Dobry Fryzjer w Poznaniu - Strona 100 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-05-17, 18:31   #2971
renesmee
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 5
Dot.: dobry fryzjer stylista w Poznaniu?

Hej dziewczyny!
od jakiegoś czasu noszę się z zamiarem pójścia do dobrego fryzjera, ale mam duży problem z wyborem...mianowicie mam kręcone długie włosy i nieraz po wyjściu z salonu miałam łzy w oczach patrząc co zrobiono z moją czuprynką. teraz też boję się, że będzie podobnie...czy któraś z Was również ma kręcone włosy (które wiadomo rządzą się swoimi prawami) i mogłaby mi polecić jakiegoś dobrego fryzjera, który zna się na rzeczy i nawet z nieokiełznanej burzy włosów potrafi stworzyć coś ładnego. liczę na Waszą pomoc!!
renesmee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-17, 21:07   #2972
jet80
Przyczajenie
 
Avatar jet80
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: okolice Poznania
Wiadomości: 15
Dot.: dobry fryzjer stylista w Poznaniu?

Witam wszystkie wizażanki
Kilka dni temu byłam w salone Tupet (u Tomka) i chcę zdać relacje - salonik i atmosfera OK ale co do cięcia i farby mam uwagi - mam krótkie włosy - może przez to fryzjerzy maja problemy z cięciem - bo widzę wszystkie nierównośći - a szczególnie przy uszach - i trafia mnie.... No i rano męczę się gdy mam je ułożyć - a kolor no cóż ....jakby tu powiedziec - nie widze różnicy między tym co miałam przed koloryzacją - czyli wyszedł mój naturalny. Przyznaje że jestm rozczarowan i to co mam na głowie nie było warte tej kasy - krótkie włosy (nie do ramion tylko krótkie) i kolor kosztował mnie 150,-

Może znacie fryzjerów którzy nie mają kłopotu z cięcem krótkich włosów - czekam na jakieś namiary, może ktoś ma podbny problem ???

Edytowane przez jet80
Czas edycji: 2009-05-17 o 21:10
jet80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-17, 22:29   #2973
Wilcza
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 10
Dot.: dobry fryzjer stylista w Poznaniu?

Czy moderator/administrator może coś zrobić z tymi reklamami odnośnie pana Tomka? Uważam to za spam.

Dziewczyny mam pytanie, czy Adam z Czesanki strzyże również mężczyzn? I czy ktoś się orientuje za ile? Pozdrawiam
Wilcza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-17, 22:36   #2974
Bejjka
Zakorzenienie
 
Avatar Bejjka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 444
Dot.: dobry fryzjer stylista w Poznaniu?

Cytat:
Napisane przez Wilcza Pokaż wiadomość
Czy moderator/administrator może coś zrobić z tymi reklamami odnośnie pana Tomka? Uważam to za spam.

Dziewczyny mam pytanie, czy Adam z Czesanki strzyże również mężczyzn? I czy ktoś się orientuje za ile? Pozdrawiam
tak, moj TŻ płacił chyba 40 zł ale był średnio zadowolony

a czemu uważasz, że pozytywne opinie o tomku to spam?
Bejjka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-18, 02:21   #2975
Chloestic
Zakorzenienie
 
Avatar Chloestic
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 9 794
Dot.: dobry fryzjer stylista w Poznaniu?

Cytat:
Napisane przez aussie31 Pokaż wiadomość
Oj to czekam niecierpliwie na informacje i wrażenia! weszłam ostatnio na ich stronke i myślalam żeby się wybrac tam aby mnie uczesali na wesele zwłaszcza, że wyczytałam iz jedna z osob tam pracujacych specjalizuje sie w lokach

ja mieszkam na milczanskiej, takze do salonu mam rzut beretem

bylam osobiscie sie zapisac, bardzo ladnie i sympatycznie......oczywis cie zdam relacje z wizyty u adriana
Chloestic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-18, 07:55   #2976
Wilcza
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 10
Dot.: dobry fryzjer stylista w Poznaniu?

Cytat:
Napisane przez Bejjka Pokaż wiadomość
tak, moj TŻ płacił chyba 40 zł ale był średnio zadowolony

a czemu uważasz, że pozytywne opinie o tomku to spam?
Bo wyglądają jakby pisała je jedna osoba. Jeśli się mylę to przepraszam.

A kogo polecacie dla mężczyzn?
Wilcza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-18, 09:26   #2977
Bejjka
Zakorzenienie
 
Avatar Bejjka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 444
Dot.: dobry fryzjer stylista w Poznaniu?

Cytat:
Napisane przez monikaa85 Pokaż wiadomość
interesuje mnie m.in.: czy kosmetyki na jakich pracują Adam i Tomek B. są w miarę bezpieczne i czy w swojej ofercie mają jakieś zabiegi pielęgnacyjne? Mam cienkie i delikatne włosy i zależy mi na tym, żeby nie dobijać ich jeszcze Czy któraś z Was była u obu panów i może w związku z tym się wypowiedzieć, porównać,polecić?? Z góry dzięki
Byłam tylko u Adama, który używa kosmetyków Keune. jedyny zabieg pielęgnacyjny u adama to profesjonalne nałóżenie maski, siedzi się potem z ręcznikiem na głowie a kosmetyk wnika we włosy
farby też keune. nie zauważyłam żeby zniszczyły mi włosy, a kolor dość długo się trzyma.
Tomek B pracuje na goldwellu, tylko tyle wiem

Dziewczyny a robiłyście kiedyś jakiś zabieg pielęgnacyjny kerastase? jeśli tak to czy plecacie i w jakim salonie?

Wilcza, niestety nie znam żadnych, bo mój tż najchętniej powierza swoje włosy maszynce do strzyżenia a jak go namówię na jakiegoś fryzjera to jest niezadowolony z efektu.
Bejjka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-05-18, 09:53   #2978
modnyfryzjer
Raczkowanie
 
Avatar modnyfryzjer
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 256
Dot.: dobry fryzjer stylista w Poznaniu?

Cytat:
Napisane przez Bejjka Pokaż wiadomość
Byłam tylko u Adama, który używa kosmetyków Keune. jedyny zabieg pielęgnacyjny u adama to profesjonalne nałóżenie maski, siedzi się potem z ręcznikiem na głowie a kosmetyk wnika we włosy
farby też keune. nie zauważyłam żeby zniszczyły mi włosy, a kolor dość długo się trzyma.
Tomek B pracuje na goldwellu, tylko tyle wiem

Dziewczyny a robiłyście kiedyś jakiś zabieg pielęgnacyjny kerastase? jeśli tak to czy plecacie i w jakim salonie?

Wilcza, niestety nie znam żadnych, bo mój tż najchętniej powierza swoje włosy maszynce do strzyżenia a jak go namówię na jakiegoś fryzjera to jest niezadowolony z efektu.
Rytuały Kerastase są bardzo dobre.Jest to najwyższa półka dotycząca pielęgnacji wlosów i skóry głowy.Równie dobrą pielęgnacje zrobisz SP Welli.Jeżeli chodzi o rekonstrukcje włosów polecam Joico.
Najlepsze efekty uzyskasz w salonie przy wykorzystaniu nawilżacza.
Pamietaj, że jeden zabieg jest mało skuteczny.Musisz liczyć na 3-5 zabiegów w krótkim czasie.
Kerastase powinien mieć Karol na Murawie, Lafajet,Hair Bazar.
Jeżeli chcesz kupić same kosmetyki to polecam hurtownie "Kosmyk"na Słowiańskiej
__________________
modnyfryzjer- blog o fryzjerstwie
dodaj ulubiony salon
dodaj referencje swojego fryzjera
modnyfryzjer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-18, 10:04   #2979
mariana22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 16
Dot.: dobry fryzjer stylista w Poznaniu?

Cytat:
Napisane przez modnyfryzjer Pokaż wiadomość
Rytuały Kerastase są bardzo dobre.Jest to najwyższa półka dotycząca pielęgnacji wlosów i skóry głowy.Równie dobrą pielęgnacje zrobisz SP Welli.Jeżeli chodzi o rekonstrukcje włosów polecam Joico.
Najlepsze efekty uzyskasz w salonie przy wykorzystaniu nawilżacza.
Pamietaj, że jeden zabieg jest mało skuteczny.Musisz liczyć na 3-5 zabiegów w krótkim czasie.
Kerastase powinien mieć Karol na Murawie, Lafajet,Hair Bazar.
Jeżeli chcesz kupić same kosmetyki to polecam hurtownie "Kosmyk"na Słowiańskiej
Kerastase znajdziecie także u Miry w Atelier Arlekinadzie przy STARYM BROWARZE
mariana22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-18, 13:42   #2980
LatajacaLola
Raczkowanie
 
Avatar LatajacaLola
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 50
Dot.: dobry fryzjer stylista w Poznaniu?

Cytat:
Napisane przez Wilcza Pokaż wiadomość
Czy moderator/administrator może coś zrobić z tymi reklamami odnośnie pana Tomka? Uważam to za spam.

Dziewczyny mam pytanie, czy Adam z Czesanki strzyże również mężczyzn? I czy ktoś się orientuje za ile? Pozdrawiam
tomek b.jpg
Wilcza, nie rozumiem..najpierw piszesz że zapisałaś się do Adama, potem pytasz czy Adam strzyże mężczyzn i ile to u niego kosztuje? (wyżej screen Twoich wypowiedzi).

Edytowane przez LatajacaLola
Czas edycji: 2009-05-18 o 13:48
LatajacaLola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-18, 13:55   #2981
marta12101
Raczkowanie
 
Avatar marta12101
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 214
Dot.: dobry fryzjer stylista w Poznaniu?

Cytat:
Napisane przez renesmee Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny!
od jakiegoś czasu noszę się z zamiarem pójścia do dobrego fryzjera, ale mam duży problem z wyborem...mianowicie mam kręcone długie włosy i nieraz po wyjściu z salonu miałam łzy w oczach patrząc co zrobiono z moją czuprynką. teraz też boję się, że będzie podobnie...czy któraś z Was również ma kręcone włosy (które wiadomo rządzą się swoimi prawami) i mogłaby mi polecić jakiegoś dobrego fryzjera, który zna się na rzeczy i nawet z nieokiełznanej burzy włosów potrafi stworzyć coś ładnego. liczę na Waszą pomoc!!
moja przyjaciolka ma krecone wlosy. CHodzi do romka z lafayette- ostatnio pracowal w pestce, mial sie przeniesc do malty do lafayetee, jakby co to numer do nich.506172078

ja jego tez moge polecic do wlosow prostych, strzyze bardzo dokladnie, wlosy same sie ukladaja przez kilka meisiecy (mam wlosy za ucho- teraz do ramion zapuszczam)

nie polecam go natomiast do koloryzacji, raczej zadnej rewelacji nie dobierze
marta12101 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-18, 14:33   #2982
LatajacaLola
Raczkowanie
 
Avatar LatajacaLola
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 50
Dot.: dobry fryzjer stylista w Poznaniu?

Cytat:
Napisane przez diagnostyczka Pokaż wiadomość
Witam wszystkich
Napiszcie co sądzicie o salonie Atelier Arlekinada i o pani mirce czy warto tam się wybrać.Poszukuję fryzury delikatnej,prostej do ułożenia gdzie mam się udać pomóżcie.
zerknij stronę, lub dwie wcześniej..tam dziewczyna pisała, że jest bardzo zadowolona z p. Mirki

---------- Dopisano o 14:33 ---------- Poprzedni post napisano o 14:24 ----------

Cytat:
Napisane przez modnyfryzjer Pokaż wiadomość
Rytuały Kerastase są bardzo dobre.Jest to najwyższa półka dotycząca pielęgnacji wlosów i skóry głowy.Równie dobrą pielęgnacje zrobisz SP Welli.Jeżeli chodzi o rekonstrukcje włosów polecam Joico.
Najlepsze efekty uzyskasz w salonie przy wykorzystaniu nawilżacza.
Pamietaj, że jeden zabieg jest mało skuteczny.Musisz liczyć na 3-5 zabiegów w krótkim czasie.
Kerastase powinien mieć Karol na Murawie, Lafajet,Hair Bazar.
Jeżeli chcesz kupić same kosmetyki to polecam hurtownie "Kosmyk"na Słowiańskiej
w domu też można podreperować stan zdrowia włosów. Używam raz w tygodniu maski welli i siedze z nią ok 15 minut. Włosy po niej są bardzo delikatne. i raz na jakis czas jedwab z biosilku. Tylko mało, bo nadmiar powoduje, ze są koszmarnie tłuste. Mam pytanie jaki szampon polecacie, do domu?
LatajacaLola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-18, 14:43   #2983
Pat7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 52
Dot.: dobry fryzjer stylista w Poznaniu?


w domu też można podreperować stan zdrowia włosów. Używam raz w tygodniu maski welli i siedze z nią ok 15 minut. Włosy po niej są bardzo delikatne. i raz na jakis czas jedwab z biosilku. Tylko mało, bo nadmiar powoduje, ze są koszmarnie tłuste. Mam pytanie jaki szampon polecacie, do domu?[/quote]


Polecam z czystym sumieniem szampon firmy Alfaparf Semi di lino. Można go kupić w Kosmyku. Za 250ml zapłacisz 46 zł, natomiast za 1l 112 zł. Jest wart tej ceny. Doprowadza włosy do kultury, a jak stosujesz od ścięcia włosów, to końcówki nie rozdwajają się tak szybko.
Pat7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-18, 14:48   #2984
Bejjka
Zakorzenienie
 
Avatar Bejjka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 444
Dot.: dobry fryzjer stylista w Poznaniu?

Cytat:
Napisane przez LatajacaLola Pokaż wiadomość
Mam pytanie jaki szampon polecacie, do domu?
jestem bardzo zadowolona z chroma riche kerastase do włosów farbowanych. polecam z czystym sumieniem
Bejjka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-18, 16:09   #2985
miziol
Raczkowanie
 
Avatar miziol
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 429
Dot.: dobry fryzjer stylista w Poznaniu?

Cytat:
Napisane przez Pat7 Pokaż wiadomość
w domu też można podreperować stan zdrowia włosów. Używam raz w tygodniu maski welli i siedze z nią ok 15 minut. Włosy po niej są bardzo delikatne. i raz na jakis czas jedwab z biosilku. Tylko mało, bo nadmiar powoduje, ze są koszmarnie tłuste. Mam pytanie jaki szampon polecacie, do domu?

Polecam z czystym sumieniem szampon firmy Alfaparf Semi di lino. .[/quote]
mi semi di lino nie pasowały w ogóle ja tam używam Dove i jestem bardzo zadowolona
__________________
ale o so chosi ? :P

Edytowane przez miziol
Czas edycji: 2009-05-18 o 16:12
miziol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-18, 16:29   #2986
Wilcza
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 10
Dot.: dobry fryzjer stylista w Poznaniu?

Cytat:
Napisane przez LatajacaLola Pokaż wiadomość
Załącznik 2254840
Wilcza, nie rozumiem..najpierw piszesz że zapisałaś się do Adama, potem pytasz czy Adam strzyże mężczyzn i ile to u niego kosztuje? (wyżej screen Twoich wypowiedzi).

Nie wiem o co ci chodzi. Zapisałam się do Adama i dyskusja na ten temat się skończyła. Pytałam czy strzyże również mężczyzn bo wysłałabym tam też swojego faceta. A to że pytałam o cenę to chyba nic dziwnego. Nie rozumiem...
Wilcza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-18, 17:56   #2987
modnyfryzjer
Raczkowanie
 
Avatar modnyfryzjer
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 256
Dot.: dobry fryzjer stylista w Poznaniu?

Cytat:
Napisane przez LatajacaLola Pokaż wiadomość
zerknij stronę, lub dwie wcześniej..tam dziewczyna pisała, że jest bardzo zadowolona z p. Mirki

---------- Dopisano o 14:33 ---------- Poprzedni post napisano o 14:24 ----------



w domu też można podreperować stan zdrowia włosów. Używam raz w tygodniu maski welli i siedze z nią ok 15 minut. Włosy po niej są bardzo delikatne. i raz na jakis czas jedwab z biosilku. Tylko mało, bo nadmiar powoduje, ze są koszmarnie tłuste. Mam pytanie jaki szampon polecacie, do domu?
Mam pytanie jaki szampon polecacie, do domu?
Wszystko zależy do jakiego problemu chcesz go użyć (skóra głowy czy włosy).
Czy szukasz coś drogiego czy taniego?
Czy zależy Tobie na szybkim rezultacie?
Czy preferujesz linie profesjonalne czy detaliczne?
Czy chcesz używać całą serie?
Jaką odżywkę lub maskę posiadasz?
Czy jesteś uczulona na jakiś składnik?
Czy zależy Tobie na dużym opakowaniu czy małym?
Czy sam szampon coś zmieni?
__________________
modnyfryzjer- blog o fryzjerstwie
dodaj ulubiony salon
dodaj referencje swojego fryzjera
modnyfryzjer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-19, 14:31   #2988
Chloestic
Zakorzenienie
 
Avatar Chloestic
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 9 794
Dot.: dobry fryzjer stylista w Poznaniu?

wrocilam od Adriana z Artchagale i jest to moja najlepsza wizyta jesli chodzi o fryzjera, swietna osoba znajaca sie na rzeczy, bardzo pomocna, potrafi doradzic

kolor wyszedl cudowny, sciecie rewelacja

zaplacilam o wiele mniej, niz przypuszczalam, gdyz 180 zl za kolor o sciecie, do tego dostalam probki produktow dodam, iz mam dlugie wlosy

polecam wszystkim
Chloestic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-19, 15:46   #2989
klocuszek27
Raczkowanie
 
Avatar klocuszek27
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 371
Dot.: dobry fryzjer stylista w Poznaniu?

Dziewczyny, chciałam się Was poradzić...
Ostatnio pisałam, że byłam na dwóch próbnych fryzurach ślubnych w Gorzowie (u młodej dziewczyny i u Tomka Migdala), z tej fryzjerki nie byłam zadowolona, bo mi się fryz rozleciał i ona dziś do mnie dzwoniła i się pytała czy trzymać mi ten termin, bo ma inną chętną, a ja odpowiedziałam, że nie, bo fryzura mi się rozleciała i szukam innego fryzjera (w sumie już znalazłam ale jej powiedziałam, że jestem na etapie szukania nowego) no więc ona do mnie po chwili oddzwania, żebym zwróciła im do salonu taką gąbeczkę, którą ona mi wpinała we włosy, wokół której mi oplatała kosmyki, zapomniałam jak ona się zwie no więc odpowiedziałam, że im oddam, ale spytałam się z ciekawości ile ona kosztuje (bo ta dziewczyna powiedziała, że nie doliczyła mi jej do ceny fryzury), a więc ona kosztuje 20zł hehe. Ale moja mama mi się przyznała, że ją wyrzuciła więc nie pozostaje mi nic innego jak za nią zapłacić tej fryzjerce. Ale zastanawiam się, czy na fryzurze próbnej płaci się za takie rzeczy osobno? Czy ona tak ze złośliwości, że zrezygnowałam z jej usług (hmmm... miała dziwny głos przez telefon)... Napiszcie, co o tym sądzicie, bo jestem bardzo ciekawa. Zapytałam się, czy spinki i kokówki też mam oddać, odpowiedziała, że nie
klocuszek27 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-19, 17:23   #2990
li_ka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 32
Dot.: dobry fryzjer stylista w Poznaniu?

Jak dla mnie to strasznie nieprofesjonalne, ze kaze Ci zwracac takie cos. Mysle, ze cena 20 zl za taka gabeczke tez jest przesadzona. Jak fryzjer wpina Ci cos z wlasnej woli we wlosy, to nie powinien oczekiwac zwrotu...to baaaaardzo nieprofesjonalne. A wizazystce moze masz oddac rzęsy, ktore Ci przyklejała? masakra
li_ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-19, 18:40   #2991
Wiola1820
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 6
Dot.: dobry fryzjer stylista w Poznaniu?

Cytat:
Napisane przez Chloestic Pokaż wiadomość
wrocilam od Adriana z Artchagale i jest to moja najlepsza wizyta jesli chodzi o fryzjera, swietna osoba znajaca sie na rzeczy, bardzo pomocna, potrafi doradzic

kolor wyszedl cudowny, sciecie rewelacja

zaplacilam o wiele mniej, niz przypuszczalam, gdyz 180 zl za kolor o sciecie, do tego dostalam probki produktow dodam, iz mam dlugie wlosy

polecam wszystkim


Widzę że kolejna osoba zadowolona z mojego Adriana z ArtChagale .... cieszę się bardzo że jesteś zadowolona ja już chodze do niego od roku i nie wyobrażam sobie zmienic go na innego ...... pozdrawiam
Wiola1820 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-19, 20:23   #2992
atomufka
Zakorzenienie
 
Avatar atomufka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 5 941
Dot.: dobry fryzjer stylista w Poznaniu?

Cytat:
Napisane przez Chloestic Pokaż wiadomość
wrocilam od Adriana z Artchagale i jest to moja najlepsza wizyta jesli chodzi o fryzjera, swietna osoba znajaca sie na rzeczy, bardzo pomocna, potrafi doradzic

kolor wyszedl cudowny, sciecie rewelacja

zaplacilam o wiele mniej, niz przypuszczalam, gdyz 180 zl za kolor o sciecie, do tego dostalam probki produktow dodam, iz mam dlugie wlosy

polecam wszystkim
Czekamy na zdjecia
__________________
zmiany są potrzebne

szafa

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post32329502

atomufka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-19, 21:45   #2993
kinesja
Raczkowanie
 
Avatar kinesja
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 82
Dot.: dobry fryzjer stylista w Poznaniu?

Cytat:
Napisane przez li_ka Pokaż wiadomość
Jak dla mnie to strasznie nieprofesjonalne, ze kaze Ci zwracac takie cos. Mysle, ze cena 20 zl za taka gabeczke tez jest przesadzona. Jak fryzjer wpina Ci cos z wlasnej woli we wlosy, to nie powinien oczekiwac zwrotu...to baaaaardzo nieprofesjonalne. A wizazystce moze masz oddac rzęsy, ktore Ci przyklejała? masakra
Zgadzam się w 100%.
klocuszek27, jeśli fryzjerka nie uprzedziła Cię o konieczności zwrotu tego czegoś, względnie dopłaty za przedmiot to naprawdę nie poczuwaj się do tego żeby jej pieniądze oddawać.
Powinna była Cie poinformować - bez dwóch zdań.
I właśnie to 3ba by było jej powiedzieć przez telefon
Że nieśwaidoma "skutków i konsekwencji" wyrzuciłaś to badziewie, a że wcześniej Cię o niczym nie uprzedzono to nie poczuwasz się do pokrycia kosztów.
Nie miej krępacji, obaw i skrupułów.
Ona też, przynajmniej tak mi się wydaje, nie postępuje względem Ciebie fair.
Więc skup się na tym żeby znaleźć dobrego fryzjera i wyglądać pięknie
Pozdrawiam!
__________________
K
kinesja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-20, 11:36   #2994
klocuszek27
Raczkowanie
 
Avatar klocuszek27
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 371
Dot.: dobry fryzjer stylista w Poznaniu?

Cytat:
Napisane przez kinesja Pokaż wiadomość
Zgadzam się w 100%.
klocuszek27, jeśli fryzjerka nie uprzedziła Cię o konieczności zwrotu tego czegoś, względnie dopłaty za przedmiot to naprawdę nie poczuwaj się do tego żeby jej pieniądze oddawać.
Powinna była Cie poinformować - bez dwóch zdań.
I właśnie to 3ba by było jej powiedzieć przez telefon
Że nieśwaidoma "skutków i konsekwencji" wyrzuciłaś to badziewie, a że wcześniej Cię o niczym nie uprzedzono to nie poczuwasz się do pokrycia kosztów.
Nie miej krępacji, obaw i skrupułów.
Ona też, przynajmniej tak mi się wydaje, nie postępuje względem Ciebie fair.
Więc skup się na tym żeby znaleźć dobrego fryzjera i wyglądać pięknie
Pozdrawiam!
Dzięki kinesja tak właśnie mi się wydaje, że trochę nieprofesjonalne podejście, jeśli założyła mi na głowę wypełniacz (ooo, przypomniało mi się, że to tak się nazywa), a mnie nie poinformowała o tym, że będzie mnie to dodatkowo kosztować;/
klocuszek27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-20, 11:54   #2995
jet80
Przyczajenie
 
Avatar jet80
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: okolice Poznania
Wiadomości: 15
Dot.: dobry fryzjer stylista w Poznaniu?

Ponawiam moje pytanie - może znacie i możecie polecic jakiegoś fryzjera co ma pojęcie o cięciu krótkich włosów (ładnie wycięte pejsy, włosy się układają ...)
Oczywiście po ostatniej wizycie znów jestem na etapie zapuszczania - patrząc w lustro przez obecną fryzure mam fatalne samopoczucie
I pomyśleć że znów muszę się pomęczyć przez koleny miesiąc
Pozdrawiam i czekam na wieści od was
jet80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-21, 00:06   #2996
1981megan
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 24
Dot.: dobry fryzjer stylista w Poznaniu?

Wasze wypowiedzi na temat Adama zachęcily mnie do odwiedzenia jego salonu. Byłam tam w zeszlym tygodniu. Farbowanie, ścięcie i modelowanie włosów trochę przed ramiona=210 zł. Jestem bardzo zadowolona.
1981megan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-21, 10:21   #2997
Bejjka
Zakorzenienie
 
Avatar Bejjka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 444
Dot.: dobry fryzjer stylista w Poznaniu?

Klocuszek nie daj się
swoją drogą ta kobieta chyba oszalała żądając zwrotu wypełniacza
Bejjka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-21, 13:10   #2998
Olalalala
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6
Dot.: dobry fryzjer stylista w Poznaniu?

szukam dobrego i nie drogiego fryzjera na winogradach
mam długie włosy i chce je podciąć
myślałam tez o lokach na stałe wiec jeśli możecie to pomóżcie mi kogoś znaleźć

---------- Dopisano o 13:10 ---------- Poprzedni post napisano o 13:07 ----------

a kim jest Adam i gdzie przyjmuje ??
naprawde jest taki dobry??
Olalalala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-21, 15:45   #2999
Kamiluch
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1
Dot.: dobry fryzjer stylista w Poznaniu?

ja bylam umowiona do Adama, ale mial spoznienie z poprzednia klientka i zajal sie mna Łukasz... Jestem BARDZO zadowolona! Mam krotkie wlosy z tendencją do 'wywijania' . Teraz sa jeszcze krotsze, swietnie sciete, troche asymetrycznie, ale dziewczeco, dobrze sie ukladaja... Z czystym sumieniem polecam.

adres do 'czesanki' zostal podany wczesniej, ale przypomne: Dolna Wilda 87 <galeria? SPOT> 505 622 638

Edytowane przez Kamiluch
Czas edycji: 2009-05-21 o 15:47
Kamiluch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-21, 15:45   #3000
LazyDaisy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2
Dot.: dobry fryzjer stylista w Poznaniu?

kurcze -przez pół dnia przeszukuję fora z nadzieją, że znajdę namiary na jakiegoś sensownego fryzjera. jak już jakiegoś wybieram to za chwilę trafiam na negatywny wpis... no i nie wiem gdzie się wybrać.
mam długie ale cienkie jasne włosy i tylko podreślam kolor balayagem. ale często się zdarza, że fryzjerzy mi je za mocno potraktują kolorem i mam potem mega blond przesuszone strąki.
ostatnio chodziłam do Laffayette w Przeźmierowe - w sumie kolor był OK ale ścięcie takie sobie, bez fantazji. byłam też w pasażu niebieskim na Paderewskiego ale koloru nie było widać, a włosy tak mi pocieniowała, że lepiej nie mówić. normalnie zawsze siedziałam na fotelu minimum 2 godziny, a tam laska tak się spieszyła, że "załatwiła" mnie w godzinę
z waszych postów wynotowałam sobie: Tomka Betleja, Pacykarnię, Arlekinadę i Studio6. macie jeszcze coś ciekawego? dla blondynki z cienkimi włosami, ciut tańszego niż Le Grand i z miłą obsługą?
LazyDaisy jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:00.