Idealny podklad- slub:) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-12-19, 10:20   #1
Sarisha
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Londyn/Krakow
Wiadomości: 47

Idealny podklad- slub:)


Witajcie kochane
Pisze do Was z prosbe o doradztwo w sprawie makijazu slubnego, a dokladniej podkladu. Doszlam do wniosku iz makijaz zrobie sama, ale mam watpliwosci co do podkladu, poniewaz na codzien uzywam naturalnego podkladu Meybelinne mineralnego, ale on nie matuje, nie kryje zbyt dobrze i nie wydaje mi sie, aby byl odpowieni. Bardzo zalezy mi na podkladzie, ktory da naturalny, swiezy efekt, a zarazem swietnie nawilzy, zmatowi i zakruje wszelkie niedoskonalosci. Bardzo prosze dziewczyny pomozcie i napiszcie jaki podklad jest najlepszy ( cena nie gra roli). Z gory dziekuje za pomoc!
Sarisha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-19, 10:28   #2
saks
Rozeznanie
 
Avatar saks
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 756
GG do saks
Dot.: Idealny podklad- slub:)

Revlon Colorstay
saks jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-19, 10:31   #3
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Idealny podklad- slub:)

Skoro cena nie gra roli to proponuje zdecydowac sie na profesjonalna makijazystke. Pamietaj, ze w tak waznym dniu buzia musi wygladac doskonale; warto wymodelowac buzie roznymi kolorami podkladow - nie ma sensu kupowac kilku podkladow na ten jeden raz. Poza tym pewnie bedziesz szla do fotografa; bardzo ciezko zrobic makijaz, ktory wyglada dobrze i na zywo i na zdjeciu.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-19, 10:41   #4
Sarisha
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Londyn/Krakow
Wiadomości: 47
Dot.: Idealny podklad- slub:)

To bedzie slub cywilny, bez profesjonalnego fotografa.. Myslalam nad makijazystka, ale ze wzgledu na to, ze mieszkam w Londynie i nie mam doswiadczenia ktora jest dobra doszlam do wniosku, ze bedzie najlepiej zrobic makijaz sama, w szczegolnosci, ze umiem robic ladne makijaze.
Sarisha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-19, 10:46   #5
Paulettka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 402
GG do Paulettka
Dot.: Idealny podklad- slub:)

poszukaj w KWC
Paulettka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-19, 12:22   #6
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Idealny podklad- slub:)

Cytat:
Napisane przez Sarisha Pokaż wiadomość
To bedzie slub cywilny, bez profesjonalnego fotografa.. Myslalam nad makijazystka, ale ze wzgledu na to, ze mieszkam w Londynie i nie mam doswiadczenia ktora jest dobra doszlam do wniosku, ze bedzie najlepiej zrobic makijaz sama, w szczegolnosci, ze umiem robic ladne makijaze.
Rozumiem. Nie masz wiec innego wyjscia jak przejsc sie do perfumerii i poprosic o probki podkladow, ktore sa wysoko notowane w KWC. Nawet najwyzej oceniany podklad moze Ci sie nie spodobac. Slub to nie jest dobry czas na eksperymenty, wiec malujac sie kosmetykiem w tym dniu musisz wiedziec, ze jest on dla Ciebie stworzony. Nie masz zatem innego wyjscia jak testowac probki.
Ze swojej strony polecam Armaniego, YSL i Diora.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-19, 12:46   #7
*Insane
Ona przychodzi nocą ;)
 
Avatar *Insane
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 11 029
Dot.: Idealny podklad- slub:)

Może Kryolan?

Ewentualnie już sprawdzony przez Ciebie dobry podkład + fixer do makijażu
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
*Insane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-12-19, 16:23   #8
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Idealny podklad- slub:)

A może coś z MAC? Ichnie salony są o tyle fajne, że jeżeli trafisz na dobrą obsługę cały dobór zrobią za Ciebie-umalują i będziesz mogła zdecydować czy chcesz dany produkt kupić.

Ale ja też skłaniałabym się ku profesjonalnej makijażystce.
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-19, 19:57   #9
sarah22
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Zduńska Wola
Wiadomości: 772
GG do sarah22
Dot.: Idealny podklad- slub:)

podkład do ślubu powinien być kryjący i w odcieniu ciepłym możesz poszukać z górnych półek podkład taki który matuje i nawilża dodatkowo makijaż i nie bój się użyć podkładu ciemniejszego niż np masz karnację tylko bez przesady! bo na zdjęciu wyjdzie to naturalnie..zależy jeszcze jakie będzie użyte światło ale sądzę, że powinno być dobrze makijaż powinien być mocniejszy bo i tak na zdjęciach wyjdzie naturalnie
sarah22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-20, 09:22   #10
*Insane
Ona przychodzi nocą ;)
 
Avatar *Insane
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 11 029
Dot.: Idealny podklad- slub:)

Cytat:
Napisane przez sarah22 Pokaż wiadomość
podkład do ślubu powinien być kryjący i w odcieniu ciepłym możesz poszukać z górnych półek podkład taki który matuje i nawilża dodatkowo makijaż i nie bój się użyć podkładu ciemniejszego niż np masz karnację tylko bez przesady! bo na zdjęciu wyjdzie to naturalnie..zależy jeszcze jakie będzie użyte światło ale sądzę, że powinno być dobrze makijaż powinien być mocniejszy bo i tak na zdjęciach wyjdzie naturalnie
Dlaczego ciepły ?
Po sobie wiem, że w ciepłych barwach wyglądam na niewyspaną/schorowaną... A jakbym dołożyła do tego ciemniejszy podkład (a jestem bardzo, bardzo bladolica ), to mógłby wyjść koszmarek....

Ponieważ nie zagłębiałam się nigdy specjalnie w makijaż ślubny, być może jest jakieś uzasadnienie, aby tak malować - ale dlaczego?

A mocniejszy makijaż rzeczywiście wygląda na lżejszy na zdjęciach.. Ale chyba warto nie zapominać, że ślub to też kontakt z ludźmi - rozmowy, tańce, przyjmowanie życzeń.... Ja osobiście jako panna młoda nie chciałabym moich gości i męża straszyć tapetą
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
*Insane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-20, 14:40   #11
sarah22
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Zduńska Wola
Wiadomości: 772
GG do sarah22
Dot.: Idealny podklad- slub:)

ja też jestem bardzo blada (mówią mi że wyglądam jak śmierć) heh ale użyłam kiedyś podkładu w tonacji ciepłej (odcień brzoskwiniowy) i mocny make up i wyszło foto fajnie!aż byłam w szoku.. jeśli nie chcesz przesadzić to zawsze możesz wybrać o 2 tony ciemniejszy podkład nie tylko rzecz jasna w ciepłej tonacji to nie powinno dać efektu "maski" takiej jak mają przebierańcy..zawsze możesz zrobić makijaż próbny i poprosić o sfotografowanie fotografa co będzie również robił foto na ślubie. co do zasad makijażu ślubnego to ma on dwie główne zasady: pierwsza to aby spełniał cechy makijażu fotograficznego ale i nie był przesadny. z tą przesadą chodzi o to że jeśli np. używasz cienia złotego to tak maluj powiekę aby był wiodczny nie musisz zaraz robić nie wiadomo co! aha i moja mała rada nie używaj koloru niebieskiego tego koloru się nie używa w makijażu ślubnym
sarah22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-20, 20:36   #12
Justynka530
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 63
Dot.: Idealny podklad- slub:)

Do Sarah22: Nie wypowiem się na temat makijażu slubnego, ponieważ nie mam doświadczenia w tej kwestii Ale korzystając z okazji chciałabym się Ciebie zapytać Sarah22, jaki to był dokładnie ten pokład, którgo użyłaś, ten w odcieniu brzoskwiniowym, bo właśnie takiego poszukuję od jakiegoś czasu, ale nikt mi nie może nic doradzić Nie wiem, czy rzeczywiście tak ciężko jest kupić podkład w takim odcieniu?Ja szukam brzoskwiniowego, ale jasnego, bardziej wpadającego w róż, anieżeli w pomarańcz Jak możesz to daj znać czy ten Twój podkład właśnie taki jest
A Tobie Sarisha życzę dużo szczęścia na nowej drodze życia i przepraszam, że wtrąciłam się w Twój wątek
__________________
Justyna
Justynka530 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-21, 12:50   #13
sarah22
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Zduńska Wola
Wiadomości: 772
GG do sarah22
Dot.: Idealny podklad- slub:)

Justynka530 : mój wpada w odcień pomarańczy..firmy L'OREAL Infaillible odcień 140.
sarah22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:03.