Jak podkreślić jasną cerę? III - Strona 131 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-07-05, 23:02   #3901
Nanatsusaya
Raczkowanie
 
Avatar Nanatsusaya
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 192
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

hmmm, a czy lirene jest fotostabilny?
Nanatsusaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-05, 23:13   #3902
Tusio
Wtajemniczenie
 
Avatar Tusio
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 631
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez Nanatsusaya Pokaż wiadomość
hmmm, a czy lirene jest fotostabilny?
ten w zoltej tubie? tak.
uzywam od prawie tygodnia i jest calkiem dobry, z malym minusem: nieco podszczypuje mnie w oczy , ale ladnei sie wchlania, do matu, przynajmniej u mnie.
__________________
"Zważcie plemienia waszego przymioty; / Nie przeznaczono wam żyć jak zwierzęta, / Lecz poszukiwać i wiedzy, i cnoty..."
Tusio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-06, 02:33   #3903
wredziulek
Zadomowienie
 
Avatar wredziulek
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 035
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Ja nie mam problemu opalonych nóg - noszę rajstopy. Rajstopy do spódnicy/sukienki muszą być, mam takie małe natręctwo
__________________
kosmetyki
książki
wredziulek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-06, 09:50   #3904
Nanatsusaya
Raczkowanie
 
Avatar Nanatsusaya
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 192
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez Tusio Pokaż wiadomość
ten w zoltej tubie? tak.
uzywam od prawie tygodnia i jest calkiem dobry, z malym minusem: nieco podszczypuje mnie w oczy , ale ladnei sie wchlania, do matu, przynajmniej u mnie.
to jest taki za 20 zł?chyba na kwc widziałam. Używasz go na twarz? Ja chyba mam za dużą skłonność do zapychania :/ Ostatnio nawet mój iwostin mnie zapycha. Najbardziej lubiłam Klorane 50 ale ten z kolei mnie szczypie własnie pod oczami :/
Nanatsusaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-06, 10:39   #3905
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez wredziulek Pokaż wiadomość
Ja nie mam problemu opalonych nóg - noszę rajstopy. Rajstopy do spódnicy/sukienki muszą być, mam takie małe natręctwo
a ja właśnie zastanawiałam się jak to jest z tym przenikaniem promieni UV przez ubranie. gdzieś czytałam, że np bawełna daje ochrone rzędu ok SPF4 a najlepsze tkaniny to te jak najbardziej 'zbite', czyli gęsto tkane, nieprześwitujące, np dżins. no ale ja noszę bawełniane bluzki czyli - jeśli temu wierzyć - jakąś czwórkę a nie dostałam poparzenia czy jakiegoś uczulenia, co przy tak niskiej ochronie będzie murowane. no więc - jak to jest? nosząc rajstopy też jeszcze nic mi się nie stało, a nie smarowałam się pod nie filtrem..
a tak po za tym - znowu mnie prześladują za moją bladość i całkowite wyrzeczenie się opalania. na próby obrony typu ' kiedyś nieopalona skóra kojarzyła się ze szlachetnym pochodzeniem' zostałam uznana za nienormalną....
a ostatnio moja mama stwierdziła, że ten 'bzik' na punkcie nieopalania wziął się u mnie od czytania książek o wampirach ("Wywiad z wampirem" i dalsze części kronik) no i ja też chcę się do tych istot upodobnić. kolejnym spostrzeżeniem mojej mamusi było to, że zaostrzenie u mnie AZS spowodowane jest unikaniem słońca. prawda - tę chorobę leczy się naświetlaniami, ale nie u osób mających fotoalergię!( to oczywiście też moja fanaberia). no i jak tu żyć???zazdroszcę wam, że nie jesteście tak gnębione przez swoją rodzinę....
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-06, 11:12   #3906
mogwaica
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 521
GG do mogwaica
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Sama nie jesteś
Ja często bywam gnębiona w pracy przez klinentów.Wiadomo klient nasz Pan więc nie mam zbytnio prawa na udowadnianie swoich racji
__________________
Im niższa kultura tym naśladownictwo bardziej rozwinięte...


mogwaica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-06, 11:43   #3907
Nillette Flow
Raczkowanie
 
Avatar Nillette Flow
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 377
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez loss_lauri Pokaż wiadomość
a ja właśnie zastanawiałam się jak to jest z tym przenikaniem promieni UV przez ubranie. gdzieś czytałam, że np bawełna daje ochrone rzędu ok SPF4 a najlepsze tkaniny to te jak najbardziej 'zbite', czyli gęsto tkane, nieprześwitujące, np dżins. no ale ja noszę bawełniane bluzki czyli - jeśli temu wierzyć - jakąś czwórkę a nie dostałam poparzenia czy jakiegoś uczulenia, co przy tak niskiej ochronie będzie murowane. no więc - jak to jest? nosząc rajstopy też jeszcze nic mi się nie stało, a nie smarowałam się pod nie filtrem..
a tak po za tym - znowu mnie prześladują za moją bladość i całkowite wyrzeczenie się opalania. na próby obrony typu ' kiedyś nieopalona skóra kojarzyła się ze szlachetnym pochodzeniem' zostałam uznana za nienormalną....
a ostatnio moja mama stwierdziła, że ten 'bzik' na punkcie nieopalania wziął się u mnie od czytania książek o wampirach ("Wywiad z wampirem" i dalsze części kronik) no i ja też chcę się do tych istot upodobnić. kolejnym spostrzeżeniem mojej mamusi było to, że zaostrzenie u mnie AZS spowodowane jest unikaniem słońca. prawda - tę chorobę leczy się naświetlaniami, ale nie u osób mających fotoalergię!( to oczywiście też moja fanaberia). no i jak tu żyć???zazdroszcę wam, że nie jesteście tak gnębione przez swoją rodzinę....
Nie jestem w temacie ochrony jaką daje odzież, ale wydaje mi sie że taka bawełenka musi mieć więcej niż 4, bo przecież leżąc na plaży z koszulką narzuconą na buzię nie opalisz jej.
Kilka stron wcześniej któraś z was chyba powiedziała, że ludziom starszym podoba sie bladość, a młodszym opalenizna. Powiem wam, że w moim przypadku to dziadkowie nakłaniają mnie do opalania! A z głupim tekstem ze strony skwarka spotkałam się tylko raz, w zeszlym roku na obozie; jestem taka blada ponieważ używam filtrów 40 (nie mówię o tym że to był cholernie upalny tydzień wakacji)

Cytat:
Napisane przez mogwaica Pokaż wiadomość
Sama nie jesteś
Ja często bywam gnębiona w pracy przez klinentów.Wiadomo klient nasz Pan więc nie mam zbytnio prawa na udowadnianie swoich racji
A czym się zajmujesz?
Nillette Flow jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-07-06, 12:31   #3908
gosik.s
Wtajemniczenie
 
Avatar gosik.s
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 078
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez Nillette Flow Pokaż wiadomość
Nie jestem w temacie ochrony jaką daje odzież, ale wydaje mi sie że taka bawełenka musi mieć więcej niż 4, bo przecież leżąc na plaży z koszulką narzuconą na buzię nie opalisz jej.
Ja wczoraj właśnie przeczytałam w wywiadzie z dr dermatologii, że biała bawełniana koszulka daje ochronę ok. 20-30, ale jeszcze lepiej chronią rzeczy ciemne.
__________________


Misja w Zambii - Ty też możesz pomóc...
gosik.s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-06, 12:44   #3909
Nanatsusaya
Raczkowanie
 
Avatar Nanatsusaya
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 192
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Ja myślałam zawsze, że to biały bardziej chroni... kiedy mam na sobie czarną koszulkę jakoś ona zawsze mocno się nagrzewa, bardziej mi w czerni gorąco, biała jakby tak mocno nie "ściąga" promieni. Ale ja tam się nie znam

Edytowane przez Nanatsusaya
Czas edycji: 2008-07-06 o 12:45 Powód: coś mi te literki nie tak w klawiaturze wędrują:D
Nanatsusaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-06, 12:56   #3910
gosik.s
Wtajemniczenie
 
Avatar gosik.s
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 078
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Ja też się nie znam, ale być może to są dwie zupełnie różne sprawy - to tzw. ściąganie promieni słonecznych, przez które w ciemnych rzeczach latem jest bardziej gorąco (co jest faktem), a rzeczywista ochrona SPF?
Biel na pewno bardziej chroni przed odczuwaniem gorąca.
__________________


Misja w Zambii - Ty też możesz pomóc...
gosik.s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-06, 13:14   #3911
Wenress
Zakorzenienie
 
Avatar Wenress
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 5 675
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Jak ja sie ciesze, ze mnie moja rodzina nie gnębi o opalanie sie... wiedzą, że nie mogę, choćbym chciała, nie dam rady sie opalić :P
A z tymi wampirami to mnie powaliło

Naprawdę można sie troszke opalic przez ubranie?? Ja sie jeszcze nie spotkalam z tym u siebie :P
Wenress jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-06, 13:35   #3912
Ines-ka
Zakorzenienie
 
Avatar Ines-ka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 890
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez gosik.s Pokaż wiadomość
tzw. ściąganie promieni słonecznych, przez które w ciemnych rzeczach latem jest bardziej gorąco (co jest faktem)
Fakt owiany mitem. Biel rzeczywiście odbija promienie, czerń pochłania. Oba kolory ubrań nagrzewają się do tej samej temperatury. Czerń szybciej się nagrzewa i szybciej ochładza w cieniu.
Ja różnicy nie odczuwam żadnej, a jak jest naprawdę gorąco nie zwracam uwagi na kolory tylko zakładam coś jak najbardziej luźnego.

Nie lubię czytać książek i gazet na dworze jak świeci słońce, bo od jasnych stron promienie odbijają się prosto w oczy.

Madzia to rzeczywiście bladzioch jakich mało, o mlecznej skórze z dodatkiem odrobiny różowego (chłodne typy zawsze wyglądają na jaśniejsze).
Ja niestety się trochę spiekłam na truskawkach (ręce, pasek na plecach -.-, uda). Rumień jeszcze nie zszedł, skóra dalej się łuszczy... Nie bijcie. Przynajmniej przybyło mi piegów na odcinku łokieć-zakończenie rękawka od koszulki.

W dzieciństwie zawsze miałam na stopach białe paski od japonek (do żadnych innych klapek moja płetwa nie pasuje). Teraz zawsze przed wyjściem smaruję je dokładnie filtrem. Blade (zadbane!) stopy+odpowiedni kolor lakieru na paznokciach=
Ines-ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-06, 13:47   #3913
Nanatsusaya
Raczkowanie
 
Avatar Nanatsusaya
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 192
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Z tymi chłodnymi typami to się zgadzam całkowicie! Jak byłam mała miała taką różową cerę i byłam bledziutka, jako gówniara zaczęłam się na siłe opalać, złapało mnie mocniej słóńce i moja cera nabrała ciepłego odcienia,była trochę żółtawa. Byłam pewna że jestem ciepłym typem, ale od kiedy używam kwasów i filtrów jestem zdecydowanie różowawa, przy mojej chłodnej koleżance wyglądam zwyczajni, dosyć jasno ale przy wybitnie ciepłych właśnie na chorobliwie białą . Nawet mój chłopak mówi, że zmienił mi się koloryt. Ale chyba jednak stricte chłodna nie jestem bo pieprzyki na ciele mają ciepły odcień (na twarzy nie posiadam). W ogóle nie wiem czy taka zmiana możliwa jest
Nanatsusaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-06, 14:08   #3914
cmoksia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Skierniewice / Warszawa
Wiadomości: 7 976
GG do cmoksia Send a message via Skype™ to cmoksia
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Nanatsusaya ja jestem zdecydowanie chłodna, a piegi na twarzy mam ciepło złotawe
__________________
cmoksia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-06, 15:40   #3915
Tusio
Wtajemniczenie
 
Avatar Tusio
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 631
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez Nanatsusaya Pokaż wiadomość
to jest taki za 20 zł?chyba na kwc widziałam. Używasz go na twarz? Ja chyba mam za dużą skłonność do zapychania :/ Ostatnio nawet mój iwostin mnie zapycha. Najbardziej lubiłam Klorane 50 ale ten z kolei mnie szczypie własnie pod oczami :/
tak, kosztuje wlasnie kolo dwoch dych uzywam do twarzy, jest calkiem niezly, ale mojego kochanego klorane 50+ nie pobije, bo troche szczypie w oczy i tak nie nawilza
__________________
"Zważcie plemienia waszego przymioty; / Nie przeznaczono wam żyć jak zwierzęta, / Lecz poszukiwać i wiedzy, i cnoty..."
Tusio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-06, 16:29   #3916
Nanatsusaya
Raczkowanie
 
Avatar Nanatsusaya
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 192
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cmoksiu, gdybym miała taki alabasterek jak Ty to już nic by mnie nie ociepliło , taki koloryt to marzenie. Marzy mi się taka cera jak z portretów wykutych w kamei... szkoda,że nierealne :/

Tusio, ja moje klorane także kocham za to cudne nawilżenie ale niestety w moim zakichanym miasteczku o takiej firmie nawet nie słyszano, tylko na większych wyjazdach mogę się w niego zaopatrzeć, choć jak czuję ten zapach to mnie mdli juź.
Nanatsusaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-06, 17:06   #3917
mogwaica
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 521
GG do mogwaica
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez Nillette Flow Pokaż wiadomość
Nie jestem w temacie ochrony jaką daje odzież, ale wydaje mi sie że taka bawełenka musi mieć więcej niż 4, bo przecież leżąc na plaży z koszulką narzuconą na buzię nie opalisz jej.
Kilka stron wcześniej któraś z was chyba powiedziała, że ludziom starszym podoba sie bladość, a młodszym opalenizna. Powiem wam, że w moim przypadku to dziadkowie nakłaniają mnie do opalania! A z głupim tekstem ze strony skwarka spotkałam się tylko raz, w zeszlym roku na obozie; jestem taka blada ponieważ używam filtrów 40 (nie mówię o tym że to był cholernie upalny tydzień wakacji)


A czym się zajmujesz?
Prowadze pub i pizzerię

Dziewczyny, co lepsze klorane mleczko czy spray?
__________________
Im niższa kultura tym naśladownictwo bardziej rozwinięte...


mogwaica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-06, 21:02   #3918
Yariewenka
Zadomowienie
 
Avatar Yariewenka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 475
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

To opowiem Wam moją ostatnią przygodę.

Spotkałam się z baaardzo dawno nie widzianą przyjaciółką - siadłyśmy sobie w zacienionym kącie ogrodu i gadałyśmy ze trzy godziny bez przerwy. Oczywiście, nie wpadłam że słońce tak przygrzeje. Efekt? Nie zauważyłam, jak mnie przypiekło - jedyną ochroną była krótka spódnica.... I mam wściekło-czerwony pas idący ukosem na wysokości kolan-górną krawędź ma "ostrą" - rąbek spódnicy - a drugą łagodnie przechodzącą w biel łydek.
Yariewenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-07, 10:27   #3919
Tehya
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 170
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

To mój odcień skóry (miałam jeszcze ciemnobrązowe włosy, teraz mam rude - myślę, że lepiej pasują). Nie wiem, czy mam odcień chłodny, czy ciepły - pomóżcie!
Sama nie wiem, jakim typem kolorystycznym jestem. Normalnie mam brązowe włosy z rudymi refleksami, brązowe oczy i parę piegów na nosie. Skóra... hmm... chyba ciepła, prawda? Taka żółtawa...
A teraz okropieństwo! Opaliłam się troszkę
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg bladosc.jpg (17,2 KB, 65 załadowań)

Edytowane przez Tehya
Czas edycji: 2008-07-07 o 10:30 Powód: błąd:D
Tehya jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-07, 12:05   #3920
Tusio
Wtajemniczenie
 
Avatar Tusio
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 631
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez mogwaica Pokaż wiadomość
Prowadze pub i pizzerię

Dziewczyny, co lepsze klorane mleczko czy spray?
hm...spray szybciej sie wchlania i jest bardzo lekki, ale i tak odrobinke bieli. jakos bardziej wole mleczko




mnie wczoraj chyba tez opalilo
mama poganiala mnie i zdazylam nasmarowac twarz tylko iwostinem niebieskim, z 20, a wieczorem widzialam po nosie, ze naczynka szaleja, a i buzia zrobila sie lekko bezowa
__________________
"Zważcie plemienia waszego przymioty; / Nie przeznaczono wam żyć jak zwierzęta, / Lecz poszukiwać i wiedzy, i cnoty..."
Tusio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-07, 12:59   #3921
cmoksia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Skierniewice / Warszawa
Wiadomości: 7 976
GG do cmoksia Send a message via Skype™ to cmoksia
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez Nanatsusaya Pokaż wiadomość
Cmoksiu, gdybym miała taki alabasterek jak Ty to już nic by mnie nie ociepliło , taki koloryt to marzenie. Marzy mi się taka cera jak z portretów wykutych w kamei... szkoda,że nierealne :/
__________________
cmoksia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-07, 14:56   #3922
mogwaica
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 521
GG do mogwaica
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Mnie tam słońce nie łapie nawet choćbym chciała ,to prędzej mi ciśnienie podskoczy z tego smażenia się na słońcu niż chociaż troche sie zaczerwienie a co dopiero jakiś tam beżyk

Mam problem z filtrami.Wszystkie migrują mi do oczu i wieczorem mam spojówki jak królik i łzy ciurkiem po twarzy lecą
__________________
Im niższa kultura tym naśladownictwo bardziej rozwinięte...


mogwaica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-07, 15:33   #3923
cmoksia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Skierniewice / Warszawa
Wiadomości: 7 976
GG do cmoksia Send a message via Skype™ to cmoksia
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

zobaczcie http://www.zeberka.pl/art.php?id=1422
mogliby zrobic jeszcze takie płynne podkłady, a nie tylko sypkie pudry
__________________
cmoksia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-07, 16:39   #3924
restless
Raczkowanie
 
Avatar restless
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 375
GG do restless
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

na szczęscie mozna sobie samemu taki podkład ukręcić,
ja ostatnio mieszam podkład rozświetlający AA z białą bazą Inglota,wychodzi śliczny biało-żółty lekko kryjący kolorek
__________________
Wątek Rudowłosych Wizażanek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=202470


Poszukuję starych zapachów Guerlain !!!


restless jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-07, 17:39   #3925
Nanatsusaya
Raczkowanie
 
Avatar Nanatsusaya
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 192
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Ja już przestałam wierzyć, że znajdę podkład idealny. Odpowiednio jasny, nie robiący maski,o pięknym, chłodnym, lecz nie świnkowatym odcieniu, niewysuszający ani niezapychający, bez płaskiego matu ale też żebym się nie świeciła,odpowiednio trwały i w miarę lekki no i żeby majątku nie kosztował...ehhhh...chyba tylko cud xD
Nanatsusaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-07, 17:47   #3926
restless
Raczkowanie
 
Avatar restless
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 375
GG do restless
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

ponoć taki wlasnie jest Shiseido - http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=23324
ale cena.....

oby do października i 1-szej pensji
__________________
Wątek Rudowłosych Wizażanek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=202470


Poszukuję starych zapachów Guerlain !!!


restless jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-07, 20:01   #3927
cmoksia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Skierniewice / Warszawa
Wiadomości: 7 976
GG do cmoksia Send a message via Skype™ to cmoksia
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

ja dzisiaj truskawe przeszukałam i znalazłam 3 podkłady mniej więcej w tym samym kolorze co Borghese. Szukam czegoś bardziej kryjącego na jesień/zimę. Ale kurcze mogę się kierować jedynie obrazkami z truskawy i trochę się boję, tym bardziej, że 2 to jakaś zupełnie nieznana mi firma, a 3ci to chyba niedostepny w Polsce (nie widzialam nigdzie takiego) Shisheido (z reszta jak znajde u nas to będzie ze 2x drozszy). Zamawiać, nie zamawiać? hm...
__________________
cmoksia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-07, 20:05   #3928
wredziulek
Zadomowienie
 
Avatar wredziulek
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 035
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez cmoksia Pokaż wiadomość
zobaczcie http://www.zeberka.pl/art.php?id=1422
mogliby zrobic jeszcze takie płynne podkłady, a nie tylko sypkie pudry
Nie wiem czy ten brązowy pigment były nam potrzebny

Cytat:
na szczęscie mozna sobie samemu taki podkład ukręcić,
ja ostatnio mieszam podkład rozświetlający AA z białą bazą Inglota,wychodzi śliczny biało-żółty lekko kryjący kolorek
Ale wtedy podkład słabiej kryje
__________________
kosmetyki
książki
wredziulek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-07, 21:01   #3929
gosik.s
Wtajemniczenie
 
Avatar gosik.s
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 078
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez Tehya Pokaż wiadomość
To mój odcień skóry (miałam jeszcze ciemnobrązowe włosy, teraz mam rude - myślę, że lepiej pasują). Nie wiem, czy mam odcień chłodny, czy ciepły - pomóżcie!
Sama nie wiem, jakim typem kolorystycznym jestem. Normalnie mam brązowe włosy z rudymi refleksami, brązowe oczy i parę piegów na nosie. Skóra... hmm... chyba ciepła, prawda? Taka żółtawa...
A teraz okropieństwo! Opaliłam się troszkę
Żółtawa? Ja widzę raczej chłodną, różowawą... No ale ja mam nieskalibrowany monitor Brązowe włosy z rudymi refleksami faktycznie jednak wskazywałyby na cieplaka
__________________


Misja w Zambii - Ty też możesz pomóc...
gosik.s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-07, 21:43   #3930
ghana
Zakorzenienie
 
Avatar ghana
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 14 736
GG do ghana Send a message via Skype™ to ghana
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...5&d=1215187435
a możecie mi powiedzieć jaka ja jestem?
chłodna czy może ciepła ?
kolor skory jak w linku, wlosy ciemny blond, niebieskie oczy


ostatnio planuję zakup różu (nie mam w ogóle kolorów, kiedys mialam anemie, nie wiem jak sprawa ma sie teraz. jaki kolor by do mnie pasowal?)
ghana jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:35.