Prosić się o okazywanie uczuć?? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-01-14, 08:47   #1
magdaaa12
Raczkowanie
 
Avatar magdaaa12
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 89

Prosić się o okazywanie uczuć??


Moj TZ ma problem z okazywaniem uczuc. W sumie jak gdzies razem wychodzimy to zachowujemy sie jak kolega i kolezanka. Czyli siedzimy obok siebie, nawet za reke sie nie trzymamy. Ewentualnie jak ja chce go zlapac za reke to wtedy sie trzymamy za rece, ale zero inicjatywy z jego strony. Moje pytanie brzmi: Czy powinnam sie prosic o okazywanie uczuc przez mojego TZ? Ja wiem, ze mezczyzni nie potrzebuja tyle czulosci co kobiety. Tez nie mowie ze moj TZ w ogole nie okazuje mi czulosci, tylko ja chcialabym czesciej. Co o tym uwazacie? Dodam, ze naprawde sie swietnie dogadujemy i jezeli chodzi o kondycje naszego zwiazku to jest bardzo dobra. Ja mam 23 a on ma 24 lata.
magdaaa12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-14, 08:57   #2
Budyniek
Rozeznanie
 
Avatar Budyniek
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 971
Dot.: Prosić się o okazywanie uczuć??

Cytat:
Napisane przez magdaaa12 Pokaż wiadomość
Moj TZ ma problem z okazywaniem uczuc. W sumie jak gdzies razem wychodzimy to zachowujemy sie jak kolega i kolezanka. Czyli siedzimy obok siebie, nawet za reke sie nie trzymamy. Ewentualnie jak ja chce go zlapac za reke to wtedy sie trzymamy za rece, ale zero inicjatywy z jego strony. Moje pytanie brzmi: Czy powinnam sie prosic o okazywanie uczuc przez mojego TZ? Ja wiem, ze mezczyzni nie potrzebuja tyle czulosci co kobiety. Tez nie mowie ze moj TZ w ogole nie okazuje mi czulosci, tylko ja chcialabym czesciej. Co o tym uwazacie? Dodam, ze naprawde sie swietnie dogadujemy i jezeli chodzi o kondycje naszego zwiazku to jest bardzo dobra. Ja mam 23 a on ma 24 lata.
chodzi Ci tylko o publiczne okazywanie uczuc?
wiekszosc mezczyzn nie lubi publicznie sie calowac itp, nie zeby ie nas wstydzili, ale jednak wiekszosc sadzi, ze pielesze domowe do tego slużą

nie dopraszaj sie, wybadaj, czemu tego nie robi bardzo delikatnie, i sama mozesz to robic

mi np strasznie sie nie podobaja publicznie mizdrzące sie pary, zwlaszcza w autobusie jak sie zassają, to mam wrazenie, ze zaraz dziewczyna rozchyli nogi i zacznie jęczeć
__________________
może zajrzysz?
Budyniek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-14, 09:04   #3
magdaaa12
Raczkowanie
 
Avatar magdaaa12
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 89
Dot.: Prosić się o okazywanie uczuć??

Cytat:
Napisane przez Budyniek Pokaż wiadomość
chodzi Ci tylko o publiczne okazywanie uczuc?
wiekszosc mezczyzn nie lubi publicznie sie calowac itp, nie zeby ie nas wstydzili, ale jednak wiekszosc sadzi, ze pielesze domowe do tego slużą

nie dopraszaj sie, wybadaj, czemu tego nie robi bardzo delikatnie, i sama mozesz to robic

mi np strasznie sie nie podobaja publicznie mizdrzące sie pary, zwlaszcza w autobusie jak sie zassają, to mam wrazenie, ze zaraz dziewczyna rozchyli nogi i zacznie jęczeć
Nie chodzi mi o niewiadomo jakie okazywanie uczuc, chodzi o przytulenie, zlapanie za reke. Tez nie podobaja mi sie pary ktore nie moga sie od siebie odkleic. Chodzi o to, ze ja ciagle inicjowalam jakies zblizenie. Zauwazylam ze jemu to nie jest potrzebne i przykro mi sie robi bo wydaje mi sie ze cos zlego sie dzieje. Wczoraj mu zwrocilam uwage i powiedzialam ze zachowujemy sie jak kolega i kolezanka, a on powiedzial ze on nie potrzebuje tyle czulosci i ze wsytarczylo tylko powiedziec. Ehh tak juz bylo jakis czas temu, zwrocilam mu uwage i bylo ok ale na dwa tygodnie, teraz pewnie tez tak bedzie. A ja zle sie czuje jak siedze z moim mezczyzna gdzies a on traktuje mnie jako kolezanke.
magdaaa12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-14, 09:28   #4
misiokoczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 344
Dot.: Prosić się o okazywanie uczuć??

Ja tez mam taki problem. Tyle,ze mam gorzej niż ty:-( mi to nawet kiedy jestewśmy sam an sam to nawet wtedy moj chłop mi nie okazuje uczuc:-( nawet za rękę mnie nie złapie. Pocałuje mnie jak go poprosze:-( juz nie wytrzymuje:-( nawet mi nie mówi, ze mnie kocha:-( to chyba końcówka:-( tak więc się nie przejmój. Bywa gorzej, jak widac pewnie twojemu chłopu to przejdzie. Pozdrowionka
misiokoczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-14, 11:01   #5
Budyniek
Rozeznanie
 
Avatar Budyniek
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 971
Dot.: Prosić się o okazywanie uczuć??

Cytat:
Napisane przez misiokoczka Pokaż wiadomość
Ja tez mam taki problem. Tyle,ze mam gorzej niż ty:-( mi to nawet kiedy jestewśmy sam an sam to nawet wtedy moj chłop mi nie okazuje uczuc:-( nawet za rękę mnie nie złapie. Pocałuje mnie jak go poprosze:-( juz nie wytrzymuje:-( nawet mi nie mówi, ze mnie kocha:-( to chyba końcówka:-( tak więc się nie przejmój. Bywa gorzej, jak widac pewnie twojemu chłopu to przejdzie. Pozdrowionka
w takim wypadku wyglada na to, ze albo sie wypalil zupelnie, albo cos nie tak jest miedzy wami

Cytat:
Nie chodzi mi o niewiadomo jakie okazywanie uczuc, chodzi o przytulenie, zlapanie za reke. Tez nie podobaja mi sie pary ktore nie moga sie od siebie odkleic. Chodzi o to, ze ja ciagle inicjowalam jakies zblizenie. Zauwazylam ze jemu to nie jest potrzebne i przykro mi sie robi bo wydaje mi sie ze cos zlego sie dzieje. Wczoraj mu zwrocilam uwage i powiedzialam ze zachowujemy sie jak kolega i kolezanka, a on powiedzial ze on nie potrzebuje tyle czulosci i ze wsytarczylo tylko powiedziec. Ehh tak juz bylo jakis czas temu, zwrocilam mu uwage i bylo ok ale na dwa tygodnie, teraz pewnie tez tak bedzie. A ja zle sie czuje jak siedze z moim mezczyzna gdzies a on traktuje mnie jako kolezanke.
czyli masz jasna odpowiedz. nie zmuszaj go do niczego, jak jestescie np na piwie. poglaszcz go po policzku, albo poloz mu glowe na ramieniu. wiekszosc mezczyzn nie potrzebuje takiej dawki czulosci. taki jest, powinnas to zaakceptowac, albo mu truć, z czego jestem ewidentnie za opcja nr 1 ile jestescie razem?
__________________
może zajrzysz?
Budyniek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-14, 11:14   #6
HollyG
Zadomowienie
 
Avatar HollyG
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 547
Dot.: Prosić się o okazywanie uczuć??

Ha! To u nas na odwróta. Ja jestem ta powściagliwa, któa jedyne co to cmoknięcie w policzek i złapanie za rękę (z tym nie mam problemu), ale od "głębszych pocałunków" muszę mojego "chłopa" w miejscach publicznych odwodzić
__________________
Moher to siła.Moher to władza.
Moherowych kapeluszy.Nigdy się nie zdradza.

Moher daje młodość.Niesie wielkich przemian wiatr
Moherowy beret opanuje świat.

"Wielkie historie miłosne mogą nie mieć końca. Ale co muszą mieć nieodzownie – to początek."
~Kłamczucha

HollyG jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-14, 11:14   #7
bitter
Zadomowienie
 
Avatar bitter
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 432
Dot.: Prosić się o okazywanie uczuć??

ja z doświadczenia wiem że eksio nie okazywał mi publicznie uczuć... bo to jego zdaniem było płytkie i dziecinne, z trzymaniem się za ręce na czele ewentualnie
POZWALAŁ na pod rękę
n/c generalnie, bo wolał trzymać koleżanki, np. za tyłek


na początku miałam też problem z TŻtem, ale szybko dogadaliśmy się co i jak. okazało się że jego eksina nie przepadała za jakimkolwiek kontaktem fizycznym a trzymanie się za ręce w towarzystwie - nigdy w życiu! ale kiedy okazało się że obydwoje skrycie o tym marzymy jest ok. całe szczęście ominęła mnie faza pt. na impreze okupujemy kanapę i się całujemy dopóki się ślina nie skończy (ach, uwielbiam takie widoki ). to jest intuicyjne, przynajmniej imho. jeśli TŻ nie poczuje nagle że ma ochotę, nic nie wskórasz. nie zmusisz go przecież, skoro już teraz rozmowa nie daje żadnych rezultatów... ja bym nie chciała żeby robił to z przymusu
__________________
NIE KORZYSTAM JUŻ Z TEGO KONTA
bitter jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-14, 11:32   #8
magdaaa12
Raczkowanie
 
Avatar magdaaa12
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 89
Dot.: Prosić się o okazywanie uczuć??

Cytat:
Napisane przez Budyniek Pokaż wiadomość
w takim wypadku wyglada na to, ze albo sie wypalil zupelnie, albo cos nie tak jest miedzy wami



czyli masz jasna odpowiedz. nie zmuszaj go do niczego, jak jestescie np na piwie. poglaszcz go po policzku, albo poloz mu glowe na ramieniu. wiekszosc mezczyzn nie potrzebuje takiej dawki czulosci. taki jest, powinnas to zaakceptowac, albo mu truć, z czego jestem ewidentnie za opcja nr 1 ile jestescie razem?

Krotko, dopiero 4 miesiace. ale spotykalismy sie 6 miesiecy gdzie czasami bardziej okazywal czulosc. Wydaje mi sie, ze tak jak on powiedzial ze on tyle nie potrzebuje. Glownie chodzi mi o to, ze ja tego potrzebuje i nie chcialabym go do czegos zmuszac. Kocham go i po prostu chce zebysmy dogadali w tej kwestii. Dodam na marginesie to, ze jak cos wypije to zawsze zaczyna sie kleic ale mi chodzi o jakies przytulenie chociazby na przystanku jak stoimy i marzniemy, Sama sie przytulam zawsze, moze on sie do tego przyzwyczail ze to ja inicjuje??Nie wiem...
magdaaa12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-14, 11:41   #9
przypadeknr9
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 23
Dot.: Prosić się o okazywanie uczuć??

kochana... masz racje... moze i glupio jest sie prosic o okazywanie uczuc... ale to sa twoje potrzeby, o ktorych on powienien wiedzeic, zeby moc je zaspokoic zasugeruj mu delikatnie, ze czasami chcialabys, zeby zlapal cie za reke, kiedy jestescie na miescie, zeby cie przytulil, jak gdzies jestescie i ukradkiem dal ci jednego buziaka ze wtedy czujesz sie taka kochana i bezpieczna przy nim... przeciez nie zrobi nic zlego

moze zadziala... 3mam kciuki
przypadeknr9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-14, 11:43   #10
Budyniek
Rozeznanie
 
Avatar Budyniek
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 971
Dot.: Prosić się o okazywanie uczuć??

Cytat:
Napisane przez magdaaa12 Pokaż wiadomość
Krotko, dopiero 4 miesiace. ale spotykalismy sie 6 miesiecy gdzie czasami bardziej okazywal czulosc. Wydaje mi sie, ze tak jak on powiedzial ze on tyle nie potrzebuje. Glownie chodzi mi o to, ze ja tego potrzebuje i nie chcialabym go do czegos zmuszac. Kocham go i po prostu chce zebysmy dogadali w tej kwestii. Dodam na marginesie to, ze jak cos wypije to zawsze zaczyna sie kleic ale mi chodzi o jakies przytulenie chociazby na przystanku jak stoimy i marzniemy, Sama sie przytulam zawsze, moze on sie do tego przyzwyczail ze to ja inicjuje??Nie wiem...
tulenie sie w miejscach publicznych uwazam za nieapetyczne.
powiedz mu otwarcie" chcę, zebys mnie czasem przytulil i zlapal za reke, brakuje mi tego, pojdzmy na kompromis, skoro Ty tego nie potrzebujesz, niebedziemy tego robic czesto, ale, ze ja potrzebuję tego, przelam się, a ręki Ci nie odgryzę"
__________________
może zajrzysz?
Budyniek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-14, 11:53   #11
Karmelowa Kotka
Raczkowanie
 
Avatar Karmelowa Kotka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 216
Dot.: Prosić się o okazywanie uczuć??

A mi zawsze zakochane parki poprawiają humor. Nie mówię o napalonych małolatach, lecz o subtelnych buziakach raz na jakiś czas, przytulenie gdy jest zimno... subtelne gesty, a jak wiele znaczą. Porozmawiaj z chłopakiem i wypracujcie kompromis...
Karmelowa Kotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-14, 11:56   #12
iustitia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Lizbona
Wiadomości: 1 881
Dot.: Prosić się o okazywanie uczuć??

Porozmawiaj z nim, dlaczego tak robi. Bo może faktycznie nie lubi manifestować uczuć publicznie z różnych powodów, ewentualnie coś jest z Wami nie tak. W każdym razie, my Ci nie powiemy, dlaczego tak robi, rozmowa z nim to podstawa
iustitia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-14, 12:03   #13
wsiowy_gupek
Zakorzenienie
 
Avatar wsiowy_gupek
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Piekło
Wiadomości: 10 954
GG do wsiowy_gupek
Dot.: Prosić się o okazywanie uczuć??

Cytat:
Napisane przez HollyG Pokaż wiadomość
Ha! To u nas na odwróta. Ja jestem ta powściagliwa, któa jedyne co to cmoknięcie w policzek i złapanie za rękę (z tym nie mam problemu), ale od "głębszych pocałunków" muszę mojego "chłopa" w miejscach publicznych odwodzić
U mnie też podobnie, praktycznie tylko trzymamy się za ręke w miejscach publicznych, czasem dam mu się cmoknąć w policzek i objąć jak mam dobry dzień.
Nie wiem dlaczego tak mam ale jakoś denerwują mnie czułości w miejscach publicznych.
TŻ o tym wie i ostatnio jak byliśmy w sklepie jakimś jakoś wyjątkowo go cmoknęłam w policzek to nie mógł wyjść z zachwytu "o jaki słodki buziaczek od Ciebie, tak przy ludziach musiałem jakoś zasłużyć..."
Wiec jako że jestem na miejscu Twojego TŻa nie proś o takie rzeczy, co najwyżej raz mu o tym powiedz że wolałabyś żeby Ci okzywał więcej czułości. Ja bym chyba się wkurzała gdyby mój nie rozumiał tego i ciagle mnie o to prosił...
__________________
I'll kill Raszpla!!!
I swear, I'll kill her...


Zapuszczam:
włosy, paznokcie i biust.

Po prostu od urodzenia jestem chora na lenia
Wszystko co robię - robię tak od niechcenia...

Bo wolny czas to jest coś co lubie,
tych co pracują i się uczą nie rozumiem!
wsiowy_gupek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-14, 15:40   #14
Michal1236
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 7
Dot.: Prosić się o okazywanie uczuć??

Cytat:
Napisane przez Budyniek Pokaż wiadomość
tulenie sie w miejscach publicznych uwazam za nieapetyczne.
powiedz mu otwarcie" chcę, zebys mnie czasem przytulil i zlapal za reke, brakuje mi tego, pojdzmy na kompromis, skoro Ty tego nie potrzebujesz, niebedziemy tego robic czesto, ale, ze ja potrzebuję tego, przelam się, a ręki Ci nie odgryzę"
Przesadzasz. Wg mnie nie ma w tym nic złego, delikatne buziaki w usta też uważam za dozwolone w miejscach publicznch. Jedynie dłuższe i głębsze pocałunki powinny mieć miejsce tam gdzie raczej nikt nie widzi. Chociaż ostatnio się trochę zapomniałem z moją dziewczyną i był długi i soczysty buziak przy wejściu do metra ok 16 w dzień roboczy
Michal1236 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-14, 16:11   #15
buulina
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 337
Dot.: Prosić się o okazywanie uczuć??

Cytat:
Napisane przez Budyniek Pokaż wiadomość
mi np strasznie sie nie podobaja publicznie mizdrzące sie pary, zwlaszcza w autobusie jak sie zassają, to mam wrazenie, ze zaraz dziewczyna rozchyli nogi i zacznie jęczeć
hah nie no aż tak to nie przesadzajmy, ale ja tez jakoś nie lubie publicznie sie 'mizdrzyć'

Cytat:
Napisane przez HollyG Pokaż wiadomość
Ha! To u nas na odwróta. Ja jestem ta powściagliwa, któa jedyne co to cmoknięcie w policzek i złapanie za rękę (z tym nie mam problemu), ale od "głębszych pocałunków" muszę mojego "chłopa" w miejscach publicznych odwodzić
skadś to znam

Cytat:
Napisane przez przypadeknr9 Pokaż wiadomość
kochana... masz racje... moze i glupio jest sie prosic o okazywanie uczuc... ale to sa twoje potrzeby, o ktorych on powienien wiedzeic, zeby moc je zaspokoic
__________________
similia similibus curantur.
"Racjonalizacje, to kłamstwa, które mówimy, by samemu poczuć się lepiej."
buulina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-14, 16:16   #16
ElettroVoce
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z dala od tego umysłowego pustostanu.
Wiadomości: 459
Dot.: Prosić się o okazywanie uczuć??

mi osobiście też nie przeszkadzają przytulone czy całujące się pary, nawet poprawia mi nastój patrzenie na takie promieniejące osoby. wszystko byle z umiarem chociaż z moim facetem mamy w naszym mieście takie miejsca, że kiedy przez nie przechodzimy to nie możemy się powstrzymać od soczystego buziaka - inna sprawa, że to są miejsca raczej mało uczęszczane.
a co do faceta autorki wątku to jego zachowanie wydaje mi się nieco dziwne. rozumiem, że można mieć mniejszą potrzebę na czułości, ale żeby nawet za rękę nie chciał Cię złapać ? osobiście miałam zanik takich odruchów kiedy mi na facecie jakoś specjalnie nie zależało i nie chciałam, żeby ludzie wokół brali nas za jakoś wielce zakochanych, a bardziej za dobrych kumpli. to facet zabiegał a ja się od biedy zgadzałam. na osobności było inaczej, ale przy ludziach wolałam pozować na taką bardziej wolną niż zajętą
ElettroVoce jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-14, 16:22   #17
olikbt21
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 548
Dot.: Prosić się o okazywanie uczuć??

1. Nie błagać, bo to się kojarzy z żebraniem ;P Ale po prostu porozmawiać. To jest trudne i wymaga dojrzałości, ale da się to osiągnąć. Ja sama trochę swojego TŻ urobiłam

2. Czasem się nie da. I wtedy musisz przemyśleć, czy Tobie to odpowiada, czy jesteś w stanie to tolerować, czy nie. Wbrew pozorom to nie jest taka prosta sprawa i ja np. zdaję sobie sprawę z tego, że część dziewczyn miałaby problem żeby wytrzymać z takim facetem jak mój - który w miejscu publicznym się wstydzi, bo to "intymne" np. mnie przytulać. I to publiczne miejsce to sylwester z przyjaciółmi Ja np. tego aż tak wybitnie nie potrzebuję...
Po prostu trza wyważyć czy się da, czy nie.

Jak nie, to... po prostu trudno. Nie ma co się zmuszać i unieszczęśliwiać.
olikbt21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-14, 16:46   #18
Hija
Raczkowanie
 
Avatar Hija
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 344
Dot.: Prosić się o okazywanie uczuć??

E tam. To facet, jak wszystko inne u Was jest w porządku to się ciesz, że masz faceta a nie jakiegoś chłopaczka co lubi dostawać od dziewczyny ramki ze zdjęciami i misie. To facet, czyli może nie chcieć okazywać uczuć publicznie, albo po prostu może tego nie lubić. Każdy jest w końcu inny.
A jak coś to nie mów mu, że chcesz żeby Ci okazywał uczucia tylko jak już to zrobi to powiedz mu jak miło, może załapie.
Pozdrawiam
Hija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-14, 17:24   #19
Blondyna20
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: **KaToWiCe**
Wiadomości: 5 313
GG do Blondyna20
Dot.: Prosić się o okazywanie uczuć??

Mój Tż uważa że takie całowanie się głębsze w miejscach publicznych jest niesmaczne...noi w sumie ma racje jestem tego samego zdania.Ale nie narzekam na brak inicjacji z jego strony.Zawsze mnie przytuli,złapie za rękę i od czasu do czasu da buziaczka,czasem nawet powie do uszka Kocham Cię Sądzę że powinnaś z nim porozmawiać bo większość kobiet lubi czuć się kochaną nawet na spacerku Ja osobiście jestem typem kobiety która mogłaby się tulić godzinami,gdyby facet nie okazywał mi uczuć będąc na zewnątrz to jakoś czułabym się z tym bardzo źle...nie moja bajka... Albo z nim pogadaj...albo dyskretnie daj do zrozumienia poprzez jakiś gest.Powodzenia

Edytowane przez Blondyna20
Czas edycji: 2009-01-14 o 17:25
Blondyna20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-14, 18:31   #20
wiewioora83
Wtajemniczenie
 
Avatar wiewioora83
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 090
Dot.: Prosić się o okazywanie uczuć??

Cytat:
Napisane przez Hija Pokaż wiadomość
ciesz, że masz faceta a nie jakiegoś chłopaczka co lubi dostawać od dziewczyny ramki ze zdjęciami i misie.
A co ma piernik do wiatraka?
Zresztą skąd wiesz, może on akurat lubi dostawać misie

Cytat:
Napisane przez Hija Pokaż wiadomość
To facet, czyli może nie chcieć okazywać uczuć publicznie, albo po prostu może tego nie lubić. Każdy jest w końcu inny.
Jasne, każdy jest inny... ma prawo tego nie lubić. Tylko fakt, że jest facetem, to żadne wytłumaczenie, bo są i tacy, którzy lubią okazywać uczucia. To po prostu zależy od charakteru. Ale wg mnie to, że nie chce złapać jej za rękę, to już przesada
wiewioora83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-14, 23:27   #21
shineE
Zadomowienie
 
Avatar shineE
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 557
GG do shineE
Dot.: Prosić się o okazywanie uczuć??

Mój przy kumplach jest raczej powściągliwy, ale rozmawialiśmy o tym i rozumiem go w jakiś tam sposób
Ale na ulicy, w domu gdziekolwiek jest kochany i na szczęście nie muszę się o nic prosić.
__________________
Wtuliłam twarz w jego ramię.
- Kocham Cię - szepnęłam.

shineE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-14, 23:42   #22
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: Prosić się o okazywanie uczuć??

z tego co piszesz dla mnie wynika tyle

1. Twój facet tego naprawde nie ptorzebuję i sądzę, że to w żaden sposób nie wiąże się z uczuciami do ciebie, kocha Cię ale po prostu nie ptorzebuje tego całego tulenia do miłości To nic złego.
2. Twój facet sie stara i traktuje Cię poważnie - jak mu przypomianasz o swoich potrzebach to ja zauważa. Sądzę, że to bardzo dobrze. Sądzę też, że skoro je spełnia kiedy mu przypomnisz to nie są dla niego aż takim problemem.
3. Chłopaka ( mężczyzna w sumie już) Cię pewnie nie tuli i nie trzyma za rękę bo pewnie skoro tego nie potrzebuje sam to nawet mu to do głowy nie przychodzi i stąd problem.

Rozwiązanie widzę takie, że wystarczy mu raz na jakiś czas delikatnie szepnąć do ucha że chciałabyś by Cię przytulił i sądzę, że to odpowiedni kompromis bo i Ty przytulona i on nie dręczony.
Poza tym nie uważam tego za żadne błaganie się bo skoro facetowi to nie przychodzi do głowy bo zwyczajnie nie wie że tak można to jak mu się czasem przypomni to nic wielkiego dla osób które są razem.

Prawda jest taka, że jak facet czegoś nie potrzebuję to tego nie robi innym bo nie wie że tak można. To leży poza kręgiem jego zainteresowań. Wiem po swoim no może nie w tej samej tematyce co Ty ( bo akurat z tuleniem itp nie ma u nas problemu mamy podobne potrzeby w tym temacie na szczescie) ale w wielu sprawach słyszę od niego, że jeżeli czegoś potrzebuję a on o tym nie pamieta to mam mu o tym przypomniec. Faceci tak mają spokojnie
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-14, 23:46   #23
Orlica
Zakorzenienie
 
Avatar Orlica
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 20 817
Dot.: Prosić się o okazywanie uczuć??

Może nie od razu prosić o czułość, ale może coraz bardziej uporczywie, ale niewinnie dawać do zrozumienia jak lubisz wszelkie przejawy czułości z jego strony... Przez kilka pierwszych miesięcy z moim TŻem z jego strony nie było żadnej czułości - zdecydowanie więcej było przez te pół roku, kiedy głuptas za mną latał i się o mnie starał. Potem mnie 'zdobył' i spoczął na laurach. Jednak dobra tresura robi swoje )
Orlica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:03.