Jak podkreślić jasną cerę? III - Strona 96 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-02-26, 21:46   #2851
tulipanek17
Raczkowanie
 
Avatar tulipanek17
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 117
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Mam pytanie... Nie stać mnie na kupno drogich kosmetyków.. czy mogę dbać o moją cerę "domowymi sposobami"?
Tzn jakas dieta, maseczki z tego co w każdej kuchni się znajduje, może jakieś wskazówki..? chodzi mi głównie o to, żeby moja cera nie robiła sie czerwona za każdym wyjściem na dwór. A stwierdziłam, ze zbyt duża ilość podkładow, pudrów itp tylko mnie uczula
Używam kremu nivei dla dzieci
__________________



Edytowane przez tulipanek17
Czas edycji: 2008-02-26 o 22:22
tulipanek17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-26, 21:57   #2852
cmoksia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Skierniewice / Warszawa
Wiadomości: 7 976
GG do cmoksia Send a message via Skype™ to cmoksia
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

rachela jeszcze jej nie okiełznałam, ale szczerze mówiąc średnio chce mi się z nią kombinować mając pod ręką bazę, która spełnia wszystkie moje oczekiwania
co prawda rozjaśnia podkład, ale go nie wychładza, a dla mnie to ważny element. Poza tym nie umiem złapać proporcji i ostatecznie na twarzy ląduje zielona papka, zanim rozetrę efekt ufo, zaczynają wychodzić zaczerwienienia. Ale to ja jestem ewenementem, bo Nanomi sobie taką mieszankę chwali, a Ona, zdaje się, że ma taką cerę jak Ty (w sensie w żółtawym odcieniu)

Madzia14 jakoś nie rzuciły mi się nigdy w oczy może je widziałam, a myślałam, że to korektory? U mnie wszystko jest możliwe
Bardzo fajny kolor a przy nich widać kawałek pięknej białej skóry
__________________
cmoksia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-26, 22:16   #2853
rachela
Zakorzenienie
 
Avatar rachela
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: sklepy cynamonowe
Wiadomości: 12 503
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez cmoksia Pokaż wiadomość
rachela jeszcze jej nie okiełznałam, ale szczerze mówiąc średnio chce mi się z nią kombinować mając pod ręką bazę, która spełnia wszystkie moje oczekiwania
(...)
Ale to ja jestem ewenementem, bo Nanomi sobie taką mieszankę chwali, a Ona, zdaje się, że ma taką cerę jak Ty (w sensie w żółtawym odcieniu)
To chyba na nią zapoluję. Chyba że chcesz się pozbyć swojej (;
__________________
Between men and women there is no friendship possible.
There is passion, enmity, worship, love, but no friendship.

Oscar Wilde
rachela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-26, 22:57   #2854
cmoksia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Skierniewice / Warszawa
Wiadomości: 7 976
GG do cmoksia Send a message via Skype™ to cmoksia
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez rachela Pokaż wiadomość
To chyba na nią zapoluję. Chyba że chcesz się pozbyć swojej (;
pomyślę o tym jeszcze
__________________
cmoksia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-27, 10:32   #2855
Madzia14
Zakorzenienie
 
Avatar Madzia14
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 510
GG do Madzia14
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez cmoksia
Madzia14 jakoś nie rzuciły mi się nigdy w oczy może je widziałam, a myślałam, że to korektory? U mnie wszystko jest możliwe
Bardzo fajny kolor a przy nich widać kawałek pięknej białej skóry
Są w takich długich, białych tubeczkach, jest sporo kolorów W weekend muszę się im dokładniej przyjżeć i potestować na łapie
Tylko nie mogę jej na KWC znaleźć


A co do koloru skóry, to pomyśleć, że w tym roku poraz pierwszy nie próbowałam się opalić Jak sobie przypomnę czerwoną piekącą skórę przez tydzień to aż mnie boli
Oby MK miała dobry odcień dla mnie Daria, dla Ciebie jest dobry, prawda ?
__________________
Zatańczymy jak owady w zakurzonej żarówce, najlepiej na obcasach i po dużej wódce.
Wyjedziemy gdzieś za miasto, odwrócimy się plecami, będziemy się poznawać ustami i palcami...


studentka technologii chemicznej
Madzia14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-27, 11:14   #2856
cmoksia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Skierniewice / Warszawa
Wiadomości: 7 976
GG do cmoksia Send a message via Skype™ to cmoksia
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez Madzia14 Pokaż wiadomość
Są w takich długich, białych tubeczkach, jest sporo kolorów W weekend muszę się im dokładniej przyjżeć i potestować na łapie
Tylko nie mogę jej na KWC znaleźć


A co do koloru skóry, to pomyśleć, że w tym roku poraz pierwszy nie próbowałam się opalić Jak sobie przypomnę czerwoną piekącą skórę przez tydzień to aż mnie boli
Oby MK miała dobry odcień dla mnie Daria, dla Ciebie jest dobry, prawda ?
nie jest akuratnie (ale sobie słowo wymyśliłam ) jasny, ale za zolty i za ciężki.. ale ja go jeszcze okiełznam
__________________
cmoksia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-27, 11:28   #2857
Madzia14
Zakorzenienie
 
Avatar Madzia14
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 510
GG do Madzia14
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Wydaje mi się, że mam trochę mniej różową cerę od Ciebie, więc może dla mnie będzie pięknie akuratny
Z ciekawości, po ilu dniach przyszedł do Ciebie MK od pepef ?


Jasna cera strasznie mnie odmładza, ostatnio dali mi 14 lat a mam prawie 17
Pocieszam się tym, że za 10 lat będzie to działało na moją korzyść
__________________
Zatańczymy jak owady w zakurzonej żarówce, najlepiej na obcasach i po dużej wódce.
Wyjedziemy gdzieś za miasto, odwrócimy się plecami, będziemy się poznawać ustami i palcami...


studentka technologii chemicznej
Madzia14 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-02-27, 11:35   #2858
cmoksia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Skierniewice / Warszawa
Wiadomości: 7 976
GG do cmoksia Send a message via Skype™ to cmoksia
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

oj trudne pytanie mi zadałaś nie pamiętam po ilu dniach, ale dosyć szybko

a mi za to wszyscy dodają lat no ale na to składa się wszystko, nie tylko jasna skóra, jeszcze ciemne włosy, rozmiar XXL itd. no i wszyscy się dziwią, że dopiero studia zaczynam i grzecznie sobie czekam na 20tke wygląd niewinnego aniołka zostawiłam na zdjęciach w przedszkola
__________________
cmoksia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-27, 11:40   #2859
Madzia14
Zakorzenienie
 
Avatar Madzia14
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 510
GG do Madzia14
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Jak wrócę do domu (siedzę na informatyce ) i znajdę jakieś aktualne zdjęcie to wkleję
Ja ogólnie jestem drobna, 165cm, 52kg, więc to też ma wpływ na to, że odejmują mi lat
__________________
Zatańczymy jak owady w zakurzonej żarówce, najlepiej na obcasach i po dużej wódce.
Wyjedziemy gdzieś za miasto, odwrócimy się plecami, będziemy się poznawać ustami i palcami...


studentka technologii chemicznej
Madzia14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-27, 11:43   #2860
Nanomi
Zadomowienie
 
Avatar Nanomi
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 592
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez cmoksia Pokaż wiadomość
Ale to ja jestem ewenementem, bo Nanomi sobie taką mieszankę chwali, a Ona, zdaje się, że ma taką cerę jak Ty (w sensie w żółtawym odcieniu)
Zielona baza zabija róż Revlona, przez co jest bardziej neutralny i nie robi prosiaczka z twarzy. No i dodatkowo go rozjaśnia trochę.

Cytat:
Napisane przez Madzia14 Pokaż wiadomość
Jak wrócę do domu (siedzę na informatyce ) i znajdę jakieś aktualne zdjęcie to wkleję
Ja ogólnie jestem drobna, 165cm, 52kg, więc to też ma wpływ na to, że odejmują mi lat
Mi też odejmują, mam 22, niektórzy myślą, że 16. Raz mnie jakiś starszy pan w sklepie zagadał, że taka młoda a już mężatka (noszę obrączkę) myślał, że mam 14 lat.
Innym razem mama TŻ mnie odprowadziła na dworzec i jakaś kobieta się jej pytała "czy dziecko jedzie samo" (w sensie ja)
Nanomi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-27, 13:30   #2861
lady_butterfly
Raczkowanie
 
Avatar lady_butterfly
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 139
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez Nanomi Pokaż wiadomość

Mi też odejmują, mam 22, niektórzy myślą, że 16. Raz mnie jakiś starszy pan w sklepie zagadał, że taka młoda a już mężatka (noszę obrączkę) myślał, że mam 14 lat.
Innym razem mama TŻ mnie odprowadziła na dworzec i jakaś kobieta się jej pytała "czy dziecko jedzie samo" (w sensie ja)


Ja mam lat 20, a często słyszę, że wyglądam na 16
U mnie na taki efekt pewnie składa się jasna skóra, delikatna uroda, jasne włosy i do tego jestem malutka i drobna.
__________________
"Kiedy ludzie są tego samego zdania co ja, mam zawsze wrażenie, że się pomyliłem."
lady_butterfly jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-27, 14:04   #2862
Chadzidza
Raczkowanie
 
Avatar Chadzidza
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Żory
Wiadomości: 265
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

A ja jestem okrąglutka, a też mi wszyscy mówią, ze młodziej wyglądam, przypuszczam, że właśnie przez jasną cerę, mam 25 lat,a ludzie mi dają jakieś 20
Chadzidza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-27, 14:24   #2863
Ines-ka
Zakorzenienie
 
Avatar Ines-ka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 890
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

To ja może napiszę jeszcze raz. Baza Bourjois w porównaniu do Inglota jest bardziej kryjąca, ma więcej pigmentu i nieumiejętnie rozprowadzona zostawia właśnie efekt ufo. Inglot jest transparentny i bardziej kremowo/tłustawy. Bourjois nie zawiera tłuszczów, a Inglot nie wiem.
Nareszcie nie jestem wiecznie różowo-czerwona na policzkach.

Madź, przyjrzyj się bacznie białej.
Ines-ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-27, 16:29   #2864
ruda3d
Zakorzenienie
 
Avatar ruda3d
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 240
GG do ruda3d
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

ciekawy jest ten korektor Inglota biały - bo można nim ładnie rozjaśnić podkład, właściwie nie zmieniając tonacji i nie powodując większej przejrzystości podkładu, bo jest dość kryjący i ma taka konkretną konsystencję - ja tak właśnie robiłam, i kolor uzyskany w ten sposób podobał mi się
...ale robiłam tak przez OK 3 dni, dopóki mnie nie zapchał bo sie okazało, że ma w składzie sporo silikonów (tak myślę, że to on mnie zapchał) - ale jak ktoś nie ma z tym problemów, to fajny jest do takiego celu
__________________


ruda3d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-27, 17:51   #2865
Madzia14
Zakorzenienie
 
Avatar Madzia14
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 510
GG do Madzia14
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez Ines-ka
To ja może napiszę jeszcze raz. Baza Bourjois w porównaniu do Inglota jest bardziej kryjąca, ma więcej pigmentu i nieumiejętnie rozprowadzona zostawia właśnie efekt ufo. Inglot jest transparentny i bardziej kremowo/tłustawy. Bourjois nie zawiera tłuszczów, a Inglot nie wiem.
Nareszcie nie jestem wiecznie różowo-czerwona na policzkach.

Madź, przyjrzyj się bacznie białej.
Aga, kusisz

Najlepiej w weekend przyjżę się wszystkim
Zastanawiam się, do czego ma służyć jasnobeżowa, może mogłaby zastąpić podkład

Cytat:
Napisane przez ruda3d
ciekawy jest ten korektor Inglota biały - bo można nim ładnie rozjaśnić podkład, właściwie nie zmieniając tonacji i nie powodując większej przejrzystości podkładu, bo jest dość kryjący i ma taka konkretną konsystencję - ja tak właśnie robiłam, i kolor uzyskany w ten sposób podobał mi się
...ale robiłam tak przez OK 3 dni, dopóki mnie nie zapchał bo sie okazało, że ma w składzie sporo silikonów (tak myślę, że to on mnie zapchał) - ale jak ktoś nie ma z tym problemów, to fajny jest do takiego celu
Ja się cieszę, że 33 mnie nie zapycha Bo jest dla mnie wręcz idealny


Załączam zdjęcie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCF0206.jpg (105,8 KB, 159 załadowań)
__________________
Zatańczymy jak owady w zakurzonej żarówce, najlepiej na obcasach i po dużej wódce.
Wyjedziemy gdzieś za miasto, odwrócimy się plecami, będziemy się poznawać ustami i palcami...


studentka technologii chemicznej
Madzia14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-27, 18:01   #2866
zabkaa
Raczkowanie
 
Avatar zabkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 191
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

witajcie bladolice Ostatnio mam jakies gorsze dni i zaczynam wątpić w moją bladość Jak sie cos pojawi to na bladej cerze wyglada okropnie dlatego sie denerwuje i myśle czy nie lepiej napaćkac sie jakims samoopalaczem
Wczoraj jednak ogladalam film "Gabriel" (niestety nie znalazlam fotek z tego filmu a chcialam Wam pokazac) ale była tam jedna bladolica i znowu dstalam kopa "jeny jak ona ślicznie wyglądaja tez tak chce".

Podpowiedzcie dziewczyny jaki kolor pomadki ładnie wygląda przy takiej buzi bo nie moge sie zdecydowac dodam, że mam prawie czarne włosy a usta podkreslac musze bo wyglądam brzydko
zabkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-27, 19:05   #2867
Chadzidza
Raczkowanie
 
Avatar Chadzidza
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Żory
Wiadomości: 265
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez Madzia14 Pokaż wiadomość
Aga, kusisz

Najlepiej w weekend przyjżę się wszystkim
Zastanawiam się, do czego ma służyć jasnobeżowa, może mogłaby zastąpić podkład


Ja się cieszę, że 33 mnie nie zapycha Bo jest dla mnie wręcz idealny


Załączam zdjęcie

Madziu, jaka Ty śłiczna jesteś, jak laleczka z porcelany
Chadzidza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-27, 19:35   #2868
Madzia14
Zakorzenienie
 
Avatar Madzia14
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 510
GG do Madzia14
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez Chadzidza Pokaż wiadomość
Madziu, jaka Ty śłiczna jesteś, jak laleczka z porcelany
Dziękuję
aż się zarumieniłam
__________________
Zatańczymy jak owady w zakurzonej żarówce, najlepiej na obcasach i po dużej wódce.
Wyjedziemy gdzieś za miasto, odwrócimy się plecami, będziemy się poznawać ustami i palcami...


studentka technologii chemicznej
Madzia14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-27, 19:39   #2869
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez zabkaa Pokaż wiadomość
witajcie bladolice Ostatnio mam jakies gorsze dni i zaczynam wątpić w moją bladość Jak sie cos pojawi to na bladej cerze wyglada okropnie dlatego sie denerwuje i myśle czy nie lepiej napaćkac sie jakims samoopalaczem
Wczoraj jednak ogladalam film "Gabriel" (niestety nie znalazlam fotek z tego filmu a chcialam Wam pokazac) ale była tam jedna bladolica i znowu dstalam kopa "jeny jak ona ślicznie wyglądaja tez tak chce".

Podpowiedzcie dziewczyny jaki kolor pomadki ładnie wygląda przy takiej buzi bo nie moge sie zdecydowac dodam, że mam prawie czarne włosy a usta podkreslac musze bo wyglądam brzydko
Tez przechodze kryzys, zwlaszcza, ze ciezko jest upolowac cos dobrego na twarz, co mozna kupic w Polsce. Jutro ide obejrzec serie mineralna Isadory, bo widzialam ze Agabil ma cos jasnego i zoltawego, co ladnie jej lezy na skorze. Niestety po nafaszerowaniu sie tabletkami, ktore mialy upiekszyc mi wlosy, natomiast jak sie okazalo, w zamian zniszczyc reszte organizmu - cere mam teraz w stanie strasznym. Chyba bede musiala wznowic kuracje Lysanelem Ale w trakcie trwania tego kryzysu 'pocieszam sie', ze packanie kremami brazujacymi jest na dluzsza mete uciazliwe. Inna sprawa to szalenstwa pogodowe - nadejscie wiosny dziala na mnie destrukcyjnie. Trzymaj sie.
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-27, 19:53   #2870
crippled
Wtajemniczenie
 
Avatar crippled
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 829
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Jasna skóra to coś czego chętnie bym się pozbyła! Marzy mi się taka oliwkowa, która ładnie się opala niestety na marzeniach się skończy buuuu....... Kilka miesiecy temu rozjasniłam włosy do blondu i lepiej to wygląda. Mam niebieskie oczy i wyglądam jak typowa blondynka xD
crippled jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-27, 20:00   #2871
Choo Choo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Szczecin city :)
Wiadomości: 37
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

na samą myśl o opaleniźnie robi mi się niedobrze. jestem blada, prawie biała
i nie mogę sobie dobrać podkładu... używałam revlona z softflexem do skóry tłustej i mieszanej buff, ale teraz jest za ciemny ( ivory mi nie pasuje.
postanowilam ze sie skupie jeszcze bardziej na pielegnacji cery do tego stopnia ze podklad nie bedzie konieczny
Choo Choo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-27, 20:05   #2872
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez Choo Choo Pokaż wiadomość
na samą myśl o opaleniźnie robi mi się niedobrze. jestem blada, prawie biała
i nie mogę sobie dobrać podkładu... używałam revlona z softflexem do skóry tłustej i mieszanej buff, ale teraz jest za ciemny ( ivory mi nie pasuje.
postanowilam ze sie skupie jeszcze bardziej na pielegnacji cery do tego stopnia ze podklad nie bedzie konieczny
Zdradz jakie masz problemy skorne i jakimi metodami probujesz dojsc do pozbycia sie podkladu moze sie przylacze do kuracji.
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-27, 21:00   #2873
zabkaa
Raczkowanie
 
Avatar zabkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 191
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

ojj ja tez moge tylko pomarzyc, żeby życ bez podkładu i raczej watpie w to ze kiedys mi sie to uda.
Tulipanna pisalas cos o Lysanel active tak sie zastanawiam czy na moje problemy z cera zadziala taka kuracja (czoło ok czasem na żuchwie i brodzie wyskoczy taka gula i nie znika przez miesiącna policzkach tez cos czasem) ogolnie cera nie ma rownego kolorytu a bez makijazu wygladam okropnie
Ta zblizająca sie wiosna budzi we mnie mieszane uczucia co do bladosci ale nie dam sie
zabkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-28, 13:30   #2874
zabkaa
Raczkowanie
 
Avatar zabkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 191
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

rowniez postanowilam bardziej skupić sie na pielęgnacji cery i na poczatek zakupic krem z kwasiorem Jestem w trakcie studiowania lektury wizażowej o kwasach i jeszcze nie mam pojecia co kupic czy Lysanel active czy LRP Effeclar K jeszcze jestem pod tym wzgledem zielona Wyczytalam ze nie ma sensu kupowac zelu myjącego z kwasem wiec na poczatek zakupie krem. Raczej kuracje zaczne Lysanelem no i zaopatrze sie w jakis filtr. Pozdrawiam
zabkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-28, 14:44   #2875
lady_butterfly
Raczkowanie
 
Avatar lady_butterfly
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 139
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Ja też przestałabym używać wszelkich podkładów, gdybym tylko mogła. No ale niestety nie mam, aż tak idealnej cery, tu i ówdzie jest trochę zaróżowiona :/
Chciałabym wrócić do koloru mojej skóry z dzieciństwa- prawie biała, dzieci zawsze mają skórę jak po photoshopie (załączę zdjęcie). Ale jeśli teraz jeszcze bym się rozbieliła to już w ogóle o pasującym podkładzie mogłabym zapomnieć.
Dziewczyny, a możecie mi polecić jakiś dobry jasny (chłodny/neutralny) korektor?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg bez☠tytułu.JPG (10,7 KB, 109 załadowań)
__________________
"Kiedy ludzie są tego samego zdania co ja, mam zawsze wrażenie, że się pomyliłem."
lady_butterfly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-28, 14:57   #2876
zabkaa
Raczkowanie
 
Avatar zabkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 191
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

lady_butterfly wiem co masz na mysli, tez chcialabym miec taką cere jak wtedy gdy bylam mała. Wizazystka określiła mnie jako typ królewny snieżki (wtedy tego nie docenialam) Teraz spróbuje troche kwasami wygładzić skóre i moze troszke znikną blizny
Ja uzywam dermacolu ale pewnie dla ciebie za ciemny

Coś dla oka
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg goth.jpg (94,5 KB, 80 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg romantigoth.jpg (74,5 KB, 102 załadowań)

Edytowane przez zabkaa
Czas edycji: 2008-02-28 o 15:00 Powód: dodanie zdjęć
zabkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-28, 15:05   #2877
lady_butterfly
Raczkowanie
 
Avatar lady_butterfly
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 139
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez zabkaa Pokaż wiadomość
lady_butterfly wiem co masz na mysli, tez chcialabym miec taką cere jak wtedy gdy bylam mała. Wizazystka określiła mnie jako typ królewny snieżki (wtedy tego nie docenialam) Teraz spróbuje troche kwasami wygładzić skóre i moze troszke znikną blizny
Ja uzywam dermacolu ale pewnie dla ciebie za ciemny

Coś dla oka

Tzn. ja nigdy nie miałam trądziku itd. skórę mam gładką więc nie mogę narzekać, ale jest leciutko zaróżowiona na policzkach i nosie więc teoretycznie mogłabym chodzić bez podkładu, ale z pudrem wyglądam po prostu lepiej .
Powiem Ci, że typ królewny śnieżki bardzo mi się podoba! Zawsze chciałam mieć ciemne włosy, ale mi kompletnie nie pasują
Dermacol nie wydaje mi się wystarczająco jasny, ale może jednak się skuszę, w końcu nie kosztuje dużo.

PS. Pani na drugim zdjęciu śliczna!
__________________
"Kiedy ludzie są tego samego zdania co ja, mam zawsze wrażenie, że się pomyliłem."
lady_butterfly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-28, 16:02   #2878
zabkaa
Raczkowanie
 
Avatar zabkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 191
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Wiem lady, że nie masz kłopotow z cera i zazdroszcze Ci Ja jako zima mam np. since pod oczami i widoczne żyłki, zaczerwienienia itp bez korektora sie nie obejdzie Chyba juz zawsze bede nakladac podkład a tak chcialabym zmienic chociaz na jakis superlekki ale nic z tego.
Moze po kremiku z kwasem bedzie lepiej zastanawiam sie jeszcze nad filtrem.
Spróbuj tego dermacolu ja po nim mam bardzo jasną twarz (dermacol+podkład) mam taką cere, że moge go spokojnie w minimalnych ilosciach nalozyc na całą twarz ehh.
zabkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-29, 18:25   #2879
zabkaa
Raczkowanie
 
Avatar zabkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 191
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

nalatałam sie dzis za kremem Lysanel active jak glupia i nigdzie go nie dostalam Nie pozostaje mi nic innego jak go zamówic po prostu.
zabkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-29, 18:40   #2880
Choo Choo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Szczecin city :)
Wiadomości: 37
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez tulipanna. Pokaż wiadomość
Zdradz jakie masz problemy skorne i jakimi metodami probujesz dojsc do pozbycia sie podkladu moze sie przylacze do kuracji.
kiedys mialam tradzik - teraz mam duuzo blizn, wągry na nosie, i codziennie chociaż jednego nowego pryszcza, ale i tak jest sto razy lepiej niż kiedyś
planuję zakupić jakiś krem z mocniejszymi kwasami, iść do dermatologa na zabieg wybielajacy blizny... ale najpierw zmienię tonik na jakiś który polecają dziewczyny z forum, bo woda termalna u mnie sie nie sprawdza.
Choo Choo jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:16.