dysplazja piersi? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-02-24, 21:51   #1
gmm
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 8

dysplazja piersi?


Od ponad miesiąca mam bardzo obolałe piersi. Nie mogę spać na boku ani na brzuchu, przy uprawianiu sportu też to bardzo przeszkadza... Byłam u lekarza dostałam skierowanie na usg. Wykazało ono, że mam "piersi o budowie gruczołowej, miąższ z cechami dysplazji". Lekarz powiedział, że nie jest to nic poważnego, chociaż jest to nietypowe dla mojego wieku (mam 22 lata). Przepisał mi Mastodynon N. Dalej się jednak niepokoję, gdyż ból w ogóle nie ustępuje. Zastanawiam się, czy nie powinnam skonsultować się z innym lekarzem. Nigdy nie odczuwałam takiego bólu piersi. Czy nie powinnam być skierowana na dodatkowe badania skoro jest to nietypowe dla kobiet w moim wieku?
gmm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-25, 13:32   #2
asia26
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Z Poznania
Wiadomości: 1 208
GG do asia26 Send a message via Skype™ to asia26
Dot.: dysplazja piersi?

Na pewno nie czekaj tylko odwiedź drugiego lekarza.Niby dlaczego i skąd albo co mogło być powodem ,że to Ci nagle się pojawiło.Myślę,że powinnaś zrobić jakieś badania jeszcze oprócz tego usg.Wyobrażam sobie jak się męczysz w bólu .bo ja maiałm silny ból piersi przez 2 tyg jak przeszłam z tabletek anty na plastry.A jeżeli rzeczywiście Ci zapisał coś a to nie pomaga bo ból nadal odczuwasz to nie czekaj!!!!
powodzenia
asia26
asia26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-26, 19:28   #3
gmm
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 8
Dot.: dysplazja piersi?

Dzięki za odpowiedź, zgłoszę się chyba do innego lekarza w takim razie. Mam jeszcze jedno pytanie? Czy to są normalne objawy dysplazji? Może ktoś miał podobny problem? Jak długo mogą trwać te bóle?
gmm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:19.