cwiczenia, a malejace piersi - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-01-07, 11:18   #1
jolkas1paula
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 308

cwiczenia, a malejace piersi


dziewczyny rpsze o porade jakas profesjonalna, gdyz od lipca cwiczylam z ewka, pozniej z JM , a teraz obecnie tylko 8abs, gdyz jak w temacie niestety wraz z wyszczupleniem ciala wyszczuplaja sie piersi, czego nie chce. dlatego wiem ze odpadaja terningi cardio. otoz ja juz nie chce zrzucac tkanki tluszczowej, chcialabym abyscie polecily mi cwiczenia na plaski brzuch, na wyszczuplenie ud oraz na ZAOKRAGLENIE I UNIESIENIE posladkow (tak nie chce ich odchudzac odpowiada mi ich ksztalt) bardzo prosze o wskazowki gdzy zaczelam sie tu platac.dzeikuje i pozdrawiam
jolkas1paula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-07, 13:03   #2
xzora
Zakorzenienie
 
Avatar xzora
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 7 557
Dot.: cwiczenia, a malejace piersi

odpowiednia dieta (tak, żeby bilans wychodził na zero uwzględniając wysiłek fizyczny) + ćwiczenia siłowe

ja polecam program Chalean Extreme - w programie jest 5 dni ćwiczeń - 3 siłowe, 1 interwałowy plus ćwiczenia na brzuch (interwały możesz opuścić), 1 lekkie interwały i rozciąganie
xzora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-07, 13:41   #3
even_number
Raczkowanie
 
Avatar even_number
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Edinburgh
Wiadomości: 188
Dot.: cwiczenia, a malejace piersi

olusia, ale sobie grabisz.
even_number jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-07, 19:09   #4
wiciana
Raczkowanie
 
Avatar wiciana
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 462
Dot.: cwiczenia, a malejace piersi

wg mnie ćwiczenia modelujące jakiekolwiek
z Mel B może? są dobre ma w programie konkretnie na brzuch,nogi,pośladki- po 10min każde razem wychodzi pół godziny. jak znalazł
skalpel z Chodakowska też fajnie modeluje zero kardio ew z duetów część z Olą Szwed i Malinowską. teraz ma wyjść płytka skalpelII, może być fajna

jednak odchudzając się trzeba się liczyć z tym, że piersi spadną. mi też o rozmiar spadły
__________________
wiciana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-09, 10:39   #5
jolkas1paula
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 308
Dot.: cwiczenia, a malejace piersi

dzieki dzeiwczyny szukalam tez linkow do brazillian na posladki ale nigdzie nie moge ich znalezc;/ a myslicie ze jest wogole mozliwe powiekszyc wciecie w talii ale zeby nie ucierpila na tym biust?
jolkas1paula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-09, 11:20   #6
czoko1989
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: sierakowice- pomorskie
Wiadomości: 223
Dot.: cwiczenia, a malejace piersi

Hej. ja polecam A6w, już ją raz ćwiczyłam i efekty są świetne, choć ja dotrwałam tylko do 32 dni, zrezygnowałam bo miałam już płaski brzuch teraz trochę sie objadłam i zaczęłam na nowo, własnie dziś jestem na 4 dniu. Bez diety spadły mi 4 kg, wszędzie cm spadły, głównie pupa, brzuch i talia po jakies 4-5 cm..

a co do piersi, wiesz kiedyś gdzieś słyszałam w jakimś filmiku, trenerka sie wypowiadała, że przy diecie trzeba pić herbate z kminku i dzięki niej piersi nie zmaeją, nie wiem czy działa ale zamierzam kupić. Bo nie dość że piersi mam małe to jak zmaleją .. to całkiem zanikną
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg mix 1-32.jpg (23,7 KB, 179 załadowań)
czoko1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-10, 09:09   #7
mia35
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 64
Dot.: cwiczenia, a malejace piersi

Kup sobie karnet na silownie i zacznij trenowac silowo.
Najlepsza droga do zgrabnej pupy to przysiady, porzadne takie, glebokie i najlepiej z obciazeniem plus wypady.
Na plaski brzuch to moze jakis trening core, tak zeby wzmocnic wewnetrzne miesnie, np rozne planki.

A6W nie polecam, robilam kiedys, nawet ukonczylam kilka razy. Owszem efekt byl w formie wzmocnionego miesnia, ale te cwiczenia obciazaja rozniez inne miesnie, zupelnie niepotrzebnie, a poza tym za duzo tego. Brzuch, jak kazdy miesien, nie powinno sie trenowac codziennie.
mia35 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-01-10, 09:25   #8
BrandNewName
Zadomowienie
 
Avatar BrandNewName
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 374
Dot.: cwiczenia, a malejace piersi

Cytat:
Napisane przez czoko1989 Pokaż wiadomość
a co do piersi, wiesz kiedyś gdzieś słyszałam w jakimś filmiku, trenerka sie wypowiadała, że przy diecie trzeba pić herbate z kminku i dzięki niej piersi nie zmaeją, nie wiem czy działa ale zamierzam kupić. Bo nie dość że piersi mam małe to jak zmaleją .. to całkiem zanikną
Masz może gdzieś link do tego filmiku bo nie wierzę że ludzie tak na serio Piersi są zbudowane z tkanki tłuszczowej i jeśli ćwicząc tą tkankę spalacie to żadne cuda nie pomogą... trzeba się z tym pogodzić po prostu.
__________________
Bloguję lakierowo ... i muzycznie
BrandNewName jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-10, 10:03   #9
czoko1989
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: sierakowice- pomorskie
Wiadomości: 223
Dot.: cwiczenia, a malejace piersi

właśnie nie mam, często ćwiczę z filmikami na you tube i tam słyszałam ale dokładnie w jakim to teraz ci nie powiem. Też mi się jakoś w to wierzyć nie chce, no ale to nie moja teoria
czoko1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-10, 17:59   #10
oczarowana
Zadomowienie
 
Avatar oczarowana
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Keczupowo
Wiadomości: 1 512
Dot.: cwiczenia, a malejace piersi

Mam dwie koleżanki instruktorki fitness,pamiętam jak zaczynały swoją pracę lata temu...ale do rzeczy-miały bardzo kobiece biusty ( miseczka C/D),w bardzo szybkim czasie stały się posiadaczkami A/B.

Nie wiem od czego to zależy bo nie jest regułą ale zdarza się bardzo często,że gdy się kobieta odchudza to i biust chudnie. Ja miałam również długoletnią przygodę z fitness i z B zrobiło mi się A.Niestety niektóre z nas tak mają,że jak tyją to w cyc idzie jako ostatnie a jak się chudnie to on pierwszy maleje

A zupełnie odbiegajac od tematu zastanawiam sie czy któraś ze znanych fitnesek posiada swój naturalny(sredni,duży) biust.
Chodakowska,Zuzka,Kobiela k-widac ze maja za sobą chirurga plastycznego.
oczarowana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-10, 18:01   #11
jolkas1paula
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 308
Dot.: cwiczenia, a malejace piersi

a juz szukalam o herbacie i kminku skupie sie na mel b nogi,pupa i brzuch, przepalatane z 8abs....
jolkas1paula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-10, 20:24   #12
fe414c2710b8060c6dec8506e8442112fb575cc4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1 645
Dot.: cwiczenia, a malejace piersi

Cytat:
Napisane przez oczarowana Pokaż wiadomość
Mam dwie koleżanki instruktorki fitness,pamiętam jak zaczynały swoją pracę lata temu...ale do rzeczy-miały bardzo kobiece biusty ( miseczka C/D),w bardzo szybkim czasie stały się posiadaczkami A/B.

Nie wiem od czego to zależy bo nie jest regułą ale zdarza się bardzo często,że gdy się kobieta odchudza to i biust chudnie. Ja miałam również długoletnią przygodę z fitness i z B zrobiło mi się A.Niestety niektóre z nas tak mają,że jak tyją to w cyc idzie jako ostatnie a jak się chudnie to on pierwszy maleje
przecież 3 posty wyżej jest wyraznie napisane

Cytat:
Napisane przez BrandNewName
Piersi są zbudowane z tkanki tłuszczowej i jeśli ćwicząc tą tkankę spalacie to żadne cuda nie pomogą... trzeba się z tym pogodzić po prostu.
fe414c2710b8060c6dec8506e8442112fb575cc4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-11, 11:35   #13
czoko1989
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: sierakowice- pomorskie
Wiadomości: 223
Dot.: cwiczenia, a malejace piersi

zastosowanie kminku: cytuje
"Głównym elementem wykorzystywanym w kminku są jego nasiona. Mają one lekko palący, korzenny smak; posiadają tłusty olej, flawonoidy, cukry, związki białkowe, sole mineralne, kwasy organiczne i inne. Jego zastosowanie ma zbawienny wpływ na nasz układ trawienny. Kminek przede wszystkim zapobiega wzdęciom, ułatwia trawienie, niweluje skurcze żółądkowo-jelitowe, hamuje rozwój niektórych bakterii. Wykazuje również działanie moczopędne, wiatropędne oraz pobudza produkcję mleka u karmiących matek.
to może ma coś z tym wspólnego, nawet nie u karmiących??
A Każda ma inne piersi, mamy gruczołowe, gruczołowo-tłuszczowe, albo tłuszczowe... te co mają typowo gruczołowe są szczęśliwcami , bo takie piersi nie maleją, bo mają znikomą tkankę tłuszczową.
czoko1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-13, 11:43   #14
Ogoniasta
Przyczajenie
 
Avatar Ogoniasta
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: pod W-wą
Wiadomości: 12
Dot.: cwiczenia, a malejace piersi

Fajnie, że jest taki wątek. Po pół roku ćwiczeń sytuacja wygląda następująco (teraz codziennie ABT, TBC, czasem rozciąganie lub pilates, do października jeszcze regularnie siłownia).
  • Wagowo prawie bez zmian, w granicach 50 kg (wzrost 163)
  • Biust z D na B i widzę tendencję spadkową
  • Ogólna poprawa postawy - prosto się trzymam, lepsza kondycja.

Trochę mi szkoda 2 punktu. Może kwestia bielizny?

Edytowane przez Ogoniasta
Czas edycji: 2013-01-13 o 11:48
Ogoniasta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-24, 09:22   #15
nosferatku
Zadomowienie
 
Avatar nosferatku
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 923
Dot.: cwiczenia, a malejace piersi

Cóż. Coś za coś, niestety.
Mi też zmalał.
nosferatku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-24, 11:55   #16
justine06
Przyczajenie
 
Avatar justine06
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1
Dot.: cwiczenia, a malejace piersi

Bawarka. Podobnie jak kobietą w ciąży "wypełnia" biust
__________________
Szedłeś, potknąłeś się, upadłeś i łuppps, wpadłeś Pani między nogi..
justine06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-28, 11:17   #17
jolkas1paula
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 308
Dot.: cwiczenia, a malejace piersi

czyli w gre wchodzi skalpel albo melb posladki,brzuch i nogi?
jolkas1paula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:36.