Kosmetyki M.A.C - Strona 60 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-09-15, 20:25   #1771
Nevada87
Wtajemniczenie
 
Avatar Nevada87
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 081
GG do Nevada87
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Alkapone dziękuję za komentarze i dla wilhelminki buziaki też

Wklejam szybki swatches ''O'' przyznam ,że zapomniałam i teraz na szybko zrobiłam, mam nadzieję ,że zdjęcia w miarę oddają kolor

Przy okazji też lightly ripe ,który przywiózł mi Tż z Wawy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg o.jpg (53,8 KB, 42 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg olightlyripe.jpg (102,6 KB, 42 załadowań)
__________________
Nevada87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-15, 20:54   #1772
airish
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 57
GG do airish
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez Serenite_ Pokaż wiadomość
trzeba kliknąć na to zdjęcie i otwiera się w nowym oknie. Albo najedź na nie kursorem, naciśnij prawy klawisz myszy i kliknij "otwórz w nowym oknie".
nie da rady tak bo juz probowalam bo jak to robie ukazuje mi sie okno ale tylko z trescia: profil wlascicielki zdjecia, pokaz post do ktorego zalaczono zdjecie, informacje o zdjeciu ale zadnego zdjecia czy musze cos uaktywnic bo jestem tu nowa i nie mam juz pomyslow moze doradzicie mi, PROSZE
airish jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-15, 21:02   #1773
Jeanne90
Zakorzenienie
 
Avatar Jeanne90
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 842
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez airish Pokaż wiadomość
nie da rady tak bo juz probowalam bo jak to robie ukazuje mi sie okno ale tylko z trescia: profil wlascicielki zdjecia, pokaz post do ktorego zalaczono zdjecie, informacje o zdjeciu ale zadnego zdjecia czy musze cos uaktywnic bo jestem tu nowa i nie mam juz pomyslow moze doradzicie mi, PROSZE
Wejdź w Ustawienia. Po lewej stronie znajdź Edytuj Opcje. W tej zakładce znajdź tabelkę pod tytułem "Opcje wyświetlania wątków". Tam sprawdź czy masz zaznaczoną opcję pokazywania zdjęć.
__________________
Jeanne90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-16, 09:38   #1774
alkapone
Rozeznanie
 
Avatar alkapone
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 607
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez Nevada87 Pokaż wiadomość
Alkapone dziękuję za komentarze i dla wilhelminki buziaki też

Wklejam szybki swatches ''O'' przyznam ,że zapomniałam i teraz na szybko zrobiłam, mam nadzieję ,że zdjęcia w miarę oddają kolor

Przy okazji też lightly ripe ,który przywiózł mi Tż z Wawy
dziękuję, nie ma problemu przecież to nic pilnego!
właśnie chodzilo mi o Twoją fotką, staram się ocenić, ile w niej brązu
ale ta po prawej śliczna, to jest z Cult of Cherry też? z serii Lustre? Jak oceniasz?

Cytat:
Napisane przez 13ryjek Pokaż wiadomość
Co tu dużo pisać, pędzel jest super tylko strasznie drogi, a chciałabym jeszcze jeden
Bardzo mnie ciekawił ten pędzel i zastanawiałam się nad czym, te wszystkie kobitki na MUA tak pieją Obejrzałam pana AnKore i kupiłam. Używam go do nakładania podkładu płynnego. Bardzo szybko idzie i jest dokładniejszy od pędzla płaskiego do podkładu Ostatnio używam go jeszcze do wszystkich pudrów rozświetlajacych, które mają drobinki. Ten pędzel jakby wsysa brokat a na buzi zostawia tylko kolor i jednolite, gładkie rozświetlenie. Świetny do wszystkich limitowanek meteorytów Guerlaina Na koniec spryskuje go Fix + i ciapię się po buzi.
Męczy mnie tylko to częste jego mycie

Belightful ma duże drobiny, ale jak już wyżej pisałam nakładam go pędzlem 187. Ładnie rozswietla, daje kolor kawy z mlekiem
dzięki
tym bardziej czuję się skuszona

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
A te cienie prasowane na truskawie to z jakiej serii są ? Bo chcę dociec czy z tych mocniej napigmentowanych czy nie
http://us.strawberrynet.com/makeup.a...neId=2483#2483
Mariolu, to są chyba z różnych serii, w zależności od koloru
alkapone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-16, 10:29   #1775
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez alkapone Pokaż wiadomość
Mariolu, to są chyba z różnych serii, w zależności od koloru

Aaa to muszę sprawdzić na stronie MAC jaki kolor do jakiej linii należy
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-16, 10:48   #1776
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez alkapone Pokaż wiadomość
PS. Vril, nie oparłam się jednak temu Digit (śnił mi się dziś...) Ma być zimny, jasny, lawendowo- błękitny - idealny do moich ukochanych fioletów i różów
Ooo
Juz sie nie moge doczekac paczki. Co do pytan o prasowane cienie - mam tylko jeden (Vapour) i bardzo go lubie, jest napigmentowany i kryjacy, mimo, ze jest bardzo jasny - to moje drugie odkrycie po cieniach Clinique
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-16, 11:20   #1777
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Czy te pędzle są oryginalne ?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg A001-2.jpg (38,1 KB, 85 załadowań)
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-09-16, 12:01   #1778
Tanyia
Zakorzenienie
 
Avatar Tanyia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 048
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Mariolu moje pędzle są troszkę wcześniej. Mi się wydaje, że nie są orginalne, ponieważ:
  • po pierwsze pod nazwą MAC powinien byc numer pędzla ( u mnie tak jest zarówno tych z klasycznych z salonu, jak i pędzli kupionych z kompletu )
  • po drugie u mnie wszystkie pędzle mają ten metal obejmujący włosie srebrne, a tu jest czarne
  • no i na moich pędzlach nazwa MAC jest sporo wyżej
Tyle na pierwszy rzut oka, także mi się wydają jednak podróbami. Porównaj jeszcze prosze z pędzlami 13ryjek. Poza tym Nevada gdzieś tu w wątku dała linka do strony z podróbami pędzli MAC tak dla porównania.
Tanyia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-16, 12:39   #1779
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez Tanyia Pokaż wiadomość
Mariolu moje pędzle są troszkę wcześniej. Mi się wydaje, że nie są orginalne, ponieważ:
  • po pierwsze pod nazwą MAC powinien byc numer pędzla ( u mnie tak jest zarówno tych z klasycznych z salonu, jak i pędzli kupionych z kompletu )
  • po drugie u mnie wszystkie pędzle mają ten metal obejmujący włosie srebrne, a tu jest czarne
  • no i na moich pędzlach nazwa MAC jest sporo wyżej
Tyle na pierwszy rzut oka, także mi się wydają jednak podróbami. Porównaj jeszcze prosze z pędzlami 13ryjek. Poza tym Nevada gdzieś tu w wątku dała linka do strony z podróbami pędzli MAC tak dla porównania.
Dziękuję Ci bardzo za porównanie Tak mi coś one podejrzane się wydawały
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-16, 13:15   #1780
Zahran
Raczkowanie
 
Avatar Zahran
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 471
Dot.: Kosmetyki M.A.C

No nieeee, na allegro pojawiły się limitowane róże mineralize i waham się nad dainty i nuance.. eh choć miałam już nic nie kupować Zastanawiam się tylko czy są oryginalne, bo zdjęcie jest tylko katalogowe... Jakie są wasze doświadczenia z różami mineralize?
Zahran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-16, 14:06   #1781
Tanyia
Zakorzenienie
 
Avatar Tanyia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 048
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Zaharan doskonale Cię rozumiem, mnie kuszą mineralne cienie : Engaing i Earthly riches, a właśnie doszła do mnie przedostatnia paczucha, czekam na ostatnią i miał byc koniec kolorówki ( no oprucz mascary i podkładu, może kilku małuch odsypeczek pigmentów) aż gdzieś do nowego roku, bo właściwie to wszystko mam Jak dostanę ostatnią paczkę to wkleje zdjęcie mojej kolekcji Powinnam zacząc odkładanie pieniążkó na drugą turę pędzli tym razem do twarzy

13ryjek jak oceniasz pędzel #168 ?

Cay ma ktoś bazę pod cienie Prep+prime eye? Chciałam się spytac o wrażenia, bo nie wiem czy odkładac pieniązki na tą bazę czy kupic Artdeco?
Tanyia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-16, 14:09   #1782
luizinha
Rozeznanie
 
Avatar luizinha
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 526
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez Tanyia Pokaż wiadomość
Mariolu moje pędzle są troszkę wcześniej. Mi się wydaje, że nie są orginalne, ponieważ:
  • po pierwsze pod nazwą MAC powinien byc numer pędzla ( u mnie tak jest zarówno tych z klasycznych z salonu, jak i pędzli kupionych z kompletu )
  • po drugie u mnie wszystkie pędzle mają ten metal obejmujący włosie srebrne, a tu jest czarne
  • no i na moich pędzlach nazwa MAC jest sporo wyżej
Tyle na pierwszy rzut oka, także mi się wydają jednak podróbami. Porównaj jeszcze prosze z pędzlami 13ryjek. Poza tym Nevada gdzieś tu w wątku dała linka do strony z podróbami pędzli MAC tak dla porównania.
to rzeczywiscie sa podrabiane pedzle, masz racje tanyia - nie ma na nich numerkow a nawet te z limitowanych edycji maja numerki. kupilam sobie zestaw pedzli colour forms i siedzialam troche w temacie; moge poradzic chetnym na zestawy ze:

1. pedzle mac sprzedawane sa w zestawach jako edycje limitowane - zwykle jest to komplet 4-6 pedzli (nie widzialam jeszcze nigdy wiekszych, jesli widzial to prosze sprostowac ta info)
2. w sklad zestawu wchodza pedzle `tematyczne` np. zestaw 3-4 pedzli do smokey eye(patrz http://www.beautygizmo.com/wp-conten...ms_bag02_s.jpg), albo kilka roznych pedzli do pudru i rozu. chociaz zdarzaja sie zestawy w ktorych sa zarowno pedzle do oczu jak i do twarzy (np. kolekcje colour forms)
3. poniewaz zestawy to limitowanki pedzle sa na ogol krotsze i wygladaja inaczej niz te dostepne w regularnej sprzedazy (co za tym idzie, czasami moga sie roznic jakoscia od tych normalnych) - to znaczy zamiast srebrnego metalu moga miec czarny - tak jest w przypadku pedzli z colour forms (popatrz tutaj http://sparkleshelf.com/2008/06/29/h...rms-brush-sets)
4. pedzle w zestawach maja taka sama numeracje jak zwykle pedzle, sa za to opatrzone literkami SE (special edition) czyli oznaczenie pedzla do rozu to np. 168SE
5. limitowane edycje zwykle WYGLADAJA - w linkach ktore podalam mozna sobie popatrzec jak wyglada taki zestaw, opakowanie i same pedzle ciesza oko, nie sa zapakowane w jakas bez plciowa czarna rolke..
6. kazdy chetny na taki zestaw powinien porownac oznaczenia konkretnych pedzli ze zdjeciami na stronie mac - jesli na aukcji mamy czarny pedzel, a na stronie mac ten sam jest bialy, to oczywizmem jest ze mamy do czynienia z podrobka.
7. warto przejzec blogi o produktach mac, wklejane sa tam zdjecia wszystkich kolekcji - mozna wiec porownac historyczne zestawy.

mam nadzieje ze komus to pomoze

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Dziękuję Ci bardzo za porównanie Tak mi coś one podejrzane się wydawały
mariola, przepraszam nie mialam ostatnio czasu odpowiedziec ci na priv; dzieki za informacje
luizinha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-16, 14:43   #1783
Tanyia
Zakorzenienie
 
Avatar Tanyia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 048
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez luizinha Pokaż wiadomość
to rzeczywiscie sa podrabiane pedzle, masz racje tanyia - nie ma na nich numerkow a nawet te z limitowanych edycji maja numerki. kupilam sobie zestaw pedzli colour forms i siedzialam troche w temacie; moge poradzic chetnym na zestawy ze:

1. pedzle mac sprzedawane sa w zestawach jako edycje limitowane - zwykle jest to komplet 4-6 pedzli (nie widzialam jeszcze nigdy wiekszych, jesli widzial to prosze sprostowac ta info)
2. w sklad zestawu wchodza pedzle `tematyczne` np. zestaw 3-4 pedzli do smokey eye(patrz http://www.beautygizmo.com/wp-conten...ms_bag02_s.jpg), albo kilka roznych pedzli do pudru i rozu. chociaz zdarzaja sie zestawy w ktorych sa zarowno pedzle do oczu jak i do twarzy (np. kolekcje colour forms)
3. poniewaz zestawy to limitowanki pedzle sa na ogol krotsze i wygladaja inaczej niz te dostepne w regularnej sprzedazy (co za tym idzie, czasami moga sie roznic jakoscia od tych normalnych) - to znaczy zamiast srebrnego metalu moga miec czarny - tak jest w przypadku pedzli z colour forms (popatrz tutaj http://sparkleshelf.com/2008/06/29/h...rms-brush-sets)
4. pedzle w zestawach maja taka sama numeracje jak zwykle pedzle, sa za to opatrzone literkami SE (special edition) czyli oznaczenie pedzla do rozu to np. 168SE
5. limitowane edycje zwykle WYGLADAJA - w linkach ktore podalam mozna sobie popatrzec jak wyglada taki zestaw, opakowanie i same pedzle ciesza oko, nie sa zapakowane w jakas bez plciowa czarna rolke..
6. kazdy chetny na taki zestaw powinien porownac oznaczenia konkretnych pedzli ze zdjeciami na stronie mac - jesli na aukcji mamy czarny pedzel, a na stronie mac ten sam jest bialy, to oczywizmem jest ze mamy do czynienia z podrobka.
7. warto przejzec blogi o produktach mac, wklejane sa tam zdjecia wszystkich kolekcji - mozna wiec porownac historyczne zestawy.

mam nadzieje ze komus to pomoze



mariola, przepraszam nie mialam ostatnio czasu odpowiedziec ci na priv; dzieki za informacje
Dziękuje również za tą informacje, zawsze się moze przydac, ale jak bede kupowac kolejne pędzle, to chyba też kupie w salonie, aczkolwiek nigdy nic nie wiadomo. Nie wiedziałam, że orginalne też mogą miec ten metal czarny.

luizinha powiedz mi jeszcze prosze jedną rzecz: czy pędzle z kompletów mogą miec zamiast oznaczenia SE oznaczenie SH?
Tanyia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-16, 15:47   #1784
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez luizinha Pokaż wiadomość
to rzeczywiscie sa podrabiane pedzle, masz racje tanyia - nie ma na nich numerkow a nawet te z limitowanych edycji maja numerki. kupilam sobie zestaw pedzli colour forms i siedzialam troche w temacie; moge poradzic chetnym na zestawy ze:

1. pedzle mac sprzedawane sa w zestawach jako edycje limitowane - zwykle jest to komplet 4-6 pedzli (nie widzialam jeszcze nigdy wiekszych, jesli widzial to prosze sprostowac ta info)
2. w sklad zestawu wchodza pedzle `tematyczne` np. zestaw 3-4 pedzli do smokey eye(patrz http://www.beautygizmo.com/wp-conten...ms_bag02_s.jpg), albo kilka roznych pedzli do pudru i rozu. chociaz zdarzaja sie zestawy w ktorych sa zarowno pedzle do oczu jak i do twarzy (np. kolekcje colour forms)
3. poniewaz zestawy to limitowanki pedzle sa na ogol krotsze i wygladaja inaczej niz te dostepne w regularnej sprzedazy (co za tym idzie, czasami moga sie roznic jakoscia od tych normalnych) - to znaczy zamiast srebrnego metalu moga miec czarny - tak jest w przypadku pedzli z colour forms (popatrz tutaj http://sparkleshelf.com/2008/06/29/h...rms-brush-sets)
4. pedzle w zestawach maja taka sama numeracje jak zwykle pedzle, sa za to opatrzone literkami SE (special edition) czyli oznaczenie pedzla do rozu to np. 168SE
5. limitowane edycje zwykle WYGLADAJA - w linkach ktore podalam mozna sobie popatrzec jak wyglada taki zestaw, opakowanie i same pedzle ciesza oko, nie sa zapakowane w jakas bez plciowa czarna rolke..
6. kazdy chetny na taki zestaw powinien porownac oznaczenia konkretnych pedzli ze zdjeciami na stronie mac - jesli na aukcji mamy czarny pedzel, a na stronie mac ten sam jest bialy, to oczywizmem jest ze mamy do czynienia z podrobka.
7. warto przejzec blogi o produktach mac, wklejane sa tam zdjecia wszystkich kolekcji - mozna wiec porownac historyczne zestawy.

mam nadzieje ze komus to pomoze



mariola, przepraszam nie mialam ostatnio czasu odpowiedziec ci na priv; dzieki za informacje
Dziękuję za taki świetny opis pędzli
Nic się nie stało
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-16, 17:18   #1785
luizinha
Rozeznanie
 
Avatar luizinha
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 526
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez Tanyia Pokaż wiadomość
Dziękuje również za tą informacje, zawsze się moze przydac, ale jak bede kupowac kolejne pędzle, to chyba też kupie w salonie, aczkolwiek nigdy nic nie wiadomo. Nie wiedziałam, że orginalne też mogą miec ten metal czarny.

luizinha powiedz mi jeszcze prosze jedną rzecz: czy pędzle z kompletów mogą miec zamiast oznaczenia SE oznaczenie SH?
SH to short handled, czyli z krotka raczka (nie wiem czy w pedzlach to sie nazywa raczka, ale chyba wszyscy wiedza o co mi chodzi) te pedzle czesto sa fajnie dekorowane, chyba byl taki jeden z kolekcji fafi z jakims rysuniem na raczce. temptalia twierdzi, ze SH jakoscia (cena pewnie tez) nie odbiegaja od pedzli dostepnych w regularnej sprzedazy. SH to raczej pedzle sprzedawane pojedynczo.

SE to special edition - tez sa krotsze, ale zwykle sa sprzedawane w komplecie.

normalne pedzle i SH sa robione recznie, a SE maszynowo (znow info za temptalia). jednoczesnie temptalia twierdzi, ze roznica w jakosci jest niewielka/zadna jesli chodzi o posczegolne pedzle. od siebie moge dodac, ze te ktore mam (niebieskie advanced brushes z kolekcji colour forms) sa bardzo dobre, nie wypada z nich wlosie. szczegolnie lubie 187, 219 i 212. Pozostale 275 i 168 sa niezle, ale nie uzywam ich do kazdego makijazu.

dalej sprawdzajac temat, okazuje sie jednak ze osobno sprzedawano pedzle sygnowane SE po dosc normalnych cenach 20-40dll za sztuke (kolekcja stylistics-swoja droga piekne opakowana).

ogolnie rzecz ujmujac sa SE i SH, pedzle SE zwykle sa sprzedawane w zestawach a SH pojedynczo, ale nie ma reguly. moze nevada wie jeszcze cos na ten temat...

przy okazji jeszcze jeden link do zeszlorocznej swiatecznej edycji pedzli:
http://www.temptalia.com/mac-cosmeti...-2007#more-676
luizinha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-16, 17:57   #1786
Zahran
Raczkowanie
 
Avatar Zahran
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 471
Dot.: Kosmetyki M.A.C

W tym roku też mają być pędzle, już nie mogę się doczeać Tu są: http://specktra.net/f250/mac-red-she...ay-08-a-98164/ Chcę obydwa zestawy!
Zahran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-16, 18:11   #1787
Tanyia
Zakorzenienie
 
Avatar Tanyia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 048
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez luizinha Pokaż wiadomość
SH to short handled, czyli z krotka raczka (nie wiem czy w pedzlach to sie nazywa raczka, ale chyba wszyscy wiedza o co mi chodzi) te pedzle czesto sa fajnie dekorowane, chyba byl taki jeden z kolekcji fafi z jakims rysuniem na raczce. temptalia twierdzi, ze SH jakoscia (cena pewnie tez) nie odbiegaja od pedzli dostepnych w regularnej sprzedazy. SH to raczej pedzle sprzedawane pojedynczo.

SE to special edition - tez sa krotsze, ale zwykle sa sprzedawane w komplecie.

normalne pedzle i SH sa robione recznie, a SE maszynowo (znow info za temptalia). jednoczesnie temptalia twierdzi, ze roznica w jakosci jest niewielka/zadna jesli chodzi o posczegolne pedzle. od siebie moge dodac, ze te ktore mam (niebieskie advanced brushes z kolekcji colour forms) sa bardzo dobre, nie wypada z nich wlosie. szczegolnie lubie 187, 219 i 212. Pozostale 275 i 168 sa niezle, ale nie uzywam ich do kazdego makijazu.

dalej sprawdzajac temat, okazuje sie jednak ze osobno sprzedawano pedzle sygnowane SE po dosc normalnych cenach 20-40dll za sztuke (kolekcja stylistics-swoja droga piekne opakowana).

ogolnie rzecz ujmujac sa SE i SH, pedzle SE zwykle sa sprzedawane w zestawach a SH pojedynczo, ale nie ma reguly. moze nevada wie jeszcze cos na ten temat...

przy okazji jeszcze jeden link do zeszlorocznej swiatecznej edycji pedzli:
http://www.temptalia.com/mac-cosmeti...-2007#more-676
luizinha dziękuje za odpowiedź.
Kupiłam na all jeden taki pędzel 129sh i się właśnie zastanawiałam co to za jeden Trochę mi farbował przy praniu i dlatego zaczęłam się zastanawiac nad nim

Cytat:
Napisane przez Zahran Pokaż wiadomość
W tym roku też mają być pędzle, już nie mogę się doczeać Tu są: http://specktra.net/f250/mac-red-she...ay-08-a-98164/ Chcę obydwa zestawy!
Zahran super te zestawy love !! Mi szczególnie się spodobał ten do twarzy, chyba czeka mnie poważna rozmowa z Tżetem.

Muszę zacząc brykac po zagranicznych forach też, wiele można się dowiedziec

Mam jeszcze pytanie do wszystkich właścicielek cieni mineralnych: czy wszystkie są bardzo świecące? Kupiłam sobie właśnie love connection, mają tyle drobinek świecących jak niektóre pigmenty, czaje się na następne, ale jak wszystkie tak świecą to chyba zrezygnuje, bo szukam czegoś innego.
Tanyia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-16, 18:15   #1788
Kajol
Zadomowienie
 
Avatar Kajol
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 065
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez Zahran Pokaż wiadomość
No nieeee, na allegro pojawiły się limitowane róże mineralize i waham się nad dainty i nuance.. eh choć miałam już nic nie kupować Zastanawiam się tylko czy są oryginalne, bo zdjęcie jest tylko katalogowe... Jakie są wasze doświadczenia z różami mineralize?
Zahran, czy to te róże, które były dostępne w lipcu/sierpniu?
Jeżeli tak, to one pojawią się za jakiś czas (pod koniec roku, albo na początku) w stałej ofercie najprawdopodobniej. Tak mi powiedziała konsultantka w krakowskim MACu
Kajol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-16, 18:56   #1789
anexxa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 1 103
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez Kajol Pokaż wiadomość
Zahran, czy to te róże, które były dostępne w lipcu/sierpniu?
Jeżeli tak, to one pojawią się za jakiś czas (pod koniec roku, albo na początku) w stałej ofercie najprawdopodobniej. Tak mi powiedziała konsultantka w krakowskim MACu
W październiku. Wtedy wchodzi kolekcja Mineralize, a w niej cienie, podkłady, pudry, róże.
anexxa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-16, 19:02   #1790
Zahran
Raczkowanie
 
Avatar Zahran
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 471
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez Kajol Pokaż wiadomość
Zahran, czy to te róże, które były dostępne w lipcu/sierpniu?
Jeżeli tak, to one pojawią się za jakiś czas (pod koniec roku, albo na początku) w stałej ofercie najprawdopodobniej. Tak mi powiedziała konsultantka w krakowskim MACu
Cytat:
Napisane przez anexxa Pokaż wiadomość
W październiku. Wtedy wchodzi kolekcja Mineralize, a w niej cienie, podkłady, pudry, róże.
Dzięki za info. Chyba jednak poczekam, lepiej nie kupować w ciemno

Cytat:
Napisane przez Tanyia Pokaż wiadomość
luizinha dziękuje za odpowiedź.

Zahran super te zestawy love !! Mi szczególnie się spodobał ten do twarzy, chyba czeka mnie poważna rozmowa z Tżetem.

Muszę zacząc brykac po zagranicznych forach też, wiele można się dowiedziec

Mam jeszcze pytanie do wszystkich właścicielek cieni mineralnych: czy wszystkie są bardzo świecące? Kupiłam sobie właśnie love connection, mają tyle drobinek świecących jak niektóre pigmenty, czaje się na następne, ale jak wszystkie tak świecą to chyba zrezygnuje, bo szukam czegoś innego.
Tanyio, spróbuj jak zachowują się Twoje cienie na mokro, moje trochę tracą na tej 'dyskotekowości'
Zahran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-16, 19:21   #1791
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Piękne te szmineczki z kolekcji Red, She Said... Zwłaszcza Red, She Said i Quiet, Please
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-16, 22:25   #1792
13ryjek
Rozeznanie
 
Avatar 13ryjek
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 926
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez Tanyia Pokaż wiadomość

13ryjek jak oceniasz pędzel #168 ?

Bardzo mięciutki, nie nabiera dużo różu i krzywdy sobie nim nie da rady zrobić. Przez pierwszy tydzień wypadały z niego białe włoski Już myślałam , że pójdę do sklepu z reklamacją ale po tygodniu wypadanie włosów ustało

Cytat:
Napisane przez Zahran Pokaż wiadomość
W tym roku też mają być pędzle, już nie mogę się doczeać Tu są: http://specktra.net/f250/mac-red-she...ay-08-a-98164/ Chcę obydwa zestawy!
Oj, ja chce mini pigmenty,zestaw Party bag i jestem ciekawa paletek do oczu

Cytat:
Napisane przez Tanyia Pokaż wiadomość



Mam jeszcze pytanie do wszystkich właścicielek cieni mineralnych: czy wszystkie są bardzo świecące? Kupiłam sobie właśnie love connection, mają tyle drobinek świecących jak niektóre pigmenty, czaje się na następne, ale jak wszystkie tak świecą to chyba zrezygnuje, bo szukam czegoś innego.
Mam pięć pudełeczek z rożnych kolekcji i wszystkie błyszczą
13ryjek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-17, 09:22   #1793
zoee5
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 149
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez wilhelmina Pokaż wiadomość
Hehe, dziewczyny, a u mnie im dalej w MACa, tym bardziej zachwycam się pigmentami, a mniej cieniami Widać co macoholiczka, to inne zdanie. Niestety, coraz więcej produktów Maca przestaje mi pasować I boję się, ze pewnoego dnia bardzo się zrażę do Maca Póki co tylko pigmentom nie mogę niczego zarzucić.
A do czego się już zraziłaś? Pytam, żeby się zastanowić przy ewentualnym zakupie.

Czy u Was fluidline też nie wytrzymuje na oku do końca dnia, czy moze coś źle nakładam?
zoee5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-17, 10:29   #1794
frywolna franka
Zakorzenienie
 
Avatar frywolna franka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 547
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Tanyia: "Mam jeszcze pytanie do wszystkich właścicielek cieni mineralnych: czy wszystkie są bardzo świecące? Kupiłam sobie właśnie love connection, mają tyle drobinek świecących jak niektóre pigmenty, czaje się na następne, ale jak wszystkie tak świecą to chyba zrezygnuje, bo szukam czegoś innego".

Mam cienie złoto -fioletowe tak, że ten zestaw jest z założenie świecący. Dla mnie są zbyt miałkie i czuję się jakbym właśnie pigment stosowała (heh a przy nich jakoś nie mogę złapać wiatru w żagle, czy też techniki opanować )
frywolna franka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-17, 12:21   #1795
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Dziewczyny czy wiecie może ile kosztuję pojedyńcze cienie prasowane i te czwóreczki w MAC-u w USA ?
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-17, 12:43   #1796
wilhelmina
Zadomowienie
 
Avatar wilhelmina
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 1 371
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy wiecie może ile kosztuję pojedyńcze cienie prasowane i te czwóreczki w MAC-u w USA ?
może to będzie pomocne:
http://pricing.specktra.net/




Cytat:
Napisane przez zoee5 Pokaż wiadomość
A do czego się już zraziłaś? Pytam, żeby się zastanowić przy ewentualnym zakupie.
Zupełnie nie podeszły mi: Paints (mam w kolorze Bare Canvas, zrobił mi na oku "kupę", wszystkie cienie się zmieszały, ponadto bardzo szybko zaczęły zbierać się w zalamaniu powieki), Shadestick (jako cień wygląda bardzo nieestetycznie, ponieważ jest tłusty i perłowy, a jako baza - tragiczny, ponieważ zupełnie zmienia właściwy cień), cienie satynowe - bardzo ciężko się ich używa, trudno cieniować, wg. mnie te są najgorsze z wszystkich rodzajów, matowe są o wiele przyjemniejsze). Rozczarowały mnie też perfumy, ale to już raczej indywidualna kwestia. Ponadto, zraziłam się też do podkładu Select SPF 15, po tym, gdzy przeanalizowałam sklad.
Jednak to, ze mnie coś się coś nie spodobało, nie znaczy, ze dla Cienie tez to będzie slabe. Trzeba wszystkiego wypróbować
__________________
Bloguję ---> Po godzinach
wilhelmina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-17, 13:04   #1797
Agniesia666
Lady of Harley-Davidson
 
Avatar Agniesia666
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 10 083
Dot.: Kosmetyki M.A.C

http://www.allegro.pl/item436301593_...i_gratisy.html
oryginaly? polecacie?
__________________
Agniesia666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-17, 13:18   #1798
zoee5
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 149
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Tak wiem. Dzieki za odpowiedź, ale jednak przydało się, bo planowałam właśnie kupić cienie satynowe, w takim razie przyjrze się matom. Dobrze, że do sklepu mam kawałek i z powodu pogody nie chciało mi się jechać.

Mam tylko próbkę podkładu select SPF 15 i na początku podobał mi się, ale zauważyłam, że zaczął mi przesuszać cerę.
Mam też podkład płynny mineralise, strasznie podkreśla pory, natomiast baza SPF 50 mnie osobiście uczula.
zoee5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-17, 13:31   #1799
agatka661
Zakorzenienie
 
Avatar agatka661
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 5 168
GG do agatka661
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Marze o tych cieniach, lecz 30 euro na jeden cien (irlandia)to troche mi szkoda wydawac ;/ jak narazie uzywam z gosha, sa male ale wydaje mi sie, ze wydajne, no i kosztuja tylko 10 euro a z macca moze kiedys, gdy beda w promocji, albo w mniejszych opakowaniach
agatka661 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-17, 13:40   #1800
KAROLCIA171
Zadomowienie
 
Avatar KAROLCIA171
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 513
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez Agniesia666 Pokaż wiadomość

watek chyba niedokladnie sledzony
Oryginaly jak najbardziej
KAROLCIA171 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:43.