Hybrydy - co robię nie tak? WĄTEK ZBIORCZY - Strona 19 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Manicure hybrydowy

Notka

Manicure hybrydowy Forum dla osób, które interesują się manicurem hybrydowy. Tutaj znajdziesz porady związane z technikami zdobienia paznokci. Poznasz plusy i minusy hybrydy.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-11-07, 11:47   #541
Agacior_Pie
Raczkowanie
 
Avatar Agacior_Pie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 459
Dot.: Hybrydy nie chcą się utwardzić

[1=b3e038722b79d57d9174818 9c48a0d4b42934a7c_612ac00 51d267;67256271]Serio? Mi siostra przemywa po każdej warstwie i się ładnie utwardzają i trzymają 2 tygodnie.[/QUOTE]
Z tego co mówiła mi koleżanka która się zajmuje pazurkami zawodowo to lepiej zostawić, ale jak się tego nie zrobi to też nie będzie dramatu ja robiąc sobie paznokcie nie przemywam między warstwami trochę też z lenistwa myślę że oba sposoby są możliwie dobre

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Agacior_Pie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-07, 16:34   #542
NattiTt
Wtajemniczenie
 
Avatar NattiTt
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 343
Dot.: Hybrydy nie chcą się utwardzić

Nie trzeba po każdej warstwie, ale koniecznie trzeba po topie.
__________________
Nie istnieje nic poza tym, co czujesz

-7kg
NattiTt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-07, 17:16   #543
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Hybrydy nie chcą się utwardzić

Ja jeszcze oprócz topu przemywam bazę (dzięki temu wątkowi), bo wtedy mi lakier nie ucieka z wolnego brzegu
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-08, 05:32   #544
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Hybrydy nie chcą się utwardzić

Cytat:
Napisane przez Agacior_Pie Pokaż wiadomość
Z tego co mówiła mi koleżanka która się zajmuje pazurkami zawodowo to lepiej zostawić, ale jak się tego nie zrobi to też nie będzie dramatu ja robiąc sobie paznokcie nie przemywam między warstwami trochę też z lenistwa myślę że oba sposoby są możliwie dobre

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To dosc logiczne, ze sie nie przemywa skoro ta warstwa przyczepia kolejna warstwe😉.
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-08, 06:28   #545
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Hybrydy - co robię nie tak? WĄTEK ZBIORCZY

Mozna przymyc, to nie jest tak, ze tragedia sie wielka stanie, ale lepsza trwalosc jest, jesli sie nie przemyje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-08, 07:23   #546
Mama Tosi
Rozeznanie
 
Avatar Mama Tosi
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 534
Dot.: Hybrydy nie chcą się utwardzić

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
Ja jeszcze oprócz topu przemywam bazę (dzięki temu wątkowi), bo wtedy mi lakier nie ucieka z wolnego brzegu
Bazę proteinową z indigo to ja też przemywam, bo nie jestem w stanie bez tego ładnie pomalować paznokci.
Lakier strasznie szybko ucieka od skórek i z wolnego brzegu.
Musiałabym utwardzać po jednym paznokciu, żeby to jakoś wyglądało.
Nie zauważyłam jakiejkolwiek różnicy w trzymaniu się hybrydy po przemyciu bazy.

Bazy z semilaca nigdy nie miałam potrzeby przemywać.

Warstwy koloru też nie przemywam, bo nie mam takiej potrzeby.
__________________
Tosia 21.09.2012
Marysia 29.12.2014
Mama Tosi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-09, 19:00   #547
klaudia2314
Raczkowanie
 
Avatar klaudia2314
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 323
Dot.: Hybrydy - co robię nie tak? WĄTEK ZBIORCZY

Dziewczyny, dlaczego po kliku dniach widać mi prześwity pod pylkiem ? Użyłam metal manix z indigo a na to top tez z indigo. Czy przed nałożeniem topu powinnam utwardzic pyłek pod lampa ?
klaudia2314 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-11-10, 06:18   #548
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Hybrydy - co robię nie tak? WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez klaudia2314 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, dlaczego po kliku dniach widać mi prześwity pod pylkiem ? Użyłam metal manix z indigo a na to top tez z indigo. Czy przed nałożeniem topu powinnam utwardzic pyłek pod lampa ?
Ja pyłkiem nie robię, ale słyszałam i czytałam, że dobrze jest go zagruntować topem dwa razy.
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-10, 08:57   #549
Margol111
Raczkowanie
 
Avatar Margol111
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 75
Dot.: Hybrydy - co robię nie tak? WĄTEK ZBIORCZY

Koniecznie topem 2 razy. Po jednej warstwie u mnie też się ścierał, po 2 warstwach nic się nie dzieje
Margol111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-10, 11:06   #550
emma-e4
Wtajemniczenie
 
Avatar emma-e4
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 2 761
Dot.: Hybrydy - co robię nie tak? WĄTEK ZBIORCZY

Używacie tasiemek do zdobień? Robiłam ostatnio paski ze złotej tasiemki na białych paznokciach, wydawało mi się, że dobrze zabezpieczyłam brzegi topem, 2 warstwy były. Niestety, po 1 dniu tasiemka zaczęła się zadzierać. Przy kolejnym mani tak samo. Macie na to sposób? czy nałożenie czegoś podobnego do hard semilaca na wierzch by pomogło? czy takiego produktu nie można używać na kolor, a tylko pod spód?
emma-e4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-10, 12:22   #551
klaudia2314
Raczkowanie
 
Avatar klaudia2314
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 323
Dot.: Hybrydy - co robię nie tak? WĄTEK ZBIORCZY

Ok dzięki a czy wy też macie taki problem ze wam lakier się kurczy na bazie ? :/ najbardziej wkurzające jak maluje blisko skórek a tu mi się lakier zsuwa w dół :/
klaudia2314 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-11-10, 13:29   #552
kokarbit
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 6
Dot.: Hybrydy - co robię nie tak? WĄTEK ZBIORCZY

Hej. Nie wiem, czy to dobry wątek na to pytanie, ale chyba bez sensu zakładać nowy, a może rozwiejecie moje wątpliwości i komuś jeszcze się to przyda, bo póki co nie doszukałam się nigdzie odpowiedzi na nurtujące mnie pytania.
Dopiero się szykuję do zakupienia zestawu do hybryd i póki co próbuję wyliczyć, co gdzie kupić, żeby wyszło tanio, a dobrze. Skupiam się głównie na Semilac i NeoNail. Zauważyłam, że Semilac oferuje tańszy aceton, cleaner, waciki itp. Ma też bazę witaminową, której NeoNail nie posiada. Kolory za to dużo bardziej podobają mi się w NeoNail. Pytania moje zatem są następujące:
1. Czy jest faktycznie różnica między bazą witaminową Semilac a "zwykłą" z NeoNail? Czy mogłabym używać witaminowej w połączeniu z kolorami i topami NN?
2. Czy np. aceton Semilaca poradzi sobie z lakierami NN, czy jest dedykowany typowo pod swoje lakiery?
Pytania może i głupie, czuć nowicjusza, wiem, ale chciałabym zyskać jak największą pewność, że nie wyrzucę pieniędzy w błoto i nie będę musiała zaraz dokupować acetonu i cleanera specjalnie z NN. Doczytałam się opinii, że można łączyć ze sobą lakiery tych firm i nie ma problemu, ale co później z usuwaniem? Czy to obojętne, jakiej firmy jest ten aceton i cleaner? Będę wdzięczna za każdą pomoc.
kokarbit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-10, 13:56   #553
Mama Tosi
Rozeznanie
 
Avatar Mama Tosi
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 534
Dot.: Hybrydy - co robię nie tak? WĄTEK ZBIORCZY

Remover to po prostu aceton.
Nie wiem jaka by miała być różnica z jakiej firmy jest aceton.
Z semilaca masz zwykły aceton i z dodatkiem lanoliny.
Używałam tego z lanoliną i zwykłego bez dodatków no name.
Nie widziałam żadnej różnicy.
Problemy ze ściąganiem - moim zdaniem - wynikają nie z acetonu a z bazy, którą położyłaś.
Ja np. nie byłam w stanie odmoczyć bazy semilaca (ani ich removerem z lanoliną ani zwykłym acetonem), a tą z indigo już mogłam.
Dziewczyny z powodzeniem używają też np. zmywacza isana zielonego z rossmana.

edit
Co do mieszania firm, to łączyłam bazę zwykłą z semilaca, indigo proteinową i Extra Base z NN z kolorami semilac, NN, indigo i różnymi chińskimi. Top mam z semilaca, NN i chiński. Nigdy nie było problemów z trwałością mani zrobionego różnymi produktami.

Co do bazy witaminowej z semilac, to dużo dziewczyn narzeka na jej słabą trwałość. Sam producent pisze też, że ma mniejszą trwałość. Sporo dziewczy narzeka też na trudne odmaczanie zwykłej bazy z semilac. NN ma dwie bazy- nie wypowiem się co do nich, bo podstawowej nie miałam a ekstra base mam od wczoraj na paznokciach i póki co jestem z niej bardziej zadowolona niż z proteinowej z indigo.
__________________
Tosia 21.09.2012
Marysia 29.12.2014

Edytowane przez Mama Tosi
Czas edycji: 2016-11-10 o 14:07
Mama Tosi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-10, 15:59   #554
kokarbit
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 6
Dot.: Hybrydy - co robię nie tak? WĄTEK ZBIORCZY

Dzięki wielkie za informacje, czuję się spokojniejsza. O bazie witaminowej też czytałam, że ma mniejszą trwałość, ale zastanawiam się, czy faktycznie bardziej odżywia, czy to tylko pic na wodę? Bo jeśli miałaby być zdrowsza to chyba jestem w stanie przeżyć trochę mniej trwałą hybrydę.
kokarbit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-14, 07:30   #555
emma-e4
Wtajemniczenie
 
Avatar emma-e4
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 2 761
Dot.: Hybrydy - co robię nie tak? WĄTEK ZBIORCZY

mam bazę witaminową Semilac, nie zauważam ani żeby odżywiała paznokcie, ani żeby była mniej trwała Kupiłam witaminową, bo nie było zwykłej, a zależało mi na czasie i po prostu ją mam. Paznokcie zmieniam zazwyczaj co tydzień (nuda plus odrost) ale najdłużej miałam 2,5 tyg i nic się nie działo.
emma-e4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-15, 19:41   #556
burtonistka
Zakorzenienie
 
Avatar burtonistka
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 3 001
Dot.: Hybrydy - co robię nie tak? WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez kokarbit Pokaż wiadomość
Dzięki wielkie za informacje, czuję się spokojniejsza. O bazie witaminowej też czytałam, że ma mniejszą trwałość, ale zastanawiam się, czy faktycznie bardziej odżywia, czy to tylko pic na wodę? Bo jeśli miałaby być zdrowsza to chyba jestem w stanie przeżyć trochę mniej trwałą hybrydę.
U rąk mi odpadała po około 5 dniach, nie odżywiała to pic na wodę Kupiłam proteinową indigo i ta jest świetna. Witaminową zużywam siostrze na stopy
__________________
"Art is an expression of who we are, what we believe, and what we dream about"
Julianne Moore


burtonistka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-17, 18:54   #557
feliiice
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 5
Dot.: Hybrydy - co robię nie tak? WĄTEK ZBIORCZY

Cześć dziewczyny, może znajdę u Was pomoc zaczęłam przygodę z hybrydami. Posiadam bazę i top z HNM. Obecnie lakiery też HNM oraz Monasi. Pojawiają mi się pajęczynki na kilku palcach. Na kciuki do tego stopnia, że dostaje się tam woda. Wcześniej korzystałam ze słabych co prawda Silcare, ale nic takiego nie miało miejsca. Jak sobie z tym radzić? Dorzucam fotki pajęczynek, a co do wykonania, jesteś świadoma, ale się nadal uczę

Edytowane przez feliiice
Czas edycji: 2016-11-17 o 18:55
feliiice jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-18, 13:31   #558
emma-e4
Wtajemniczenie
 
Avatar emma-e4
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 2 761
Dot.: Hybrydy - co robię nie tak? WĄTEK ZBIORCZY

nie widać zdjęć
emma-e4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-18, 18:31   #559
feliiice
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 5
Dot.: Hybrydy - co robię nie tak? WĄTEK ZBIORCZY

Już dwa razy próbowałam dodać i coś mi nie działa może z telefonu nie chce przyjąć. Mam nadzieję że dostatecznie odpisałam problem
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20161117_193657.jpg (38,8 KB, 103 załadowań)
feliiice jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-11-19, 12:01   #560
NattiTt
Wtajemniczenie
 
Avatar NattiTt
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 343
Dot.: Hybrydy - co robię nie tak? WĄTEK ZBIORCZY

mnie się takie robią, jak paznokieć za dużo pracuje, a hybryda nie jest zbyt elastyczna. Utwardzam paznokcie extra base z neonail (hardi u mnie utwardzał aż do 3 kąpieli -.-), dziewczyny utwardzają też rainforcem, proszkami akrylowymi, proteiną... wtedy paznokieć jest twardy, nie pracuje, nie wygina się i hybryda nie pęka.
O ile to to.
__________________
Nie istnieje nic poza tym, co czujesz

-7kg
NattiTt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-19, 13:45   #561
emma-e4
Wtajemniczenie
 
Avatar emma-e4
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 2 761
Dot.: Hybrydy - co robię nie tak? WĄTEK ZBIORCZY

Tak to wygląda, jakbyś przy jakiejś czynności zginała paznokieć. Jeśli masz cienkie i miękkie paznokcie to warstwa hybrydy to czasem za mało, żby płytkę usztywnić.
emma-e4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-20, 13:55   #562
feliiice
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 5
Dot.: Hybrydy - co robię nie tak? WĄTEK ZBIORCZY

Dzięki za odpowiedź! Czy na to może też wpływać długość? Udało mi się dotrwać do dłuższych pazurków i spiłować je trochę ostrzej niż miałam. Wcześniej coś takiego nie występowało, choć miałam bardzo słabej jakości bazę i top
A jak będzie lepiej? Mniej warstw, aby zgięcia nie wpływały na paznokieć czy więcej, aby były twardsze? Lakiery zamawiam z Ali, więc zanim coś dotrze, co mi je utwardzi, jakoś muszę sobie radzić
feliiice jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-20, 17:48   #563
Manka_vv
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 11
Dot.: Hybrydy - co robię nie tak? WĄTEK ZBIORCZY

Witam. Ostanio kupiłam sobie lakier Chiodo pro.Soft kolor chiodo red i tak wychwalane lakiery dla mnie okazały sie porażka. Teraz pytanie czy to.ja robię coś źle czy lakiery są złe. Chodzi o to ze przy dosuwaniu lakieru do skórek dosłownie bo.paru sekundach on ucieka muszę po jednym palcu wkładać do lampy a i tak nie zdąży to się tak utwardzić żebym była zadowolona. Co robic??

Wcześniej używałam semilaca z którego byłam bardzo zadowolona ale niestety się uczuliłam. Może jakaś inna podobna firma, nie wiem
Manka_vv jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-20, 21:19   #564
NattiTt
Wtajemniczenie
 
Avatar NattiTt
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 343
Dot.: Hybrydy - co robię nie tak? WĄTEK ZBIORCZY

na uciekanie czasem pomaga przecieranie bazy cleanerem, no ale ogólnie ja też z tym mam problem. Maluję idealnie, wkładam do lampy idealne, wyjmuję zalane.
kupiłam szybciej utwardzającą lampę, zobaczymy, co będzie
__________________
Nie istnieje nic poza tym, co czujesz

-7kg
NattiTt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-20, 21:28   #565
YvonneW
Raczkowanie
 
Avatar YvonneW
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Wałbrzych
Wiadomości: 82
Dot.: Hybrydy - co robię nie tak? WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Gejszalicious Pokaż wiadomość
ja bym nie ryzykowała lepiej trochę spiłować top i położyć go jeszcze raz zmywacz nawet bez aceton może powodować odpryskiwanie lakieru, lub rozwarstwianie się go przy wolnym brzegu
nie ma lipy, też tak robie z hybrydami
__________________
Panna Młoda 2016
Dbam o włosy i zapuszczam
YvonneW jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-20, 21:54   #566
Tiinkka
Przyczajenie
 
Avatar Tiinkka
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Rawicz
Wiadomości: 3
Dot.: Hybrydy - co robię nie tak? WĄTEK ZBIORCZY

hej, u mnie taki problem ze hybrydy trzymaja mi sie max 1,5 tygodnia na paznokciach. Uzywam semilaca. Coś robie nie tak? Mam za tlusta płytke? Inwestując w lakiery myslalam ze do 3 tygodni wytrzymaja a tu tak malutko
__________________
Tiinkka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-20, 22:01   #567
lila_lila
Raczkowanie
 
Avatar lila_lila
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 72
Dot.: Hybrydy - co robię nie tak? WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Tiinkka Pokaż wiadomość
hej, u mnie taki problem ze hybrydy trzymaja mi sie max 1,5 tygodnia na paznokciach. Uzywam semilaca. Coś robie nie tak? Mam za tlusta płytke? Inwestując w lakiery myslalam ze do 3 tygodni wytrzymaja a tu tak malutko
a jak twoja kondycja paznokci? Sprobuj kropleka primera (to taka baza na paznokcie).
__________________
"Człowiek, który wydrapał słowo H*J na ścianie, przecież jest lepszym poetą od ciebie"
Marcin Świetlicki /Druga połowa/
lila_lila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-21, 10:30   #568
emma-e4
Wtajemniczenie
 
Avatar emma-e4
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 2 761
Dot.: Hybrydy - co robię nie tak? WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Manka_vv Pokaż wiadomość
Chodzi o to ze przy dosuwaniu lakieru do skórek dosłownie bo.paru sekundach on ucieka muszę po jednym palcu wkładać do lampy a i tak nie zdąży to się tak utwardzić żebym była zadowolona. Co robic??
To nie znaczy, że lakiery są złe - niektóre tak trochę uciekają z bazy. Spróbuj ją przecierać po utwardzeniu.
emma-e4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-21, 19:05   #569
Tiinkka
Przyczajenie
 
Avatar Tiinkka
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Rawicz
Wiadomości: 3
Dot.: Hybrydy - co robię nie tak? WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez lila_lila Pokaż wiadomość
a jak twoja kondycja paznokci? Sprobuj kropleka primera (to taka baza na paznokcie).
ogolnie tłusta płytka, twarde paznockie i raczej w dobrej kondycji. jeśli chodzi o mani to używam do niego semilaca
__________________
Tiinkka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-22, 12:28   #570
emma-e4
Wtajemniczenie
 
Avatar emma-e4
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 2 761
Dot.: Hybrydy - co robię nie tak? WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez feliiice Pokaż wiadomość
Dzięki za odpowiedź! Czy na to może też wpływać długość? Udało mi się dotrwać do dłuższych pazurków i spiłować je trochę ostrzej niż miałam. Wcześniej coś takiego nie występowało, choć miałam bardzo słabej jakości bazę i top
A jak będzie lepiej? Mniej warstw, aby zgięcia nie wpływały na paznokieć czy więcej, aby były twardsze? Lakiery zamawiam z Ali, więc zanim coś dotrze, co mi je utwardzi, jakoś muszę sobie radzić
raczej utwardzać czymś - bo wygląda to tak, jakby twój paznokieć był bardziej miękki niż top, więc wygina się pod spodem, a top nie jest elastyczny i pęka. Wzmocnij paznokcie czymś jak hardi semilac, baza proteinowa indigo albo żelem. Może też pomóc po prostu zmiana topu, niektóre są bardziej elastyczne.

Cytat:
Napisane przez Tiinkka Pokaż wiadomość
ogolnie tłusta płytka, twarde paznockie i raczej w dobrej kondycji. jeśli chodzi o mani to używam do niego semilaca
Nie ma czegoś takiego jak tłusta płytka! Paznokieć jest martwy, nie ma gruczołów łojowych i nie może być tłusty sam z siebie. Może być źle odtłuszczona albo źle odsunięte skórki, albo zalane, źle zabezpieczony wolny brzeg. Jeśli masz pracę, która wymaga moczenia rąk albo dużo zmywasz bez rękawic. pierzesz to też nawet dobrze zrobiona hybryda nie wytrzyma czasem.
emma-e4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Manicure hybrydowy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-07-31 10:09:01


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:03.