linead detox, linea classic pomogła którejś w szybkim zrzuceniu paru kilogramów??? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-05-28, 16:21   #1
sylwiaaa92
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 10

linead detox, linea classic pomogła którejś w szybkim zrzuceniu paru kilogramów???


jakie macie doświadczenia z tym produktem, czy jest skuteczny?
ile kg zrzuciłyście i w jakim czasie? chce schudnąć tak z 10 kg;/;/ mimo mojego wieku 19 lat mam rozstępy na udach i na pupie waże jakieś 70 kg;/;/ dziewczyny pomóżcie , czuje się nieatrakcyjna.... i jeszcze mam taką paskudną figurę: małe piersi, duży brzuch, szerokie biodra, grube uda z roztępami, i mega płaska pupa! poradźcie coś moje drogie wizażanki
sylwiaaa92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-28, 19:12   #2
Lil_83
Raczkowanie
 
Avatar Lil_83
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 136
Dot.: linead detox, linea classic pomogła którejś w szybkim zrzuceniu paru kilogramó

Ja byłam zadowolona z Linei classic, zmniejszyła mi trochę apetyt. Łatwiej było mi utrzymać dietę i schudłam wtedy (to było jakieś 4 lata temu) 8 kg (z 70 do 62 przy wzroście 172 kg). Wtedy też bardzo ograniczyłam węglowodany i trochę jeździłam na rowerze.
Rok temu znów po nią sięgnęłam i nic. Przypuszczam, że to kwestia własnie tych paru latek więcej i zmianach w metabolizmie (teraz działają na mnie jedynie tabletki na receptę, oczywiście w kwestii hamowania apetytu, bo żadne tabletki za nikogo nie schudną).
Czytałam na temat linei wiele opini - jednym wspomaga odchudzanie, innym nie. Ja kiedyś byłam z niej zadowolona.

Edytowane przez Lil_83
Czas edycji: 2012-05-28 o 19:16
Lil_83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-28, 20:34   #3
_Asiaczek_
Rozeznanie
 
Avatar _Asiaczek_
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 586
Dot.: linead detox, linea classic pomogła którejś w szybkim zrzuceniu paru kilogramó

nie,żadna linea nie działa,i o ile po detoksie nie chce się więcej jeść,tak klasyczna wzmaga apetyt,i to nie tylko u mnie. parę osób znajomych to stosowało i nikomu nie pomogła. dziewczyno weź się za ćwiczenia, jesteś młoda to szybko schudniesz,żadne tabsy Ci nie pomogą...
_Asiaczek_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-28, 21:06   #4
sylwiaaa92
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 10
Dot.: linead detox, linea classic pomogła którejś w szybkim zrzuceniu paru kilogramó

no muszę coś z sobą zrobić.... jakaś metamorfoza...
sylwiaaa92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-29, 08:59   #5
Lil_83
Raczkowanie
 
Avatar Lil_83
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 136
Dot.: linead detox, linea classic pomogła którejś w szybkim zrzuceniu paru kilogramó

Ja mogę ci poradzić jedno: nie słuchaj opinii typu "jakiś suplement nie działa w ogóle, bo na mnie nie podziałał". Każdy organizm jest inny.
Tu jest wątek Linei, poczytaj sobie: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=252694&page=20
Najwyraźniej niektórym jednak pomaga zmniejszyć apetyt (jak już pisałam, mi kiedyś też pomógł - zapomniałam też dodać, że jak wówczas odzwyczaiłam się od słodyczy, to do dziś jem je naprawdę okazyjnie).
Oczywiście na ciebie Linea może w ogóle nie podziałać.
Przetestowałam kilka takich suplementów (tych droższych i tych za bezcen), więc po prostu dzielę się doświadczeniem.(Np. Ocet jabłkowy ograniczał mi kiedyś bardzo apetyt, a znów ThermalPro mimo wysokiej ceny i rewelacyjnych opinii bardzo mnie rozczarował).

Na pewno żaden z tego typu środków nie działa tak, jak mówią w reklamach. To tylko wspomagacze w utrzymaniu diety.

Edytowane przez Lil_83
Czas edycji: 2012-05-29 o 09:20
Lil_83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-29, 13:21   #6
sylwiaaa92
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 10
Dot.: linead detox, linea classic pomogła którejś w szybkim zrzuceniu paru kilogramó

chcę zacząć dietę od 1 czerwca + ćwiczenia i zastanawiałam się nad lineą detox jak taki mały wspomagacz, strasznie bym chciała schudnąć to jest moje marzenie kiedyś byłam chuda jak "patyk" a teraaaaaz...

---------- Dopisano o 14:21 ---------- Poprzedni post napisano o 14:17 ----------

dziewczyny a jak sie pozbyć tych rozstępów? macie jakieś sprawdzone sposoby? albo chociaż zmniejszyć ich widocznosć.. kupiłam niedawno serum chłodzące z eveline na rozstępy...
sylwiaaa92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-30, 09:54   #7
_Asiaczek_
Rozeznanie
 
Avatar _Asiaczek_
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 586
Dot.: linead detox, linea classic pomogła którejś w szybkim zrzuceniu paru kilogramó

Cytat:
Napisane przez sylwiaaa92 Pokaż wiadomość
chcę zacząć dietę od 1 czerwca + ćwiczenia i zastanawiałam się nad lineą detox jak taki mały wspomagacz, strasznie bym chciała schudnąć to jest moje marzenie kiedyś byłam chuda jak "patyk" a teraaaaaz...

---------- Dopisano o 14:21 ---------- Poprzedni post napisano o 14:17 ----------

dziewczyny a jak sie pozbyć tych rozstępów? macie jakieś sprawdzone sposoby? albo chociaż zmniejszyć ich widocznosć.. kupiłam niedawno serum chłodzące z eveline na rozstępy...
hmm... jak wolisz,ale powiem Ci,że znam kogoś,kto pracuje w Aflofarmie, producencie linei i dlatego jej nie polecam. nawet mój tata ją stosował,moja mama też,bo chcieli ograniczyć apetyt,a skutek był odwrotny,dlatego Cię przestrzegam.nie znam nikogo,kto na tym schudł,sama to stosuję,bo mam za darmo właśnie od tego znajomego. NIE MA ŻADNEGO EFEKTU ale że zawiera chlorellę,to stosuję niejako na oczyszczenie organizmu. skład linei detox:

l-karnityna
zielona herbata
chrom
chlorella
pokrzywa

sama widzisz,że poza l-karnityną,gdzie trzeba ćwiczyć dużo,żeby coś pomogła,nie ma Cię tam co odchudzić.ale wybór jest Twój.

a na rozstępy to może masaż oliwką z oliwek?

Edytowane przez _Asiaczek_
Czas edycji: 2012-05-30 o 09:56
_Asiaczek_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-05-30, 19:09   #8
asiulka111
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 11
Dot.: linead detox, linea classic pomogła którejś w szybkim zrzuceniu paru kilogramó

Ja nie wierzę w suplementy diety a właściwie to się ich boje. Nie ma żadnych wytycznych odnośnie składów. Możesz równie dobrze zazyć proszek do prania bo i tak tego nikt nie skontroluje. Pod tym względem polskie prawo ma duuuużą lukę.
asiulka111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-30, 20:26   #9
chemicalova
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 15
Wink Dot.: linead detox, linea classic pomogła którejś w szybkim zrzuceniu paru kilogramó

napisze tak moja kolezanka z pracy przy tym suplemencie diety schudla w 2 miesiace 10 kg oczywiscie przy codziennych cwiczeniach. jest ona dla mnie zywym dowodem ze to dziala!!! jednakze bez cwiczen i zdrowej diety rezultatow nie bedzie! jej efekty zmobilizowaly mnie do walki z zimowym tluszczykiem podkresle rowniez ze od 3 miesiecy regularnie chodze na silownie jednakze po spaleniu 3 kg waga jakby sie zatrzymala oczywiscie widac ze skore mam bardziej ujedrniona i boczki znikaja ale czy nie warto sobie troche pomoc?? postaram sie co tydzien informowac was czy u siebie widze rezultaty brania tego suplementu pamietajcie dziewczyny liczy sie silna wola i zaciete dazenie do celu
chemicalova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-31, 11:16   #10
_Asiaczek_
Rozeznanie
 
Avatar _Asiaczek_
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 586
Dot.: linead detox, linea classic pomogła którejś w szybkim zrzuceniu paru kilogramó

Cytat:
Napisane przez chemicalova Pokaż wiadomość
napisze tak moja kolezanka z pracy przy tym suplemencie diety schudla w 2 miesiace 10 kg oczywiscie przy codziennych cwiczeniach. jest ona dla mnie zywym dowodem ze to dziala!!! jednakze bez cwiczen i zdrowej diety rezultatow nie bedzie! jej efekty zmobilizowaly mnie do walki z zimowym tluszczykiem podkresle rowniez ze od 3 miesiecy regularnie chodze na silownie jednakze po spaleniu 3 kg waga jakby sie zatrzymala oczywiscie widac ze skore mam bardziej ujedrniona i boczki znikaja ale czy nie warto sobie troche pomoc?? postaram sie co tydzien informowac was czy u siebie widze rezultaty brania tego suplementu pamietajcie dziewczyny liczy sie silna wola i zaciete dazenie do celu
no według mnie to ona schudła od diety i ćwiczeń,a nie od linei. jako weteranka i testerka różnych suplementów twierdzę, że to wszystko pic na wodę i nabijanie kabzy firmom farmaceutycznym najlepiej chudnie się od solidnych ćwiczeń, takich aż do wylewania siódmych potów, bo tym sposobem podkręcasz maksymalnie przemianę materii, i w ten sposób nie trzeba się głodzić,a się chudnie
_Asiaczek_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-31, 22:46   #11
Lil_83
Raczkowanie
 
Avatar Lil_83
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 136
Dot.: linead detox, linea classic pomogła którejś w szybkim zrzuceniu paru kilogramó

Cytat:
Napisane przez _Asiaczek_ Pokaż wiadomość
no według mnie to ona schudła od diety i ćwiczeń,a nie od linei. jako weteranka i testerka różnych suplementów twierdzę, że to wszystko pic na wodę i nabijanie kabzy firmom farmaceutycznym najlepiej chudnie się od solidnych ćwiczeń, takich aż do wylewania siódmych potów, bo tym sposobem podkręcasz maksymalnie przemianę materii, i w ten sposób nie trzeba się głodzić,a się chudnie
Dziewczyno, to ma działać tak, żeby właśnie podtrzymać dietę. Mam wrażenie, że ty (razem z koleżankami) wzięliście Lineę za cud środek na schudnięcie i teraz się żalisz. Linea ma właśnie wspomóc dietę. TYLKO wspomóc, nic więcej.

Swoją drogą, na mnie też nie podziałały w ogóle niektóre suplementy, ale nie siedzę na forach i się nie żalę. Każdy musi dobrać sobie własny suplement. A pseudoporady i gadanie o zdrowej diecie i ćwiczeniach... Gdyby to było takie proste, nikt nie byłby otyły.

Edytowane przez Lil_83
Czas edycji: 2012-05-31 o 22:50
Lil_83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-01, 15:28   #12
czekliii
Raczkowanie
 
Avatar czekliii
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 74
Dot.: linead detox, linea classic pomogła którejś w szybkim zrzuceniu paru kilogramó

też stosowałam line jakiś czas temu, byłam bardzo zadowolona z efektów. Czułam się dobrze i pełna energi i nie miałam ochoty na podjadanie czy slodycze. Schudlam wtedy ok 5 kg w dwa tygodnie, ale dużo ćwiczyłam i oraniczylam jedzenie. Później kupiłam też line detox, ale efektów po niej nie było żadnych.
czekliii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-02, 17:58   #13
chemicalova
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 15
Dot.: linead detox, linea classic pomogła którejś w szybkim zrzuceniu paru kilogramó

Cytat:
Napisane przez _Asiaczek_ Pokaż wiadomość
no według mnie to ona schudła od diety i ćwiczeń,a nie od linei. jako weteranka i testerka różnych suplementów twierdzę, że to wszystko pic na wodę i nabijanie kabzy firmom farmaceutycznym najlepiej chudnie się od solidnych ćwiczeń, takich aż do wylewania siódmych potów, bo tym sposobem podkręcasz maksymalnie przemianę materii, i w ten sposób nie trzeba się głodzić,a się chudnie
ty tak twierdzisz...ze na tobie nie podzialala to nie znaczy ze komus nie pomoze...ona bardzo dlugo sie zmagala z tym aby schudnac i
zawsze wygladalo to tak ze chudla do 3 kg max a jak przerywala cwiczenia to wracala do poprzedniej wagi;/ postanowila sprobowac z suplementem i sa rezultaty waga sie nie zatrzymala jak poprzednio tylko bardziej spadala w dol
druga sprawa nikt tu nie mowi o glodowce tylko o zdrowej diecie a to jest wielka roznica
a trzecia sprawa kobiecie po 30stce z dwojka dzieci jest duzo trudniej schudnac niz mlodej 20sto latce z szybka przemiana materii
chemicalova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-04, 18:58   #14
chemicalova
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 15
Wink Dot.: linead detox, linea classic pomogła którejś w szybkim zrzuceniu paru kilogramó

minelo wlasnie 6 dni od kiedy zazywam linee detox i o dziwo uciekl mi 1 kg gdzie wczesniej przy samych cwiczeniach waga sie zatrzymala mysle ze ten suplement przy ostrym treningu dziala u mnie jak dopalacz zobaczymy jak to dalej bedzie wygladalo wiec jak obiecalam bede informowac
__________________
15.05.2012 78 kg
04.06.2012 75 kg
08.06.2012 74 kg i waga spada w dol
cel 65 kg
chemicalova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-05, 14:56   #15
sylwiaaa92
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 10
Dot.: linead detox, linea classic pomogła którejś w szybkim zrzuceniu paru kilogramó

mam nadzieję,że na mnie podziała też ćwicze i dodatkowo sie tym wspomagam
sylwiaaa92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-05, 15:17   #16
_Asiaczek_
Rozeznanie
 
Avatar _Asiaczek_
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 586
Dot.: linead detox, linea classic pomogła którejś w szybkim zrzuceniu paru kilogramó

chemicalova, specjalnie dla ciebie zacytuję klasyka: "głupich nie sieją,sami się rodzą"
_Asiaczek_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-05, 21:54   #17
chemicalova
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 15
Talking Dot.: linead detox, linea classic pomogła którejś w szybkim zrzuceniu paru kilogramó

Cytat:
Napisane przez _Asiaczek_ Pokaż wiadomość
chemicalova, specjalnie dla ciebie zacytuję klasyka: "głupich nie sieją,sami się rodzą"
a ja zacytuje specjalnie dla ciebie "ocen najpierw siebie zanim zaczniesz oceniac innych"
jezeli masz zamiar obrazac tutaj innych to najlepiej zmien forum na ktorym beda sobie ludzie pozwalac na takie traktowanie rozpieszczonych dziewuszek

---------- Dopisano o 22:54 ---------- Poprzedni post napisano o 22:45 ----------

Cytat:
Napisane przez sylwiaaa92 Pokaż wiadomość
mam nadzieję,że na mnie podziała też ćwicze i dodatkowo sie tym wspomagam
sylwiaaa92 mam nadzieje ze ci ten suplement podpasuje tak jak mi
tylko trzeba pamietac ze bez ciezkiej pracy nie bedzie efektow a to ma nas tylko wspomocnie warto sluchac osob ktore ten suplement wziely za cud w odchudzaniu przy czym siedzialy tylko na tylku i czekaly na rezultatya teraz sie zala na forach ze to oszustwo i obrazaja innych ludzi ktorym to pomaga...czysta zazdrosc
pisz czy widzisz jakies rezultaty po stosowaniu linei
__________________
15.05.2012 78 kg
04.06.2012 75 kg
08.06.2012 74 kg i waga spada w dol
cel 65 kg
chemicalova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-05, 22:51   #18
Lil_83
Raczkowanie
 
Avatar Lil_83
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 136
Dot.: linead detox, linea classic pomogła którejś w szybkim zrzuceniu paru kilogramó

Uwierzcie dziewczyny, nawet przy lekach na receptę ludzie siedzą na tyłkach i czekają na cud. I żalą się potem, że nie gubią kilogramów. A to nie tak działa.
Pozdrawiam wszystkie odchudzające się, ja już 11 kg za sobą

Poza tym, jak już pisałam, wypisywanie rzeczy typu "tylko zdrowe jedzenie i ruch" jest dla mnie śmieszne. Np. przy niedoczynności tarczycy to nic nie da. Zresztą, gdyby to było takie proste, nikt nie byłby otyły.
Ja odchudzam się co prawda teraz na innych tabletkach, ale efekty są i to się liczy, a nie teoretyzowanie.

Edytowane przez Lil_83
Czas edycji: 2012-06-06 o 13:22
Lil_83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-06, 09:37   #19
sylwiaaa92
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 10
Dot.: linead detox, linea classic pomogła którejś w szybkim zrzuceniu paru kilogramó

Okeeej dam znać jak będą jakieś efekty!
sylwiaaa92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-07, 18:06   #20
chemicalova
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 15
Dot.: linead detox, linea classic pomogła którejś w szybkim zrzuceniu paru kilogramó

owszem zgadzam sie w niektorych przypadkach to nic nie daje tak jak wspomnialas o tarczycy...ale ruch i dieta jest skierowana do absolutnie zdrowych
__________________
15.05.2012 78 kg
04.06.2012 75 kg
08.06.2012 74 kg i waga spada w dol
cel 65 kg
chemicalova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-08, 11:05   #21
chemicalova
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 15
Talking Dot.: linead detox, linea classic pomogła którejś w szybkim zrzuceniu paru kilogramó

dzisiaj waga pokazala 1 kg mniej mega szczesliwa
__________________
15.05.2012 78 kg
04.06.2012 75 kg
08.06.2012 74 kg i waga spada w dol
cel 65 kg
chemicalova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-29, 14:02   #22
Paulina132
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2
Dot.: linead detox, linea classic pomogła którejś w szybkim zrzuceniu paru kilogramó

Gorąco polecam!! dokładnie 9 miesięcy temu urodziłam synka i przez 8 miesięcy moja waga stała w miejscu 70kg miesiąc temu kupiłam Linee Detox i moja waga dzisiaj to 65,6. od tygodnia spada bardzo szybko nie wierzyłam, że kiedykolwiek uda mi się odzyskać wagę przed ciąży na razie jestem w połowie drogi do celu ale drugie opakowanie Linei detox i cel będzie osiągnięty
Paulina132 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-01, 09:16   #23
becia12345
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1
Dot.: linead detox, linea classic pomogła którejś w szybkim zrzuceniu paru kilogramó

A ile kosztuje jedno opakowanie tego produktu ?
__________________
Najlepsze na wszystko są algi
becia12345 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-03, 11:52   #24
Paulina132
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2
Dot.: linead detox, linea classic pomogła którejś w szybkim zrzuceniu paru kilogramó

ja zapłaciłam 36 zł w aptece "dbam o zdrowie" później się przekonałam ze to najwyższa cena na rynku bo w innych kosztuje 30 zł:P:P ale to i tak nie jest wygórowana cena w porównaniu z innymi cudami
Paulina132 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-13, 12:24   #25
MagdaM46
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 95
Dot.: linead detox, linea classic pomogła którejś w szybkim zrzuceniu paru kilogramó

próbowałam obu specyfików (oczywiście nie naraz) i niestety zero efektów
MagdaM46 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-17, 14:48   #26
Myszunia19
Zakorzenienie
 
Avatar Myszunia19
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 241
Dot.: linead detox, linea classic pomogła którejś w szybkim zrzuceniu paru kilogramó

ja biorę linee detox i zauważyłam efekty. a już na pewno dzięki niej mam o wiele mniejszy apetyt.
Myszunia19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:46.