Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIV - Strona 112 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-12-11, 16:01   #3331
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 677
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIV

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-11, 16:04   #3332
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIV

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Ja też, ja też


---------- Dopisano o 16:04 ---------- Poprzedni post napisano o 16:02 ----------

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
To prawda, to najprzyjemniejsze zło jakie poznałam

Dziękuję

To prawdza zgodnie z wiki Anna to imię żeńskie pochodzenia hebrajskiego, które tłumaczy się jako "pełna wdzięku, łaski". W Polsce imię Anna notowane jest od 1229 roku,
Anna jest najpopularniejszym imieniem w Polsce. Według stanu na marzec 2009 r. imię to nosi 1 073 778 kobiet w Polsce, czyli 5,4% (ponad ) populacji żeńskiej kraju i jest ono ponad 1,5 raza częstsze, niż drugie co do popularności imię w Polsce – Maria (677 112 nadań)

A ja nie dość, że Anna to jeszcze Maria
Rodzice poszli na łatwiznę
ja też, ja też to chyba najpopularniejsza kombinacja imion w tym kraju
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-11, 16:10   #3333
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 677
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIV

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość


---------- Dopisano o 16:04 ---------- Poprzedni post napisano o 16:02 ----------



ja też, ja też to chyba najpopularniejsza kombinacja imion w tym kraju
No to ja już nie mam złudzeń, że jesteśmy klonami Dziadek musiał tam pod Nowy Sączem prowadzić rozrywkowe życie
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-11, 16:15   #3334
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIV

Cytat:
Napisane przez oliwia18 Pokaż wiadomość


No i podpisuję się rękami, nogami i nosem pod wszelkimi peanami Never odnośnie pudru Givenchy. No jest boski Sama się sobą zachwycam w lustrze, a u mnie to nie łatwe
a co to za puder
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-11, 16:17   #3335
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIV

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
w Estee Lauder w Outlecie w Gdańsku ponownie jest ten rabat
A nie wiesz do kiedy?





Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
a możesz mi przypomnieć jak się dokładnie nazywa ten sklep bo u mnie tez jest takie centrum outletowe i widziałam tam jakąś perfumerię - może to ta sama jakimś cudem
Ten sklep tylko w fashion house w Gdańsku jest. Bodajże cosmetic company store czy jakoś tak się nazywa. Swoją drogą w tych innych lola Point np też można w fajnej cenie rzeczy dorwać ale pielęgnacja i kolorówka sporadycznie tam się trafia i trzeba na purchawy uważać, kosmetyki na skraju ważności, ale w cenach świetnych -np korektor estee lauder Dw w kompakcie widziałam za 30 zł z 4 miesiące ważności mu zostało ale i tak jakby się miało używać to mega opłacalne - tylko ze akurat mi one nie odpowiadają Uprzedzam domniemania tak napewno oryginały, tylko jak się trafia podkłady to ciemne kolory, a cienie mało noszalne. Udało mi się tam tylko konturowki z estee za 30 zł dorwać i lakier z YSL bodajże







Cytat:
Napisane przez Antymionka Pokaż wiadomość
Korzystasz z newslettera czy cus? Tylko ze slyszalam, ze te ceny wlasnie to są ceny sklepowe. Czyli tonik z clinique normalnie u nich kosztuje 60 zl a po tej promocji 50% 45 :p a skad masz info, sms czy mail? Pojechalabym, ale sama nie wiem czy cos chce wolalabym po swietach

ceny wyjściowe są jak w Douglasie, byłam raz i akurat trafiłam na 50% na bobbie i mac, z bb dość spory wybór był ale Mac mocno okrojony i pomadki w abstrakcyjnych kolorach




Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
mimo wszystko jakos nie kreci

moge kupic ale tam naprawde maca jest 5sztuk na krzyz moze zadzwon tam i dowiedz sie konkretnie o kolor, jak bedzie to no problem

tak, mozliwe ze tak cenowo wychodzi, bo oni licza znizke -50% od ceny katalogowej, czyli jak na stronie estee czy sephory/douga jest powiedzmy 99zl to od tego polowe, bo w tym outlecie zawsze maja te produkty w jakiejs promocji tak, dostaje maila
A jesteś zapisana do tego ogólnego maila fashion czy jakiegoś indywidualnego tego sklepu?
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-11, 16:23   #3336
Malenstwo82
Zakorzenienie
 
Avatar Malenstwo82
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 925
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIV

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Masz gdzieś pod ręką ten artykuł?
Wysłałam Ci linka w PW. Ale widzę, że mnie amyz ubiegła.

Edytowane przez Malenstwo82
Czas edycji: 2015-12-11 o 16:24
Malenstwo82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-11, 16:37   #3337
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIV

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
No to ja już nie mam złudzeń, że jesteśmy klonami Dziadek musiał tam pod Nowy Sączem prowadzić rozrywkowe życie
muszę babcię przepytać co tam za młodu odstawiała

---------- Dopisano o 16:36 ---------- Poprzedni post napisano o 16:35 ----------

Cytat:
Napisane przez Malenstwo82 Pokaż wiadomość
Wysłałam Ci linka w PW. Ale widzę, że mnie amyz ubiegła.


---------- Dopisano o 16:37 ---------- Poprzedni post napisano o 16:36 ----------

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość


Ten sklep tylko w fashion house w Gdańsku jest. Bodajże cosmetic company store czy jakoś tak się nazywa. Swoją drogą w tych innych lola Point np też można w fajnej cenie rzeczy dorwać ale pielęgnacja i kolorówka sporadycznie tam się trafia i trzeba na purchawy uważać, kosmetyki na skraju ważności, ale w cenach świetnych -np korektor estee lauder Dw w kompakcie widziałam za 30 zł z 4 miesiące ważności mu zostało ale i tak jakby się miało używać to mega opłacalne - tylko ze akurat mi one nie odpowiadają Uprzedzam domniemania tak napewno oryginały, tylko jak się trafia podkłady to ciemne kolory, a cienie mało noszalne. Udało mi się tam tylko konturowki z estee za 30 zł dorwać i lakier z YSL bodajże

muszę się wybrać do mojego outletu może akurat jest tam coś podobnego tylko strasznie daleko tam mam to całkiem po drugiej stronie miasta i do tego jeszcze 10 km za miastem
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-12-11, 16:38   #3338
oliwia18
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 005
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIV

Cytat:
Napisane przez liv87 Pokaż wiadomość
Zrobię jutro zdjęcia jak będzie jasno, bo i tak będę robić porządki


Pokaż co zamówiłaś

---------- Dopisano o 15:43 ---------- Poprzedni post napisano o 15:33 ----------



Woow Ja jestem kochliwa jeżeli chodzi o zapachy, trochę siedziałam w niszy, ale to nie dla mnie 10 to dla mnie naprawdę za mało nie potrafię wybrać kilku ulubionych, może 20 ulubionych bym wybrała, ale 50-60 jest na razie moim celem. Ostatnio mało kupuję, znowu w odlewki poszłam, ale kończę z tym - rzadko który zapach zostaje ze mną na dłużej z odlewek (brałam 99% w ciemno). Nawet testy z próbek już tak nie cieszą jaki kiedyś - dawno już nie brałam udziału w wymiance.
Wolę chomikować zapasy: Shalimar Parfum Initial, Eau de Shalimar, cukrowy Aniołek, J'aime La Perla, starszych wersji Addicta, HP, Black Cashmere, Winter Delice (ale te dwa to już prawie niemożliwe w normalniej cenie )
Och, cukrowego Aniołka to bym małą flaszeczkę przytuliła, ale taką tyci- tyci. Ja kończę z odlewkami, bo czuję różnicę w zapachu X z odlewki i zapachu X z flakonu. Pewnie to ma związek z a) z przepsikiwaniem b) z atomizerem- inaczej rozpyla się i dawkuje perfumy z plastikowego, uniwersalnego rozpylacza w atomku, a inaczej z rozpylacza z oryginalnego flakonu. Chcę już pokończyć moje nie-wishe i cieszyć się ukochanymi zapachami.

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
a co to za puder
to ten: http://www.sephora.pl/Makijaz/Cera/P...yzmie/P1810005
oliwia18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-11, 16:40   #3339
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 677
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIV

Cytat:
Napisane przez Malenstwo82 Pokaż wiadomość
Wysłałam Ci linka w PW. Ale widzę, że mnie amyz ubiegła.
Dziękuję

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
muszę babcię przepytać co tam za młodu odstawiała
Może lepiej nie wiedzieć żeby spać spokojniej
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-11, 16:46   #3340
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIV

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Dziękuję



Może lepiej nie wiedzieć żeby spać spokojniej
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-11, 16:47   #3341
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIV

Cytat:
Napisane przez liv87 Pokaż wiadomość
Zrobię jutro zdjęcia jak będzie jasno, bo i tak będę robić porządki


Pokaż co zamówiłaś
Ja dzisiaj skromnie, bez Szaneli Baza i 2 cienie z S. Jak mi się uda, to zaraz wrzucę zdjęcie przez aplikację.
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-11, 16:47   #3342
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIV

Cytat:
Napisane przez oliwia18 Pokaż wiadomość
Och, cukrowego Aniołka to bym małą flaszeczkę przytuliła, ale taką tyci- tyci. Ja kończę z odlewkami, bo czuję różnicę w zapachu X z odlewki i zapachu X z flakonu. Pewnie to ma związek z a) z przepsikiwaniem b) z atomizerem- inaczej rozpyla się i dawkuje perfumy z plastikowego, uniwersalnego rozpylacza w atomku, a inaczej z rozpylacza z oryginalnego flakonu. Chcę już pokończyć moje nie-wishe i cieszyć się ukochanymi zapachami.



to ten: http://www.sephora.pl/Makijaz/Cera/P...yzmie/P1810005
Cukrowego mam całego i jest boski A tradycyjna wersja mnie mdli
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-11, 16:49   #3343
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIV

Moja dzisiejsza przesyłeczka z S.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1449848919656.jpg (77,9 KB, 69 załadowań)
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-11, 17:04   #3344
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIV

Cytat:
Napisane przez oliwia18 Pokaż wiadomość
Och, cukrowego Aniołka to bym małą flaszeczkę przytuliła, ale taką tyci- tyci. Ja kończę z odlewkami, bo czuję różnicę w zapachu X z odlewki i zapachu X z flakonu. Pewnie to ma związek z a) z przepsikiwaniem b) z atomizerem- inaczej rozpyla się i dawkuje perfumy z plastikowego, uniwersalnego rozpylacza w atomku, a inaczej z rozpylacza z oryginalnego flakonu. Chcę już pokończyć moje nie-wishe i cieszyć się ukochanymi zapachami.



to ten: http://www.sephora.pl/Makijaz/Cera/P...yzmie/P1810005
Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Cukrowego mam całego i jest boski A tradycyjna wersja mnie mdli
a który cukrowy
mnie bardziej leży 2014 ( chociaz mam i 2015)
klasyka kocham, podobnie jak różanego, urodzinowego i toaletowego
zreszta wszystkie produkty perfumeryjne Muglera kochom !
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-11, 17:10   #3345
oliwia18
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 005
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIV

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
a który cukrowy
mnie bardziej leży 2014 ( chociaz mam i 2015)
klasyka kocham, podobnie jak różanego, urodzinowego i toaletowego
zreszta wszystkie produkty perfumeryjne Muglera kochom !
u mnie też 2014 jeszcze różany na mnie ładnie leży
oliwia18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-11, 17:12   #3346
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIV

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Ale Ty masz pecha

Ja też z pechowców ale jakoś na zamówienia z S nie mogę narzekać, nawet ostatnio z ciekawości kartkę też zamówiłam i wszystko było ok
Chyba zacznę im reklamować te pierdoły, bo w kulki sobie lecą Ciągle coś jest nie tak To zazwyczaj drobne sprawy (oprócz tej pustej (nieaktywnej?) karty upominkowej ), więc nie chce mi się tego w ogóle zgłaszać, ale żeby tak w każdym zamówieniu coś nawalić?
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-11, 17:30   #3347
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIV

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Moja dzisiejsza przesyłeczka z S.
fajne zamówionko
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-11, 17:35   #3348
paulina aurora
Kosmetykoholiczka
 
Avatar paulina aurora
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 717
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIV

Cytat:
Napisane przez Malinum Pokaż wiadomość
A jakie marki polecasz w relacji cena/jakość?

Witam się i zmykam do obowiązków ciężko mi ostatnio z Wami być na bieżąco ale widzę, że szałowych ofert brak i mogę dalej na wozidło odkładać

coraz mniej marek z pielęgnacji polecam, obecnie używam antipodes i uważam za świetne kosmetyki ale trochę drogie... tylko ze moja skora twarzy jest od ok 2 lat coraz bardziej marudna i moze dlatego tak mam?
Ale krem za ponad tysiaka to nie wiem co by musiał mieć bo składniki i produkcja nie sa aż tak drogie




Cytat:
Napisane przez 201703291446 Pokaż wiadomość
Treść usunięta

moze i perfumy sie psują ale w Polsce jest to wciąż towar kupowany (zazwyczaj) okazjonalnie (poza tym forum) i traktuje sie jak cos czego sie używa do ostatniej kropelki




Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Oj tak, nic nie jest wieczne Z tego względu 80% składników obecnie używanych, to składniki syntetyczne. Są one bardziej stabilne i perfumy pakowane w atmosferze beztlenowej mogą przetrwać latami.



Tak, ale chyba były otwarte i psikane? Dlatego tak ważny dla każdego kolekcjonera jest tzw. pierwszy pusty psik. Daje on gwarancję, że tlen nie dostał się jeszcze do flakonu.

Co do uczuleń, to powodują je również świeże składniki, w tym też te naturalne. Przede wszystkim wszechobecny jest jeden podstawowy składnik, który wywołuje uczulenia - alkohol. Mieszanki olejowe to zupełnie inna filozofia perfumiarstwa i o jej genialności dopiero się dowiaduję.
Z powodu uczuleń tak naprawdę ilość dostępnych substancji zapachowych jest ograniczona do tych z najmniejszym prawdopodobieństwem ich wywołania.



Myślałam, że wczoraj przy kodzie OCZY wszystko poszło. Sama nie wiem, czy coś kliknąć dzisiaj.

mnie najbardziej uczulaja cytrusy tzn mandarynka j pomarańcza które sa wręcz modne ostatnio
No i uwielbiany aloes




Cytat:
Napisane przez liv87 Pokaż wiadomość

Na fragrze mam 101 zapachów za półce z tych co mam (ale z kilku flakonów mam zapasy). Podejrzewam jednak, że nie wszystko mam wpisane... bo w notatniku wychodzi mi 116 wszystkich flakonów z odlewkami, ale coś mi się wydaje, że kilku odlewek nie policzyłam, wiec będzie 85-86 flakonów i ponad 20 odlewek
Nie przytłacza Cię ta liczba? Bo powiem Ci, że ja nie mam moich już gdzie wkładać... Ja bym chciała zużyć wszystkie odlewki i kilka flakonów, żeby pozostać przy 50-60 ukochanych

---------- Dopisano o 14:40 ---------- Poprzedni post napisano o 14:31 ----------







Właśnie z powodu ilości chciałam poodwykać i tym sposobem wylądowałam na tym wątku, gdzie przybyło mi kolorówki

Swoją drogą dawno nie robiłam zdjęć moim skarbom



i bez urazy ale kiedy tego używasz? Jak to zużyć?


Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Odebrałam dzisiaj przesyłkę z S. - próbki są, opłacone produkty są, pudełeczko ładne jest, ale kartki z życzeniami nie ma Jeszcze chyba nie dostałam żadnej paczki, w której wszystko by było okay Pierwszy raz zamawiałam tę kartkę - chciałam zobaczyć co mi wyślą, ale nic nie wysłali
Moje każe zamówienie od nich jest jakieś ALE i to od pierwszego... cóż moge.. przyjmuje to po 10 to po 15 zł
__________________
Instagram


YouTube
paulina aurora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-11, 17:37   #3349
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIV

Cytat:
Napisane przez oliwia18 Pokaż wiadomość
Witam się piątkowo, prawie weekendowo

W tym tygodniu nic nie kupiłam, nie miałam ani czasu, ani ochoty. Psychicznie jestem zmęczona i coś mi z życiem nie idzie Więc kasa zostanie na wyprzedaże.




Ja jeszcze 2 lata temu miałam 186 sztuk. Potem zaczęło mnie to męczyć i wiekszości zapachów już nawet nie czułam. Dzisiaj mam koło 30-40 (flakonów+ odlewek) ale bez żalu mogłabym zejść do 10. Jestem akutalnie na etapie "brak chciejstw zapachowych" i dobrze mi z tym.

Melduję, że potestowałam trochę rzeczy z najnowszego brokuła z S. i tak:
- to śmieszne coś do psikania ze Smashoxa strasznie zoxydowało mi podkład- zrobiłam się cała różowa po jego użyciu, ale dam mu drugą szansę
- baza Burberry- nałozona pod podkład jest niewidoczna, ale na podkład jako rozświetlacz jest boska!
- podoba mi się też szminka z Givenchy, chyba zanabędę jakiś inny kolor, bardziej różowy

No i podpisuję się rękami, nogami i nosem pod wszelkimi peanami Never odnośnie pudru Givenchy. No jest boski Sama się sobą zachwycam w lustrze, a u mnie to nie łatwe
Kochana, ta wode ze Smasha psikamy przed nalozeniem makijazu To jakby baza pod makijaz
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-11, 17:38   #3350
MZZZ2
Raczkowanie
 
Avatar MZZZ2
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 177
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIV

Hej

Czasem Was podczytuję ale bardzo rzadko się udzielam, bo zawsze już wiecie o jakieś promocji jak chcę coś napisać
Nie wiem czy było, wydaje mi się że nie, ale dzisiaj do każdego beauty blendera dorzucają jego mini wersję oraz małe mydełko Przy 2 produktach wysyłka gratis...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg bb.jpg (65,4 KB, 49 załadowań)
MZZZ2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-11, 17:45   #3351
paulina aurora
Kosmetykoholiczka
 
Avatar paulina aurora
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 717
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIV

Cytat:
Napisane przez MZZZ2 Pokaż wiadomość
Hej

Czasem Was podczytuję ale bardzo rzadko się udzielam, bo zawsze już wiecie o jakieś promocji jak chcę coś napisać
Nie wiem czy było, wydaje mi się że nie, ale dzisiaj do każdego beauty blendera dorzucają jego mini wersję oraz małe mydełko Przy 2 produktach wysyłka gratis...
Mini niefajny
__________________
Instagram


YouTube
paulina aurora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-11, 17:52   #3352
xxxescapismxxx
Pani Pech
 
Avatar xxxescapismxxx
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 6 327
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIV

Cytat:
Napisane przez MZZZ2 Pokaż wiadomość
Hej

Czasem Was podczytuję ale bardzo rzadko się udzielam, bo zawsze już wiecie o jakieś promocji jak chcę coś napisać
Nie wiem czy było, wydaje mi się że nie, ale dzisiaj do każdego beauty blendera dorzucają jego mini wersję oraz małe mydełko Przy 2 produktach wysyłka gratis...
O fajna promocja tylko chyba nie potrzebuje..

Witam się tak w ogóle, bo tak wpadam tylko co raz Potrzebuje doby która ma min.48 h no z niczym się nie wyrabiam

Do golda brakuje mi lekko ponad 1500 punkt. Ale mam czas do września bo mam tyle od maja uzbierane

Może jakoś mi się uda tylko chciałabym już

Doszło do mnie dziś Vanille Noire z Yves Rocher tęskniłam za nimi

Dostałam beglossy świetne pudełko w tym miesiącu

Aaa i macie może kody do douglasa? chcę kupić na święta te mini tusze Estee dla mamy i Cioci
__________________
Insta o naturalnych kosmetykach
Po Prostu Fuksja
xxxescapismxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-11, 18:11   #3353
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 677
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIV

Cytat:
Napisane przez MZZZ2 Pokaż wiadomość
Hej

Czasem Was podczytuję ale bardzo rzadko się udzielam, bo zawsze już wiecie o jakieś promocji jak chcę coś napisać
Nie wiem czy było, wydaje mi się że nie, ale dzisiaj do każdego beauty blendera dorzucają jego mini wersję oraz małe mydełko Przy 2 produktach wysyłka gratis...
Witaj

Udzielaj się częściej, my tu nie tylko o promocjach, większość stron to nasze ploty o niczym

---------- Dopisano o 18:11 ---------- Poprzedni post napisano o 18:09 ----------

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Moja dzisiejsza przesyłeczka z S.
Fajne zamówienie
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-11, 18:23   #3354
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIV

Właśnie tak się zastanawiam jak kupujecie kosmetyki, to ile miesięcy od daty produkcji jest dla was akceptowalne (od kiedy są to już purchawy do zwrotu)?
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-11, 18:29   #3355
Paulincia1234
CzekoladoweLove
 
Avatar Paulincia1234
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 3 424
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIV

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
A taka z 899 wyszła mnie, tzn TŻ 679 https://www.zalando.pl/hilfiger-deni...1q005-k11.html
Moja pierwsza kurtka od 3 lat, bo tak to mam same płaszcze

Kurteczka bardzo mnie się podobuje

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość

Nie miałam oryginalnego Beauty Blendera, ale gąbka RT świetnie się spisuje Niektórzy piszą, że ma bardzo podobny materiał jak w BB. Jest mięciutka. Podobno większość drogeryjnych gąbek jest twarda i nieustępliwa - macałam jajo Inglota i nie wydało mi się przyjemne...

Ja też używam gąbeczki RT i u mnie się bardzo dobrze sprawdza. Jedyny minus to materiał, z jakiego jest wykonana - nawet po praniu wygląda na brudną, poza tym podziobałam ją paznokciami i jest troszkę dziurawa
Paulincia1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-11, 18:34   #3356
MZZZ2
Raczkowanie
 
Avatar MZZZ2
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 177
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIV

Aniyam, dzieki za mile przyjecie ))
MZZZ2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-11, 18:43   #3357
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIV

Cytat:
Napisane przez MZZZ2 Pokaż wiadomość
Hej

Czasem Was podczytuję ale bardzo rzadko się udzielam, bo zawsze już wiecie o jakieś promocji jak chcę coś napisać
Nie wiem czy było, wydaje mi się że nie, ale dzisiaj do każdego beauty blendera dorzucają jego mini wersję oraz małe mydełko Przy 2 produktach wysyłka gratis...
witaj

---------- Dopisano o 18:42 ---------- Poprzedni post napisano o 18:41 ----------

Cytat:
Napisane przez xxxescapismxxx Pokaż wiadomość
O fajna promocja tylko chyba nie potrzebuje..

Witam się tak w ogóle, bo tak wpadam tylko co raz Potrzebuje doby która ma min.48 h no z niczym się nie wyrabiam

Do golda brakuje mi lekko ponad 1500 punkt. Ale mam czas do września bo mam tyle od maja uzbierane

Może jakoś mi się uda tylko chciałabym już

Doszło do mnie dziś Vanille Noire z Yves Rocher tęskniłam za nimi

Dostałam beglossy świetne pudełko w tym miesiącu

Aaa i macie może kody do douglasa? chcę kupić na święta te mini tusze Estee dla mamy i Cioci
1500 zł to prawie nic do września na pewno dasz rade
kodów do D oczywiscie nie pamiętam

---------- Dopisano o 18:43 ---------- Poprzedni post napisano o 18:42 ----------

miała któraś z Was ten tusz?
https://www.douglas.pl/douglas/Makij...eRef=BMjjJ3_48

amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-11, 18:50   #3358
paulina aurora
Kosmetykoholiczka
 
Avatar paulina aurora
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 717
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIV

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Właśnie tak się zastanawiam jak kupujecie kosmetyki, to ile miesięcy od daty produkcji jest dla was akceptowalne (od kiedy są to już purchawy do zwrotu)?
Zazwyczaj nie robie zapasów ale tak rok musi być a jak ma zapas to 2 lata ale uważam ze dwa lata powinno być minimum... ostatnio znalazłam w s stacjonarnej żel do mycia twarzy ważny do marca 2016 a drugi za nim do lipca.. trochę przegięcie bo ze potrafię pół roku uużywać plus czas zanim poprzedni dobije dna...





Cytat:
Napisane przez Paulincia1234 Pokaż wiadomość
Kurteczka bardzo mnie się podobuje




Ja też używam gąbeczki RT i u mnie się bardzo dobrze sprawdza. Jedyny minus to materiał, z jakiego jest wykonana - nawet po praniu wygląda na brudną, poza tym podziobałam ją paznokciami i jest troszkę dziurawa
A ja zawsze domywam. Jak masz problem z tym to mozesz spróbować mydła do odplamiania albo aleppo
A jak nie mozesz ymyCod razu po użyciu to do szklanki z wodą i do wieczora postoi i zejdzie wszystk+ ładnie
__________________
Instagram


YouTube
paulina aurora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-11, 18:51   #3359
Paulincia1234
CzekoladoweLove
 
Avatar Paulincia1234
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 3 424
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIV

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Ja się boję wszystkiego u dentysty

Też panicznie boję się dentysty jak byłam mała, to ugryzłam dentystkę w palec i od tamtej pory mam uraz do tego lekarza

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
chcesz o tym porozmawiać mam ponad dwiescie flaszek

OMG, co za kolekcja


Cytat:
Napisane przez liv87 Pokaż wiadomość
Z ciekawości policzyłam ile mam flakonów: 85 flakonów i 20 odlewek
Cytat:
Napisane przez
maarthusia;53767574
ja też nie byłam świadoma, czym grozi przesiadywanie na tym wątku

Chyba żadna z nas nie wiedziała


Cytat:
Napisane przez oliwia18 Pokaż wiadomość

No i podpisuję się rękami, nogami i nosem pod wszelkimi peanami Never odnośnie pudru Givenchy. No jest boski Sama się sobą zachwycam w lustrze, a u mnie to nie łatwe

Chyba się skuszę na ten puder, skoro tak go zachwalacie
Paulincia1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-11, 18:52   #3360
paulina aurora
Kosmetykoholiczka
 
Avatar paulina aurora
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 717
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIV

Cytat:
Napisane przez Paulincia1234 Pokaż wiadomość
Też panicznie boję się dentysty jak byłam mała, to ugryzłam dentystkę w palec i od tamtej pory mam uraz do tego lekarza




OMG, co za kolekcja







Chyba żadna z nas nie wiedziała





Chyba się skuszę na ten puder, skoro tak go zachwalacie
A który to bo przegapilam temat?
__________________
Instagram


YouTube
paulina aurora jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-12-17 15:51:25


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:10.