Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2 - Strona 32 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-11-07, 09:37   #931
ModnaLusia
Raczkowanie
 
Avatar ModnaLusia
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Maków Mazowiecki
Wiadomości: 131
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Ja byłam ostatnio na depilacji laserowej, bałam się ale okazało się, że nie taki diabeł straszny jak go malują, rach ciach trach i jestem gładziutka!
ModnaLusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-07, 09:52   #932
hania_k
Raczkowanie
 
Avatar hania_k
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 83
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez follylove Pokaż wiadomość
zapytaj się też skąd mają laser, sprawdziłam na stronie dystrybutora ich nie ma

Jest to laser Duet firmy LUMENIS®.
Ponoć 99zł za bikini całkowite plus nawet szpara posladkowa gratis. Czy ktos kiedys korzystałz tej sieciówki?
[/QUOTE]

Lumenis to jest producent, a chodzi o to czy nie mają sprzętu po-leasingowego, czyli już przez kilka lat używanego np w Niemczech, i sprzedanego do nas, jak używany samochód, który nie wiadomo czy się zaraz nie rozleci. A w przypadku lasera to może być np wystrzelana głowica, sprzęt nie do końca sprawny i Bóg wie co jeszcze.
DZIEWCZYNY SPRAWDZAJCIE SALONY, DO KTÓRYCH CHODZICIE ! - to nie jest zabawa tylko zabieg laserem na skórze!

---------- Dopisano o 10:52 ---------- Poprzedni post napisano o 10:49 ----------

Cytat:
Napisane przez Annuar Pokaż wiadomość
Babka od depilacji powiedziała, że do bikini nie muszę kupować całego kremu Emla, ale plasterki z Emlą dla dzieci, które są dostępne bez recepty. Mają warstwę Emli na małym pasku i folię do zabezpieczenia przed dostępem powietrza.
O, nie wiedziałam że są bez recepty takie paski - dzięki
hania_k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-07, 10:20   #933
subiektywna Vera
Rozeznanie
 
Avatar subiektywna Vera
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 800
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez hania_k Pokaż wiadomość
DZIEWCZYNY SPRAWDZAJCIE SALONY, DO KTÓRYCH CHODZICIE ! - to nie jest zabawa tylko zabieg laserem na skórze!
Jak najlepiej to sprawdzać? Mogłabyś podać jakieś namiary na strony producentów czy dystrybutorów tego typu sprzętów?
__________________
Mój blog subiektywnym-okiem.pl
subiektywna Vera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-07, 13:57   #934
wiktoria_ego
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 49
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
Natomiast u mnie LS okazał się skuteczny, w mojej ocenie o wiele bardziej niż LSD.


Wiem, hardkor ze mnie .
U mnie to samo. Robiłam LS i LSD i widzę różnicę. LS jest skuteczniejszy w moim przypadku... ale inne zdanie mają panie, które robią LSD ;-)
a ból... po LSD nie bolało prawie wcale (miałam robią 11), ale ja to łydki robiłam LS i LSD... nie mam porównania na najbardziej bolesnej części ciała...
wiktoria_ego jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-07, 16:07   #935
wrednamarta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Witam, mam pytanie do kogoś doświadczonego. Miałam robioną brodę laserem LS, 4+1 zabiegi, włosy jednak jeszcze są aczkolwiek dużo słabsze mi jednak przeszkadzają. Na ostatnim 5 zabiegu pani "zlaserowała" tylko troszke obszaru twierdząc, że reszta jest chyba już zasłaba. Czy jest jeszcze sens próbować zlikwidować te słabe włosy? Czy ktoś miał podobną sytuację? I jeszcze pytanie: ostatni zabieg miałam tydzień temu ( ten mały obszar z najmocniejszymi włosami), czy mogę reszte włosów wyrywać( te słabsze) i za dwa miesiące (czyli miesiąc przed wypadającym ewentualnym kolejnym zabiegiem) je zapuścić? Bo do tego gabinetu i tak muszę się wtedy umówić na zabieg bo robię jeszcze brzuch.
wrednamarta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-07, 21:39   #936
hania_k
Raczkowanie
 
Avatar hania_k
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 83
Thumbs up Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez subiektywna Vera Pokaż wiadomość
Jak najlepiej to sprawdzać? Mogłabyś podać jakieś namiary na strony producentów czy dystrybutorów tego typu sprzętów?
Dystrybutor (jedyny na Polskę) laserów LS i LSD jest w Krakowie i strona z listą gabinetów http://www.coherent.com.pl/rekomendo...nety,s-60.html. Ja też do nich raz zadzwoniłam, z pytaniem gdzie w Warszawie można zrobić zabieg, i po rozmowie z miłą panią część gabinetów które miałam wybrane - skreśliłam - po prostu nie będę ryzykować .
A jeżeli chodzi o inne sprzęty to trzeba sobie wy-google-ać dystrybutorów - wydaje mi się że raczej zawsze jest tylko jeden na Polskę dla danego urządzenia - mówię tutaj o profesjonalnych urządzeniach takich jak LSD, albo można zadzwonić do nich z prośbą o taką listę gabinetów lub napisać maila. Myślę że tak jest najrozsądniej .
HK
hania_k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-08, 07:11   #937
Annuar
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 316
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Clove1 Pokaż wiadomość
Dziewczyny nie straszcie już, bo nie chce stchórzyć A co najbardziej polecacie po depilacji? Alantan, Bephanten? Musze coś zakupić przed pierwszym zabiegiem
Każdy krem/maść zawierająca Panthenol będzie pomocna.
Ja (bikini głębokie) stosowałam:
1) najpierw bezpośrednio po zabiegu maść Termcool - przynosi ulgę i uczucie schłodzenia
2) potem przez 2-3 dni maść Alantan Plus (maść natłuszcza i nawilża, krem tylko nawilża) - zdała egzamin
3) teraz czuję się lekko wysuszona, więc smaruję się maścią w witaminą A, ona pomaga regenerować skórę
Ja akurat wszystkie te maści i tak mam zawsze w domu do różnych problemów ze skórą, gdybym miała kupić jedną to wybrałabym pewnie Alantan.
Annuar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-11-08, 08:52   #938
Clove1
Rozeznanie
 
Avatar Clove1
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 506
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

To zakupie sobie to co polecasz a można maść z witaminą A? mi się wydaje, że nie można stosować nic z wit A ( retinol, retinoidy), chociaż to co jest w maści ma dość słabe działanie.
__________________


Wymiana

Perfumy

Lacoste Touch of Pink, Si Lolita, Halloween, Enigma, Esprit

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=454116
Clove1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-08, 16:02   #939
ollka27
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 449
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez hania_k Pokaż wiadomość
Dystrybutor (jedyny na Polskę) laserów LS i LSD jest w Krakowie i strona z listą gabinetów http://www.coherent.com.pl/rekomendo...nety,s-60.html. Ja też do nich raz zadzwoniłam, z pytaniem gdzie w Warszawie można zrobić zabieg, i po rozmowie z miłą panią część gabinetów które miałam wybrane - skreśliłam - po prostu nie będę ryzykować .
A jeżeli chodzi o inne sprzęty to trzeba sobie wy-google-ać dystrybutorów - wydaje mi się że raczej zawsze jest tylko jeden na Polskę dla danego urządzenia - mówię tutaj o profesjonalnych urządzeniach takich jak LSD, albo można zadzwonić do nich z prośbą o taką listę gabinetów lub napisać maila. Myślę że tak jest najrozsądniej .
HK

a słyszałaś coś o gabinecie DERM-LINE w Warszawie???? ja tak robiłam zabiegi i średnio jestem zadowolona?
ollka27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-08, 20:16   #940
misia3006
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Australia
Wiadomości: 70
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Uffff cieszę się bo udało mi się dziś kupić Emlę 30g kurczę ale nie spodziewałam się że ta maść jest taka droga ale lepiej wolę nie ryzykować po ostatnim doświadczeniu z IPL i tym bólu....a jak czytam Wasze posty to jeszcze bardziej się boję
misia3006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-08, 21:03   #941
hania_k
Raczkowanie
 
Avatar hania_k
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 83
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez ollka27 Pokaż wiadomość
a słyszałaś coś o gabinecie DERM-LINE w Warszawie???? ja tak robiłam zabiegi i średnio jestem zadowolona?
A sprawdzałaś na tej stronie dystrybutora, ja jak szukałam sobie salonu to nie kojarzę takiego, pamiętam że takich salonów które są na liście dystrybutora jest około 15 w Warszawie, a Dueta to mają może tylko 3 salony, a takich co prawdopodobnie mają stary sprzęt jest o wiele wiele więcej .

http://www.coherent.com.pl/rekomendo...nety,s-60.html

Edytowane przez hania_k
Czas edycji: 2012-11-08 o 21:05
hania_k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-08, 21:19   #942
monika.c25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 56
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez eevvaa Pokaż wiadomość
przy mocy 55...? nieźle...
Który to zabieg z kolei?
pierwszy zaliczam do nieudanych, a po pierwszym mialam jeszcze po 3 na kazda partie: pachy, bikini i lydki. kazdy z coraz wieksza moca. zaczynalam od 25 a skonczylam na 55 (50 na bikini).
depiluje sie od konca lutego i mam nadzieje, ze wkrotce zobacze mete
monika.c25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-09, 07:29   #943
Annuar
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 316
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Clove1 Pokaż wiadomość
To zakupie sobie to co polecasz a można maść z witaminą A? mi się wydaje, że nie można stosować nic z wit A ( retinol, retinoidy), chociaż to co jest w maści ma dość słabe działanie.
Ja również się nad tym zastanawiałam, ale z tego co czytałam to maści z wit. A nie powinno się stosować przed zabiegiem.
Mi stosowanie tej maści kilka dni po zabiegu, gdy już znikną zaczerwienienia i podrażnienie, poleciła babka wykonująca depilację. Po I zabiegu jej nie potrzebowałam, tylko teraz, po drugim czułam się jakaś "wysuszona".
Gdybym wykonywała depilację na odsłoniętej części ciała (a robiłam bikini), to pewnie nie ryzykowałabym tej maści. Zresztą ja w ogóle bałabym się u siebie robić jakąkolwiek odsłoniętą część ciała ze względu na ryzyko przebarwień.

Edytowane przez Annuar
Czas edycji: 2012-11-09 o 07:31
Annuar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-09, 15:46   #944
Clove1
Rozeznanie
 
Avatar Clove1
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 506
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Ja dzisiaj byłam po raz pierwszy na depilacji w Depiclinic. Nie wypowiem się na temat efektów bo żadnych jeszcze nie ma, ale atmosfera, pani wykonująca zabieg niesamowita bardzo sympatyczna a co do bólu to musze przyznać, że niezle mnie nastraszyłyście, ale LS Duet nie bolał prawie wcale, takie tam lekkie wibracje. Natomiast zwykły LS to takie coś jak depilacja depilatorem elektrycznym. Mam nadzieje, że jak najszybciej zobacze efekty
__________________


Wymiana

Perfumy

Lacoste Touch of Pink, Si Lolita, Halloween, Enigma, Esprit

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=454116
Clove1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-09, 18:12   #945
misia3006
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Australia
Wiadomości: 70
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Clove1 Pokaż wiadomość
Ja dzisiaj byłam po raz pierwszy na depilacji w Depiclinic. Nie wypowiem się na temat efektów bo żadnych jeszcze nie ma, ale atmosfera, pani wykonująca zabieg niesamowita bardzo sympatyczna a co do bólu to musze przyznać, że niezle mnie nastraszyłyście, ale LS Duet nie bolał prawie wcale, takie tam lekkie wibracje. Natomiast zwykły LS to takie coś jak depilacja depilatorem elektrycznym. Mam nadzieje, że jak najszybciej zobacze efekty
Mam nadzieję że będziesz miała super efekty A z tym bólem to mnie pocieszyłaś
misia3006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-09, 18:44   #946
Clove1
Rozeznanie
 
Avatar Clove1
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 506
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez misia3006 Pokaż wiadomość
Mam nadzieję że będziesz miała super efekty A z tym bólem to mnie pocieszyłaś
dzięki nie martw sie, nie ma czym się przejmować! ja się zawsze stresuje tym co inni mówią, jakie to straszne, nie do przeżycia itp już się zapisałam na pachy w następnym tygodniu także nie wystraszyli mnie
__________________


Wymiana

Perfumy

Lacoste Touch of Pink, Si Lolita, Halloween, Enigma, Esprit

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=454116
Clove1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-09, 20:54   #947
anna87ak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 44
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Czy znacie jakiś dobry salon, który wykonuje depilacje laserową w Krakowie?? Chciałabym wydepilować sobie łydki bo mam bardzo grube włosy i do tego bardzo duużo.. czasami z jednej cebulki wyrastają aż 3 włosy!!;/ Musze pozbyć się tego raz na zawsze!!
anna87ak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-09, 21:33   #948
gwiazdka93
Zakorzenienie
 
Avatar gwiazdka93
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Małpolska
Wiadomości: 7 428
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez anna87ak Pokaż wiadomość
Czy znacie jakiś dobry salon, który wykonuje depilacje laserową w Krakowie?? Chciałabym wydepilować sobie łydki bo mam bardzo grube włosy i do tego bardzo duużo.. czasami z jednej cebulki wyrastają aż 3 włosy!!;/ Musze pozbyć się tego raz na zawsze!!
Medicor na Floriańskiej, polecam Ceny mają niższe niż na stronie, laser Light Sheer, możliwość dokupienia znieczulenia. Miła atmosfera w gabinecie, p. Edyta wykonująca depilację jest bardzo sympatyczna, informuje o pielęgnacji po zabiegu itp.
gwiazdka93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-10, 09:49   #949
wiewiora1986
Raczkowanie
 
Avatar wiewiora1986
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Z łóżka
Wiadomości: 334
GG do wiewiora1986
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cześć dziewczyny! Na Grouponie znalazłam karnet na pół roku na depilacje laserową w Krakowie w NewU Beauty Clinic. Była może któraś z Was tam? Co możecie powiedzieć o laserze Nd:YAG? AWarto czy lepiej poszukać czegoś innego?
__________________
Jedynie dwie rzeczy czynią nas szczęśliwymi: wiara i miłość.
wiewiora1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-10, 12:25   #950
sotflicka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 2
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cześć dziewczyny! W przyszłym tygodniu zaczynam zabiegi laserem Light Sheer w Active Woman w Krakowie... Niestety od dawna borykam się z ciemnymi włoskami na twarzy, szczególnie na brodzie. Próbowałam już IPL, no ale oczywiście strata pieniędzy...
I otóż mam takie pytanie, bo wiem, że nie można wyrywać włosów przed zabiegiem, ale co z wyrywaniem po? We wtorek idę do gabinetu, a w środę mam bardzo ważne spotkanie i nie chciałabym iść z długimi ciemnymi włoskami Jeśli raz je wyrwę to zniweluje to działanie lasera, albo coś takiego?
sotflicka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-10, 13:15   #951
gwiazdka93
Zakorzenienie
 
Avatar gwiazdka93
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Małpolska
Wiadomości: 7 428
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez sotflicka Pokaż wiadomość
I otóż mam takie pytanie, bo wiem, że nie można wyrywać włosów przed zabiegiem, ale co z wyrywaniem po? We wtorek idę do gabinetu, a w środę mam bardzo ważne spotkanie i nie chciałabym iść z długimi ciemnymi włoskami Jeśli raz je wyrwę to zniweluje to działanie lasera, albo coś takiego?
Mnie w innym salonie w Krakowie mówiono, że właśnie trzeba przez ok. 2 tyg. po zabiegu wyciągać włoski pęsetą. Są to włoski już poddane działaniu lasera i po prostu trzeba im pomóc się wydostać spod skóry. Dopiero po tych 2 tyg. należy zacząć golić
gwiazdka93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-10, 13:47   #952
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez gwiazdka93 Pokaż wiadomość
Mnie w innym salonie w Krakowie mówiono, że właśnie trzeba przez ok. 2 tyg. po zabiegu wyciągać włoski pęsetą. Są to włoski już poddane działaniu lasera i po prostu trzeba im pomóc się wydostać spod skóry. Dopiero po tych 2 tyg. należy zacząć golić
Hm, moje włosy nigdy takiej pomocy nie potrzebowały.
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-10, 14:42   #953
gwiazdka93
Zakorzenienie
 
Avatar gwiazdka93
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Małpolska
Wiadomości: 7 428
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
Hm, moje włosy nigdy takiej pomocy nie potrzebowały.
Same wypadały? Tu nie chodzi o wyrywanie, a jedynie o lekkie pociągnięcie, bo mi się nie zdarzyło, żeby kilka dni po zabiegu same wypadły.
gwiazdka93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-10, 15:00   #954
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez gwiazdka93 Pokaż wiadomość
Same wypadały? Tu nie chodzi o wyrywanie, a jedynie o lekkie pociągnięcie, bo mi się nie zdarzyło, żeby kilka dni po zabiegu same wypadły.
Jasne, że same, nigdy nie używałam w tym celu pęsety. Nie wiem, skąd Twoje zdziwienie, włosy są różne, ja nawet u siebie widziałam różnicę w ich "zachowaniu" - raz na przykład włosy odrosły, a później wypadły, a innym razem w ogóle część nigdy nie odrosła.
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-10, 15:33   #955
sotflicka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 2
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez gwiazdka93 Pokaż wiadomość
Mnie w innym salonie w Krakowie mówiono, że właśnie trzeba przez ok. 2 tyg. po zabiegu wyciągać włoski pęsetą. Są to włoski już poddane działaniu lasera i po prostu trzeba im pomóc się wydostać spod skóry. Dopiero po tych 2 tyg. należy zacząć golić

Czyli myślicie, że mogę dzień po zabiegu delikatnie pozbyć się niektórych włosków?
Mam nadzieję, że ten laser zadziała... Wykupuję pakiet 6 zabiegów.
sotflicka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-10, 15:52   #956
gwiazdka93
Zakorzenienie
 
Avatar gwiazdka93
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Małpolska
Wiadomości: 7 428
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
Jasne, że same, nigdy nie używałam w tym celu pęsety. Nie wiem, skąd Twoje zdziwienie, włosy są różne, ja nawet u siebie widziałam różnicę w ich "zachowaniu" - raz na przykład włosy odrosły, a później wypadły, a innym razem w ogóle część nigdy nie odrosła.
Ale ja się wcale nie dziwię, po prostu pytam Wiem, że włosy są różne, ja akurat miałam mocne owłosienie, więc może dlatego. Nie chodziło mi o jakieś szarpanie włosków, ale nie było też tak, że wystarczyło ręką przejechać, by zebrać włosy.

Cytat:
Napisane przez sotflicka Pokaż wiadomość
Czyli myślicie, że mogę dzień po zabiegu delikatnie pozbyć się niektórych włosków?
Mam nadzieję, że ten laser zadziała... Wykupuję pakiet 6 zabiegów.
Ja sądzę, że tak.
gwiazdka93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-10, 16:16   #957
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez gwiazdka93 Pokaż wiadomość
Ale ja się wcale nie dziwię, po prostu pytam Wiem, że włosy są różne, ja akurat miałam mocne owłosienie, więc może dlatego. Nie chodziło mi o jakieś szarpanie włosków, ale nie było też tak, że wystarczyło ręką przejechać, by zebrać włosy.
Emotka "" tak mi się skojarzyła, ale może niesłusznie. No, u mnie właśnie tak było, że te włosy, które odrosły, a zostały "zabite" laserem, po prostu wypadały, same z siebie. Osypywałam się jak, nie przymierzając, choinka.
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-10, 16:19   #958
gwiazdka93
Zakorzenienie
 
Avatar gwiazdka93
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Małpolska
Wiadomości: 7 428
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
Emotka "" tak mi się skojarzyła, ale może niesłusznie. No, u mnie właśnie tak było, że te włosy, które odrosły, a zostały "zabite" laserem, po prostu wypadały, same z siebie. Osypywałam się jak, nie przymierzając, choinka.
Aha, rozumiem, widać u każdego jest inaczej
gwiazdka93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-10, 16:22   #959
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez gwiazdka93 Pokaż wiadomość
Aha, rozumiem, widać u każdego jest inaczej
Ano, jak ze wszystkim, zresztą.
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-10, 16:58   #960
Tindomerel
Zadomowienie
 
Avatar Tindomerel
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 775
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Dziewczyny, co myślicie o tej ofercie ? http://www.groupon.pl/oferty/krakow/..._0_0_315&a=399
Tindomerel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-05-20 16:07:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:20.