Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe - Strona 141 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-10-03, 08:25   #4201
dottoressa
Zakorzenienie
 
Avatar dottoressa
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 13 552
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

uf, trochę mnie uspokoiłyście
__________________
Książką można czytelnikowi głowę, owszem przemeblować o tyle, o ile jakieś meble już w niej
przed lekturą stały.







ROZLICZENIA: klik
dottoressa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-03, 11:18   #4202
bojuwka1
Zakorzenienie
 
Avatar bojuwka1
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 883
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

hmm, a mi z kolei dzięki Encanto włosy szybciej rosną i są mocniejsze miałam spory problem z wypadaniem przed zabiegiem, a teraz jest o niebo lepiej. Nie farbowałam włosów już dosyć długo, prostownica spoczywa w kącie pokoju i to też pewnie przyczyniło się do polepszenia stanu moich hairów
A co do encanto u adamprl to dziewczyny uważajcie, bo kolejna wizażanka pisze że też miala butelki otwarte i jakieą farfocle w środku. Napisałam maila do niego z prośbą o wyjaśnienie, póki co odpowiedzi nie dostałam. Na pewno sprawy tak nie zostawię, bo to nie było głupie 5 zł tylko prawie trzy stówy. Tym bardziej nie mam pewności, że coś tam nie zostało dolane :/ Jeśli dostanę maila zwrotnego to dam znać
__________________
bojuwka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-03, 11:37   #4203
edytka8787
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 945
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Bojuwka tez tak uwazam jesli chca zarobic na mnie niech uczciwie to robia , rozumiem kazdy chce zarobic , ale nie w taki sposob , . Zaplacilysmy sporo pieniadze za to !!!!
__________________
Madziulka 3maj siettp://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=336619

Edytowane przez edytka8787
Czas edycji: 2010-10-03 o 11:39
edytka8787 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-03, 12:11   #4204
Czarna Orchidea
Zakorzenienie
 
Avatar Czarna Orchidea
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 595
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez bojuwka1 Pokaż wiadomość
hmm, a mi z kolei dzięki Encanto włosy szybciej rosną i są mocniejsze miałam spory problem z wypadaniem przed zabiegiem, a teraz jest o niebo lepiej. Nie farbowałam włosów już dosyć długo, prostownica spoczywa w kącie pokoju i to też pewnie przyczyniło się do polepszenia stanu moich hairów
A co do encanto u adamprl to dziewczyny uważajcie, bo kolejna wizażanka pisze że też miala butelki otwarte i jakieą farfocle w środku. Napisałam maila do niego z prośbą o wyjaśnienie, póki co odpowiedzi nie dostałam. Na pewno sprawy tak nie zostawię, bo to nie było głupie 5 zł tylko prawie trzy stówy. Tym bardziej nie mam pewności, że coś tam nie zostało dolane :/ Jeśli dostanę maila zwrotnego to dam znać
daj znac, daj, bo moja siostra jest niezadowolna, koncowki wyszly "popalone" a nie wiem czy cos da jesli powtorze zabieg...
__________________
Czarna Orchidea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-03, 12:14   #4205
dottoressa
Zakorzenienie
 
Avatar dottoressa
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 13 552
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez bojuwka1 Pokaż wiadomość
hmm, a mi z kolei dzięki Encanto włosy szybciej rosną i są mocniejsze miałam spory problem z wypadaniem przed zabiegiem, a teraz jest o niebo lepiej. Nie farbowałam włosów już dosyć długo, prostownica spoczywa w kącie pokoju i to też pewnie przyczyniło się do polepszenia stanu moich hairów
A co do encanto u adamprl to dziewczyny uważajcie, bo kolejna wizażanka pisze że też miala butelki otwarte i jakieą farfocle w środku. Napisałam maila do niego z prośbą o wyjaśnienie, póki co odpowiedzi nie dostałam. Na pewno sprawy tak nie zostawię, bo to nie było głupie 5 zł tylko prawie trzy stówy. Tym bardziej nie mam pewności, że coś tam nie zostało dolane :/ Jeśli dostanę maila zwrotnego to dam znać
dobrze, ale my poruszamy temat wypadania włosów po kilku miesiącach od zabiegu, a nawet po kilku zabiegach. na początku też moje były mocniejsze i szybciej rosły
__________________
Książką można czytelnikowi głowę, owszem przemeblować o tyle, o ile jakieś meble już w niej
przed lekturą stały.







ROZLICZENIA: klik
dottoressa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-03, 12:15   #4206
Ehinokokus
Zadomowienie
 
Avatar Ehinokokus
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 1 971
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

policzcie ile włosów wam wypada... 50 do 100 sztuk to norma
Ehinokokus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-03, 12:17   #4207
dottoressa
Zakorzenienie
 
Avatar dottoressa
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 13 552
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez Ehinokokus Pokaż wiadomość
policzcie ile włosów wam wypada... 50 do 100 sztuk to norma
no właśnie niby norma
a czy przed używaniem encanto miałaś problem z sezonowym wypadaniem włosów? lub czy teraz Ci wypadają?
__________________
Książką można czytelnikowi głowę, owszem przemeblować o tyle, o ile jakieś meble już w niej
przed lekturą stały.







ROZLICZENIA: klik
dottoressa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-03, 12:24   #4208
estre
Zakorzenienie
 
Avatar estre
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 4 307
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Zrobiłam ponownie Encanto.
Przed nałożeniem treatmentu a po umyciu szamponem wyczesałam ogromną ilość włosów, jak zwykle. Potem myłam po treatmencie i na grzebieniu nie został ani jeden włos
Już sobie siedzę w drutach

Kapnęłam sobie odżywką z keratyny do oka, jeny jak bolało. Przemywałam wodą i kroplami do oczu potem. Oko było całe czerwone, ale zeszło.
__________________
http://anydalla.blogspot.com
estre jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-03, 12:28   #4209
Smarfetka
Zakorzenienie
 
Avatar Smarfetka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 14 099
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez estre Pokaż wiadomość
Zrobiłam ponownie Encanto.
Przed nałożeniem treatmentu a po umyciu szamponem wyczesałam ogromną ilość włosów, jak zwykle. Potem myłam po treatmencie i na grzebieniu nie został ani jeden włos
Już sobie siedzę w drutach

Kapnęłam sobie odżywką z keratyny do oka, jeny jak bolało. Przemywałam wodą i kroplami do oczu potem. Oko było całe czerwone, ale zeszło.
czemu robiłaś znów zabieg?, z tego co kojarzę to robiłaś w tym samym czasie co ja czyli jakiś miesiąc temu. nie było już efektów?

Edytowane przez Smarfetka
Czas edycji: 2010-10-03 o 12:29
Smarfetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-03, 12:33   #4210
estre
Zakorzenienie
 
Avatar estre
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 4 307
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez Smarfetka Pokaż wiadomość
czemu robiłaś znów zabieg?, z tego co kojarzę to robiłaś w tym samym czasie co ja czyli jakiś miesiąc temu. nie było już efektów?
Cały tył mi się wywijał na zewnątrz już
Męczyłam się codziennie rano, żeby to wywinąć szczotkami we właściwą stronę.
__________________
http://anydalla.blogspot.com
estre jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-03, 12:33   #4211
bojuwka1
Zakorzenienie
 
Avatar bojuwka1
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 883
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez dottoressa Pokaż wiadomość
dobrze, ale my poruszamy temat wypadania włosów po kilku miesiącach od zabiegu, a nawet po kilku zabiegach. na początku też moje były mocniejsze i szybciej rosły
a no to co innego, z Twojego postu wywnioskowałam, że po tym mięsiącu od sierpnia tak Ci się sypnęły...
__________________
bojuwka1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-03, 17:10   #4212
saj_88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 4
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cześc dziewczyny, niedawno zamówiłam zestaw encanto u adamprl, na szczęście nie zdązyłam jeszcze przelac mu pieniązków a właśnie skończyłam czytac wątek i Wasze skargi na jego keratynę

niewiem co robic? jak nie dac sie oszukac? nie chce wyrzucic pieniedzy w błóto i otrzymac rozcienczonej keratyny którą jak zaczne prostowac to popali mi włosy!
czy któraś z Was mogłaby wstawic zdjecia oryginalnych butelek chodzi o zamknięcia zgrzewaną folią... żebyśmy mogły poznac kto ze sprzedawców nas robi w balona...
wiem że oprócz mnie na tej aukcji jeszcze 6 dziewczyn kupiło keratynę
sprzedaje on teraz niewiedziec czemu z innego konta goka-sp
nie chce siac paniki ale jedna z Was pisala ze po uzyciu jego keratyny włosy stay sie miejscami sianowate
saj_88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-03, 18:23   #4213
Jennifer85
Zakorzenienie
 
Avatar Jennifer85
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5 280
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez dottoressa Pokaż wiadomość
no właśnie niby norma
a czy przed używaniem encanto miałaś problem z sezonowym wypadaniem włosów? lub czy teraz Ci wypadają?
To, ze wczesniej Ci wlosy nie wypadaly nie znaczy wcale, iz teraz nie moglo Cie to dotknac. Moze akurat teraz Cie dopadlo?
__________________
Zapuszczam wlosy

Jennifer85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-03, 21:08   #4214
aniiika
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: 100lica
Wiadomości: 31
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cześć dziewczyny
Czytam ten wątek praktycznie od początku z tym, że się nie udzielałam. Widzę, że nie tylko ja mam problem z wypadaniem włosów po Encanto. Może rzeczywiście jest coś na rzeczy bo zabieg robiłam podobnie jak Wy w wakacje ( na początku sierpnia). I ostatnio zauważyłam wręcz masowe wypadanie włosów! Chciałam zignorować wpływ Encanto na te wypadanie i może rzeczywiście go nie ma jednak to trochę dziwne.
aniiika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-03, 21:19   #4215
mmm3m
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 461
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

dobrze rozumię, że nadal nie mozna zamawiać od brazilianencanto na ebayu?
mmm3m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-03, 21:24   #4216
edytka8787
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 945
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez saj_88 Pokaż wiadomość
Cześc dziewczyny, niedawno zamówiłam zestaw encanto u adamprl, na szczęście nie zdązyłam jeszcze przelac mu pieniązków a właśnie skończyłam czytac wątek i Wasze skargi na jego keratynę

niewiem co robic? jak nie dac sie oszukac? nie chce wyrzucic pieniedzy w błóto i otrzymac rozcienczonej keratyny którą jak zaczne prostowac to popali mi włosy!
czy któraś z Was mogłaby wstawic zdjecia oryginalnych butelek chodzi o zamknięcia zgrzewaną folią... żebyśmy mogły poznac kto ze sprzedawców nas robi w balona...
wiem że oprócz mnie na tej aukcji jeszcze 6 dziewczyn kupiło keratynę
sprzedaje on teraz niewiedziec czemu z innego konta goka-sp
nie chce siac paniki ale jedna z Was pisala ze po uzyciu jego keratyny włosy stay sie miejscami sianowate
Hej Ja zamowilam u tego Pana keratynke , ale zabiegu jeszcze nie robilam , napisalam do tego Pana wiadomosc i odpisal, mysle , ze mnie uspokoil , zrozumialam, ze ten Pan zamawia wieksze opakowania i je sprzedaja w mniejszych , komenatrze ma pozytywne takze chyba wałka jako takiego by nie robil i najwazniejsze odpisal , ze jesli nie chce tego produktu moge zwrocic i nie robi z tym zadnego problemu takze z tej strony milo jestem zaskoczona.
__________________
Madziulka 3maj siettp://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=336619

Edytowane przez edytka8787
Czas edycji: 2010-10-03 o 21:30
edytka8787 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-03, 21:25   #4217
mmm3m
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 461
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez sweetnusia Pokaż wiadomość
Włosy zaczely wypadac mi poczatkiem wrzesnia jak bylam w Tajlandii.. Uwierz mi ze takie ilosci nie sa normalne.. nigdy czegos takiego wczesniej nie miaalm. Dodam tez ze zmiany hormonalne awitaminozy etc nie wchodza w gre.. odzywiam sie dobrze , zreszta jestem po Akademi Med. wiec jakies tam pojecie o swoim zdrowiu mam Zdecydowanie to przez encanto. Mam teraz tylko nadzieje ze to dlatego ze nie zrobilam koeljnego zabiegu w okreslonym czasie i slabe koncowki ktore normalnie dawno jzu by wypadly hurtowo lamia sie teraz... Bo rzeczywiscie po encanto przestaly mui sie lamac konce i wlosy byly mocniejsze...
A można prosić jakieś zdjęcie Takich Ilości? Tak dla porównania.
mmm3m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-03, 21:30   #4218
saj_88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 4
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

kochana dziękuje za odpowiedz
jestem nadal nieufna ...bo skąd niby ma te mniejsze buteleczki do których przelewa z większych opakowań? może dostaje z jakiegoś salonu w którym robią encanto? to wszystko pokręcone mi sie wydaje
dawajcie znac dziewczyny które kupowałyscie od adamprl i jak jesteście zadowolone z efektów??
pozdrawiam i dzięki za odp
saj_88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-03, 21:32   #4219
oktawia18
Przyczajenie
 
Avatar oktawia18
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 12
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Jeśli ktoś ma do odsprzedania jakąś część encanto to proszę o info na prv
oktawia18 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-03, 21:35   #4220
fanfelka
Zadomowienie
 
Avatar fanfelka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 713
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

wiecie co Dziewczyny? z tym wypadaniem to chyba jest coś na rzeczy. Zabieg przeprowadzałam 2 razy (16 czerwiec i 18 wrzesień). Pod koniec września zauważyłam, że po myciu włosów i rozczesaniu ich nad wanną całe siteczko (w sensie to od wanny) jest zatkane włosami. Wcześniej nigdy mi się to nie zdarzało. Zauważyłam też że jak związuję włosy w kitkę to jest ich strasznie mało... nie wiem czy to po encanto, ale wiem że wcześniej nigdy tak nie miałam....
__________________
Wszystko się zmienia jak poczujesz szczęście w swoim życiu...
M&J


fanfelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-03, 22:19   #4221
Ehinokokus
Zadomowienie
 
Avatar Ehinokokus
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 1 971
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez dottoressa Pokaż wiadomość
no właśnie niby norma
a czy przed używaniem encanto miałaś problem z sezonowym wypadaniem włosów? lub czy teraz Ci wypadają?
Mnie włosy wypadają w normie w sumie nie zwracam na to specjalnej uwagi.

Encanto nie ma żadnego wpływu na zwiększone/zmniejszone wypadanie włosów. Każdy włos jest zaprogramowany na ileśtam lat i później obumiera i wypada. Na zwiększone wypadanie włosów mogą mieć również wpływ takie czynniki jak: dieta, stres, kondycja organizmu itd. itp.
Wszystko się jednak dzieje w mieszku włosa, a nie jego łodydze (na którą jest nakładana keratyna).
Ehinokokus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-03, 22:28   #4222
lencia2310
Raczkowanie
 
Avatar lencia2310
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 42
GG do lencia2310
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Ja robiłam zabieg sobie, siostrze, teściowej jej siostrze i mojej szwagierce z zestawu zamawianego u adam... (nie pamiętam nicku całego ;P) na początku lipca i do tej pory jesteśmy zadowolone w sobote o ile zestaw dojdzie robie kolejnym 3 koleżankom więc mam nadzieję że będą zadowolone tak jak ja Spokojnej nocy dziewczynki
lencia2310 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-03, 23:13   #4223
bojuwka1
Zakorzenienie
 
Avatar bojuwka1
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 883
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez edytka8787 Pokaż wiadomość
Hej Ja zamowilam u tego Pana keratynke , ale zabiegu jeszcze nie robilam , napisalam do tego Pana wiadomosc i odpisal, mysle , ze mnie uspokoil , zrozumialam, ze ten Pan zamawia wieksze opakowania i je sprzedaja w mniejszych , komenatrze ma pozytywne takze chyba wałka jako takiego by nie robil i najwazniejsze odpisal , ze jesli nie chce tego produktu moge zwrocic i nie robi z tym zadnego problemu takze z tej strony milo jestem zaskoczona.
no to dobrze, że odpisał ja chyba na złego maila napisałam... może i to prawda, ale nadal nie tłumaczy to otwartych części butelek, bo skoro przelewają to albo 3 albo żadnej tak czy siak włosy które nią robiłam wyszły dobrze więc Pan Adam chyba nie kłamie
__________________
bojuwka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-04, 07:38   #4224
Jennifer85
Zakorzenienie
 
Avatar Jennifer85
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5 280
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Mysle, ze po tej aferze jestescie troszke przewrazliwione Jak dziala to znaczy, ze jest dobrze
__________________
Zapuszczam wlosy

Jennifer85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-04, 08:32   #4225
nevershoutnever
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 253
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Hm, jestem przed keratyną i zaczynam się wahac - włosy wypadają mi tak czy siak, a jeśli coś miałoby to wypadanie wzmocnic to by mnie to bardzo zmartwiło.... może ktoś sie wypowie z naukowego punktu widzenia - czy formaldehyd, bo to chyba jedyny niebezpieczny składnik treatmentu, może miec takie właściwości nakładany nie na cebulki włosów tylko na samą martwą tkankę jaką są włosy? Mi sie w sumie wydaje, jako laikowi, że gdyby ten preparat w jakiś sposób osłabiał cebulki, to wzmożone wypadanie powinno chyba nastąpic niedługo po zabiegu, a nie dopiero bo jakimś dłuższym czasie. Faktem jest, że ostatnio ogólnie dużo osób skarży się na wypadanie włosów....
nevershoutnever jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-04, 08:56   #4226
saj_88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 4
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

mi natomiast Pan Adam odpisał że nie przelewa tylko wydaje mu się że ten preparat rozpuszcza folie.... co Wy na to?
saj_88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-04, 09:02   #4227
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez saj_88 Pokaż wiadomość
mi natomiast Pan Adam odpisał że nie przelewa tylko wydaje mu się że ten preparat rozpuszcza folie.... co Wy na to?
hehe i on myśli że sprzeda keratynę po tym co Ci odpisał?
edit: to również mógłoby rozpuszczać paznokcie, bo ktoś wcześniej pisał że formaldehyd zawierają również lakiery do paznokci
__________________


Edytowane przez buahhot
Czas edycji: 2010-10-04 o 09:03
buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-04, 09:43   #4228
Ehinokokus
Zadomowienie
 
Avatar Ehinokokus
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 1 971
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez nevershoutnever Pokaż wiadomość
Hm, jestem przed keratyną i zaczynam się wahac - włosy wypadają mi tak czy siak, a jeśli coś miałoby to wypadanie wzmocnic to by mnie to bardzo zmartwiło.... może ktoś sie wypowie z naukowego punktu widzenia - czy formaldehyd, bo to chyba jedyny niebezpieczny składnik treatmentu, może miec takie właściwości nakładany nie na cebulki włosów tylko na samą martwą tkankę jaką są włosy? Mi sie w sumie wydaje, jako laikowi, że gdyby ten preparat w jakiś sposób osłabiał cebulki, to wzmożone wypadanie powinno chyba nastąpic niedługo po zabiegu, a nie dopiero bo jakimś dłuższym czasie. Faktem jest, że ostatnio ogólnie dużo osób skarży się na wypadanie włosów....
może zerknij na to co napisałam powyżej?

---------- Dopisano o 08:43 ---------- Poprzedni post napisano o 08:41 ----------

Cytat:
Napisane przez saj_88 Pokaż wiadomość
mi natomiast Pan Adam odpisał że nie przelewa tylko wydaje mu się że ten preparat rozpuszcza folie.... co Wy na to?
Raczej folii to nie rozpuszcza.
Ojj... szukacie dziury w całym.
Ehinokokus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-04, 11:33   #4229
fanfelka
Zadomowienie
 
Avatar fanfelka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 713
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez saj_88 Pokaż wiadomość
mi natomiast Pan Adam odpisał że nie przelewa tylko wydaje mu się że ten preparat rozpuszcza folie.... co Wy na to?
skoro rozpuszcza folię to stosować produkt z rozpuszczoną w środku folią to dopiero strach używać tego preparatu na włosy.
Swoją drogą to dziwne,że rozpuszcza folię a nie rozpuszcza włosów do tego jeszcze potraktowanych bardzo wysoką temperaturą....ktoś tu mocno kombinuje....i to nie jestem ja
__________________
Wszystko się zmienia jak poczujesz szczęście w swoim życiu...
M&J


fanfelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-04, 11:55   #4230
mmm3m
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 461
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

nikt nie zauważył mojego pytania ;/
czy juz można zamawiać przez ebay u tego brazilianencanto, czy nadal orzesyłki do Polski są zablokowane?
mmm3m jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:27.