Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe - Strona 121 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-08-25, 13:53   #3601
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez Emilcia_1616 Pokaż wiadomość

ja farbowalam kilka razy nawet po prostowaniu i stwierdzam ze wlosy robia sie bardziej matowe oraz zaczynaja sie buntowac i sie wykrecaja w rozne strony
czyli po farbie zrobiły się bardziej matowe i niesforne?
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-25, 13:58   #3602
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomości: 20 599
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
czyli po farbie zrobiły się bardziej matowe i niesforne?

zdecydowanie tak, dlatego jesli musialam juz odswiezyc kolor to robilam to szamponem i zmywalam po 10 minutach, nosze ciemne wlosy dlatego ja odswiezam jakby kolor tylko
__________________
24.03.2016
Emilcia_1616 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-25, 14:21   #3603
_paula_20
Raczkowanie
 
Avatar _paula_20
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 183
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez Emilcia_1616 Pokaż wiadomość
zdecydowanie tak, dlatego jesli musialam juz odswiezyc kolor to robilam to szamponem i zmywalam po 10 minutach, nosze ciemne wlosy dlatego ja odswiezam jakby kolor tylko
i po takim odświeżeniu koloru włosy nadal są ładne? może to lepsze wyjście niż farba... jestem taka zadowolona ze stanu swoich włosów teraz i boję się kłaść farbę
__________________

Happiness is a choice. And it's free. Play on.
_paula_20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-25, 15:13   #3604
Maggie_90
Wtajemniczenie
 
Avatar Maggie_90
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Z Internetu :)
Wiadomości: 2 306
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez Emilcia_1616 Pokaż wiadomość
wlasnie, szczegolnie ze od prostowania wlosow to sa prostowania chemiczne a to ma tylko skrocic czas modelowania wlosow, wygladzic, odzywic ale nie wyprostowac wlosy ala drut bylo przeciez o tym mowione i pisane wiele razy.


ja farbowalam kilka razy nawet po prostowaniu i stwierdzam ze wlosy robia sie bardziej matowe oraz zaczynaja sie buntowac i sie wykrecaja w rozne strony
Przekonałaś mnie, że może moje odrosty nie sa jeszcze takie złe ;D
Załączam zdjęcia przed i po zabiegu. Niestety takich typowych przed nie mam, zepsuł mi się aparat i je straciłam, natomiast daję sprzed roku moje sianko (nr 1), prócz koloru niewiele się rózniły, natomiast gdybym im dała wyschnąć samodzielnie, mimo tony odżywek wyglądałyby dokładnie tak- choc to nie są moje włosy (zdj. nr 2- )

nr 3,4,5- zaraz po zabiegu. jakby przetłuszczone, źle zdjęłam odżywkę
6. jeszcze wilgotne, ale po oleju kokosowym i innej odżywce.... zrobiły się dziwaczne!!!
7. lekko pofalowane po gumce- po kilku myciach
8. ale zaraz się rozprostowują- po kilku myciach
9. aktualne, po podcięciu końcówek

Żal mi podcięcia, bo są sporo krótsze, ale wygladają zdrowo, znajomi pytają, co zrobiłam z włosami. w ogóle się nie puszą na wilgoci, natomiast nie służy im babydream, odżywka artiste i oleje, więc teraz zastanawiam się, co mogę zrobić żeby szybciej rosły, skoro większość wspomagaczy jest zakazana ?

nigdy nie byłam tak zadowolona z włosów, teraz do szcześcia mi brakuje, żeby były długie do pasa ;D Nie są juz idealnie proste jak po prostowaniu, ale mi to nie przeszkadza
__________________
Zapraszam na mój wątek wymiankowy- książki

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post47604606

Edytowane przez Maggie_90
Czas edycji: 2010-08-25 o 15:47
Maggie_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-25, 15:19   #3605
BunnyMoon
Raczkowanie
 
Avatar BunnyMoon
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 411
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Witam, mam pytanie odnosnie koncowek wlosow po Encanto, czy sa one moze bardziej miekkie i ukladajace sie? Poniewaz mam dlugie wlosy i koncowki (2-3cm) zawsze mam suche, bez wzgledu na to czym umyje, ale sa zdrowe, blyszczace i nierozdwojone i jezeli Encanto by mi je wygladzil i zmiekczyl to chyba poswiece dla tego cale wlosy (proste, ale puszace sie na wilgoci).
BunnyMoon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-25, 15:33   #3606
mmm3m
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 461
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez Emilcia_1616 Pokaż wiadomość
wlasnie, szczegolnie ze od prostowania wlosow to sa prostowania chemiczne a to ma tylko skrocic czas modelowania wlosow, wygladzic, odzywic ale nie wyprostowac wlosy ala drut bylo przeciez o tym mowione i pisane wiele razy.


ja farbowalam kilka razy nawet po prostowaniu i stwierdzam ze wlosy robia sie bardziej matowe oraz zaczynaja sie buntowac i sie wykrecaja w rozne strony
No tak tak,ale te zdjęcia przed i po gdzie ktoś miał baranka a teraz ma proste jak drut są mylące i dają wielkie nadzieje.

---------- Dopisano o 15:33 ---------- Poprzedni post napisano o 15:29 ----------

Cytat:
Napisane przez Maggie_90 Pokaż wiadomość

8. ale zaraz się rozprostowują- po kilku myciach
9. aktualne, po podcięciu końcówek
ładne delikatniutkie falki, takie to ja bym zniosła w ogóle nie ogarniam co ty miałaś za szopę :O ona serio tak naturalnie się robiła czy to po rozczesaniu taki efekt?
mmm3m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-25, 15:46   #3607
Maggie_90
Wtajemniczenie
 
Avatar Maggie_90
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Z Internetu :)
Wiadomości: 2 306
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

te falki to są po gumce, dla mnie te włosy nawet z 'falkami' i tak są proste ;D

szopa to efekt balejażu za 300 zł, gdzie jasne pasma wykruszyły się w całości po 2 tygodniach, a ciemniejsze stworzyły to. Niewazne co bym zrobiła, czy rozczesała, czy nie, zostawiła do wyschnięcia, nawet po prostrownicy i wyjściu na wilgoć robiły się takie.
Włosy przed wszelkimi farowaniami były w świetnej kondycji, długie i lśniące, a 2 wizyty u fryzjera zniszczyły kiulkanaście lat zapuszczania...
__________________
Zapraszam na mój wątek wymiankowy- książki

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post47604606
Maggie_90 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-25, 15:55   #3608
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomości: 20 599
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez _paula_20 Pokaż wiadomość
i po takim odświeżeniu koloru włosy nadal są ładne? może to lepsze wyjście niż farba... jestem taka zadowolona ze stanu swoich włosów teraz i boję się kłaść farbę
mozna i polozyc zwykla farbe
(od dluzszego czasu trwaja spekulacje co bardziej niszczy wlosy: farba czy szamponetka) ale szamponetke wygodniej mi sie naklada, robi sie to na wilgotne wlosy dzieki temu czas trzymania na calej powierzchni glowy jest praktycznie taki sam ja staram sie nie przekraczac 10 minut. po jedym farbowaniu nic sie nie powinno zrobic, ale po takim pelnym 30-40 minut znika efekt przygladzenia, co mi sie podobalo bo nie lubie przylizu
ale wiecie, ja farbuje wlosy 2 razy w miesiacu jak mnie najdzie]

Cytat:
Napisane przez Maggie_90 Pokaż wiadomość
Przekonałaś mnie, że może moje odrosty nie sa jeszcze takie złe ;D
Załączam zdjęcia przed i po zabiegu. Niestety takich typowych przed nie mam, zepsuł mi się aparat i je straciłam, natomiast daję sprzed roku moje sianko (nr 1), prócz koloru niewiele się rózniły, natomiast gdybym im dała wyschnąć samodzielnie, mimo tony odżywek wyglądałyby dokładnie tak- choc to nie są moje włosy (zdj. nr 2- )

nr 3,4,5- zaraz po zabiegu. jakby przetłuszczone, źle zdjęłam odżywkę
6. jeszcze wilgotne, ale po oleju kokosowym i innej odżywce.... zrobiły się dziwaczne!!!
7. lekko pofalowane po gumce- po kilku myciach
8. ale zaraz się rozprostowują- po kilku myciach
9. aktualne, po podcięciu końcówek

Żal mi podcięcia, bo są sporo krótsze, ale wygladają zdrowo, znajomi pytają, co zrobiłam z włosami. w ogóle się nie puszą na wilgoci, natomiast nie służy im babydream, odżywka artiste i oleje, więc teraz zastanawiam się, co mogę zrobić żeby szybciej rosły, skoro większość wspomagaczy jest zakazana ?

nigdy nie byłam tak zadowolona z włosów, teraz do szcześcia mi brakuje, żeby były długie do pasa ;D Nie są juz idealnie proste jak po prostowaniu, ale mi to nie przeszkadza

mozesz stosowac rozne wcierki, ktore sa przeznaczone tylko na skore wiec nie beda dzialac na reszte wlosow i na polozone na nich keratyne oraz np pic pokrzywe
__________________
24.03.2016
Emilcia_1616 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-25, 16:15   #3609
Maggie_90
Wtajemniczenie
 
Avatar Maggie_90
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Z Internetu :)
Wiadomości: 2 306
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

tylko że większośc tych preparatów zawiera slsy/silikony, i tak np. wcierka z jantara zawiera dimeticone ;]
__________________
Zapraszam na mój wątek wymiankowy- książki

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post47604606
Maggie_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-25, 16:25   #3610
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomości: 20 599
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

i to pewnie takie kotre babydream nie zmyje?...
__________________
24.03.2016
Emilcia_1616 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-25, 19:35   #3611
reasumujac
Rozeznanie
 
Avatar reasumujac
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 528
GG do reasumujac
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Zrobiłam sobie dzisiaj keratynę i potwierdzam jest to CUD Po kilku latach codziennego prostowania włosów w końcu nadeszło wybawienie. Zajęło mi to co prawda jakieś 4-5 godzin z pomocą mamy ale starałyśmy się być bardzo dokładne. Już po zmyciu keratyny byłam w szoku bo wysuszyłam włosy suszarką nawet ich nie rozczesując i były całkowicie proste. Po odżywce żadnego przylizu, fryzura idealnie ułożona. Może dlatego, że suszyłam z głową w dół i prostowałam włosy do góry unosząc je u nasady. Użyłam prostownicy remington która nagrzewa się do 220*. Po myciu wrzucę kolejne fotki ale to co widziałam po zmyciu keratyny już jest cudowne

Fotki:
1. Takie miałam włosy po wgnieceniu w nie pianki (troszkę stare zdjęcie ale ostatnio zawsze nosiłam wyprostowane więc po prostu nie posiadam zdjęć gdy jestem nieuczesana )
2. i 3. Zdjęcia po wysuszeniu włosów suszarką po keratynie
4. i 5. No i zdjęcia w świetle dziennym po odżywce
reasumujac jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-25, 19:54   #3612
estre
Zakorzenienie
 
Avatar estre
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 4 307
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Ja jestem w trakcie robienia keratyny
Niedługo mycie i nakładanie odżywki.
Myślę, że cały zabieg nie zajmie mi więcej jak 2,5 godziny.
__________________
http://anydalla.blogspot.com
estre jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-25, 19:58   #3613
Richemaya
Raczkowanie
 
Avatar Richemaya
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 208
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

reasumujac masz boskie włosy
__________________
If you want a happy ending, that depends, of course, on where you stop your story.
Richemaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-25, 20:04   #3614
Zosia#23#
Rozeznanie
 
Avatar Zosia#23#
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Złotoryja
Wiadomości: 882
GG do Zosia#23#
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

A to moje włosy po zabiegu, zaznaczę tylko , że mam bardzo grube włosy i nie są one gładkie i lekkie.Każda fryzjerka mordowała się dosyć długo żeby je wyprostować. Jutro myje włosy zobaczymy jaki będzie efekt.Ale jestem póki co zadowolona.

A powiedzcie mi dziewczyny czy można dodawać do maski (Chodzi mi o osławioną Glorię/ Malwy) trochę tej odżywki keratynowej co została mi z zestawu?


Reasumujac gratuluje włosów bossskie.....
__________________
Walczę o zdrową cerę:
kuracja liściem oliwnym
sodomaniaczka
ocet jabłkowy







Idź pewnie w kierunku swych marzeń. Żyj życiem, które zrodziło się w Twojej wyobraźni...










Edytowane przez Zosia#23#
Czas edycji: 2010-08-25 o 20:06
Zosia#23# jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-25, 20:07   #3615
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

reasumujac cudowne włosy
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-25, 20:23   #3616
burberry26
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8
Jak zmyć kurację GLOBAL KERATIN :(:(:(

Będę wdzięczna za jakąś fachową poradę . Włosy mi się wogóle nie układają, są odżywione to prawda, ale zarazem proste jak kłaki . Nie można ich nawet wykręcić na suszarce. Minęło sporo czasu zanim podjęłam decyzję o nałożeniu kuracji - robiłam w profesjonalnym salonie fryzjerskim. Od początku nie byłam przekonana ponieważ nie zależało mi na efekcie prostych wlosów - chciałam jedynie je odżywić. (Są troche zniszczone). Zapewnienia fryzjerów były takie... "Włoski Pani będzie mogła układać jak Pani chce, można je kręcić...,prostować..., modelować na suszarce". Na stronie Global można przeczytać to samo + cytuję "Zabieg nie jest pernamentny - MOŻE ZOSTAĆ W KAŻDEJ CHWILI ZMYTY !!!". Tymczasem ja już kilkakrotnie myłam wlosy markowymi szamponami oczyszczającymi, myję szamponami z sodium chloride - podobno największy wróg i oczyszczacz zabiegu keratynowego i nic . To mi wogóle nie schodzi. Fryzjerka, która robiła mi zabieg umywa ręce - "Nic mi nie wiadomo aby zabieg był zmywalny - trzeba odczekać". Tymczasem ja już mam to na głowie ponad 3 m-ce i mam wrażenie, że zmieniła się konsystencja mojego włosa na stałe - nawet od wewnątrz. Włosy zrobiły sie gumowate. Z delikatnie falujących sie włosów - mam przyklapnięte kłaki, z którymi nic nie mogę zrobić . Będę Wam bardzo wdzięczna za jakieś fachowe porady, strasznie sie z tym męczę.
burberry26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-25, 20:39   #3617
burberry26
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Dziewczyny a ja trochę z innej bajki... Zazdroszczę Wam, że jesteście takie zadowolone z tych zabiegów.
Będę wdzięczna za jakąś fachową poradę . Włosy mi się wogóle nie układają, są odżywione to prawda, ale zarazem proste jak kłaki . Nie można ich nawet wykręcić na suszarce. Minęło sporo czasu zanim podjęłam decyzję o nałożeniu kuracji - robiłam w profesjonalnym salonie fryzjerskim. Od początku nie byłam przekonana ponieważ nie zależało mi na efekcie prostych wlosów - chciałam jedynie je odżywić. (Są troche zniszczone). Zapewnienia fryzjerów były takie... "Włoski Pani będzie mogła układać jak Pani chce, można je kręcić...,prostować..., modelować na suszarce". Na stronie Global można przeczytać to samo + cytuję "Zabieg nie jest pernamentny - MOŻE ZOSTAĆ W KAŻDEJ CHWILI ZMYTY !!!". Tymczasem ja już kilkakrotnie myłam wlosy markowymi szamponami oczyszczającymi, myję szamponami z sodium chloride - podobno największy wróg i oczyszczacz zabiegu keratynowego i nic . To mi wogóle nie schodzi. Fryzjerka, która robiła mi zabieg umywa ręce - "Nic mi nie wiadomo aby zabieg był zmywalny - trzeba odczekać". Tymczasem ja już mam to na głowie ponad 3 m-ce i mam wrażenie, że zmieniła się konsystencja mojego włosa na stałe - nawet od wewnątrz. Włosy zrobiły sie gumowate. Z delikatnie falujących sie włosów - mam przyklapnięte kłaki, z którymi nic nie mogę zrobić . Będę Wam bardzo wdzięczna za jakieś fachowe porady, strasznie sie z tym męczę. Brakuje mi mojej objętości włosa.... - a podbno nic miało się nie zmienić prócz ich odżywienia. Jestem wściekła na GLOBAL - jak można tak perfidnie kłamać ( zabieg nie jest pernamentny ....) - owszem nie ma już efektu jak po prostownicy, ale włosy są nadal przyklapnięte i całkowicie zmieniła sie ich struktura...

---------- Dopisano o 20:39 ---------- Poprzedni post napisano o 20:32 ----------

Myslałam, że działa to na zasadzie odżywki i w końcu się to kiedys zmyje..
burberry26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-25, 21:09   #3618
aga24zuzia
Rozeznanie
 
Avatar aga24zuzia
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Santa Domingo
Wiadomości: 971
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

reasumujac- masz boskie włosy, gęste i idealnie proste
__________________
Dokąd idziesz mój aniele?
czy tam bedzie lepiej ci?
zostan tutaj zostan ze mną,
pomóż mi.
aga24zuzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-25, 21:13   #3619
Smarfetka
Zakorzenienie
 
Avatar Smarfetka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 14 099
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

ja też już po keratynce
jutro relacja
Smarfetka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-25, 21:43   #3620
katarzyna21
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Candyshop...
Wiadomości: 1 240
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez Zosia#23# Pokaż wiadomość
A to moje włosy po zabiegu, zaznaczę tylko , że mam bardzo grube włosy i nie są one gładkie i lekkie.Każda fryzjerka mordowała się dosyć długo żeby je wyprostować. Jutro myje włosy zobaczymy jaki będzie efekt.Ale jestem póki co zadowolona.

A powiedzcie mi dziewczyny czy można dodawać do maski (Chodzi mi o osławioną Glorię/ Malwy) trochę tej odżywki keratynowej co została mi z zestawu?


Reasumujac gratuluje włosów bossskie.....
Bardzo ładne włoski Gratuluję... i reasumując tobie również...

A co do odzywki, chyba bylo juz takie pyt gdzieś w wątku... niby skład jest jakis mega odzywczy... ale nie pamietam co dziewczyny tu pisały... ja nie dodawalam do zadnej odzywki itd i w sumie bym nie polecała...
Jak cos ma być do zabiegu to niech tam juz zostanie i tylko do zabiegu służy
katarzyna21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-25, 21:45   #3621
estre
Zakorzenienie
 
Avatar estre
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 4 307
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Zdjęć przed nie mam
Ale moje włosy mają lekki skręt i niesamowicie się puszą.
Są takie jak u osoby na tym zdjęciu:
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=3448

Po keratynie już były proste w miarę, po suszeniu z odżywką już proste całkiem.
Po wyprostowaniu mam druty. Nie powiem, żeby mi się podobały, wolę lekko podkręcone włosy
Ale umyję przed snem jeszcze, nie chcę się kłaść z takimi

Cały zabieg trwał 3 godziny.
Robiłam sama.
Martwi mnie ilość zużytych produktów.
Miałam 1/3 opakowania.
Z tego zużyłam 1/3 keratyny, pół szamponu (wylało mi się) i 1/4 odżywki. Za mało chyba
Ale mam malutko włosów strasznie i krótkie...
__________________
http://anydalla.blogspot.com
estre jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-25, 21:46   #3622
Zosia#23#
Rozeznanie
 
Avatar Zosia#23#
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Złotoryja
Wiadomości: 882
GG do Zosia#23#
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Dzięki Katarzyna21 to zostawiam sobie odżywke do następnego razu.
__________________
Walczę o zdrową cerę:
kuracja liściem oliwnym
sodomaniaczka
ocet jabłkowy







Idź pewnie w kierunku swych marzeń. Żyj życiem, które zrodziło się w Twojej wyobraźni...









Zosia#23# jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-25, 22:01   #3623
Czarna Orchidea
Zakorzenienie
 
Avatar Czarna Orchidea
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 595
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez reasumujac Pokaż wiadomość
Zrobiłam sobie dzisiaj keratynę i potwierdzam jest to CUD Po kilku latach codziennego prostowania włosów w końcu nadeszło wybawienie. Zajęło mi to co prawda jakieś 4-5 godzin z pomocą mamy ale starałyśmy się być bardzo dokładne. Już po zmyciu keratyny byłam w szoku bo wysuszyłam włosy suszarką nawet ich nie rozczesując i były całkowicie proste. Po odżywce żadnego przylizu, fryzura idealnie ułożona. Może dlatego, że suszyłam z głową w dół i prostowałam włosy do góry unosząc je u nasady. Użyłam prostownicy remington która nagrzewa się do 220*. Po myciu wrzucę kolejne fotki ale to co widziałam po zmyciu keratyny już jest cudowne

Fotki:
1. Takie miałam włosy po wgnieceniu w nie pianki (troszkę stare zdjęcie ale ostatnio zawsze nosiłam wyprostowane więc po prostu nie posiadam zdjęć gdy jestem nieuczesana )
2. i 3. Zdjęcia po wysuszeniu włosów suszarką po keratynie
4. i 5. No i zdjęcia w świetle dziennym po odżywce
masz piekne wlosy o wspanialej dlugosci, koniecznie pokaż sie po myciu
gratuluję ;*
__________________
Czarna Orchidea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-25, 22:03   #3624
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez estre Pokaż wiadomość
Zdjęć przed nie mam
Ale moje włosy mają lekki skręt i niesamowicie się puszą.
Są takie jak u osoby na tym zdjęciu:
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=3448

Po keratynie już były proste w miarę, po suszeniu z odżywką już proste całkiem.
Po wyprostowaniu mam druty. Nie powiem, żeby mi się podobały, wolę lekko podkręcone włosy
Ale umyję przed snem jeszcze, nie chcę się kłaść z takimi

Cały zabieg trwał 3 godziny.
Robiłam sama.
Martwi mnie ilość zużytych produktów.
Miałam 1/3 opakowania.
Z tego zużyłam 1/3 keratyny, pół szamponu (wylało mi się) i 1/4 odżywki. Za mało chyba
Ale mam malutko włosów strasznie i krótkie...
pięknie wyszły jak ja bym chciała żeby mi wyszedł zabieg i zebym miala tez tak proste
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-25, 22:11   #3625
estre
Zakorzenienie
 
Avatar estre
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 4 307
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
pięknie wyszły jak ja bym chciała żeby mi wyszedł zabieg i zebym miala tez tak proste

Dzięki
Na pewno wyjdą proste
__________________
http://anydalla.blogspot.com
estre jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-25, 22:38   #3626
bojuwka1
Zakorzenienie
 
Avatar bojuwka1
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 883
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

reasumujac cudowne hairy
__________________
bojuwka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-26, 06:46   #3627
estre
Zakorzenienie
 
Avatar estre
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 4 307
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Po umyciu są dalej proste
Już nie są takie drutowate
Ale muszę iść do fryzjera, jestem paskudnie obcięta

Wysuszyłam tylko suszarką przeczesując grzebieniem i są proste!
Generalnie jestem zadowolona, zobaczymy jak będzie dalej.
Na razie jest straszny przyliz
__________________
http://anydalla.blogspot.com

Edytowane przez estre
Czas edycji: 2010-08-26 o 13:02
estre jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-26, 11:08   #3628
DMkAnia
Strażnik Wizażu
 
Avatar DMkAnia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 9 384
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

reasumujac piękne włosy! Wyglądają na zdrowe, grube i ciężkie. Zazdroszczę.
Tak przeglądam zdjęcia przed-po i stwierdzam, że zabieg powinny robić osoby, które mają dużo włosów...wszystkie tracą na objętości ;/ mam mało włosów i do tego wypadają niestety, więc po zabiegu miałabym "3" włosy a to chyba gorszy widok niż szopa na głowie...jeśli się mylę to proszę poprawić
__________________
Moje włosy z CG - ZDJĘCIA

"Świat przeszkadza mi w życiu."
DMkAnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-26, 11:28   #3629
Smarfetka
Zakorzenienie
 
Avatar Smarfetka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 14 099
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Dołączam do grona zadowolonych osób po zabiegu Encanto

Zabieg robiła mi siostra na dworze(bo nie miałam wiatraka), więc mnie, ani siostrę kompletnie nic nie szczypało włosy były prostowane prostownicą Apollo Retto 230*

właśnie jestem po pierwszym myciu Babydreamem z keratyną + Gloria, włosy nie są proste jak było to po wyprostowaniu odżywki, ale jestem bardzo zadowolona są bardzo miłe w dotyku, błyszczące i leiste

zamówiłam cały zestaw, ale nie wiem ile zużyłam moim zdaniem max 1/4

i teraz muszę iść do fryzjera bo widać wszystkie mankamenty obcinania
Smarfetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-26, 11:30   #3630
Caramella
Wtajemniczenie
 
Avatar Caramella
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: rydultowy/londyn/frederikssund
Wiadomości: 2 373
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

ja mam duzo wlosow ale i tak sie boje. bede suszyc chyba z głową na dół, ale wtedy boje sie ze sie dziwnie ułoża.... zabieg juz jutro
__________________
sometimes's after the curtain close that the real reckoning comes
whether is about
who we wish we were
who we wish we could be
who we want to be with


63-62-61-60-59-58-57-56-55-54-53-52-51-50-49-48
Caramella jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:49.