Kolaże zdjęć w Picasa3 - Czy wywołując zdjęcia się nie rozciągną? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Fotografia, sprzęt fotograficzny, galerie zdjęć

Notka

Fotografia, sprzęt fotograficzny, galerie zdjęć Miejsce dla miłośników fotografowania. Tutaj dowiesz się wszystkiego na temat sprzętu fotograficznego, metod fotografowania. Możesz zamieścić zdjęcia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-07-02, 15:29   #1
kropaa
Raczkowanie
 
Avatar kropaa
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 251

Kolaże zdjęć w Picasa3 - Czy wywołując zdjęcia się nie rozciągną?


Witam, potrzebuję porady. W programie Picasa3 utworzyłam kilka kolaży zdjęć mojej twórczości artystycznej, chcę je wywołać do albumu/portfolio potrzebnego na studia. Utworzyłam "niestandardowy format zdjęcia" 21x15 i w nim zrobiłam kolaż - moje pytanie brzmi: czy jeśli oddam je do wywołania, zdjęcia nie rozciągną się? Czy też nie wystąpi jakis inny problem? Jeśli się powtarzam wybaczcie..
kropaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-02, 18:17   #2
HairMania
Wtajemniczenie
 
Avatar HairMania
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: 08-300
Wiadomości: 2 341
GG do HairMania
Dot.: Kolaże zdjęć w Picasa3 - Czy wywołując zdjęcia się nie rozciągną?

Cytat:
Napisane przez kropaa Pokaż wiadomość
Witam, potrzebuję porady. W programie Picasa3 utworzyłam kilka kolaży zdjęć mojej twórczości artystycznej, chcę je wywołać do albumu/portfolio potrzebnego na studia. Utworzyłam "niestandardowy format zdjęcia" 21x15 i w nim zrobiłam kolaż - moje pytanie brzmi: czy jeśli oddam je do wywołania, zdjęcia nie rozciągną się? Czy też nie wystąpi jakis inny problem? Jeśli się powtarzam wybaczcie..
Jeśli podasz im rozmiar kolażu oraz powiesz , że w takim formacie ma być wywołane zdjęcie to nic się nie stanie Jedynym problemem może być to , że oni nie wywołują w niestandardowym formacie ale o to już musisz sama zapytać
__________________
Wymianka

Ja odpisuję u ciebie, Ty u mnie
HairMania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-03, 11:41   #3
kropaa
Raczkowanie
 
Avatar kropaa
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 251
Dot.: Kolaże zdjęć w Picasa3 - Czy wywołując zdjęcia się nie rozciągną?

Cytat:
Napisane przez HairMania Pokaż wiadomość
Jeśli podasz im rozmiar kolażu oraz powiesz , że w takim formacie ma być wywołane zdjęcie to nic się nie stanie Jedynym problemem może być to , że oni nie wywołują w niestandardowym formacie ale o to już musisz sama zapytać
Zadawałam to pytanie też kobiecie u fotografa ale ona nie umiała mi udzielić odpowiedzi.. ale wywołują w takim formacie , troszkę tych zdjęć jest tak że wolałam się upewnić. Dziękuję Ci serdecznie za odpowiedz
kropaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fotografia, sprzęt fotograficzny, galerie zdjęć


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:35.