Zaciskamy nogi dziewczyny, do czerwca nie rodzimy ! Lipcówki 2016 część VIII - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-05-13, 07:41   #61
olutka
Zakorzenienie
 
Avatar olutka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Wielkopolska/Podlasie
Wiadomości: 4 688
Dot.: Zaciskamy nogi dziewczyny, do czerwca nie rodzimy ! Lipcówki 2016 część VIII

Kamila, czemu porażka?

---------- Dopisano o 08:41 ---------- Poprzedni post napisano o 08:40 ----------

Mnie czeka może w przyszłym tyg przemeldowanie, zmiana US i danych w iluś jeszcze miejscach :/ ale inaczej musiałabym znów jechać na suwalszczyznę rejestrować nowy samochód... A tak to zalatwię to w Poznaniu.
olutka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-13, 07:44   #62
Iza0808
Rozeznanie
 
Avatar Iza0808
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 915
Dot.: Zaciskamy nogi dziewczyny, do czerwca nie rodzimy ! Lipcówki 2016 część VIII

Cytat:
Napisane przez _Inka__ Pokaż wiadomość
Oglądałam kiedyś Kiddy, ale one właśnie drogie trochę są Ja nie jestem w grupie na FB niestety, to do Kamili chyba trzeba się uśmiechnąć?


Taaak musisz zagadać do Kamili :-D
Iza0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-13, 07:44   #63
eskav8
Wtajemniczenie
 
Avatar eskav8
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 2 333
Dot.: Zaciskamy nogi dziewczyny, do czerwca nie rodzimy ! Lipcówki 2016 część VIII

Witam się piatkowo!!!alloffkowa super ze się dobrze czujesz, mama Niny oddawaj te naleśniki
Jesteście zle z tymi zakupami od rana ja jadę po pracy po zakupy na cały tydzień a potem do galerii trochę pohulac, wrócę i padnę na twarz
Ja prawko musiałam wymienić na IRL inaczej nie chcieli ubezp samochodu.
Kciuki za wszystkie wizyty!!!
Kamilo 5latki są strasznie wynagajace, mieszkam z jednym i mam go serdecznie dosc
Weekend dziewczyny ))

Edytowane przez eskav8
Czas edycji: 2016-05-13 o 07:45
eskav8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-13, 07:44   #64
_Inka__
Zadomowienie
 
Avatar _Inka__
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 1 985
Dot.: Zaciskamy nogi dziewczyny, do czerwca nie rodzimy ! Lipcówki 2016 część VIII

Dzień dobry
Do nas dzisiaj chmurzyska przyszły i nici ze słoneczka. Ale dzisiaj znowu zaliczam dzieciowe sklepy, więc już się cieszę na samą myśl
W temacie wymiany dokumentów- kojarzycie może czy dowód rejestracyjny auta też trzeba wymieniać na nowy? Ja mam podwójnie stary bo nie dość że na stare nazwisko to na stary adres zameldowania .

Dreamer- kciuki za wizytę
_Inka__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-13, 07:46   #65
eskav8
Wtajemniczenie
 
Avatar eskav8
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 2 333
Dot.: Zaciskamy nogi dziewczyny, do czerwca nie rodzimy ! Lipcówki 2016 część VIII

Inka myslec że jak zmieniasz dane w prawku to i w dowodzie rej. Oczywiście za dowod chyba z 80 zl chcą
eskav8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-13, 07:48   #66
olutka
Zakorzenienie
 
Avatar olutka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Wielkopolska/Podlasie
Wiadomości: 4 688
Dot.: Zaciskamy nogi dziewczyny, do czerwca nie rodzimy ! Lipcówki 2016 część VIII

Inka, chyba powinno się. Aczkolwiek ja w tym aucie, które mam teraz, nie zamierzam wymieniać po przemeldowaniu.

---------- Dopisano o 08:48 ---------- Poprzedni post napisano o 08:47 ----------

I prawo jazdy i dowód rejestracyjny załatwia się w wydziale komunikacji??
olutka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-13, 07:49   #67
Iza0808
Rozeznanie
 
Avatar Iza0808
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 915
Dot.: Zaciskamy nogi dziewczyny, do czerwca nie rodzimy ! Lipcówki 2016 część VIII

Jeeeah weekend :-D
Ja też zaraz się ruszam, skocze na targi do smykusia, potem do biedry po jedzenie i na rynek po warzywa i owoce. Dużo tego musi być bo jeszcze dziś albo jutro rano przyjeżdża brat z dziewczyną i ich synkiem na caly weekend :-D młody jest za☠☠☠isty (2,5 roku)chodzi za mną i klepie się po brzuchu i gada "kako ma dzidzie w buchu" czyt. Ksawery ma dzidzie w brzuchu. Jak mu brat powiedział że tylko ciocia ma dzidzie w brzuchu a on nie, bo chłopaki nie mają dzidzi to pół dnia ryczal ;-) chyba kupię mu jakiś traktor, bo to ten etap, najlepiej z "titepa" czyt. Z przyczepa ;-)
Iza0808 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-05-13, 07:49   #68
olutka
Zakorzenienie
 
Avatar olutka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Wielkopolska/Podlasie
Wiadomości: 4 688
Dot.: Zaciskamy nogi dziewczyny, do czerwca nie rodzimy ! Lipcówki 2016 część VIII

Wstawiłam pralkę, złożyłam pół wczorajszego prania i ledwie żywa wróciłam do łóżka. Dyszę i słabo mi. Masakra. Powinnam sobie manicure odświeżyć a mam wrażenie, że to za ciężka praca...
olutka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-13, 07:50   #69
eskav8
Wtajemniczenie
 
Avatar eskav8
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 2 333
Dot.: Zaciskamy nogi dziewczyny, do czerwca nie rodzimy ! Lipcówki 2016 część VIII

Cytat:
Napisane przez olutka Pokaż wiadomość
Inka, chyba powinno się. Aczkolwiek ja w tym aucie, które mam teraz, nie zamierzam wymieniać po przemeldowaniu.

---------- Dopisano o 08:48 ---------- Poprzedni post napisano o 08:47 ----------

I prawo jazdy i dowód rejestracyjny załatwia się w wydziale komunikacji??
Tak, na wymianę prawa jazdy musisz formular wypełnić i miec chyba 2 zdj. Na dowod rej też na pewno jest jakis papier
eskav8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-13, 07:50   #70
olutka
Zakorzenienie
 
Avatar olutka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Wielkopolska/Podlasie
Wiadomości: 4 688
Dot.: Zaciskamy nogi dziewczyny, do czerwca nie rodzimy ! Lipcówki 2016 część VIII

Iza, titepa jest the best

---------- Dopisano o 08:50 ---------- Poprzedni post napisano o 08:50 ----------

Cytat:
Napisane przez eskav8 Pokaż wiadomość
Tak, na wymianę prawa jazdy musisz formular wypełnić i miec chyba 2 zdj. Na dowod rej też na pewno jest jakis papier

Dzięki
Same formalności... :/
olutka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-13, 07:51   #71
Iza0808
Rozeznanie
 
Avatar Iza0808
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 915
Dot.: Zaciskamy nogi dziewczyny, do czerwca nie rodzimy ! Lipcówki 2016 część VIII

No i jeszcze powinnam sprzątnac ale nie wiem czy jest sens jak młody przyjedzie a będzie tylko biegał dom -podwórko. Hmmmm
Iza0808 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-05-13, 07:55   #72
eskav8
Wtajemniczenie
 
Avatar eskav8
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 2 333
Dot.: Zaciskamy nogi dziewczyny, do czerwca nie rodzimy ! Lipcówki 2016 część VIII

Cytat:
Napisane przez olutka Pokaż wiadomość
Iza, titepa jest the best

---------- Dopisano o 08:50 ---------- Poprzedni post napisano o 08:50 ----------




Dzięki
Same formalności... :/
Biurokracja, ale jak rejestrowalam samochód byłam zdziwiona że wszystko w ciągu jednego przedpołudnia załatwiłam. U mnie w mieście w PL jest super wydział i miłe babki ( wyjatkowo)

---------- Dopisano o 07:55 ---------- Poprzedni post napisano o 07:54 ----------

Cytat:
Napisane przez Iza0808 Pokaż wiadomość
No i jeszcze powinnam sprzątnac ale nie wiem czy jest sens jak młody przyjedzie a będzie tylko biegał dom -podwórko. Hmmmm
Odpuść, a potem zamknij oczy i udawaj że nie widzisz piachu
eskav8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-13, 07:56   #73
kamila_509
Zakorzenienie
 
Avatar kamila_509
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 11 818
Dot.: Zaciskamy nogi dziewczyny, do czerwca nie rodzimy ! Lipcówki 2016 część VIII

Cytat:
Napisane przez olutka Pokaż wiadomość
Kamila, czemu porażka?

---------- Dopisano o 08:41 ---------- Poprzedni post napisano o 08:40 ----------

Mnie czeka może w przyszłym tyg przemeldowanie, zmiana US i danych w iluś jeszcze miejscach :/ ale inaczej musiałabym znów jechać na suwalszczyznę rejestrować nowy samochód... A tak to zalatwię to w Poznaniu.
No bo nie dość, że będą mi się naliczaly niemieckie punkty karne w razie wpadki to jeszcze nie wiem czy nie będę musiała pisać egzaminu :/
Bo jestem tu ponad 3 lata. Nie wiem jakie przepisy są teraz aktualne...

No i dużo latania, załatwiania...
Do banku muszę iść zgłosić zmianę nazwiska, do urzędu meldunek zmienić na nowe nazwisko, chyba też do ubezpieczyciela... matko i córko...
__________________
21.07.2016 Najpiękniejszy dzień w życiu
kamila_509 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-13, 07:57   #74
Iza0808
Rozeznanie
 
Avatar Iza0808
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 915
Dot.: Zaciskamy nogi dziewczyny, do czerwca nie rodzimy ! Lipcówki 2016 część VIII

Cytat:
Napisane przez eskav8 Pokaż wiadomość
Biurokracja, ale jak rejestrowalam samochód byłam zdziwiona że wszystko w ciągu jednego przedpołudnia załatwiłam. U mnie w mieście w PL jest super wydział i miłe babki ( wyjatkowo)

---------- Dopisano o 07:55 ---------- Poprzedni post napisano o 07:54 ----------



Odpuść, a potem zamknij oczy i udawaj że nie widzisz piachu
Sugerujesz że czas przywyknac? ;-) bo ja właśnie z tych jak to pisała kattoo, pierwiastek co lubią sterylny porządek. Już muszę zmieniać myslenie....
Iza0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-13, 08:00   #75
kamila_509
Zakorzenienie
 
Avatar kamila_509
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 11 818
Dot.: Zaciskamy nogi dziewczyny, do czerwca nie rodzimy ! Lipcówki 2016 część VIII

Na się chowalam w brudzie i żyje :P
Nigdy mi nikt nie sterylizowal smoczka, jadłam kupy i kamienie i nic mi nie jest
Dziecko ulicy pozdrawia! :P
__________________
21.07.2016 Najpiękniejszy dzień w życiu
kamila_509 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-13, 08:01   #76
olutka
Zakorzenienie
 
Avatar olutka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Wielkopolska/Podlasie
Wiadomości: 4 688
Dot.: Zaciskamy nogi dziewczyny, do czerwca nie rodzimy ! Lipcówki 2016 część VIII

Zalogowałam się do bankowości elektronicznej i jeszcze bardziej słabo mi się zrobiło. Jestem mistrzynią wydawania kasy. Chyba będę miała motywację do wystawienia na dniach na sprzedaż obecnego auta...
olutka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-13, 08:01   #77
mamaNiny
Zakorzenienie
 
Avatar mamaNiny
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 637
GG do mamaNiny
Dot.: Zaciskamy nogi dziewczyny, do czerwca nie rodzimy ! Lipcówki 2016 część VIII

Ehh, właśnie się dowiedziałam, że dwa listy poleconego inpost mam do odbioru gdzieś w jakimś sklepie spożywczym.. Grrr będę szukać z nawigacją..

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
__________________
NINA
z zamiłowania Koronkarka

Mikołaj <3
mamaNiny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-13, 08:04   #78
Iza0808
Rozeznanie
 
Avatar Iza0808
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 915
Dot.: Zaciskamy nogi dziewczyny, do czerwca nie rodzimy ! Lipcówki 2016 część VIII

Cytat:
Napisane przez kamila_509 Pokaż wiadomość
Na się chowalam w brudzie i żyje :P
Nigdy mi nikt nie sterylizowal smoczka, jadłam kupy i kamienie i nic mi nie jest
Dziecko ulicy pozdrawia! :P
Hehehe Kamila ja ogólnie też dziecko że wsi, wszystko mi smakowało zawsze, i nie przeszkadzały jako nastolatce ciuchy zwiniete w kulkę wypadajace z szafy. Jakoś na starość mi się zmieniło. Chyba za długo byłam bezdzietna panna i sama stworzyłam sobie taki uporządkowany świat. Wszystko ma teraz swoje miejsce.... Ale zaraz przestanie.... :-D
Iza0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-13, 08:04   #79
Ananka
Zadomowienie
 
Avatar Ananka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 077
Dot.: Zaciskamy nogi dziewczyny, do czerwca nie rodzimy ! Lipcówki 2016 część VIII

Zwariuje. Nie wychodzę, bo dziecko jest malutkie. A już się zaczęłam pakować. Do tego jutro panieński przyjaciółki, ryczec mi się chce
Ananka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-05-13, 08:06   #80
alloffkowa
Zakorzenienie
 
Avatar alloffkowa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Niebooo:)
Wiadomości: 11 102
Dot.: Zaciskamy nogi dziewczyny, do czerwca nie rodzimy ! Lipcówki 2016 część VIII

Cytat:
Napisane przez kattoo Pokaż wiadomość
Tez musze kiedys pojechac do wydzialu komunikacji bo prawko caly czas mam na panienskie nazwisko 😂
Dobrze Ci radzę zrób to jak najszybciej! Ja tak jeździłam na starym prawku, mówiłam ze muszę wymienić i co? Zgubiłam portfel
__________________
zawsze twoja...
zawsze mój...
zawsze my...
Oliwka 21.07.2016
alloffkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-13, 08:06   #81
mamaNiny
Zakorzenienie
 
Avatar mamaNiny
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 637
GG do mamaNiny
Dot.: Zaciskamy nogi dziewczyny, do czerwca nie rodzimy ! Lipcówki 2016 część VIII

Ananka, myśl o dzieciaczku. Warto poświęcić jeden panieński.. :-* musi być dobrze.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
__________________
NINA
z zamiłowania Koronkarka

Mikołaj <3
mamaNiny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-13, 08:09   #82
kamila_509
Zakorzenienie
 
Avatar kamila_509
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 11 818
Dot.: Zaciskamy nogi dziewczyny, do czerwca nie rodzimy ! Lipcówki 2016 część VIII

Cytat:
Napisane przez Ananka Pokaż wiadomość
Zwariuje. Nie wychodzę, bo dziecko jest malutkie. A już się zaczęłam pakować. Do tego jutro panieński przyjaciółki, ryczec mi się chce
Biedna
rozumiem Twoje rozczarowanie. Ale teraz Ty i dzieciatko jesteście najważniejsze
__________________
21.07.2016 Najpiękniejszy dzień w życiu
kamila_509 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-13, 08:11   #83
_Inka__
Zadomowienie
 
Avatar _Inka__
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 1 985
Dot.: Zaciskamy nogi dziewczyny, do czerwca nie rodzimy ! Lipcówki 2016 część VIII

Oj to chyba będę musiała się przejść do Urzędu Komunikacji.. A taak mi się chce

Cytat:
Napisane przez kamila_509 Pokaż wiadomość
No i dużo latania, załatwiania...
Do banku muszę iść zgłosić zmianę nazwiska, do urzędu meldunek zmienić na nowe nazwisko, chyba też do ubezpieczyciela... matko i córko...
Oj zmiana nazwiska w instytucjach po ślubie to koszmar. Na szczęście robi się to tylko raz (w większości ).

Cytat:
Napisane przez kamila_509 Pokaż wiadomość
Na się chowalam w brudzie i żyje :P
Nigdy mi nikt nie sterylizowal smoczka, jadłam kupy i kamienie i nic mi nie jest
Dziecko ulicy pozdrawia! :P
Ty też bawiłaś się miękkimi kamieniami? Ja też dziecię podwórka, nic nie jest mi obce
_Inka__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-13, 08:12   #84
Iza0808
Rozeznanie
 
Avatar Iza0808
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 915
Dot.: Zaciskamy nogi dziewczyny, do czerwca nie rodzimy ! Lipcówki 2016 część VIII

Cytat:
Napisane przez Ananka Pokaż wiadomość
Zwariuje. Nie wychodzę, bo dziecko jest malutkie. A już się zaczęłam pakować. Do tego jutro panieński przyjaciółki, ryczec mi się chce
Jak to malutkie? To ile w końcu ma wagi?????? Wczoraj było że jest ok. Stresujesz nas:-(
Iza0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-13, 08:14   #85
kattoo
Zakorzenienie
 
Avatar kattoo
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 658
Dot.: Zaciskamy nogi dziewczyny, do czerwca nie rodzimy ! Lipcówki 2016 część VIII

Cytat:
Napisane przez Elfka86 Pokaż wiadomość
Ja tak samo tylko ja już 5 lat po ślubie i oprócz nazwiska zmieniłam też meldunek Ale straszą, że jak zmienię to będzie terminowe i jakoś mi się nie pali
Nooooo tylko, ze ja juz 2 raz jestem mężatką a prawko od czasów kiedy go zdałam. Lekko ponad 5 lat 😂





Cytat:
Napisane przez Ananka Pokaż wiadomość
Zwariuje. Nie wychodzę, bo dziecko jest malutkie. A już się zaczęłam pakować. Do tego jutro panieński przyjaciółki, ryczec mi się chce
Biedna.... ale dzidzia najwazniejsza pamietaj. Rozumiem Twoje rozczarowanie ale lepiej tak niz jakby mialo sie cos stac
kattoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-13, 08:15   #86
Elfka86
Zakorzenienie
 
Avatar Elfka86
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 6 187
Dot.: Zaciskamy nogi dziewczyny, do czerwca nie rodzimy ! Lipcówki 2016 część VIII

Mój brzuch stanął w miejscu chyba dobrze, że młoda rośnie A to my w 33+0
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20160513_090351-1.jpg (82,5 KB, 30 załadowań)
__________________
M
M
Elfka86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-13, 08:17   #87
nutik
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 988
Dot.: Zaciskamy nogi dziewczyny, do czerwca nie rodzimy ! Lipcówki 2016 część VIII

Pozdrawiam wszystkie dzieci ulicy! Ja też do tych sterylnie chowanych nie należałam. Nazywali mnie "odkurzacz" bo ponoć wszystko z ziemi wsadzałam sobie do buzi. I raczej nie chorowałam często.

Nie jestem w stanie Was nadrobić! Nie wiem co się dzieje ostatnio, czy mogłybyście mi podsumować najważniejsze wydarzenia ostatnich paru dni? Które dziewczyny po szpitalach leżą i czemu?

Alloffkowa, założyli Ci ten pessar czy jak się to nazywa? Bo nie wiem, czy dobrze zrozumiałam z którejś wypowiedzi, w której nie było wprost napisane, jak przelatywałam pobieżnie zaległe stronki.

Widzę, że sporo wizyt ostatnio, gratulacje tych udanych i pocieszam wszystkie, które się martwią- pamiętajcie, że te pomiary to są kij razy oko na usg.

My byliśmy we wtorek na check-inie, mała ma 1900 g, jeszcze się nie obróciła. Zwolniła z przybieraniem, a już oczywiście miałam schiza, że jakaś cukrzyca, czy coś. Lekarz kazał zrobić glukozę 75.
nutik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-13, 08:18   #88
kattoo
Zakorzenienie
 
Avatar kattoo
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 658
Dot.: Zaciskamy nogi dziewczyny, do czerwca nie rodzimy ! Lipcówki 2016 część VIII

Cytat:
Napisane przez Elfka86 Pokaż wiadomość
Mój brzuch stanął w miejscu chyba dobrze, że młoda rośnie A to my w 33+0
Wyglada na wielki ale otrzezwilo mnie gdy podalas ile cm i masz mniej niz ja 😂

Tez myslalam ze stanal w miejscu po czym zmierzylam o bylo o 4cm wiecej 😂
kattoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-13, 08:19   #89
kamila_509
Zakorzenienie
 
Avatar kamila_509
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 11 818
Dot.: Zaciskamy nogi dziewczyny, do czerwca nie rodzimy ! Lipcówki 2016 część VIII

Cytat:
Napisane przez _Inka__ Pokaż wiadomość
Oj to chyba będę musiała się przejść do Urzędu Komunikacji.. A taak mi się chce



Oj zmiana nazwiska w instytucjach po ślubie to koszmar. Na szczęście robi się to tylko raz (w większości ).



Ty też bawiłaś się miękkimi kamieniami? Ja też dziecię podwórka, nic nie jest mi obce
Miękkie kamienie
Niestety jadłam wszystko :P

---------- Dopisano o 09:19 ---------- Poprzedni post napisano o 09:19 ----------

Ja niestety nie jestem w stanie wszystkiego skrócić bo już się gubię która jest w szpitalu a która nie

Wolalabym żeby każda z nas spokojnie wylegiwala się w domku a nie na oddziale
__________________
21.07.2016 Najpiękniejszy dzień w życiu
kamila_509 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-13, 08:20   #90
alloffkowa
Zakorzenienie
 
Avatar alloffkowa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Niebooo:)
Wiadomości: 11 102
Dot.: Zaciskamy nogi dziewczyny, do czerwca nie rodzimy ! Lipcówki 2016 część VIII

Cytat:
Napisane przez nutik Pokaż wiadomość
Pozdrawiam wszystkie dzieci ulicy! Ja też do tych sterylnie chowanych nie należałam. Nazywali mnie "odkurzacz" bo ponoć wszystko z ziemi wsadzałam sobie do buzi. I raczej nie chorowałam często.

Nie jestem w stanie Was nadrobić! Nie wiem co się dzieje ostatnio, czy mogłybyście mi podsumować najważniejsze wydarzenia ostatnich paru dni? Które dziewczyny po szpitalach leżą i czemu?

Alloffkowa, założyli Ci ten pessar czy jak się to nazywa? Bo nie wiem, czy dobrze zrozumiałam z którejś wypowiedzi, w której nie było wprost napisane, jak przelatywałam pobieżnie zaległe stronki.

Widzę, że sporo wizyt ostatnio, gratulacje tych udanych i pocieszam wszystkie, które się martwią- pamiętajcie, że te pomiary to są kij razy oko na usg.

My byliśmy we wtorek na check-inie, mała ma 1900 g, jeszcze się nie obróciła. Zwolniła z przybieraniem, a już oczywiście miałam schiza, że jakaś cukrzyca, czy coś. Lekarz kazał zrobić glukozę 75.
Tak, wczoraj mialam zakładany
__________________
zawsze twoja...
zawsze mój...
zawsze my...
Oliwka 21.07.2016
alloffkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-06-02 12:11:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:44.