c hciałabym wyglądać wyjątkowo, inaczej ... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-08-28, 18:41   #1
bambi25
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 23
Red face

c hciałabym wyglądać wyjątkowo, inaczej ...


Chciabym zmienić swój styl. Mam dziwną fryzurę - pasemka na moich naturalnych ciemnych włosach. Chciałabym wyglądać ładnie, mieć jakąś super fryzurę, okulary, makijaż. Myję głowę codziennie i boję się odważnych kolorów żeby szybko nie płowiały. Potrzebuję pomocy!!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00947.JPG (27,7 KB, 91 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00948.JPG (27,5 KB, 125 załadowań)
bambi25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-30, 11:31   #2
Ewcia17
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 266
Ja mysle ze tak: zapuść brwi bo troche wyskubane, jezeli chcesz nosic okulary to musisz miec troszke mocniejszy makijaz oka, no to przede wszystkim tusz i jakis cien:moze beż..A wlosy to moze jakis złoty bond albo jasny rudy??Usta to tylko blyszczyk raczej niz ciemniejszego. To chyba tyle
Pozdrawiam

Zapomnialam dodac zloty bond albo jasny rudy(to chyba by bylo to!) to raczej powiinny byc jako pasemka bo calosc to chyba za blado by bylo

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2007-09-13 o 17:58 Powód: post pod postem
Ewcia17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-30, 12:17   #3
truskaffka
Zakorzenienie
 
Avatar truskaffka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: abc
Wiadomości: 4 294
a ja Tobie bym zaproponowala moze lekka grzywke na skos zeby pare kosmykow bylo na czole i zeby cos sie dzialo...bo teraz jest spokojnie strasznie.. na calosci bym porobila pazurki....co do koloru...to moze jednak w druga strone?! ja bym poszla jednak w ciemy..jakas czekolade jesli boisz sie ze kolor wyplowieje to uzywaj speclajnych szamponow do wlosow farbowanych


co do makijazu- podkreslaj oko!!!! kolory- brazy, bez, zloto, kolory piaskowe. tusz do rzes, kredka.
podklad, i odrobina rozu na policzki zeby troche ozywic cere co do koloru szminek czy blyszczykow to juz Twoja indywidulana sprawa zalezy w czym sie czujesz dobrze

propozycje fryzur:

jeszcze jedna znalazlam: mam nadzieje, ze cos Ci przypadnie do gustu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (2,0 KB, 380 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3c3579c8d33af8c8d661515fc863bda5_thumb.jpg (2,3 KB, 383 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 95635c30676da68d31694bad07263aa3_thumb.jpg (2,2 KB, 377 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg b0aa4021732d938eb562a72d2b2c8d14_thumb.jpg (2,3 KB, 383 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg images.jpg (2,6 KB, 376 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg imageshh.jpg (1,6 KB, 381 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg m9.jpg (5,4 KB, 4 załadowań)
__________________
(..) did you ever know
there's a light inside your bones
the hope that you can't hide
and it teases you every night (..)

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2007-09-13 o 17:58
truskaffka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-30, 12:34   #4
kalija
Zadomowienie
 
Avatar kalija
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 614
Dot.: c hciałabym wyglądać wyjątkowo, inaczej ...

Masz ładne oczy, usta i z tego co widzę śliczną cere musisz to tylko podkreślić. Na Twoim miejscu postawiłabym na dobry tusz konieczie czarny mocno podkreślający oko-przy ciemnych teńczówkach rzęsy ładnie wyglądają, gdy są wręcz teatralnie długie. Cienie to już zależy jak lubisz.. choć mi przy brązowyh oczach niesamowicie podobają się zielone cienie ale to też zależy od kolorów ubranka-make u musi być spójny z resztą. Poeksperymentuj-kup kilka kolorówek na bazarku i popróbuj a jak już znajdziesz swoje kolory to będziesz mogła zainwestować w dobre i trwałe kosmetyki. Jak wkleisz fotki to podpowiemy Ci w czym dobrze a w czym raczej nie.

Druga sprawa to włosy-wydają się zaniedbane i nieuczesane. Chodzisz tak na codzień? Szczerze mówiąc, to nie widać za bardzo nawet ich cięcia. Wydaje mi się, że masz przy Twojej karnacji niezbyt dobrze wyglądają mocno rozjaśnione pasemkami włosy-co najwyżej kilka refleksów i to w kolorze złotym, miodowym. Widziałabym Cię pofarbowaną karmelkiem i we fryzurce jaką wkleiłam niżej
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ellen.jpg (37,9 KB, 12 załadowań)
kalija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-30, 17:47   #5
ana maria
Raczkowanie
 
Avatar ana maria
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: moje małe niebo...
Wiadomości: 166
Dot.: c hciałabym wyglądać wyjątkowo, inaczej ...

ja mimo wszystko nie polece ci ani blondu ani czerni.jak tylko na ciebie spojrzalam to wpadł mi do głowy tylko jeden kolor:RUBINOWY,z delikatnymi jasniejszymi pasemkami.
nie bój sie zmian,a kolorek nie zblaknie jak bedziesz uzywac odpowiednich szamponów i odzywek do włosów.naprawde warto spróbowac.
masz bardzo ładną cerę.polecam ci okularki,jakos ladniej w nich wygladasz,ale niech oprawki beda bardziej wyraziste(dopasowne do koloru włosów-nie musza byc czerwone!).
a do tego wszystkiego na powiekach kolory łososiowy i brązy,ewentualnie grafity(na wieczorne wyjscia).papa
ana maria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-10, 09:30   #6
bambi25
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 23
Dot.: chciałabym wyglądać wyjątkowo, inaczej ...

Dziękuję Wam wszystkim za podpowiedzi, ale teraz to już mam kompletny mętlik w głowie, gdyż każda z Was proponuje mi coś innego - rudy, koniak, złoty blond, czekolada?Co wybrać?Narazie kupiłam okularki - bordowe i jestem bardzo zadowolona!Ale jeżeli chodzi o włosy to jeszcze nie wiem!Może coś jeszcze mi podpowiecie?
bambi25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-13, 14:26   #7
gosiaczek94@buziaczek.pl
Zadomowienie
 
Avatar gosiaczek94@buziaczek.pl
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 221
Dot.: c hciałabym wyglądać wyjątkowo, inaczej ...

ja bym proponowała tak ciepły odcien brązu i grzyweczke na skos, inny kolor i kształt oprawek okularów np złoty ...
__________________
gosiaczek94@buziaczek.pl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-09-14, 14:57   #8
brzoooza88
Raczkowanie
 
Avatar brzoooza88
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 470
Dot.: c hciałabym wyglądać wyjątkowo, inaczej ...

Cytat:
Napisane przez Ewcia17 Pokaż wiadomość
Ja mysle ze tak: zapuść brwi bo troche wyskubane,
tak tak. zgadzam sie

jeszcze postawiłabym na tusz do rzes podkrecajacy

okularki bordowe?
koniecznie wkejaj fotke
chcemy to zobaczyc
prawda, Wizazanki?
__________________
Tak! Tak! Cały czas zapuszczam włosy!



Atif Aslam - Tere Bin
Atif Aslam - Pehli Nazar Mein


brzoooza88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:37.