Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III - Strona 44 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-05-26, 09:29   #1291
malwiiina
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 1 644
GG do malwiiina
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez Dark_Kicia_Miau! Pokaż wiadomość
Oh widziałam go i testowałam CHOLERNIE złoty.. jak cygański łańuch
mam nadzieje, że upolujesz go Ja na H8/9 dybałam już od hooohooo

Kiciu, tez mam dylemat miedzy tymi dwoma. Czekam na Twoje relacje a potem zakupy
__________________


malwiiina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-26, 09:35   #1292
AsikS
Zakorzenienie
 
Avatar AsikS
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 13 269
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez leana1 Pokaż wiadomość
dzień dobry wszystkim ! Masz Asieko rację weekend się skaczył pogoda przepiękna! jak zawsze!!!
ale cóz wczoraj kliknełam JT struszka skamieniałego wrazie czego pójdzie na prezent
Cześć Leanko.
Rano z Agusią polowałyśmy na JT dla Neonki. Mam nadzieję że tym razem się uda. Rzucili AŻ 4 sztuki.

Cytat:
Napisane przez Lipglossjunkie Pokaż wiadomość
Dzień dobry Asiaku i wszystkim innym Truskawkowcom!

U mnie piękna pogoda , wreszcie słoneczko




Testuję dziś ten podkład Smashboxowy:

http://eu.strawberrynet.com/makeup.a...neId=7969#7969



Mam tylko próbkę i oczywiście kolor, którego nie ma na Truskawie
Pierwsze wrażenia - bardzo łatwo sie rozprowadza, nie podkreśla suchych skórek, ale jest baaardzo delikatny - zaraz po nałożeniu wyglądałam, jakbym miała na buzi tlyko krem tonujący i to kiepski Jakieś 10 minut po aplikacji wygląda lepiej, kolor buzi sie wyrównuje. Ale zachwycona nie jestem
Cześć Lip
Asiakiem jeszcze nie byłam.

Fajnie wygląda ten podkład - tzn. oceniam jedynie po opakowaniu.

Wszystkim Mamom w Dniu Ich Święta - najlepsze życzenia.
Dużo zdrowia, radości i spełnienia marzeń.


-----------------

Mamuniu moja - KOCHAM CIĘ NAJMOCNIEJ na świecie.
To dzięki Tobie jestem jaka jestem.

Edytowane przez AsikS
Czas edycji: 2008-05-26 o 10:01 Powód: Dopisek :)
AsikS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-26, 09:39   #1293
Guarana
Zakorzenienie
 
Avatar Guarana
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 909
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez Lipglossjunkie Pokaż wiadomość
Dzień dobry Asiaku i wszystkim innym Truskawkowcom!

U mnie piękna pogoda , wreszcie słoneczko
Też dzien dobry
Zaraz wyruszam po Auriderm - fajny jest - ładnie pachnie i faktycznie jest b.wydajny. Jeszcze o efektach za wcześnie mówić, ale przynajmniej wiem, że mnie nie uczula. Bardzo Ci jeszcze raz dziękuję za próbeczkę
Guarana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-26, 09:44   #1294
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość
Mariola wróciłaś! gdzie Ty się podziewałaś? aha! niech pomyślę, wyjechałaś z Kamisiem na wczasy!
Ja byłam w Międzyzdrojach i możliwe, że gdzieś niedaleko był kamisio Ech przewietrzyłam siebie i rodzinkę, a wiatr był, że cho,cho
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-26, 10:04   #1295
AsikS
Zakorzenienie
 
Avatar AsikS
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 13 269
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez Guarana Pokaż wiadomość
Też dzien dobry
Zaraz wyruszam po Auriderm - fajny jest - ładnie pachnie i faktycznie jest b.wydajny. Jeszcze o efektach za wcześnie mówić, ale przynajmniej wiem, że mnie nie uczula. Bardzo Ci jeszcze raz dziękuję za próbeczkę
witaj Guaranko miłego dnia

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Ja byłam w Międzyzdrojach i możliwe, że gdzieś niedaleko był kamisio Ech przewietrzyłam siebie i rodzinkę, a wiatr był, że cho,cho
Mariolko - na dzień dobry i przywitanie.
AsikS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-26, 10:09   #1296
Guarana
Zakorzenienie
 
Avatar Guarana
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 909
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez AsikS Pokaż wiadomość
witaj Guaranko miłego dnia


Chyba masz jakąś moc sprawczą z tymi życzniami - właśnie był listonosz - JT już u mnie!!!!!! Miło się tydzień zaczął
Guarana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-26, 10:14   #1297
AsikS
Zakorzenienie
 
Avatar AsikS
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 13 269
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez Guarana Pokaż wiadomość
Chyba masz jakąś moc sprawczą z tymi życzniami - właśnie był listonosz - JT już u mnie!!!!!! Miło się tydzień zaczął

Wysyłam same pozytywne fluidki.

Super, cieszę się razem z Tobą i też podskoczę do góry jak kangurek.
AsikS jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-05-26, 10:17   #1298
leana1
Zakorzenienie
 
Avatar leana1
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 827
Wyślij wiadomość przez ICQ do leana1 GG do leana1
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Asienko pisałas niedawno że zamówiłas PI EL czy w 2 wątku nie pisały dziewczyny o nim dużo że podobny do polskiego rozwietlacza Bell? czy ja coś myle?
leana1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-26, 10:23   #1299
AsikS
Zakorzenienie
 
Avatar AsikS
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 13 269
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez leana1 Pokaż wiadomość
Asienko pisałas niedawno że zamówiłas PI EL czy w 2 wątku nie pisały dziewczyny o nim dużo że podobny do polskiego rozwietlacza Bell? czy ja coś myle?

Tak, Mamcia zamówiła go dla mnie w piątek. Owszem, jest podobny do rozświetlacza Bell. Miałam Bell i mnie bardzo obrzucił i zapchał choć byłam z niego na początku bardzo zadowolona. Niestety nie dla mnie on, a szkoda.
AsikS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-26, 10:23   #1300
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez AsikS Pokaż wiadomość
witaj Guaranko miłego dnia



Mariolko - na dzień dobry i przywitanie.
Asieńko

Dziewczyny miałam okazję sprawdzić te cienie piankowe Shiseido. Nie są fajne Bardzo przypominają cienie piankowe Yves Rocher. Wg mnie będą się zbierać w załamaniach powiek Zapytałam konsultantkę co o tym myśli i powiedziała, że po kilku godzinach zbierają się Szkoda, bo chciałam na truskawie sobie ustrzelić kolorek lemon lub bezbarwny. Bezbarwnego nie było w Douglasie. Tak sobie myślę czy właśnie ten bezbarwny może sprawdził by się jako rozświetlacz nakładany punktowo

Mam pytanko do Was. Dostałam ten zestaw Lancome z tuszem, płynem i kremem pod oczęta. Ten krem uzyłam 2 razy, ale wg mnie jest superasty. Czy to jest ten pełnowymiarowy ? Bo mam na niego ochotę i nie jestem pewna.
http://oth.strawberrynet.com/product...49488&goChar=L

A-ha podzielę się jeszcze z Wami moją opinią na temat kremu pod oczy Givenchy Skin Tonic. Szkoda pieniędzy niestety Jak wsiąknie w skórę to mam wrażenie, że to była sama woda bez żadnych dodatków pielęgnujących

Dostałam zwrot z truskawki za puder MAC-a, który był za 27,50 zł Nie wiem co mają z systemem, bo do koszyka się dodał, zapłacić zapłąciłam, na następny dzień info, że się skończył i zwrócą pieniądze, a teraz zwracają 10,73 USD co mBank przeliczył i dostałam z powrotem 23,58 zł Czyli przez to, że nie mieli go już po tym jak go mi sprzedali jeszcze straciłam Nie wiem skąd oni biorą kurs złotówki ?
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-26, 10:27   #1301
leana1
Zakorzenienie
 
Avatar leana1
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 827
Wyślij wiadomość przez ICQ do leana1 GG do leana1
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez AsikS Pokaż wiadomość
Tak, Mamcia zamówiła go dla mnie w piątek. Owszem, jest podobny do rozświetlacza Bell. Miałam Bell i mnie bardzo obrzucił i zapchał choć byłam z niego na początku bardzo zadowolona. Niestety nie dla mnie on, a szkoda.
aha jednak skład bardzo się rózni własnie to chczałamw iedzieć a czy podobny efekt do meteorytów? bo niechcę mieć nic podobnego wystarczy meteorytów chyba na 3 lata jak nic a jak by inny był to dołaczyłam by do wzdychania i podziwiania go tylko ty juz będziesz go mieć a ja powzdycham
leana1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-26, 10:45   #1302
Dark_Kicia_Miau!
Zakorzenienie
 
Avatar Dark_Kicia_Miau!
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 212
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez malwiiina Pokaż wiadomość
Kiciu, tez mam dylemat miedzy tymi dwoma. Czekam na Twoje relacje a potem zakupy
Pan listonosz obudził mnie z uśmiechem i paczuchą w ręku Pierwsze spostrzeżenia? H9 jest jasnym, rozświetlającym złoto-beżem, którego szukałam.. nie mniej jednak- na H8 też chyba się zdecyduję (tamten kolor też bym widziała w swojej kolekcji ) Później dam foto na odpowiednim wątku

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Asieńko

Dziewczyny miałam okazję sprawdzić te cienie piankowe Shiseido. Nie są fajne Bardzo przypominają cienie piankowe Yves Rocher. Wg mnie będą się zbierać w załamaniach powiek Zapytałam konsultantkę co o tym myśli i powiedziała, że po kilku godzinach zbierają się Szkoda, bo chciałam na truskawie sobie ustrzelić kolorek lemon lub bezbarwny. Bezbarwnego nie było w Douglasie. Tak sobie myślę czy właśnie ten bezbarwny może sprawdził by się jako rozświetlacz nakładany punktowo
No czy ja wiem.. zobaczymy
Mam pytanko do Was. Dostałam ten zestaw Lancome z tuszem, płynem i kremem pod oczęta. Ten krem uzyłam 2 razy, ale wg mnie jest superasty. Czy to jest ten pełnowymiarowy ? Bo mam na niego ochotę i nie jestem pewna.
http://oth.strawberrynet.com/product...49488&goChar=L
Na KWC Hydro-cienie mają dużo pozytywnych opinii + myślę, ze baza znacznie przedłuży ich trwałość. Nałożyłam je jakiś czas temu na powiekę i nie ma nic w załamaniach One nie są tłuste, żeby się zbierać
Co do kremu Lancome'a - jest pełnowymiarowy ale nie wiem cyz na Tru.. poszukaj



Idę się ogarnąć i wymalować HYHY..
Dzień dobry dziewczynom wszystkim i szczególne życzenia dla supermam
__________________
Always chasing dreams
Dark_Kicia_Miau! jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-26, 10:46   #1303
AsikS
Zakorzenienie
 
Avatar AsikS
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 13 269
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Asieńko


Cytat:
Napisane przez leana1 Pokaż wiadomość
aha jednak skład bardzo się rózni własnie to chczałamw iedzieć a czy podobny efekt do meteorytów? bo niechcę mieć nic podobnego wystarczy meteorytów chyba na 3 lata jak nic a jak by inny był to dołaczyłam by do wzdychania i podziwiania go tylko ty juz będziesz go mieć a ja powzdycham
Nie pamiętam co Bell ma w swoim składzie (oddałam go koleżance której bardzo służy) ale jak to rozświetlacz, on daje metaliczną poświatę. Nie jest to jednak efekt podobny do meteorytów - te uszlachetniają rysy i u mnie wyglądają bardzo subtelnie. Mogę je stosować na całą twarz i ładnie ją wymodelować. Z rozświetlaczem już tak nie przejdzie - jedynie kości policzkowe, łuki brwiowe.
AsikS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-26, 11:03   #1304
Kai
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 44
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Ja jestem nieszczęśliwa- mój najjaśniejszy odcień korektora HR zniknął ze strony i nie wraca...
Za to podkład Diora przyszedł swieżynka z września 2007.
Teraz szukam jakiegos fajnego kremu na dzień i nie mogę się zdecydowac.
Kai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-26, 11:05   #1305
psycha
Zakorzenienie
 
Avatar psycha
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 435
GG do psycha
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Przyszedł dzis bambus
I laurka.... na lucidity. Terracotty jak nie ma tak nie ma niestety ....

Czy moze mi ktos pomoc w sformulowaniu maila z prosbą o przesłanie potwierdzenia zamowienia, ktorego nie otrzymałam? Dostalam tylko maila o tym ze paczka została wysłana...
Moj angielski kuleje... chetnie sie odwdziecze tlumaczeniami itp z niemieckiego

Bardzo prosze o pomoc

... starczy jesli im wysle tylko potwierdzenie zamowienia? Ono musi byc przetłumaczone? - Bytom
psycha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-26, 11:07   #1306
Klarcia79
Raczkowanie
 
Avatar Klarcia79
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 66
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Dziewczyny (i Kamisio ), ale produktywne jesteście!

Jeszcze nie nadrobiłam całego wątku... ale muszę się Wam wyżalić - nie na celny, bo ten mnie jeszcze nie dorwał, ale na naszą wspaniałą pocztę
Wróciłam wczoraj z długiego weekendu, w skrzynce awizo. Już miałam skakać z radości, bo czekam na 2 paczuszki (w tym fatale), ale widzę, że to zawiadomienie powtórne. Dotarło do mnie, że to nie wyczekana fioletowa wstążeczka, ale stanik z UK, który zamawiałam jakiś czas temu i na który cierpliwie czekałam. Spojrzałam raz jeszcze na ostateczną datę odbioru paczki - 23.05.2008. Już się zagotowałam - po pierwsze dlatego, że nie dostałam pierwszego awizo, po drugie dlatego, że do tego czasu już kilka razy byłam na poczcie i za każdym razem pytałam się, czy jest coś jeszcze, bo się spodziewam tej paczki - wg. Pań w okienku - nic dodatkowego nie ma.
Dziś rano zamiast do pracy maszerowałam na pocztę w bojowym nastroju - jeśli odesłaliby moją paczkę spowrotem do UK czekałby ich armagedon albo przynajmniej trzęsienie ziemi. Całe szczęście odebrałam paczkę a poczta została na swoim miejscu .

Ale... zadzwonił właśnie do mnie mój TŻ, który dziś siedzi w domu mówiąc... że listonosz nie raczył nawet zadzwonić domofonem, tylko zostawił rano awizo na paczuszkę (bo nie paczkę) z tru.

Wiecie co, nie mam do nich siły. Rozumiem niskie płace, niezadowolenie z pracy, ale to się powtarza raz za razem i nie ma żadnego logicznego wytłumaczenia. Albo nie raczą nawet zadzwonić domofonem, tylko zostawiają awizo, albo nie zostawiają żadnego awiza... zero rzetelności. Nie lubię mojej poczty.

Żeby jednak zakończyło się pozytywnym akcentem - jeśli dziś odbiorę moją bakłażanową fatale - wkleję foty, jak obiecałam.
Klarcia79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-26, 11:12   #1307
joanaros
Zakorzenienie
 
Avatar joanaros
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 260
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Witam, ale nastukaliście postów
U mnie w weekend pogoda była okropna, za to jak dziś trzeba iść do pracy, jest piękne słońce. Wciąż czekam na mój zestaw Fatale

Do dziewczyn które mają deo Biotherm, czy działa on nawet na największą potliwość?? Mam kupić dla koleżanki a ona ma właśnie z tym duży problem
joanaros jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-26, 11:15   #1308
AsikS
Zakorzenienie
 
Avatar AsikS
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 13 269
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez joanaros Pokaż wiadomość
Witam, ale nastukaliście postów
U mnie w weekend pogoda była okropna, za to jak dziś trzeba iść do pracy, jest piękne słońce. Wciąż czekam na mój zestaw Fatale

Do dziewczyn które mają deo Biotherm, czy działa on nawet na największą potliwość?? Mam kupić dla koleżanki a ona ma właśnie z tym duży problem

Cześć Asiu Fajnie że już jesteś z nami.

Na większą potliwość polecam deo Biothermu ale wersję meską. Działa o wiele skuteczniej niż wersja damska.

Edit:
Psycha - skleciłam parę zdań na prędko i przesłałam Ci na PW.
AsikS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-26, 11:16   #1309
dżiza
Raczkowanie
 
Avatar dżiza
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 315
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

O rety Raptem 5 dni mnie nie było, a tu już nowy wątek i aż 44 strony... Jestem pod wrażeniem!

A mi zaginął mój lancome- ten taniutki błyszczyk Nie ma go już ponad tydzień- podejrzewam, że wreszcie i mnie złapali...

A zamawiałam na koniec kwietnia koleżance do Tarnowa jakieś kosmetyki i do tej pory ich nie ma! Pani w UC, która się tym zajmuje wyraźnie dała koleżance do zrozumienia, że ona ma to w nosie i jej się nie chce w ogóle tym zajmować...
dżiza jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-26, 11:20   #1310
Serenite_
Zakorzenienie
 
Avatar Serenite_
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 066
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Asieńko

Dziewczyny miałam okazję sprawdzić te cienie piankowe Shiseido. Nie są fajne Bardzo przypominają cienie piankowe Yves Rocher. Wg mnie będą się zbierać w załamaniach powiek Zapytałam konsultantkę co o tym myśli i powiedziała, że po kilku godzinach zbierają się Szkoda, bo chciałam na truskawie sobie ustrzelić kolorek lemon lub bezbarwny. Bezbarwnego nie było w Douglasie. Tak sobie myślę czy właśnie ten bezbarwny może sprawdził by się jako rozświetlacz nakładany punktowo

Mam pytanko do Was. Dostałam ten zestaw Lancome z tuszem, płynem i kremem pod oczęta. Ten krem uzyłam 2 razy, ale wg mnie jest superasty. Czy to jest ten pełnowymiarowy ? Bo mam na niego ochotę i nie jestem pewna.
http://oth.strawberrynet.com/product...49488&goChar=L

A-ha podzielę się jeszcze z Wami moją opinią na temat kremu pod oczy Givenchy Skin Tonic. Szkoda pieniędzy niestety Jak wsiąknie w skórę to mam wrażenie, że to była sama woda bez żadnych dodatków pielęgnujących

Dostałam zwrot z truskawki za puder MAC-a, który był za 27,50 zł Nie wiem co mają z systemem, bo do koszyka się dodał, zapłacić zapłąciłam, na następny dzień info, że się skończył i zwrócą pieniądze, a teraz zwracają 10,73 USD co mBank przeliczył i dostałam z powrotem 23,58 zł Czyli przez to, że nie mieli go już po tym jak go mi sprzedali jeszcze straciłam Nie wiem skąd oni biorą kurs złotówki ?

Tak Mariolko, to ten krem Ja kupiłam w zeszłym roku taki i trochę ,mnie uczulił bo pewnie był dla mnie za mocny. Dałam Mamie i była zadowolona. Niedawno postanowiłam jeszcze raz go wypróbować i czeka już na mnie nowy słoiczek, ale najpierw muszę wykończyć 3 słoiczki AA Clinique i 1 Primordiale

Edit: Hm, obejrzałam własnie pudełeczko z moim kremem i jest na nim napisane High Resolution Yeux Fibrelastine TM. Sądzę więc, że jest to nowsza wersja tego kremu, ale na Tru jej nie widzę.
Serenite_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-26, 11:22   #1311
joanaros
Zakorzenienie
 
Avatar joanaros
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 260
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez AsikS Pokaż wiadomość
Cześć Asiu Fajnie że już jesteś z nami.

Na większą potliwość polecam deo Biothermu ale wersję meską. Działa o wiele skuteczniej niż wersja damska.
Dzięki Asiumiło być znów z Wami, stęskniłam się
A wiesz dostałam masę zyczeń imieninowych (a ja obchodzę w sierpniu) i postanowiłam, że w przyszłym roku będę obchodzić w maju i tak wszyscy mi wtedy składają
joanaros jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-26, 11:26   #1312
AsikS
Zakorzenienie
 
Avatar AsikS
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 13 269
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez joanaros Pokaż wiadomość
Dzięki Asiumiło być znów z Wami, stęskniłam się
A wiesz dostałam masę zyczeń imieninowych (a ja obchodzę w sierpniu) i postanowiłam, że w przyszłym roku będę obchodzić w maju i tak wszyscy mi wtedy składają

Dobra myśl Asieńko. Tu świętowanie było przez bite 3 dni.
Wszystkiego dobrego raz jeszcze.

Jeszcze Ania (Reese) nam się nie zameldowała po powrocie. Aniu - czekamy.
AsikS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-26, 11:31   #1313
dżiza
Raczkowanie
 
Avatar dżiza
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 315
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Właśnie dokonałam zakupu, na który długo czekałam Jedna jedyna sztuka cieni smashboxa - 4 kolory zmieniające odcień innych cieni. Za 66zł- w sephorze 165zł.

Jakiś czas temu za to była baza rozświetlająca smashbox- bezbarwna z drobinkami, ale głupia nie kupiłam i nie ma jej i pewnie nie będzie

A na marginesie- byłam właśnie w Niemczech i jestem w szoku, że kosmetyki są tam tak dużo tańsze- dlaczego u nas musi być tak drogo...
dżiza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-26, 11:42   #1314
iizabelaa
Zakorzenienie
 
Avatar iizabelaa
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 12 927
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Czytam wszystkie wasze wpisy o pudrach brązująych ale jakoś nie mogę się zdecydować.
Który z brązerów (oczywiście najlepiej taki do zdobycia na truskawie) daje matowy efekt, a najlepiej taki półmat?
__________________
iizabelaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-26, 11:49   #1315
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez Klarcia79 Pokaż wiadomość
Dziewczyny (i Kamisio ), ale produktywne jesteście!

Jeszcze nie nadrobiłam całego wątku... ale muszę się Wam wyżalić - nie na celny, bo ten mnie jeszcze nie dorwał, ale na naszą wspaniałą pocztę
Wróciłam wczoraj z długiego weekendu, w skrzynce awizo. Już miałam skakać z radości, bo czekam na 2 paczuszki (w tym fatale), ale widzę, że to zawiadomienie powtórne. Dotarło do mnie, że to nie wyczekana fioletowa wstążeczka, ale stanik z UK, który zamawiałam jakiś czas temu i na który cierpliwie czekałam. Spojrzałam raz jeszcze na ostateczną datę odbioru paczki - 23.05.2008. Już się zagotowałam - po pierwsze dlatego, że nie dostałam pierwszego awizo, po drugie dlatego, że do tego czasu już kilka razy byłam na poczcie i za każdym razem pytałam się, czy jest coś jeszcze, bo się spodziewam tej paczki - wg. Pań w okienku - nic dodatkowego nie ma.
Dziś rano zamiast do pracy maszerowałam na pocztę w bojowym nastroju - jeśli odesłaliby moją paczkę spowrotem do UK czekałby ich armagedon albo przynajmniej trzęsienie ziemi. Całe szczęście odebrałam paczkę a poczta została na swoim miejscu .

Ale... zadzwonił właśnie do mnie mój TŻ, który dziś siedzi w domu mówiąc... że listonosz nie raczył nawet zadzwonić domofonem, tylko zostawił rano awizo na paczuszkę (bo nie paczkę) z tru.

Wiecie co, nie mam do nich siły. Rozumiem niskie płace, niezadowolenie z pracy, ale to się powtarza raz za razem i nie ma żadnego logicznego wytłumaczenia. Albo nie raczą nawet zadzwonić domofonem, tylko zostawiają awizo, albo nie zostawiają żadnego awiza... zero rzetelności. Nie lubię mojej poczty.

Żeby jednak zakończyło się pozytywnym akcentem - jeśli dziś odbiorę moją bakłażanową fatale - wkleję foty, jak obiecałam.
Na pocztę czasami naprawdę słów brak.

Czekam na te piękne fotki.
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-26, 11:59   #1316
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez Serenite_ Pokaż wiadomość
Tak Mariolko, to ten krem Ja kupiłam w zeszłym roku taki i trochę ,mnie uczulił bo pewnie był dla mnie za mocny. Dałam Mamie i była zadowolona. Niedawno postanowiłam jeszcze raz go wypróbować i czeka już na mnie nowy słoiczek, ale najpierw muszę wykończyć 3 słoiczki AA Clinique i 1 Primordiale

Edit: Hm, obejrzałam własnie pudełeczko z moim kremem i jest na nim napisane High Resolution Yeux Fibrelastine TM. Sądzę więc, że jest to nowsza wersja tego kremu, ale na Tru jej nie widzę.
No właśnie na tej miniaturze też jest napisane Fibrelastine, a na tym zauważyłam, że tego nie ma. No cóż będę zaglądać na tru i polować.
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-26, 12:31   #1317
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez joanaros Pokaż wiadomość
Witam, ale nastukaliście postów
U mnie w weekend pogoda była okropna, za to jak dziś trzeba iść do pracy, jest piękne słońce. Wciąż czekam na mój zestaw Fatale

Do dziewczyn które mają deo Biotherm, czy działa on nawet na największą potliwość?? Mam kupić dla koleżanki a ona ma właśnie z tym duży problem
Joasiu, zdecydowanie polecam męską wersję deo Biothermu, jest świetny i nie do pobicia
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-26, 12:44   #1318
AsikS
Zakorzenienie
 
Avatar AsikS
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 13 269
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
Joasiu, zdecydowanie polecam męską wersję deo Biothermu, jest świetny i nie do pobicia

Aguś, cieszę się że Tobie także służy.
AsikS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-26, 12:45   #1319
Lipglossjunkie
Zakorzenienie
 
Avatar Lipglossjunkie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 8 241
GG do Lipglossjunkie
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez Guarana Pokaż wiadomość
Też dzien dobry
Zaraz wyruszam po Auriderm - fajny jest - ładnie pachnie i faktycznie jest b.wydajny. Jeszcze o efektach za wcześnie mówić, ale przynajmniej wiem, że mnie nie uczula. Bardzo Ci jeszcze raz dziękuję za próbeczkę
Bardzo się cieszę! Mam nadzieję, że wkrótce zobaczysz efekty Tylko cierpliwości

Cytat:
Napisane przez Kai Pokaż wiadomość
Za to podkład Diora przyszedł swieżynka z września 2007.
Co to za podkład? Jak wrażenia?



Cytat:
Napisane przez dżiza Pokaż wiadomość
Właśnie dokonałam zakupu, na który długo czekałam Jedna jedyna sztuka cieni smashboxa - 4 kolory zmieniające odcień innych cieni. Za 66zł- w sephorze 165zł.
..

OOooo ja tez na nie poluję! Dlaczego nie mogli rzucić więcej ?

Daj znać , jak dostaniesz paczuszke i jestem starsznie ciekawa działania, bo jak na razie testowałam tylko na łapce


I oczywiście gratuluję Radośc z dorwania jednej jedynej sztuki jest jeszcze większa
__________________
Cute Overload
" Nie oczekuj zrozumienia, chowaj głębiej te rachunki! "
Guarana

Lipglossjunkie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-26, 13:21   #1320
joanaros
Zakorzenienie
 
Avatar joanaros
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 260
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
Joasiu, zdecydowanie polecam męską wersję deo Biothermu, jest świetny i nie do pobicia
Aguś właśnie tą męską wersję jej poleciłam i zakupię też sama sobie. Dla tej mojej koleżanki nawet Etiaxil nie pomógł, ja nie mam aż takich problemów z potliwością ale ona ogromne.
joanaros jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:19.