Warsaw Shore- Ekipa z Warszawy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-10-24, 16:01   #1
Kalini
Zakorzenienie
 
Avatar Kalini
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 134

Warsaw Shore- Ekipa z Warszawy


Nie wiem jak Wy, ale ja się już nie mogę doczekać tego hitu jesieni
Myślę, że ten program swoją głupota pobije nawet "Miłość na bogato", więc zdobędzie ogromną popularność. Na razie można sprawdzić, kto weźmie udział w tym programie i zapowiada się... ciekawie.
Ja nie jestem wstanie oglądać zagranicznych wersji, widziałam w sumie tylko fragmenty, ale myślę, że Polską wersję będę śledziła, szczególnie, że uwielbiam oglądać dziwnych i głupich ludzi (np. zdarza mi się obejrzeć Rozmowy w toku).
Choć oczywiście dostrzegam też smutną stronę tego programu, bo jak można promować ludzi dla których imprezy i wygląd są na pierwszym miejscu. Choć ja zastanawiam się czy ktokolwiek ogląda ten program z powaga, a nie na zasadzie oglądania cyrku. Choć boję się o nastoletnich fanów MTW, którzy rzeczywiście mogą brać przykład z tych ludzi. Szczególnie jeśli są to osoby z małych miejscowości, którzy w ten sposób będą postrzegały "wieki świat".

Trochę nie pasuje mi tez nazwa. "Ekipa..." powinna być z imprezowej stolicy, która jednocześnie jest trochę obciachowa i słynie z polskich odpowiedników Guido . A Warszawa jest taka hipsterska i ludzie starają się mieć więcej klasy. Choć przyznaję, nie znam wszystkich klubów czy miejsc zabaw, więc może być różnie. Tak czy siak, wg mnie pasowałaby bardziej Ekipa z... no właśnie skąd? (ja mam typy, ale nie chciałabym obrazić żadnego miasta )

---------- Dopisano o 17:01 ---------- Poprzedni post napisano o 16:52 ----------

Po fakcie pomyślałam, aby przeszukać jeszcze plotkowe, więc proszę o usunięcie bądź przeklejenie tego wątku.
Kalini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-24, 16:42   #2
Lemmy is God
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 854
Dot.: Warsaw Shore- Ekipa z Warszawy

Ja mam wrażenie że jest sporo ludzi dla których takie życie to norma. Kluby, chlanie i seks w kiblach to dla niektórych warstw społecznych świetny sposób na spędzanie wolnego czasu. Plus to że ręczę że Warszawa nie jest wolna od dresiarskich klimatów, a tacy ludzie są pokazywani w tych wszystkich "Ekipach z..." Umówmy się że intelektualna elita nie marzy o zostaniu celebrytami z szoł MTV.
Lemmy is God jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-24, 18:50   #3
e_liska
Raczkowanie
 
Avatar e_liska
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 338
GG do e_liska
Dot.: Warsaw Shore- Ekipa z Warszawy

A ja się zastanawiam po co w ogóle ludzie takie programy oglądają. Żeby poczuć się lepszym, dowartościować się? A może po prostu, w głębi duszy, sami nie mają nic przeciwko takiemu stylowi życia? Wszyscy twierdzą, że włączają to tylko po to,żeby się pośmiać, ale to trochę jak ze słuchaniem Dody czy innych tego typu tworów. Ludzie po prostu lubią kicz i tandetę, choć nie lubią się do tego przyznawać
__________________
Tomorrow may rain, so I'll follow the sun
e_liska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-24, 21:54   #4
Kalini
Zakorzenienie
 
Avatar Kalini
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 134
Dot.: Warsaw Shore- Ekipa z Warszawy

Ja program potraktuje jak komedię. I ani się nie chcę dowartościować, ani nie zazdroszczę im tego stylu życia. Ja lubię kicz, nie traktuje go poważnie, ale jako rozrywkę, która nie wymaga myślenia.
Kalini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-25, 11:19   #5
spritfire
Rozeznanie
 
Avatar spritfire
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 550
Dot.: Warsaw Shore- Ekipa z Warszawy

A mnie najbardziej zasmuca fakt wiecznego powielania amerykańskich programów w naszej telewizji
Wszystkie kopie wychodzą strasznie nędznie, sztucznie.
Perfekcyjna Pani Domu- nie jestem wielbicielką tego programu, wydaje mi się strasznie głupi, ale kurcze nasza polska perfekcyjna nawet udziela tych samych porad co ta w amerykańskim programie
master chef itd itd
Ekipa z New Jersey poziomem nie powalała ale tam przynajmniej wszystko wydawało się naturalne a patrząc na jakieś głupie zapowiedzi polskiej ekipki to wszystko jest z góry zaplanowane, oni tylko kogoś odtwarzają, naśladują. Nie wiem jak niskie morale i jak mało we łbie trzeba mieć żeby i ść do takiego programu i kompromitować się przed całą Polską dla kilku minut sławy i banknotów
spritfire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-05, 16:41   #6
rnb
Raczkowanie
 
Avatar rnb
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 189
Dot.: Warsaw Shore- Ekipa z Warszawy

Na sto pro w Warszawie spokojnie znajdą się miejsca oblegane przez pseudo Guidos. Coś typu Explosion itd. Więc myślę, że „Ekipa” będzie miała gdzie uderzyć w melanż.
Nie rozumiem za bardzo czemu ludzie tak się oburzają tym programem. Przecież nikt nie wymaga, żeby to była jakaś sztuka. To ma być na luzie, śmieszne, żeby można było się odstresować oglądając. Takie programy tak właśnie na mnie działają – mam przy nich niezłe pompy Ja oglądam i się nie wstydzę
__________________
Ile razy Bóg może dawać szansę?
Ile razy śmierć może przegrać walkę?
Przeznaczenie czy największy dług,jaki dziś przypomniał sobie Bóg...?
~~Młode Wilki cz.III~~
rnb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-13, 18:33   #7
sniegowa7
Raczkowanie
 
Avatar sniegowa7
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 362
GG do sniegowa7
Dot.: Warsaw Shore- Ekipa z Warszawy

Jak dla mnie poziom tego programu jest po prostu żenujący... nie spodziewalam się że będą w wolnym czasie pisać poematy i dumac nad sensem życia ale to co ci ludzie prezentują to jest jakaś porażka. Ekipa z Warszawy a nikt z nich nie jest z Wawy i jak dla mnie to robią wioche i tyle.
sniegowa7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-11-13, 20:00   #8
fulloffears
Raczkowanie
 
Avatar fulloffears
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 88
Dot.: Warsaw Shore- Ekipa z Warszawy

Cytat:
Napisane przez sniegowa7 Pokaż wiadomość
Jak dla mnie poziom tego programu jest po prostu żenujący... nie spodziewalam się że będą w wolnym czasie pisać poematy i dumac nad sensem życia ale to co ci ludzie prezentują to jest jakaś porażka. Ekipa z Warszawy a nikt z nich nie jest z Wawy i jak dla mnie to robią wioche i tyle.
Zenada i wiocha to jest malo powiedziane
No ale co najlepsze to niestety podejrzewam ze bedzie mial calkiem spora ogladalnosc, wlasnie ze wzgledu na "wysoki poziom"
__________________
Gdy wie się, jakie ktoś czyta książki, jakie ma autorytety, za co najbardziej podziwia swoich rodziców, jak spędza wolny czas, jakiej muzyki słucha, jakie wiersze zna na pamięć, co go oburza, a co go wzrusza lub jakie ma marzenia, to w zupełności wystarcza".
fulloffears jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-14, 20:24   #9
EnergyMan
Raczkowanie
 
Avatar EnergyMan
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: poland
Wiadomości: 252
Dot.: Warsaw Shore- Ekipa z Warszawy

Ludzie już wcale nie mają wstydu,żal...
EnergyMan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-14, 21:13   #10
Figlak
Zadomowienie
 
Avatar Figlak
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 1 136
Dot.: Warsaw Shore- Ekipa z Warszawy

Obejrzałam dzisiaj, zaciekawiona jakimś artykułem na temat tego programu i powiem szczerze, jestem w szoku.
Oczywiści wiem, że są takie ewenementy jak Ci ludzie tam, ale żeby pokazywać ich w telewizji i promować???
Jednak trzeba przyznać, można się nieźle pośmiać z tego co się zobaczy na ekranie.
Ale oglądając pomyślałam też sobie o młodzieży, których niestety ten program może zachęcić do takiego życia. Wszystko wydaje sie takie cool i zayebiste.
Kolejnego odcinka raczej nie obejrzę.
Figlak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-16, 14:06   #11
pati0090
Zakorzenienie
 
Avatar pati0090
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 17 276
Dot.: Warsaw Shore- Ekipa z Warszawy

Cytat:
Napisane przez sniegowa7 Pokaż wiadomość
Jak dla mnie poziom tego programu jest po prostu żenujący... nie spodziewalam się że będą w wolnym czasie pisać poematy i dumac nad sensem życia ale to co ci ludzie prezentują to jest jakaś porażka. Ekipa z Warszawy a nikt z nich nie jest z Wawy i jak dla mnie to robią wioche i tyle.
zgadzam się!
sami puści ludzie i koksy
czego można się spodziewać

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Kocham Cię mój maluszku


pati0090 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-16, 14:19   #12
Pantegram
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 3 019
Dot.: Warsaw Shore- Ekipa z Warszawy

Ja to bym wolała, aby wypuszczali polskie wersje takich programów jak "Brainiac" czy "Pogromcy mitów".

I to jest smutne, że w sławetnej Hameryce to przynajmniej ludzie mają wybór - jak chcą się odmóżdżyć, to mogą sobie oglądać np. "Ekipy...", "Mam talenty" itp., ale jak chcą spędzić czas jednocześnie przyjemnie i produktywnie, to produkcji popularnonaukowych również jest u nich dostatek...

A u nas? Nie zauważyliście, że kopiuje się tylko najbardziej tandetne produkcje? Dla mnie to jest bardzo niepokojąca tendencja i tak, świadczy to o tym, że poziom intelektualny społeczeństwa schodzi na psy.

I nie dlatego, że "za moich czasów było lepiej", tylko dlatego, że autentycznie, z mojego doświadczenia, jak szukam bardziej naukowych informacji, to często zostają jedynie anglojęzyczne źródła, a w polskim Internecie i TV to słabiutko, słabiutko... Najczęściej jak już znajdziesz informacje, to okazuje się, że pochodzą one z tłumaczenia anglojęzycznych publikacji
Pantegram jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-16, 14:29   #13
pati0090
Zakorzenienie
 
Avatar pati0090
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 17 276
Dot.: Warsaw Shore- Ekipa z Warszawy

Cytat:
Napisane przez Pantegram Pokaż wiadomość
A u nas? Nie zauważyliście, że kopiuje się tylko najbardziej tandetne produkcje? Dla mnie to jest bardzo niepokojąca tendencja i tak, świadczy to o tym, że poziom intelektualny społeczeństwa schodzi na
bo to się sprzedaje.
głupota najlepiej się sprzedaje

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Kocham Cię mój maluszku



Edytowane przez pati0090
Czas edycji: 2013-11-16 o 14:32
pati0090 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-16, 15:57   #14
kobieta_wamp
Wtajemniczenie
 
Avatar kobieta_wamp
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 184
Dot.: Warsaw Shore- Ekipa z Warszawy

Obejrzałam z czystej ciekawości i jestem porażona poziomem umysłowym tych ludzi.
__________________
"Sarkazm to ostatnia deska ratunku dla osób o upośledzonej wyobraźni"
kobieta_wamp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-16, 15:59   #15
pati0090
Zakorzenienie
 
Avatar pati0090
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 17 276
Dot.: Warsaw Shore- Ekipa z Warszawy

Cytat:
Napisane przez kobieta_wamp Pokaż wiadomość
Obejrzałam z czystej ciekawości i jestem porażona poziomem umysłowym tych ludzi.
ja żałuję, że obejrzałam
__________________
Kocham Cię mój maluszku


pati0090 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-16, 18:31   #16
blueblue now
Rozeznanie
 
Avatar blueblue now
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 566
Dot.: Warsaw Shore- Ekipa z Warszawy

Ci ludzie to zaginione ogniwo ewolucji. Migał mi tam ciągle napis ZOO - pasuje, choć nie che obrażać małp i innych zwierzątek. Nigdy więcej.
blueblue now jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-16, 23:39   #17
Pantegram
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 3 019
Dot.: Warsaw Shore- Ekipa z Warszawy

Cytat:
Napisane przez pati0090 Pokaż wiadomość
bo to się sprzedaje.
głupota najlepiej się sprzedaje
Przykładowo "Pogromcy mitów" też się sprzedają - to bardzo popularny i znany program. Fakt, może nie w każdym środowisku, ale to działa w dwie strony, np. w moim środowisku raczej nie sądzę, by to całe "Warsaw shore" było w ogóle znane (już o oglądaniu nie wspominając). Sama dowiedziałam się o jego istnieniu z blogu Kominka i żałuję, że z ciekawości pierwszy odcinek obejrzałam -.- Nie sądzę, abym przyznała się przed znajomymi do tego faktu... Dla mnie wiochą jest nawet to oglądać.
Pantegram jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-17, 19:34   #18
maJolie
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 206
Dot.: Warsaw Shore- Ekipa z Warszawy

Cytat:
Napisane przez blueblue now Pokaż wiadomość
Ci ludzie to zaginione ogniwo ewolucji. Migał mi tam ciągle napis ZOO - pasuje, choć nie che obrażać małp i innych zwierzątek. Nigdy więcej.
Mogę się pod tym podpisać, aż mi przykro, że takie coś u nas promowane jako "hit" i "dobra zabawa"
maJolie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-19, 18:56   #19
Pantegram
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 3 019
Dot.: Warsaw Shore- Ekipa z Warszawy

Cytat:
Napisane przez maJolie Pokaż wiadomość
Mogę się pod tym podpisać, aż mi przykro, że takie coś u nas promowane jako "hit" i "dobra zabawa"
Ja wolę się powstrzymywać od takich stwierdzeń, bo przecież nie wiadomo, na ile ten program jest reżyserowany. Poza tym nawet jakby twórcy ekipy nie zasugerowali uczestnikom: "macie dać czadu przed kamerami, bo nie dostaniecie kasy" (co jest bardzo prawdopodobne), to sam fakt bycia przed kamerą dla niektórych ludzi wystarcza, by im woda sodowa uderzyła do głowy i by zaczęli się zachowywać zupełnie inaczej niż normalnie - tak więc moim zdaniem ocenianie ich tylko przez pryzmat programu nie jest dobrym pomysłem.
Mnie najbardziej przeraża fakt, jak ogromne rzesze ludzi będą to oglądać "dla śmiechu" i "z ciekawości", nabijając kabzę producentom i udowadniając tym samym, że im bardziej idiotyczny program, tym bardziej się opłaca...
Pantegram jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-22, 10:01   #20
rnb
Raczkowanie
 
Avatar rnb
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 189
Dot.: Warsaw Shore- Ekipa z Warszawy

Myślę, że to jak jest to promowane, a to dlaczego ludzie to oglądają to dwie kompletnie odrębne sprawy. Pierwszy odcinek miał dużą oglądalność – ja też ją nabiłam i tysiące osób podobnych do mnie, które oglądają taki program, by sobie humor poprawić. To wcale nie musi zwiastować „upadku naszej cywilizacji”. ;P
__________________
Ile razy Bóg może dawać szansę?
Ile razy śmierć może przegrać walkę?
Przeznaczenie czy największy dług,jaki dziś przypomniał sobie Bóg...?
~~Młode Wilki cz.III~~
rnb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-22, 14:23   #21
Karola2614
Raczkowanie
 
Avatar Karola2614
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 128
Dot.: Warsaw Shore- Ekipa z Warszawy

no wlasnie nie mam pojęcia, po co wszyscy to oglądają i narzekają, że to takie denne. a czego sie można było spodziewać po tej porodukcji ??? niestety, ale od początku było wiadomo, ze poziom debilizmy ekipy z warszawy będzie mega wysoki, nie do pobicia wręcz, ale oczywiście wszyscy muszą się o tym przekonać i oglądac każdy odcinek. a potem wchodze na fejsa i widze same statusy, ze to kretyński serial. dośc juz tego mam
Karola2614 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-23, 00:45   #22
Pantegram
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 3 019
Dot.: Warsaw Shore- Ekipa z Warszawy

Cytat:
Napisane przez Karola2614 Pokaż wiadomość
no wlasnie nie mam pojęcia, po co wszyscy to oglądają i narzekają, że to takie denne. a czego sie można było spodziewać po tej porodukcji ??? niestety, ale od początku było wiadomo, ze poziom debilizmy ekipy z warszawy będzie mega wysoki, nie do pobicia wręcz, ale oczywiście wszyscy muszą się o tym przekonać i oglądac każdy odcinek. a potem wchodze na fejsa i widze same statusy, ze to kretyński serial. dośc juz tego mam
No i właśnie dlatego ja nie mam zamiaru reklamować tego reality show moim znajomym
Pantegram jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-23, 11:08   #23
pati0090
Zakorzenienie
 
Avatar pati0090
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 17 276
Dot.: Warsaw Shore- Ekipa z Warszawy

Cytat:
Napisane przez Karola2614 Pokaż wiadomość
no wlasnie nie mam pojęcia, po co wszyscy to oglądają i narzekają, że to takie denne. a czego sie można było spodziewać po tej porodukcji ??? niestety, ale od początku było wiadomo, ze poziom debilizmy ekipy z warszawy będzie mega wysoki, nie do pobicia wręcz, ale oczywiście wszyscy muszą się o tym przekonać i oglądac każdy odcinek. a potem wchodze na fejsa i widze same statusy, ze to kretyński serial. dośc juz tego mam
dlatego obejrzałam jeden odcinek i innych mam już zamiar nie oglądać. nie będę im rynku nabijać.
__________________
Kocham Cię mój maluszku


pati0090 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-07, 08:25   #24
201801280952
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1 287
Dot.: Warsaw Shore- Ekipa z Warszawy

No cóż

Edytowane przez 201801280952
Czas edycji: 2018-01-21 o 16:53
201801280952 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-08, 17:03   #25
Priesta
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 350
Dot.: Warsaw Shore- Ekipa z Warszawy

Ja jeszcze tego nie oglądałam. Można go gdzieś znaleźć w sieci?
Priesta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-08, 19:02   #26
201801280952
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1 287
Dot.: Warsaw Shore- Ekipa z Warszawy

Cytat:
Napisane przez Priesta Pokaż wiadomość
Ja jeszcze tego nie oglądałam. Można go gdzieś znaleźć w sieci?
Tak, można na cda lub kinomaniaku
201801280952 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-09, 09:59   #27
majawzagrodzie
Raczkowanie
 
Avatar majawzagrodzie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 52
Dot.: Warsaw Shore- Ekipa z Warszawy

Ja polecam.
To naprawdę ciekawe z punktu widzenia socjologicznego. To już nie jest reality show, a kpina z reality show.

Oglądam np. prasując, czy sprzątając (więc nie poświęcam na to 100% uwagi) i oczywiście momentami jestem zażenowana, ale głównie to jestem zaciekawiona... Uwaga! Jeśli ktoś przeszedł przez 2 pierwsze odcinki może się wciągnąć!
majawzagrodzie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-09, 10:07   #28
pati0090
Zakorzenienie
 
Avatar pati0090
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 17 276
Dot.: Warsaw Shore- Ekipa z Warszawy

wg mnie najbardziej pusta jest ta Ewelina i ta tleniona. Po prostu nie rozumiem gdzie ich mózg. Czasem zerkam na filmiki w necie i nie wierzę w ich głupotę. To też dużo jest pod publikę i bardzo to widać. Z chłopaków przeraża mnie najbardziej Paweł.

Nie mam MTV więc nie wciągam się na szczęście w takie pierdółki
__________________
Kocham Cię mój maluszku



Edytowane przez pati0090
Czas edycji: 2014-01-09 o 10:08
pati0090 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-09 11:07:18


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:53.