Gazety o sztuce (rysowaniu) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Rękodzieło: szydełkowanie, biżuteria DIY, makramy i inne

Notka

Rękodzieło: szydełkowanie, biżuteria DIY, makramy i inne Forum dla osób, które lubią tworzyć coś własnymi rękami. Miejsce dla początkujących oraz zaawansowanych. Rozmawiamy o rękodziele i DIY.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-05-15, 16:51   #1
aagusiaa91
Raczkowanie
 
Avatar aagusiaa91
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Chojnice
Wiadomości: 71
GG do aagusiaa91
Post

Gazety o sztuce (rysowaniu)


Mam pytanie: Czy może zna któraś z Was jakieś gazetki o sztuce dokładnie o rysowaniu żeby pouczyć się rysowania we własnym zakresie bo dzisiaj byłam zapisać się na kółko plastyczne, ale już nie można ...dopiero od września, a bardzo się tym interesuję...
aagusiaa91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-15, 17:22   #2
Dorka__00
Zadomowienie
 
Avatar Dorka__00
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 920
GG do Dorka__00
Dot.: Gazety o sztuce (rysowaniu)

ja mam kilka zeszycikow "praktycznego kursu rysunku i malarstwa" - ale jedyny ciekawy to o robieniu witrazy. nie wiem czy ta gazetka jest jeszcze wydawana ale prawde mowiac to nie polecam..- i gazety trudno jest sie czegos nauczyc,,zregoly rysunki ta tam bardzi sztywne jest kilka dobrych ksiazek o proporcjach ciala czy perspektywie - predzej by ci to polecila - jesli nie mozesz isc na kury - bo jednak zywa dyskusja z kims kto dobrze rysuje jest najlepsza .. mozesz tez probowac kopiowac dobre znane dziela - w koncu tak uczyli sie niektorzy mistrzowie
Dorka__00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-15, 20:57   #3
SophieNeveu
Rozeznanie
 
Avatar SophieNeveu
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 565
Dot.: Gazety o sztuce (rysowaniu)

Ja kupowałam kiedyś "Kurs malowania i rysunku", nawet niezła gazetka, tylko trzeba było kupowac po kolei. Ja po kilku pierwszych numerach przestałam (czego bardzo żałuję). Nie wiem, czy jeszcze to jest, bo kupowałam tak jakos w tamtym roku.
SophieNeveu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-15, 21:31   #4
aagusiaa91
Raczkowanie
 
Avatar aagusiaa91
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Chojnice
Wiadomości: 71
GG do aagusiaa91
Post Dot.: Gazety o sztuce (rysowaniu)

Dzięki za odpowiedzi - poszukam tej gazetki . Chciałam kupić sobie jakąś książkę, oglądałam w księgarni, ale w tym miesiącu niestety mam brak funduszy hehe. Szkoda, że nie mogę chodzić na to kółko...no ale cóż...za późno się o nim dowiedziałam...jeszcze spróbuję pogadać z moją sąsiadką zdawała na studia plastyczne...może pożyczy mi jakąś książkę i ją sobie skesruje
aagusiaa91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-15, 22:55   #5
Wróbelek
Rozeznanie
 
Avatar Wróbelek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Katowice/Zabrze
Wiadomości: 557
GG do Wróbelek
Dot.: Gazety o sztuce (rysowaniu)

Już nie ma, mnie się udało skompletować cały. Mam też książkę o rysowaniu ale przyznam żę raczej z niej nie korzystam. Jednak ten kurs bardziej mi podpasował i wskazówki w nim zawarte.
__________________
różności
decoupage
karteczki
malowane szkło

Wróbelek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Rękodzieło: szydełkowanie, biżuteria DIY, makramy i inne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:39.