pomoc- gdzie znalesc cos w tym z stylu? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-11-17, 13:02   #1
lexi88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1
Question

pomoc- gdzie znalesc cos w tym z stylu?


Witam,mój problem jest taki, że rzadko chodzę po sklepach tak wiec mam marne obeznanie gdzie można upolować ciekawe ciuszki;p dlatego potrzebuję waszej pomocy mianowicie szukam takich oto rzeczy i prosiłabym abyście podały mi namiary na nie(nazwy sklepów+mile widziane zdjęcia), poświęciłam sporo czasu na znalezienie tych rzeczy w internecie ale niestety z marnym skutkiem:

-sweterek ciemnofioletowy długi rękaw( mile widziane bufki) zapinany na 1-3 guziczki, najlepiej krótki taki do pasa.

-spódniczka krótka na szerokim pasie z falbanami, kolor fioletowy lub morski, ewentualnie czarny.

-botki ciemny fiolet - najlepiej z jakąś kokarda

-krotka kurtka skórzana najlepiej ciemnofioletowa lub czarna, bez żadnych zamków kieszeni itp

-bluzka z koronki albo żabotem

-sukienka: biust- koronka coś ala biustonosz, odcinana pod biustem najlepiej swobodnie opływająca ciało lub wersja druga coś w stylu tulipana czyli dol opięty,marszczony materiał na biodrach. Kolor: najlepiej szary,czarny lub bladożółty

Mile widziane ubrania stylizowana na lata 20,50 czy 80
dołączam zdjęcia sukienek które mi się szalenie podobają (zwłaszcza ta szara) lecz nie mam pojęcia gdzie ją kupić
lexi88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-17, 14:10   #2
charal
Zakorzenienie
 
Avatar charal
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 147
Dot.: pomoc- gdzie znalesc cos w tym z stylu?

Najlepiej jak skorzystasz z wyszukiwarki cogdziezaile.pl, tam masz aktualną ofertę wielu sklepów, a poszukiwania mozesz zawęzić do interesującego Cię fasonu i koloru danej rzeczy
Powiem Ci tylko że swetrek fioletowy krótki znajdziesz w Orsayu za 49.90 a fioletową kurtkę w Bershka, ale niestety z kieszeniami, bo bez kieszeni i zamków nie widziałam nigdzie. Natomiast co do sukienek to radzę poszukać w Nook, mają spory wybór, fasony również takie które Cię interesują, kupowałam u nich kilka sukienek na wesela itp, więc mogę z czystym sumieniem polecić
charal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:50.