon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-17, 12:13   #4055
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

koło mnie w Douglasie promocja na cenie Clarinsa (mono) 49zeta za szt.
I nawet wybór kolorów jest.
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-17, 12:34   #4056
myszka__77
Zakorzenienie
 
Avatar myszka__77
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Łódzkie
Wiadomości: 3 198
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Cytat:
Napisane przez Iwona_50 Pokaż wiadomość
Wczoraj byłam w katowickiej Sephorze- wyskoczyłam z pracy o 10 i na początku było ok- tylko ciężko było doczekać się konsultantki. Kupiłam sobie parę pędzli- do pudru sypkiego (wachlarzyk), do podkładu oraz do brwi i cieni-to zawsze się przyda a 50 % mniej zapłacone to fajna sprawa . Z kolorówki skusiłam się na Diorskina Nude ( puder sypki), mascarę Diora i Lancoma, z Clinique pomadkę pielęgnującą usta oraz piankę do mycia twarzy dr Brandt. Zakupy uważam za udane - w kieszeni zostało 460 złociszy. Wyszłam ok. 11,30 -już były tłumy, ekspedientki i konsultantki nie dawały rady obsłużyć i przypilnować porządku, każdy buszował po szufladach i półkach, a do dwóch kas kolejki po kilkanaście osób- mimo tego nawet dostawaliśmy ( bo i Panów było sporo ) próbki perfum, kremów itp. Miałam nosa wybierając się do nich tuż po otwarciu. Kupiłam w sumie wszystko na czym mi zależało i planowałam kupić- co prawda miało to być trochę rozciągnięte w czasie, ale szkoda było zmarnować okazję zakupów o połowę tańszych.
Ło matko co tam się za sceny działy Gratuluję łupów
__________________
myszka__77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-17, 13:15   #4057
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Właśnie kurier do mnie przybył, przytargał m.in. słynny olejek/serum Kerastase - K Ultime, z tym, że ten najnowszy. Ja wybrałam wersje do włosów farbowanych i faktycznie pachnie Coco Mademoiselle
A poza tym mnóstwo próbek dostałam
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-10-17, 14:24   #4058
-mimbla-
🐛🐈 🦄 🐾
 
Avatar -mimbla-
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 852
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Właśnie kurier do mnie przybył, przytargał m.in. słynny olejek/serum Kerastase - K Ultime, z tym, że ten najnowszy. Ja wybrałam wersje do włosów farbowanych i faktycznie pachnie Coco Mademoiselle
A poza tym mnóstwo próbek dostałam
Corii - zdradź, gdzie kupujesz Kerastase
-mimbla- jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-17, 15:28   #4059
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

-20% na wszystko w Mariounnad
26 października od 20.00 do 23.00 CH Zakopianka, Kraków
http://www.parkhandlowy-zakopianka.p...NA-NOC-ZAKUPoW
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-17, 16:38   #4060
damon
Zakorzenienie
 
Avatar damon
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: The Frosty Far North
Wiadomości: 5 194
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
-20% na wszystko w Mariounnad
26 października od 20.00 do 23.00 CH Zakopianka, Kraków
http://www.parkhandlowy-zakopianka.p...NA-NOC-ZAKUPoW
W Kraku, czy we wszystkich M.?

A gdzieś to tak długo się chowała, hę?
__________________


insta

It's gonna be a good day
damon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-17, 16:43   #4061
Iwi82
Wtajemniczenie
 
Avatar Iwi82
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 2 426
GG do Iwi82
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Cytat:
Napisane przez damon Pokaż wiadomość
W Kraku, czy we wszystkich M.?
Tylko w Kraku chyba, bo to z okazji nocy zakupów
Iwi82 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-17, 16:45   #4062
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Cytat:
Napisane przez damon Pokaż wiadomość
W Kraku, czy we wszystkich M.?

A gdzieś to tak długo się chowała, hę?

Damonku
, tylko w Mariounnad w Krakowie
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-17, 18:06   #4063
kasia68
Zadomowienie
 
Avatar kasia68
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1 756
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Douglas online:
kod: DLANIEGO5337 rabat 15% na wszystkie produkty z linii męskiej przy zakupie pow. 120 zł. ważny do dn. 28 października 2012 r.

kasia68 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-18, 14:16   #4064
Olafia72
Raczkowanie
 
Avatar Olafia72
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 317
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Ulubiona Pani Sephorzanka poinformowała mnie wczoraj , że od poniedziału rusza wyprzedaż .
Olafia72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-18, 15:01   #4065
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Testowałyście nowy (?) podkład Shiseido, Radiant Lifting. Kupiłam w ślepo próbki, wierząc naiwnie, że coś z słowem fair w nazwie musi być jasne, a niestety okazało się dla murzyna, ale.. pomijając odcień sam podkład jest cudny, póki co. Ciekawa jestem, czy ktoś go może już uzywal? i czy ktos coś wie na temat odcieni?
Soso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-18, 15:31   #4066
lachryma
Zakorzenienie
 
Avatar lachryma
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 6 025
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Cytat:
Napisane przez Olafia72 Pokaż wiadomość
Ulubiona Pani Sephorzanka poinformowała mnie wczoraj , że od poniedziału rusza wyprzedaż .
jestem bardzo ciekawa tych wyprzedaży
__________________
"nie człowieka kocham mniej, lecz naturę bardziej"
lachryma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-18, 17:06   #4067
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5 922
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
Testowałyście nowy (?) podkład Shiseido, Radiant Lifting. Kupiłam w ślepo próbki, wierząc naiwnie, że coś z słowem fair w nazwie musi być jasne, a niestety okazało się dla murzyna, ale.. pomijając odcień sam podkład jest cudny, póki co. Ciekawa jestem, czy ktoś go może już uzywal? i czy ktos coś wie na temat odcieni?
Ja nie znam On jest raczej z tych lżejszych, wyrównujących koloryt, rozświetlających?
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-18, 17:17   #4068
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Wymalowalam sobie dzis pazury matujacym topem. Na poczatku bylam sceptyczna, ale wyglada to naprawde fajnie. Pazury zdaja sie byc gumowe. Warto sprobowac .
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-18, 17:25   #4069
myszka__77
Zakorzenienie
 
Avatar myszka__77
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Łódzkie
Wiadomości: 3 198
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Cytat:
Napisane przez Olafia72 Pokaż wiadomość
Ulubiona Pani Sephorzanka poinformowała mnie wczoraj , że od poniedziału rusza wyprzedaż .
We wszystkich S?
__________________
myszka__77 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-18, 17:38   #4070
deliciousss
Raczkowanie
 
Avatar deliciousss
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Cytat:
Napisane przez Olafia72 Pokaż wiadomość
Ulubiona Pani Sephorzanka poinformowała mnie wczoraj , że od poniedziału rusza wyprzedaż .

Mam nadzieję, że dotyczy to każdej Sephory
deliciousss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-18, 17:41   #4071
e8568007f733d5544c729bc90367d4fe20d6da38_65540b4a0b460
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 3 166
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Cytat:
Napisane przez Olafia72 Pokaż wiadomość
Ulubiona Pani Sephorzanka poinformowała mnie wczoraj , że od poniedziału rusza wyprzedaż .
wiadomo, czy wyprzedaż obejmie większość marek? może tylko na sephorowe produkty, bo zmieniają znowu opakowania? dziwne, wyprzedaż w październiku
e8568007f733d5544c729bc90367d4fe20d6da38_65540b4a0b460 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-18, 17:45   #4072
zochawks
Zakorzenienie
 
Avatar zochawks
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 6 029
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
Testowałyście nowy (?) podkład Shiseido, Radiant Lifting. Kupiłam w ślepo próbki, wierząc naiwnie, że coś z słowem fair w nazwie musi być jasne, a niestety okazało się dla murzyna, ale.. pomijając odcień sam podkład jest cudny, póki co. Ciekawa jestem, czy ktoś go może już uzywal? i czy ktos coś wie na temat odcieni?
No niestety Shiseido na nasz rynek wypuszcza same ciemne kolorki. Słyszałam ze ten podkład raczej z tych lekkich lekko wyrównuje koloryt. Nie oferuje dobrego krycia no i nie matuje.


Haaa nie zgadniecie jaki sklep ma teraz 20% rabat na Pat&Rub

EMPIK http://www.empik.com/perfumeria/piel...type=basicForm

Nie wiem czy wszystkie produkty są objęte promocją (nie orientuje się w P&R)
__________________
3.07.2017 Bydgoszcz A.Ś. Polytech replicon txt 110/57/69 330cc

WYMIANA KOSMETYKÓW


Edytowane przez zochawks
Czas edycji: 2012-10-18 o 17:52
zochawks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-18, 18:16   #4073
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Cytat:
Napisane przez zochawks Pokaż wiadomość

Haaa nie zgadniecie jaki sklep ma teraz 20% rabat na Pat&Rub

EMPIK http://www.empik.com/perfumeria/piel...type=basicForm

Nie wiem czy wszystkie produkty są objęte promocją (nie orientuje się w P&R)
to ja powiem, że na smyk.com 25% rabatu także na niektóre produkty P&R, Clarins, Clinique i jakieś tam inne (ale tylko pielęgnacja)
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-18, 21:13   #4074
basiao84
Wtajemniczenie
 
Avatar basiao84
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 2 423
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
Testowałyście nowy (?) podkład Shiseido, Radiant Lifting. Kupiłam w ślepo próbki, wierząc naiwnie, że coś z słowem fair w nazwie musi być jasne, a niestety okazało się dla murzyna, ale.. pomijając odcień sam podkład jest cudny, póki co. Ciekawa jestem, czy ktoś go może już uzywal? i czy ktos coś wie na temat odcieni?
Cytat:
Napisane przez zochawks Pokaż wiadomość
No niestety Shiseido na nasz rynek wypuszcza same ciemne kolorki. Słyszałam ze ten podkład raczej z tych lekkich lekko wyrównuje koloryt. Nie oferuje dobrego krycia no i nie matuje.
Soso, masz na myśli ten podkład?
Ja miałam okazję testować go przez kilka dni, zachęcona przez znajomą Panią Sephorzankę, taką, co to mi prosto z mostu mówi, co warte uwagi, a co wcale .
Nie bardzo rozumiem, dlaczego mówisz o odcieniu fair, skoro tam nazwy kolorów to kombinacja literki i poziomu jasności? Jest B(chyba beige?), I(ivory), i O(ochre-czyli żółć). Testowałam kolor I20 (jaśniejsza kość słoniowa to I00, przy czym kolory z poziomu 00 widziałam w Sephorze, tak że nie zgadzam się z Zochawks, że na polski rynek Shiseido puszcza samych mulatów!). I20 byłoby na mnie dobre, gdyby nie to, że wolę żółtki, więc zamierzam sprawdzić jeszcze O20. Dla porównania, dobrze leży na mnie Buff Revlona i B10 Chanel Perfection Lumiere (te dwa podkłady mam cały czas w obiegu).
Sam podkład wcale nie jest z tych lekkich - krycie ma naprawdę przyzwoite, ale maski nie robi. Konsystencję ma fajną, bo nie jest leisty. Nie zastyga na amen jak chociażby DW. Daje satynowe wykończenie, bo to antyzmarcha jest, więc mat nie jest tu mile widziany.
Bardzo mi się spodobała ta próbka, dlatego, jak tylko dorwę kolor O20, i okaże się trafiony, to na pewno go nabędę. Aha- bardzo przyjemnie się go nakłada nowym pędzlem do podkładu od Shiseido (bardzo podobny model, aż zdecydowanie drożej, ma w swojej ofercie Dior).
Skąd miałaś próbki, Soso?

---------- Dopisano o 21:13 ---------- Poprzedni post napisano o 21:11 ----------

Aaa, tak przy okazji - również miałam przyjemność być w likwidowanej Sephorze na Skargi w Katowicach - o matko, co tam się działo! Chyba już więcej nie skuszę się na takie wycieczki
basiao84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-18, 21:49   #4075
zochawks
Zakorzenienie
 
Avatar zochawks
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 6 029
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Cytat:
Napisane przez basiao84 Pokaż wiadomość
Soso, masz na myśli ten podkład?
Ja miałam okazję testować go przez kilka dni, zachęcona przez znajomą Panią Sephorzankę, taką, co to mi prosto z mostu mówi, co warte uwagi, a co wcale .
Nie bardzo rozumiem, dlaczego mówisz o odcieniu fair, skoro tam nazwy kolorów to kombinacja literki i poziomu jasności? Jest B(chyba beige?), I(ivory), i O(ochre-czyli żółć). Testowałam kolor I20 (jaśniejsza kość słoniowa to I00, przy czym kolory z poziomu 00 widziałam w Sephorze, tak że nie zgadzam się z Zochawks, że na polski rynek Shiseido puszcza samych mulatów!). I20 byłoby na mnie dobre, gdyby nie to, że wolę żółtki, więc zamierzam sprawdzić jeszcze O20. Dla porównania, dobrze leży na mnie Buff Revlona i B10 Chanel Perfection Lumiere (te dwa podkłady mam cały czas w obiegu).
Sam podkład wcale nie jest z tych lekkich - krycie ma naprawdę przyzwoite, ale maski nie robi. Konsystencję ma fajną, bo nie jest leisty. Nie zastyga na amen jak chociażby DW. Daje satynowe wykończenie, bo to antyzmarcha jest, więc mat nie jest tu mile widziany.
Bardzo mi się spodobała ta próbka, dlatego, jak tylko dorwę kolor O20, i okaże się trafiony, to na pewno go nabędę. Aha- bardzo przyjemnie się go nakłada nowym pędzlem do podkładu od Shiseido (bardzo podobny model, aż zdecydowanie drożej, ma w swojej ofercie Dior).
Skąd miałaś próbki, Soso?

---------- Dopisano o 21:13 ---------- Poprzedni post napisano o 21:11 ----------

Aaa, tak przy okazji - również miałam przyjemność być w likwidowanej Sephorze na Skargi w Katowicach - o matko, co tam się działo! Chyba już więcej nie skuszę się na takie wycieczki
Widocznie nie próbowałaś kupić Shiseido Sun Protect Liquid bo SPF40 dla mnie dobry był po tygodniu spędzonym w Hiszapnii a 40 to najjaśniejszy jaki można na rynku polskim spotkać.

Możliwe ze przy tych nowych podkładach dali więcej jaśniejszych odcieni.
__________________
3.07.2017 Bydgoszcz A.Ś. Polytech replicon txt 110/57/69 330cc

WYMIANA KOSMETYKÓW

zochawks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-18, 21:54   #4076
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Zocha, miałam Cię , ale jestem Ci jednak wdzieczna za pokazanie karmelków, teraz sa moje
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-18, 22:08   #4077
basiao84
Wtajemniczenie
 
Avatar basiao84
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 2 423
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Cytat:
Napisane przez zochawks Pokaż wiadomość
Widocznie nie próbowałaś kupić Shiseido Sun Protect Liquid bo SPF40 dla mnie dobry był po tygodniu spędzonym w Hiszapnii a 40 to najjaśniejszy jaki można na rynku polskim spotkać.

Możliwe ze przy tych nowych podkładach dali więcej jaśniejszych odcieni.
A wyobraź sobie, że dość intensywnie oglądałam onegdaj ten produkt, i wiem, że w S. nie ma zbytniego wyboru kolorów. Nawet gdzieś tu na forum są spisane moje wrażenia z testów, nomen omen dość zabawnych.
Ale bazowanie opinii nt. ilości/jasności dostępnych w PL podkładów Shiseido na podstawie produktu, który nawet nie jest w szafie z kolorówką, można chyba uznać za nie do końca trafione i zasadne? Tym bardziej, że jasne kolory obecnie nie tylko w linii Radiant Lifting są. Nie mówię, że super bladzioszki w typie James coś dla siebie znajdą, ale sądzę, że wiele innych, jednak bladych Polek, stroniących od słoneczka i produktów słoneczkozastępczych już tak.

Spróbuj, może tym razem coś uda Ci się wybrać

Edytowane przez basiao84
Czas edycji: 2012-10-18 o 22:10
basiao84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-18, 22:14   #4078
zochawks
Zakorzenienie
 
Avatar zochawks
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 6 029
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Zocha, miałam Cię , ale jestem Ci jednak wdzieczna za pokazanie karmelków, teraz sa moje
Ja się wyleczyłam jak zobaczyłam zeszłoroczną wersję karmelków i tegoroczną i różnice są znikome (wyższa cholewka, bardziej wysmuklony obcas no i chyba tyle różnic). Dlatego 379zł zaoszczędzone. Oby wygodnie Ci się nosiły

---------- Dopisano o 22:14 ---------- Poprzedni post napisano o 22:12 ----------

Cytat:
Napisane przez basiao84 Pokaż wiadomość
A wyobraź sobie, że dość intensywnie oglądałam onegdaj ten produkt, i wiem, że w S. nie ma zbytniego wyboru kolorów. Nawet gdzieś tu na forum są spisane moje wrażenia z testów, nomen omen dość zabawnych.
Ale bazowanie opinii nt. ilości/jasności dostępnych w PL podkładów Shiseido na podstawie produktu, który nawet nie jest w szafie z kolorówką, można chyba uznać za nie do końca trafione i zasadne? Tym bardziej, że jasne kolory obecnie nie tylko w linii Radiant Lifting są. Nie mówię, że super bladzioszki w typie James coś dla siebie znajdą, ale sądzę, że wiele innych, jednak bladych Polek, stroniących od słoneczka i produktów słoneczkozastępczych już tak.

Spróbuj, może tym razem coś uda Ci się wybrać
Rozejm

Kolorówka Shiseido mnie nie powala (prócz błyszczyków i pomadek o przedłużonej trwałości, eyelinera w kremie i kremowych cieni)
__________________
3.07.2017 Bydgoszcz A.Ś. Polytech replicon txt 110/57/69 330cc

WYMIANA KOSMETYKÓW

zochawks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-18, 22:15   #4079
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Cytat:
Napisane przez zochawks Pokaż wiadomość
Ja się wyleczyłam jak zobaczyłam zeszłoroczną wersję karmelków i tegoroczną i różnice są znikome (wyższa cholewka, bardziej wysmuklony obcas no i chyba tyle różnic). Dlatego 379zł zaoszczędzone. Oby wygodnie Ci się nosiły
Dziękuję
Ja takiego kroju buta nigdy wcześniej nie miałam, mam nadzieję, ze z parę lat ponoszę. Tez zaopatrzylam się w pastę pielęgnująca, aby dłuzej wyglądały, jak nowe. Zobaczymy, ile wytrzymają
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-18, 22:17   #4080
goooosienka
Zakorzenienie
 
Avatar goooosienka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 3 362
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Cytat:
Napisane przez basiao84 Pokaż wiadomość
Aaa, tak przy okazji - również miałam przyjemność być w likwidowanej Sephorze na Skargi w Katowicach - o matko, co tam się działo! Chyba już więcej nie skuszę się na takie wycieczki
Ja, z racji tego że studiuję obok niej, chciałam się wybrać ale mnie przestraszyłyście
__________________

magister kosmetologii
nauczyciel akademicki
goooosienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:17.