Kosmetyki naturalne - Strona 130 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-09-01, 19:48   #3871
Soph
Zakorzenienie
 
Avatar Soph
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 17 053
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez Milik Pokaż wiadomość
Co polecacie zamówić na przebarwienia potrądzikowe? Czytałam dużo opinii, ale nie umiem się zdecydować :P

1. serum flavo c 8 % lub 15%
2. Zestaw - Serum antyoksydacyjne flavo+C15EF z biochemii urody http://www.biochemiaurody.com/sklep/serumferulicCE.html

3. czy samemu zrobić serum z mazideł? takie jak na tym filmiku od nissiax83 http://www.youtube.com/watch?v=4pVHsG4KIk4

4. czy Zestaw - Serum-olejek regulujący LEMON z biochemii?

A może coś innego polecacie? Będę wdzięczna za odpowiedzi

według mnie serum z wit. C a to czy gotowe, czy robione to już zależy od Twoich preferencji
__________________

Kontakt - zamówienia:
sophmineralnie@gmail.com
Arkusz rozliczeń: klik


Soph jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-01, 20:30   #3872
Milik
Raczkowanie
 
Avatar Milik
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 300
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez Soph Pokaż wiadomość
według mnie serum z wit. C a to czy gotowe, czy robione to już zależy od Twoich preferencji
ok, dzieki zamówię sobie z Biochemii urody. Mam nadzieję, że będzie dobre
Milik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-12, 10:50   #3873
tilel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 41
Dot.: Odp: Dot.: Kosmetyki naturalne

A naturalne balsamy albo mydła na wagę? Testował ktoś?
__________________

tilel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-14, 05:27   #3874
domisia1402
Raczkowanie
 
Avatar domisia1402
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 32
Smile Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Ja miałam bardzo problematyczną cerę (niski próg tolerancji na kosmetyki), zaskórniki, odwodnienie przy cerze tłustej. Stosowałam i stosuję 2 produkty AMB, LL regeneration gel i Rose Dew. Są rewelacyjne z przewagą rose dew i bardzo wydajne, to niby toniki o pojemności 150ml, a zachowują się jak serum. Osobiście nie potrzebuję kremów, gdy ich używam. Z podobnych produktów innych firm odkryłam Phenome serum głęboko nawilżające oraz od wczoraj mleczko Verima jedwab królewski `100ml. Szczerze polecam, takie rzeczy nie zapychają porów, a są na tyle konkretne, że zastępują krem, choć co do Verimy muszę się jeszcze upewnić w kwestii zapychania.
Korah, a czy ten fluid AMB rose dew nadaje się na dzień i pod makijaż?
Masz piękne paznokcie i skórki. Jakich lakierów używasz?

W mądrości swojej zapchałam sobie całą twarz i szyję olejem kokosowym i teraz mam duży kłopot - polecicie jakieś "odpychacze"?

Natomiast z moich najnowszych odkryć polecam tusz do rzęs korres z ziemią wulkaniczną - efekt podobny do Max Factora 2000 kalorii, a skład nieporównywalnie lepszy. No i się nie osypuje. Cena w sephorze odstrasza, ale w promocji to całkiem dobry zakup.

Edytowane przez domisia1402
Czas edycji: 2013-09-14 o 05:35
domisia1402 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-14, 08:16   #3875
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 696
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez tilel Pokaż wiadomość
A naturalne balsamy albo mydła na wagę? Testował ktoś?
Ale jaką firmę masz na myśli, bo nie wszystkie są naturalne? Ja testowałam w mydlarni u Franciszka masła na wagę, są super, ale na 100% natury nie ma co liczyć, w dodatku składów nie znajdziesz, to samo z ich kolorowymi mydłami.

Cytat:
Napisane przez domisia1402 Pokaż wiadomość
Korah, a czy ten fluid AMB rose dew nadaje się na dzień i pod makijaż?
Masz piękne paznokcie i skórki. Jakich lakierów używasz?

W mądrości swojej zapchałam sobie całą twarz i szyję olejem kokosowym i teraz mam duży kłopot - polecicie jakieś "odpychacze"?

Natomiast z moich najnowszych odkryć polecam tusz do rzęs korres z ziemią wulkaniczną - efekt podobny do Max Factora 2000 kalorii, a skład nieporównywalnie lepszy. No i się nie osypuje. Cena w sephorze odstrasza, ale w promocji to całkiem dobry zakup.
Miałam na myśli nie fluid tylko Lotion, genialnie się nadaje

Lakierów mam dość sporą kolekcję, raczej tańsze, ostatnio zakochałam się w piaskowych formułach Golden Rose i Adosa. które właśnie mam na tych fotkach. Nie lubię praktycznie żadnych lakierów marek dostępnych w Rossmannie. Chociaż nie wszystko testowałam. Raczej wybieram małe drogerie i marki polskie.

Z odpychaczy to na pewno mogę polecić glinki, peelingi samorobione oraz maseczkę aspirynową.
Korah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-15, 06:40   #3876
Sicilia
Zadomowienie
 
Avatar Sicilia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 621
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Ale jaką firmę masz na myśli, bo nie wszystkie są naturalne? Ja testowałam w mydlarni u Franciszka masła na wagę, są super, ale na 100% natury nie ma co liczyć, w dodatku składów nie znajdziesz, to samo z ich kolorowymi mydłami.
Dokładnie tak Jedno masło z mydlarni u Franciszka niestety mnie uczuliło. Za to usłyszałam tam dobrą wiadomość na temat mydeł Aleppo (są na pewno naturalne). Ze względu na wojnę w Syrii przenoszą produkcję do Jordanii. Miejmy więc nadzieję, że nie zabraknie ich w sklepach
__________________
Reklama kosmetyków na mnie nie działa, dopiero lista składników

naturalnie proste
Sicilia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-15, 11:50   #3877
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 696
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez Sicilia Pokaż wiadomość
Dokładnie tak Jedno masło z mydlarni u Franciszka niestety mnie uczuliło. Za to usłyszałam tam dobrą wiadomość na temat mydeł Aleppo (są na pewno naturalne). Ze względu na wojnę w Syrii przenoszą produkcję do Jordanii. Miejmy więc nadzieję, że nie zabraknie ich w sklepach
To jest straszne, co się tam dzieje
Korah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-09-16, 12:02   #3878
betty0502
Wtajemniczenie
 
Avatar betty0502
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 864
GG do betty0502
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez Sicilia Pokaż wiadomość
Dokładnie tak Jedno masło z mydlarni u Franciszka niestety mnie uczuliło. Za to usłyszałam tam dobrą wiadomość na temat mydeł Aleppo (są na pewno naturalne). Ze względu na wojnę w Syrii przenoszą produkcję do Jordanii. Miejmy więc nadzieję, że nie zabraknie ich w sklepach
Mydło Aleppo jest super
betty0502 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-21, 08:08   #3879
Sicilia
Zadomowienie
 
Avatar Sicilia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 621
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez inez505 Pokaż wiadomość
a czy możecie polecić naturalny ekologiczny podkład który będzie średnio kryjący do cery mieszanej z tendencją do tłustej. Używam teraz AMB ale on jest słabo kryjący. Matuje dobrze i ogólnie jestem z niego zadowolona ale chętnie sprawdzę jakiś inny.
Fajny i nie za mocno kryjący jest krem koloryzujący Pat&Rub dostępny w Sephorze. Nie jest jednak tani (kosztuje ok. 100 zł). Podkładów w płynie czy kremie jest mało na rynku. Dużo większy wybór znajdziesz wsród podkładów mineralnych, ale tu musisz się przekonać do sypkiej konsystencji.
__________________
Reklama kosmetyków na mnie nie działa, dopiero lista składników

naturalnie proste
Sicilia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-21, 08:56   #3880
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez inez505 Pokaż wiadomość
[/COLOR]a czy możecie polecić naturalny ekologiczny podkład który będzie średnio kryjący do cery mieszanej z tendencją do tłustej. Używam teraz AMB ale on jest słabo kryjący. Matuje dobrze i ogólnie jestem z niego zadowolona ale chętnie sprawdzę jakiś inny.
przyjrzyj się firmie lavera, so'bio, living nature.
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-22, 08:31   #3881
domisia1402
Raczkowanie
 
Avatar domisia1402
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 32
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Ale jaką firmę masz na myśli, bo nie wszystkie są naturalne? Ja testowałam w mydlarni u Franciszka masła na wagę, są super, ale na 100% natury nie ma co liczyć, w dodatku składów nie znajdziesz, to samo z ich kolorowymi mydłami.



Miałam na myśli nie fluid tylko Lotion, genialnie się nadaje

Lakierów mam dość sporą kolekcję, raczej tańsze, ostatnio zakochałam się w piaskowych formułach Golden Rose i Adosa. które właśnie mam na tych fotkach. Nie lubię praktycznie żadnych lakierów marek dostępnych w Rossmannie. Chociaż nie wszystko testowałam. Raczej wybieram małe drogerie i marki polskie.

Z odpychaczy to na pewno mogę polecić glinki, peelingi samorobione oraz maseczkę aspirynową.
Korah, wielkie dzięki Mina mojego ukochanego bezcenna, kiedy o 21 w zeszłą sobotę wyruszyłam po aspirynę do apteki. Maseczka działa Po dwóch użyciach widzę już delikatne efekty oczyszczenia buzi.
Lotion AMB świetnie współgra z moją buzią. Fakt. faktem jestem przyzwyczajona do do treściwszych kremów i odczuwam mały niedosyt. Pracuję nad tym, bo jednak widzę, że mi służy i wcale mi nic "cięższego" nie jest potrzebne.

Z mydeł naturalnych polecam mydła firmy faith in nature, przywiozłam ich sobie 6 z UK. W Polsce ich jeszcze nie widziałam. Kosztują ok. 2 funty. Warto zwrócić uwagę na składy, bo zdarzają się (rzadko, bo rzadko, ale są) nie do końca naturalne dodatki. Mydła są mega wydajne - używam ich do codziennych kąpieli pod prysznicem - kostka wystarcza na ok. 2,5 miesiąca - przy namydlaniu całego ciała. Działają na skórę neutralnie tzn. ani nie nawilżają, ani nie wysuszają. Pachną przyjemnie. Używałam też do mycia twarzy i nie było problemów.
Fajne mydła ma polska mydlarnia Lawendowa Farma: cudów nie robią, ale miło się ich używa. Wydajność przeciętna. Zachwalane Aleppo działało podobnie jak wszystkie inne testowane przeze mnie mydła, ale ze względu na to, że było właśnie tak zachwalane to byłam rozczarowana.
Mydeł, których nie polecam, ze względu na ich niską wydajność są mydła GoodKaarma. Pachną cudownie, ale co z tego, skoro wystarczają na chwilę (2-3 tygodnie).

Co do podkładów naturalnych też poszukuję swojego ideału:
Testowałam już mnóstwo podkładów mineralnych (Meow, Lily Lolo, EDM, Blushe, Pixie, Annabelle minerals) i fluidów (Lavera, Logona, AMB, So'Bio) i na razie nie znalazłam takiego, który by krył jednocześnie nie robiąc maski na twarzy, do tego matowił, nie spływał i nie ciemniał.
So'bio kryje najlepiej ze wszystkich testowanych podkładów, ale ma dużo "ale". Główny problem z tym kremem BB to to, że nie matuje i "spływa" z twarzy. No i brudzi. Napisałam jego recenzję, więc zachęcam do przeczytania.
Przymierzam się do living nature, ale te które znalazłam mają datę przydatności do 31.12.2013 r. więc czekam na świeżą partię.

Edytowane przez domisia1402
Czas edycji: 2013-09-22 o 08:37
domisia1402 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-22, 08:37   #3882
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Kosmetyki naturalne

Domisia, mydła i inne produkty faith in nature są w pl dostępne od dawna
Z minerałów spróbuj lauressa, mi odpowiada najbardziej.
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-22, 09:49   #3883
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 696
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez domisia1402 Pokaż wiadomość
Korah, wielkie dzięki Mina mojego ukochanego bezcenna, kiedy o 21 w zeszłą sobotę wyruszyłam po aspirynę do apteki. Maseczka działa Po dwóch użyciach widzę już delikatne efekty oczyszczenia buzi.
Lotion AMB świetnie współgra z moją buzią. Fakt. faktem jestem przyzwyczajona do do treściwszych kremów i odczuwam mały niedosyt. Pracuję nad tym, bo jednak widzę, że mi służy i wcale mi nic "cięższego" nie jest potrzebne.

Z mydeł naturalnych polecam mydła firmy faith in nature, przywiozłam ich sobie 6 z UK. W Polsce ich jeszcze nie widziałam. Kosztują ok. 2 funty. Warto zwrócić uwagę na składy, bo zdarzają się (rzadko, bo rzadko, ale są) nie do końca naturalne dodatki. Mydła są mega wydajne - używam ich do codziennych kąpieli pod prysznicem - kostka wystarcza na ok. 2,5 miesiąca - przy namydlaniu całego ciała. Działają na skórę neutralnie tzn. ani nie nawilżają, ani nie wysuszają. Pachną przyjemnie. Używałam też do mycia twarzy i nie było problemów.
Fajne mydła ma polska mydlarnia Lawendowa Farma: cudów nie robią, ale miło się ich używa. Wydajność przeciętna. Zachwalane Aleppo działało podobnie jak wszystkie inne testowane przeze mnie mydła, ale ze względu na to, że było właśnie tak zachwalane to byłam rozczarowana.
Mydeł, których nie polecam, ze względu na ich niską wydajność są mydła GoodKaarma. Pachną cudownie, ale co z tego, skoro wystarczają na chwilę (2-3 tygodnie).

Co do podkładów naturalnych też poszukuję swojego ideału:
Testowałam już mnóstwo podkładów mineralnych (Meow, Lily Lolo, EDM, Blushe, Pixie, Annabelle minerals) i fluidów (Lavera, Logona, AMB, So'Bio) i na razie nie znalazłam takiego, który by krył jednocześnie nie robiąc maski na twarzy, do tego matowił, nie spływał i nie ciemniał.
So'bio kryje najlepiej ze wszystkich testowanych podkładów, ale ma dużo "ale". Główny problem z tym kremem BB to to, że nie matuje i "spływa" z twarzy. No i brudzi. Napisałam jego recenzję, więc zachęcam do przeczytania.
Przymierzam się do living nature, ale te które znalazłam mają datę przydatności do 31.12.2013 r. więc czekam na świeżą partię.
Bardzo się cieszę, że maseczka pomogła, a lotion jest leciutki, cera na pewno musi się do niego przyzwyczaić, przestawić, na pewno trochę Ci się unormuje za jakiś czas i nie będzie już wołała o picie. Oczywiście warto też czasem tak doraźnie położyć na twarz coś treściwszego, u mnie to jest raz w tygodniu No i oczyszczanie, dobrze się pozbyć wszystkiego, co ściąga i wysusza skórę, zastąpić delikatnymi myjadełkami i tonikami. Co do mydeł uwielbiam (nawet do twarzy używam co parę dni), a faith in nature od dawna mam na liście chciejstw
Korah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-28, 09:56   #3884
domisia1402
Raczkowanie
 
Avatar domisia1402
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 32
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Domisia, mydła i inne produkty faith in nature są w pl dostępne od dawna
Z minerałów spróbuj lauressa, mi odpowiada najbardziej.
Anula_ga - znalazłam Na razie mam jeszcze 5 kostek, więc nie będę szaleć
Gdzie kupujesz podkłady Lauress? Jeśli bezpośrednio u nich to ile płacisz za wysyłkę?

Korah, czy krem Verimy zapycha? Jak testy? Bo właśnie znalazłam produkty tej firmy w promocji i się zastanawiam.

Dziewczyny dziękuję za wszystkie porady Buzia jest w coraz lepszej kondycji
domisia1402 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-28, 11:42   #3885
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez domisia1402 Pokaż wiadomość
Anula_ga - znalazłam Na razie mam jeszcze 5 kostek, więc nie będę szaleć
Gdzie kupujesz podkłady Lauress? Jeśli bezpośrednio u nich to ile płacisz za wysyłkę?

Korah, czy krem Verimy zapycha? Jak testy? Bo właśnie znalazłam produkty tej firmy w promocji i się zastanawiam.

Dziewczyny dziękuję za wszystkie porady Buzia jest w coraz lepszej kondycji

lauress tylko na stronie producenta
cena wysyłki zależy od ilości zamówionych produktów, nie pamiętam dokładnie.
przy paru samplach chyba poniżej 10 $, przy pełnych wymiarach i większej liczbie sampelków kilkanaście.
Z verimy popatrz na aloesowe mleczko do twarzy - jest go 100ml, cudnie nawilża. Szczerze polecam
Promocje w którym sklepie masz na myśli?
Prawdziwie cudna promocja to była na minejo za mleczko i tonik jedwab królewski zapłaciłam łącznie 10 zł
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-28, 16:51   #3886
domisia1402
Raczkowanie
 
Avatar domisia1402
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 32
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Promocje w którym sklepie masz na myśli?
Prawdziwie cudna promocja to była na minejo za mleczko i tonik jedwab królewski zapłaciłam łącznie 10 zł
Anula_ga promocja jest obecnie w Skarbcu Natury - też ich poznałam dzięki Tobie i jestem bardzo zadowolona. Nie jest to taka promocja jak w minejo, ale zawsze to coś.
domisia1402 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-28, 16:59   #3887
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez domisia1402 Pokaż wiadomość
Anula_ga promocja jest obecnie w Skarbcu Natury - też ich poznałam dzięki Tobie i jestem bardzo zadowolona. Nie jest to taka promocja jak w minejo, ale zawsze to coś.
wyprzedaże w stylu minejo to rzadkie okazy i nie do końca powtarzalne
promocje na skarbcu natury widziałam sklep cudny! serio, serio
zwróć tylko uwagę na daty ważności nie musisz się ich trzymac dosłownie no ale też bez przesady...
verimę bierz - warto
a coś konkretnego sobie od nich upatrzyłaś?
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-28, 19:26   #3888
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 696
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez domisia1402 Pokaż wiadomość
Korah, czy krem Verimy zapycha? Jak testy? Bo właśnie znalazłam produkty tej firmy w promocji i się zastanawiam.

Dziewczyny dziękuję za wszystkie porady Buzia jest w coraz lepszej kondycji
Nie mam kremu, tylko mleczko aloesowe, na razie mnie nie zapycha, ale nie używam codziennie. Jest ok, nie żałuję zakupu (wybawia z opresji, fajne na dzień, buzia się nie świeci od niego), Na promocji myślę, że warto , aczkolwiek nie pieję z zachwytu, jest po prostu dobre, nie mówię, że zaraz jakiś tam hit. Natomiast kremów Verimy się osobiście boję, raczej nie dla mnie.


Korah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-07, 08:01   #3889
mentha
Zadomowienie
 
Avatar mentha
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 247
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość

Z verimy popatrz na aloesowe mleczko do twarzy - jest go 100ml, cudnie nawilża. Szczerze polecam
Promocje w którym sklepie masz na myśli?
Prawdziwie cudna promocja to była na minejo za mleczko i tonik jedwab królewski zapłaciłam łącznie 10 zł
Z tą Verimą to jest ciekawa historia. W asortymencie Synesis można znaleźć rzeczy o bardzo podobnych, a może nawet identycznych składach. Nawet słoiczki mają zbliżoną stylistykę.

http://skarbiec-natury.pl/pl/p/Masec...RDE-MINZE/2507
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...lecznicza.html


http://skarbiec-natury.pl/pl/p/Krem-...ENERATION/2498
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...lecznicza.html
mentha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-07, 08:44   #3890
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez mentha Pokaż wiadomość
Z tą Verimą to jest ciekawa historia. W asortymencie Synesis można znaleźć rzeczy o bardzo podobnych, a może nawet identycznych składach. Nawet słoiczki mają zbliżoną stylistykę.

http://skarbiec-natury.pl/pl/p/Masec...RDE-MINZE/2507
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...lecznicza.html


http://skarbiec-natury.pl/pl/p/Krem-...ENERATION/2498
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...lecznicza.html
składy faktycznie pięknie wyłapałaś
co do opakowań dla mnie są całkiem inne, jedyne podobieństwo, że mają białą dolną część nadruk, kształt przykrywki i ogólny odbiór całkiem inne - verima kształty miękkie, owalne, synesis kanciaste.
no ale każdy ma swój punkt widzenia

szkoda, że ceny tak bardzo podobne bo chętnie bym przywitała niższe ceny za prawie identyczny skład
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-07, 08:54   #3891
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
składy faktycznie pięknie wyłapałaś
co do opakowań dla mnie są całkiem inne, jedyne podobieństwo, że mają białą dolną część nadruk, kształt przykrywki i ogólny odbiór całkiem inne - verima kształty miękkie, owalne, synesis kanciaste.
no ale każdy ma swój punkt widzenia

szkoda, że ceny tak bardzo podobne bo chętnie bym przywitała niższe ceny za prawie identyczny skład
składy faktycznie podobne ale opakowania jak dla mnie inne.

Anula, minejo nas tak rozpieściło tamtą wyprzedażą, że teraz trudno nam będzie dogodzić
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-07, 09:08   #3892
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
składy faktycznie podobne ale opakowania jak dla mnie inne.

Anula, minejo nas tak rozpieściło tamtą wyprzedażą, że teraz trudno nam będzie dogodzić
co prawda to prawda
minejo zawyżyło poprzeczkę, ale myślę, że chętnie przyjmiemy próby dorównania im
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-07, 09:26   #3893
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
co prawda to prawda
minejo zawyżyło poprzeczkę, ale myślę, że chętnie przyjmiemy próby dorównania im


czytałaś o tym, że Beautea organic ma balsamy o zapachu herbat? cena 29,99 zł.
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-07, 09:28   #3894
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość


czytałaś o tym, że Beautea organic ma balsamy o zapachu herbat? cena 29,99 zł.
tak, aczkolwiek starałam się tego nie widzieć
na razie sobie w mawiam, że w wawie na pewno ich nie ma
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-07, 09:31   #3895
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
tak, aczkolwiek starałam się tego nie widzieć
na razie sobie w mawiam, że w wawie na pewno ich nie ma
jeśli te balsamy pachną tak jak ich mydełka to ty jako miłośniczka zapachów herbaty powinnaś je przetestować
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-07, 09:33   #3896
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
jeśli te balsamy pachną tak jak ich mydełka to ty jako miłośniczka zapachów herbaty powinnaś je przetestować
nie ułatwiasz
a wąchałaś inne ich produkty herbaciane czy tylko mydła??????
jak będziesz to niuchnij za mnie
__________________

Edytowane przez anula_ga
Czas edycji: 2013-10-07 o 09:35
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-07, 09:39   #3897
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
nie ułatwiasz
a wąchałaś inne ich produkty herbaciane czy tylko mydła??????
jak będziesz to niuchnij za mnie
tylko mydełka, bo można powąchać, reszty nie otwieram
Jednak coś czuję, że te produkty będą na promocji, podobnie jak pure living, bo ceny wysokie a chętnych brak.
jak będę na promocji, to sama się skuszę
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-07, 09:57   #3898
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
tylko mydełka, bo można powąchać, reszty nie otwieram
Jednak coś czuję, że te produkty będą na promocji, podobnie jak pure living, bo ceny wysokie a chętnych brak.
jak będę na promocji, to sama się skuszę
ja mam parę balsamów na stanie, a kiepsko mi idzie ich używanie oczywiście chętnie bym kupiła kolejny ale na razie resztki rozsądku biorą górę...
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-07, 10:02   #3899
mentha
Zadomowienie
 
Avatar mentha
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 247
Dot.: Kosmetyki naturalne



Bo ja jestem roztargniona. Zdjęcie w KWC jest nieaktualne. Słoiczki takie same, a reszta bardziej... luksusowa.


Dziewczęta, czym smarujecie skórę wokół oczu?

Ostatnio używam AA Eco i specyfików aptecznych. JEST NIEDOBRZE.
mentha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-07, 10:04   #3900
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
ja mam parę balsamów na stanie, a kiepsko mi idzie ich używanie oczywiście chętnie bym kupiła kolejny ale na razie resztki rozsądku biorą górę...
ja na 1 balsam dostałam zakaz
powiedziano, że tak intensywanie pachnie po nim cały dom, że ich to drażni. mogę tylko używać, jak nikogo nie ma i na wyjazdach.
to urban rituelle miód i kokos
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-03-09 09:32:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:15.