Ange ou demon - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-08-13, 10:17   #31
Favkes
Zakorzenienie
 
Avatar Favkes
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: na żeliwnej żerdzi
Wiadomości: 3 515
GG do Favkes
Dot.: Ange ou demon

kupiłam na allegro 40 próbek za 40 zł
zlałam wszystkie do falkonika i mam 40 ml Diablątkowego Anioła

Mnie tez siępodobaja ... zapach kojarzy mi się z lukrowym zamkiem - takim z lanego roztopionego cukru, wygladajacego jak z lanego szkła. Słodkiego i pachnącego.
Favkes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-13, 15:01   #32
amee
Przyczajenie
 
Avatar amee
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13
Dot.: Ange ou demon

Mam je !! całe 100 ml tester, mnie sie podobaja i to bardzo, ale z nadmiaru perfum, zastanawiam sie czy ich nie sprzedać...
__________________
Argumenta non numeranda, sed ponderanda sunt
amee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-13, 15:06   #33
aga79
Zakorzenienie
 
Avatar aga79
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 3 911
Dot.: Ange ou demon

Amee a gdzie zdobyłaś ten tester?
__________________
Insta https://instagram.com/aagawuu/
aga79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-13, 15:51   #34
violarozalinda
Raczkowanie
 
Avatar violarozalinda
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 37
Dot.: Ange ou demon

Na mnie Ange..pachnie może dość nijako.Dużo białych kwiatów(lilia?gardenia?)z waniliowo-zamszową nutą.Przypomina trochę Obsession Night CK.
__________________
"Film mówi o tych momentach w życiu,które co prawda,są wspaniałe,lecz nie trwają zbyt długo.Zmieniają jednak Ciebie i całe Twoje życie"
Sofia Coppola o "Lost in translation"
violarozalinda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-13, 20:41   #35
homyk
Zakorzenienie
 
Avatar homyk
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 5 039
Dot.: Ange ou demon

Pierwsze nuty Ange ou Demon to mandarynka (mało orzeźwiająca) w towarzystwie ziół. Szczególnie ładnie brzmi szafran. Cytrusy dość szybko ulatują i pojawia się akord białych kwiatów. Mam nawet wrażenie namacalności delikatnego mięsistego kielicha białej orchidei. Jest w tym wszystkim również cierpkość soku wyciekającego z naciętej łodygi. Znajduję też nutę apteczną - za którą zapewne odpowiada palisander - kojącą jak maść lecznicza i wanilię w wydaniu mleczno-kremowym.

Zapach spokojny i stonowany, czym potrafi zmęczyć.

Dla niepokornej, rogatej duszy, która choć przez chwilę chciałaby się poczuć jak anioł.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1105893270_gal_mandarynka mała.jpg (35,1 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg szafran tymianek.JPG (39,6 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg orchidea.jpg (22,2 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg prisma-lily-in-bloom-i-4800343.jpg (8,7 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 581369_milky_droplet_2.jpg (6,3 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wanilia.jpg (10,8 KB, 3 załadowań)

Edytowane przez homyk
Czas edycji: 2007-08-13 o 21:09
homyk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-13, 22:16   #36
amee
Przyczajenie
 
Avatar amee
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13
Dot.: Ange ou demon

Dostałam je na szkoleniu markowym Givenchy, wlasnie dzisiaj)
__________________
Argumenta non numeranda, sed ponderanda sunt
amee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-13, 22:18   #37
aga79
Zakorzenienie
 
Avatar aga79
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 3 911
Dot.: Ange ou demon

Cytat:
Napisane przez amee Pokaż wiadomość
Dostałam je na szkoleniu markowym Givenchy, wlasnie dzisiaj)
Oooo to jest szansa,ze wkrótce się u nas pojawią? Jak będziesz sie ich chciała pozbyć to daj znac na PW
__________________
Insta https://instagram.com/aagawuu/
aga79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-08-14, 22:07   #38
amee
Przyczajenie
 
Avatar amee
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13
Dot.: Ange ou demon

U "nas" pojawią sie we wrześniu, cena za 100 ml bedzie 420 zl, a 50 ml 285 bodajrze,

Ja chyba sie ich chce pozbyc....jak coś PW
__________________
Argumenta non numeranda, sed ponderanda sunt
amee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-14, 22:13   #39
tulipanka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 793
Dot.: Ange ou demon

Cytat:
Napisane przez amee Pokaż wiadomość
U "nas" pojawią sie we wrześniu, cena za 100 ml bedzie 420 zl, a 50 ml 285 bodajrze
Na Wizażu wszelka sprzedaż jest zabroniona, tu można się tylko wymieniać kosmetykami. Edytuj proszę swój post, żeby nie łamał regulaminu.
tulipanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-03, 15:12   #40
ropuszka
Zakorzenienie
 
Avatar ropuszka
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 5 118
Dot.: Ange ou demon

Zastanawiam sie, czy Ange ou demon bedzie hitem jesieni. Jak sadzicie? Bedzie go czuc na ulicy i widac w rankingach sprzedazy? Ja obstawiam, ze tak, jesli znow jakas Sephora albo Douglas zrobia mu kampanie na miare Kate Moss Szkoda by bylo pachniec znow jak wszyscy... Swoja droga, ciekawe, ze Douglas wywleka ostatnio do reklamy "stare" zapachy i dzieki temu na 1. miejsce wskoczylo Kenzo do rankingu.
ropuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-03, 15:20   #41
Favkes
Zakorzenienie
 
Avatar Favkes
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: na żeliwnej żerdzi
Wiadomości: 3 515
GG do Favkes
Dot.: Ange ou demon

już są w Sephorze - wczoraj widziałam na półeczce. Nie sprawdziłam jednak ceny.
A i poczułajm je już gdzieś w sklepie - chyba w Zarze ....
Favkes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-03, 15:23   #42
Mendosita
Zakorzenienie
 
Avatar Mendosita
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 4 207
GG do Mendosita
Dot.: Ange ou demon

Jak już pisałam w wątku "Ostatnio testowałam" jak dla mnie AoD to lżejsza, delikatniejsza wersja Infiniment edp. Nie wyczuwam między tymi dwoma zapachami prawie żadnych różnic.
Mendosita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-06, 21:44   #43
Po la
Raczkowanie
 
Avatar Po la
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 362
Dot.: Ange ou demon

Dziś w Sephorze napotkałam wielką, pełną butlę testera AoD - flaszka jest piękna przypomina tajemniczy, magiczny amulet.
Ponieważ nie miałam dotychczas okazji zetknąć sie z tym zapachem zapodałam psika na łapkę.
Co było do przewidzenia zapach kompletnie nie dla mnie (więc może moja opinia nie będzie obiektywna i miarodajna - ale może się przyda takim wielbicielkom świeżaków jak ja).
Dla mnie jest on mocny, najpierw cytrusowo ale jakby okadzone przyprawami, potem do głosu dochodzą nuty kwiatowe, wtedy zaczął mnie dusić - ale jestem pod wrażeniem czytelności białej lili, prawie namacalnej wilgotności białych mięsistych kwiatów, przez jakieś 2 godziny od psiknięcia rozchodzi się dość daleko od miejsca aplikacji, choc trzymałam rękę daleko od nosa dochodził mnie wyrażny zapach lili i dymu jakby kadzidełkowego..., potem trzyma się bliżej skóry. Jest solidnie trwały w 7 godzinie od aplikacji wyrażnie go czuję na ręce choć dużo stracił na uroku zostało dużo wanili takiej dość sztucznej.
Ogólnie mocny aż duszący, bardzo słodki ale w bardzo specyficzny sposób bo słodki ale zimny z metaliczna nutką. Obawiam się że zaaplikowanie go gdzieś bliżej nosa skończyłoby się dla mnie atakiem duszności.
Testuję ostatnio różne zapachy z tych do których zazwyczaj boję się podchodzić.
Rozglądam się za czymś "mniej świeżuchowym" z okazji nadchodzących zimnych dni, myślałam o Inside Trussardi (ale jednak za dużo waniliowości tam), może Merveilles Hermesa będzie odpowiednie...jest takie żywiczne i nic nie słodkie
Po la jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-07, 11:20   #44
martwa papuga
Zakorzenienie
 
Avatar martwa papuga
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Granatowe Góry
Wiadomości: 3 219
Dot.: Ange ou demon

Testowałam go wczoraj, dopiero co pojawił się w Douglasie. Psiknęłam na nadgarstek - na mnie jest okropny. Bardzo dużo bardzo sztucznej wanilii, w tle potęgujące jeszcze efekt mdlące kwiaty (lilia, mówicie?). Ani to Ange, ani Demon, tylko DrOetker.
Zupełnie nie przypomina mi Angela (kiedyś lubiłam) ani Insolence (ciągle lubię), raczej skojarzył mi się ze skądinąd pięknym Hypnotic Poison. Tyle, że w HP ta wanilia jest naturalna i czarująca, a w AoD strasznie mdli... Pierwsze i główne nuty są dla mnie bardzo nieprzyjemne, dopiero po 0,5 h zapach nabiera jakichś miłych nutek.
Dość trwały, ale na szczęście łatwo zmywa się mydłem
martwa papuga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-07, 11:34   #45
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Ange ou demon

Biała lilia - kojarzy mi się z Anais Anais.
Zapach lekko apteczny - coś jakby Roma.
Musze koniecznie przetestować, mam nadzieję, że nie będzie to mieszanka wybuchowa.
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-07, 22:07   #46
neonka28
Zakorzenienie
 
Avatar neonka28
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 7 002
Dot.: Ange ou demon

http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=242303807 kt 24 zl
__________________
hmm...mówię Wam w sekrecie
Mieszkam w Elfolandii
neonka28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-11, 18:07   #47
alorah
Zadomowienie
 
Avatar alorah
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 923
Dot.: Ange ou demon

Wielkie wielkie rozczarowanie. Liczyłam na coś wielkiego, niestety kwiatki nuteńka wanilli, i kompletnie bez polotu. Jak uda mi się ustrzelić próbkę napiszę coś więcej, ale niestety pierwsze wrażenie kompletnie na NIE. A tak się nastawiałam...
__________________
Luty/Marzec najnowsza WYMIANKA


Proszę odpisuj u mnie.
alorah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-11, 18:15   #48
d'ou vient le vent
Zakorzenienie
 
Avatar d'ou vient le vent
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 880
Dot.: Ange ou demon

Cytat:
Napisane przez martwa papuga Pokaż wiadomość
Testowałam go wczoraj, dopiero co pojawił się w Douglasie. Psiknęłam na nadgarstek - na mnie jest okropny. Bardzo dużo bardzo sztucznej wanilii, w tle potęgujące jeszcze efekt mdlące kwiaty (lilia, mówicie?). Ani to Ange, ani Demon, tylko DrOetker.
Zupełnie nie przypomina mi Angela (kiedyś lubiłam) ani Insolence (ciągle lubię), raczej skojarzył mi się ze skądinąd pięknym Hypnotic Poison. Tyle, że w HP ta wanilia jest naturalna i czarująca, a w AoD strasznie mdli... Pierwsze i główne nuty są dla mnie bardzo nieprzyjemne, dopiero po 0,5 h zapach nabiera jakichś miłych nutek.
Dość trwały, ale na szczęście łatwo zmywa się mydłem
Podpisuje sie pod tym wszystkimi czterema lapkami - okropnie mdlacy budyn DrOetkera.... Na mnie nawet nie chce byc mile ... Budyniek ^3 Mdly, waniliowy, nie drapie ale mdli okrutnie.

Nat
__________________

Not all those who wander are lost.
MNIEJ CHEMII / NIE MARNUJ!
Legite aut Perite!
d'ou vient le vent jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-11, 19:53   #49
zapalka
Zadomowienie
 
Avatar zapalka
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Koło
Wiadomości: 1 027
GG do zapalka
Dot.: Ange ou demon

aqm na promie, niewile pamiętam, ale podobał mi się .
__________________
Ten more reasons that I need somebody new, just like Fru!
zapalka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-12, 10:56   #50
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Ange ou demon

Przetestowałam. Jak dla mnie zbyt podobne do Alchimie, ale bez tego pazurka, które miało Alchimie. Lilii nie wyczułam, może tylko odległe wspomnienie wanilii?
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-04, 18:58   #51
Frania01
Raczkowanie
 
Avatar Frania01
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 121
Dot.: Ange ou demon

AouD używam od ok. tygodnia i coraz bardziej się do nich przekonuje, są naprawdę urocze. Słodkie, ciepłe i otulające, w sam raz na zimne dni. Przy całej waniliowej słodyczy nie są to perfumy wieczorowe, można je nosić przez cały dzień. Nie są też tak "jadalne" jak L Lolity Lempickiej. chociaż mogą się kojarzyć z takim pysznym domowym budyniem .

Nie czuję w nich kwiatów, za to na początku wyczuwalne są orzeźwiające nuty cytrusowe. Potem zwycięża je wanilia, i taki waniliowy (później waniliowo-drzewny) zapach trwa i trwa. Dobrze się trzymają
__________________
ANGEL ANGEL ANGEL...

Non, je ne regrette rien, ni le bien qu'on m'a fait, ni le mal, tout ça m'est bien égal!
Non, je ne regrette rien! C'est payé, balayé, oublié, je me fous du passé.

Frania01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-04, 21:06   #52
ropuszka
Zakorzenienie
 
Avatar ropuszka
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 5 118
Dot.: Ange ou demon

Ja mam te perfumy od wrzesnia, czyli calkiem dlugo. Ciesze sie, ze je kupilam, bo pewnie do dzis bym sobie o nich marzyla, ale jednak jak juz ich tyle zcasu uzywam to coraz mniej je lubie. Sa dosc ciezkie, dziwne... Ale nic to. Dla mnie problemem jest to, ze nagle staly sie dla mnie syntetyczne. Szkdoa, no ale i tak mam do nich sentyment Czasem lubie nimi pachniec. Moj TZ ma na nie alergie
ropuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-05, 17:47   #53
madziczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 16 493
GG do madziczka
Dot.: Ange ou demon

Testowałam je zaraz jak ukazłay się w perfumeriach. Zapach ładny, połączenie nut pikantnych korzennnych z taką mleczną mdlącą słodyczą. Spodobał mi się, ciekawy ale...spodziewałam się jakiejś kontrowersj, pazura, szoku, a tu taki miły ciepło orientalny zapach. Żebym umarła z rozkoszy albo przynajmniej się wzburzyła to nie. Ot znowu wiele hałasu o nic w zapowiedziach
madziczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-07, 10:27   #54
Maja102
Zakorzenienie
 
Avatar Maja102
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 21 078
Dot.: Ange ou demon

Cytat:
Napisane przez ropuszka Pokaż wiadomość
Zastanawiam sie, czy Ange ou demon bedzie hitem jesieni. Jak sadzicie? Bedzie go czuc na ulicy i widac w rankingach sprzedazy? Ja obstawiam, ze tak, jesli znow jakas Sephora albo Douglas zrobia mu kampanie na miare Kate Moss Szkoda by bylo pachniec znow jak wszyscy... Swoja droga, ciekawe, ze Douglas wywleka ostatnio do reklamy "stare" zapachy i dzieki temu na 1. miejsce wskoczylo Kenzo do rankingu.
No cóż... chyba jednak takim hitem nie było?
Dla nie to zapach-magia, słodki, liliowy, trochę korzenny, ale z ostymi nutkami na początku. Uzależnia jak narkotyk Ale tak mocny, że nadaje się tylko dla nocnej uwodzicielki, w dzień by mnie udusił
Maja102 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-10, 21:47   #55
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Ange ou demon

A ja dzisiaj widziałam w Sephorze Ange ou Demon w kompakcie - w ładnym czarnym opakowaniu takim jak róż, albo cienie do powiek. Były sprasowane na bazie wosku i ze srebrnymi drobinkami brokatu, dość sporymi , ale cena powala ...prawie 2 i pół patola za 7,5 grama
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2009-07-11 o 19:58
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-10, 22:50   #56
ropuszka
Zakorzenienie
 
Avatar ropuszka
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 5 118
Dot.: Ange ou demon

Cytat:
Napisane przez Maja102 Pokaż wiadomość
No cóż... chyba jednak takim hitem nie było?
Dla nie to zapach-magia, słodki, liliowy, trochę korzenny, ale z ostymi nutkami na początku. Uzależnia jak narkotyk Ale tak mocny, że nadaje się tylko dla nocnej uwodzicielki, w dzień by mnie udusił
Jak sie okazuje, moje rokowania sprzed 2 lat sie sprawdzily, tyle, ze nie od razu po premierze, ale mniej wiecej rok po. Zauwazylam, ze AoD jest faworytem kobiet w ciazy i swiezych mamusiek karmiacych, a te, ktore znam bardzo chca byc kims pomiedzy ange a demon Strasznie jestem wredna i sie nasmiewam, ale to jaka plagas normalnie. Znienawidzilam swoja flaszke, ktora akurat w odwecie sie zbuntowala, zepsul sie jej korek, a kolor zrobil sie zolty Na pewno mam oryginal, bo ze strefy bezclowej, ale nie mam pojecia czemu ich w ogole kiedys uzywalam. Tak mnie denerwuje w nich wanilia, ta sztucznosc... no i mam zle skojarzenia bo uzywa ich moja antypatia Moze kiedys jeszcze bym ich uzyla, ale w takim wypadku - no way. Czasami zaluje, ze perfumy bywaja tak popularne, ze niemal kazdy wie, czym pachniemy, ma juz konkretne skojarzenia i utozsamia zapach z osoba. Ja tez ne jestem od tego wolna niestety.
ropuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-11, 08:22   #57
Maja102
Zakorzenienie
 
Avatar Maja102
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 21 078
Dot.: Ange ou demon

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
A ja dzisiaj widziałam w Sephorze Ange ou Demon w kompakcie - w ładnym czarnych opakowaniu takim jak róż, albo cienie do powiek. Były sprasowane na bazie wosku i ze srebrnymi drobinkami brokatu, dość sporymi , ale cena powala ...prawie 2 i pół patola za 7,5 grama
o tak... ceny w sephorze... brrr
Mają tam jakieś limitowanki Givenchy, w tym AoD z jaśminem Ale płacić 399zł za 60ml, jak w domu cała flaszka jeszcze stoi... Szkoda, ze mniejszych pojemności nie ma
Maja102 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-11, 20:00   #58
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Ange ou demon

Cytat:
Napisane przez Maja102 Pokaż wiadomość
o tak... ceny w sephorze... brrr
Mają tam jakieś limitowanki Givenchy, w tym AoD z jaśminem Ale płacić 399zł za 60ml, jak w domu cała flaszka jeszcze stoi... Szkoda, ze mniejszych pojemności nie ma
Mówisz Maju, że w Sephorze maja limitowankę AoD z jaśminem? Jak ona wygląda? Byłam wczoraj tam ale nie widziałam nic takiego
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-11, 21:35   #59
Maja102
Zakorzenienie
 
Avatar Maja102
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 21 078
Dot.: Ange ou demon

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Mówisz Maju, że w Sephorze maja limitowankę AoD z jaśminem? Jak ona wygląda? Byłam wczoraj tam ale nie widziałam nic takiego
stały trzy takie z Givenchy chyba na osobnym stoisku z nowościami - Aod, Amarige i chyba jakiś jeszcze...
Takie lekko kwadratowe, pękate buteleczki, czarne opakowania, nazywa się toto Ange ou Demon Jasmin Sambac
http://www.fragrantica.com/images/perfume/nd.5726.jpg
Maja102 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-11, 22:35   #60
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Ange ou demon

Cytat:
Napisane przez Maja102 Pokaż wiadomość
stały trzy takie z Givenchy chyba na osobnym stoisku z nowościami - Aod, Amarige i chyba jakiś jeszcze...
Takie lekko kwadratowe, pękate buteleczki, czarne opakowania, nazywa się toto Ange ou Demon Jasmin Sambac
http://www.fragrantica.com/images/perfume/nd.5726.jpg
Dziękuję Maju teraz patrząc na linka załapałam, ze chodzi o tą nowość z 2008. Przy następnej wizycie w perfumerii przyjrzę się temu jeśli będzie
Wąchałaś go może? Ciekawa jestem opinii
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-02-19 21:06:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:54.