Hybrydy - co robię nie tak? WĄTEK ZBIORCZY - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Manicure hybrydowy

Notka

Manicure hybrydowy Forum dla osób, które interesują się manicurem hybrydowy. Tutaj znajdziesz porady związane z technikami zdobienia paznokci. Poznasz plusy i minusy hybrydy.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-01-03, 12:55   #31
Roverkowa
Rozeznanie
 
Avatar Roverkowa
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 512
Dot.: Hybrydy - co robię nie tak?

Mialam em nail... Base&top zamowilam od razu 2 sztuki, pierwsza po 3 uzyciach do niczego sie nie nadawala, druga wytrzymala o jedne mani dluzej. Szukasz powodu swojego problemu... Powodem jest BEZNADZIEJNA JAKOSC PRODUKTÓW. Nie musisz od razu wywalac kase na gelisha i mollona, semilac wystarczy. Jest kilka zl drozszy od em naila ale nieporównywalnie lepszy. Lepiej miec 3-4 kolory porzadnych firm niz 20 tandetnych. To nie jest tak ze w buteleczkach i tak jest to samo i nie ma sensu przeplacac. Uzywalam lakierow em nail, silcare, semilac, gelish i mollon. I pod wzgledem zadowolenia bym je ulozyla najdrozszy-najlepszy, najtanszy-najgorszy.
Roverkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-13, 17:10   #32
Agaxx963
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2
Question Brudząca się, nietrwała hybryda

Witam, niedawno zakupilam zastaw do manicure hybrydowego i mam pewien problem. Wydaje mi się ze lakier nie wysycha do końca. Widać to zwłaszcza w przypadku bialej hybrydy na której pojawiają się czarne kropeczki ( wygląda to tak jakby cos się wbijało).Dodam ze mogę zdjąć hybrydę bez acetonu, wystarczy ze podwaze przy skorkach i lakier odchodzi w całości, a wydaje mi się, ze tak być nie powinno. Dodam ze posiadam nowa lampe 36W, bazę i top coat z indigo, a lakiery z indigo i cosmetics zone, pamiętam o odtluszczczeniu i zmatowieniu płytki. W czym może tkwic problem?
Agaxx963 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-24, 13:19   #33
malutka2220
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 19
Kurczący się lakier

Witam, niedawno odkupiłam lakiery z firmy SUNNY NAILS.

Robiłam po raz pierwszy oczywiście nie mam żadnych kursów itd. chciałam je po prostu wypróbować.

Pierwsza próba wytrzymała tydzień, ponieważ sama je zdjęłam, chciałam wypróbować inne kolory no i na tym się zaczyna... Posiadam lampę UV 36 Watt, za pierwszym razem trzymałam je po 2 minuty lecz za każdym razem lakier kurczył się na końcówkach paznokci jakiś 1 mm (mimo to wszystko wychodziło świetnie) za drugim razem nie dość ze się skurczyły to i lakier był płynny pod minimalna utwardzoną warstwą - trzymałam po 1,5 minuty aby sprawdzić..

Staram się nakładać cienkie warstwy, przeczytałam tyle poradników ale za każdym razem jest tak samo. Może jest to po prostu technika malowania i za setnym razem wyjdą idealne. Te lakiery nie są zbyt drogie lecz na pewno wiem ze spokojnie dwa tygodnie powinny wytrzymać (moja poprzedniczka na nich pracowała i wszystko było idealnie ). Zamierzam się następnym razem kupić lakiery z firmy Semilac lecz poczekam na waszą opinię na ten temat bo nie potrzebnie wyrzucać pieniądze na coś czego się nie potrafi

Pozdrawiam, w razie pytań na wszystko odpowiem : )

Edytowane przez malutka2220
Czas edycji: 2015-01-24 o 13:25
malutka2220 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-24, 13:53   #34
eM_Ka_
Wtajemniczenie
 
Avatar eM_Ka_
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 2 683
Dot.: Kurczący się lakier

pierwsze co pomyślałam to to że dajesz zbyt grube warstwy, ale piszesz że robisz cienko. Pytanie tylko ile u Ciebie to jest to cienko ja daje 3 ultracienkie warstwy koloru żeby nie marszczyło nic. Kolejna sprawa to mogą być już stare i słabe żarówki uv. Radziłabym wymienić na nowe
eM_Ka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-24, 14:01   #35
malutka2220
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 19
Dot.: Kurczący się lakier

Daje taką ilość aby tylko kolor był równomiernie rozłożony i daję tylko dwie warstwy ; )
Lampe kupiłam około miesiąc temu wiec to raczej odpada ; )

Edytowane przez malutka2220
Czas edycji: 2015-01-24 o 14:03
malutka2220 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-24, 14:05   #36
eM_Ka_
Wtajemniczenie
 
Avatar eM_Ka_
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 2 683
Dot.: Kurczący się lakier

spróbuj dać trzy cieńsze bo możliwe że dajesz za dużo jeśli jesteś początkująca ostatnio na szybko chciałam pomalować czarnym lakierem wzornik i też dałam dwie warstwy i tak żeby lakier ładnie sie wypoziomował i nie dość że sie zmarszczył to jeszcze okazało się że sie nie utwardził cały także najpierw spróbuj zrobić cieńsze warstwy a potem daj znać czy pomogło
eM_Ka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-24, 14:23   #37
malutka2220
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 19
Dot.: Kurczący się lakier

Na pewno dam znać ) Dziękuję !


Od razu lepiej co prawda kurczyc nadal sie kurczyl ale tylko przy paru pazurkach, nawet sie zastanawiam nad 4 wartwa ale czy to nie spowoduje, ze lakier będzie sie krócej trzymał ?

Edytowane przez malutka2220
Czas edycji: 2015-01-24 o 22:16
malutka2220 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-01-27, 14:39   #38
Santom09
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 55
Dot.: Hybrydy - co robię nie tak? WĄTEK ZBIORCZY

Witam. Mam mały problem. Kupiłam cały zestaw z ARTLAC, własnie przeczytałam że nie jest to zbyt dobra firma. Gdy zrobię sobie paznokcie odpadają po 2-3 dniach, ale 2,5 tygodnia temu zrobiłam je też mamie i trzymają do teraz.. Mam pracę na produkcji gdzie cały czas pracuję palcami czy to może być wina tak krótkiego efektu? Co polecacie kupić bazę z lepsze firmy czy może lepiej kupić żel podkładowy i na niego dopiero reszta, da się tAak wogóle?

Jestem początkująca w te klocki także proszę o wyrozumiałość.
Santom09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-27, 14:51   #39
eM_Ka_
Wtajemniczenie
 
Avatar eM_Ka_
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 2 683
Dot.: Hybrydy - co robię nie tak? WĄTEK ZBIORCZY

jeśli już chcesz robić hybrydy to nakładanie pod spód żelu będzie sporym oszustwem albo hybryda albo żel. Ja proponuje artlaka wywalić i w jego miejsce zainwestować w coś lepszego sama na początku przygody z hybrydami miałam taki problem (z inną firmą) więc uwierz mi że wiem co mówie bez skrupułów pozbyłam sie zakupionego zestawu, tylko lampe, cleaner i aceton zostawiłam
eM_Ka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-27, 16:40   #40
Santom09
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 55
Dot.: Hybrydy - co robię nie tak? WĄTEK ZBIORCZY

Ale mnie nie chodzi o te oszustwo. Chodzi o to żeby te paznokcie dłużej mi się trzymały nie ważne czy z żelem czy nie. Niewiem czy to może mieć coś do rzeczy ale mam swoje paznokcie zniszczone po tipsach czy to może zmniejszać przyczepność? Bo 2 dni dobrego efektu szału nie robi..
Proszę o rady co kupić i jakiej firmy w jakiejś rozsądnej cenie
Santom09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-27, 17:02   #41
eM_Ka_
Wtajemniczenie
 
Avatar eM_Ka_
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 2 683
Dot.: Hybrydy - co robię nie tak? WĄTEK ZBIORCZY

polecam kupić baze Semilac i z tej samej firmy dokupić też Semilac Hard. Niestety chyba akurat go w sprzedaży nie ma. Z wyższej półki to gelish. Jeżeli na zniszczone paznokcie położy się hybrydy dobrej jakości to będą trzymały prawdziwa hybryda odmacza się w acetonie, z tego co wiem artlak nie więc jeśli zależy Ci na dobrej hybrydzie to kup też kolory z porządnej firmy np Semilac. Jeśli nie przeszkadza Ci piłowanie to zostaw sobie artlak. Ale jeśli masz paznokcie zniszczone po tipsach to ja na Twoim miejscu jak ognia unikałabym piłowania więc artlak wylądowałby w koszu Musisz przemyśleć sprawe, najlepiej przeszukaj wątki o lakierach hybrydowych i sama zdecyduj co jest dla Ciebie najlepsze
eM_Ka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-29, 18:00   #42
malutka2220
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 19
Dot.: Hybrydy - co robię nie tak? WĄTEK ZBIORCZY

Chyba sobie odpuszczę dalsze próby na jakiś czas bo wychodzą z marnym skutkiem ;/
Paznokcie wytrzymały mi tydzień (byłam zmuszona je zdjąć ) wszystko byłoby dobrze gdyby nie dwa paznokcie , jakimś cudem mi po prostu lakier popękał i to było jakoś w 3 dniu, nie robiłam nic co by mogło to spowodować. Na reszcie pazurków wszystko było dobrze. Następnym razem przejdę się do kosmetyczki i zobaczę jaką One mają technikę malowania, możne coś ciekawego podpatrzę )

Edytowane przez malutka2220
Czas edycji: 2015-01-30 o 15:13
malutka2220 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-29, 18:11   #43
eM_Ka_
Wtajemniczenie
 
Avatar eM_Ka_
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 2 683
Dot.: Hybrydy - co robię nie tak? WĄTEK ZBIORCZY

a robiłaś lakierami semilac czy sunny nails?
eM_Ka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-29, 18:16   #44
malutka2220
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 19
Dot.: Hybrydy - co robię nie tak? WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez eM_Ka_ Pokaż wiadomość
a robiłaś lakierami semilac czy sunny nails?
sunny nails
malutka2220 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-29, 18:48   #45
eM_Ka_
Wtajemniczenie
 
Avatar eM_Ka_
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 2 683
Dot.: Hybrydy - co robię nie tak? WĄTEK ZBIORCZY

nie rezygnuj od razu z hybryd. Proponuje Ci wymienić baze na lepszą, to powinno pomóc. Kup sbie baze Semilac albo gelish
eM_Ka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-29, 19:46   #46
Roverkowa
Rozeznanie
 
Avatar Roverkowa
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 512
Dot.: Hybrydy - co robię nie tak? WĄTEK ZBIORCZY

Dokładnie tak jak pisze Em_Ka_. Dobra jakość produktów to podstawa. Miałam bazę semilac i stwarzała mi trochę problemów, ale mani się trzymał. Po 2 tygodniach zmywalam, odrost był zbyt duży. Teraz na gelishu trzyma się równie długo, ale łatwiej mi odmaczać. Nie zniechęcaj się. Pol roku temu lakiery trzymaly się na moich paznokciach jakieś 2-3 dni, chciałam rzucić wszystko w kąt, posluchalam Em_Ki_ co do zmiany lakierów i jestem bardzo zadowolona.
Roverkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-30, 06:00   #47
diabliczka66
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 2 919
Dot.: Hybrydy - co robię nie tak? WĄTEK ZBIORCZY

A ja jeszcze bym do listy zakupow dorzucila pedzelek syntetyczny i ewentualnie primer. Zauwazylam ze sporo dokladniej sie naklada i ciensza sporo ciensza warstwe niz nawet tym pedzelkiem od lakieru. I to sporo ciensza. Co za tym idzie lepiej sie wszystko trzyma. Koszt 5zl a roznica w wykonaniu spora.

nabazgrane w notesie za pomoca tapatalka
diabliczka66 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-30, 15:11   #48
malutka2220
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 19
Dot.: Hybrydy - co robię nie tak? WĄTEK ZBIORCZY

Niee... nie ma mowy o rezygnacji ;D
Będę próbować jeśli czas na to pozwoli i na pewno wypróbuje nową bazę.
Teraz moje paznokcie są osłabione wiec przeznaczę jakiś czas na ich regeneracje )
malutka2220 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-12, 09:37   #49
pikari
Raczkowanie
 
Avatar pikari
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 300
Dot.: Hybrydy - co robię nie tak? WĄTEK ZBIORCZY

Hej,

dopiero zaczynam, robiłam drugi raz hybrydy - co robię nie tak, że do paznokcia dostaje mi się a to jakiś włosek - nie wiem skąd, a to po zrobieniu i przetarciu cleaner'em dalej paznokcie się odbijają (tak jakby nie wyschły, mimo, że trzymam każdą warstwę pod lampą itd...)?
pikari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-12, 09:59   #50
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Hybrydy - co robię nie tak? WĄTEK ZBIORCZY

co do włosków to po porządnym odtłuszczeniu wacikiem bezpyłowym nie możesz nigdzie dotykać paznokcia; co do lepkich warstw- czy chodzi Ci o to że po przetarciu ostatniej warstwy topu cleanerem dalej paznokcie są lepkie?
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-16, 12:49   #51
Siasia1988
Raczkowanie
 
Avatar Siasia1988
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Świętochłowice
Wiadomości: 48
GG do Siasia1988
Dot.: Hybrydy - co robię nie tak? WĄTEK ZBIORCZY

Może mi podpowiecie dlaczego mój finish nawet jak trzymam w lamie dwa razy po 180 sekund po przemyciu wacikiem wygład tak jak by trochę wyschnął trochę nie płytka jest nie równa i brzydko wygląda firma sunny nails.
Siasia1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-24, 20:54   #52
pikari
Raczkowanie
 
Avatar pikari
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 300
Dot.: Hybrydy - co robię nie tak? WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez czuszka82 Pokaż wiadomość
co do włosków to po porządnym odtłuszczeniu wacikiem bezpyłowym nie możesz nigdzie dotykać paznokcia; co do lepkich warstw- czy chodzi Ci o to że po przetarciu ostatniej warstwy topu cleanerem dalej paznokcie są lepkie?
dokładnie o to, nie wiem co robię źle...
pikari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-24, 22:15   #53
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Hybrydy - co robię nie tak? WĄTEK ZBIORCZY

Jakich produktow uzywasz?
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-25, 06:54   #54
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Hybrydy - co robię nie tak? WĄTEK ZBIORCZY

no to jedyne co mi przychodzi to za słaba lampa (np. stare żarówki). Jeśli nałożysz top i go przetrzesz to nie ma bata musi być twarde i błyszczeć się-nie ma mowy o lepkości.
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-25, 11:27   #55
ggiirrll10
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 199
Dot.: Hybrydy - co robię nie tak? WĄTEK ZBIORCZY

Dzisiaj przyszło moje zamówienie z allepaznokcie - lampa uv. I wydaje mi się, że czeka mnie reklamacja. Po pierwsze - nie działa przycisk TIMER ON. Jest timer on wyłączony i nie da się przełączyć, a wiadomo, że to ważne. Po drugie albo nie umiem włożyć dobrze żarówek, albo też nie działają. Może jakaś felerna ta lampa? Jak sądzicie?
ggiirrll10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-27, 21:50   #56
momonotane
Przyczajenie
 
Avatar momonotane
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 2
Dot.: Hybrydy - co robię nie tak? WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez ggiirrll10 Pokaż wiadomość
Dzisiaj przyszło moje zamówienie z allepaznokcie - lampa uv. I wydaje mi się, że czeka mnie reklamacja. Po pierwsze - nie działa przycisk TIMER ON. Jest timer on wyłączony i nie da się przełączyć, a wiadomo, że to ważne. Po drugie albo nie umiem włożyć dobrze żarówek, albo też nie działają. Może jakaś felerna ta lampa? Jak sądzicie?
Tego przycisku się nie "przełącza" Jak wybierzesz czas (120 albo 180 sekund), to przyciskiem TIMER ON tylko "pstrykasz", co powoduje włączenie lampy na dany czas
momonotane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-06, 15:10   #57
ciabaducha
Przyczajenie
 
Avatar ciabaducha
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 3
Hybrydy nie trzymają się

Hej,

Mam problem już parę razy robiłam hybrydy u różnych kosmetyczek niestety efekt jest ten sam hybryda tak jakby się odkleja i po paru dniach mogę ją sobie bez problemu sama zdjąć. Nie wiem w czym jest problem byłam u kilku kosmetyczek poleconych przez znajome którym hybrydę trzymają się ponad miesiąc, a u mnie nie zdają one egzaminu. Czy to wina moich paznokci, jak myślicie?
Dodam, że jedna kosmetyczka powiedział, że mam za miękkie paznokcie a druga, że prawdopodobnie mam za tłustą płytkę.
ciabaducha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-06, 16:22   #58
aniaem84
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 522
Dot.: Hybrydy nie trzymają się

Mojej cioci, która ma słabe bardzo paznokcie hybryda trzyma się około 7-10 dni z tym, że ciocia jak widzi, że gdzieś jej powietrze podeszło np. na 1 mm to nic z tym nie robi i nie dłubie a na pewno już sama nie zdejmuje/zrywa.

Ty jak widzisz, że coś tam zaczyna odchodzić od paznokcia to jak zdejmujesz? Zrywasz po prostu?
aniaem84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-06, 18:13   #59
nicoleladuce
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 16
Dot.: Hybrydy nie trzymają się

Moze malo sie znam ale jesli za tlusta plytka to przy hybrydzie naklada sie odtluszczacz na moje zawsze dzialal jesli za miekka plytka to spróbuj miedzy jedna a druga hybryda odzywki klasc na paznokiec i suplementy diety brac
nicoleladuce jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-07, 12:16   #60
ciabaducha
Przyczajenie
 
Avatar ciabaducha
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 3
Dot.: Hybrydy nie trzymają się

Cytat:
Napisane przez aniaem84 Pokaż wiadomość

Ty jak widzisz, że coś tam zaczyna odchodzić od paznokcia to jak zdejmujesz? Zrywasz po prostu?
Nie nie odrywam ich po prostu same schodzą tak jak np. położysz za dużo warstw lakieru. Płytka pod tym nie jest zniszczona.
ciabaducha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Manicure hybrydowy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-07-31 10:09:01


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:19.