Kosmetyki mineralne LilyLolo - Strona 61 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-03-02, 21:18   #1801
razdwapiec
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: kuj-pom
Wiadomości: 3 374
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Troszkę demonizujecie z tym różem... Ja uczyłam się na sypkim i jeszcze nigdy nie udało mi się stworzyć nic dziwacznego na twarzy. Według mnie wystarczy delikatnie się z nim obchodzić. Ewentualnie można poczytać, popatrzeć na jakieś filmiki na yt czy coś.
razdwapiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-02, 22:03   #1802
chochol
Raczkowanie
 
Avatar chochol
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 228
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

tez mam takie wrazenie... moj pierwszy roz byl od ll i nie wygladam jak matrioszka wazne, zeby kupic pedzel, ja mam z ecotools z rossmana i jest zupelnie ok. jak naloze za duzo rozcieram kabuki i jest ok. tez wydaje mi sie ze kupno niekoniecznie najlepszych kosmetykow 'na probe' moze zniechecic
chochol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-02, 22:52   #1803
Loouisse
Rozeznanie
 
Avatar Loouisse
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 848
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Ja mam dobre pędzle i kiedy używam różu O lala, to nie mogę go ładnie rozprowadzić. Cherry rozprowadzał się dobrze, więc myślę, że to wina konkretnego koloru.
Loouisse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-03, 10:11   #1804
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez razdwapiec Pokaż wiadomość
Troszkę demonizujecie z tym różem... Ja uczyłam się na sypkim i jeszcze nigdy nie udało mi się stworzyć nic dziwacznego na twarzy. Według mnie wystarczy delikatnie się z nim obchodzić. Ewentualnie można poczytać, popatrzeć na jakieś filmiki na yt czy coś.
W sumie ja też. A nawet jak nałożyłam za dużo, to po prostu przecierałam to miejsce chusteczką, rozcierałam to, co zostało i potem ewentualnie dokładałam trochę podkładu na wierzch, żeby równomiernie wyglądało. W każdym razie szybko nauczyłam się, że nie dla mnie wszelkie róże z połyskiem, bo na bladej, przetłuszczajacej sie skórze dają tandetny efekt i podkreślają niedoskonałości.
Ewentualnie można kupić na początek jakieś tanie róże w ciepłych, brzoskwiniowych kolorach i zimnych, różowych, żeby ocenić, jaka kolorystyka nam pasuje, jesli nie znamy swojego typu. Róże mineralne jednak najtańsze nie są.

A z O La La też nie jestem zadowolona.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-03, 11:00   #1805
chochol
Raczkowanie
 
Avatar chochol
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 228
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Ja kupowalam w siedzibie costasy, wiec mialam okazje wyprobowac wszystkie, ktore mnie interesowaly. Okazalo sie ze zupelnie niedobrze celowalam z clementine, bo taki efekt jak ten roz na innych na mnie dal dopiero oh lala (i nie mam z nim zadnych problemow, ladnie sie rozciera. A clementine byl na mnie wrecz pomaranczowy, co wygladalo jakbym miala siniaki na policzkach). Zdecydowalam sie tez na surfer girl, chociaz jak ogladalam go online wydawal mi sie bardzo krzykliwy i zupelnie niepasujacy - na mojej skorze natomiast wyglada calkiem ladnie i delikatnie. Najlepiejwiec chyba zamowic probki, albo wyprobowac jakies roze w sklepie zeby wiedziec jakiego w ogole koloru szukamy
chochol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-07, 20:45   #1806
NinaSimone
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 9 218
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Dziewczyny! Blagam pomozcie! Jak nakladac róż CANDY GIRL? Robia mi sie plamy.. Nskładam go na przypudrowany fluid.

Edytowane przez NinaSimone
Czas edycji: 2013-03-07 o 20:48
NinaSimone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-07, 21:04   #1807
Loouisse
Rozeznanie
 
Avatar Loouisse
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 848
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez NinaSimone Pokaż wiadomość
Dziewczyny! Blagam pomozcie! Jak nakladac róż CANDY GIRL? Robia mi sie plamy.. Nskładam go na przypudrowany fluid.
ja też robiłam sobie nim plamy :-( źle go wspominam
Loouisse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-03-07, 21:10   #1808
NinaSimone
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 9 218
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez Loouisse Pokaż wiadomość
ja też robiłam sobie nim plamy :-( źle go wspominam
Jest u mnie na wymianie..
NinaSimone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-12, 18:55   #1809
BlueSunday
Raczkowanie
 
Avatar BlueSunday
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 73
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Tak się zastanawiam, obecnie używam Linen EDM, ale chciałabym się przerzucić na podkłady LL, lepszy będzie China Doll czy Blondie? Dodam, że Linen jest dla mnie odrobinę za jasny. Myślałam, że China Doll będzie odpowiedni, ale ostatnio usłyszałam, że te najjaśniejsze podkłady LL są jaśniejsze od najjaśniejszych EDMowych Jak myślicie?
BlueSunday jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-12, 19:11   #1810
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez BlueSunday Pokaż wiadomość
Tak się zastanawiam, obecnie używam Linen EDM, ale chciałabym się przerzucić na podkłady LL, lepszy będzie China Doll czy Blondie? Dodam, że Linen jest dla mnie odrobinę za jasny. Myślałam, że China Doll będzie odpowiedni, ale ostatnio usłyszałam, że te najjaśniejsze podkłady LL są jaśniejsze od najjaśniejszych EDMowych Jak myślicie?
Linen u mnie wychodził biało - ziemisto. Z LL mam China Doll i zimą jest w sam raz, po lecie przestawiam się na Blondie. Moim zdaniem China Doll będzie ciemniejszy od Linen, Blondie może być za ciemny.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-13, 13:09   #1811
sandipr
Raczkowanie
 
Avatar sandipr
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 98
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Mam małą radę albo wskazówkę która dla mnie okazała sie przydatna.
Jeśli macie róż, bronzer (ja tak miałam z Bondi Bronze, który mieszałam z china doll ale jak sie skończył to była panika ze jest za ciemny na policzkach) ... i jest zbyt wyrazisty, zbyt ciemny i robicie sobie nim barwy wojenne to wystarczy kupić w aptece/zielarskim 100% biała glinkę (proszek) około 3zł i dosypać do Lily Lolo, robi sie ładny delikatny odcień. A ze LL opierają sie na białej glince to nie zmienia ona właściwości produktu tylko go rozjaśnia. Do samego podkładu nie stosowałam bo mam dobrze dobrany.
Warto wypróbować!
sandipr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-14, 20:10   #1812
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Kochane, któraś z Was stosowała naturalną bazę pod cienie Prime Focus i mogłaby się podzielić wrażeniami ? Szukałam opini wszędzie i jakoś nie mogę trafić, a nie wiem czy warto.
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-15, 08:33   #1813
zealot83
Raczkowanie
 
Avatar zealot83
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 77
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez BlueSunday Pokaż wiadomość
Tak się zastanawiam, obecnie używam Linen EDM, ale chciałabym się przerzucić na podkłady LL, lepszy będzie China Doll czy Blondie? Dodam, że Linen jest dla mnie odrobinę za jasny. Myślałam, że China Doll będzie odpowiedni, ale ostatnio usłyszałam, że te najjaśniejsze podkłady LL są jaśniejsze od najjaśniejszych EDMowych Jak myślicie?
Mam China Doll i muszę stwierdzić że on ciemnieje w ciągu dnia..Próbowałam Blondie ale on znowu po parunastu minutach utlenia się na pomarańczowo..tak więc ja na Twoim miejscu wybrałabym właśnie China Doll bo on zawsze trochę ściemnieje na twarzy..
zealot83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-15, 10:29   #1814
chochol
Raczkowanie
 
Avatar chochol
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 228
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

mam china doll i nie ciemnieje wcale, może to kwestia kremu (wiem, że podkład reaguje np z oleistymi kremami nienajciekawiej)?
chochol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-15, 10:38   #1815
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez zealot83 Pokaż wiadomość
Mam China Doll i muszę stwierdzić że on ciemnieje w ciągu dnia..Próbowałam Blondie ale on znowu po parunastu minutach utlenia się na pomarańczowo..tak więc ja na Twoim miejscu wybrałabym właśnie China Doll bo on zawsze trochę ściemnieje na twarzy..
To kwestia indywidualna, u mnie jedynym podkładem, jaki ciemniał był Multi-tasking EDM - z pięciu przetestowanych marek. LL nigdy na mojej skórze nie ciemnieją.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-15, 11:21   #1816
zealot83
Raczkowanie
 
Avatar zealot83
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 77
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Kurde szczęściary z Was..próbowałam z wszelakimi primerami, trochę przedłużyło wyjściowy kolor ale po kilku godz. i tak się utlenił..
Pod podkład stosuję acai z Joppy lub serum z Pervoe Reshenie..
zealot83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-15, 11:39   #1817
chochol
Raczkowanie
 
Avatar chochol
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 228
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

u mnie najlepiej to wygląda, jeśli rano nie nałożę nic. Wieczorem nakładam olej arganowy i krem, a rano tylko przepłykuję twarz i spryskuję hydrolatem. Jak wyschnę to nakładam podkład. Jak na razie nie znalazłam lepszego sposobu
chochol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-15, 11:47   #1818
zealot83
Raczkowanie
 
Avatar zealot83
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 77
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

A to ciekawe..Jutro tak spróbuję..Dzienx za poradę
zealot83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-15, 12:28   #1819
dota_st
Raczkowanie
 
Avatar dota_st
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 125
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Ja mam w domu 3 kolory podkładów LL w wersjach mini (Barely Buff, Popcorn i In The Buff) i tylko Popcorn mi nie ciemniej na twarzy. Reszta po godzinie daje mi efekt solarium.
dota_st jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-14, 15:23   #1820
Kociak_mrauu
Raczkowanie
 
Avatar Kociak_mrauu
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Podlasie :)
Wiadomości: 272
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Witajcie
Chciałabym spróbować podkładów LL, ale zupełnie nie wiem jaki kolor wybrać. Mam jasną cerę. Aktualnie używam podkładu Revlon Colorstay w odcieniu buff i mogę powiedzieć, że odpowiada mi ten odcień. Nie odznacza się od szyi i wygląda naturalnie. Jaki odcień LL odpowiadałby RC buff?
A i chciałabym jeszcze zapytać czy warto inwestować w korektor LL? Potrzebne mi jest w miarę dobre krycie, bo ma plamki po pryszczach i ciągle nowe niespodzianki, które muszę ukrywać :/ A podkład podobno nie jest super kryjący, niestety. Jeśli chodzi o korektor to bardziej wolałabym ten beżowy niż zielony, ale zupełnie nie wiem czy warto. Czy ładnie zakryje i będzie się trzymał? Bo nie chciałabym nałożyć podkładu i korektora i stwierdzić, że moje niedoskonałości dalej widać.. Doradźcie proszę, bo dopiero zaczynam interesować się minerałami.
A i jeszcze dodam, że używam pudru Jadwiga i czy mogłabym ten puder stosować na podkład mineralny, żeby przedłużyć efekt?
__________________
Od 11.2012 nie prostuję włosów

Kociak_mrauu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-14, 19:20   #1821
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez Kociak_mrauu Pokaż wiadomość
Witajcie
Chciałabym spróbować podkładów LL, ale zupełnie nie wiem jaki kolor wybrać. Mam jasną cerę. Aktualnie używam podkładu Revlon Colorstay w odcieniu buff i mogę powiedzieć, że odpowiada mi ten odcień. Nie odznacza się od szyi i wygląda naturalnie. Jaki odcień LL odpowiadałby RC buff?
A i chciałabym jeszcze zapytać czy warto inwestować w korektor LL? Potrzebne mi jest w miarę dobre krycie, bo ma plamki po pryszczach i ciągle nowe niespodzianki, które muszę ukrywać :/ A podkład podobno nie jest super kryjący, niestety. Jeśli chodzi o korektor to bardziej wolałabym ten beżowy niż zielony, ale zupełnie nie wiem czy warto. Czy ładnie zakryje i będzie się trzymał? Bo nie chciałabym nałożyć podkładu i korektora i stwierdzić, że moje niedoskonałości dalej widać.. Doradźcie proszę, bo dopiero zaczynam interesować się minerałami.
A i jeszcze dodam, że używam pudru Jadwiga i czy mogłabym ten puder stosować na podkład mineralny, żeby przedłużyć efekt?
Z tego, co widzę po blogach, to RC Buff jest opisywany jako żółty, piaskowy a według mnie LL nie ma w ogóle żółtych odcieni wśród jasnych podkładów. Chyba jedyny ciepły odcień to Warm Peach, on jest gdzieś tak na 3 miejscu pod względem stopniowania koloru (jaśniejsze są tylko Porcelain i China Doll, ale ten drugi jest chłodny). Możesz spróbować zdobyć próbkę Warm Peach.

Co do korektorów, to mogę się wypowiedzieć tylko o Blondie - jest bardzo jasny, matowy, u mnie robi białą plamę i trudno mi się go obsługuje.

Na podkład mineralny spokojnie można używać nakładać jakiś inny proszek dla zmatowienia/wykończenia.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-15, 15:21   #1822
Kociak_mrauu
Raczkowanie
 
Avatar Kociak_mrauu
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Podlasie :)
Wiadomości: 272
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Zastanawiałam się nad odcieniem blondie, bo wolałabym jednak bardziej chłodny odcień, gdyż malując się podkładem RC buff z rana makijaż jest fajny, a po kilku godzinach niestety ciemnieje i szczególnie to widać na podwórku.. Jak dzisiaj szłam z pracy to zerknęłam w lusterko, żeby zobaczyć jak wyglądam i niestety pierwsza myśl to czemu mam taką ciemną twarz :/ Wolę jednak mieć jaśniejszą twarz, a nie efekt solarium.. Nie wiem czy to wina podkładu czy pudru jadwiga, który stosuję do zmatowienia cery. W każdym bądź razie po kilku godzinach makijaż wygląda po prostu źle..
__________________
Od 11.2012 nie prostuję włosów

Kociak_mrauu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-15, 15:48   #1823
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez Kociak_mrauu Pokaż wiadomość
Zastanawiałam się nad odcieniem blondie, bo wolałabym jednak bardziej chłodny odcień, gdyż malując się podkładem RC buff z rana makijaż jest fajny, a po kilku godzinach niestety ciemnieje i szczególnie to widać na podwórku.. Jak dzisiaj szłam z pracy to zerknęłam w lusterko, żeby zobaczyć jak wyglądam i niestety pierwsza myśl to czemu mam taką ciemną twarz :/ Wolę jednak mieć jaśniejszą twarz, a nie efekt solarium.. Nie wiem czy to wina podkładu czy pudru jadwiga, który stosuję do zmatowienia cery. W każdym bądź razie po kilku godzinach makijaż wygląda po prostu źle..
Ciemnienie może się zdarzyć z każdym podkładem i każdemu, to bardzo indywidualne i niestety nie da się tego przewidzieć przed użyciem.
Mi chodziło bardziej o naturalny odcień cery - ciepły (żółty) lub zimny (różowy) a to nie ma nic wspólnego z ciemnieniem podkładu. Często tu dziewczyny narzekają, że LL są za zimne, za różowe, dlatego u kogoś, kto ma cerę z żółtymi tonami mogą robić tzw "świnkę".
Jeśli chcesz spróbować, to nie polecam kupować od razu całego opakowania, bo na 95% to będzie zły wybór. Możesz spróbować próbek China Doll, Blondie i Warm Peach.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-15, 18:24   #1824
Kociak_mrauu
Raczkowanie
 
Avatar Kociak_mrauu
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Podlasie :)
Wiadomości: 272
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Oki Dziękuję za pomoc. Zamówiłam te 3 próbki Mam nadzieję, że któryś z tych odcieni będzie pasował.
__________________
Od 11.2012 nie prostuję włosów

Kociak_mrauu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-16, 15:42   #1825
dota_st
Raczkowanie
 
Avatar dota_st
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 125
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez Kociak_mrauu Pokaż wiadomość
A i jeszcze dodam, że używam pudru Jadwiga i czy mogłabym ten puder stosować na podkład mineralny, żeby przedłużyć efekt?
Wcześniej pisałam tu, że ciemnieją mi dwa odcienie podkładów LL i znalazłam winowajcę - właśnie puder Jadwiga do cery tłustej. Jestem tego pewna, bo to samo dzieje się u mnie z podkładem Meow. Dziwne jest jednak to, że nie przy wszystkich kolorach. Te bardziej żółte pozostają bez zmian, a neutralne bądź brzoskwiniowe ulegają utlenieniu (dot. LL i Meow, natomiast najlepiej u mnie Jadwiga współgra z Lumier cashmere).
Jak widać trzeba testować.

Edytowane przez dota_st
Czas edycji: 2013-04-16 o 15:45
dota_st jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-18, 19:02   #1826
Loouisse
Rozeznanie
 
Avatar Loouisse
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 848
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez Kociak_mrauu Pokaż wiadomość
Witajcie
Chciałabym spróbować podkładów LL, ale zupełnie nie wiem jaki kolor wybrać. Mam jasną cerę. Aktualnie używam podkładu Revlon Colorstay w odcieniu buff i mogę powiedzieć, że odpowiada mi ten odcień. Nie odznacza się od szyi i wygląda naturalnie. Jaki odcień LL odpowiadałby RC buff?
A i chciałabym jeszcze zapytać czy warto inwestować w korektor LL? Potrzebne mi jest w miarę dobre krycie, bo ma plamki po pryszczach i ciągle nowe niespodzianki, które muszę ukrywać :/ A podkład podobno nie jest super kryjący, niestety. Jeśli chodzi o korektor to bardziej wolałabym ten beżowy niż zielony, ale zupełnie nie wiem czy warto. Czy ładnie zakryje i będzie się trzymał? Bo nie chciałabym nałożyć podkładu i korektora i stwierdzić, że moje niedoskonałości dalej widać.. Doradźcie proszę, bo dopiero zaczynam interesować się minerałami.
A i jeszcze dodam, że używam pudru Jadwiga i czy mogłabym ten puder stosować na podkład mineralny, żeby przedłużyć efekt?

Ja używam 150 Buff i wydaje mi się, że jest to odpowiednik Blondie. Jednak pod Warm Peach też podchodzi. Mam oba i w sumie każdy mi pasuje, z tym że z tych trzech WP jest najbardziej żółty.
Loouisse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-20, 15:51   #1827
Candy Killer
Zakorzenienie
 
Avatar Candy Killer
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Dzierżoniów
Wiadomości: 12 327
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

[1=f8c2d375a73595a7890227c bb2d3acee309191de_62181c3 c5fcdf;39773455]Kochane, któraś z Was stosowała naturalną bazę pod cienie Prime Focus i mogłaby się podzielić wrażeniami ? Szukałam opini wszędzie i jakoś nie mogę trafić, a nie wiem czy warto. [/QUOTE]
ja ja testuję od jakiegos czasu i na poczatku nie polubilysmy się w ogole to bylo zima...cienie po 4 h mialam zrolowane a u mnie to nie przejdzie i kombinowałam z Panią Olą z Costasy co by tu zrobić żeby się tak nie robiło no ale moje powieki jej nie polubily
teraz robie do niej kolejne podejscie jak jest cieplej i przyznam , że jest coraz lepiej i narazie sie nie roluje hehe troche boje sie jej uzywac pod mocniejsze makijaze bo nie ma nic gorszego jak zrolowane kolory , ale moze jak bede w domu siedziec to sprawdze najpierw
Jako korektor sprawdza sie fajnie

Cytat:
Napisane przez Kociak_mrauu Pokaż wiadomość
Witajcie
Chciałabym spróbować podkładów LL, ale zupełnie nie wiem jaki kolor wybrać. Mam jasną cerę. Aktualnie używam podkładu Revlon Colorstay w odcieniu buff i mogę powiedzieć, że odpowiada mi ten odcień. Nie odznacza się od szyi i wygląda naturalnie. Jaki odcień LL odpowiadałby RC buff?
A i chciałabym jeszcze zapytać czy warto inwestować w korektor LL? Potrzebne mi jest w miarę dobre krycie, bo ma plamki po pryszczach i ciągle nowe niespodzianki, które muszę ukrywać :/ A podkład podobno nie jest super kryjący, niestety. Jeśli chodzi o korektor to bardziej wolałabym ten beżowy niż zielony, ale zupełnie nie wiem czy warto. Czy ładnie zakryje i będzie się trzymał? Bo nie chciałabym nałożyć podkładu i korektora i stwierdzić, że moje niedoskonałości dalej widać.. Doradźcie proszę, bo dopiero zaczynam interesować się minerałami.
A i jeszcze dodam, że używam pudru Jadwiga i czy mogłabym ten puder stosować na podkład mineralny, żeby przedłużyć efekt?
nie ma potrzeby pudrowac puder,pudrem samo LL ma srednie krycie raczej i jesli masz jakies problemy to faktycznie warto zainwestowac w korektor .

Cytat:
Napisane przez Loouisse Pokaż wiadomość
Ja używam 150 Buff i wydaje mi się, że jest to odpowiednik Blondie. Jednak pod Warm Peach też podchodzi. Mam oba i w sumie każdy mi pasuje, z tym że z tych trzech WP jest najbardziej żółty.
WP jest zdecydowanie żółty..sama go używam poprzednio miałam popcorn i o ile ciemniejszy raczej nie był( moze doslownie delikatny ton) to byl zdecydowanie zolty i na mnie o bylo zbyt widoczne bo ja raczej bardziej neutralna jestem

za to dla mnie genialne jest polaczenie podkładu LL z pudrem flawless silk...jeśli któraś z Was się nad nim zastanawiała to nie myślcie nad nim dlugo...cera wyglada tak pipeknie i siwezo...daje takie delikatny naturalny polysk zdecydowanie dla suchej/normalnej cery ja je mieszam razem
nizej na zdjeciu pokaze Wam jak cera ladnie wyglada..mam tu na sobie podklad zmieszany z flawless silk , na osciach stardust a na policzkach roz sunset


a co do problemow z rozami to czesto o nich czytam ale najczesciej pojawiaja sie one jak uzywamy rozu mineralnego na fluid..wtedy pigmenty mocniej sie lepia i latwiej o plamy , ale wystarczy porzdnie przypudrowac policzki zeby byly satynowe i wtedy delikatnie klasc roz..lepiej dolozyc niz przesadzic od razu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg pudry3.jpg (37,9 KB, 31 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg pudry4.jpg (45,8 KB, 31 załadowań)
__________________
BLOG
INSTAGRAM
Candy Killer Fan Page


If You can dream it , You can do it...




Candy Killer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-20, 19:54   #1828
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

ja uzyłam dzis różu z LL i bardzo jestem zadowolona
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-20, 20:04   #1829
razdwapiec
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: kuj-pom
Wiadomości: 3 374
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez karmazynka99 Pokaż wiadomość
ja uzyłam dzis różu z LL i bardzo jestem zadowolona
Ja używam codziennie Cherry Blossom i jestem bardzo zadowolona.
razdwapiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-20, 20:07   #1830
Candy Killer
Zakorzenienie
 
Avatar Candy Killer
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Dzierżoniów
Wiadomości: 12 327
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

ja z kolei uwielbiam goddess i sunset
__________________
BLOG
INSTAGRAM
Candy Killer Fan Page


If You can dream it , You can do it...




Candy Killer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-12-17 17:25:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:04.