Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY - Strona 100 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-01-20, 23:21   #2971
Friese
Zakorzenienie
 
Avatar Friese
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 570
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Lana Del Rey Pokaż wiadomość
Ja biorę DermoSkrzyp Forte - jest tam duża zawartość skrzypu polnego. Do tego Oeparol z olejem wiesiołkowym i witaminę A+E.
Ok to robię małe podsumowanie dla siebie i może inne osoby też skorzystają, biorę ceny z DOZu:
dla mnie mega ważny jest skład oraz ILE RAZY DZIENNIE trzeba brać tabletkę, bo jak widzę np drovit który bierze się 3 x dziennie po 3-4 tabletki to mi słabo


1) DermoSkrzyp Forte (60 szt)
, 1 tabletkę dziennie
Wyciąg ze skrzypu polnego (103,5 mg),
wyciąg z pokrzywy zwyczajnej (43,5 mg),
wyciąg z wiesiołka dwuletniego (10 mg),
cynk (10 mg),
biotyna (50 µg).



2) Silica (100 szt)
23.03 zł, 1-2 tabletki dziennie
wyciąg ze skrzypu polnego (Eguisetum arvense) 30 mg,
wyciąg z alg (workoliść członowaty) (Ascophyllum nodosum) 20 mg.
cynk (siarczan cynku) 6 mg (60%*),
krzem (dwutlenek krzemu) 5 mg,
żelazo (fumaran żelaza (II)) 3 mg (21,4%*),
selen (selenian (IV) sodu) 27,5 mcg (50%*)



3) Olimp Bio-Silica,(30 szt)
22.74 zł, 2 kapsułki dziennie
Ekstrakt skrzypu polnego 200 mg
Krzemionka: 37,5 mg
w tym: krzem 17,5 mg
Ekstrakt pokrzywy 100 mg
Hydrolizat białek kolagenowych 50 mg
L-metionina 100 mg
Cystyna 50 mg
+ witaminy



4) Olimp Skrzyp Plus, kapsułki, 30 szt.
12.24 zł, 2 kapsułki dziennie podczas posiłków
Ekstrakt skrzypu polnego 250 mg
w tym związki krzemowe 20 mg
Biotyna 50 mcg



5) Vitapil, biotyna + bambus, 60 szt
40.58 zł,
Dwuwinian choliny 125 mg**
Kwaspantotenowy (D-pantotenian wapnia) 100 mg (1666,7%)*
Proteiny sojowe 100 mg**
Inozytol 50 mg**
Niacyna (amid kwasu nikotynowego) 35 mg (218,8%)*
PABA (kwas paraaminobenzoesowy) 30 mg**
Sproszkowane pędy bambusa 20 mg**
w tym krzem 7 mg**
Żelazo (fumaran żelaza(II)) 15 mg (107,1%)*
Cynk (glukonian cynku) 15 mg (150%)*
Mangan (glukonian manganu) 5 mg (250%)*
Drożdże 5 mg**
Miedź (glukonian miedzi) 2 mg (200%)*



6) SkrzypStrong, 30 szt
10.71 zł, 1 tabletkę w ciągu dnia
Ekstrakt ze skrzypu polnego (50 mg),
witamina C (30 mg),
ekstrakt z liści pokrzywy (27 mg),
cynk (4,95 mg),
tiamina (witamina B1) (0,55 mg),
biotyna (D-biotyna) (25 µg).



7) Olimp Bio-Silica Max (30szt)
21.62 zł, 1 tabletka
Ekstrakt skrzypu polnego 400 mg
Krzemionka 40 mg
w tym krzem 18,7 mg
Ekstrakt pokrzywy 100 mg
Cystyna 50 mg



8) Drożdże z bratkiem, 60 szt
13.20 zł, 1 tabletka 2 razy dziennie.
ekstrakt drożdżowy (Saccharomyces cerevisiae) 500 mg
Wyciąg z ziela fiołka trójbarwnego 50 mg
Witamina E 6 mg



9) Drovit, tabletki, drożdże piwne, 400 mg, 200 szt
7.99 zł, 3-5 tabl. 3 razy dziennie


10) Humavit Z, tabletki, drożdże ze skrzypem i z pokrzywą, 150 szt
9.57, 2 razy dziennie po 2 tabletki w trakcie lub po posiłku,
Drożdże piwne 1,1 g
Skrzyp polny (ekstrakt) 50 mg
Pokrzywa (ekstrakt) 30 mg



11) Drożdże z pokrzywą, kapsułki, 120 szt, 15.89 zł
3 razy dziennie po 2 kapsułki,
Drożdże piwne – 50% (105 mg/kaps.),
ziele pokrzywy – 50% (105 mg/kaps.)
oraz składniki kapsułki (żelatyna, barwniki: dwutlenek tytanu, tlenki żelaza).



Jeśli znacie coś co ma fajny skład i Wam pomogło, proszę dodajcie do tej listy
__________________
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
03.2018: Pasjonatka Fotografii
FB: ARIKA - Fotografia
Friese jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-21, 07:58   #2972
Wolha wRedna
Zakorzenienie
 
Avatar Wolha wRedna
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 13 853
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Chciałabym ostrzec wszystkie dziewczyny biorące suplement SILICA.

Brałam Silicę bardzo nieregularnie od połowy (chyba) listopada, później od początku grudnia już regularnie - 1 tabletkę dziennie.

Od 3 lat biorę pigułki antykoncepcyjne. We wrześniu zeszłego roku z pigułek dwuskładnikowych, przeszłam na jednoskładnikowe (Cerazette). Tabletki jednoskadnikowe mają to do siebie, że jednym z popularnych negatywnych skutków są krwawienia (nie, nie jest to miesiączka - w końcu owulacji brak i nie jest to krwawienie z odstawienia, bo tabl, bierze się w trybie ciągłym). Przez 3 miesiące nie miałam z tym problemu, po czym w połowie grudnia zaczęło się. Brałam inne tabletki specjalnie, żeby te krwawienia powstrzymać (Exacyl) zalecone mi przez Panią ginekolog. Pomogło tylko na czas ich przyjmowania + na kilka dni po. Później sprawa się powtórzyła.

Coś mnie tknęło i kilka dni temu odstawiłam Silkę. Problem zniknął prawie natychmiast. Poczekam jeszcze tydzień dwa i napiszę czy taki stan się utrzymuje.

Wiem, że tego typu reakcje organizmu są sprawą bardzo indywidualną i to, że wystąpiły u mnie nie znaczy, że mogą u kogoś innego, ale chciałam to napisać, żeby kolejna dziewczyna miałą możliwość szybciej zdiagnozować winowajcę
Wolha wRedna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-23, 08:43   #2973
xox
Raczkowanie
 
Avatar xox
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 276
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Wolha wRedna Pokaż wiadomość
Chciałabym ostrzec wszystkie dziewczyny biorące suplement SILICA.

Brałam Silicę bardzo nieregularnie od połowy (chyba) listopada, później od początku grudnia już regularnie - 1 tabletkę dziennie.

Od 3 lat biorę pigułki antykoncepcyjne. We wrześniu zeszłego roku z pigułek dwuskładnikowych, przeszłam na jednoskładnikowe (Cerazette). Tabletki jednoskadnikowe mają to do siebie, że jednym z popularnych negatywnych skutków są krwawienia (nie, nie jest to miesiączka - w końcu owulacji brak i nie jest to krwawienie z odstawienia, bo tabl, bierze się w trybie ciągłym). Przez 3 miesiące nie miałam z tym problemu, po czym w połowie grudnia zaczęło się. Brałam inne tabletki specjalnie, żeby te krwawienia powstrzymać (Exacyl) zalecone mi przez Panią ginekolog. Pomogło tylko na czas ich przyjmowania + na kilka dni po. Później sprawa się powtórzyła.

Coś mnie tknęło i kilka dni temu odstawiłam Silkę. Problem zniknął prawie natychmiast. Poczekam jeszcze tydzień dwa i napiszę czy taki stan się utrzymuje.

Wiem, że tego typu reakcje organizmu są sprawą bardzo indywidualną i to, że wystąpiły u mnie nie znaczy, że mogą u kogoś innego, ale chciałam to napisać, żeby kolejna dziewczyna miałą możliwość szybciej zdiagnozować winowajcę
antykoncepcja hormonalna zepsuła mi zdrowie, skórę (zrobił mi się na całej twarzy bolący i zaostrzony trądzik różowaty) i włosy - prawie wszystkie wypadły… radzę się dwa razy zastanowić nad braniem, bo skutki uboczne w trakcie i po odstawieniu są fatalne i później latami trzeba to leczyć
xox jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-23, 10:31   #2974
Wolha wRedna
Zakorzenienie
 
Avatar Wolha wRedna
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 13 853
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez xox Pokaż wiadomość
antykoncepcja hormonalna zepsuła mi zdrowie, skórę (zrobił mi się na całej twarzy bolący i zaostrzony trądzik różowaty) i włosy - prawie wszystkie wypadły… radzę się dwa razy zastanowić nad braniem, bo skutki uboczne w trakcie i po odstawieniu są fatalne i później latami trzeba to leczyć
Skutków ubocznych w takcie brania nie mam żadnych, dosłownie żadnych. Na skórę nigdy nie mogłam narzekać i tak jest do dziś ( nie używam nawet podkładów), a włosy wypadają mi w takim samym tempie jak kiedyś (sporo - ale kucyk ma tę samą grubość). Zaczynając brać pigułki zrobiłam o nich porządny wywiad, to była moja świadoma decyzja. Niestety na chwilę obecną nie wyobrażam sobie powrotu do czasów sprzed - wiecznej anemii, nieregularnych cyklów. No i oczywiście komfort psychiczny związany z właściwym zastosowaniem

Nie wiem oczywiście jak to będzie przy odstawieniu, ale nie demonizuję hormonów. Pamiętajmy o tym, że ich działanie (po za oczywiście głównym zadaniem) bywa dla każdej z nas bardzo różne.

Zgodnie z tematem wątku opisałam dość niespodziewane działanie suplementu - i tego się trzymajmy
Wolha wRedna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-24, 01:41   #2975
Brydzia_
Zakorzenienie
 
Avatar Brydzia_
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 12 823
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

szwagierka bardzo sobie chwali tabletki duostea osobiście się nie wypowiem ograniczam się do olejków/wcierek
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Dla Ciebie moje serce bije tak jak kiedyś Twoje dla mnie bić zaczęło...




Brydzia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-26, 11:50   #2976
KiniaaxD
Rozeznanie
 
Avatar KiniaaxD
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 659
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Ponawiam pytanie
Czy któraś z wizażanek piła "herbatki" amocon forte? Przypisała mi je dermatolog, ale nie wiem czy włosy zaczną szybciej rosnąć, i wypadać. Pozdrawiam
__________________
Michał

Razem: 25.09.2010r

Zaręczyny: 16.08.2014r

Zapuszczaaam kłaczki
było 35 jest 47 będzie 60!

Dbam o pazurki

CEL= 60cm
KiniaaxD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-26, 19:58   #2977
rzesa20
Rozeznanie
 
Avatar rzesa20
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 728
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez KiniaaxD Pokaż wiadomość
Ponawiam pytanie
Czy któraś z wizażanek piła "herbatki" amocon forte? Przypisała mi je dermatolog, ale nie wiem czy włosy zaczną szybciej rosnąć, i wypadać. Pozdrawiam
Ja zaczęłam 3 opakowanie amocon forte. Piję je dodatkowo przy walce z wypadaniem włosów (poza tym: marz special, Alpicort E, szampon Vichy Densilogy) i normowaniem hormonów tarczycy. Od niedawna dopiero zaczynam widzieć lekką poprawę z wypadaniem i pojawia się małe włoski czy amocon będzie powodować szybszy wzrost a potem wypadanie to nie wiem...
__________________




Nie można być jak Prince Polo i smakować wszystkim...
rzesa20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-01-26, 20:31   #2978
KiniaaxD
Rozeznanie
 
Avatar KiniaaxD
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 659
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez rzesa20 Pokaż wiadomość
Ja zaczęłam 3 opakowanie amocon forte. Piję je dodatkowo przy walce z wypadaniem włosów (poza tym: marz special, Alpicort E, szampon Vichy Densilogy) i normowaniem hormonów tarczycy. Od niedawna dopiero zaczynam widzieć lekką poprawę z wypadaniem i pojawia się małe włoski czy amocon będzie powodować szybszy wzrost a potem wypadanie to nie wiem...
Okej dzięki wielkie
Stosowałam marz special 2 razy po 3 miesiące, raz efekt był, raz nie było żadnej różnicy, ani na długości, ani z ilością wypadania włosów...
Szczerze mogę polecić sok z czarnej rzepy, ciężko czasem ją kupić, stroszkę smrodu, i delikatnego szczypania ale efekty gwarantowane. (Mam na myśli warzywo, nie sam sok, obierasz ze skórki, tarkujesz i wyciskasz przez szmateczkę, sok polewasz na skórę głowy, robisz masaż, worek foliowy ręcznik i starasz się wytrzymać chociaż godzinkę :p )
__________________
Michał

Razem: 25.09.2010r

Zaręczyny: 16.08.2014r

Zapuszczaaam kłaczki
było 35 jest 47 będzie 60!

Dbam o pazurki

CEL= 60cm
KiniaaxD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-26, 23:43   #2979
ekan89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 1
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Silca zdecydowanie pomaga!
ekan89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-27, 07:37   #2980
Wolha wRedna
Zakorzenienie
 
Avatar Wolha wRedna
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 13 853
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez KiniaaxD Pokaż wiadomość
Okej dzięki wielkie
Stosowałam marz special 2 razy po 3 miesiące, raz efekt był, raz nie było żadnej różnicy, ani na długości, ani z ilością wypadania włosów...
Szczerze mogę polecić sok z czarnej rzepy, ciężko czasem ją kupić, stroszkę smrodu, i delikatnego szczypania ale efekty gwarantowane. (Mam na myśli warzywo, nie sam sok, obierasz ze skórki, tarkujesz i wyciskasz przez szmateczkę, sok polewasz na skórę głowy, robisz masaż, worek foliowy ręcznik i starasz się wytrzymać chociaż godzinkę :p )
Już kiedyś myślałam o rzepie. Niestety jakoś wszelkie gotowe preparaty (Seboradin Niger, Joanna Rzepa) nic u mnie nie działały. W sumie dobrze, że najpierw zdecydowałam się na nie, bo z samą rzepą jest trochę roboty i paprania, a efekt jeśli byłby taki jak po w/w kosmetykach... Raczej byłabym wściekła.

Zazdroszczę osobom, którym takie proste jednoskładnikowe produkty przynoszą efekty.
Wolha wRedna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-27, 10:45   #2981
Brydzia_
Zakorzenienie
 
Avatar Brydzia_
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 12 823
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez KiniaaxD Pokaż wiadomość
Okej dzięki wielkie
Stosowałam marz special 2 razy po 3 miesiące, raz efekt był, raz nie było żadnej różnicy, ani na długości, ani z ilością wypadania włosów...
Szczerze mogę polecić sok z czarnej rzepy, ciężko czasem ją kupić, stroszkę smrodu, i delikatnego szczypania ale efekty gwarantowane. (Mam na myśli warzywo, nie sam sok, obierasz ze skórki, tarkujesz i wyciskasz przez szmateczkę, sok polewasz na skórę głowy, robisz masaż, worek foliowy ręcznik i starasz się wytrzymać chociaż godzinkę :p )
Polecam użyć sokowirowki i wlać sok do woreczka na lód i zamrozić. Za jednym balaganem można zrobić większy zapas. Potem tylko rozmrazac
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Dla Ciebie moje serce bije tak jak kiedyś Twoje dla mnie bić zaczęło...




Brydzia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-27, 18:49   #2982
KiniaaxD
Rozeznanie
 
Avatar KiniaaxD
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 659
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Brydzia_ Pokaż wiadomość
Polecam użyć sokowirowki i wlać sok do woreczka na lód i zamrozić. Za jednym balaganem można zrobić większy zapas. Potem tylko rozmrazac
Można i tak
Nie lecą mi włosy w gigantycznych ilościach, więc jak na razie jej nie używam :p
Ale wracam do niej, mimo swojego zapachu, bałaganu okropnemu szczypaniu na skórze głowy nie mogę powiedzieć nic złego na rzepkę

Na moje włosy również nie działa wielka ilość produktów, a przetestowałam już wiele, i z ręką na sercu mogę powiedzieć, że jest ich malusio :/
__________________
Michał

Razem: 25.09.2010r

Zaręczyny: 16.08.2014r

Zapuszczaaam kłaczki
było 35 jest 47 będzie 60!

Dbam o pazurki

CEL= 60cm
KiniaaxD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-28, 03:21   #2983
Friese
Zakorzenienie
 
Avatar Friese
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 570
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez xox Pokaż wiadomość
antykoncepcja hormonalna zepsuła mi zdrowie, skórę (zrobił mi się na całej twarzy bolący i zaostrzony trądzik różowaty) i włosy - prawie wszystkie wypadły… radzę się dwa razy zastanowić nad braniem, bo skutki uboczne w trakcie i po odstawieniu są fatalne i później latami trzeba to leczyć
mi po odstawieniu pigulek zaczely bardzo wypadac wlosy i wyspalo na twarzy pryszczami ze o masakra.
do tego ogromny bol brzucha podczas miesiaczki

wrocilam do pigulek po 1 miesiacu przerwy bo zycie z nimi jest bardziej komfortowe.
ale fakt - po odstawieniu wlosow masa mi wypadala....


- - - - - - - -
od wczoraj biorę
tabletki a+e oraz beauty hair - zobaczymy

mam problem z wypadającymi wlosami, nie jakos mega ilosci ale jednak sporo odkad mieszkam w Korei i jem koreanskie jedzenie - moze to mialo wplyw na moje wlosy bo w Polsce nie wypadaly mi az tak jak tutaj
__________________
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
03.2018: Pasjonatka Fotografii
FB: ARIKA - Fotografia
Friese jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-02, 16:28   #2984
Leili
Rozeznanie
 
Avatar Leili
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 779
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Dziewczyny czy może od VITAPILU miałyście opuchniętą twarz i szyję?? Mnie to ostatnio spotkał, ale też zażywałam inne lekarstwa w tym samum czasie i byłam na masażu Tajskim z gorącym masłem shea... i ciągle nie wiem co było powodem opuchlizny. spuchła mi twarz, powieki i szyja... nie tak bardzo ale widać było. Teraz trochę wydaje mi się przeszło, ale odstawiłam wszystko powyżej.
Leili jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-02, 18:07   #2985
Disnejova
Wtajemniczenie
 
Avatar Disnejova
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 176
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Dobrze pić herbate ze skrzypu + pokrzywa ale trzeba pamiętac ze wypłukują one magnez i inne witaminy wiec należy łykać septycznie podchodze do tych tabletek lykałam vitapil nie pomógł za dużo . Ale wcieram olejek khadi widze wieksza poprawę odrastają malutkie włoski .
__________________
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.
„Jeśli próbujesz być kimś innym, poniesiesz porażkę. Świat już ma taką osobę. Teraz potrzebuje ciebie. Ścieżka, którą wytyczasz, może nie mieć sensu dla nikogo na świecie oprócz ciebie. I nie musi. Jest wyłącznie twoja.
Disnejova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-02, 19:29   #2986
Nameria
Zadomowienie
 
Avatar Nameria
 
Zarejestrowany: 2014-08
Lokalizacja: zaginiona w puszczy
Wiadomości: 1 508
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Ja od siebie polecam MERZ Specjal. Na moje włosy działa najlepiej. Brałam też silice ale merz zdecydowanie lepiej, zachamował mi wypadanie
__________________
Nigdy nie szczekam ale zdarza mi się warknąć.
Nameria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-03, 02:07   #2987
Friese
Zakorzenienie
 
Avatar Friese
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 570
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Leili Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy może od VITAPILU miałyście opuchniętą twarz i szyję?? Mnie to ostatnio spotkał, ale też zażywałam inne lekarstwa w tym samum czasie i byłam na masażu Tajskim z gorącym masłem shea... i ciągle nie wiem co było powodem opuchlizny. spuchła mi twarz, powieki i szyja... nie tak bardzo ale widać było. Teraz trochę wydaje mi się przeszło, ale odstawiłam wszystko powyżej.
brałam i NIE spuchłam

obstawiam że te inne lekarstwa Cię uczuliły, np antybiotyki albo nawet głupia tabletka od bólu potrafi zrobić dużo krzywdy, moja koleżanka po wzięciu ibuprom zatoki spuchła i dostała wysypki na całym ciele
__________________
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
03.2018: Pasjonatka Fotografii
FB: ARIKA - Fotografia
Friese jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-03, 12:20   #2988
201607111632
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 280
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Ja biorę od ponad miesiąca CP ( Calcium Panthothenicum o ile dobrze napisałam) i prawie całkowicie przestały wypadać mi włosy, a wcześniej leciały garściami.
201607111632 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-03, 17:22   #2989
Leili
Rozeznanie
 
Avatar Leili
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 779
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Friese Pokaż wiadomość
brałam i NIE spuchłam

obstawiam że te inne lekarstwa Cię uczuliły, np antybiotyki albo nawet głupia tabletka od bólu potrafi zrobić dużo krzywdy, moja koleżanka po wzięciu ibuprom zatoki spuchła i dostała wysypki na całym ciele
Dzięki, wydaje mi się że to przez Olfen Uno lek przeciwzapaly, odstawiłam go, poczekam kilka dni i spróbuje wrócić do Vitapilu
Leili jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-03, 21:21   #2990
Wolha wRedna
Zakorzenienie
 
Avatar Wolha wRedna
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 13 853
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Leili Pokaż wiadomość
Dzięki, wydaje mi się że to przez Olfen Uno lek przeciwzapaly, odstawiłam go, poczekam kilka dni i spróbuje wrócić do Vitapilu
Może to być interakcja między obydwoma środkami. Nie znam Twoje sytuacji, ale jednak wybierając między lekiem, a suplementem wybrałabym lek, bo jednak z jakiegoś powodu go zarzywasz. Suplement zawsze możesz zmienic na inny. Najlepeiej skonsultuj się z lekarzem.

Sama ostatnio zrezygnowałam z Silici (o czym pisałam na tym wątku) i nie żałuję decyzji.

Edytowane przez Wolha wRedna
Czas edycji: 2015-02-03 o 21:22
Wolha wRedna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-04, 01:54   #2991
Friese
Zakorzenienie
 
Avatar Friese
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 570
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez amelsss Pokaż wiadomość
Ja biorę od ponad miesiąca CP ( Calcium Panthothenicum o ile dobrze napisałam) i prawie całkowicie przestały wypadać mi włosy, a wcześniej leciały garściami.
wow! świetnie że podziałało

ja jestem w szoku bo mi przestały wypadać też a leciały garściami od paru miesięcy i wpadłam dopiero niedawno na to by zacząć czegoś używać i wcieram KHADI na porost + szampon i odżywka HairBell na porost włosów na 20 min każde w skalp i potem spłukuję + łykam BeautyHair = wypadanie zmniejszyło się nieprawdopodobnie, teraz mam parę włosków tylko przy myciu a tak była cała garść
__________________
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
03.2018: Pasjonatka Fotografii
FB: ARIKA - Fotografia

Edytowane przez Friese
Czas edycji: 2015-02-04 o 01:55
Friese jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-04, 11:07   #2992
Leili
Rozeznanie
 
Avatar Leili
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 779
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Wolha wRedna Pokaż wiadomość
Może to być interakcja między obydwoma środkami. Nie znam Twoje sytuacji, ale jednak wybierając między lekiem, a suplementem wybrałabym lek, bo jednak z jakiegoś powodu go zarzywasz. Suplement zawsze możesz zmienic na inny. Najlepeiej skonsultuj się z lekarzem.

Sama ostatnio zrezygnowałam z Silici (o czym pisałam na tym wątku) i nie żałuję decyzji.
Możliwe. Może faktycznie spróbuje najpierw z lekiem dziś go wezmę i zobaczę czy jutro będę pączkiem Jak tak poproszę o zmianę leku
Leili jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-04, 22:08   #2993
lrozek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

W jednym ze sklepów ze zdrową żywnością znalazłam sok z czarnej rzepy (bez cukru)- jak myślicie nada się do wcierek?
I jeszcze jedno- jaki wpływ ma kwas pantotenowy na zahamowanie wypadania włosów- zastanawiam sie nad zakupem wspomnianego Calcium pantothenicum, a boję się, że będzie miało takie działanie jak stosowana niedawno przez mnie odżywka do rzęs- w trakcie rosły jak dzikie, po zakończeniu kuracji niemal do cna wypadły

Edytowane przez lrozek
Czas edycji: 2015-02-04 o 22:09
lrozek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-04, 22:44   #2994
Wolha wRedna
Zakorzenienie
 
Avatar Wolha wRedna
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 13 853
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez lrozek Pokaż wiadomość
W jednym ze sklepów ze zdrową żywnością znalazłam sok z czarnej rzepy (bez cukru)- jak myślicie nada się do wcierek?
I jeszcze jedno- jaki wpływ ma kwas pantotenowy na zahamowanie wypadania włosów- zastanawiam sie nad zakupem wspomnianego Calcium pantothenicum, a boję się, że będzie miało takie działanie jak stosowana niedawno przez mnie odżywka do rzęs- w trakcie rosły jak dzikie, po zakończeniu kuracji niemal do cna wypadły
To proste: jeśli masz niedobory danej witaminy, po jej uzupełnieniu możesz zauważyć szybszy porost włosów, zmniejszenie wypadania, twardsze i mniej łamliwe paznokcie itd. Jeśli tego niedoboru nie ma - nic się nie stanie. Po zakończeniu kuracji CP po prostu wrócisz do wczesniejszej normy np. przy tempie wzrostu. Supelementacja nie powinna mieć skutków ubocznych wynikających z odstawienia. Oczywiście zawsze zdarzają sie przypadki jakichś zaburzeń.

W ogóle wydaje mi się, że suplementacja jest bezpieczniejsza jeśli chodzi o efekty dotyczące sfery naszego wyglądu.

Taki przykład: ile razy przeczytałaś, że komuś wyleciały włosy, bo zarzywał suplement? A ile razy włosy lecą po zafundownaiu im wcierki z którą się Twój skalp nie polubi? Oleju?

Z kuracjami wewnętrznymi jest tylko jedne podstawowy problem. Niektóre z nich mogą powodować wysyp niespodzianke na skórze (tzw. oczyszczanie sie organizmu). Np. drożdże, skrzypokrzywa).

A jednak jeszcze coś: ja jestem przeczulona na punkcie "ziółek" i innych domowych sposobów jeśli nie zna się ich wpływu na gosodarkę hormonalna organizmu.

Edytowane przez Wolha wRedna
Czas edycji: 2015-02-04 o 22:47
Wolha wRedna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-05, 03:43   #2995
Friese
Zakorzenienie
 
Avatar Friese
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 570
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez lrozek Pokaż wiadomość
W jednym ze sklepów ze zdrową żywnością znalazłam sok z czarnej rzepy (bez cukru)- jak myślicie nada się do wcierek?
I jeszcze jedno- jaki wpływ ma kwas pantotenowy na zahamowanie wypadania włosów- zastanawiam sie nad zakupem wspomnianego Calcium pantothenicum, a boję się, że będzie miało takie działanie jak stosowana niedawno przez mnie odżywka do rzęs- w trakcie rosły jak dzikie, po zakończeniu kuracji niemal do cna wypadły

sok z cz. rzepy - super, tylko ze powąchaj najpierw to może
ja w wcje śierałam sobie czarną rzepę i tym sokiem wcierałam ale wytrzymałam 2 dni bo to okrutnie dla mnie śmierdzi



jaka jest nazwa tej odżywki do rzęs której używałaś?
bo akurat używam jednej....
__________________
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
03.2018: Pasjonatka Fotografii
FB: ARIKA - Fotografia
Friese jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-05, 13:13   #2996
lrozek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Friese Pokaż wiadomość
sok z cz. rzepy - super, tylko ze powąchaj najpierw to może
ja w wcje śierałam sobie czarną rzepę i tym sokiem wcierałam ale wytrzymałam 2 dni bo to okrutnie dla mnie śmierdzi



jaka jest nazwa tej odżywki do rzęs której używałaś?
bo akurat używam jednej....
FEG- ale za 50 zł, a nie za 200, kupione w sklepie internetowym. Uczciwie przyznaję, ze początki były IMPONUJĄCE, jednak po zaprzestaniu stosowania, posypalo się to co urosło
lrozek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-08, 21:10   #2997
ninka 828
Raczkowanie
 
Avatar ninka 828
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 42
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

A Bio- Silica max, amocon forte/gelacet i Calcium pantothenicum jednocześnie to będzie znaczne przegięcie?
ninka 828 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-08, 23:27   #2998
Fuzukatsu
Zadomowienie
 
Avatar Fuzukatsu
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Nie ma tak łatwo!
Wiadomości: 1 514
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez ninka 828 Pokaż wiadomość
A Bio- Silica max, amocon forte/gelacet i Calcium pantothenicum jednocześnie to będzie znaczne przegięcie?

Zamiast gelacetu kup po prostu galaretkę, nie przepłacaj tyle za żelatynę


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Fuzukatsu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-09, 12:47   #2999
belgisto
Raczkowanie
 
Avatar belgisto
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 42
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Czy któraś z was korzystała z tabletek -> BIOTEBAL?
Jestem ciekawa opinii

Pozdrawiam
belgisto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-18, 13:46   #3000
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Friese Pokaż wiadomość
Ok to robię małe podsumowanie dla siebie i może inne osoby też skorzystają, biorę ceny z DOZu:
dla mnie mega ważny jest skład oraz ILE RAZY DZIENNIE trzeba brać tabletkę, bo jak widzę np drovit który bierze się 3 x dziennie po 3-4 tabletki to mi słabo


1) DermoSkrzyp Forte (60 szt)
, 1 tabletkę dziennie
Wyciąg ze skrzypu polnego (103,5 mg),
wyciąg z pokrzywy zwyczajnej (43,5 mg),
wyciąg z wiesiołka dwuletniego (10 mg),
cynk (10 mg),
biotyna (50 µg).



2) Silica (100 szt)
23.03 zł, 1-2 tabletki dziennie
wyciąg ze skrzypu polnego (Eguisetum arvense) 30 mg,
wyciąg z alg (workoliść członowaty) (Ascophyllum nodosum) 20 mg.
cynk (siarczan cynku) 6 mg (60%*),
krzem (dwutlenek krzemu) 5 mg,
żelazo (fumaran żelaza (II)) 3 mg (21,4%*),
selen (selenian (IV) sodu) 27,5 mcg (50%*)



3) Olimp Bio-Silica,(30 szt)
22.74 zł, 2 kapsułki dziennie
Ekstrakt skrzypu polnego200 mg
Krzemionka: 37,5 mg
w tym: krzem 17,5 mg
Ekstrakt pokrzywy100 mg
Hydrolizat białek kolagenowych50 mg
L-metionina100 mg
Cystyna50 mg
+ witaminy



4) Olimp Skrzyp Plus, kapsułki, 30 szt.
12.24 zł, 2 kapsułki dziennie podczas posiłków
Ekstrakt skrzypu polnego 250 mg
w tym związki krzemowe 20 mg
Biotyna 50 mcg



5) Vitapil, biotyna + bambus, 60 szt
40.58 zł,
Dwuwinian choliny125 mg**
Kwaspantotenowy (D-pantotenian wapnia)100 mg (1666,7%)*
Proteiny sojowe100 mg**
Inozytol50 mg**
Niacyna (amid kwasu nikotynowego)35 mg (218,8%)*
PABA (kwas paraaminobenzoesowy)30 mg**
Sproszkowane pędy bambusa 20 mg**
w tym krzem 7 mg**
Żelazo (fumaran żelaza(II))15 mg (107,1%)*
Cynk (glukonian cynku)15 mg (150%)*
Mangan (glukonian manganu)5 mg (250%)*
Drożdże5 mg**
Miedź (glukonian miedzi)2 mg (200%)*



6) SkrzypStrong, 30 szt
10.71 zł, 1 tabletkę w ciągu dnia
Ekstrakt ze skrzypu polnego (50 mg),
witamina C (30 mg),
ekstrakt z liści pokrzywy (27 mg),
cynk (4,95 mg),
tiamina (witamina B1) (0,55 mg),
biotyna (D-biotyna) (25 µg).



7) Olimp Bio-Silica Max (30szt)
21.62 zł, 1 tabletka
Ekstrakt skrzypu polnego400 mg
Krzemionka 40 mg
w tym krzem 18,7 mg
Ekstrakt pokrzywy100 mg
Cystyna50 mg



8) Drożdże z bratkiem, 60 szt
13.20 zł, 1 tabletka 2 razy dziennie.
ekstrakt drożdżowy (Saccharomyces cerevisiae)500 mg
Wyciąg z ziela fiołka trójbarwnego 50 mg
Witamina E 6 mg



9) Drovit, tabletki, drożdże piwne, 400 mg, 200 szt
7.99 zł, 3-5 tabl. 3 razy dziennie


10) Humavit Z, tabletki, drożdże ze skrzypem i z pokrzywą, 150 szt
9.57, 2 razy dziennie po 2 tabletki w trakcie lub po posiłku,
Drożdże piwne 1,1 g
Skrzyp polny (ekstrakt) 50 mg
Pokrzywa (ekstrakt) 30 mg



11) Drożdże z pokrzywą, kapsułki, 120 szt, 15.89 zł
3 razy dziennie po 2 kapsułki,
Drożdże piwne – 50% (105 mg/kaps.),
ziele pokrzywy – 50% (105 mg/kaps.)
oraz składniki kapsułki (żelatyna, barwniki: dwutlenek tytanu, tlenki żelaza).



Jeśli znacie coś co ma fajny skład i Wam pomogło, proszę dodajcie do tej listy
Super podsumowanie, dzięki!
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-03-24 17:51:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:38.