Wygrałam z trądzikiem!!! - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-01-17, 08:40   #31
Gonia
Zakorzenienie
 
Avatar Gonia
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Gdynia:) czasem Gdańsk ;)
Wiadomości: 8 797
Dot.: Wygrałam z trądzikiem!!!

Cytat:
Napisane przez lalaine Pokaż wiadomość
a mój sposób jest taki
kupiłam fluid i puder pierre rene antybakteryjny używałam go 3 miesiące i po 3 miesiacach nie musze niczego używac, poprostu z cery tradzikowej mam gładką skóre, nawet jednego pryszcza, i co?cool:
e tam... to jakies bujdy
Tapeta lekarstwem na trądzik?????? Może jeszce chodzisz na solarium? to tez podobno leczy tradzik
Kurcze, ale jestem złośliwa dzisiaj
__________________
21 lat z WIZAŻEM




Gonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-17, 10:07   #32
Daszka
Zadomowienie
 
Avatar Daszka
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 036
GG do Daszka
Dot.: Wygrałam z trądzikiem!!!

Cytat:
Napisane przez rose87 Pokaż wiadomość
sorki, nie doczytałam, ale pisze ze stosowany zewnetrznie pokrywa skóre cienką warstwą ochronną zapobiegając utracie wody, zmiękcza naskórek, a w stanach zapalnych osłabiając napięcie tkanek i suchość skóry.
Dziękuję A możesz jeszcze podać producenta i cenę?
Daszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-17, 10:27   #33
rose87
Raczkowanie
 
Avatar rose87
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: woj. lubelskie
Wiadomości: 127
Dot.: Wygrałam z trądzikiem!!!

Proszę oleofarm, 28zł
rose87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-17, 10:59   #34
Daszka
Zadomowienie
 
Avatar Daszka
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 036
GG do Daszka
Dot.: Wygrałam z trądzikiem!!!

Cytat:
Napisane przez rose87 Pokaż wiadomość
Proszę oleofarm, 28zł
Jeszcze raz wielkie dzięki!
Daszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-27, 21:24   #35
kikapuu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2
Dot.: Wygrałam z trądzikiem!!!

A ja na problemy z wysuszoną, łojotokową, skłonną do wyprysków,poszarzałą cerą itp,itd... polecam wam zastosować skuteczną, sprawdzoną na sobie terapie stosowaną od wewnątrz pt: sezamki (omega-9) połknięta w międzyczasie tabletka capivit hydro control (omega-6)[może być równie dobrze łyżeczka oleju z ogórecznika] popita łyżeczką oleju lnianego ze skrzypem (omega-3) + 2 litry wody dziennie.Do tego picie białej i zielonej herbaty
kikapuu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-28, 09:22   #36
kascysko
Zakorzenienie
 
Avatar kascysko
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 12 221
Dot.: Wygrałam z trądzikiem!!!

Zaintrygowałyście mnie tym olejem z ogórecznika... chyba wypróbuje,bo co mi zależy. Nie mam typowego trądziku,tylko zaskórniki w niesamowitej ilości Może też pomoże.
kascysko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-29, 21:03   #37
młodaa
Wtajemniczenie
 
Avatar młodaa
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 2 362
Dot.: Wygrałam z trądzikiem!!!

Olej z ogorecznika kupie na pewno od razu pewnie tez ten lniany, jutro pewnie wszystko kupie osobiscie Capivitu HydroControl nie polecam, albo za male ilosci sa poszczegolnych skladnikow, albo na mnioe po prostu nie dzialalo, po zuzyciu 2op nie zauwazylam zadnej roznicy
młodaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-08-29, 22:44   #38
kascysko
Zakorzenienie
 
Avatar kascysko
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 12 221
Dot.: Wygrałam z trądzikiem!!!

Na razie pytałam o olej z ogórecznika w aptekach,ale nie było chyba jednak na necie muszę zamówić.
kascysko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-01, 09:48   #39
kikapuu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2
Dot.: Wygrałam z trądzikiem!!!

Dziewczyny, jeśli chodzi o olej lniany to w aptece czy sklepach lepiej nie kupować bo trwałość takiego prawdziwego oleju lnianego jest bardzo krótka(ok.2 miesiące) i musi być przechowywany w chłodnym, ciemnym miejscu i najlepiej ciemnej szklanej butelce żeby nie stracił swoich właściwości. A druga sprawa to musi być zimnotłoczony, nieoczyszczony o wysokiej zawartości kwasu linolenowego.Dlatego polecam wam zamówić bezpośrednio u producenta www.eurolen.pl. Można pojechać osobiście, gościu nalewa przy nas do butelki.Do poczytania http://www.olejlniany.zdrowe-produkt...?go=olejlniany
kikapuu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-03, 17:57   #40
stszaleczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 7
GG do stszaleczka
Dot.: Wygrałam z trądzikiem!!!

Boże, dlaczego karasz nas trądzikiem...

Najlepsza metoda leczenia jest chyba modlitwa..hehe

Ja juz nie mam siły na antybiotyki...:P
__________________
"Widzimy ludzi i rzeczy nie takimi, jakimi są, ale takimi, jakimi my jesteśmy..."
stszaleczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-29, 10:25   #41
Shadii
Wtajemniczenie
 
Avatar Shadii
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 2 578
Dot.: Wygrałam z trądzikiem!!!

Podbijam! Wątek zapomniany, ale przypadkiem znalazłam i jeśli jeszcze zaglądają na Wizaż te osoby, które się tu udzielały, to proszę o opinie, czy sposób działa
__________________
!



Shadii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-19, 17:27   #42
saoriQ
Raczkowanie
 
Avatar saoriQ
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: gdzieś daleko, nie wiadomo gdzie
Wiadomości: 210
Dot.: Wygrałam z trądzikiem!!!

Też zaczęłam stosować olej z ogórecznika( w kapsułkach_ ) dodatkowo olej lniany. Ale mam pytanie ten olej z ogórecznika to można cały miesiąc stosować czy tak jak z wiesiołka tylko do owulacji>>>>????
saoriQ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-19, 21:13   #43
Paulinka675
Zakorzenienie
 
Avatar Paulinka675
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: XXX
Wiadomości: 4 248
Dot.: Wygrałam z trądzikiem!!!

Cytat:
Napisane przez Silent Witch Pokaż wiadomość
no to szczesciara z Ciebie....niestety wiekszosc dziewczyn tutaj, na wizażu nie ma tyle sczescia zeby "wyleczyc sie" antybakteryjnym pudrem...
od pudru to jeszcze nikomu pryszcze nie znikły

miały zniknąć i tyle a że w tym czasie używała pudru to i się tak mogło wydawać
__________________
"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."

2014 3
Anne Rice - Pandora

włosomaniaczka 11.2009

nic mnie bardziej nie drażni jak brak składów w KWC oraz na blogach kosmetycznych
Paulinka675 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-02, 16:29   #44
saoriQ
Raczkowanie
 
Avatar saoriQ
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: gdzieś daleko, nie wiadomo gdzie
Wiadomości: 210
Dot.: Wygrałam z trądzikiem!!!

Więc sprawdziłam na sobie ten ogórecznik i olej lniany i stwierdzam, że rzeczywiście działa na cerę!!!A stosuję dopiero 2 tygodnie
Także polecam wszystkim walczącym z trądzikiem.
saoriQ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-21, 10:04   #45
rudolfny
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 14
Dot.: Wygrałam z trądzikiem!!!

Olej lniany dziala(koniecznie budwigowy), najlepiej miksowac go z jogurtem wtedy lepiej się wchłania. U mnie poprawia stan cery tylko niestety mdli mnie od tego i regularnie porzucam i znowu powracam do niego

Olej z ogórecznika.. jaki jest najlepszy>>??? co polecacie?
rudolfny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-27, 12:35   #46
saoriQ
Raczkowanie
 
Avatar saoriQ
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: gdzieś daleko, nie wiadomo gdzie
Wiadomości: 210
Dot.: Wygrałam z trądzikiem!!!

Ja stosowałam Biogal ogórecznik w kapsułkach, brałam 6 tabletek dziennie. Teraz kupiłam sobie ogórecznik w oleju, może jeszcze lepiej zadziała niż ten w kapsułkach. A co do oleju lnianego to też kupuję ten Budwigowy!
saoriQ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-11, 18:46   #47
karinaaaaa2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 9
Dot.: Wygrałam z trądzikiem!!!

Dziewczyny, czy te oleje nie tuczą? codziennie 2 łyżeczki olejów... zastanawiam się czy nie wpłynie to jakoś na wagę.
karinaaaaa2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-12, 18:48   #48
marsylll
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1
Trądzik tragedia.

Wiem wiem takich tematów jest tutaj miliony ale nie znalazłem nigdzie odpowiedniego dla siebie. A więc borykam sie z trądzikiem od kilku lat.. na twarzy juz prawie odpóścił "sam" ale masakra jest na plecach! Mam same blizny i pryszcze.. Próbowałem juz wszystkiego.. Domowe sposoby - albo efekt marny albo jego całkowity brak. Kosmetyczka - to samo co wyżej. Napiszecie dermatolog - chodziłem bardzo długo.. Brałem różne cholerstwa. Albo efekt marny albo znikomy.. Ostatnio brałem jakies cholerstwo.. Dostałem na początku ogromny wysyp, schły mi wargi strasznie, do tego leg był bardzo kosztowny.. wiem na zdrowiu sie nie oszczedza ale musiałęm robic co chwile proby watrobowe i lek silnie dzialal na stany depresyjne wiec nie chce czegos kosztem czegos.. Pomocy!
marsylll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-20, 11:02   #49
asiek1637
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 5
Dot.: Wygrałam z trądzikiem!!!

Ja też piję te dwa oleje od kilku miesięcy. Skóra mi się rzeczywiście znacznie mniej przetłuszcza. A z tradzikiem walczę od 10 lat. Dopiero niedawno dotarło do mnie, że do skóry trzeba po dobroci, nie agresywnie myję twarz tylko środkami dla dzieci babydream ,albo płynem micelarnym. Nie używam podkładu, tylko wcieram w skórę puder dla niemowląt w celu zmatowienia buzi. Raz na 2- 3 dni wcieram wieczorem małą ilość acne- dermu. Może nie mam skóry idealnej ,ale mnie ona jak najbardziej zadawala Aha,co do postu powyżej. Nic nie przytyłam od tych olejów pozdrawiam
asiek1637 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-20, 16:50   #50
karinaaaaa2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 9
Dot.: Wygrałam z trądzikiem!!!

Cytat:
Napisane przez asiek1637 Pokaż wiadomość
Ja też piję te dwa oleje od kilku miesięcy. Skóra mi się rzeczywiście znacznie mniej przetłuszcza. A z tradzikiem walczę od 10 lat. Dopiero niedawno dotarło do mnie, że do skóry trzeba po dobroci, nie agresywnie myję twarz tylko środkami dla dzieci babydream ,albo płynem micelarnym. Nie używam podkładu, tylko wcieram w skórę puder dla niemowląt w celu zmatowienia buzi. Raz na 2- 3 dni wcieram wieczorem małą ilość acne- dermu. Może nie mam skóry idealnej ,ale mnie ona jak najbardziej zadawala Aha,co do postu powyżej. Nic nie przytyłam od tych olejów pozdrawiam
A jak je pijesz? normalnie z łyżeczki? czy może można jakoś je mieszać z pokarmem, żeby nie czuć smaku
karinaaaaa2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-21, 09:59   #51
asiek1637
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 5
Dot.: Wygrałam z trądzikiem!!!

Jeśli chodzi o olej lniany,to podobno najlepiej jeść go razem z nabiałem, wtedy się lepiej wchłania, np. wymieszać z twarożkiem, albo jogurtem. Ale ja nie zawsze mam na to czas. Natomiast z ogórecznika piję tak jak autorka wątku. Dolewam łyżeczkę do herbaty o jakimś konkretnym, mocnym smaku np . owocowej. Robię tak dlatego,że olej nie jest niczym przyjemnym i w ten sposób jakoś lepiej to znieść
asiek1637 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-21, 10:09   #52
karinaaaaa2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 9
Dot.: Wygrałam z trądzikiem!!!

Cytat:
Napisane przez asiek1637 Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o olej lniany,to podobno najlepiej jeść go razem z nabiałem, wtedy się lepiej wchłania, np. wymieszać z twarożkiem, albo jogurtem. Ale ja nie zawsze mam na to czas. Natomiast z ogórecznika piję tak jak autorka wątku. Dolewam łyżeczkę do herbaty o jakimś konkretnym, mocnym smaku np . owocowej. Robię tak dlatego,że olej nie jest niczym przyjemnym i w ten sposób jakoś lepiej to znieść
W takim razie muszę spróbować, od 3 dni biorę Humavit więc jeszcze zacznę pić ten olej (jeśli dam radę)... mam 22 lata a czuję się jak nastolatka z wypryskami
karinaaaaa2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-21, 11:37   #53
Agnieszka987
Zakorzenienie
 
Avatar Agnieszka987
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 143
Dot.: Wygrałam z trądzikiem!!!

Cytat:
Napisane przez Gonia Pokaż wiadomość
e tam... to jakies bujdy
Tapeta lekarstwem na trądzik?????? Może jeszce chodzisz na solarium? to tez podobno leczy tradzik
Kurcze, ale jestem złośliwa dzisiaj
Śmiejesz się, ale ja Ci powiem że gdy używałam regularnie pudru i podkładu- to po zmyciu skóra była niesamowicie gładka, nie podrażniona, krostki nie zaczerwienione Wiem że to dziwnie brzmi, ale to zaobserwowałam nie wiedzieć czemu
Agnieszka987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-21, 13:43   #54
asiek1637
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 5
Dot.: Wygrałam z trądzikiem!!!

Cytat:
Napisane przez karinaaaaa2 Pokaż wiadomość
W takim razie muszę spróbować, od 3 dni biorę Humavit więc jeszcze zacznę pić ten olej (jeśli dam radę)... mam 22 lata a czuję się jak nastolatka z wypryskami
Ja mam 21, więc się nie przejmuj
asiek1637 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-21, 17:08   #55
Selavie
Rozeznanie
 
Avatar Selavie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 762
Dot.: Wygrałam z trądzikiem!!!

A ja 23 I od 8 lat mam trądzik. Nie wiem, czy akurat osobie , która tak jak ja ma mnóstwo naciekowych wyprysków i bolących gul, twarz całą w pryszczach praktycznie non stop, coś takiego jak olej może pomóc...Tymbardziej, że od roku leczę się retinoidami i nic po nich widzę...Próbowałam już tylu rzeczy, że chyba nie mam energii na kolejną. Poza tym wydaje mi sie, że wszystko wroci kiedy sie odstawi ten olej, a kiedys trzeba bedzie odstawic..
Selavie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-22, 11:56   #56
asiek1637
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 5
Dot.: Wygrałam z trądzikiem!!!

Cytat:
Napisane przez Selavie Pokaż wiadomość
A ja 23 I od 8 lat mam trądzik. Nie wiem, czy akurat osobie , która tak jak ja ma mnóstwo naciekowych wyprysków i bolących gul, twarz całą w pryszczach praktycznie non stop, coś takiego jak olej może pomóc...Tymbardziej, że od roku leczę się retinoidami i nic po nich widzę...Próbowałam już tylu rzeczy, że chyba nie mam energii na kolejną. Poza tym wydaje mi sie, że wszystko wroci kiedy sie odstawi ten olej, a kiedys trzeba bedzie odstawic..
Ja też wiele przeszłam. Używałam wszystkich możliwych maści , kremów i antybiotyków doustnych od dermatologa.Brałam też izotek i stwierdzam ,że wolę całe życie pić olej i w ten sposób nawilżać skórę od wewnątrz niż wydawać kasę na kolejne wizyty u dermatologów
asiek1637 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-08, 21:35   #57
fashionfans
Raczkowanie
 
Avatar fashionfans
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 105
Dot.: Trądzik tragedia.

Znam ten ból, też miałam trądzik, ale tylko na twarzy. Moja siostra miała głównie problem z plecami i ramionami. Również chodziła do dermatologów, lekarzy, kij tam wie jeszcze do kogo i też kończyło się failem . Ja miałam to samo z twarzą. Porzuciłam wszystkie żele, kremożele, peelingi, które obiecywały cuda.Takie rzeczy zawierają jakieś wybuchowe mieszanki, które na każdej skórze reagują inaczej, ale zawsze znajdzie się jakiś zły składnik, który rujnuje od razu cały kosmetyk.
Ja postanowiłam wrócić do natury. Kupiłam mydło Biały Jeleń i naprawdę jestem zadowolona. Mam twarz tysiąc razy lepszą, od czasu do czasu pojawi się coś naprawdę małego, ale z racji, że jestem dziewczyną wystarczy korektor i mam twarz nieskazitelną. Wobec tego przerzuciłam się na zwykłe mydło, ewentualnie jeśli nie masz skóry skłonnej do przesuszeń polecam mydło siarkowe. Jest dostępne w każdym sklepie z kosmetykami. Do pleców kup sobie drewnianą szczotkę z naturalnym włosiem i szoruj również mydłem.
To tyle, nie zapomnij nawilżyć twarzy jakimś zwykłym kremem.
To są moje doświadczenia i jestem naprawdę zadowolona ze swojej decyzji, ale nie jestem w stanie Cię zapewnić, że będzie taki sam efekt. Mimo to,spróbuj I powodzenia.

P.S poczytaj o tych mydłach na wizażu.pl, myślę, że znajdą się również fani natury.
fashionfans jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-09, 08:27   #58
summerparadise
Rozeznanie
 
Avatar summerparadise
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 771
Dot.: Trądzik tragedia.

Cytat:
Napisane przez fashionfans Pokaż wiadomość
Znam ten ból, też miałam trądzik, ale tylko na twarzy. Moja siostra miała głównie problem z plecami i ramionami. Również chodziła do dermatologów, lekarzy, kij tam wie jeszcze do kogo i też kończyło się failem . Ja miałam to samo z twarzą. Porzuciłam wszystkie żele, kremożele, peelingi, które obiecywały cuda.Takie rzeczy zawierają jakieś wybuchowe mieszanki, które na każdej skórze reagują inaczej, ale zawsze znajdzie się jakiś zły składnik, który rujnuje od razu cały kosmetyk.
Ja postanowiłam wrócić do natury. Kupiłam mydło Biały Jeleń i naprawdę jestem zadowolona. Mam twarz tysiąc razy lepszą, od czasu do czasu pojawi się coś naprawdę małego, ale z racji, że jestem dziewczyną wystarczy korektor i mam twarz nieskazitelną. Wobec tego przerzuciłam się na zwykłe mydło, ewentualnie jeśli nie masz skóry skłonnej do przesuszeń polecam mydło siarkowe. Jest dostępne w każdym sklepie z kosmetykami. Do pleców kup sobie drewnianą szczotkę z naturalnym włosiem i szoruj również mydłem.
To tyle, nie zapomnij nawilżyć twarzy jakimś zwykłym kremem.
To są moje doświadczenia i jestem naprawdę zadowolona ze swojej decyzji, ale nie jestem w stanie Cię zapewnić, że będzie taki sam efekt. Mimo to,spróbuj I powodzenia.

P.S poczytaj o tych mydłach na wizażu.pl, myślę, że znajdą się również fani natury.
a dobrą metodą jest szorowanie pleców szczotką ? http://www.khaja.pl/pl/index.php?pielegnacja-ciala,7 moim zdaniem ta metoda może wszystko rozdrapać. Cera trądzikowa jest bardzo delikatna, szczotki i inne badziewia mogą właśnie nasilić trądzik, niż go niwelować..
co do założyciela wątku, masz trądzik na całych plecach czy tylko ramiona?
__________________
'Prawdziwe życie zaczyna się wraz z prawdziwym marzeniem. Kto potrafi marzyć, nie stracił nadziei. A nadzieja może wszystko.'
summerparadise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-09, 12:50   #59
fashionfans
Raczkowanie
 
Avatar fashionfans
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 105
Dot.: Trądzik tragedia.

Szczotki nawet nie zbliżać do twarzy! Broń Boże, to byłaby katastrofa. Szczotką tylko plecy. Myślę, że się nie rozniesie, przynajmniej tak było w przypadku mojej siostry. Trzeba szczotkę bardzo dokładnie czyścić.
fashionfans jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-09, 15:41   #60
summerparadise
Rozeznanie
 
Avatar summerparadise
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 771
Dot.: Trądzik tragedia.

ale jak można plecy z trądzikiem szorować szczotką?! to jest morderstwo! jak chcesz mieć pełno rozdrapań i jeszcze gorszy rozsiew, to proszę bardzo!!!!
__________________
'Prawdziwe życie zaczyna się wraz z prawdziwym marzeniem. Kto potrafi marzyć, nie stracił nadziei. A nadzieja może wszystko.'
summerparadise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-08-17 12:04:08


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:03.