Blond z czerni domowym sposobem ??? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Konkurs Delia Cosmetics – Koloryzacja w domu? Nic trudnego!

Notka

Konkurs Delia Cosmetics – Koloryzacja w domu? Nic trudnego! Uwaga! Weź udział w konkursie i wygraj jeden z dziesięciu mega-zestawów Delia, w skład których wchodzą kosmetyki do pielęgnacji włosów oraz kosmetyki kolorowe. Co musisz zrobić? Weź udział w dyskusji, załóż swój wątek na tym dedykowanym forum. Opowiedz o swoich przygodach i doświadczeniach z koloryzacją w domu, sprawdzonych sposobach na szybkie, łatwe i przyjemne farbowanie włosów.

 
 
Narzędzia
Stary 2010-10-30, 22:24   #1
Anovia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 2
Question

Blond z czerni domowym sposobem ???


Witam, mam pytanie w jaki sposób domowym sposobem można zrobić z czarnych włosków włoski blond? , nie pomarańczowe nie machoniowe ale blond ? Powiem tylko że od 6 lat mam czarne włosy, "moja" fryzjerka kilka razy złapała się za głowę widząc efekt moich eksperymentów, więc ciągle trapi mnie pytanie , czy istnieje sposób aby niedrogim kosztem mieć łany blond na włosach?
Anovia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-30, 23:22   #2
suwa89
Zadomowienie
 
Avatar suwa89
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 244
Dot.: Blond z czerni domowym sposobem ???

nie istnieje kochana nie ma sie co ludzic
mi po dekoloryzacji włosów brąz kolor chwycił na ile? niech sobie przypomne zaledwie miesiac czasu, potem efekt był taki że widoczny miałam czerwień pozostałość po czerni, a uwierz wielu sposobów próbowałam, kosmetyki typowo fryzjerskie a kasa niestety szła i szła więc mówie - się nie uda...
__________________
jestem m a m ą
***
zapuszczam włosy
dbam o figurę (waga 50 kg jest super!)
dbam o paznokcie
myślę o synku
idę do przodu, zapominam...
suwa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-31, 09:47   #3
Eowina1818
Wtajemniczenie
 
Avatar Eowina1818
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Lublin/Zamość
Wiadomości: 2 554
Dot.: Blond z czerni domowym sposobem ???

Witaj
oprócz radykalnych metod (czyli zgolić całość i odrośnięte farbować na blond) może się to okazać bardzo trudne.
Ale ja bym nie powiedziała, że nie możliwe
Pierwsze pytanie: jakiej długości masz włosy?
Przy radykalnych zmianach kolorystycznych na głowach łatwiej wychodzi na krótszych włoskach niż na b. długich (większe prawdopodobieństwo ze coś wyjdzie nierówno).
Włosy muszą być najpierw rozjaśnione a następnie ufarbowane na "ładny blond" (tu już zależy o jakim odcieniu myślisz).

jeśli masz długie czarne włosy w których czujesz się dobrze i atrakcyjnie - to lepiej zostaw co masz.
Jeśli nie boisz się zmian to najlepiej wybierz sobie jakąś modną teraz krótką fryzurkę, kup rozjaśniacz, weź kilka dni wolnego jeśli pracujesz.
Zdecydowanie odradzam aby włosy zaraz po rozjaśnianiu farbować, im więcej dni im pozwolisz odpocząć tym lepiej.
jeśli chodzi o dobre farby i rozjaśniacze polecam watki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=467209
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=311500
i galeria: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=364796
__________________
Nazywam się Emilka i... JestemWŁOSOMANIACZKĄ!

Zapraszam na bloga:
http://eowinymakijaze.blogspot.com/
Eowina1818 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-01, 12:04   #4
Pauleena
Rozeznanie
 
Avatar Pauleena
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 847
Dot.: Blond z czerni domowym sposobem ???

Odradzam kombinowania w domu! Sama to przeszłam kilka lat temu! Miałam długie czarne włosy, chciałam zejść na ciemny blond, który jest moim naturalnym kolorem. U fryzjera masz dwie opcje. Albo dekoloryzacja, która bardzo niszczy włosy (trzeba brać pod uwagę ścięcie włosów), a poza tym kolor jaki wyjdzie jest wielką niewiadomą, może być czerwony, rudy - tak niestety wypłukuje się czarna farba, niektórzy fryzjerzy zaraz po dekoloryzacji nakładają farbę, niektórzy każą odczekać tydzień czy dwa (i musisz chodzić z takim czymś na głowie). Drugą opcją jest schodzenie z koloru przy pomocy pasemek. Zapuszczasz odrost, robisz pasemka, które na odroście są jasne a przy końcach rude ... zabieg jest powtarzany co 3 - 4 tygodnie, masz coraz więcej jasnych pasemek, aż ostatecznie wygląda jakbyś miała czarne pasemka na blond włosach - oczywiście systematycznie podcinamy końcówki, żeby pozbyć się jak najwięcej ciemnych końców. Ta opcja jest jak dla mnie najlepsza, ale niestety pochłania dużo pieniędzy - chyba że dogadamy się z fryzjerką, że cały zabieg chcemy przejść u niej to może wtedy da jakąś zniżkę. Dekoloryzację w domu też sobie sama zafundowałam, odrosty miałam białe a końcówki żółto-pomarańczowe jak kurczak! Do tego bardzo spaliłam i zniszczyłam włosy, zaczęły mi wypadać, rozciągały się jak guma. Pomalowałam się na czarno ponownie i już nigdy nie będę kombinowała z blondem, nie dość, że straciłam dużo na fryzjera, to później wydałam cztery razy więcej, żeby zregenerować włosy. Nie chce zostać łysa, więc koloryzuje na czarno, za to większą uwagę przykładam to pielęgnacji włosów.

Pozdrawiam
__________________

Yesterday
is a past,
Tomorrow is a mystery
Today is a gift!




Pauleena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-12, 13:19   #5
DannyHead
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1
Smile Dot.: Blond z czerni domowym sposobem ???

Ja osobiscie farbowalem od 2 lat wlosy na czarno.Ostatnio kupilem szaszetke rozjasniacza PRO_SALON i wode LEO 12%.wszystko nałożyłem na włosy omijając odrosty,Po 40 minutach miałem na głowie marchew,na drugi dzień nałożyłem NATURALNY ŚREDNI BRĄZ KOLESTON WELLA i miałem piękny jasny brąz.Jeżeli chcesz otrzymać blond proponuje Ci nałożenie rozjaśniacza wraz z 12% wodą LEO tak na godzinę a otrzymasz fajny blądzik.Włosy po dekoloryzacji są minimalnie zniszczone ale wystarczy dobra maska i wszystko będzie ok;D
DannyHead jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-16, 10:47   #6
Agnieszkaa17
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 10
Dot.: Blond z czerni domowym sposobem ???

Pauleena nie miałaś problemu z zamalowaniem tego blondu? bo też chcę wrócic do brązu po rozjaśnianiu, nie mogę już patrzec na moje rude włosy
Agnieszkaa17 jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Konkurs Delia Cosmetics – Koloryzacja w domu? Nic trudnego!


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:39.