Kosmetyki M.A.C - Strona 87 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-11-10, 14:02   #2581
Agniesia666
Lady of Harley-Davidson
 
Avatar Agniesia666
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 10 083
Dot.: Kosmetyki M.A.C

bazę?
__________________
Agniesia666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-10, 14:04   #2582
Jeanne90
Zakorzenienie
 
Avatar Jeanne90
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 842
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez bLonD_bEjBe Pokaż wiadomość
dziewczyny ratujcie!
użyłam przepięknych pigmentów mac'a na powieki turkus i niebieski.Przeslicznie to wygląda, jednak osypuje mi się ten mieniacy brokat na policzki. Co mam połozyć na powieki, żeby się nie osypywał?
Przede wszystkim musisz mieć dobry pędzel. Powinnaś nabierać mało kosmetyku na pędzel. Poza tym możesz nałożyć grubą warstwę pudru sypkiego pod oczy, a jeśli coś Ci się osypie, to szerokim pędzlem zmiatasz ten puder wraz z osypanym cieniem No i na moich powiekach wszystko lepiej się trzyma (lepiej mi się też cieniuje) jak nałożę bazę Lumene.
__________________
Jeanne90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-10, 14:17   #2583
Tanyia
Zakorzenienie
 
Avatar Tanyia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 048
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez martaboy Pokaż wiadomość
Te wypiekane, mniej więcej dwukolorowe?
Kuuuuurka, już się o nic nie zapytam.. Bo tylko się wkręcam...

Jak napisałam, tak już mam następne pytanie Jestem potworem

Powiedzcie mi proszę, o ile wiecie (a wiecie na moją zgubę na pewno) ile kosztuje paleta 15 + cienie w MAC pro? Fajnie by było tak za jednym zamachem walnąć sobie taką dawkę cieni
Martusiu moja siostra płaciła w Madrycie za 1 cien do paletki 12 Euro a za małą paletkę 6 euro, niestety nie wiem jak to wygląda w przypadku dużej. U nas 1 cień do paletki kosztuje chyba 45 zł ( ale moge się mylic )

Cytat:
Napisane przez bLonD_bEjBe Pokaż wiadomość
dziewczyny ratujcie!
użyłam przepięknych pigmentów mac'a na powieki turkus i niebieski.Przeslicznie to wygląda, jednak osypuje mi się ten mieniacy brokat na policzki. Co mam połozyć na powieki, żeby się nie osypywał?
Najlepiej pod pigmenty zastosowac bazę ( lumene, artdeco, prep+prme mac, benefit, urban decay, lub cokolwiek innego ), zbity, gęsty pędzel też ułatwia sprawę i pigmenty mniej się osypują, trzeba troszkę pocwiczyc.

Dostałam dzis moją pierwsza kredkę z serii pearlglide
Na razie kolor Rave, jeśt śliczny, pięknie połyskuje na oku. Jest super i coraz bardziej mnie ściska w dołku w oczekiwaniu na Wolfa i Black Russian Jestem też mile zaskoczona sprzedającym, kredka była pancernie zapakowana ( chociaz kartonik się troszke spłaszczył ) dostałam 4 próbki avonove i taki mały list odręcznie napisany z podziękowanami za zakupy. Strasznie dawno żaden sprzedawca tak nie zrobił, żeby dołączył jakąkolwiek karteczke do zakupów, a z Ebaya mi się to zdarzyło 2gi raz
__________________
Uzależniona od zapachów
Uzależniona od czerwonych OPIków



ZUMBA

Tanyia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-10, 14:18   #2584
bLonD_bEjBe
Zadomowienie
 
Avatar bLonD_bEjBe
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 1 593
Dot.: Kosmetyki M.A.C

mam bazę lumene..nie używałam, bo nie była dobra do cieni goden rose. Wybróbuję ją w takim razie z MAC.
__________________
… świadomość kreuje „wygląd”… podświadomość działanie…
bLonD_bEjBe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-10, 14:43   #2585
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Kosmetyki M.A.C

mi sie nic nie osypuje nie uzywam zadnej bazy
jak dla mnie powinnas zainwestowac w dobry pedzel.
byc moze nakladasz za duzo pigmentu i dlatego
ja kupilam niedawno malutki pedzelek Inglota i sprawnie sie naklada nim pigmenty
polecam
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-10, 15:43   #2586
Nevada87
Wtajemniczenie
 
Avatar Nevada87
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 081
GG do Nevada87
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez anuanusia Pokaż wiadomość
już niedługo i ja zrobię fotki mam wrażenie że z moich tylko jedna
limitowanka jet oryginalna pigment :helium bo tylko on połyskuje pod różnych kątem
i wogólne różni się od innych
Anuanusiu przykro mi

Cytat:
Napisane przez martaboy Pokaż wiadomość
Te wypiekane, mniej więcej dwukolorowe?
Kuuuuurka, już się o nic nie zapytam.. Bo tylko się wkręcam...

Jak napisałam, tak już mam następne pytanie Jestem potworem

Powiedzcie mi proszę, o ile wiecie (a wiecie na moją zgubę na pewno) ile kosztuje paleta 15 + cienie w MAC pro? Fajnie by było tak za jednym zamachem walnąć sobie taką dawkę cieni
Tak dwukolorowe

Cytat:
Napisane przez Timmy Pokaż wiadomość
Dziękuję za odpowiedzi

To ja w takim razie spróbuję się zrehabilitować i pokażę mój jak na razie malutki zbiór

1. wszystko razem
2. cienie w poczwórnej paletce: Warming Trend, Blue Flame, Gulf Stream i Expensive Pink, paletka świąteczna Smokey Eyes Fascinating Ruby
3. błyszczyki: Florabundance, Cult of Cherry, Naked Space, Slimshine: High 90s, szminki: Dubonnet, Siss, Hug Me

a obecnie z niecierpliwością czekam na cień Top Hat z eBaya i powoli przerażam się swoją narastającą MACową obsesją
Śliczności

Cytat:
Napisane przez Agusyaaa Pokaż wiadomość
Wiatm,
przde wszystkim prosiłabym osoby, które kupiły od mnie pigmenty i mają obiekcje co do ich pochodzenia o kontakt mailowy. Chętnie udostępnie do wglądu dokumenty świadczące o ich pochodzeniu.


Nevado, chetnie odpowiem na wszelkie zażalenia od Allegrowiczek, zastanawiam się tylko dlaczego nie piszą do mnie tylko do Ciebie....
Gdybym ja miałą obiekcje do otrzymanego towaru z pewnością próbowałabym wyjaśniać sprawę ze Sprzedającym.....


Nie wiesz?
Mam kontakt z kosmetykami Mac'a od prawie trzech lat. Mam ciut większa wiedzę o kolorach niz przypuszczasz. To, że nie znasz jakiegoś koloru nie jest równoznaczne z tym, że taki nie istnieje. Mogłabyś sobie zadać odrobinę trudu i poszukać odpowiedzi zanim zaczniesz wydawać krzywdzące opinie o innych.
Jeżeli jednak nie uda Ci się odnaleźć informacji o kolorach SoftWashed lub Gold chętnie podam linki do stron z tymi kolekcjami.
Do aukcji Domci, też miałaś mnóstwo zastrzeżeń, które zniknęły kiedy okazało się, że jest znajomą Wizażanka. Na szczęście, bo argumenty były śmieszne.
A swoimi opiniami pseudo-znawczyń niszczycie ciężką pracę innych.
Przykre.
Ehhh sama już nie wiem jak odpowiadać na taki ŻAL...

Mam propozycje, zmień forum i psuj atmosferę gdzie indziej, jestem przekonana ,że nikt nie chce takich rzeczy tu słuchać

Cytat:
Napisane przez mucia18 Pokaż wiadomość
Kupiłam u tej Allegrowiczki jeden pigment Your Ladyship i był na 100% oryginalny, z ceną 90zł i naklejką dystrybutora, opakowanie i cała reszta też w porządku

Cytat:
Napisane przez Tanyia Pokaż wiadomość
Martusiu moja siostra płaciła w Madrycie za 1 cien do paletki 12 Euro a za małą paletkę 6 euro, niestety nie wiem jak to wygląda w przypadku dużej. U nas 1 cień do paletki kosztuje chyba 45 zł ( ale moge się mylic )



Najlepiej pod pigmenty zastosowac bazę ( lumene, artdeco, prep+prme mac, benefit, urban decay, lub cokolwiek innego ), zbity, gęsty pędzel też ułatwia sprawę i pigmenty mniej się osypują, trzeba troszkę pocwiczyc.

Dostałam dzis moją pierwsza kredkę z serii pearlglide
Na razie kolor Rave, jeśt śliczny, pięknie połyskuje na oku. Jest super i coraz bardziej mnie ściska w dołku w oczekiwaniu na Wolfa i Black Russian Jestem też mile zaskoczona sprzedającym, kredka była pancernie zapakowana ( chociaz kartonik się troszke spłaszczył ) dostałam 4 próbki avonove i taki mały list odręcznie napisany z podziękowanami za zakupy. Strasznie dawno żaden sprzedawca tak nie zrobił, żeby dołączył jakąkolwiek karteczke do zakupów, a z Ebaya mi się to zdarzyło 2gi raz
Super też bym chciała już się cieszyć kredeczkami, ale nawet jeszcze do mnie nie wyruszyły buuu muszę poczekać aż dojdzie najpierw zamówienie ze sklepu ,a potem do mnie



Dziewczyny jak Wam się podoba moja toaletka?
Strasznie jestem z niej dumna i chciałam się z Wami podzielić moim ''zaczarowanym'' zakątkiem
Większość kosmetyków w niej to oczywiście MAC aby nie było offtopowo

P.S - zdjęcie niestety kiepsko oddaje kolory ( akurat kiedy mam czas na foto to już jest ciemno )
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg toaletka.jpg (95,2 KB, 222 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg toaletka1.jpg (83,9 KB, 198 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg toaletka2.jpg (68,7 KB, 218 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg toaletka3.jpg (74,0 KB, 226 załadowań)
__________________
Nevada87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-10, 15:47   #2587
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Kosmetyki M.A.C

podoba mi sie ten koszyczek na pedzle

w ogole swietna toaletka - bardzo mi sie podoba
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-11-10, 15:57   #2588
Tanyia
Zakorzenienie
 
Avatar Tanyia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 048
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez Nevada87 Pokaż wiadomość

Super też bym chciała już się cieszyć kredeczkami, ale nawet jeszcze do mnie nie wyruszyły buuu muszę poczekać aż dojdzie najpierw zamówienie ze sklepu ,a potem do mnie



Dziewczyny jak Wam się podoba moja toaletka?
Strasznie jestem z niej dumna i chciałam się z Wami podzielić moim ''zaczarowanym'' zakątkiem
Większość kosmetyków w niej to oczywiście MAC aby nie było offtopowo

P.S - zdjęcie niestety kiepsko oddaje kolory ( akurat kiedy mam czas na foto to już jest ciemno )
Moje kredki wyruszyły juz do mnie, jeszcze kilka dni i mam nadzieję, że bez problemów dotrą.

Toaletka pięknie zagospodarowana. Wszystko ma swoje miejsce, koszyczki, szufladki, uporządkowane i posystematyzowane Zwróciłam uwagę na ten ład i porządek- u mnie niestety nie do osiągnięcia ( właśnie krytycznie przyjrzałam się swojej toaletce i kosztykowi na kolorówkę, chyba pora na nową reorganizację )
Mi też się podoba koszyczek na pędzle, śliczny jest
__________________
Uzależniona od zapachów
Uzależniona od czerwonych OPIków



ZUMBA

Tanyia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-10, 16:05   #2589
Nevada87
Wtajemniczenie
 
Avatar Nevada87
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 081
GG do Nevada87
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
podoba mi sie ten koszyczek na pedzle

w ogole swietna toaletka - bardzo mi sie podoba
Cytat:
Napisane przez Tanyia Pokaż wiadomość
Moje kredki wyruszyły juz do mnie, jeszcze kilka dni i mam nadzieję, że bez problemów dotrą.

Toaletka pięknie zagospodarowana. Wszystko ma swoje miejsce, koszyczki, szufladki, uporządkowane i posystematyzowane Zwróciłam uwagę na ten ład i porządek- u mnie niestety nie do osiągnięcia ( właśnie krytycznie przyjrzałam się swojej toaletce i kosztykowi na kolorówkę, chyba pora na nową reorganizację )
Mi też się podoba koszyczek na pędzle, śliczny jest
Cieszę się ,że Wam się podoba

Długooo szukałam wszystkich tych przedmiotów i każdy praktycznie z innego źródła, koszyczek mam ze sklepiku z różnymi ''bibelotami'' był tylko jeden, chyba jest to rękodzieło, coś typu decoupage
Dzisiaj byłam w sklepie i kupiłam to naczynie z przykrywką, idealnie pasuje na opakowanie po pigmentach mini charm, bardziej dekoracyjnie, ale fajnie to wygląda
__________________
Nevada87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-10, 16:20   #2590
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Kosmetyki M.A.C

chyba musze tez cos takiego kupic, u mnie to wszystko jest troche.....porozwalane
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-10, 17:37   #2591
Agusyaaa
Przyczajenie
 
Avatar Agusyaaa
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 19
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez Nevada87 Pokaż wiadomość

Mam propozycje, zmień forum i psuj atmosferę gdzie indziej, jestem przekonana ,że nikt nie chce takich rzeczy tu słuchać
Forum jest publiczne więc mam prawo tu przebywać i Twoje sugestie są trochę nie na miejscu. Nie psuję atmosfery, odzywam się tylko wtedy kiedy dyskusja dotyczy mojej osoby. Dziwisz mi się?
Nie można tak bezkarnie podważać czyjejś wiarygodności nie mając wystarczającej wiedzy w tym temacie.
Najłatwiej napisać, że czyjeś aukcje są podejrzane lub, co gorsza, mówić o podróbkach na podstawie błędu w pisowni w nazwie pigmentu (co zarzucałaś innym, z tego co pamiętam), bądż na podstawie zdjęć, które nie są autorstwa wystawiającego, bądź dlatego, że ktoś sprzedaje kolory, o których Ty nie słyszałaś itd
Bo właśnie obecne tu na Forum Wzażanki, uznane za wiarygodnych Sprzedawców w/w "grzechy" też popełniają i nikt tego nie kwestionuje. Dlaczego więc atakowane są osoby nieudzielające się na Forum?
Naprawdę nie rozumiem....
Agusyaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-10, 18:35   #2592
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Zastanawiające są te ataki. Przeglądam ten wątek i mam wrażenie, że jest tu coś w rodzaju kółka wzajemnej adoracji. Skoro wątek jest o kosmetykach MAC to tak powinno zostać.
Krytykujecie aukcje bebe a przecież, ktoś jej te pozytywne komentarze daje. Chyba tyle osób nie może się nie znać prawda?
Zastanawiające jest dlaczego osoby kupujące u Bebe skarżą się Nevadzie, doprawdy jest to zaiste dziwne.
Mam wrażenie, że to czasem pachnie chęcią wykoszenia konkurencji.

Smutne jest też to ile w dziewczynach zawiści.
Jeśli już trzeba stwierdzić, że jakiś kosmetyk jest podróbką to można to zrobić bez wycieczek osobistych pod adresem sprzedającego - nie zawsze sprzedający wie , że sprzedaje podróbki.
A co do weryfikacji przez błyszczące wieczka - byłam w sklepie MACa w magnolii i tam wieczka też się lekko świeciły nie były idealnie matowe - i co sprzedają tam podróbki?
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-10, 19:26   #2593
Nevada87
Wtajemniczenie
 
Avatar Nevada87
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 081
GG do Nevada87
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez Agusyaaa Pokaż wiadomość
Forum jest publiczne więc mam prawo tu przebywać i Twoje sugestie są trochę nie na miejscu. Nie psuję atmosfery, odzywam się tylko wtedy kiedy dyskusja dotyczy mojej osoby. Dziwisz mi się?
Nie można tak bezkarnie podważać czyjejś wiarygodności nie mając wystarczającej wiedzy w tym temacie.
Najłatwiej napisać, że czyjeś aukcje są podejrzane lub, co gorsza, mówić o podróbkach na podstawie błędu w pisowni w nazwie pigmentu (co zarzucałaś innym, z tego co pamiętam), bądż na podstawie zdjęć, które nie są autorstwa wystawiającego, bądź dlatego, że ktoś sprzedaje kolory, o których Ty nie słyszałaś itd
Bo właśnie obecne tu na Forum Wzażanki, uznane za wiarygodnych Sprzedawców w/w "grzechy" też popełniają i nikt tego nie kwestionuje. Dlaczego więc atakowane są osoby nieudzielające się na Forum?
Naprawdę nie rozumiem....
No właśnie odzywasz się tylko wtedy kiedy ktoś ujawnia Twoje machlojki, po to zalogowałaś się na tym forum? to jest przykre...
Fakty mówią same za siebie, a Twoje słowa to żaden dowód...
Kilka stron wcześniej forumka skarżyła się na pigmenty od Ciebie, a Ty dalej swoje

A email od Allegrowiczki dostałam i niczego nie zmyślam, skarżyła się ona zarówno na jakość jak i na ilość jaką jej nasypałaś, pierwszy mail jaki napisała to taki abym jej wysłała zdjęcie z fiolką gdzie mam nasypany pigment gdyż dostała właśnie takie niemiarodajne odsypki od Ciebie... jeżeli nie chcesz w to wierzyć Twoja sprawa, poproszę jeszcze raz tą Allegrowiczkę o wpis tutaj na forum to sama się przekonasz.

Co do reszty to tylko Twoja interpretacja ,ja nie zamierzam niczego Tobie wyjaśniać, Twoja złość i żal zawsze sprawi ,że będziesz pisała takie bzdury, niestety.

Cytat:
Napisane przez Lemirka Pokaż wiadomość
Zastanawiające są te ataki. Przeglądam ten wątek i mam wrażenie, że jest tu coś w rodzaju kółka wzajemnej adoracji. Skoro wątek jest o kosmetykach MAC to tak powinno zostać.
Krytykujecie aukcje bebe a przecież, ktoś jej te pozytywne komentarze daje. Chyba tyle osób nie może się nie znać prawda?
Zastanawiające jest dlaczego osoby kupujące u Bebe skarżą się Nevadzie, doprawdy jest to zaiste dziwne.
Mam wrażenie, że to czasem pachnie chęcią wykoszenia konkurencji.

Smutne jest też to ile w dziewczynach zawiści.
Jeśli już trzeba stwierdzić, że jakiś kosmetyk jest podróbką to można to zrobić bez wycieczek osobistych pod adresem sprzedającego - nie zawsze sprzedający wie , że sprzedaje podróbki.
A co do weryfikacji przez błyszczące wieczka - byłam w sklepie MACa w magnolii i tam wieczka też się lekko świeciły nie były idealnie matowe - i co sprzedają tam podróbki?
Lemirko i tu się mylisz strasznie, w Polsce są tylko trzy sklepy MAC, a pigmenty dziewczyny kupują przez internet nie mając porównania z oryginałami... niestety musiało dojść w końcu do konfrontacji i tak anuanusia dowiedziała się ,że ma podróbki od bebe dopiero jak porównała je z tymi ze sklepu MAC w złotych tarasach....

''Lekko świeciły'' ,ale nie były wręcz ''wypolerowane'' jak to jest u podróbek

To nie jest kółko wzajemnej adoracji, dziewczyny tu przychodzą aby nie raz po ciężkim dniu pracy pełnym nerwów miło sobie porozmawiać o kosmetykach MAC, myślę ,że jesteśmy osobami kulturalnymi ,a nie widziałam bynajmniej w moich słowach niczego obelżywego czy godnego pogardy, nawet przy ostatniej weryfikacji pigmentów od Bebe napisałam ,że trzy z nich są najprawdopodobniej oryginalne (jestem obiektywna), bardzo mnie obrażasz stwierdzeniem iż najprawdopodobniej chcę wykosić konkurencję, ale to sprawa Twojego sumienia i jesteś naprawdę w ogromnym błędzie, mam nadzieję ,że życie to samo zweryfikuje, innej rady nie ma...


Jeżeli takie przykre dyskusje mają trwać nadal to nie zamierzam w tym uczestniczyć...
Chciałam zaznaczyć iż słowo ''przykre'' to kierowane złością i żalem, a nie chęcią rozwiązania sytuacji poprzez obiektywne spojrzenie na temat.

__________________

Edytowane przez Nevada87
Czas edycji: 2008-11-10 o 19:27
Nevada87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-10, 19:33   #2594
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez Nevada87 Pokaż wiadomość
Lemirko i tu się mylisz strasznie, w Polsce są tylko trzy sklepy MAC, a pigmenty dziewczyny kupują przez internet nie mając porównania z oryginałami... niestety musiało dojść w końcu do konfrontacji i tak anuanusia dowiedziała się ,że ma podróbki od bebe dopiero jak porównała je z tymi ze sklepu MAC w złotych tarasach....

''Lekko świeciły'' ,ale nie były wręcz ''wypolerowane'' jak to jest u podróbek

To nie jest kółko wzajemnej adoracji, dziewczyny tu przychodzą aby nie raz po ciężkim dniu pracy pełnym nerwów miło sobie porozmawiać o kosmetykach MAC, myślę ,że jesteśmy osobami kulturalnymi ,a nie widziałam bynajmniej w moich słowach niczego obelżywego czy godnego pogardy, nawet przy ostatniej weryfikacji pigmentów od Bebe napisałam ,że trzy z nich są najprawdopodobniej oryginalne (jestem obiektywna), bardzo mnie obrażasz stwierdzeniem iż najprawdopodobniej chcę wykosić konkurencję, ale to sprawa Twojego sumienia i jesteś naprawdę w ogromnym błędzie, mam nadzieję ,że życie to samo zweryfikuje, innej rady nie ma...


Jeżeli takie przykre dyskusje mają trwać nadal to nie zamierzam w tym uczestniczyć...
Chciałam zaznaczyć iż słowo ''przykre'' to kierowane złością i żalem, a nie chęcią rozwiązania sytuacji poprzez obiektywne spojrzenie na temat.

Może i się myle - ale mimo wszystko może nie zawsze jest winą sprzedającego, że sprzedaje podróbki.
Nie bronię tutaj Bebe bo ja nic jeszcze od niej nie kupowałam -ale chodzi mi o sytuację.

Pisząc też to co pisałam, nie myślałam o Tobie. Nie było to skierowane w konkretną Wizażankę tylko ogólnie. Przykro mi, że to tak odebrałaś.

Co do świecenia się, może to wina lampy w aparacie, że na zdjęciach świeci się bardziej? ja sie nie znam, ale się zastanawiam.

Edytowane przez Lemirka
Czas edycji: 2008-11-10 o 19:34
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-10, 19:46   #2595
Nevada87
Wtajemniczenie
 
Avatar Nevada87
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 081
GG do Nevada87
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez Lemirka Pokaż wiadomość
Może i się myle - ale mimo wszystko może nie zawsze jest winą sprzedającego, że sprzedaje podróbki.
Nie bronię tutaj Bebe bo ja nic jeszcze od niej nie kupowałam -ale chodzi mi o sytuację.

Pisząc też to co pisałam, nie myślałam o Tobie. Nie było to skierowane w konkretną Wizażankę tylko ogólnie. Przykro mi, że to tak odebrałaś.

Co do świecenia się, może to wina lampy w aparacie, że na zdjęciach świeci się bardziej? ja sie nie znam, ale się zastanawiam.
Lemirko, trudno mi powiedzieć, ale może przytoczę choćby zasadę z targowiska, jeżeli nie jesteś pewny ,że to co komuś ''wręczasz'' jest oryginalne to o tym napisz, nie ma możliwości aby oryginalne pigmenty różniły się od tych ze sklepu i pochodziły z legalnego źródła

Tak, ciężko zrobić zdjęcia pigmentom aby pokazać ich mat, ale jeśli na 1 zdjęciu są 3 maty i 2 lśniące, to chyba coś tu nie gra...
__________________
Nevada87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-10, 19:46   #2596
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Kosmetyki M.A.C

czasami tak bywa Lemirko, masz racje ze to wina lampy.
ja mam tylko jeden pelnowymiarowy pigment i staralam sie kiedys zrobic jego zdjecie, a matowe wieko wygladalo jak błyszczące na zdjeciu.. ale niestety, jak pigment jest podroba to ewidentnie to widac na zdjeciu.
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-10, 19:55   #2597
Agusyaaa
Przyczajenie
 
Avatar Agusyaaa
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 19
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez Nevada87 Pokaż wiadomość
No właśnie odzywasz się tylko wtedy kiedy ktoś ujawnia Twoje machlojki, po to zalogowałaś się na tym forum? to jest przykre...
Fakty mówią same za siebie, a Twoje słowa to żaden dowód...
Kilka stron wcześniej forumka skarżyła się na pigmenty od Ciebie, a Ty dalej swoje

A email od Allegrowiczki dostałam i niczego nie zmyślam, skarżyła się ona zarówno na jakość jak i na ilość jaką jej nasypałaś, pierwszy mail jaki napisała to taki abym jej wysłała zdjęcie z fiolką gdzie mam nasypany pigment gdyż dostała właśnie takie niemiarodajne odsypki od Ciebie... jeżeli nie chcesz w to wierzyć Twoja sprawa, poproszę jeszcze raz tą Allegrowiczkę o wpis tutaj na forum to sama się przekonasz.

Co do reszty to tylko Twoja interpretacja ,ja nie zamierzam niczego Tobie wyjaśniać, Twoja złość i żal zawsze sprawi ,że będziesz pisała takie bzdury, niestety.



Lemirko i tu się mylisz strasznie, w Polsce są tylko trzy sklepy MAC, a pigmenty dziewczyny kupują przez internet nie mając porównania z oryginałami... niestety musiało dojść w końcu do konfrontacji i tak anuanusia dowiedziała się ,że ma podróbki od bebe dopiero jak porównała je z tymi ze sklepu MAC w złotych tarasach....
Ostre słowa, Navado.
To, że nie piszę na Forum nie jest dowodem na nic. Nie mam obowiązku aktywnie uczetniczyć w dyskusjach - dużo czytam i nie tylko w wątku mac'owym. Wizaż jest dla mnie kopalnią informacji na wiele tematów. I bynajmniej nie jestem tu po to, by odpierać wieczne ataki, bo ani to miłe ani przyjemne. Ale trudno siedzić cicho kiedy wypisujesz bzdury.
Nie rozumiem dlaczego ciągle mnie obrażasz?
Jak mogła skarżyć się Kupująca na ilość pigmentu w fiolce, kiedy fiolki są skalowane i cieżko oszukać na objętości??? Poza tym powinna chyba napisać do mnie, nie sądzisz?
Bardzo Cię proszę o zaprzestanie dyskutowania na temat oryginalności mojego towaru,skoro nie posiadasz żadnych realnych dowodów świadczących o tym, że masz rację...bo ja potrafię udokumentować pochodznie swoich kosmetyków.
Agusyaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-10, 19:57   #2598
BrandNewName
Zadomowienie
 
Avatar BrandNewName
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 374
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Jako bazę pod cienie mogę polecić Paint Pota Dzisiaj go wypróbowałam pod prasowańce MACa i jest naprawdę niezły - oprócz właściwości czysto Paint Potowych (kolory na niego nałożone są pięknie soczyste, ładnie uwydatnia barwę cieni) to jeszcze bardzo dobrze z trwałością (po 7,5 godz. cienie jedynie lekko zrolowaly się w załamaniach powiek - na reszcie powieki pozostały bez zmian, co w przy moich dość "problematycznych" jest bardzo dobrym wynikiem).

Jeśli chodzi o nakładanie pigmentów/glitterów to to co wspomniałyście - dobry, zwarty pędzel (ostatnio odkryłam bardzo dobry do tego pędzel z Body Shopu do cieni mineralnych, uzywam tez 13P Inglota) i baza to podstawa. Poza tym staram się pigmentami nie "maziać" tylko nakładam je lekko "wciskając" w bazę.

Jeszcze się wtrącę do dyskusji o Allegro, mimo że nie jestem stroną - pozytywne komentarze za wiele nie znaczą (i nie mam tu na myśli jedynie pigmentów). Prawda jest taka, ze wiele osób albo nie odróżnia podróbki od oryginału albo jeśli dostaje produkt z którego jest zadowolona cenowo bądź jakościowo to nie zaprząta sobie głowy deylematem "oryginał czy podróbka".

Nevadko piękna toaletka. U mnie nigdy i nigdzie nie było takiego porządku w kosmetykach
BrandNewName jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-10, 20:01   #2599
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Kosmetyki M.A.C

ja swoim Paintpotem robie kreski na powiekach bo mam kolor dosc ciemny - brązowy i cienkim pedzelkiem dosc dobrze mi wychodzi
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-10, 20:05   #2600
Nevada87
Wtajemniczenie
 
Avatar Nevada87
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 081
GG do Nevada87
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez Agusyaaa Pokaż wiadomość
Ostre słowa, Navado.
To, że nie piszę na Forum nie jest dowodem na nic. Nie mam obowiązku aktywnie uczetniczyć w dyskusjach - dużo czytam i nie tylko w wątku mac'owym. Wizaż jest dla mnie kopalnią informacji na wiele tematów. I bynajmniej nie jestem tu po to, by odpierać wieczne ataki, bo ani to miłe ani przyjemne. Ale trudno siedzić cicho kiedy wypisujesz bzdury.
Nie rozumiem dlaczego ciągle mnie obrażasz?
Jak mogła skarżyć się Kupująca na ilość pigmentu w fiolce, kiedy fiolki są skalowane i cieżko oszukać na objętości??? Poza tym powinna chyba napisać do mnie, nie sądzisz?
Bardzo Cię proszę o zaprzestanie dyskutowania na temat oryginalności mojego towaru,skoro nie posiadasz żadnych realnych dowodów świadczących o tym, że masz rację...bo ja potrafię udokumentować pochodznie swoich kosmetyków.
Tak, brakuje w tej fiolce 1/4 części, Pani zaznaczyła ,że były z podziałką.
Co do kolorów też ma zastrzeżenia i musiała je ponownie zakupić...
Tak jak napisałam, jeszcze raz poproszę o komentarz tą Panią.

Gdybym nie dostawała realnych sygnałów o tym co sprzedajesz w ogóle by mnie to nie interesowało, jednak nawet na forum co raz częściej pojawiają się osoby ,które czują się przez Ciebie oszukane, mi się nie tłumacz, lepiej zastanów się nad tym co robisz.

Cytat:
Napisane przez BrandNewName Pokaż wiadomość
Jako bazę pod cienie mogę polecić Paint Pota Dzisiaj go wypróbowałam pod prasowańce MACa i jest naprawdę niezły - oprócz właściwości czysto Paint Potowych (kolory na niego nałożone są pięknie soczyste, ładnie uwydatnia barwę cieni) to jeszcze bardzo dobrze z trwałością (po 7,5 godz. cienie jedynie lekko zrolowaly się w załamaniach powiek - na reszcie powieki pozostały bez zmian, co w przy moich dość "problematycznych" jest bardzo dobrym wynikiem).

Jeśli chodzi o nakładanie pigmentów/glitterów to to co wspomniałyście - dobry, zwarty pędzel (ostatnio odkryłam bardzo dobry do tego pędzel z Body Shopu do cieni mineralnych, uzywam tez 13P Inglota) i baza to podstawa. Poza tym staram się pigmentami nie "maziać" tylko nakładam je lekko "wciskając" w bazę.

Jeszcze się wtrącę do dyskusji o Allegro, mimo że nie jestem stroną - pozytywne komentarze za wiele nie znaczą (i nie mam tu na myśli jedynie pigmentów). Prawda jest taka, ze wiele osób albo nie odróżnia podróbki od oryginału albo jeśli dostaje produkt z którego jest zadowolona cenowo bądź jakościowo to nie zaprząta sobie głowy deylematem "oryginał czy podróbka".

Nevadko piękna toaletka. U mnie nigdy i nigdzie nie było takiego porządku w kosmetykach
Dziękuję
Od jakiś dwóch dni używam farbki paints w kolorze jasno-beżowym i świetnie sprawdza się jako baza właśnie, wydaje mi się ,że jest bardziej mazista jak paint pot i przez to lepiej się nakłada, cienie naprawdę bardzo trwałe, cały dzień w identycznym stanie

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
ja swoim Paintpotem robie kreski na powiekach bo mam kolor dosc ciemny - brązowy i cienkim pedzelkiem dosc dobrze mi wychodzi
Ranko świetny pomysł mi podpowiedziałaś, już wiem do czego będę miała mój brunatny paints, dzięki
__________________

Edytowane przez Nevada87
Czas edycji: 2008-11-10 o 20:15
Nevada87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-10, 20:07   #2601
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez Nevada87 Pokaż wiadomość
Lemirko, trudno mi powiedzieć, ale może przytoczę choćby zasadę z targowiska, jeżeli nie jesteś pewny ,że to co komuś ''wręczasz'' jest oryginalne to o tym napisz, nie ma możliwości aby oryginalne pigmenty różniły się od tych ze sklepu i pochodziły z legalnego źródła

Tak, ciężko zrobić zdjęcia pigmentom aby pokazać ich mat, ale jeśli na 1 zdjęciu są 3 maty i 2 lśniące, to chyba coś tu nie gra...
Szkoda, że nie ma takiej zasady na all
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-11, 09:25   #2602
gosada79
Wtajemniczenie
 
Avatar gosada79
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 2 530
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Czy zamawialyscie moze pigmenty ze sklepu makeupgeek? Wysyla zagranice? Korci mnie zeby zamowic kilka odsypek, bo na ebay.co.uk niestety na probki sie nie natknelam, a Marlena chyba nie pozwolilaby sobie na sprzedaz podrobek
gosada79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-11, 09:31   #2603
Kicia_Wampirzyca
Zakorzenienie
 
Avatar Kicia_Wampirzyca
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: BP
Wiadomości: 3 037
GG do Kicia_Wampirzyca
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Navado Twoja toaletka jest po prostu CUDOWNA !!!
__________________
"Through the darkness of futures past, the magician longs to see. One chants out between two worlds ...
fire, walk with me'


http://kiciawampirzyca.blogspot.com
Kicia_Wampirzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-11, 09:51   #2604
martaboy
Zakorzenienie
 
Avatar martaboy
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 869
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez Nevada87 Pokaż wiadomość
Dziewczyny jak Wam się podoba moja toaletka?
Strasznie jestem z niej dumna i chciałam się z Wami podzielić moim ''zaczarowanym'' zakątkiem
Większość kosmetyków w niej to oczywiście MAC aby nie było offtopowo

P.S - zdjęcie niestety kiepsko oddaje kolory ( akurat kiedy mam czas na foto to już jest ciemno )

Jejuuu, jaka piękna Strasznie bym chciała mieć taki porządek...
__________________
Free to be
Blog

Strona z portfolio - makijażowo
martaboy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-11, 11:39   #2605
loverynka
Zakorzenienie
 
Avatar loverynka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 511
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cześć dziewczyny, chciałam się od was dowiedzieć czy warto kupić http://cgi.ebay.pl/MAC-LOT-6-EYE-SHA...3A1|240%3A1318 ? Kupowała któraś takie zestawy?
__________________

loverynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-11, 15:18   #2606
Hawa
Zakorzenienie
 
Avatar Hawa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 859
GG do Hawa
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Dziewczyny mieszkam w Uk i korzystam czesto z angielskiego ebay.
Na biezaco przegladam aukcje MAC-a, glownie cienie i pigmenty.
Niestety musze Wam napisac, ze co raz wiecej jest podrobek. Wczoraj wyczailam jedna osobe, ktora wystawila sporo cieni pojedynczych i wszystkie oznaczone numerkami zamiast nazwami! Wyglad jak oryginal, cena wywolawcza niska....niejeden sie nabierze.
Na pedzle to juz w ogole szkoda patrzec...podrobka na podrobce.
Loverynka- ten zestaw wyglada fajnie, ale jest tam haczyk. Kupujac go dostajesz tylko 6 produktow z zestawu i sa one wybierane losowo....Wiec mozesz trafic na cos, co zupelnie Ci sie nie przyda..
Hawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-11, 18:53   #2607
swirrruska
Rozeznanie
 
Avatar swirrruska
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 670
Dot.: Kosmetyki M.A.C

http://www.allegro.pl/item476878543_...staw_3in1.html dziewczyny czy to jest oryginał?

Edytowane przez swirrruska
Czas edycji: 2008-11-11 o 20:46
swirrruska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-11, 20:47   #2608
kamisio
Zadomowienie
 
Avatar kamisio
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 598
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Widze że była wymiana zdań na temat pigmentów
__________________
next life - KNK
kamisio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-11, 21:14   #2609
Tanyia
Zakorzenienie
 
Avatar Tanyia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 048
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Układam listę pędzlową MAC i zupełnie nie wiem które były by odpowiednie do : pudru, różu i brązera? Jakieś propozycje?
__________________
Uzależniona od zapachów
Uzależniona od czerwonych OPIków



ZUMBA

Tanyia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-11, 21:17   #2610
BrandNewName
Zadomowienie
 
Avatar BrandNewName
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 374
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez swirrruska Pokaż wiadomość
Wygląda mi to na kolekcje Antiquitease, która (zakładając że to produkty oryginalne) była pod koniec 2007 r.

Mam pytanie natury "technicznej" - chcę przyciemnić NW15 dodając do niego NW20. Czy mogę tak zrobić z 2 typami podkładów (Select i Studio fix) czy lepiej mieszać ten sam typ?
BrandNewName jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:51.