zabieg oczyszczania twarzy- pomocy!!!!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-07-10, 14:29   #1
gabi139
Raczkowanie
 
Avatar gabi139
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: -
Wiadomości: 89

zabieg oczyszczania twarzy- pomocy!!!!!


cze od pewnego czasu zastanawiem sie nad zabiegiem oczyszczania twarzy, bo mam sporo okropnych wagrow na nosku i ostatnio dowiedzialam sie, ze tylko kosmetyczka moze je dobrze usunać. Napiszcie mi cos wiecej o oszczyszaniu. A moze jednak cos moze zastapic oczyszczanie??
gabi139 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-10, 14:40   #2
Gaboleczek
Raczkowanie
 
Avatar Gaboleczek
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 80
GG do Gaboleczek Send a message via Skype™ to Gaboleczek
Dot.: zabieg oczyszczania twarzy- pomocy!!!!!

HejMasz ten sam problem co ja....ale wiesz co.Ja zdecydowałam że najpierw skorzystam z porady dermatologa czy moja cera nadaje sie na taki zabieg zebym sie potem nie rozczarowała po wizycie u kosemtyczki...Radziłambym Ci zrobić tak samo
Gaboleczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-10, 14:41   #3
marta_shop
Raczkowanie
 
Avatar marta_shop
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 50
Dot.: zabieg oczyszczania twarzy- pomocy!!!!!

Wiesz też się chciałam ostatnio wybrać, ale znalazłam pewien artykuł, ktory nie pochwala tego zabiegu... wiec juz teraz sama nie wiem... ten artykul jest na stronie gazety.pl w zakładce kobieta -> uroda -> twarz -> oczyszczanie twarzy u kosmetyczki..
__________________
"Jeśli zmarszczki pojawią się na naszej twarzy, niech nigdy nie zostaną wyryte w naszym sercu. Duch nigdy nie powinien się starzeć"
marta_shop jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-10, 14:50   #4
abaco
Raczkowanie
 
Avatar abaco
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 59
Dot.: zabieg oczyszczania twarzy- pomocy!!!!!

Mysle ze warto zrobic oczyszczanie raz na jakis czas. Najpierw kosmetyczka "traktuje Cie wapozonem" tzn "rozmiekcza skore (moze zrobic to z uzyciem maski rozpulchniajacej)poprzez nakierowanie na Twoja buzie cieplej pary, dzieki temu otworza sie pory i mozna przystepowac do oczyszczania. Jesli trafisz na dobra kosmetyczke to nic a nic nie powinno bolec, a efekty pozniej sa rzeczywiscie widoczne.
abaco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-10, 17:22   #5
gabi139
Raczkowanie
 
Avatar gabi139
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: -
Wiadomości: 89
Dot.: zabieg oczyszczania twarzy- pomocy!!!!!

Cytat:
Napisane przez Gaboleczek Pokaż wiadomość
HejMasz ten sam problem co ja....ale wiesz co.Ja zdecydowałam że najpierw skorzystam z porady dermatologa czy moja cera nadaje sie na taki zabieg zebym sie potem nie rozczarowała po wizycie u kosemtyczki...Radziłambym Ci zrobić tak samo
moja kumpela byla kilka razy u dermatologa i nic jej te wizyty nie pomagaly:/ a wydaje mi sie ze przy moich problemach to sie kwalifikuje
gabi139 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-10, 17:24   #6
gabi139
Raczkowanie
 
Avatar gabi139
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: -
Wiadomości: 89
Dot.: zabieg oczyszczania twarzy- pomocy!!!!!

Cytat:
Napisane przez abaco Pokaż wiadomość
Mysle ze warto zrobic oczyszczanie raz na jakis czas. Najpierw kosmetyczka "traktuje Cie wapozonem" tzn "rozmiekcza skore (moze zrobic to z uzyciem maski rozpulchniajacej)poprzez nakierowanie na Twoja buzie cieplej pary, dzieki temu otworza sie pory i mozna przystepowac do oczyszczania. Jesli trafisz na dobra kosmetyczke to nic a nic nie powinno bolec, a efekty pozniej sa rzeczywiscie widoczne.
Thx a ile taki zabieg kosztuje?
gabi139 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-10, 17:32   #7
gabi139
Raczkowanie
 
Avatar gabi139
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: -
Wiadomości: 89
Dot.: zabieg oczyszczania twarzy- pomocy!!!!!

Cytat:
Napisane przez marta_shop Pokaż wiadomość
Wiesz też się chciałam ostatnio wybrać, ale znalazłam pewien artykuł, ktory nie pochwala tego zabiegu... wiec juz teraz sama nie wiem... ten artykul jest na stronie gazety.pl w zakładce kobieta -> uroda -> twarz -> oczyszczanie twarzy u kosmetyczki..
przeczytalam i tez zaczynam miec watpiwosci...
A co wy sadzicie o tym artykule???
gabi139 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-07-10, 19:10   #8
Behemoth666
Rozeznanie
 
Avatar Behemoth666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 703
Dot.: zabieg oczyszczania twarzy- pomocy!!!!!

Też sie zastanawiałam nad tym zabiegiem, ale nie miałam kasy :P Teraz jak w wakacje zarobię, to znów rozwarzę czy sie wybrac
Taki zabieg w wersji podstawowej kosztuje ok 60 pln, ale polecane jest też zastosowanie maseczek czy innych badziewi i to cie wychodzi troszkę więcej, tak do 80 pln.
W innych salonach kosmetycznych ceny wachaja sie od 80 do 130 ale maseczki pozabiegowe są wliczone w cenę.
Behemoth666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-10, 23:22   #9
gabi139
Raczkowanie
 
Avatar gabi139
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: -
Wiadomości: 89
Dot.: zabieg oczyszczania twarzy- pomocy!!!!!

Cytat:
Napisane przez Behemoth666 Pokaż wiadomość
Też sie zastanawiałam nad tym zabiegiem, ale nie miałam kasy :P Teraz jak w wakacje zarobię, to znów rozwarzę czy sie wybrac
Taki zabieg w wersji podstawowej kosztuje ok 60 pln, ale polecane jest też zastosowanie maseczek czy innych badziewi i to cie wychodzi troszkę więcej, tak do 80 pln.
W innych salonach kosmetycznych ceny wachaja sie od 80 do 130 ale maseczki pozabiegowe są wliczone w cenę.
a bylas juz kiedys??
gabi139 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-11, 09:18   #10
amelle
Przyczajenie
 
Avatar amelle
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15
Dot.: zabieg oczyszczania twarzy- pomocy!!!!!

no ja wlasnie tez sie wahalam poszlam do dermatologa i pani powiedziala mi ze moja cera teraz nie nadaje sie na zadden kosmetyczny zabieg gdyz moze to przyniesc wiecej szkody niz pozytku
amelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-11, 12:17   #11
abaco
Raczkowanie
 
Avatar abaco
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 59
Dot.: zabieg oczyszczania twarzy- pomocy!!!!!

Taki zabieg w trojmiescie to kwota rzedu 90-120 zl w juz naprawde ekskluzywnych salonach. W to wliczone jest: peeling kawitacyny lub aha, specjalna maska rozpulchniajaca pod wapozon, tradycyjne oczyszczanie, sonoforeza aktywnych preparatów, masaka łagodząco-ściągająca, masaz vacum lub manualny, maska z alg i wykończenie kremem odpowiednim do rodzaju cery klienta.
abaco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-07-11, 13:51   #12
ghana
Zakorzenienie
 
Avatar ghana
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 14 736
GG do ghana Send a message via Skype™ to ghana
Dot.: zabieg oczyszczania twarzy- pomocy!!!!!

bylam wczoraj troszke sie nacierpialam, bo ksometyczka miala problem z czyszczaniem(tu przy nosie moje wagry byly bardzo gleboko osadzone).Ale teraz moge stwierdzic ze bede wybierala sie czesciej. twarz mimo czerwonych plamek gdzieniegdzie wyglada o niebo lepiej.
ghana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-11, 16:35   #13
gabi139
Raczkowanie
 
Avatar gabi139
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: -
Wiadomości: 89
Dot.: zabieg oczyszczania twarzy- pomocy!!!!!

Cytat:
Napisane przez amelle Pokaż wiadomość
no ja wlasnie tez sie wahalam poszlam do dermatologa i pani powiedziala mi ze moja cera teraz nie nadaje sie na zadden kosmetyczny zabieg gdyz moze to przyniesc wiecej szkody niz pozytku
wlasnie tego sie obawiam, ze pogorsze tylko stan mojej buzki
gabi139 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-11, 18:04   #14
safona
Przyczajenie
 
Avatar safona
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26
Dot.: zabieg oczyszczania twarzy- pomocy!!!!!

mam bardzo tłustą cerę, która świeci się już po dwóch godzinach od umycia i nałożenia podkładu. robiłam oczyszczanie trzy razy. pierwszy raz - profesjonalnie, bardzo dobrze, ale skóra powróciła do stanu poprzedniego po miesiącu i zaczęły mi się naprawdę paskudne problemy z cerą, opryszczyło mnie... Po paru latach zaserwowałam sobie oczyszczanie ultradźwiękami - cera mięciutka, świeża, ale to sposób oczyszczania bardzo powierzchownego, delikatnego, dla niewymagającej cery. a ostatnio znów poszłam na oczyszczanie mechaniczne u kosmetyczki w małej miejscowości - skusiła mni cena: 30 czy 40 zł. ale jaka cena taki efekt :P rozdrapała mi pryszcze, dłubała mi w niektórych igłą, aż krew wleciała mi do oka.... <diabełek>. chyba już się nie skuszę
safona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-11, 18:14   #15
gabi139
Raczkowanie
 
Avatar gabi139
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: -
Wiadomości: 89
Dot.: zabieg oczyszczania twarzy- pomocy!!!!!

w tym momencie chyba odechcialo mi sie oczyszczania:/ no chyba ze skusze sie, ale profesjonalnie. Ile kosztowało oczyszczanie ultradźwiekami? Po tym oczyszcaniu tez stan cery sie pozniej pogorszyl?
gabi139 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-12, 11:56   #16
amelle
Przyczajenie
 
Avatar amelle
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15
Dot.: zabieg oczyszczania twarzy- pomocy!!!!!

moze gabi warto zapytac dermatologa bo ja w zasadzie nie mialam pryszczy ropnych czy cos ani nawet grudek tylko takie male syfki dlatego zdziwilam sie ze nie moge tego oczyszczac no ale jestem grzeczna i kosmetyczke zostawialm sobie na pozniej ;P
amelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-12, 12:45   #17
gabi139
Raczkowanie
 
Avatar gabi139
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: -
Wiadomości: 89
Dot.: zabieg oczyszczania twarzy- pomocy!!!!!

nie lubie lekarzy:/ zrazilam sie jak traktuja ludzi, no chyba ze znajdzie sie jakis dobry dermatolog to wtedy pewnie sie wybiore na razie odpuszczam sobie oczyszczanie
gabi139 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-12, 17:46   #18
safona
Przyczajenie
 
Avatar safona
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26
Dot.: zabieg oczyszczania twarzy- pomocy!!!!!

Cytat:
Napisane przez gabi139 Pokaż wiadomość
w tym momencie chyba odechcialo mi sie oczyszczania:/ no chyba ze skusze sie, ale profesjonalnie. Ile kosztowało oczyszczanie ultradźwiekami? Po tym oczyszcaniu tez stan cery sie pozniej pogorszyl?

ultradżwięki kosztowały 60 zł - promocja bo po dopiero wprowadzano ten zabieg w zakładzie. normalnie chyba 10/ 20 zł drożej. stan cery sie nie pogorszył, bo to oczyszczanie nieinwazyjne, delikatne. ale po niedługim czasie wszystko wróciło do normy, czyli do wągrów :/ ale to już specyfika mojej skóry.
safona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-12, 18:06   #19
monik@_monik@
Zadomowienie
 
Avatar monik@_monik@
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 791
Dot.: zabieg oczyszczania twarzy- pomocy!!!!!

Byłam na oczyszczaniu we wtorek. Rzeczywiście w niektórych miejscach cera lepiej wygląda, ale niestety - u mnie nie dało się pozbyć wszystkich zaskórników, bo były za głęboko
W sumie liczyłam na lepsze efekty, no ale cóż - twarzy się nie wybiera
Teraz zaczynam kurację multikationową, zobaczymy co z tego wyjdzie.

Aha, za oczyszcznie zapłaciłam 85 zł (no oprócz samego wyciskania były jakieś maseczki, + na koniec meseczka z alg morskich).

Edytowane przez monik@_monik@
Czas edycji: 2007-07-12 o 18:07 Powód: drobna poprawka.
monik@_monik@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-08-05, 17:08   #20
Gaboleczek
Raczkowanie
 
Avatar Gaboleczek
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 80
GG do Gaboleczek Send a message via Skype™ to Gaboleczek
Dot.: zabieg oczyszczania twarzy- pomocy!!!!!

Cytat:
Napisane przez gabi139 Pokaż wiadomość
nie lubie lekarzy:/ zrazilam sie jak traktuja ludzi, no chyba ze znajdzie sie jakis dobry dermatolog to wtedy pewnie sie wybiore na razie odpuszczam sobie oczyszczanie
hmm...No coż duzo jest takich ludzi ktorzy źle traktują innych , nie tlyko lekarze .Moze po prostu źle trafiłas.ALe to nie oznacza , ze wszyscy lekarze tacy sąWejdź na www.niszczpryszcz.pl tam jest lista najlepszych dermarologów w Polsce:P
Gaboleczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-05, 17:53   #21
Maripossa
Zakorzenienie
 
Avatar Maripossa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 883
Dot.: zabieg oczyszczania twarzy- pomocy!!!!!

To moze ja, jako ze za rok bede juz komsetologiem i pracuje w dosc duzym salonie kosmetycznym w Krakowie, powiem co nieco o oczyszczaniu, bo widze, ze tu same plotki rozsiewacie - a nie potrzebnie
Artykuly artykulami...oczyszczanie twarzy nie jest zlym zabiegiem, jesli sie go odpowiednio wykona i uwzgledni PRZECIWWSKAZANIA!! a sa nimi: ropne stany zapalne skory i mieszkow wlosowych, tradzik ropowiczy, stany pooperacyjne, zakażenia skory roznego pochodzenia.
Dodam, ze w naszym salonie cena tego zabiegu jest...co najmniej wygorowana: 160zl...
Ale do rzeczy: najpierw skore trzeba oczyscic z makijarzu i ew.zanieczyszczen, pozniej wykonuje sie peeling (czesto robi sie kawitacje), nastepnie naklada sie maske rozpulchniajaca i wlacza wapozon aby dobrze rozpulchnic skore (sa tez specjalne maski rozpulchniajace przy ktorych nie trzeba uzywac wapozonu). Po ok.15-20 min. maske zmywa sie po kawalku zaczynajac od brody (choc rozne metody...) o czyszcza najpierw zaskorniki otwarte - wagry - i tak na calej twarzy. Pozniej oczyszczamy zaskorniki zamkniete, gdyz one pod wplywem goracej pary i tak nie ulegaja rozszerzeniu. Niektore trzeba nakluc - tzw. prosaki-, znajduja sie one najczesciej w okol. oczu, na skroniach, tam, gdzie skora jest ciensza.
Pozniej nalezy zdezynfekowac miejsca oczyszczania woda utleniona, i najlepiej jest wtedy wykonac jeszcze raz, tylko krocej, kawitacje, aby dodatkowo odswierzyc cere i jeszcze zdezynfekowac. Czesto robi sie tez darsonvalizacje - specjjalna szklana pelotka przesuwa sie po twarzy w skupiskach tradziku, powoduje to tez dodatkowa dezynfekcje i zniszczenie bakterii powodujacych stan zapalny w tradziku. Oprocz darsonvalizacji mozna tez wykozystac takie dzialanie pradow jak: galwanizacje (gdy skora jest bardzo podrazniona po oczyszczaniu wykonujemy galwanizacje na stopniu + (dodatnim) co powoduje "uspokojenie" skory, ma dzialanie lagodzace, niwelujace zaczerwienienia; jonoforeza - dzialanie pradem galwanicznym jednak wczesniej na twarz naklada sie najczesciej preparat antytradzikowy, pozniej dzialamy pradem, co powoduje, ze jony z kosmetyku dostaja sie glebiej do skory; podobnie dziala sonoforeza - tyle ze tutaj wykozystujemy ultradzwieki, tak jak przy kawitacji.
Nastepnie stosujemy maske zamykajaca pory a na koniec mozna jeszcze zrelaksowac skore algami lub kremowa maska lagodzaca. Na koniec nakladamy odpowiedni krem. Jesli jednak skora jest jeszcze podrazniona mozna nalozyc punktowo korektor lub podklad na cala twarz.
Jesli zabieg zostanie tak przeprowadzony (z zastosowaniem tych czynnosci o ktorych pisalam - nie wykorzustuje sie przy 1 zabiegu wszystkich tych mozliwosci - ), to nie wyjdziecie z gabinetu z twarza podziurawiona jak sitko, tylko naprawde zadowolone.

Tak wiec jest tu szerokie pole dzialania! Nalezy jednak dodac, ze sa dodatkowe przeciwwskazania do tych pradow! - ciaza, metalowe czesci w tkankach np.implanty, choroby serca, ciezkie migrenowe bole glowy, choroby tarczycy, stany pooperacyjne, swieze rany.
Nie obawiajcie sie wiec oczyszczania, bo to NPRAWDE MOZE POMOC!! Tylko nie liczcie na to, ze bedziecie piekne po 1 wizycie, trzeba chodzis do kosmetyczki tak czesto, jak to potrzebne - kazdy ma indywidualne potrzeby.
Owszem, do dermatologa tez warto sie udac, ale wtedy, gdy macie naprawde powazny problem z tradzikiem a nie wagry na nosie!! nie przesadzajmy...wagrow nie ebdziemy leczyc zadnymi antybiotykami na tradzik...stosuje sie je w tradziku mlodzienczym, rozowatym i ropowiczym, gdy naprawde nie ma innego ratunku! Powiedzcie: CZY WOLICIE SIE FASZEROWAC LEKAMI NIZ ZALICZYC KILKA WIZYT U KOSMETYCZKI I TROCHE POCIERPIEC?? Poza tym, tak jak mowilam, leczenie dermatologiczne nie jest dla kazdego, kto zobaczy u siebie kilka krostek na twarzy i juz jest wielkie halo to jest normalne!
Kosmetyczka na pewno poleci jakies dobre zele i kremy do twarzy a jest ich na rynku teraz sporo sama moge polecic - bo widzialam efekty - linie z Biodermy (firma apteczna): Sebium. Moze nie jest najtansza, ale naprawde dobra (zel do mycia ok.30zl, krem mniej wiecej tyle samo).
Warto naprawde chodzic na oczyszczanie a do tego 1-2 razy w miesiacu na peeling kawitacyjny - jest rowniez baardzo skuteczny przy tradziku, tylko trzeba chodzic regularnie.

Pozdrawiam i prosze was: przestancie wierzyc plotkom, tylko zasiegnijcie wiedzy u zrodla
Trzeba poprostu znalesc fachowa kosmetyczke, ktorea oceni skore, stan zanieczyszczenia i powoli zacznie ja leczyc Bo ja wiem, ze sa i takie panie, ktore nie patrza na przeciwwskazania itd. tylko kaza sie klasc i czyszcza wszystkich tak samo, na jedno kopytu...latwo wtedy komus wtedy narobic blizn na skorze przez taka fuszerke Dlatego najpierw nalezy sie zorientowac, gdzie jest naprawde dobra kosmetyczka, ktora podchodzi do kazdego indywidualnie a nie tak, byleby cos odwalic i zgarnac kase...

Jeszcze raz pozdrawiam i jak sa jakies pytania, to chetnie odpowiem
Maripossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-05, 18:19   #22
kwiatuszek1803
Raczkowanie
 
Avatar kwiatuszek1803
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 144
Dot.: zabieg oczyszczania twarzy- pomocy!!!!!

Po przeczytaniu tego wątku sama zastanawiam się czy pójść na to czyszczenie (chociaż post wyzej mnie trochę uspokoił).

Moja siostra ma problem z cerą i lekarz pierwszego kontaktu polecił jej właśnie ten zabieg. Sam wysłał na niego swojego syna i był bardzo zadowolony. Zabiego trwał 2 h, ale efekt był powalający. Chłopak ten powtórzył zabieg po 6 miesiącach. Cena wynosiła ok. 50 zł.

Moja siostra się zapisałą. Ja rownież (mam wagry na nosie, ktorych sama nie potrafię się pozbyć). Wizyte mam jednak za miesiąc, a siostra za tydzien

Zobaczymy jakie będa efekty.
kwiatuszek1803 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-05, 20:16   #23
Maripossa
Zakorzenienie
 
Avatar Maripossa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 883
Dot.: zabieg oczyszczania twarzy- pomocy!!!!!

Aha...dopisze cos jeszcze, bo widzialam tam wasza dyskusje na temat ulradzwiekow... To jest wlasnie peeling kawitacyjny, kawitacja (oczyszczanie ultwadzeikami). Nie liczcie jednak, ze pojdziecie na cos takiego i znikna wasze wagry i pryszcze ultradzwieki zluszczaja martwy naskorek odslaniajac ladna i gladka cere. Jednak po 1 zabiegu raczniej nie zobaczycie w lustrze twarzy oczyszczonej z wyzej wymienionych zanieczyszczen...aby one pomogly na tradzik potrzeba serii ok. 10z zabiegow, no...moze mniej. Poza tym cena 60zl za SAME ultradzwieki jest bardzo wysoka!! u mnie wmniejszej miejscowosci kosztuja one w normalnej cenie 30zl w krakowie i to w takich duzych salonach to owszem, kosztuje to 60zl...ale naprawde, mozna znalesc taniej...wiec lepiej nie przeplacajcie!
Znacznie bardziej polecam oczyszczanie manualne+ultradzwieki
Maripossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-06, 22:16   #24
gosiaczek6
Zakorzenienie
 
Avatar gosiaczek6
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 15 914
Dot.: zabieg oczyszczania twarzy- pomocy!!!!!

Ja mam tłusta cerę, pełno w niej wągrów i tłuszczaków. Byłam na oczyszczaniu manualnym twarzy dwa tygodnie temu. W bardzo dobrym salonie zapłaciłam 60 zł. Bałam się iść, ale niepotrzebnie. Dwa dni byłam czerwona na buzi przez tydzien miałam kilka strupków, ale to nic bo nosek mam teraz gładki i buzie jasniejszą. Zabieg trwał 2 godziny. Nie żałuję i na pewno jeszcze nie raz skorzystam.
gosiaczek6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-07, 14:47   #25
Annabelle
Zadomowienie
 
Avatar Annabelle
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 987
Post Dot.: zabieg oczyszczania twarzy- pomocy!!!!!

A ja oczyszczałam skórę ze "wszystkiego co zbędne" u dermatologa. Chodziłam na kurację chyba 2 miesiące ( z tego co kojarzę ) raz albo 2 w tygodniu. Ale za to efekty super !!! Poźniej pani doktor przypisała mi jakąś takąś maść ( co kosztowała ponad 50 zł ) ale od tamtej pory stan skóry jest dużo, dużo, dużo lepszy Nawet trądzik, z którym miałam problemy nie pojawiał się bodajże przez pół roku po skończeniu się magicznej maści. Polecam, bo wizyty i cała ta kuracja nic nie kosztują.
Annabelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-24, 17:34   #26
Gaboleczek
Raczkowanie
 
Avatar Gaboleczek
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 80
GG do Gaboleczek Send a message via Skype™ to Gaboleczek
Dot.: zabieg oczyszczania twarzy- pomocy!!!!!

Cytat:
Napisane przez gabi139 Pokaż wiadomość
wlasnie tego sie obawiam, ze pogorsze tylko stan mojej buzki

No więć dlatego musisz sie wybrac do dermatologa!Nie na wizyte , bo moim zdaniem leczenie u dermatologa nie daje zadnych efektów.Nie znam zadnej osoby ktorej dermatolog by wyleczył trądzik...
Tylko spytaj się czy Ci taki zabieg nie zaszkodzi:p
__________________
,,Z zycia najlepiej odchodzić jak z uczty,
ani spragniony , ani pijany''
Gaboleczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-24, 21:11   #27
Nushi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 239
Dot.: zabieg oczyszczania twarzy- pomocy!!!!!

Cytat:
Napisane przez Gaboleczek Pokaż wiadomość
No więć dlatego musisz sie wybrac do dermatologa!Nie na wizyte , bo moim zdaniem leczenie u dermatologa nie daje zadnych efektów.Nie znam zadnej osoby ktorej dermatolog by wyleczył trądzik...
Tylko spytaj się czy Ci taki zabieg nie zaszkodzi:p
A ja znam takie osoby..często tylko dermatolog i antybiotyki są w stanie wyleczyć trądzik..

ale czegos nie rozumiem ..najpierw piszesz żeby gabi wybrała sie do dermatologa a zdanie dalej że leczenie nie daje efektów..
Nushi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-25, 13:51   #28
Maripossa
Zakorzenienie
 
Avatar Maripossa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 883
Dot.: zabieg oczyszczania twarzy- pomocy!!!!!

Dziewczyny!! do dermatologa udajemy sie tylko wtedy gdy tradzik przybiera naprawde UCIAZLIWA forme! a nie jak sie ma wagry na nosie i pare syfkow na twarzynie odsylajcie zaraz wszystkich do dermatologa, bo ci lekarze nie sa od tego, zeby mowic: Tak, moze pani isc na oczyszczanie, 60zl za wizyte, dziekuje bardzo. Tego cchecie?? tak wiec mowie: OCZYSZCZANIE NIE SZKODZI SKORZE!! Musi byc poprostu umieejtnie wykonane (zmian wysiekowych, ropncyh nie ruszac reszte usunac) z wykozystaniem najlepiej kilku czynnikow (kosmetyki, prad itp.) i bedzie OK!! tylko ze trzeba na nie chodzic 1 raz w miesiacu najlepiej (nie czesciej!!) przez jakis okres czasu...nie liczcie ze 1 wizyta u kosmetyczki pomoze na dluzej ehh...wizyta u kosmetyczki nie jest czym tak INGERUJACYM zeby chodzic po lekarzach i pytac czy mozna na nia isc
Maripossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-25, 15:58   #29
Gaboleczek
Raczkowanie
 
Avatar Gaboleczek
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 80
GG do Gaboleczek Send a message via Skype™ to Gaboleczek
Dot.: zabieg oczyszczania twarzy- pomocy!!!!!

Cytat:
Napisane przez Nushi Pokaż wiadomość
A ja znam takie osoby..często tylko dermatolog i antybiotyki są w stanie wyleczyć trądzik..

ale czegos nie rozumiem ..najpierw piszesz żeby gabi wybrała sie do dermatologa a zdanie dalej że leczenie nie daje efektów..

Bo chodzi mi o to zeby sie zapytała czy jej cera sie andaje na taki zabieg , a nie zeby sie poszła leczyc...Juz drugi raz nic nie rozumiesz z moich
wypowiedzi...

P.S.Najlepiej do takie który jest 2 w1 dermatolog + kosmetyczka.Wtedy sie mu nie bedzie zawracac nie potrzebnie głowy.
co do maripossa przeciez kogos sie musi zapytac , bo inaczej sobie moze zaszkodzic..
__________________
,,Z zycia najlepiej odchodzić jak z uczty,
ani spragniony , ani pijany''
Gaboleczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-25, 16:04   #30
Nushi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 239
Dot.: zabieg oczyszczania twarzy- pomocy!!!!!

Cytat:
Napisane przez Maripossa Pokaż wiadomość
Dziewczyny!! do dermatologa udajemy sie tylko wtedy gdy tradzik przybiera naprawde UCIAZLIWA forme! a nie jak sie ma wagry na nosie i pare syfkow na twarzynie odsylajcie zaraz wszystkich do dermatologa, bo ci lekarze nie sa od tego, zeby mowic: Tak, moze pani isc na oczyszczanie, 60zl za wizyte, dziekuje bardzo. Tego cchecie?? tak wiec mowie: OCZYSZCZANIE NIE SZKODZI SKORZE!! Musi byc poprostu umieejtnie wykonane (zmian wysiekowych, ropncyh nie ruszac reszte usunac) z wykozystaniem najlepiej kilku czynnikow (kosmetyki, prad itp.) i bedzie OK!! tylko ze trzeba na nie chodzic 1 raz w miesiacu najlepiej (nie czesciej!!) przez jakis okres czasu...nie liczcie ze 1 wizyta u kosmetyczki pomoze na dluzej ehh...wizyta u kosmetyczki nie jest czym tak INGERUJACYM zeby chodzic po lekarzach i pytac czy mozna na nia isc
Mądrze mówi kobieta...
Nushi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:25.