Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV - Strona 79 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-04-06, 16:10   #2341
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość


może, skoro jest jakieolwiek zainteresowanie, napiszę kilka słów od siebie; jest wprawdzie moja recka na kwc, ale

to jest żel hialuronowy z (ponoć) łatwo przyswajalnym przez skórę kolagenem
kolagen wiadomo, przydaje się go trochę uzupełnić po 40stce
czy to działa? Szczerze nie wiem. Używam go długo, moja skóra jest w dobrej kondycji (oczywiście relatywnie dobrej, bo swoje lata mam, zawsze byłam sucharem i osobą niskoestrogenową więc wiadomo. Nie dam se nic uciąć za to, że to zasługa tego preparatu, ale w mojej pielęgnacji się sprawdza. Myślę że osoby, które polubiły się z ekoampułkami P&R powinny być zadowolone.
Natomiast sporo jest takich, które HA zapycha, te nie powinny próbować (kwas hialuronowy pełni podobną funkcję co parafina, to środek okluzyjny, tworzy na skórze warstewkę i nawilża w sposób pośredni - zapobiegając utracie wody z naskórka)
a jeśli chcą, to raczej ostrożnie.

Producent zaleca wmasowywać intensywnie żel w wilgotną skórę; robiłam to przy pierwszej buteleczce, teraz już nawet mi się nie chce, za dużo zachodu, dodaję po kropli do porcji oleju czy serum, co tak akurat idzie na gębę.
Widzę, że się spóźniłam, ale jakbyś jeszcze kiedyś zamawiała to będę chętna. Jeśli można dodać kropelkę do oleju, tak jak kwas/żel hialuronowy to dla mnie jest to aplikacja doskonała

Cytat:
Napisane przez Hermiona111 Pokaż wiadomość
Czy ktoras stosowala podklady bobbi brown moisture rich oraz/albo skin foundation? Zalezy mo na poznaniu opinii bo czaje sie naa jeden z tych podkladow. Zaciekawil mnie zwlaszcza ten pierwszy
Ja stosowałam. Napisałam więcej w wątku Bobbi B.
Skin jest mom zdaniem trwalszy i lepiej kryje, bo można go stopniować. Ja go zawsze mam, bo dla mnie jest bardzo bezpiecznym podkładem. Może nie upiększa nie wiadomo jak , ale moja buzia zawsze wygląda w nim dobrze.
Rich używam tylko zimą, albo po zabiegach u kosmetyczki, bo dla mnie jest zbyt nawilżający.
Wiele zależy od tego jaką masz cerę.

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Pewnie nikogo to nie zainteresuje, bo kto oprócz mnie ma tutaj taką starą, suchą gębę, którą wszelkie mazidła obciążają i postarzają...
Ale pochwalę się, że moje wielkie testowanie baz zakończyło się sukcesem.
Wprawdzie punktem wyjścia był planowany zakup czegoś upiększającego, jednak w trakcie poszukiwań uznałam, że roztropnie i z korzyścią dla urody bedzie zminimalizować ilość warstw i wybrałam bazę z dobrym filtrem i jednocześnie lekkim kryciem. Takie 3w jednym czyli bb w kompakcie MAC. Testuję ten wynalazek id kilku dni i naprawdę to był dobry zakup. Super lekka warstwa, wygładza, ujednolica kolor, łatwo się nakłada. Skład przyzwoity
Mnie też bardzo interesuje. Ja wprawdzie trochę młodsza, ale już bliżej mi do 40-stki, a i cera widzę, że bardziej się zestarzała.
Muszę sprawdzić ten kompakt, jeśli znalazłabym dobry odcień to pewnie bym się skusiła. Kusi mnie to 3w1

Dziewczęta, jak długo zazwyczaj czekacie na realizację zamówienia ze sklepu HAIR 2 Go? Ja składałam zamówienie na kosmetyki do włosów w niedzielę, zapłaciłam kartą i dopiero dzisiaj dostałam maila, że zamówienie jest w realizacji. Obstawiam, że kurier dotrze do mnie w piątek lub po weekendzie
Tym razem skusiłam się na kosmetyki do włosów Kevina i spray nabłyszczający Alterny.

Cori czy cały czas służy Ci ten spray? KLIK Długo się zastanawiałam, który kliknąć, ostatecznie wybrałam ten Alterny KLIK , ale może wymienię...
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-06, 16:19   #2342
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
Cori czy cały czas służy Ci ten spray? KLIK Długo się zastanawiałam, który kliknąć, ostatecznie wybrałam ten Alterny KLIK , ale może wymienię...
Tak, słuzy mi Jak sie skończy na pewno kupie ponownie
Bambusowy u mnie nic nie robił, szybko go zbyłam.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-06, 16:38   #2343
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Tak, słuzy mi Jak sie skończy na pewno kupie ponownie
Bambusowy u mnie nic nie robił, szybko go zbyłam.
Dzięki To pewnie będę zwracać... Skusiła mnie niższa cena, teraz pluję sobie w brodę. Ja kosmetyków Alterny używałam jakieś 10 lat temu i nie pamiętam już czy byłam zachwycona...
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-06, 17:17   #2344
smash
Zakorzenienie
 
Avatar smash
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Jelenia Góra
Wiadomości: 4 456
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez Beata. Pokaż wiadomość
A można gdzieś u nas kupić wersje amerykańską ?
Oj nie wiem, zamawiałam na ebayu.

Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
Miałam ten z gąbką w USA. Dobrze kryje, jest lekki, ale robi straszny przesusz i podkreśla zmarszczki. Zdecydowanie wolę Fit me Zużyłam już kilka i będę do niego wracać.
No widzisz, a mnie wysusza tylko ta europejska wersja. Amerykańska była super
__________________
Wiosna 2021 - wątek wymiankowy
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1280876
smash jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-06, 17:18   #2345
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez Penny90 Pokaż wiadomość
Nieeee, nawet nie wiedziałam, ze taki maja. Skin Ceuticals mineral radiance uv defence tint


Cytat:
Napisane przez Jowita Agnieszka Pokaż wiadomość
HejA gdzie kupujesz ten filtr? Był jeszcze do niedawno na stronce D. ale niestety zniknął



A który konkretnie kolor posiadasz? Ja czaję się na dwa...chyba trzeba szybko się decydować zanim podniosą ceny Szkoda, że nie mam jak potestować...
Byłam czoraj w S. i testowałam nowe i stare odcienie cieni do powiek w sztyfcie od Sisley i....klapa. Beznadziejne są.
zwykle brałam na estyl
ma zmienione opakowanie na białą plastikową tubę
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------


Edytowane przez p4w
Czas edycji: 2016-04-06 o 17:19
p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-06, 17:19   #2346
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

No i kupiłam ten Clarins Myślałam, że ten olejek ma miodowy smak i się lekko zawiodłam
__________________
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-06, 17:22   #2347
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
Dzięki To pewnie będę zwracać... Skusiła mnie niższa cena, teraz pluję sobie w brodę. Ja kosmetyków Alterny używałam jakieś 10 lat temu i nie pamiętam już czy byłam zachwycona...
Ja miałam Alternę jakies 3 lata temu. Ale w porównaniu do Kevyna nie umywa się Przynajmniej na moich włosach.
Jednak moze Tobie bambusik podejdzie.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-04-06, 18:23   #2348
Beata.
Zakorzenienie
 
Avatar Beata.
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 9 097
GG do Beata.
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez smash Pokaż wiadomość
Oj nie wiem, zamawiałam na ebayu.



No widzisz, a mnie wysusza tylko ta europejska wersja. Amerykańska była super

To moze sobie kupię na ebayu, jak znowu nie zapomnę bo juz dawno chcialam wypróbowac ten korektor.
U mnie sprawdza sie jedynie shiseido, bo ja niestety pod oczami mam skore jak pergaminek , ale on raczej rozświetla niż kryje , a ostatnio mam coraz mocniejsze cienie
__________________

Beata. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-06, 18:31   #2349
smash
Zakorzenienie
 
Avatar smash
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Jelenia Góra
Wiadomości: 4 456
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez Beata. Pokaż wiadomość

To moze sobie kupię na ebayu, jak znowu nie zapomnę bo juz dawno chcialam wypróbowac ten korektor.
U mnie sprawdza sie jedynie shiseido, bo ja niestety pod oczami mam skore jak pergaminek , ale on raczej rozświetla niż kryje , a ostatnio mam coraz mocniejsze cienie
Shiseido ten z pędzelkiem? Sheer zone coś tam?
Właśnie go używam obecnie, też bardzo zacny
__________________
Wiosna 2021 - wątek wymiankowy
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1280876
smash jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-06, 18:39   #2350
Beata.
Zakorzenienie
 
Avatar Beata.
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 9 097
GG do Beata.
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Tak, ten
__________________

Beata. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-06, 19:10   #2351
smash
Zakorzenienie
 
Avatar smash
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Jelenia Góra
Wiadomości: 4 456
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez Beata. Pokaż wiadomość
Tak, ten
Fajny jest, ale faktycznie na spore cienie za cieniutki

Mnie nie wysusza także Clarinsowy korektor pod oczy w tubce Kryje lepiej niż Shiseido, a przy tym wygląda naturalnie.
Fajny jest też Armani High Precision Retouch, ale drogi i po 5-6 mcach zaczyna śmierdzieć i jest do wywalenia (zresztą na opakowaniu jest info o konieczności zużycia w ciągu 6 m od otwarcia).

Maybelline przebija ww. ceną
__________________
Wiosna 2021 - wątek wymiankowy
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1280876
smash jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-04-06, 20:22   #2352
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez LeejdiNaati Pokaż wiadomość
No i kupiłam ten Clarins Myślałam, że ten olejek ma miodowy smak i się lekko zawiodłam
A jaki ma? Też tak myślałam.
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-06, 20:45   #2353
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
A jaki ma? Też tak myślałam.
Jedyne co czuje to taki sztuczny smak blyszczykowej mazi
__________________
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-06, 21:05   #2354
be_zludna
Zakorzenienie
 
Avatar be_zludna
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: podróżuję :)
Wiadomości: 3 590
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cieszę się, że nie dorwałam tego smarowidła po youtubowych zachwytach, nawet w promocji Bo pewnie bym się tylko zdenerwowała, już wolę małego taniego (no dobra, tańszego) EOSa, przynajmniej nawilża tyle, ile mi potrzeba

Pobiegłam do S. po podkład, bo w tej cenie przepuścić nie mogłam, przy okazji trafiłam w mojej ulubionej S. (Galeria Łódzka - polecam, najlepiej w Łodzi ) na miłe sephorzanki, które dorzuciły mi bazy pod, bo ciągle szukam. Z Clinique jakaś firmowa miniaturka i z MUFE Step 1 bodajże. Ktoś coś? Mi głównie na wyrównaniu zależy, Porefessional z Benefitu jest ok, ale jak za długo używam, to mnie zapycha.
be_zludna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-07, 00:59   #2355
201605090958
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 833
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Konsultacje Diora w Klifie
667 771 787 (godz. 10-15)
605 110 860 (godz. 15-17)
dzwońcie
termin 7=10 kwietnia

wiadomość na FB ELLE
201605090958 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-07, 08:49   #2356
Hermiona111
Zadomowienie
 
Avatar Hermiona111
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 518
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Czy wiecie może jak jest ze zwrotami w D jeśli zamówiłam online podkład, jednak zanim do mnei doszedł okazało się, że kolor nie za bardzo mi pasuje. Nie otwarłam tego podkładu ani nic. Zależy mi na zwrocie w sklepie stacjonarnym i wymienienie go z doplatą na inny podkład. Czy możliwa jest taka operacja?
Hermiona111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-07, 09:47   #2357
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez Beata. Pokaż wiadomość

To moze sobie kupię na ebayu, jak znowu nie zapomnę bo juz dawno chcialam wypróbowac ten korektor.
U mnie sprawdza sie jedynie shiseido, bo ja niestety pod oczami mam skore jak pergaminek , ale on raczej rozświetla niż kryje , a ostatnio mam coraz mocniejsze cienie
Tez mam cienka skore. Do tego podatna na przesusze, dlatego Nudestix sprawdzil sie u mnie znakomicie. Najwieksza porazka to jest u mnie chyba Nars :/.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-07, 10:06   #2358
vine
it's all made up
 
Avatar vine
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 921
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Dziewczyny, czy któraś z Was ma podobny problem ze szminkami Toma Forda jak ja? Moja Blush Nude dosłownie kilka miesięcy po zakupie zaczęła niepokojąco śmierdzieć kredką świecową (czyli zwiastun niechybnego zepsucia). Olałam to, myślałam, że tak po prostu musi być - w końcu szminka jest niedawno kupiona. Ale teraz ten smród jest dosłownie nie do wytrzymania i korzystanie z tej szminki robi się mega nieprzyjemne. Dodam, że data produkcji jest ok, a szminkę mam w tym momencie od roku (sam problem z zapachem zaczął się już bodajże pół roku po zakupie).
Nie mam takich problemów ani z Pussycat (ale ona jest matowa, to inna formuła), ani z Julianem (na szczęście...), ani z Virgin Rose, ale tę ostatnią kupiłam zaledwie w grudniu, więc może ten problem dopiero przede mną.
Czytałam na różnych forach/blogach, że ten problem jest dość powszechny i dziewczyny potrafiły wywalać szminki Toma Forda po zaledwie kilku miesiącach, natomiast, umówmy się, ze szminkami z tej półki cenowej nie powinny dziać się takie rzeczy. Myślę o zareklamowaniu jej, ale zastanawiam się, czy Douglas w ogóle by coś takiego uznał, czy też się raczej wypiął na problem.

Ciekawa jestem Waszych doświadczeń - czy w ogóle miałyście takie przejścia, a jeśli tak, to czy próbowałyście reklamować itd?
vine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-07, 10:12   #2359
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Tez słyszałam o tym, że pomadki TF szybko się psują. Ja mam Collin od końca sierpnia i jak na razie jest ok.
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-04-07, 11:35   #2360
OnaZakupoholik
Zakorzenienie
 
Avatar OnaZakupoholik
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Polska :)
Wiadomości: 18 444
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy któraś z Was ma podobny problem ze szminkami Toma Forda jak ja? Moja Blush Nude dosłownie kilka miesięcy po zakupie zaczęła niepokojąco śmierdzieć kredką świecową (czyli zwiastun niechybnego zepsucia). Olałam to, myślałam, że tak po prostu musi być - w końcu szminka jest niedawno kupiona. Ale teraz ten smród jest dosłownie nie do wytrzymania i korzystanie z tej szminki robi się mega nieprzyjemne. Dodam, że data produkcji jest ok, a szminkę mam w tym momencie od roku (sam problem z zapachem zaczął się już bodajże pół roku po zakupie).
Nie mam takich problemów ani z Pussycat (ale ona jest matowa, to inna formuła), ani z Julianem (na szczęście...), ani z Virgin Rose, ale tę ostatnią kupiłam zaledwie w grudniu, więc może ten problem dopiero przede mną.
Czytałam na różnych forach/blogach, że ten problem jest dość powszechny i dziewczyny potrafiły wywalać szminki Toma Forda po zaledwie kilku miesiącach, natomiast, umówmy się, ze szminkami z tej półki cenowej nie powinny dziać się takie rzeczy. Myślę o zareklamowaniu jej, ale zastanawiam się, czy Douglas w ogóle by coś takiego uznał, czy też się raczej wypiął na problem.

Ciekawa jestem Waszych doświadczeń - czy w ogóle miałyście takie przejścia, a jeśli tak, to czy próbowałyście reklamować itd?
ostatnio reklamowałam - zwrócono mi pieniądze - w douglas online kupiona
__________________
OnaZakupoholik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-07, 12:33   #2361
vine
it's all made up
 
Avatar vine
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 921
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
Tez słyszałam o tym, że pomadki TF szybko się psują. Ja mam Collin od końca sierpnia i jak na razie jest ok.
No właśnie z moim Julianem z tej samej kolekcji minipomadek też nic się nie dzieje, ale te Lip Color z regularnej podobno tak mają. I pytanie, czy naprawdę się psują i nie powinnam już swojej używać (to byłby rekordowo krótki shelf life), czy to prostu takie są wątpliwe uroki tych szminek...

Cytat:
Napisane przez OnaZakupoholik Pokaż wiadomość
ostatnio reklamowałam - zwrócono mi pieniądze - w douglas online kupiona
O, dobrze wiedzieć! A po jakim czasie od zakupu reklamowałaś? Bo u mnie minął ponad rok (też kupowałam online), więc nie wiem, czy w ogóle mam po co się trudzić... Niestety olałam sprawę na początku, gdy pojawił się ten zapach - myślałam wtedy, że to normalne...
vine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-07, 13:22   #2362
OnaZakupoholik
Zakorzenienie
 
Avatar OnaZakupoholik
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Polska :)
Wiadomości: 18 444
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
No właśnie z moim Julianem z tej samej kolekcji minipomadek też nic się nie dzieje, ale te Lip Color z regularnej podobno tak mają. I pytanie, czy naprawdę się psują i nie powinnam już swojej używać (to byłby rekordowo krótki shelf life), czy to prostu takie są wątpliwe uroki tych szminek...



O, dobrze wiedzieć! A po jakim czasie od zakupu reklamowałaś? Bo u mnie minął ponad rok (też kupowałam online), więc nie wiem, czy w ogóle mam po co się trudzić... Niestety olałam sprawę na początku, gdy pojawił się ten zapach - myślałam wtedy, że to normalne...
w grudniu
__________________
OnaZakupoholik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-07, 15:01   #2363
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy któraś z Was ma podobny problem ze szminkami Toma Forda jak ja? Moja Blush Nude dosłownie kilka miesięcy po zakupie zaczęła niepokojąco śmierdzieć kredką świecową (czyli zwiastun niechybnego zepsucia). Olałam to, myślałam, że tak po prostu musi być - w końcu szminka jest niedawno kupiona. Ale teraz ten smród jest dosłownie nie do wytrzymania i korzystanie z tej szminki robi się mega nieprzyjemne. Dodam, że data produkcji jest ok, a szminkę mam w tym momencie od roku (sam problem z zapachem zaczął się już bodajże pół roku po zakupie).
Nie mam takich problemów ani z Pussycat (ale ona jest matowa, to inna formuła), ani z Julianem (na szczęście...), ani z Virgin Rose, ale tę ostatnią kupiłam zaledwie w grudniu, więc może ten problem dopiero przede mną.
Czytałam na różnych forach/blogach, że ten problem jest dość powszechny i dziewczyny potrafiły wywalać szminki Toma Forda po zaledwie kilku miesiącach, natomiast, umówmy się, ze szminkami z tej półki cenowej nie powinny dziać się takie rzeczy. Myślę o zareklamowaniu jej, ale zastanawiam się, czy Douglas w ogóle by coś takiego uznał, czy też się raczej wypiął na problem.

Ciekawa jestem Waszych doświadczeń - czy w ogóle miałyście takie przejścia, a jeśli tak, to czy próbowałyście reklamować itd?
Aż poszłam wywąchać. Moje dwie są w porządku. Ale brzmi to niepokojąco, napaliłam się na Blush Nude po Twojej rekomendacji, a tu taki numer.
Mi się to kiedyś z niektórymi szminkami Maca zdarzało. Były świeże, przechowywane tak, jak inne, a pojawiał się dość szybko ten wkurzający zapach.



Cytat:
Napisane przez OnaZakupoholik Pokaż wiadomość
ostatnio reklamowałam - zwrócono mi pieniądze - w douglas online kupiona
Nie przyszłoby mi to do głowy, ale bardzo dobrze zrobiłaś! Nie po to się tyle kasy wydaje żeby kosmetyk się zaraz psuł... Mam nadzieję, że to nie TF robi nas w konia taką jakością szminki, tylko źle przechowują
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-07, 15:14   #2364
OnaZakupoholik
Zakorzenienie
 
Avatar OnaZakupoholik
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Polska :)
Wiadomości: 18 444
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Aż poszłam wywąchać. Moje dwie są w porządku. Ale brzmi to niepokojąco, napaliłam się na Blush Nude po Twojej rekomendacji, a tu taki numer.
Mi się to kiedyś z niektórymi szminkami Maca zdarzało. Były świeże, przechowywane tak, jak inne, a pojawiał się dość szybko ten wkurzający zapach.





Nie przyszłoby mi to do głowy, ale bardzo dobrze zrobiłaś! Nie po to się tyle kasy wydaje żeby kosmetyk się zaraz psuł... Mam nadzieję, że to nie TF robi nas w konia taką jakością szminki, tylko źle przechowują
za dużo płacę za kosmetyki - ja nie odpuszczam
__________________
OnaZakupoholik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-07, 15:24   #2365
vine
it's all made up
 
Avatar vine
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 921
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Aż poszłam wywąchać. Moje dwie są w porządku. Ale brzmi to niepokojąco, napaliłam się na Blush Nude po Twojej rekomendacji, a tu taki numer.
Mi się to kiedyś z niektórymi szminkami Maca zdarzało. Były świeże, przechowywane tak, jak inne, a pojawiał się dość szybko ten wkurzający zapach.

(...) Nie po to się tyle kasy wydaje żeby kosmetyk się zaraz psuł... Mam nadzieję, że to nie TF robi nas w konia taką jakością szminki, tylko źle przechowują
I ja nadal polecam bardzo Blush Nude - zarówno kolor, jak i sama formuła jest super Natomiast mi trafił się najwyraźniej trefny egzemplarz. Tym bardziej mi szkoda, bo bardzo podoba mi się ten kolor (pomijając już oczywiste kwestie finansowe...).
I obawiam się, że to jest jednak kwestia marki, bo w necie trochę tych negatywnych opinii na temat błyskawicznego psucia się szminek TF poczytałam... Dlatego byłam ciekawa, czy Wy też może się z tym spotkałyście. Ze szminkami MAC nie miałam nigdy takich problemów, a mam tego towaru trochę Gdy zaczynały jechać świecową kredką, były po prostu zepsute, ale po ok. 3 latach miały prawo. No ale po pół roku... szminka za 200 zł...? Litości
vine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-07, 17:06   #2366
felicity
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 345
GG do felicity
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Ktoras z Was robila moze zakupy na stronie Nordstrom? Ciekawia mnie wszystkie koszty, ktore mi dorzuca do zamowienia:/ Szczegolow nie moge doczytac na stronie, moze mi umknely. Skormnie moje zakupy wynioslyby 200-300 zlotych i nie chcialabym sie wkopac w dodatkowe oplaty o podobnej wysokosci
felicity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-07, 19:15   #2367
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
I ja nadal polecam bardzo Blush Nude - zarówno kolor, jak i sama formuła jest super Natomiast mi trafił się najwyraźniej trefny egzemplarz. Tym bardziej mi szkoda, bo bardzo podoba mi się ten kolor (pomijając już oczywiste kwestie finansowe...).
I obawiam się, że to jest jednak kwestia marki, bo w necie trochę tych negatywnych opinii na temat błyskawicznego psucia się szminek TF poczytałam... Dlatego byłam ciekawa, czy Wy też może się z tym spotkałyście. Ze szminkami MAC nie miałam nigdy takich problemów, a mam tego towaru trochę Gdy zaczynały jechać świecową kredką, były po prostu zepsute, ale po ok. 3 latach miały prawo. No ale po pół roku... szminka za 200 zł...? Litości
A sprawdzałaś kod? Ciekawe, jaka jest data produkcji.
Nie wiem, czy kojarzysz szminkę EL Envy Desirable...jeśli tak, ten kolor nie jest podobny do Blush Nude? Ze swatchy tak mi się kojarzy.
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-07, 19:34   #2368
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy któraś z Was ma podobny problem ze szminkami Toma Forda jak ja? Moja Blush Nude dosłownie kilka miesięcy po zakupie zaczęła niepokojąco śmierdzieć kredką świecową (czyli zwiastun niechybnego zepsucia). Olałam to, myślałam, że tak po prostu musi być - w końcu szminka jest niedawno kupiona. Ale teraz ten smród jest dosłownie nie do wytrzymania i korzystanie z tej szminki robi się mega nieprzyjemne. Dodam, że data produkcji jest ok, a szminkę mam w tym momencie od roku (sam problem z zapachem zaczął się już bodajże pół roku po zakupie).
Nie mam takich problemów ani z Pussycat (ale ona jest matowa, to inna formuła), ani z Julianem (na szczęście...), ani z Virgin Rose, ale tę ostatnią kupiłam zaledwie w grudniu, więc może ten problem dopiero przede mną.
Czytałam na różnych forach/blogach, że ten problem jest dość powszechny i dziewczyny potrafiły wywalać szminki Toma Forda po zaledwie kilku miesiącach, natomiast, umówmy się, ze szminkami z tej półki cenowej nie powinny dziać się takie rzeczy. Myślę o zareklamowaniu jej, ale zastanawiam się, czy Douglas w ogóle by coś takiego uznał, czy też się raczej wypiął na problem.

Ciekawa jestem Waszych doświadczeń - czy w ogóle miałyście takie przejścia, a jeśli tak, to czy próbowałyście reklamować itd?
Mam sporo szminek TF i przyznam, że w niektórych sztukach poczułam w ostatnim czasie ten dziwny zapach, choć zanim o tym napisałaś, myślałam, że po prostu mam omamy węchowe .
Trochę to dziwne zjawisko, bo smrodek nie pojawia się wcale w tych najstarszych . Niestety w moich zbiorach zalatuje m.in. Julian

---------- Dopisano o 20:34 ---------- Poprzedni post napisano o 20:27 ----------

Cytat:
Napisane przez felicity Pokaż wiadomość
Ktoras z Was robila moze zakupy na stronie Nordstrom? Ciekawia mnie wszystkie koszty, ktore mi dorzuca do zamowienia:/ Szczegolow nie moge doczytac na stronie, moze mi umknely. Skormnie moje zakupy wynioslyby 200-300 zlotych i nie chcialabym sie wkopac w dodatkowe oplaty o podobnej wysokosci
Ja tam zamawiałam raz, ale dość dawno temu. Pamiętam jedynie, że koszty wysyłki były wyższe niż cena produktu .
Jeśli dobrze pamiętam, to kwota, która pojawiła się w podsumowaniu zamówienia jako koszt przysyłki, zawierała w sobie wszystko, co trzeba było zapłacić poza ceną produktu.


Wrzuć coś do koszyka i zrób symulację, to powinno Ci wyskoczyć wszystko, co masz zapłacić.
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-07, 22:28   #2369
201605090958
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 833
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Mam sporo szminek TF i przyznam, że w niektórych sztukach poczułam w ostatnim czasie ten dziwny zapach, choć zanim o tym napisałaś, myślałam, że po prostu mam omamy węchowe
O to to
201605090958 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-07, 23:13   #2370
Pakipsi
Wtajemniczenie
 
Avatar Pakipsi
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 2 263
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Mam sporo szminek TF i przyznam, że w niektórych sztukach poczułam w ostatnim czasie ten dziwny zapach, choć zanim o tym napisałaś, myślałam, że po prostu mam omamy węchowe .
Trochę to dziwne zjawisko, bo smrodek nie pojawia się wcale w tych najstarszych . Niestety w moich zbiorach zalatuje m.in. Julian

---------- Dopisano o 20:34 ---------- Poprzedni post napisano o 20:27 ----------
aż pobiegłam do drugiego pokoju powąchać swoje i rzeczywiście jedna pachnie normalnie (Pink Dusk), a druga inaczej, tak dziwnie (Blush Nude), może już zaczyna się psuć, muszę zintensyfikować jej zużycie
Pakipsi jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-08-17 18:22:48


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:45.