Nie mamy gdzie uprawiac seksu... : ( - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-01-13, 15:03   #61
malaDarunia
Wtajemniczenie
 
Avatar malaDarunia
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Swarzędz
Wiadomości: 2 415
Send a message via Skype™ to malaDarunia
Dot.: Nie mamy gdzie uprawiac seksu... : (

moja mamcia jest bardzo wyrozumiała pod względem uprawiania przeze mnie seksu w domku.
Nikt mi nie włazi do pokoju, nikt nie woła kiedy mam gości, nikt nie gada głupio, bo "coś słyszeli"
mama słyszała nie raz, tata zapewne też, no i co mają zrobić skoro przyszli do domu w nieodpowiednim momencie, a ja tego nie usłyszałam?
szanuję to, że to ich dom. mój też.
ale moja mama też woli żebym się nigdzie nie szlajała po parkach itp. więc pewnie dlatego nic nie mówi.
poza tym, zauważyłam, że mama zaczęła brać ze mnie przykład w sztuczkach stosowanych w sypialni, bo widzę że ukradkiem też kombinuje jakieś małe ręczniczki specjalne do TEGO celu. każdy ma swoje hehe
Cytat:
Napisane przez rapifen Pokaż wiadomość
" sorry siostra ale nie wchodź do pokoju bo .. i tu się kłania ukryty sens "

A tak gdybym miała z nim pokój i teraz mnie poprosił o "jeden wieczór intymności" nie sądzę bym robiła jakikolwiek problem. Kwestia dogadania się.
ja też tak robię z siostrą. mówie, że ma nie włazić i koniec. parę razy nie powiedziałyśmy sobie że mamy gości i były niespodzianki No ale nic przecież nie zrobię, że siostra wparowała mi do pokoju przez przypadek, albo ja jej. jesteśmy wyrozumiałe.

Cytat:
Napisane przez Dragonfly29 Pokaż wiadomość
Gdybym była mamą, to wolałabym, żeby moje dziecko hałasowało z chłopakiem/dziewczyną w bezpiecznym domu, niż miałoby się szwędać po hotelach, lasach i namiotach.
no dokładnie!

---------- Dopisano o 16:03 ---------- Poprzedni post napisano o 15:58 ----------

Cytat:
Napisane przez Madelaine87 Pokaż wiadomość
słabo mi się robi jak patrzę na wasz tok myślenia.
to nie tok myślenia, tylko poglądy. a te jak wiesz, każdy ma różne. więc jak dla mnie, możesz nawet zwymiotować skoro jest Ci słabo.

nie życzę Ci córki, która zostanie przyłapana przez sąsiada w parku na seksie z chłopakiem. hehe
wolisz to niż seks córki pod własnym dachem?
__________________
Kobiety są niewolnicami tylko tych, którzy potrafią je mocno trzymać i dogadzać ich kaprysom.
(Bolesław Prus)
malaDarunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-13, 15:04   #62
malaDarunia
Wtajemniczenie
 
Avatar malaDarunia
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Swarzędz
Wiadomości: 2 415
Send a message via Skype™ to malaDarunia
Dot.: Nie mamy gdzie uprawiac seksu... : (

Cytat:
Napisane przez tofaniutka Pokaż wiadomość
to jest po prostu czepianie się... mój ojciec mówi na mnie "młoda" i też mnie nie szanuje???
no pewnie. a mój jest pedofilem. bo jak chodzę w stringach po domu to czasem mnie klepnie w tyłek.
__________________
Kobiety są niewolnicami tylko tych, którzy potrafią je mocno trzymać i dogadzać ich kaprysom.
(Bolesław Prus)
malaDarunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-13, 15:04   #63
Asienka187
Zakorzenienie
 
Avatar Asienka187
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 660
Dot.: Nie mamy gdzie uprawiac seksu... : (

Cytat:
Napisane przez Madelaine87 Pokaż wiadomość
pewnie zaraz dostanę opr od moderatora ale ludzie, czy wy nie popadacie w lekka paranoję? czy ja dyskutuję z ludźmi na poziomie? co innego rozmawiać z dzieckiem o seksie, iść z nim do lekarza, co innego być rodzice, chcecie to się bzykajcie pod drzwiami swoich rodziców, wasz problem. Moja mama wiedziała że współżyję ale ja z czystego szacunku nie robiłam tego pod jej dachem gdy ona była w domu. Z jakiej racji ona ma się źle czuć pod swym dachem bo córeczka chce się poseksić? Seks to coś intymnego więc tym bardziej nie widzę nic fajnego we współżyciu na bezdechu z głośnym tv z plecami żeby nikt nie słyszał aktów miłości. nie paliłam przy niej i nie piłam do 18stki. Może i jestem wychowana na stary sposób ale dobrze mi z tym i słabo mi się robi jak patrzę na wasz tok myślenia.
To ja się powtórzę:

Cytat:
Napisane przez Asienka187 Pokaż wiadomość
Idąc Twoim tokiem myślenia rodzice uprawiający seks za sciana kiedy dziecko śpi wykazuja brak szacunku dla tego dziecka.
__________________
"Z uśmiechem traktuj siebie, swoje niedociągnięcia, swoją duchową nieporadność. Miej poczucie humoru."
Hume G.B.
Asienka187 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-13, 15:04   #64
tofaniutka
Zadomowienie
 
Avatar tofaniutka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 098
Dot.: Nie mamy gdzie uprawiac seksu... : (

Cytat:
Napisane przez Neciak89 Pokaż wiadomość
A ja myślę, że trochę przesadzasz. Nie chciałabym wiedzieć kiedy moje dziecko uprawia seks (nie chcę wiedzieć, nie chcę słyszeć, i oczywiście nie poniżej 17tu lat) ale tak samo nie chciałabym, żeby moje dziecko słyszało/wiedziało kiedy ja uprawiam seks. Czy to, że się zamknę w pokoju, gdy rodzice są w domu, żyją własnym życiem, ja zacznę się cicho kochać z chłopakiem, to oznacza od razu, że nie mam szacunku do nich? Brak szacunku by był, gdybym, nie wiem, robiła to przy nich, albo już zaczęła grę wstępną przy nich :|
dobre
Nie mam dzieci na razie <za młoda> ale, myślę, że wolałabym żeby moje dziecko robiło to w domu, nawet jak będę za ścianą. A nie w "kiblach" czy "na imprezach". A najlepiej to żeby nie brało się za wcześnie za seks- ale na to nie będę mieć wpływ (no może malutki-zależy jak je wychowam i jaki bedzie mieć do tego nastawanie)
tofaniutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-13, 15:08   #65
Neciak89
Zakorzenienie
 
Avatar Neciak89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 12 007
Dot.: Nie mamy gdzie uprawiac seksu... : (

Cytat:
Napisane przez tofaniutka Pokaż wiadomość
dobre
Nie mam dzieci na razie <za młoda> ale, myślę, że wolałabym żeby moje dziecko robiło to w domu, nawet jak będę za ścianą. A nie w "kiblach" czy "na imprezach". A najlepiej to żeby nie brało się za wcześnie za seks- ale na to nie będę mieć wpływ (no może malutki-zależy jak je wychowam i jaki bedzie mieć do tego nastawanie)
No wiesz, kiedyś w Rozmowach w toku była rodzinka, małe mieszkanie, jeden pokój przedzielony tylko szafami, bo gdyby były drzwi to byłaby kompletna klatka. No i rodzice mówią, że taką mini grę wstępną zaczynają przy dzieciach i dzieci doskonale wiedzą, kiedy rodzice seks uprawiają :|
__________________

Kosmetycznie

Cytat:
Z kobietami nigdy nic nie wiadomo, bo są jak fizyka kwantowa. Znając położenie kobiety nie jesteś w stanie stwierdzić co ona myśli a znając jej myśli nie jesteś w stanie stwierdzić gdzie ona jest.
(...)Kobieta jest dla siebie taką samą zagadką jak dla świata zewnętrznego.
Neciak89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-13, 15:08   #66
malaDarunia
Wtajemniczenie
 
Avatar malaDarunia
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Swarzędz
Wiadomości: 2 415
Send a message via Skype™ to malaDarunia
Dot.: Nie mamy gdzie uprawiac seksu... : (

Cytat:
Napisane przez Madelaine87 Pokaż wiadomość
To mój dom czy jej/jego?
no wiesz. wydaje mi się, że skoro ktoś chce mieć dzieci/ ma dzieci, to nie zadaje takich durnych pytań.
jak się ma dzieci to to jest WASZ dom, a nie tylko jednej osoby/rodziców.

nie chciałabym żeby mi rodzice mówili "to jest nasz dom, a nie Twój". to niby ja jestem jakimś rodzinnym odrzutkiem, że miejsce gdzie mieszkam nie jest moje?
skoro jestem tutaj zameldowana to chyba jest oczywiste, że mogę to traktować jako swój dom. sprzątam tutaj , dbam o dom, również żeby nikt mi nie wygarnął, że coś jest jego, a nie moje
__________________
Kobiety są niewolnicami tylko tych, którzy potrafią je mocno trzymać i dogadzać ich kaprysom.
(Bolesław Prus)
malaDarunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-13, 15:11   #67
Neciak89
Zakorzenienie
 
Avatar Neciak89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 12 007
Dot.: Nie mamy gdzie uprawiac seksu... : (

Idąc tokiem myślenia Madelaine87 dzieci nie powinny pomagać w domu, bo to przecież dom rodziców.
__________________

Kosmetycznie

Cytat:
Z kobietami nigdy nic nie wiadomo, bo są jak fizyka kwantowa. Znając położenie kobiety nie jesteś w stanie stwierdzić co ona myśli a znając jej myśli nie jesteś w stanie stwierdzić gdzie ona jest.
(...)Kobieta jest dla siebie taką samą zagadką jak dla świata zewnętrznego.
Neciak89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-13, 15:14   #68
malaDarunia
Wtajemniczenie
 
Avatar malaDarunia
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Swarzędz
Wiadomości: 2 415
Send a message via Skype™ to malaDarunia
Dot.: Nie mamy gdzie uprawiac seksu... : (

Cytat:
Napisane przez Neciak89 Pokaż wiadomość
Idąc tokiem myślenia Madelaine87 dzieci nie powinny pomagać w domu, bo to przecież dom rodziców.
heh. ale to głupie. masakra. jakby mi matka powiedziała, że to nie mój dom, to by chyba po miesiącu brudem obrosła. bo ja robię w domu akurat BARDZO dużo
__________________
Kobiety są niewolnicami tylko tych, którzy potrafią je mocno trzymać i dogadzać ich kaprysom.
(Bolesław Prus)
malaDarunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-13, 15:23   #69
Madelaine87
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 1 647
Dot.: Nie mamy gdzie uprawiac seksu... : (

no skoro lubicie współżyć kiedy cała rodzinka "ogląda klan za ścianą" to może po prostu to lubicie, kręci was to? seks to coś intymnego a nie wyścig na bezdechu jak już wcześniej wspomniałam.
Madelaine87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-13, 15:26   #70
Neciak89
Zakorzenienie
 
Avatar Neciak89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 12 007
Dot.: Nie mamy gdzie uprawiac seksu... : (

Cytat:
Napisane przez Madelaine87 Pokaż wiadomość
no skoro lubicie współżyć kiedy cała rodzinka "ogląda klan za ścianą" to może po prostu to lubicie, kręci was to? seks to coś intymnego a nie wyścig na bezdechu jak już wcześniej wspomniałam.
Ja akurat z rodzinką za ścianą nie mam problemu, bo mieszkam w domu a nie mieszkaniu. Ale to nie znaczy, że jak jest mieszkanie, to żeby seksu nie uprawiać, bo rodzina w domu. Jeśli jest prywatność, jest ochota, to w czym problem? Nikt Ci nie każe nic robić.
__________________

Kosmetycznie

Cytat:
Z kobietami nigdy nic nie wiadomo, bo są jak fizyka kwantowa. Znając położenie kobiety nie jesteś w stanie stwierdzić co ona myśli a znając jej myśli nie jesteś w stanie stwierdzić gdzie ona jest.
(...)Kobieta jest dla siebie taką samą zagadką jak dla świata zewnętrznego.
Neciak89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-13, 15:31   #71
malaDarunia
Wtajemniczenie
 
Avatar malaDarunia
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Swarzędz
Wiadomości: 2 415
Send a message via Skype™ to malaDarunia
Dot.: Nie mamy gdzie uprawiac seksu... : (

Cytat:
Napisane przez Madelaine87 Pokaż wiadomość
no skoro lubicie współżyć kiedy cała rodzinka "ogląda klan za ścianą" to może po prostu to lubicie, kręci was to? seks to coś intymnego a nie wyścig na bezdechu jak już wcześniej wspomniałam.
tak, mieszkam w mieszkaniu. w bloku.
i nie wiem jak Ty, ale ja po ścianach nie skaczę podczas seksu, żeby mnie za ściną czy piętro nade mną ktoś słyszał.

a jak już jestem głośno, to zazwyczaj jak nikogo nie ma w domu.
a sąsiedzi akurat mnie nie obchodzą. po to jest dom, żeby sie w nim bzykać.
nie będę się krępować. oczywiście nie dre się jakby mnie ktoś ze skóry obierał

sytuacja z sąsiadami wygląda inaczej jak ktoś by mnie zobaczył kopulującą z chłopakiem. wtedy to już bym się powstydziła.
__________________
Kobiety są niewolnicami tylko tych, którzy potrafią je mocno trzymać i dogadzać ich kaprysom.
(Bolesław Prus)
malaDarunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-13, 15:46   #72
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Nie mamy gdzie uprawiac seksu... : (

Cytat:
Napisane przez Neciak89 Pokaż wiadomość
A ja myślę, że trochę przesadzasz. Nie chciałabym wiedzieć kiedy moje dziecko uprawia seks (nie chcę wiedzieć, nie chcę słyszeć, i oczywiście nie poniżej 17tu lat) ale tak samo nie chciałabym, żeby moje dziecko słyszało/wiedziało kiedy ja uprawiam seks. Czy to, że się zamknę w pokoju, gdy rodzice są w domu, żyją własnym życiem, ja zacznę się cicho kochać z chłopakiem, to oznacza od razu, że nie mam szacunku do nich? Brak szacunku by był, gdybym, nie wiem, robiła to przy nich, albo już zaczęła grę wstępną przy nich :|
Mam takie samo zdanie.
Madelaine87- to że Ty nie uprawiałaś seksu, gdy w domu była mama, to nie znaczy że Ci, którzy robią inaczej robią źle lub nie mają szacunku do rodziców.

O ile nie robi się tego głośno to wg mnie jest ok. I w żadnym razie nie powinniśmy rozważać tego w kryterium braku szacunku... Bo też słyszalny seks rodziców byłby brakiem szacunku wobec dziecka. Ja kilka razy słyszałam i to było dla mnie po prostu obrzydliwe, nic więcej.... Nie uważam przez to, że nie mają wobec mnie szacunku.

Brak szacunku okazaliby mi, gdyby w takiej sytuacji weszli do pokoju. W ogóle wchodzenie do pokoju bez pukania i "proszę" świadczy o braku szacunku i niezrozumienia.

---------- Dopisano o 16:46 ---------- Poprzedni post napisano o 16:33 ----------

Cytat:
Napisane przez Madelaine87 Pokaż wiadomość
no skoro lubicie współżyć kiedy cała rodzinka "ogląda klan za ścianą" to może po prostu to lubicie, kręci was to? seks to coś intymnego a nie wyścig na bezdechu jak już wcześniej wspomniałam.
Jest trochę stresu, ale mając do wyboru seks raz na 2 miesiące(kiedy nikogo nie ma w domu, albo w innym miejscu sam na sam) i seks z rodziną za ścianą, ale po cichu w miarę, zgadnij co większość by wybrała?
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.


Edytowane przez ciri15
Czas edycji: 2010-01-13 o 15:36
ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-13, 15:50   #73
tofaniutka
Zadomowienie
 
Avatar tofaniutka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 098
Dot.: Nie mamy gdzie uprawiac seksu... : (

no właśnie ja mam warunki w domu, heh no może nie mam bo za ścianą siostra wiadomo że jak trzeba to robić ciszej to trzeba się dostosować a kiedy można sobie pozwolić na coś więcej to można.
tofaniutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-13, 16:13   #74
Lea_
Wtajemniczenie
 
Avatar Lea_
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 984
Dot.: Nie mamy gdzie uprawiac seksu... : (

Jak jeszcze nie mieszkalam z TZ-tem a ten mnie odwiedzal i zostawal na noc to po prostu zamykalismy sie w pokoju , czasami puszczalismy muzyke i staralismy sie byc cicho. Moi rodzice nigdy nie weszli do pokoju jak bylismy tam sami, raz weszla mlodsza siostra i zobaczyla goly tyleczek TZ-ta i wiecej juz sie nie odwazyla wchodzic bez pukania
Jezeli rodzice sami w sobie nie wykazuja ochoty dania Wam troche prytatnosci to porozmawiaj z nimi. Nie mow bezposrednio, ze chcecie uprawiac seks ale moze po prostu powiedz, ze chcecie pobyc sami. Powinni zrozumiec.
Lea_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-13, 17:42   #75
Neciak89
Zakorzenienie
 
Avatar Neciak89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 12 007
Dot.: Nie mamy gdzie uprawiac seksu... : (

No to ja jeszcze dodam, skoro moi rodzice uprawiają seks (bo wiem, że tak jest, mimo że nie słyszę) gdy ja jestem w domu (czyli najczęściej w nocy), to oni nie mają do mnie szacunku? Nie chciałabym widzieć lub słyszeć, że to robią, ale przecież im nie zabronie "bo ja tu jestem".
__________________

Kosmetycznie

Cytat:
Z kobietami nigdy nic nie wiadomo, bo są jak fizyka kwantowa. Znając położenie kobiety nie jesteś w stanie stwierdzić co ona myśli a znając jej myśli nie jesteś w stanie stwierdzić gdzie ona jest.
(...)Kobieta jest dla siebie taką samą zagadką jak dla świata zewnętrznego.
Neciak89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-13, 17:45   #76
Madelaine87
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 1 647
Dot.: Nie mamy gdzie uprawiac seksu... : (

przeczytajcie co napisaliście bo wydaje mi się że wypowiadają się same dzieci które nie potrafią odróżnić: szacunku dziecka dla rodzica, szacunku rodzica do dziecka, seksu rodziców a seksu dzieci, ogólnego stosunku rodzic-dziecko. Spoko traktujmy się na równi a niedługo będziemy z rodzicami chodzić na imprezy palić trawę i wymiotować w jednych krzakach. Może ktoś inteligentny zrozumie bo jak na razie to popadacie w paranoję.
Madelaine87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-13, 17:47   #77
Neciak89
Zakorzenienie
 
Avatar Neciak89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 12 007
Dot.: Nie mamy gdzie uprawiac seksu... : (

Dziewczyno, chyba nie mówimy tutaj o 12-letnich dzieciach chcących uprawiać seks, prawda?
__________________

Kosmetycznie

Cytat:
Z kobietami nigdy nic nie wiadomo, bo są jak fizyka kwantowa. Znając położenie kobiety nie jesteś w stanie stwierdzić co ona myśli a znając jej myśli nie jesteś w stanie stwierdzić gdzie ona jest.
(...)Kobieta jest dla siebie taką samą zagadką jak dla świata zewnętrznego.
Neciak89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-13, 17:53   #78
Madelaine87
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 1 647
Dot.: Nie mamy gdzie uprawiac seksu... : (

brawo, w końcu ktoś zahaczył o sensowny pkt jednak czy ktoś z burzących się osób pisał coś o wieku? skąd więc założenie że pisałam o osobach np + 20 ?prawda jest taka że możnaby wymieniać sporo aspektów za i przeciw a i tak wyszło by na jedno: wszystko zależy od indywidualnego podejścia rodzica/rodziny
Madelaine87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-13, 18:01   #79
pabi28
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Wa-wa
Wiadomości: 552
Dot.: Nie mamy gdzie uprawiac seksu... : (

Cytat:
Napisane przez Madelaine87 Pokaż wiadomość
przeczytajcie co napisaliście bo wydaje mi się że wypowiadają się same dzieci które nie potrafią odróżnić: szacunku dziecka dla rodzica, szacunku rodzica do dziecka, seksu rodziców a seksu dzieci, ogólnego stosunku rodzic-dziecko. Spoko traktujmy się na równi a niedługo będziemy z rodzicami chodzić na imprezy palić trawę i wymiotować w jednych krzakach. Może ktoś inteligentny zrozumie bo jak na razie to popadacie w paranoję.
Skoro dziecko ma mieć szacunek do rodzica i nie uprawiać seksu gdy rodzic jest w domu , to dlaczego rodzic nie ma mieć szacunku do dziecka i uprawiać seks gdy jest ono w domu?
Tak samo dziecku może nie być fajnie z myślą że za ścianą jego matka i ojciec uprawiają seks, tak samo rodzicom może z tym nie być fajnie że za ścianą ich córka czy syn uprawia seks.
pabi28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-13, 18:02   #80
Neciak89
Zakorzenienie
 
Avatar Neciak89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 12 007
Dot.: Nie mamy gdzie uprawiac seksu... : (

Cytat:
Napisane przez Madelaine87 Pokaż wiadomość
brawo, w końcu ktoś zahaczył o sensowny pkt jednak czy ktoś z burzących się osób pisał coś o wieku? skąd więc założenie że pisałam o osobach np + 20 ?prawda jest taka że możnaby wymieniać sporo aspektów za i przeciw a i tak wyszło by na jedno: wszystko zależy od indywidualnego podejścia rodzica/rodziny
Co nie zmienia faktu, że piszesz głupoty typu "mój dom" (jak Twój dom, to przypadkiem nie każ dziecku sprzątać, bo przecież cudzego nie będzie sprzątać).

A o wieku już wcześniej napisałam ale jak widać ważniejsze było podejście inne niż Twoje.
__________________

Kosmetycznie

Cytat:
Z kobietami nigdy nic nie wiadomo, bo są jak fizyka kwantowa. Znając położenie kobiety nie jesteś w stanie stwierdzić co ona myśli a znając jej myśli nie jesteś w stanie stwierdzić gdzie ona jest.
(...)Kobieta jest dla siebie taką samą zagadką jak dla świata zewnętrznego.
Neciak89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-13, 18:05   #81
tofaniutka
Zadomowienie
 
Avatar tofaniutka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 098
Dot.: Nie mamy gdzie uprawiac seksu... : (

Cytat:
Napisane przez Madelaine87 Pokaż wiadomość
brawo, w końcu ktoś zahaczył o sensowny pkt jednak czy ktoś z burzących się osób pisał coś o wieku? skąd więc założenie że pisałam o osobach np + 20 ?prawda jest taka że możnaby wymieniać sporo aspektów za i przeciw a i tak wyszło by na jedno: wszystko zależy od indywidualnego podejścia rodzica/rodziny

ŚMIESZY MNIE TO że piszesz o 12 letnich dzieciakach
MASAKRA . z kontekstu twoich wypowiedzi nic nie wskazywało na to o jakim wieku ty piszesz. Ale tu się wypowiadały osoby dorosłe. A ty pisałaś : to uprawiajcie seks gdzie rodzice są za ścianą... to było do tych którzy się tu nie wypowiadają??? heh
tofaniutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-13, 18:07   #82
pabi28
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Wa-wa
Wiadomości: 552
Dot.: Nie mamy gdzie uprawiac seksu... : (

Cytat:
Napisane przez Neciak89 Pokaż wiadomość
Co nie zmienia faktu, że piszesz głupoty typu "mój dom" (jak Twój dom, to przypadkiem nie każ dziecku sprzątać, bo przecież cudzego nie będzie sprzątać).

A o wieku już wcześniej napisałam ale jak widać ważniejsze było podejście inne niż Twoje.
właśnie

Skoro mieszkamy w jednym domu to mamy takie same prawa
pabi28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-13, 18:10   #83
201610310857
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 15 803
Dot.: Nie mamy gdzie uprawiac seksu... : (

popieram wszystkie posty napisane przez Neciaka
co do Madelaine to pozostawie to bez komentarza ;]
a wracając do tematu wątka, nie wiem, co bym zrobila w takiej sytuacji, ale pewnie chwytała się każdej możliwości.
201610310857 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-13, 18:18   #84
strawberka
Zakorzenienie
 
Avatar strawberka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 260
Dot.: Nie mamy gdzie uprawiac seksu... : (

ja bym poprostu starała się robić to najciszej jak się da, i już... i tak też robiliśmy odwiedzaliśmy się u rodziców pokrzyczycie sobie jak wyjedziecie pod namiot
poza tym są różne pozycje (np. na jeźdźca), dzięki którym nie będzie słychać miarowego skrzypania łóżka co najwyżej trochę odjedziecie łóżkiem od ściany

Madelaine87 zupełnie nie trafia do mnie Twoja argumentacja... tym bardziej, że wyrażasz ją w sposób obrażający wszystkich, którzy śmią mieć inne zdanie niż Ty
__________________
nadzieja umiera ostatnia....
strawberka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-13, 18:27   #85
201610310857
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 15 803
Dot.: Nie mamy gdzie uprawiac seksu... : (

strawberka, bo współżyjąc, gdzie za ścianą jest rodzina jest oznaką największej obrazy i braku szacunku
201610310857 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-13, 18:37   #86
malaDarunia
Wtajemniczenie
 
Avatar malaDarunia
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Swarzędz
Wiadomości: 2 415
Send a message via Skype™ to malaDarunia
Dot.: Nie mamy gdzie uprawiac seksu... : (

Cytat:
Napisane przez Madelaine87 Pokaż wiadomość
brawo, w końcu ktoś zahaczył o sensowny pkt jednak czy ktoś z burzących się osób pisał coś o wieku?
no wiesz, gdzieś wcześniej się pojawiło, że autorka wątku ma 20 lat więc o co Ci chodzi kobieto? jakbyśmy pisały o seksie dzieci to byśmy napisały o pedofilach, a nie o rodzicach czatujących za ścianą.
Cytat:
Napisane przez Madelaine87 Pokaż wiadomość
przeczytajcie co napisaliście bo wydaje mi się że wypowiadają się same dzieci które nie potrafią odróżnić: szacunku dziecka dla rodzica, szacunku rodzica do dziecka, seksu rodziców a seksu dzieci, ogólnego stosunku rodzic-dziecko. Spoko traktujmy się na równi a niedługo będziemy z rodzicami chodzić na imprezy palić trawę i wymiotować w jednych krzakach. Może ktoś inteligentny zrozumie bo jak na razie to popadacie w paranoję.
szacunek to szacunek. nieważne czy dziecko-rodzic, czy rodzic-dziecko. szacunek działa w dwie strony.
Cytat:
Napisane przez pabi28 Pokaż wiadomość
Skoro dziecko ma mieć szacunek do rodzica i nie uprawiać seksu gdy rodzic jest w domu , to dlaczego rodzic nie ma mieć szacunku do dziecka i uprawiać seks gdy jest ono w domu?
Tak samo dziecku może nie być fajnie z myślą że za ścianą jego matka i ojciec uprawiają seks, tak samo rodzicom może z tym nie być fajnie że za ścianą ich córka czy syn uprawia seks.
otóż to!!
__________________
Kobiety są niewolnicami tylko tych, którzy potrafią je mocno trzymać i dogadzać ich kaprysom.
(Bolesław Prus)
malaDarunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-13, 18:45   #87
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Nie mamy gdzie uprawiac seksu... : (

Cytat:
Napisane przez Madelaine87 Pokaż wiadomość
brawo, w końcu ktoś zahaczył o sensowny pkt jednak czy ktoś z burzących się osób pisał coś o wieku? skąd więc założenie że pisałam o osobach np + 20 ?prawda jest taka że możnaby wymieniać sporo aspektów za i przeciw a i tak wyszło by na jedno: wszystko zależy od indywidualnego podejścia rodzica/rodziny
Wiesz co wszystko zależy od indywidualnego podejścia i tak rozumując doszlibyśmy do wniosku, że dyskutowanie o czymkolwiek jest bez sensu.

Część osób pisała o tym, że jest jakaś granica wieku. Granica wg mnie jest jeszcze taka, jak poważny jest ten związek, jaki charakter jest syna czy córki, czy zmienia partnerów jak rękawiczki, itp.

---------- Dopisano o 19:45 ---------- Poprzedni post napisano o 19:40 ----------

Cytat:
Napisane przez malaDarunia Pokaż wiadomość
szacunek to szacunek. nieważne czy dziecko-rodzic, czy rodzic-dziecko. szacunek działa w dwie strony.
Dokładnie

Obrażasz nas, ponieważ mamy inne poglądy niż Ty... Jakie to typowe...


2 razy w życiu człowiek doznaje szoku seksualnego. Pierwszego - gdy dowiaduje się że jego rodzice JESZCZE to robią i drugiego gdy dowiaduje się że jego dzieci JUŻ to robią
Wg mnie to właściwie te same sytuacje i reakcja powinna być taka sama w obu przypadkach. Tak jak dziecko nie mówi rodzicom: nie możecie uprawiać seksu, tak samo rodzic nie może powiedzieć tego dziecku.
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.


Edytowane przez ciri15
Czas edycji: 2010-01-13 o 18:49
ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-13, 18:48   #88
rapifen
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 9 732
Dot.: Nie mamy gdzie uprawiac seksu... : (

Cytat:
no skoro lubicie współżyć kiedy cała rodzinka "ogląda klan za ścianą" to może po prostu to lubicie, kręci was to? seks to coś intymnego a nie wyścig na bezdechu jak już wcześniej wspomniałam.
Czemu ty zakładasz że wszyscy żyją w mieszkaniach 35 metrów kwadratowych gdzie ściany są z papieru?
Jak ktoś ma dwupiętrowy dom ze strychem, parę set m.k. to nie sądzę by rodzicom na strychu przeszkadzało że ktoś w np piwnicy uprawia seks. Jestem święcie przekonana że nawet by o tym nie wiedzieli. I nie dzieli ich ściana tylko kilka pięter a to wciąż jeden dom
Ja nie wiem.

I co, ściana to za mało tak? Ściana to zbyt mała przegroda by uprawiać seks?
HELOŁ od sąsiadów też odgradza was TYLKO ściana taka sama jak od rodziców w pokoju obok.
Może w wieżowcu powinien być zakaz uprawiania seksu bo ludzie za ścianą obok mogą się poczuć oburzeni
__________________
Kto sieje wiatr ten zbiera burze



Edytowane przez rapifen
Czas edycji: 2010-01-13 o 18:49
rapifen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-13, 19:02   #89
mohrda
Przyczajenie
 
Avatar mohrda
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 7
Dot.: Nie mamy gdzie uprawiac seksu... : (

Kurcze, ja nie wiem po której stronie stanąć, ale powiem wam, że moja mama znalazła raz zuzyte gumki u mnie w pokoju i wiedziała, że uprawialiśmy seks gdy ona była na dole... ( niechcąc się chwalić, stała nawet obok drzwi przez chwile bo coś z szafki wyciągała, ale na szczęście nie weszła xddd ) no i miałam potem taką awanture, że głowa boli... Wrzaski o braku szacunku do niej, właśnie... Że jak my mogliśmy takie coś tu na górze, gdy ona oglądała sobie TV na dole... Masakra... Dlatego, to chyba właśnie zależy od tego jaki stosunek mają do tego rodzice... Ja osobiście wolę się kochać, gdy nikogo nie ma w domu ;p wolę się niczym nie stresować, podczas tego jakże przyjemnego przeżycia :p ( zwłaszcze, że lubię być głośno pozdrawiam

Edytowane przez mohrda
Czas edycji: 2010-01-13 o 19:04
mohrda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-13, 19:15   #90
tofaniutka
Zadomowienie
 
Avatar tofaniutka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 098
Dot.: Nie mamy gdzie uprawiac seksu... : (

Cytat:
Napisane przez mohrda Pokaż wiadomość
Kurcze, ja nie wiem po której stronie stanąć, ale powiem wam, że moja mama znalazła raz zuzyte gumki u mnie w pokoju i wiedziała, że uprawialiśmy seks gdy ona była na dole... ( niechcąc się chwalić, stała nawet obok drzwi przez chwile bo coś z szafki wyciągała, ale na szczęście nie weszła xddd ) no i miałam potem taką awanture, że głowa boli... Wrzaski o braku szacunku do niej, właśnie... Że jak my mogliśmy takie coś tu na górze, gdy ona oglądała sobie TV na dole... Masakra... Dlatego, to chyba właśnie zależy od tego jaki stosunek mają do tego rodzice... Ja osobiście wolę się kochać, gdy nikogo nie ma w domu ;p wolę się niczym nie stresować, podczas tego jakże przyjemnego przeżycia :p ( zwłaszcze, że lubię być głośno pozdrawiam

u mnie było to samo raz. tylko że ja miałam prawie 17 lat... przyszła do mnie koleżanka z dwoma prezerwatywami i sprawdzała ich jakość nakładając na rękę heh durex i unimil chyba:P I jakoś wtedy jak ją odprowadzałam to rzuciłam te prezerwatywy pod łózko i na śmierć o nich zapomniałam. W sobotę rano mama myła podłogi w całym domu... I znalazła. OJ LITANIA NIESAMOWITA "w tym wieku za takie rzeczy się bierzesz, dziewczyna ty się zastanów"- nigdy nie zapomnę tych słów. Ale nie było tak źle... Od tamtej pory zawsze przed wejściem PUKABO KIEDYŚ SIĘ ZAPOMINAŁA...
tofaniutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:06.