Mamusie czerwcowe cz. 6 - Strona 167 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-05-30, 11:23   #4981
haneczkab92
Ania
 
Avatar haneczkab92
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 2 235
Dot.: Mamusie czerwcowe cz. 6

Cytat:
Napisane przez Radena Pokaż wiadomość
Hello, my już po pierwszej nocy. Karmilam 2 razy kp i 2 razy butla mojego mleczka. Oczywiście po kp pobudka po godzinie,bo już głodna łącznie spałam niecałe 4 godziny. Albo i mniej, bo nie liczyłam czasu na odciaganie mleka.Najgorsze,że przez ten inkubator nie słychać jak mała płacze. No to sobie ponarzekalam
ważne, że sobie radzicie

[1=41747266e0fb3b4fece89e2 04f3d610d83e6e72d_5fac7b0 2b3dde;61060401]Witam się
Za parę dni skończony 38tc, moi rodzice wrócili z weekendu czyli opieka nad starszą jest- mogę rodzić
Do mnie to też średnio dociera i jestem coraz bardziej przerażona!
Zwlekam z przebraniem pościeli na ostatni moment bo chcę by była świeża. Macie już wszystko przygotowane?

Dziewczyny czytacie ebooki? Na moim starym telefonie się nie dało, teraz widzę że w tym mam taką możliwość. Kocham papier, ale może to wygodne?[/QUOTE]

Ja lubię ebooki
Teraz to wygodne, jak ściągam pokarm np, to łatwiej czytać na telefonie, czy tablecie niż książkę papierową

Cytat:
Napisane przez fiazo Pokaż wiadomość
Jadę do domu to mogę napisać.

W 1 ciąży mialam dużo powiklan i teraz lekarka pilnuje mnie. Miałam na dziś powtórzyć d-dimery i one zaczely mi rosnąć. Chciała położyć mnie na patologie na jakieś leczenie. Na szczęście akurat wszedl do gabinetu ordynator szpitala i z nim skonsultowała. Ustalili że na razie mam tabletki wziąć i zrobić dodatkowe badania. Za tydzień sie pokazać z wynikami. Jakby coś się działo to od razu na IP. Dodał też że lepiej będzie mnie wcześniej położyć. Zestresowałam się bo jeszcze mi starszak nie wyzdrowiał. Muszę być spokojna i wytrzymać choć ten tydzień
Oby się unormowało

Cytat:
Napisane przez mamaNiny Pokaż wiadomość
Cześć 👋 wstałam dzisiaj z bólem gardła - angina.. Lekarz ogólny scykany.. W 9m mcu nie podawalby antybiotyku. Kazał płukać sodą, psikać tantum verde. na gorączkę apap. Czosnek i cebula.. Czyli domowe sposoby.



Dziś przyszły literki dla Mikołaja i Ninki. Mąż mnie pobłogosławi, bo Ninka już jedne ma ;-)

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
oj zdrówka dla Ciebie.
Literki piękne.
Powiedz mi, bo nie mogę ogarnąć strony. To są gotowe wzory w zdjęciach i tam się wybiera?
ile kosztują takie literki?


Ja niedawno wróciłam ze zdjęcia szwów- więc mam już to z głowy! a dokładnie z brzucha;D
__________________
16.05.2015r.- ślub!!

19.05.2016r.- narodziny Hani


"Jak na deszczu łza
cały ten świat nie znaczy nic a nic...
Chwila, która trwa
może być najlepszą z Twoich chwil..."


-35...28,4kg do celu

haneczkab92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-30, 11:24   #4982
Honcia
Zakorzenienie
 
Avatar Honcia
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 705
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 6

Miałam pocytowane i mi się skasowało

Ania mój mąż sam sobie tak załozył, że pępkowe robi jak jeszcze będziemy w szpitalu z Malutką. W zasadzie wśród rodziny i znajomych jest taka niepisana zasada od zawsze
A jak już wyjdziemy to będziemy się sobą cieszyć

Fiazo uważaj na siebie ale nas nastraszyłaś...

Soffinka myślałam ,że Wy już razem... Budujesz napięcie

A Elaine gdzie????
__________________







Honcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-30, 11:24   #4983
ania230
Zakorzenienie
 
Avatar ania230
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 16 106
Dot.: Mamusie czerwcowe cz. 6

Hanuś i jak się czujesZ?
__________________
To niemożliwe powiedział rozsądek to ryzykowne powiedziało doświadczenie to bezsensowne powiedziała duma mimo wszystko spróbuj powiedziało serce

11.06.2016 - Maja


15 kg do celu
ania230 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-30, 11:26   #4984
ewka555
Zakorzenienie
 
Avatar ewka555
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 640
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 6

Haneczko pytalas ile dziecię powinno zjadać. Nie pamiętam dokladnie ale na pewno moja Zuzia jadła mniej niż na rozpiskach na mm. Slyszalam ze to chwyt- robisz wg ich tabeli, dziecię tyle nie zjada, więcej zużywasz, wylewasz -szybciej kupisz nowa puszkę .

Ale jak dziewczyny pisały ja bym częściej sciagala mleko żeby sie rozkrecila laktacja. Im więcej będziesz ściągać tym większy będzie sygnał dla organizmu i zacznie więcej produkować mleczka i będzie starczac dla Hani. Ja bym przynajmniej co te 3h sciagala...
ewka555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-30, 11:26   #4985
Paula_ck
Raczkowanie
 
Avatar Paula_ck
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 249
Dot.: Mamusie czerwcowe cz. 6

Hey
Witam się po weekendzie Nie miałam czasu pisać bo chcieliśmy wykorzystać ostatnie takie dni bo w przyszłą niedziele rano już mam być w szpitalu. Przyjechał mój brat z narzeczoną więc zrobiliśmy sobie kilka wycieczek. Aż się sobie dziwie że tyle kilometrów w samochodzie wytrzymałam Ale fajnie spędziliśmy czas
Dzisiaj w nocy znowu mnie jakieś skurczybyki łapały ale tak poza tym to dobrze się czuję Odkąd mały się przekręcił to przestały mnie żebra boleć No od razu lepiej mi się śpi
Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty
__________________
22.08.2015
6 czerwca 2016 Tymek
Paula_ck jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-30, 11:28   #4986
Honcia
Zakorzenienie
 
Avatar Honcia
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 705
Dot.: Mamusie czerwcowe cz. 6

Cytat:
Napisane przez kaska87 Pokaż wiadomość
Wiem dziewczyny, że najważniejsze by dziecko urodziło się całe i zdrowe ale chyba każdy zdaje sobie sprawę, że cc to poważna operacja a już w przypadku kiedy dla mnie pierwszy poród to był plac zabaw po którym doszłam do siebie chyba od razu jak mi dziecko wyjeli to serio stres... dłużej trzeba być w szpitalu, nie ma kangurowania, kp się opóźnia itd... w końcu natura to natura no ale nic zobaczymy w sobotę się okaże czy uda mi się przed tym uciec
A nie chcesz rodzić pośladkowo? Czy są jakieś przeciwwskazania?
Ja wyboru nie mam bo to mój pierwszy raz...
__________________







Honcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-30, 11:28   #4987
soffinka
Zadomowienie
 
Avatar soffinka
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 1 341
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 6

Cytat:
Napisane przez australia87 Pokaż wiadomość
Łeeeeeee, to się zawiodłam, byłam przekonana że Ty w szpitalu... Ignaś - wyłaź!

---------- Dopisano o 11:16 ---------- Poprzedni post napisano o 11:07 ----------



O jezu jezu, ale mi narobiłaś ochoty na gofry! Aaaa mam śmietanę do ubicia i do tego truskawki omnomnomnom!

---------- Dopisano o 11:17 ---------- Poprzedni post napisano o 11:16 ----------



Czemu Cię za to ochrzaniła?

Powiedziala ze ma tym etapie nie wycisza sie skurczy

Cytat:
Napisane przez Honcia Pokaż wiadomość
Miałam pocytowane i mi się skasowało

Ania mój mąż sam sobie tak załozył, że pępkowe robi jak jeszcze będziemy w szpitalu z Malutką. W zasadzie wśród rodziny i znajomych jest taka niepisana zasada od zawsze
A jak już wyjdziemy to będziemy się sobą cieszyć

Fiazo uważaj na siebie ale nas nastraszyłaś...

Soffinka myślałam ,że Wy już razem... Budujesz napięcie

A Elaine gdzie????

Ostrzegalam ze zanim urodze jeszcze ze 3 razy popłoch zrobie :p

W ogóle witamy sie w 40 tygodniu
soffinka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-05-30, 11:30   #4988
ewka555
Zakorzenienie
 
Avatar ewka555
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 640
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 6

Soffinka troche nie rozumiem tej poloznej, bo przeciez jak kobieta ma skurcze i nie jest pewna czy to porodowe czy nie, to sie zaleca prysznic i nospe. Jak przejdzie - straszaki, jak nie - porodowe ... 😖 hmmm przynajmniej mi tak zawsze mówiono...
ewka555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-30, 11:36   #4989
ania230
Zakorzenienie
 
Avatar ania230
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 16 106
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 6

Cytat:
Napisane przez soffinka Pokaż wiadomość
W ogóle witamy sie w 40 tygodniu
__________________
To niemożliwe powiedział rozsądek to ryzykowne powiedziało doświadczenie to bezsensowne powiedziała duma mimo wszystko spróbuj powiedziało serce

11.06.2016 - Maja


15 kg do celu
ania230 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-30, 11:37   #4990
madzius90
Zakorzenienie
 
Avatar madzius90
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 16 539
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 6

Cytat:
Napisane przez fiazo Pokaż wiadomość
Jadę do domu to mogę napisać.

W 1 ciąży mialam dużo powiklan i teraz lekarka pilnuje mnie. Miałam na dziś powtórzyć d-dimery i one zaczely mi rosnąć. Chciała położyć mnie na patologie na jakieś leczenie. Na szczęście akurat wszedl do gabinetu ordynator szpitala i z nim skonsultowała. Ustalili że na razie mam tabletki wziąć i zrobić dodatkowe badania. Za tydzień sie pokazać z wynikami. Jakby coś się działo to od razu na IP. Dodał też że lepiej będzie mnie wcześniej położyć. Zestresowałam się bo jeszcze mi starszak nie wyzdrowiał. Muszę być spokojna i wytrzymać choć ten tydzień
Nie wiem co to te d-dimery, ale duzo zdrowka, oby leki pomogly!

mamaNiny dla Ciebie tez duzo zdrowka!
madzius90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-30, 11:37   #4991
mamaNiny
Zakorzenienie
 
Avatar mamaNiny
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 637
GG do mamaNiny
Dot.: Mamusie czerwcowe cz. 6

Cytat:
Napisane przez haneczkab92 Pokaż wiadomość

oj zdrówka dla Ciebie.
Literki piękne.
Powiedz mi, bo nie mogę ogarnąć strony. To są gotowe wzory w zdjęciach i tam się wybiera?
ile kosztują takie literki?


Ja niedawno wróciłam ze zdjęcia szwów- więc mam już to z głowy! a dokładnie z brzucha;D
8 zł /literka dwa dekory są gratis do imienia. Czeka się niestety ok 3 tygodni. Ja przejrzałam zdjęcia na stronie i z tych kolorów mi się spodobaly. Pewnie mogą przygotować imię wg Twojego projektu.

Gratuluję zdjęcia szwów

Dziś będę się chwalić kocyk z colorstories dotarł kolor Laguna <3

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
__________________
NINA
z zamiłowania Koronkarka

Mikołaj <3
mamaNiny jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-05-30, 11:39   #4992
41747266e0fb3b4fece89e204f3d610d83e6e72d_5fac7b02b3dde
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 4 235
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 6

Cytat:
Napisane przez ewka555 Pokaż wiadomość
Dzanet mloda w łóżeczku... Za malutka jak dla mnie jest na lozko, zbyt bardzo sie wierci i dziwne pozycje przyjmuje. Ale w sumie dostala nowe łóżeczko i komodę - spi w pokoju dziecięcym, a młody ma łóżeczko i komodę po Zuzce w sypialni. Bo dla Zuzi mam teraz z wyciaganymi szczebelkami. No i kolorystycznie lepiej do pokojów pasują 😁

A u Was jak? Mala łóżeczko ma? Spi juz w nim?
U nas Zosia ma już to łózko z barierkami, śpi w nim odkąd skończylismy remont, ale póki co u nas w sypialni. Budzi sie jeszcze w nocy i przechodzi do nas. Wyjdzie w praniu jak to będzie jak się Hania pojawi
41747266e0fb3b4fece89e204f3d610d83e6e72d_5fac7b02b3dde jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-30, 11:40   #4993
madzius90
Zakorzenienie
 
Avatar madzius90
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 16 539
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 6

Cytat:
Napisane przez soffinka Pokaż wiadomość
Hej hej jestem i nadal w dwupaku
wczoraj umierałam z bólu brzucha cos z Ignasiem nie mogliśmy sie zgrać i ułożyć do snu
Chrześniaczka bardzo sie ucieszyła jak mnie zobaczyła bo mówiłam ze nie przyjade (liczyłam ze wczesniej sie rozpakuje ) uśmiech dziecka bezcenny
Dzis rano pojechałam na ktg i zapisał mi sie jeden konkretny skurcz na 80%
W środę wizyta pewnie znow szpital mnie czeka
A juz myslalam ze albo na porodowce jestes albo tulisz juz Ignasia
madzius90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-30, 11:40   #4994
kiara92
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 527
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 6

Cytat:
Napisane przez fiazo Pokaż wiadomość
Jadę do domu to mogę napisać.

W 1 ciąży mialam dużo powiklan i teraz lekarka pilnuje mnie. Miałam na dziś powtórzyć d-dimery i one zaczely mi rosnąć. Chciała położyć mnie na patologie na jakieś leczenie. Na szczęście akurat wszedl do gabinetu ordynator szpitala i z nim skonsultowała. Ustalili że na razie mam tabletki wziąć i zrobić dodatkowe badania. Za tydzień sie pokazać z wynikami. Jakby coś się działo to od razu na IP. Dodał też że lepiej będzie mnie wcześniej położyć. Zestresowałam się bo jeszcze mi starszak nie wyzdrowiał. Muszę być spokojna i wytrzymać choć ten tydzień
Trzymam kciuki, aby leki pomogły


Cytat:
Napisane przez mamaNiny Pokaż wiadomość
Cześć 👋 wstałam dzisiaj z bólem gardła - angina.. Lekarz ogólny scykany.. W 9m mcu nie podawalby antybiotyku. Kazał płukać sodą, psikać tantum verde. na gorączkę apap. Czosnek i cebula.. Czyli domowe sposoby.

Byłam też u ginekologa enwlmedowego po L4. Mocz napewno źle pobralam, bo barwa i pH prawidłowe. Powtórzyć na następną wizytę 20.06. Pobrała mi GBS z dwóch miejsc. Wynik ma być w ciągu 3-7 dni roboczych. Szyjka długa i sztywna, zdaniem Pani doktor do końca mca pociagniemy spokojnie. Ciekawe, Ci powie mi druga Pani doktor za tydzień.

Dziś przyszły literki dla Mikołaja i Ninki. Mąż mnie pobłogosławi, bo Ninka już jedne ma ;-)

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
Współczuję anginy Zdrowiej szybciutko! A literki piękne!
kiara92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-30, 11:41   #4995
australia87
Zakorzenienie
 
Avatar australia87
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 4 207
Dot.: Mamusie czerwcowe cz. 6

Aaaa idę zakładać nową część, bo ta już na finiszu widzę!

Cytat:
Napisane przez haneczkab92 Pokaż wiadomość
Ja niedawno wróciłam ze zdjęcia szwów- więc mam już to z głowy! a dokładnie z brzucha;D


Cytat:
Napisane przez Paula_ck Pokaż wiadomość
Hey
Witam się po weekendzie Nie miałam czasu pisać bo chcieliśmy wykorzystać ostatnie takie dni bo w przyszłą niedziele rano już mam być w szpitalu. Przyjechał mój brat z narzeczoną więc zrobiliśmy sobie kilka wycieczek. Aż się sobie dziwie że tyle kilometrów w samochodzie wytrzymałam Ale fajnie spędziliśmy czas
Dzisiaj w nocy znowu mnie jakieś skurczybyki łapały ale tak poza tym to dobrze się czuję Odkąd mały się przekręcił to przestały mnie żebra boleć No od razu lepiej mi się śpi
Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty
Ty z tymi skurczami to wg mnie jesteś nominowana do urodzenia na dniach

Cytat:
Napisane przez soffinka Pokaż wiadomość
Powiedziala ze ma tym etapie nie wycisza sie skurczy
Cytat:
Napisane przez ewka555 Pokaż wiadomość
Soffinka troche nie rozumiem tej poloznej, bo przeciez jak kobieta ma skurcze i nie jest pewna czy to porodowe czy nie, to sie zaleca prysznic i nospe. Jak przejdzie - straszaki, jak nie - porodowe ... 😖 hmmm przynajmniej mi tak zawsze mówiono...
Eeee no właśnie, ja się tej zasady trzymam Wczoraj przed pójściem spać coś mnie zaczęło łapać, to na wszelki wypadek przygotowałam sobie Nospę na szafce nocnej, ale jednak nie skorzystałam
australia87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-30, 11:43   #4996
madzius90
Zakorzenienie
 
Avatar madzius90
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 16 539
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 6

Cytat:
Napisane przez ewka555 Pokaż wiadomość
Soffinka troche nie rozumiem tej poloznej, bo przeciez jak kobieta ma skurcze i nie jest pewna czy to porodowe czy nie, to sie zaleca prysznic i nospe. Jak przejdzie - straszaki, jak nie - porodowe ... 😖 hmmm przynajmniej mi tak zawsze mówiono...
Tez znam te teorie

---------- Dopisano o 12:43 ---------- Poprzedni post napisano o 12:42 ----------

Zaklada ktoras nowy watek?
madzius90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-30, 11:46   #4997
__Veronique
Wtajemniczenie
 
Avatar __Veronique
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 2 130
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 6

Mama Niny śliczne dekoracje!

Ja nie zdążyłam wszystkiego przygotować, nie wiem na co czekałam jakoś uważałam, że mam czas, ale jak widać intuicja mnie myliła!
__________________
Świadoma pielęgnacja włosowa: 11. 2012
szczęśliwa mama

No one's gonna take my soul away.
__Veronique jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-30, 11:48   #4998
fiazo
Zakorzenienie
 
Avatar fiazo
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7 193
Dot.: Mamusie czerwcowe cz. 6

dzanet2108 ewka555
D-Dimery robi się z krwi i świadczą o tworzących się zakrzepach w żyłach w kończynach dolnych-tak ogółem. Sama wcześniej nie wiedziałam o co z tym. Lekarka teraz dała mi dodatkowo na krzepliwość.

Cytat:
Napisane przez Honcia Pokaż wiadomość
Miałam pocytowane i mi się skasowało

Ania mój mąż sam sobie tak załozył, że pępkowe robi jak jeszcze będziemy w szpitalu z Malutką. W zasadzie wśród rodziny i znajomych jest taka niepisana zasada od zawsze
A jak już wyjdziemy to będziemy się sobą cieszyć

Fiazo uważaj na siebie ale nas nastraszyłaś...

Soffinka myślałam ,że Wy już razem... Budujesz napięcie

A Elaine gdzie????
a sama jak się wystraszyłam, nie myślałam, że może mnie chcieć położyć do szpitala.

Teraz już w domu się uspokoiłam. Niby praktycznie wszystko mam, ale stresa złapałam. Dziś wszystkie rzeczy przygotowane spakuje w torbę by w razie czego tylko chwycić.


co do skurczy to nam też w SR położna mówiła, że jak pod prysznicem przechodzą to znaczy że straszaki, jak nie to IP ale też mają być regularne
__________________
Piotr

Synek
fiazo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-30, 11:48   #4999
australia87
Zakorzenienie
 
Avatar australia87
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 4 207
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 6

Cytat:
Napisane przez madzius90 Pokaż wiadomość
Zaklada ktoras nowy watek?
Ja Myślę, że tą część jeszcze dam radę ogarniać...
australia87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-05-30, 11:51   #5000
madzius90
Zakorzenienie
 
Avatar madzius90
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 16 539
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 6

Cytat:
Napisane przez australia87 Pokaż wiadomość
Ja Myślę, że tą część jeszcze dam radę ogarniać...
Ok
no oby choc wiadomo ze jak urodzisz to nikt nie bedzie wymagal zebys ogarniala ten pierwszy post
madzius90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-30, 11:52   #5001
Evelinke
Zakorzenienie
 
Avatar Evelinke
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 3 008
Dot.: Mamusie czerwcowe cz. 6

Hej hej

Dziewczyny, ja to mam stracha. Ale też i nie mogę się doczekać.
Jak pomyślę, że za 2 dni mam iść do szpitala i że w tym tygodniu Nasza Niunia będzie z nami - no nie wierzę
Czuję się jak w matrixie

Jeszcze dzisiaj ta noc okropna, jakiś taki niepokój, lęk, nie mogłam spać, chyba do głowy dociera

Kciuki za wszystkie wizyty

Motylku 37 tc z bliźniakami jesteś wielka

Ewka jak nie masz gofrownicy to zrób pancakes'y też będą pyszne albo taki deserek w szklance.
Ja ostatnio taki robiłam, zmiksowałam śmietankę z mascarpone, biszkopty te podłużne pokruszyłam i warstwami poukładałem w szklance i do lodówki pyyyyycha było

Dzisiaj do mnie babka dzwoniła ze sklepu, że są już nasze mebelki i środa-czwartek będą u nas
No, ja oczywiście będę już w szpitalu, ale to TŻ ogarnie skręcanie

Idę teraz na biegu umyć jeszcze lodówkę a potem do kosmetyczki na stópki, co by mieć ładne, oczywiście bez malowania

Weronia pytałaś się o fotelik, chyba nie pomyliłam
My mamy Recaro Priva z bazą ma największą ilośc gwiazdek w testach.

Dobra, biorę się za małe porządki
__________________
Córcia - 02.06.2016r.

Evelinke jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-30, 11:53   #5002
australia87
Zakorzenienie
 
Avatar australia87
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 4 207
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 6

Cytat:
Napisane przez madzius90 Pokaż wiadomość
Ok
no oby choc wiadomo ze jak urodzisz to nikt nie bedzie wymagal zebys ogarniala ten pierwszy post
Ostatnio mamy szybsze tempo pisania, więc może Marysia nie zdąży się urodzić w tej następnej części
australia87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-30, 11:53   #5003
mamaNiny
Zakorzenienie
 
Avatar mamaNiny
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 637
GG do mamaNiny
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 6

Evelinke, my też mamy Recaro Privia z bazą Trzymam kciuki napewno dasz sobie świetnie radę ze wszystkim

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
__________________
NINA
z zamiłowania Koronkarka

Mikołaj <3
mamaNiny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-30, 11:55   #5004
Evelinke
Zakorzenienie
 
Avatar Evelinke
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 3 008
Dot.: Mamusie czerwcowe cz. 6

Fiazo i Mamaniny duuuuużo zdrówka dla Was

I piękne literki, kocyk też
Uwielbiam takie kolory
__________________
Córcia - 02.06.2016r.

Evelinke jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-30, 11:56   #5005
australia87
Zakorzenienie
 
Avatar australia87
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 4 207
Dot.: Mamusie czerwcowe cz. 6

ZAPRASZAM DO SIÓDMEJ CZĘŚCI WĄTKU!
KLIK! - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=903626
australia87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-30, 12:17   #5006
motylek1984
Zadomowienie
 
Avatar motylek1984
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 1 717
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 6

Cytat:
Napisane przez madzius90 Pokaż wiadomość
Dla mnie jak na razie to koniec swiata
W sierpniu mialam usuwana osemke, koszmarnie znioslam, taki niewielki zabieg. Bylam napuchnieta przez dwa tygodnie, krew mi sie lala z dziasla przez dwa dni non stop. Mialam problemy z jedzeniem, z mowieniem.

wiec jesli tak kiepsko znioslam taki rutynowy zabieg to az sie boje pomyslec co bedzie po operacji jaka jest cesarka
Glownie dlatego tak strasznie sie boje.

oczywiscie jesli bedzie trzeba to trudno bede musiala sie z tym pogodzic i przezyc.
oczywiscie zdrowie Mojej corki jest dla mnie najwazniejsze i pewnie zniose wszystko dla Niej, co nie zmienia faktu ze na razie trzese tylkiem na mysl o cc

---------- Dopisano o 10:34 ---------- Poprzedni post napisano o 10:32 ----------


O jejku


za wszystkie dzisiejsze wizyty! Troche ich dzis mamy
Kochana ja miałam 3 razy laparoskopię i dałam radę, wiem że cc pewnie gorzej boli, ale damy radę. Ja tak piszę, ale też się boję.
motylek1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-30, 12:47   #5007
Cierpliwosc
Zadomowienie
 
Avatar Cierpliwosc
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1 596
Dot.: Mamusie czerwcowe cz. 6

DZIEWCZYNY ODWRÓCIŁA SIĘ! JEST GŁÓWKĄ NA DÓŁ! razy 1000!

Idę gotować, więcej napisze jak znajdę czas. Taaaaaka jestem szczęśliwa
__________________
"Gdyby wszyscy mieli po cztery jabłka (...)
nikt nikomu nie byłby potrzebny."
[ks. J.Twardowski]
Cierpliwosc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-30, 12:50   #5008
justynan01
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Skaryszew
Wiadomości: 838
GG do justynan01
Dot.: Mamusie czerwcowe cz. 6

Dla mam blizniakowych https://m.facebook.com/story.php?sto...18712564886161
__________________
... Piękność jest dla kobiety ważniejsza niż inteligencja,
bo mężczyźnie łatwiej przychodzi patrzenie niż myślenie...


justynan01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-30, 15:24   #5009
olinka012
Zadomowienie
 
Avatar olinka012
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 1 693
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 6

Jestem w domu

Wysłane z mojego Y635-L21 przy użyciu Tapatalka
olinka012 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-30, 15:44   #5010
Weronia93
Rozeznanie
 
Avatar Weronia93
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 730
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 6

ja juz po wizycie nie rodzę
9.06 usg
15.06 wizyta i ktg

Prawdopodobnie bedą mi ściągać krążek 15.05 wiec cicha nadzieje ze urodze 16.06
Gbs pobrane wyniki wszystkie w mormie stwierdził lekarza ze nie mam co panikować

Cytat:
Napisane przez ewka555 Pokaż wiadomość
Nie piszcie o gofrach. Mam caly kosz truskawek ale nie mam gofrownicy 😓
W biedronce są teraz po 3.25 zł pewnie chemia jest ale lepsze to niż nic

Cytat:
Napisane przez mamaNiny Pokaż wiadomość
Cześć 👋 wstałam dzisiaj z bólem gardła - angina.. Lekarz ogólny scykany.. W 9m mcu nie podawalby antybiotyku. Kazał płukać sodą, psikać tantum verde. na gorączkę apap. Czosnek i cebula.. Czyli domowe sposoby.

Byłam też u ginekologa enwlmedowego po L4. Mocz napewno źle pobralam, bo barwa i pH prawidłowe. Powtórzyć na następną wizytę 20.06. Pobrała mi GBS z dwóch miejsc. Wynik ma być w ciągu 3-7 dni roboczych. Szyjka długa i sztywna, zdaniem Pani doktor do końca mca pociagniemy spokojnie. Ciekawe, Ci powie mi druga Pani doktor za tydzień.

Dziś przyszły literki dla Mikołaja i Ninki. Mąż mnie pobłogosławi, bo Ninka już jedne ma ;-)

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
Piękne literki

Cytat:
Napisane przez ewka555 Pokaż wiadomość
Soffinka troche nie rozumiem tej poloznej, bo przeciez jak kobieta ma skurcze i nie jest pewna czy to porodowe czy nie, to sie zaleca prysznic i nospe. Jak przejdzie - straszaki, jak nie - porodowe ... 😖 hmmm przynajmniej mi tak zawsze mówiono...
Mnie rownież tak Polozna tłumaczyła i uczyła ze kąpiel i Nospa a jak nie pomaga na IP


Cytat:
Napisane przez mamaNiny Pokaż wiadomość
8 zł /literka dwa dekory są gratis do imienia. Czeka się niestety ok 3 tygodni. Ja przejrzałam zdjęcia na stronie i z tych kolorów mi się spodobaly. Pewnie mogą przygotować imię wg Twojego projektu.

Gratuluję zdjęcia szwów

Dziś będę się chwalić kocyk z colorstories dotarł kolor Laguna <3

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
Piękny kocyk ale dajesz moim oczą rozkoszy

Cytat:
Napisane przez Evelinke Pokaż wiadomość
Hej hej

Dziewczyny, ja to mam stracha. Ale też i nie mogę się doczekać.
Jak pomyślę, że za 2 dni mam iść do szpitala i że w tym tygodniu Nasza Niunia będzie z nami - no nie wierzę
Czuję się jak w matrixie

Jeszcze dzisiaj ta noc okropna, jakiś taki niepokój, lęk, nie mogłam spać, chyba do głowy dociera

Kciuki za wszystkie wizyty

Motylku 37 tc z bliźniakami jesteś wielka

Ewka jak nie masz gofrownicy to zrób pancakes'y też będą pyszne albo taki deserek w szklance.
Ja ostatnio taki robiłam, zmiksowałam śmietankę z mascarpone, biszkopty te podłużne pokruszyłam i warstwami poukładałem w szklance i do lodówki pyyyyycha było

Dzisiaj do mnie babka dzwoniła ze sklepu, że są już nasze mebelki i środa-czwartek będą u nas
No, ja oczywiście będę już w szpitalu, ale to TŻ ogarnie skręcanie

Idę teraz na biegu umyć jeszcze lodówkę a potem do kosmetyczki na stópki, co by mieć ładne, oczywiście bez malowania

Weronia pytałaś się o fotelik, chyba nie pomyliłam
My mamy Recaro Priva z bazą ma największą ilośc gwiazdek w testach.

Dobra, biorę się za małe porządki
Tak ja pytałam sie bo zastanawiam sie jaki kupić zaraz sobie go zobaczę jak jest


Cytat:
Napisane przez zebrah Pokaż wiadomość
Leoś waży 3200, przepływy ok. Zmusiłam trochę mojego lekarza, żeby mi zrobił usg, bo chciał olać i tylko ktg zobaczyć Wziął na konsultacje jeszcze swoją koleżankę ginkę, także zawsze fajnie jak dwóch lekarzy obejrzy "dane". Jak określiła lekarka "dziecko w sam raz do cięcia na przyszły tydzień".
Proszę o wpisanie CC na 06.06. Mam się zgłosić w niedzielę do szpitala. Za tydzień zobaczę mojego synka

U nas burza przechodzi gdzieś bokiem i pada tylko deszcz- powietrze od razu inne. Zgrzałam się niemiłosiernie w tym szpitalu, bo stoi na górce i jeszcze południowa strona. Teraz poleżę i może Was nadrobię, bo lecicie!
Piękna data moja wymarzona tez bym chciała taka ale to za wcześnie :/

Cytat:
Napisane przez ania230 Pokaż wiadomość
Jade w tramwaju i czuje się jak Gwiazda tyle oczu na mnie patrzy haha
Super przecież jestes gwiazda





Cytat:
Napisane przez Honcia Pokaż wiadomość
Cierpliwość super, że Esia fiknęła
Grzeczna dziewczynka

Ja zjadłam meeega kwaśny żurek i mam disco w brzuchu
Ja rownież miałam żurek na obiad taki kwaśny ale szału w brzuchu nie ma a szkoda

Cytat:
Napisane przez Radena Pokaż wiadomość
Hej,przepraszam,że nie cytuję. Mam nawal pokarmu,a Basia się wycwanila i tylko otwiera buzię,a mleczko samo leci. Przez to jest chyba ciągle głodna.
Moja mała ma wysoką bilirubine i szukają przyczyny. Wiedzialyscie że konflikt sero nie musi być tylko wtedy gdy są to przeciwne wartości.rh? ja mam 0 rh + a Baś A rh +,a podejrzewają ten konflikt. Ogólnie wykryli też małej szmery w serduszku,ale podobno samo się zrosnie. Było też podejrzenie zapalenia płuc,ale na szczęście nie ma. Jutro będą robić jej jeszcze posiew z moczu. Tak czy siak będzie musiała brać antybiotyk, tylko jeszcze nie wiadomo na co. Prócz tego mi ja zabrali na 6 godzin pod kroplowke,naswietlania i jeszcze jakiś antybiotyk, a jak tam poszłam do się Basi przesunely te osłonki oczek do naswietlan na nos i się aż biedna zanosila. Ja też się poplakalam przy niej,że ją tak olali:-(
Biedna Basia i jej mama porozmawiaj z pielęgniarkami aby sie ja bardziej zajęli przecież to ich praca !!


Cytat:
Napisane przez Cierpliwosc Pokaż wiadomość
DZIEWCZYNY ODWRÓCIŁA SIĘ! JEST GŁÓWKĄ NA DÓŁ! razy 1000!

Idę gotować, więcej napisze jak znajdę czas. Taaaaaka jestem szczęśliwa
Super cieszę sie razem z Tobą wiedziałam jakie to dla Ciebie ważne teraz możesz spać spokojnie i rodzic
__________________
Ślub 26.09.015
21.06.2016 Hanna
Weronia93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-05-30 16:44:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:55.