Który puder mineralny w kamieniu polecacie? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-07-23, 17:41   #1
Selavie
Rozeznanie
 
Avatar Selavie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 762
Question

Który puder mineralny w kamieniu polecacie?


Hej Ciągle szukam tego idealnego, mineralnego pudru. Miałam już Everyday Minerals i Bare Minerals Loreala, ale były bardzo nietrwałe - ścierały mi się z twarzy po kilku godzinach. Następnie kupiłam Almost Powder Clinique - trwałość co prawda lepsza, ale nie słabe krycie - dużo słabsze niż w wyżej wymienionych pudrach. No i cena 135zł, podczas gdy pudełko starczyło mi na niewiele ponad miesiąc. Jakie pudry mineralnie możecie mi polecić? Zależy mi na dobrym kryciu i trwałości. Będę wdzięczna za wszystko, bo już nie wiem co mam kupić. Ważne, żeby był w kamieniu, bo te sypkie brudzą mi całą łazienke i ciuchy przy nakładaniu ;/
Selavie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-25, 12:01   #2
madzialena_1989
Raczkowanie
 
Avatar madzialena_1989
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 92
Dot.: Który puder mineralny w kamieniu polecacie?

Clinique starczał Ci na jeden miesiąc? I mówisz, że słabo kryła? To niezłe masz oczekiwania mnie starczał na trzy do czterech miesięcy i krył idealnie. Zrezygnowałem z niego, bo kruszył się kiedy było go mało w pudełku. Teraz kupuje pudle mineralny z Mac'a. Jest na płytce z tarapaty, więc można go zużyć całego i się nie rozpadnie. Dobrze kryje, ale nie wiem czy Cię zadowoli. Puder z Clinigue i z Mac'a nie zastępuje podkładu, więc stosuje się go na coś... Jeśli chcesz czegoś co kryje samodzielnie polecam Bare Minerals, było dostępne w sephor'ze, nie wiem jak teraz.
__________________
21.06.2014
madzialena_1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-26, 07:06   #3
Selavie
Rozeznanie
 
Avatar Selavie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 762
Dot.: Który puder mineralny w kamieniu polecacie?

Bare Minerals z tego, co pamiętam też jest sypkie Ja nie używam w ogóle podkładu, ze względu na zalecenia dermatologa. Bardzo bym chciała móc kupić sobie fluid, ale niestety jedyne co mogę nałożyć na twarz to właśnie puder. Jeśli chodzi o Clinique, starczył na 1,5 miesiąca, ponieważ to był mój jedyny kosmetyk. Mam też trądzikową cerę w trakcie rocznej kuracji retinoidami, więc potrzebuję dobrego krycia. W porównaniu do pudru Loreala, śmiem twierdzić , że Clinique nie kryje w ogóle ) Dziękuję za polecenie tego z Maca, zastanawiam się czy faktycznie jest mineralny czy to tylko taki chywyt marketingowy.
Selavie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-27, 17:47   #4
madzialena_1989
Raczkowanie
 
Avatar madzialena_1989
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 92
Dot.: Który puder mineralny w kamieniu polecacie?

Nie mam niestety teraz ulotki od pudru Mac'a, żeby sprawdzić prawdziwość jego mineralności generalnie to... w sumie clinique krył lepiej, ale wkurzało mnie to, że się rozpadał w połowie opakowania i pieniądze wydawałam w związku z tym na marne.
Rozumiem, że sypkie brudzi, ale tamte podkłady z bare minerals są genialne, kryją znakomicie, nie robiąc maski. Sama się chyba w nie zaopatrzę.
A co do brudzenia jeszcze - ja się najpierw maluję, a potem ubieram zawsze
__________________
21.06.2014
madzialena_1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-27, 18:25   #5
Selavie
Rozeznanie
 
Avatar Selavie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 762
Dot.: Który puder mineralny w kamieniu polecacie?

Ja też tak robię, ale jednak moja łazienka jest taka, że po jednorazowej aplikacji puder osadza się wszędzie i mam mase sprzątania, po jakimś czasie miałam dość, bo mnie to po prostu zmęczyło. Teraz stanęło na tym, że zastanawiam się między La Roche Posay pudrem mineralnym a tym z Sephory. Gdybyście miały jakiekolwiek rady - bardzo będę wdzięczna.
Selavie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-01, 12:51   #6
mcia40
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 29
Dot.: Który puder mineralny w kamieniu polecacie?

Polecam L`Oreal True Match Minerals
mcia40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-07, 13:11   #7
LoveSummer111
Przyczajenie
 
Avatar LoveSummer111
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 8
Dot.: Który puder mineralny w kamieniu polecacie?

Może z Everyday Minerals wybrałaś nieodpowiednią formułę podkładu dla swojej cery? W minerałkach to może być również kwestia kremu jaki nakładasz pod podkład.. Ja używam Everyday Minerals 2gi rok, co chwilę testuję inne, ale wciąż do niego powracam, bo póki co mnie nigdy nie zawiódł. Aplikuję go nawet niektórym klientkom w makijażu ślubnym i na wielkie wyjścia (tak mocno mi kryje).. Wybierz sobie formułę matową lub IT ach, i jeszcze sposób w jaki nakładasz podkłady - warto zainwestować w dobry (bardzo dobry) pędzel do podkładu mineralnego - to z pewnością 1/3 sukcesu
LoveSummer111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-17, 23:55   #8
Vincenza
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 108
Dot.: Który puder mineralny w kamieniu polecacie?

Cytat:
Napisane przez Selavie Pokaż wiadomość
Hej Ciągle szukam tego idealnego, mineralnego pudru. Miałam już Everyday Minerals i Bare Minerals Loreala, ale były bardzo nietrwałe - ścierały mi się z twarzy po kilku godzinach. Następnie kupiłam Almost Powder Clinique - trwałość co prawda lepsza, ale nie słabe krycie - dużo słabsze niż w wyżej wymienionych pudrach. No i cena 135zł, podczas gdy pudełko starczyło mi na niewiele ponad miesiąc. Jakie pudry mineralnie możecie mi polecić? Zależy mi na dobrym kryciu i trwałości. Będę wdzięczna za wszystko, bo już nie wiem co mam kupić. Ważne, żeby był w kamieniu, bo te sypkie brudzą mi całą łazienke i ciuchy przy nakładaniu ;/
Polecam Artdeco,nawilżający podkład i puder w jednym(jest w kamieniu),nawet powiem,że ładnie leczy skórę z problemami i nie wysusza,wcale nie widać go na twarzy,kosztuje ok 100zł,ale można kupić sam wkład za 50zł i Sephora ,ale ten bez parabenów i bez olejów i talcu.Koszt ok 50zł.Oba nie zawierają talku,mnie talk zapychał i szybko wytłuszczał.
Vincenza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-19, 08:26   #9
Selavie
Rozeznanie
 
Avatar Selavie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 762
Dot.: Który puder mineralny w kamieniu polecacie?

A jak sie nazywa dokładnie ten puder art deco ?
Selavie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-19, 13:58   #10
mg78
Zadomowienie
 
Avatar mg78
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: z domu ;P
Wiadomości: 1 944
Dot.: Który puder mineralny w kamieniu polecacie?

Cytat:
Napisane przez Selavie Pokaż wiadomość
A jak sie nazywa dokładnie ten puder art deco ?
,musisz uważać bo jest też oprócz podkładu puder prasowany o całkiem innym składzie
Kosmetyki można w sephorze kupić - ja trafiłam na tak nierozgarniętą babę że mi wciskała puder

link do pudru https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...ny.html&next=1
link do podkładu https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...on.html&next=1

Odnośnie pudru "mineralnego" z Mac -raczej niewiele on ma wspólnego z minerałami - jest to puder mineralizowany czyli z domieszką minerałów ale nie stricte mineralny
,zawiera o ile się nie mylę też talk https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...al.html&next=1

A tu link do tego z sephory https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...tujacy-8h.html -jest on prawie idealnym prasowanym minerałem oprócz minerałów zawiera emolienty -skład ma bardzo krótki
__________________


Edytowane przez mg78
Czas edycji: 2012-08-19 o 14:16
mg78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-19, 17:52   #11
nieesia25
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6
Dot.: Który puder mineralny w kamieniu polecacie?

A ten puder Everyday Mineral gdzie mozna kupic i ile kosztuje? Pozdrawiam
nieesia25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-19, 18:02   #12
mg78
Zadomowienie
 
Avatar mg78
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: z domu ;P
Wiadomości: 1 944
Dot.: Który puder mineralny w kamieniu polecacie?

Jest na wizażu wątek https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=410435
__________________

mg78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-20, 10:00   #13
Selavie
Rozeznanie
 
Avatar Selavie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 762
Dot.: Który puder mineralny w kamieniu polecacie?

Dziękuję kochana, następnym razem spróbuje ten z Art Deco. teraz mam la roche posay, jest niezły, ale w dalszym ciągu wolałabym mocniejsze krycie, bo niestety wyprysków nie pokrywa w ogóle
Selavie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-20, 13:27   #14
Vincenza
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 108
Dot.: Który puder mineralny w kamieniu polecacie?

Cytat:
Napisane przez Selavie Pokaż wiadomość
Dziękuję kochana, następnym razem spróbuje ten z Art Deco. teraz mam la roche posay, jest niezły, ale w dalszym ciągu wolałabym mocniejsze krycie, bo niestety wyprysków nie pokrywa w ogóle
Artdeco pokryje wszystko,mówię tu o podkładzie w kompakcie nakładany gąbeczką warstwami,nakładany pędzlem na koniec makijażu spisuje się super jako też puder wykończeniowy.Jak już mówiłam wcześniej trochę leczy cerę tłustą,bo nie wysusza i nie ma nic w nim co zapycha a tym samym tych niedoskonałości bedzie z dnia na dzień coraz mniej,więc i krycie za jakis czas bedzie wystarczające.Piszę opinie na temat mojej cery,która jest ogromnie wrażliwa u mnie spisuje się na medal.To ma być podkład nawilżający,żeby nie pomylić z pudrem ,bo tak jak jest wyżej napisane i pokazane,puder ma inny skład i nie wiele sam w sobie kryje.Odnośnie tego La roche posay to też miałam i oczywiście pięknie krył,ale jednoczesnie mnie zapychał ,bo ma w skladzie właśnie talk.Moja skóra po talku nie oddycha tak jak po olejach mineralnych(parafinum liquidum)nie pamiętam jak to się poprawnie pisze,to jest dopiero producent pryszczy.
Vincenza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-24, 21:15   #15
Selavie
Rozeznanie
 
Avatar Selavie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 762
Dot.: Który puder mineralny w kamieniu polecacie?

Dziękuję za Wasze opinie! Czyli Art Deco podkład w kompakcie jest LEPSZY niż puder i można kupić w Sephorze sam wkład bez puderniczki za 50 zł? Dobrze zrozumiałam?
Co do La Roche Possay- niestety nie jest jednak wart swojej ceny. Przy wyższej temperaturze waży się, spływa z niedoskonałości, twarz wygląda niestetycznie , świeci się w problematycznych miejscach. Clinique cały dzień trzymał puder na miejscu , a tutaj jakość porównywalna do Loreal Bare Minerale, który kosztuje niecałe 20 zł - La Roche 90 zł...

---------- Dopisano o 22:15 ---------- Poprzedni post napisano o 22:11 ----------

Dziewczyny a właściwie dlaczego ten podkład Art Deco jest lepszy niż puder?Testowałyście oba?
Selavie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-25, 19:02   #16
mg78
Zadomowienie
 
Avatar mg78
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: z domu ;P
Wiadomości: 1 944
Dot.: Który puder mineralny w kamieniu polecacie?

Cytat:
Napisane przez Selavie Pokaż wiadomość
Dziękuję za Wasze opinie! Czyli Art Deco podkład w kompakcie jest LEPSZY niż puder i można kupić w Sephorze sam wkład bez puderniczki za 50 zł? Dobrze zrozumiałam?
Co do La Roche Possay- niestety nie jest jednak wart swojej ceny. Przy wyższej temperaturze waży się, spływa z niedoskonałości, twarz wygląda niestetycznie , świeci się w problematycznych miejscach. Clinique cały dzień trzymał puder na miejscu , a tutaj jakość porównywalna do Loreal Bare Minerale, który kosztuje niecałe 20 zł - La Roche 90 zł...

---------- Dopisano o 22:15 ---------- Poprzedni post napisano o 22:11 ----------

Dziewczyny a właściwie dlaczego ten podkład Art Deco jest lepszy niż puder?Testowałyście oba?
Z tego co czytałam to podkład ma lepszy skład
__________________

mg78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-26, 11:56   #17
Vincenza
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 108
Dot.: Który puder mineralny w kamieniu polecacie?

Cytat:
Napisane przez mg78 Pokaż wiadomość
Z tego co czytałam to podkład ma lepszy skład
Podkład a puder to dwie różne rzeczy.Podkład ma za zadanie lepiej kryć,a puder służy tylko do zmatowienia tego co krem lub podkład pozostawia na twarzy,czyli niechciany błysk.Ten podkład można też nakładać zwilżoną gabką wtedy krycie jest lepsze a pedzlem wykanczamy całość.
Vincenza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-06, 11:21   #18
Selavie
Rozeznanie
 
Avatar Selavie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 762
Dot.: Który puder mineralny w kamieniu polecacie?

Ja mogę ci powiedzieć tyle, że na pewno nie La roche posay, właśnie go mam i okropnie sie świece po 5 minutach,a tłustej cery nie mam...Do tej pory najlepiej matował Almost Powder Clinique, ale niestety jest szalenie drogi - 135 zł w drogerii.Teraz dziewczyny poleciły mi Art Deco podkład w pudrze, nie moge sie doczekać zeby go wypróbować. Czuje , że będzie dużo lepszy niż la roche
Selavie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-07, 10:57   #19
carusa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 36
Dot.: Który puder mineralny w kamieniu polecacie?

Cytat:
Napisane przez KrimsonQueen Pokaż wiadomość
dziewczyny, a jaki puder poleciłybyście do cery tłustej?? Bo ja szukam i szukam jakiegoś dobrego pudru dla siebie, a nic znaleźć nie mogę. Poza tym jeszcze chciałabym was zapytać, jak to się cenowo przedstawia?
do cery tłustej lepszy jest sypki puder mineralny, w kamieniu zawsze są jakieś dodatki typu oleje, woski które mogą zapychać.
carusa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-07, 12:11   #20
_Shiloh_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Shiloh_
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 2 495
Dot.: Który puder mineralny w kamieniu polecacie?

Ja mogę polecić śmiało podklad mineralny w kamieniu z Sephory, nakłada się go na sucho specjalną gąbeczka (można też na mokro jak kto woli).U mnie niesamowicie wszystko przykrywał i nie zatykał - koszt ok. 50 zł. Zużyłam kilka opakowań i chwalę go sobie.
_Shiloh_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-12, 10:23   #21
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: Który puder mineralny w kamieniu polecacie?

Cytat:
Napisane przez Selavie Pokaż wiadomość
Dziękuję kochana, następnym razem spróbuje ten z Art Deco. teraz mam la roche posay, jest niezły, ale w dalszym ciągu wolałabym mocniejsze krycie, bo niestety wyprysków nie pokrywa w ogóle
ja w trakcie kuracji retinoidami stosowałam ten:
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...cy-spf-20.html
i bardzo sobie go chwalilam. moja przewrazliwiona twarz go uwielbiala. po innych mialam strasznie podrwaniona cere i bardzo szczypala. na sam moniec matowilam go skrobia ziemniaczana/kukurydziana/ryzowa gdzies mam moje zdjecie w polowie kuracji wlasnie nim wysmarowana bylam..... bez niego byl armagedon. nie jest on tzw mineralny ale ma swietny sklad dla wrazliwcow i zaczerwienionej cery... szukam szukammmmm


mam!!! zdjecia bez retuszu polowa kuracji izotekiem- zaczelam wie wrzesniu chyba a tu jest grudzien na zdjeciach na twarzy kolor sand + dla zmatowienia skrobia ziemniaczana ( taka tylko wtedy mialam) czasem po wierzchu prysnelam termalka ( gdzy przesadzilam ze skrobia i trzeba bylo zmniejszyc mat)

obecnie po kuracji stosuje mineraly
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1020879a.jpg (52,6 KB, 231 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1030030.jpg (121,9 KB, 206 załadowań)
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:

Edytowane przez olkie
Czas edycji: 2012-09-12 o 10:35
olkie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-27, 19:12   #22
Selavie
Rozeznanie
 
Avatar Selavie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 762
Dot.: Który puder mineralny w kamieniu polecacie?

Ja chyba też zdecyduje sie na Izotek, bo walcze z trądzikiem już 10 lat. Tylko jakoś żaden dermatolog nie chce mi go przepisać :/
Selavie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-01, 17:38   #23
Kleik
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 191
Dot.: Który puder mineralny w kamieniu polecacie?

Dziewczyny, szukam pudru w kompakcie- niekoniecznie mineralnego. Zależy mi na tym, żeby był bez talku i bez miki! Chętnie z krzemionką, silikony też mogą być. Super jakby miał chociaż troche koloru, ale ewentualnie transparentnym też nie pogardzę. Teraz matuję twarz pudrem bambusowym zmieszanym pół na pół z mikrosferami silikonowymi- dla mnie cudo, które ma dwa minusy- brak koloru, więc odrobinkę wybledza i sypkość. I jednak do torebki, i szybkich poprawek nie jest to wygodne.
Kleik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-01, 17:50   #24
mg78
Zadomowienie
 
Avatar mg78
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: z domu ;P
Wiadomości: 1 944
Dot.: Który puder mineralny w kamieniu polecacie?

Cytat:
Napisane przez Kleik Pokaż wiadomość
Dziewczyny, szukam pudru w kompakcie- niekoniecznie mineralnego. Zależy mi na tym, żeby był bez talku i bez miki! Chętnie z krzemionką, silikony też mogą być. Super jakby miał chociaż troche koloru, ale ewentualnie transparentnym też nie pogardzę. Teraz matuję twarz pudrem bambusowym zmieszanym pół na pół z mikrosferami silikonowymi- dla mnie cudo, które ma dwa minusy- brak koloru, więc odrobinkę wybledza i sypkość. I jednak do torebki, i szybkich poprawek nie jest to wygodne.

A próbowałaś może ten z sephory https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...tujacy-8h.html mineralny
Doczytałam teraz skład niestety jest mica w składzie
__________________


Edytowane przez mg78
Czas edycji: 2012-12-01 o 17:52
mg78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-01, 18:11   #25
Kleik
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 191
Dot.: Który puder mineralny w kamieniu polecacie?

Ja juz naprawdę studiuję temat dość długo, kwc, fora i nie mogę znaleźć pudru prasowanego, który nie ma i talku i miki ;/ Zastanawiam się czy coś takiego istnieje

Edytowane przez Kleik
Czas edycji: 2012-12-01 o 18:15
Kleik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-21, 11:27   #26
Joasia3212
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 49
Dot.: Który puder mineralny w kamieniu polecacie?

Ja ostatnio stosuję puder sypki mineralny z kolekcji MAry Kay i jestem no muszę powiedzieć jestem bardzo zadowolona dla mojej cery idealny , a długo nie mogłam trafić na nic dobrego i testowałam bardzo dużo firm a nie widziałam takiego efektu ( mówię tutaj o kosmetykach do 100 zł) droższych niestety nie próbowałam chociaż ten puder nie jest w kamieniu tylko sypki mogę go tutaj spokojnie polecić
Joasia3212 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-29, 23:09   #27
Ann Heart
Przyczajenie
 
Avatar Ann Heart
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 10
Dot.: Który puder mineralny w kamieniu polecacie?

Ja stosuję puder w kamieniu z AVONu - dobrze dobrany kolor i przede wszystkim nic mi się nie sypie, kruszy itp... i do tego mega wygodny aplikator i wdzięczna cena! Pozdrawiam
Ann Heart jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-26, 12:15   #28
Loczek24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 46
Dot.: Który puder mineralny w kamieniu polecacie?

Jakoś nie mam przekonania ogólnie do pudrów i wolę podkłady ale jak to już komu wygodniej. Mineralny podkład mogę polecić z EM bo stosuję i jestem zadowolona ale on jest sypkiej konsystencji raczej.
A w kamieniu to słyszałam że dziewczyny chwalą MAry Kay ;p sama nie wiem bo nie próbowałam, zostaję przy moim
Loczek24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-15, 20:18   #29
mlodziudka85
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1 329
Dot.: Który puder mineralny w kamieniu polecacie?

Cytat:
Napisane przez Loczek24 Pokaż wiadomość
Jakoś nie mam przekonania ogólnie do pudrów i wolę podkłady ale jak to już komu wygodniej. Mineralny podkład mogę polecić z EM bo stosuję i jestem zadowolona ale on jest sypkiej konsystencji raczej.
A w kamieniu to słyszałam że dziewczyny chwalą MAry Kay ;p sama nie wiem bo nie próbowałam, zostaję przy moim
Niestety minerały w nim to tylko dodatek. Nie ma za ciekawego składu. Marzy mi się transparentny puder prasowany z lustereczkiem i gąbeczką. Niestety nie mogę takowego znaleźć. Wiem, że hauschka ma w swojej ofercie taki, ale występują tam 3 kolory

Edytowane przez mlodziudka85
Czas edycji: 2013-03-15 o 20:20
mlodziudka85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-16, 09:51   #30
Selavie
Rozeznanie
 
Avatar Selavie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 762
Dot.: Który puder mineralny w kamieniu polecacie?

Ja nadal bezskutecznie szukam pudru podobnego do Almost Powder Clinique, ale z większym kryciem ...
Selavie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-01-01 13:07:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:10.