Kosmetyki M.A.C - Strona 88 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-11-12, 08:22   #2611
Kicia_Wampirzyca
Zakorzenienie
 
Avatar Kicia_Wampirzyca
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: BP
Wiadomości: 3 037
GG do Kicia_Wampirzyca
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Domciu1001 mam nadzieję, że szybko odblokują Ci konto, bo na swoje urodziny (25.11) chciałam zamówić trochę większych odsypek pigmentów
__________________
"Through the darkness of futures past, the magician longs to see. One chants out between two worlds ...
fire, walk with me'


http://kiciawampirzyca.blogspot.com
Kicia_Wampirzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-12, 10:04   #2612
Lucilla
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 9
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Mam prośbę, czy możecie podać nicki uczciwych sprzedawców oryginalnych odsypek pigmentów z Allegro?? Niestety wiele aukcji, które podawałyście zostało przeniesionych do archiwum Allegro. Może łatwiej byłoby podawać nicki sprzedawców? Odpowiedź może być na priva. Dziękuję!
Lucilla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-12, 10:59   #2613
domcia1001
Raczkowanie
 
Avatar domcia1001
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 297
GG do domcia1001
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez Kicia_Wampirzyca Pokaż wiadomość
Domciu1001 mam nadzieję, że szybko odblokują Ci konto, bo na swoje urodziny (25.11) chciałam zamówić trochę większych odsypek pigmentów
Nie wiem Kiciu może jutro może w piątek...rozmowa z tymi.....to jak walka z wiatrakami...chociażbyś miała racje to według nich i tak jej nie masz...niedobrze że tak się dzieje....ale co zrobić..życie...
domcia1001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-12, 11:04   #2614
Tanyia
Zakorzenienie
 
Avatar Tanyia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 048
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez domcia1001 Pokaż wiadomość
Nie wiem Kiciu może jutro może w piątek...rozmowa z tymi.....to jak walka z wiatrakami...chociażbyś miała racje to według nich i tak jej nie masz...niedobrze że tak się dzieje....ale co zrobić..życie...
Oj przykro mi, że Ci zablokowali konto, mam nadzieję, że szybko odblokują

To All jest chore: sprzedawcy podróbek sa bezkarni ( jak patrze ba te komplety pędzli za 200 zl to az mnie skręca ) a sprzedawcy, ktorzy mają dobry towar mają pod górkę
__________________
Uzależniona od zapachów
Uzależniona od czerwonych OPIków



ZUMBA

Tanyia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-12, 11:27   #2615
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Kosmetyki M.A.C

no niestety,ludzka zawiść.
ja zamowilam pigmenty od MACowej Wizazanki
teraz jzu czekam
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-12, 15:45   #2616
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez Nevada87 Pokaż wiadomość
Dziewczyny jak Wam się podoba moja toaletka?
Strasznie jestem z niej dumna i chciałam się z Wami podzielić moim ''zaczarowanym'' zakątkiem
Większość kosmetyków w niej to oczywiście MAC aby nie było offtopowo

P.S - zdjęcie niestety kiepsko oddaje kolory ( akurat kiedy mam czas na foto to już jest ciemno )
piękna toaletka!!!!! chciałabym mieć taki porządek na TAKIM mebelku! Jak się do TŻta przeprowadzę w sierpniu to taki mebel będzie musiał zagościć na stałe w sypialni

Cytat:
Napisane przez BrandNewName Pokaż wiadomość

Jeszcze się wtrącę do dyskusji o Allegro, mimo że nie jestem stroną - pozytywne komentarze za wiele nie znaczą (i nie mam tu na myśli jedynie pigmentów). Prawda jest taka, ze wiele osób albo nie odróżnia podróbki od oryginału albo jeśli dostaje produkt z którego jest zadowolona cenowo bądź jakościowo to nie zaprząta sobie głowy deylematem "oryginał czy podróbka".
Niestety, masz rację Pierwsze odsypki które kupiłam u pewnego sprzedawcy były trefne (przynajmniej duża ich część).... Z tego co pamiętam, osoba tamta miała mnóstwo pozytywów (nie powiem dokładnie ile procent, chciałam to sprawdzić, ale widzę, że nie ma już aukcji tej pani.). Kupując sugerowałam się tym, a jakże! Tylko że po porównaniu z odsypkami zamówionymi u innego sprzedawcy a także z oryginalnym pigmentem doszłam do wniosku, że to te pierwsze były fake... Jednakże gdyby nie wizaż i porady (cenne) Wizazanek, to pewnie żyłabym w przekonaniu, że mam "fajne" oryginalne cienie...ehhh...
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-13, 10:42   #2617
domcia1001
Raczkowanie
 
Avatar domcia1001
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 297
GG do domcia1001
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
piękna toaletka!!!!! chciałabym mieć taki porządek na TAKIM mebelku! Jak się do TŻta przeprowadzę w sierpniu to taki mebel będzie musiał zagościć na stałe w sypialni


Niestety, masz rację Pierwsze odsypki które kupiłam u pewnego sprzedawcy były trefne (przynajmniej duża ich część).... Z tego co pamiętam, osoba tamta miała mnóstwo pozytywów (nie powiem dokładnie ile procent, chciałam to sprawdzić, ale widzę, że nie ma już aukcji tej pani.). Kupując sugerowałam się tym, a jakże! Tylko że po porównaniu z odsypkami zamówionymi u innego sprzedawcy a także z oryginalnym pigmentem doszłam do wniosku, że to te pierwsze były fake... Jednakże gdyby nie wizaż i porady (cenne) Wizazanek, to pewnie żyłabym w przekonaniu, że mam "fajne" oryginalne cienie...ehhh...
A można wiedzieć u kogo kupowałaś za pierwszym razem..?
domcia1001 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-11-13, 17:19   #2618
Kicia_Wampirzyca
Zakorzenienie
 
Avatar Kicia_Wampirzyca
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: BP
Wiadomości: 3 037
GG do Kicia_Wampirzyca
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez domcia1001 Pokaż wiadomość
Nie wiem Kiciu może jutro może w piątek...rozmowa z tymi.....to jak walka z wiatrakami...chociażbyś miała racje to według nich i tak jej nie masz...niedobrze że tak się dzieje....ale co zrobić..życie...
Mam nadzieję, że szybko wrócisz
__________________
"Through the darkness of futures past, the magician longs to see. One chants out between two worlds ...
fire, walk with me'


http://kiciawampirzyca.blogspot.com
Kicia_Wampirzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-13, 18:36   #2619
sharlottek
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Kraków - Nowa Huta
Wiadomości: 3 760
Dot.: Kosmetyki M.A.C

dziewczyny, czy wszystkie błyszczyki MAC'a mają matową 'rączkę', zakrętkę, nie wiem jak to nazwać?
sharlottek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-13, 19:00   #2620
summer78
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 9
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez Agusyaaa Pokaż wiadomość
Forum jest publiczne więc mam prawo tu przebywać i Twoje sugestie są trochę nie na miejscu. Nie psuję atmosfery, odzywam się tylko wtedy kiedy dyskusja dotyczy mojej osoby. Dziwisz mi się?
Nie można tak bezkarnie podważać czyjejś wiarygodności nie mając wystarczającej wiedzy w tym temacie.
Najłatwiej napisać, że czyjeś aukcje są podejrzane lub, co gorsza, mówić o podróbkach na podstawie błędu w pisowni w nazwie pigmentu (co zarzucałaś innym, z tego co pamiętam), bądż na podstawie zdjęć, które nie są autorstwa wystawiającego, bądź dlatego, że ktoś sprzedaje kolory, o których Ty nie słyszałaś itd
Bo właśnie obecne tu na Forum Wzażanki, uznane za wiarygodnych Sprzedawców w/w "grzechy" też popełniają i nikt tego nie kwestionuje. Dlaczego więc atakowane są osoby nieudzielające się na Forum?
Naprawdę nie rozumiem....
Ja też czytam ten wątek regularnie i jestem zdania że jest tutaj towarzystwo wzajemnej adoracji i nie wypierajcie sie dziewczyny dosłownie smiać mi sie chce jak czytam
ps nevado sprzedajesz nadmiar pigmentów tak masz napisane w aukcji ale sądząc po ilości sprzedawanych pigmentów musiałabyś mieć po 3 sztuki z każdego koloru wystarczy popatrzeć na ilości jakie sprzedajesz faktycznie masz nadmiar tych pigmentów
summer78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-13, 19:33   #2621
Jeanne90
Zakorzenienie
 
Avatar Jeanne90
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 842
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez summer78 Pokaż wiadomość
Ja też czytam ten wątek regularnie i jestem zdania że jest tutaj towarzystwo wzajemnej adoracji i nie wypierajcie sie dziewczyny dosłownie smiać mi sie chce jak czytam
ps nevado sprzedajesz nadmiar pigmentów tak masz napisane w aukcji ale sądząc po ilości sprzedawanych pigmentów musiałabyś mieć po 3 sztuki z każdego koloru wystarczy popatrzeć na ilości jakie sprzedajesz faktycznie masz nadmiar tych pigmentów
To śmiej się, śmiech to zdrowie.
Powiedz mi, co Ciebie obchodzi ile pigmentów ma Nevada? I którym sprzedawcą z Allegro jesteś?


__________________
Jeanne90 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-13, 21:26   #2622
summer78
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 9
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez Jeanne90 Pokaż wiadomość
To śmiej się, śmiech to zdrowie.
Powiedz mi, co Ciebie obchodzi ile pigmentów ma Nevada? I którym sprzedawcą z Allegro jesteś?


Nic mnie to nie obchodzi tylko umiem liczyć , przecież nie napisałam nic złego stwierdziłam tylko fakt , zauważyłam niezgodność i napisałam ,a z tymi sprzedawcami to macie jakąś manie prześladowczą już nic nie można napisać
summer78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-13, 21:27   #2623
luizinha
Rozeznanie
 
Avatar luizinha
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 526
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez sharlottek Pokaż wiadomość
dziewczyny, czy wszystkie błyszczyki MAC'a mają matową 'rączkę', zakrętkę, nie wiem jak to nazwać?

matowe zakretki maja chyba tylko pomadki w plynie MAC, nie sa to takie typowe blyszczyki poniewaz daja raczej intensywny satynowy kolor a nie polysk. te pomadki sa ogolnie wieksze niz tradycyjne blyszczyki mac (blyszczyk = 4.8g) i maja pedzelek zamiast "gabkowego" aplikatora.


edit:
summer -nevada moze pisac na swoich aukcjach to co jej sie podoba, dziewczyny jej ufaja bo ma dobry, swiezy towar i jest zaufanym sprzedawca (w odroznieniu od wielu innych sprzedajacych zenujace podroby o ktorych wczesniej byla mowa w tym watku). wybacz ale twoje posty po prostu brzmia jak cytaty z donosow do allegro...

Edytowane przez luizinha
Czas edycji: 2008-11-13 o 21:39
luizinha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-13, 21:36   #2624
Jeanne90
Zakorzenienie
 
Avatar Jeanne90
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 842
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez summer78 Pokaż wiadomość
Nic mnie to nie obchodzi tylko umiem liczyć , przecież nie napisałam nic złego stwierdziłam tylko fakt , zauważyłam niezgodność i napisałam ,a z tymi sprzedawcami to macie jakąś manie prześladowczą już nic nie można napisać
Ależ oczywiście, że można coś napisać, z tym że nie dziw się tej niby 'manii', skoro co i rusz przychodzą na forum różni ludzie i oskarżają dziewczyny o jakieś machlojki, w dodatku zarzucając nam 'kółko wzajemnej adoracji'. A komentowanie, kto, co i ile sprzedaje i ile posiada jest nie na miejscu. No i zaskakujące jest to, że pierwszą Twoją wiadomością na tym forum jest od razu komentowanie zachowania forumowiczek. No i wygląda na to, że znasz całą sprawę, dlatego podejrzewam, że sama masz do czynienia ze sprzedażą.
__________________
Jeanne90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-13, 21:40   #2625
sharlottek
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Kraków - Nowa Huta
Wiadomości: 3 760
Dot.: Kosmetyki M.A.C

mam plushglass - matowa zakrętka, poj. 4,2 ml, ma gąbeczkę w postaci aplikatora
oraz lipglass - zakrętka błyszcząca, poj. 4,8 g, również gąbeczka, czy oba są w porządku?
sharlottek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-13, 21:50   #2626
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez summer78 Pokaż wiadomość
Ja też czytam ten wątek regularnie i jestem zdania że jest tutaj towarzystwo wzajemnej adoracji i nie wypierajcie sie dziewczyny dosłownie smiać mi sie chce jak czytam
ps nevado sprzedajesz nadmiar pigmentów tak masz napisane w aukcji ale sądząc po ilości sprzedawanych pigmentów musiałabyś mieć po 3 sztuki z każdego koloru wystarczy popatrzeć na ilości jakie sprzedajesz faktycznie masz nadmiar tych pigmentów
Co do tresci w opisie aukci to moze chodzi o oszukanie skarbowki? Bo oni podobno juz wesza na allegro i rach ciach podateczek
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-13, 22:09   #2627
Tanyia
Zakorzenienie
 
Avatar Tanyia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 048
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Jak juz pisałam tydzien bez dymu na wątku MAC tygodniem straconym.

A śmiech to zdrowie, tak czytałam i mnie mama uczyła, więc może wszyscy sie pośmiejmy.,
Cytat:
Napisane przez sharlottek Pokaż wiadomość
mam plushglass - matowa zakrętka, poj. 4,2 ml, ma gąbeczkę w postaci aplikatora
oraz lipglass - zakrętka błyszcząca, poj. 4,8 g, również gąbeczka, czy oba są w porządku?
Mam lipglassa - błyszcząca nakrętka i 4,8g ( już się kończy ) Jeśli się kolor zgadza, to może byc w porządku. Plushglassa nie znam .
__________________
Uzależniona od zapachów
Uzależniona od czerwonych OPIków



ZUMBA

Tanyia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-13, 22:11   #2628
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Kosmetyki M.A.C

czy te blyszczyki nie kleja?
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-13, 22:14   #2629
Jeanne90
Zakorzenienie
 
Avatar Jeanne90
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 842
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez Tanyia Pokaż wiadomość
Jak juz pisałam tydzien bez dymu na wątku MAC tygodniem straconym.
Niestety masz rację. Tam, gdzie w grę wchodzą pieniądze, rodzi się niezdrowa konkurencja. I dlatego bardzo mnie cieszy fakt, że Geonia, Domcia, Mariola i Nevada (no i pewnie jeszcze inne dziewczyny, które ominęłam) potrafią zachować się z klasą.
__________________
Jeanne90 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-13, 22:20   #2630
Tanyia
Zakorzenienie
 
Avatar Tanyia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 048
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
czy te blyszczyki nie kleja?
Może troszkę, sprawdziłam właśnie lipglassa, błyszczyk beyu i Cliniquw long last glosswear i stwierdzam, ze kleją się w takim samym stopniu.

Cytat:
Napisane przez Jeanne90 Pokaż wiadomość
Niestety masz rację. Tam, gdzie w grę wchodzą pieniądze, rodzi się niezdrowa konkurencja. I dlatego bardzo mnie cieszy fakt, że Geonia, Domcia, Mariola i Nevada (no i pewnie jeszcze inne dziewczyny, które ominęłam) potrafią zachować się z klasą.
Ano niestety mam rację
__________________
Uzależniona od zapachów
Uzależniona od czerwonych OPIków



ZUMBA

Tanyia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-13, 22:50   #2631
sharlottek
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Kraków - Nowa Huta
Wiadomości: 3 760
Dot.: Kosmetyki M.A.C

mnie kleją pod koniec, na początku mniej, plushglass jest okropny w smaku i zapachu stary budyń, gdzie tu ta niby wanilia?
sharlottek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-13, 22:57   #2632
luizinha
Rozeznanie
 
Avatar luizinha
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 526
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez sharlottek Pokaż wiadomość
mam plushglass - matowa zakrętka, poj. 4,2 ml, ma gąbeczkę w postaci aplikatora
oraz lipglass - zakrętka błyszcząca, poj. 4,8 g, również gąbeczka, czy oba są w porządku?

nie masz sie o co martwic plushglass ma matowa zakretke i poj. 4.2 ml
luizinha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-13, 22:59   #2633
sharlottek
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Kraków - Nowa Huta
Wiadomości: 3 760
Dot.: Kosmetyki M.A.C

uff, to dobrze mam już małe obawy jeśli chodzi o mac'a jeśli sama go nie kupuję
sharlottek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-13, 23:07   #2634
summer78
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 9
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez Jeanne90 Pokaż wiadomość
Niestety masz rację. Tam, gdzie w grę wchodzą pieniądze, rodzi się niezdrowa konkurencja. I dlatego bardzo mnie cieszy fakt, że Geonia, Domcia, Mariola i Nevada (no i pewnie jeszcze inne dziewczyny, które ominęłam) potrafią zachować się z klasą.
naprawdę nic złego nie miałam na myśli ale stwierdziłam fakt który się rzuca w oczy nie robię żadnego dymu po prostu było pokazane ile sprzedała pigmentów na aukcji więc prosta matematyka na nikogo nie donoszę zresztą co bym miała donieść ludzie nie wariujcie
summer78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-13, 23:26   #2635
Jeanne90
Zakorzenienie
 
Avatar Jeanne90
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 842
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez summer78 Pokaż wiadomość
naprawdę nic złego nie miałam na myśli ale stwierdziłam fakt który się rzuca w oczy nie robię żadnego dymu po prostu było pokazane ile sprzedała pigmentów na aukcji więc prosta matematyka na nikogo nie donoszę zresztą co bym miała donieść ludzie nie wariujcie
Ok, nie było sprawy
__________________
Jeanne90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-14, 03:51   #2636
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Nevado: te twoje odsypki co aktualnie sprzedajesz, mogłabyś zrobić zdjęcie jaka to jest właściwie ilość pigmentu? obojetnie czy matu czy błyszczącego
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-14, 08:05   #2637
Lucilla
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 9
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Mogę prosic linka do aukcji Nevady?? Chcialabym kupic odsypki
Lucilla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-14, 12:43   #2638
PaniMalina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Hej Mam do was pytanie . Jak odróżnic oryginalne pigmenty od podróbek ? Moze zle wyczytałam ale piszecie ze sa tylko po 2,5 grama a w salonie mac w złotych tarasach maja pojemniczki po 7,5 grama po brzegi wysypane pigmentem. Czy oni tez mogą mieć podróby ?
PaniMalina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-14, 13:04   #2639
Tanyia
Zakorzenienie
 
Avatar Tanyia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 048
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez PaniMalina Pokaż wiadomość
Hej Mam do was pytanie . Jak odróżnic oryginalne pigmenty od podróbek ? Moze zle wyczytałam ale piszecie ze sa tylko po 2,5 grama a w salonie mac w złotych tarasach maja pojemniczki po 7,5 grama po brzegi wysypane pigmentem. Czy oni tez mogą mieć podróby ?
Nie znam się bardzo dobrze na pigmentach, ale są pojemniczki z regularnej sprzedaży po 7,5 g i mini charmy ( edycje limitowane np świąteczne) sa po 2,5 g. Niektóre pigmenty są " bardziej gruboziarniste" i sa wysypane po brzegi, a inne bardziej " drobnoziarniste" i jest ich mniej w pojemniczku, choc taka sama ilosc gram. Mam nadzieję, że nic nie pokręciłam. Bardziej by to dokładnie wyjaśniła Nevada lub Geonia, ale nie wiem kiedy zajrzą.
Pozdrawiam
__________________
Uzależniona od zapachów
Uzależniona od czerwonych OPIków



ZUMBA

Tanyia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-14, 13:20   #2640
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Kosmetyki M.A.C

w salonach nie ma podrob - to sa firmowe salony MAC.

co do kupowania pigmentow na ebayu czy allegro , to juz byla o tym mowa tutaj

summer, nikt ciebie tutaj nie wyklnie ale to ile pigmentow ma Nevada, czy inne Wizazanki sprzedające w necie to juz ich sprawa - wazne zeby nie byl to bubel
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:05.