Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe - Strona 50 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-05-27, 15:53   #1471
Gonia
Zakorzenienie
 
Avatar Gonia
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Gdynia:) czasem Gdańsk ;)
Wiadomości: 8 797
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez katarzyna21 Pokaż wiadomość
Gosiu kilka postów wyżej było to już opisane...
Ja robiłam w 230 i czy coś mi wypadło
wiem Kasiu,
Chodzi nie o temp. ale o jakość prostownicy.... bo wiesz, jakieś mniejsze opory mam przy dobrej prostownicy niż przy takiej za przsłowiowe 10 zł
__________________
21 lat z WIZAŻEM




Gonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-27, 16:06   #1472
k4te
Zakorzenienie
 
Avatar k4te
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 630
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez katarzyna21 Pokaż wiadomość
Gosiu kilka postów wyżej było to już opisane...
Ja robiłam w 230 i czy coś mi wypadło
Ale Goni chyba nie chodziło o samo 230 stopni, tylko o TANIĄ prostownicę z taką temperaturą. Wiadomo, że jak jakaś taniocha to różnie może być, bo te lepsze prostownice mają jakieś tam różne bajery w płytkach...
__________________
"Piękne kobiety wierzą w swoją inteligencję; kobiety inteligentne nie wierzą w swoją urodę"
k4te jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-27, 17:03   #1473
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomości: 20 599
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez k4te Pokaż wiadomość
Ale Goni chyba nie chodziło o samo 230 stopni, tylko o TANIĄ prostownicę z taką temperaturą. Wiadomo, że jak jakaś taniocha to różnie może być, bo te lepsze prostownice mają jakieś tam różne bajery w płytkach...

za lepsza prostownice Gama zaplacilam kupe kasy a zniszczyla mi wlosy w tempie 3 razy szybszym niz z Tesco za 35;/ a temp taka sama

czy moge uzywac odzywki z takim skladem?

Skład: aqua, cetaryl alcohol, quaternium-91, dimethicone, glycerin, paraffinum liquidum, cetrimonium methosulfate, mel extract, hydrolyzed milk protein, propylene glycol, panthenol, triethanolimine, parfum, coumarin, dmdm hyndatoin, methylchloroisothiazolino le, methylisothiazolinole.
__________________
24.03.2016
Emilcia_1616 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-27, 17:22   #1474
katarzyna21
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Candyshop...
Wiadomości: 1 240
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez Gonia Pokaż wiadomość
wiem Kasiu,
Chodzi nie o temp. ale o jakość prostownicy.... bo wiesz, jakieś mniejsze opory mam przy dobrej prostownicy niż przy takiej za przsłowiowe 10 zł
Ja w sumienigdy nie miałam jakiejś dramatycznie drogiej czy markowej prostownicy (może dlatego mi sie też zniszczyły)... ale za t3 40 zł tylko do zabiegu to powinno być ok

Ja mam jakąś z Allegro ceramiczną i nagrzewa się właśnie do 230 st C I dala radę
katarzyna21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-27, 17:35   #1475
Eary Grel
Zakorzenienie
 
Avatar Eary Grel
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 411
GG do Eary Grel
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

ja mam do 210stopni... i sie teraz zastanawiam czy da rede a może by tak do fryzjera pójść żeby on ten zabieg zrobił?? ale z moich produktów??
__________________




Eary Grel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-27, 17:57   #1476
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 697
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez Ehinokokus Pokaż wiadomość
Zabieg przeprowadza się w 230 stopniach. Ja osobiście nie znoszę fuszerki.
Evelinarav a nie przyszło Ci do głowy, ze winą przy Twoim nieudanym zabiegu mogła być właśnie prostownica? Wyprostowałaś pierwszy raz - nie byłaś zadowolona, wyprostowałaś drugi - byłaś już bardziej zadowolona. Keratyna nie miała szans dobrze wypełnić włos - zarówno za pierwszym jak i za drugim razem.

To jest jak ze stosowaniem się do przepisu - można dać inne składniki w innych proporcjach, ale np. zupa nie wyjdzie taka jak wg przepisu. Zupę można wyrzucić, a włosy?

tak sie wlasnie sklada, ze pierwszy zabieg robilam przy 230 C i juz nie obchodzi mnie to,ze zle wyszlo, tylko ze mi wlosy strasznie zniszczylo, a staram sie zapuszczac.drugim razem robilam w 200 C i wyszlo lepiej, tyle ze uzywam suszarki+okragla szczotka.ogolnie nie jest zle.
jak wprasowanie keratyny ma polegac na 230 C, to ja dziekuje -nigdy wiecej tak jak napisalas-kazdy niech robi ze swoimi wlosami, co chce.nie kazde wlosy musza reagowac tak jak moje.
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-27, 18:22   #1477
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomości: 20 599
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

[1=e005a964934c5ccfb93a5cc da41449f79d95ca06;1962129 9]tak sie wlasnie sklada, ze pierwszy zabieg robilam przy 230 C i juz nie obchodzi mnie to,ze zle wyszlo, tylko ze mi wlosy strasznie zniszczylo, a staram sie zapuszczac.drugim razem robilam w 200 C i wyszlo lepiej, tyle ze uzywam suszarki+okragla szczotka.ogolnie nie jest zle.
jak wprasowanie keratyny ma polegac na 230 C, to ja dziekuje -nigdy wiecej tak jak napisalas-kazdy niech robi ze swoimi wlosami, co chce.nie kazde wlosy musza reagowac tak jak moje.[/QUOTE]


ale Ty robilas jeden po drugim w jakims krotkim czasie prawda? dobrze kojarze?
jesli tak to napewno ma znaczenie ze wczesniej mialas juz zrobiony zabieg

ja widze u siebie roznice ze pasemko ktore wyprostowalam dwa razy jest proste jak linijka nawet gdy podkrecam je na szczotke, odroznia sie od reszty wlosow ktore byly tylko raz prostowane
__________________
24.03.2016
Emilcia_1616 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-05-27, 19:22   #1478
Gonia
Zakorzenienie
 
Avatar Gonia
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Gdynia:) czasem Gdańsk ;)
Wiadomości: 8 797
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez Emilcia_1616 Pokaż wiadomość
ale Ty robilas jeden po drugim w jakims krotkim czasie prawda? dobrze kojarze?
jesli tak to napewno ma znaczenie ze wczesniej mialas juz zrobiony zabieg

ja widze u siebie roznice ze pasemko ktore wyprostowalam dwa razy jest proste jak linijka nawet gdy podkrecam je na szczotke, odroznia sie od reszty wlosow ktore byly tylko raz prostowane

to może i u mnie jest szansa, że powtórny zabieg uda się
tylko ja chce go zrobić za około miesiąc
__________________
21 lat z WIZAŻEM




Gonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-28, 09:30   #1479
dorinka30
Zakorzenienie
 
Avatar dorinka30
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 459
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez k4te Pokaż wiadomość
Ale Goni chyba nie chodziło o samo 230 stopni, tylko o TANIĄ prostownicę z taką temperaturą. Wiadomo, że jak jakaś taniocha to różnie może być, bo te lepsze prostownice mają jakieś tam różne bajery w płytkach...
I są takie tanie prostownice z tą temperaturą ???
Bo ja byłam przekonana, że tylko te naprawdę profesjonalne mają taką temperaturę


Cytat:
Napisane przez Eary Grel Pokaż wiadomość
ja mam do 210stopni... i sie teraz zastanawiam czy da rede a może by tak do fryzjera pójść żeby on ten zabieg zrobił?? ale z moich produktów??
Właśnie ja mam tak samo, a taką co miała 230 stopni sprzedałam jakiś czas temu, bo była nieużyteczna u mnie
Ja zadzwoniłam do mojej fryzjerki i powiedziała, że mi nie zrobi bo ten zabieg jest bezsensowny Może uda mi się ją nakłonić na wizycie bezpośredniej ...
[1=e005a964934c5ccfb93a5cc da41449f79d95ca06;1962129 9]tak sie wlasnie sklada, ze pierwszy zabieg robilam przy 230 C i juz nie obchodzi mnie to,ze zle wyszlo, tylko ze mi wlosy strasznie zniszczylo, a staram sie zapuszczac.drugim razem robilam w 200 C i wyszlo lepiej, tyle ze uzywam suszarki+okragla szczotka.ogolnie nie jest zle.
jak wprasowanie keratyny ma polegac na 230 C, to ja dziekuje -nigdy wiecej tak jak napisalas-kazdy niech robi ze swoimi wlosami, co chce.nie kazde wlosy musza reagowac tak jak moje.[/QUOTE]

I tego się trzymam, wolę mieć mniej wyprostowane niż bardziej zniszczone , ale rzezczywiście niech każdy robi co chce ze swoimi włosami .
dorinka30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-28, 10:31   #1480
katarzyna21
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Candyshop...
Wiadomości: 1 240
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez dorinka30 Pokaż wiadomość
Właśnie ja mam tak samo, a taką co miała 230 stopni sprzedałam jakiś czas temu, bo była nieużyteczna u mnie
Ja zadzwoniłam do mojej fryzjerki i powiedziała, że mi nie zrobi bo ten zabieg jest bezsensowny Może uda mi się ją nakłonić na wizycie bezpośredniej ....
A to niby dlaczego tak stwierdziła...??? Dużo fryzjerek nie ma o tym pojecia!!!
Jak a sie pytałam u siebie w mieście (dodam że największym w wojewódźtwie) to patrzyły na mnie jak na ufoludka...i pytały co to jest???
Tylko w niektórych wiedziały mniej więcej o co kaman...ale nigdy tego nie robiły i sie do tego przyznały A była w róznych salonach...i tych mega drogich i tych normalnych!!!

Uwielbiam takich zacofanych ludzi...co gadaja nie bo nie...bo sie nie znaja!!!
katarzyna21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-28, 10:34   #1481
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

a ja sie zalamalam
myslalam, ze moja prostownica ma wysoka temp a doczytalam, ze tylko do 195

musze teraz kupic jakas tania ale na allegro prawie wszystkie sa do 200stopni albo w ogole nie pisza na aukcji do ilu sie nagrzewa

znalazlam tylko jedna za 50zl plus przesylka, ale wolalabym jeszcze taniej jak na jeden raz
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-28, 10:57   #1482
dorinka30
Zakorzenienie
 
Avatar dorinka30
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 459
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez katarzyna21 Pokaż wiadomość
A to niby dlaczego tak stwierdziła...??? Dużo fryzjerek nie ma o tym pojecia!!!
Jak a sie pytałam u siebie w mieście (dodam że największym w wojewódźtwie) to patrzyły na mnie jak na ufoludka...i pytały co to jest???
Tylko w niektórych wiedziały mniej więcej o co kaman...ale nigdy tego nie robiły i sie do tego przyznały A była w róznych salonach...i tych mega drogich i tych normalnych!!!

Uwielbiam takich zacofanych ludzi...co gadaja nie bo nie...bo sie nie znaja!!!
Nie wiem dlaczego tak powiedziała, ona miała doświadczenie tylko z chemicznym prostowaniem i tego nie poleca. Moim zdaniem o keratynie nie słyszała, ale odkładam tą rozmowę na czas wizyty u niej- podrukuję jej informacje na ten konkretnie temat i będę urabiać
Nie chcę chodzić gdzie indziej, bo to jest moja osobista najlepsza fryzjerka, długo jej szukałam i nie po to, żeby znowu się cofnąć do super eksluzywnych fryzjerów- gdzie jak widziałam taki zabieg sobie krzyczą 800 zł.

Cytat:
Napisane przez Svinecka Pokaż wiadomość
a ja sie zalamalam
myslalam, ze moja prostownica ma wysoka temp a doczytalam, ze tylko do 195

musze teraz kupic jakas tania ale na allegro prawie wszystkie sa do 200stopni albo w ogole nie pisza na aukcji do ilu sie nagrzewa

znalazlam tylko jedna za 50zl plus przesylka, ale wolalabym jeszcze taniej jak na jeden raz
Tak właśnie myślałam, że ciężko będzie znaleźć tanią wersję, poza tym czy wierzyć w to, że te 135 stopni w prostownicy za 30 zł. to jest naprawdę 135, ja jestem niedowiarek jednak, zwłaszcza że wiecie chińczycy to robią .....Kiedyś dostałam takie żelazko chińskie (za jakieś 40 zł.) i ono nie prasowało w ogóle

Edytowane przez dorinka30
Czas edycji: 2010-05-28 o 10:58
dorinka30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-28, 10:59   #1483
dottoressa
Zakorzenienie
 
Avatar dottoressa
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 13 552
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez Svinecka Pokaż wiadomość
a ja sie zalamalam
myslalam, ze moja prostownica ma wysoka temp a doczytalam, ze tylko do 195

musze teraz kupic jakas tania ale na allegro prawie wszystkie sa do 200stopni albo w ogole nie pisza na aukcji do ilu sie nagrzewa

znalazlam tylko jedna za 50zl plus przesylka, ale wolalabym jeszcze taniej jak na jeden raz
Svi, ja też szukam takiej... a pokażesz link do tej za 50?
__________________
Książką można czytelnikowi głowę, owszem przemeblować o tyle, o ile jakieś meble już w niej
przed lekturą stały.







ROZLICZENIA: klik
dottoressa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-28, 11:00   #1484
Madziarka.n
Zakorzenienie
 
Avatar Madziarka.n
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 7 124
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez katarzyna21 Pokaż wiadomość
Jak a sie pytałam u siebie w mieście (dodam że największym w wojewódźtwie) to patrzyły na mnie jak na ufoludka...i pytały co to jest???
Wróciłam właśnie od fryzjerki i także pytałam czy znają/wykonują ten zabieg, a one - ale u mnie mała mieścinka, więc nie ma co się dziwić.
Przeczytałam ten wątek od początku i śledzę go na bieżąco, no mnie także kusi ten keratynowy CUD, ale moja prostownica ma max 180stopni, więc na razie sobie odpuściłam.
Myślałam o wypożyczeniu prostownicy od fryzjerki (np w niedzielę, bo przecież wtedy nie używają) ale mają max 195 stopni. Tak więc szukam dalej, a może uda mi się TŻ naciągnąć na nową prostownicę, hmm
__________________
Aparatka..
góra + dół 01/06/2012


Madziarka.n jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-28, 11:05   #1485
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez dottoressa Pokaż wiadomość
Svi, ja też szukam takiej... a pokażesz link do tej za 50?
http://allegro.pl/item1047226614_pro...ve_gratis.html

a Ty w jakiej temp robilas?
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-28, 11:05   #1486
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5 126
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez k4te Pokaż wiadomość
A nie masz możliwości pożyczenia? Bo tak trochę szkoda kupować prostownicę na jeden raz, a mi się wydaje też, że taka, która nagrzewa się do takiej temperatury to taka tania znowu nie będzie...
No właśnie chyba lepiej postarać się od kogoś pożyczyć dobrą prostownicę, która się nagrzewa do tych 230 stopni, niż jakąś kupoważ tylko na ten jeden zabieg Ja właśnie odkryłam, że moja tylko do 190 się nagrzewa

Cytat:
Napisane przez Emilcia_1616 Pokaż wiadomość
czy moge uzywac odzywki z takim skladem?

Skład: aqua, cetaryl alcohol, quaternium-91, dimethicone, glycerin, paraffinum liquidum, cetrimonium methosulfate, mel extract, hydrolyzed milk protein, propylene glycol, panthenol, triethanolimine, parfum, coumarin, dmdm hyndatoin, methylchloroisothiazolino le, methylisothiazolinole.
Nie wiem, jak to, co jest na czerwono będzie zmywał szampon bez SLES... jeśli chodzi o quaternium-91 to też nie mam pojęcia, może dziewczyny na forum o lokach się wypowiedzą. Ale, tak naprawdę, to ja bym na Twoim miejscu używała, chyba, że zauważysz po jakimś czasie spore obciążenie włosów, w co jednak wątpię.

Cytat:
Napisane przez Eary Grel Pokaż wiadomość
ja mam do 210stopni... i sie teraz zastanawiam czy da rede a może by tak do fryzjera pójść żeby on ten zabieg zrobił?? ale z moich produktów??
Chyba marne szanse. Mało który fryzjer chce pracować na produktach, których nie zna Ale warto próbować się popytać.

Cytat:
Napisane przez katarzyna21 Pokaż wiadomość
A to niby dlaczego tak stwierdziła...??? Dużo fryzjerek nie ma o tym pojecia!!!
Jak a sie pytałam u siebie w mieście (dodam że największym w wojewódźtwie) to patrzyły na mnie jak na ufoludka...i pytały co to jest???
Tylko w niektórych wiedziały mniej więcej o co kaman...ale nigdy tego nie robiły i sie do tego przyznały A była w róznych salonach...i tych mega drogich i tych normalnych!!!

Uwielbiam takich zacofanych ludzi...co gadaja nie bo nie...bo sie nie znaja!!!
Wiesz, to, że o keratynie brazylijskiej nic nie wiedzą to akurat nic dziwnego. O zabiegu Global Keratin powinny były już słyszeć, bo jest to zabieg dostępny w wielu salonach.

Wracając do kwestii tej odżywki, która jest w zestawie- tak, zdaję sobie sprawę z tego, iż w Stanach producenci nie muszą podawać składu INCI. Wiem również, że to, co u nas by nie mogło wejść na rynek bo byłoby za silne, w Stanach jest w powszechnym użyciu. Jednakże patrząc w ten sposób, może w samym produkcie do prostowania jest cos więcej szkodliwego, niż sam formaldehyd? Przy czym ja nikogo nie namawiam do nakładania tej odżywki. Podany skład wydaje się być bardzo odżywczy, to tyle. Jeśli chodzi o tę kwestię, z mojej strony EOT
weegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-28, 11:06   #1487
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

o znalazlam za 30zl
http://allegro.pl/item1055938010_pro...ler_ad261.html
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-28, 11:07   #1488
dottoressa
Zakorzenienie
 
Avatar dottoressa
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 13 552
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez Svinecka Pokaż wiadomość
spryciara dziękuję

bierzesz ją?

---------- Dopisano o 12:07 ---------- Poprzedni post napisano o 12:06 ----------

Cytat:
Napisane przez svinecka Pokaż wiadomość
200...
__________________
Książką można czytelnikowi głowę, owszem przemeblować o tyle, o ile jakieś meble już w niej
przed lekturą stały.







ROZLICZENIA: klik
dottoressa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-28, 11:10   #1489
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

dott nie wyglada za dobrze chyba wole ta za 50
a tu jest do 220stopni:
http://allegro.pl/item1045936461_sup...w_24_m_ce.html
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-28, 11:11   #1490
dottoressa
Zakorzenienie
 
Avatar dottoressa
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 13 552
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez Svinecka Pokaż wiadomość
dott nie wyglada za dobrze chyba wole ta za 50
a tu jest do 220stopni:
http://allegro.pl/item1045936461_sup...w_24_m_ce.html
absurd - sprzedam swojego remingtona co się do 200 nagrzewa i kupię badziew aby tylko dojechał do 230
__________________
Książką można czytelnikowi głowę, owszem przemeblować o tyle, o ile jakieś meble już w niej
przed lekturą stały.







ROZLICZENIA: klik
dottoressa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-28, 11:52   #1491
edycisko
Raczkowanie
 
Avatar edycisko
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 380
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Kobitki,tą prostownicę Adler miałąm jakiś czas temu.Rzeczywiście nagrzewa się do tych 230stop. ba,nawet niedawno ją wygrzebałam,,jak remingtona do reklamacji nosiłam.I szczerze powiedziawszy nadal prostuje niezle. Zresztą do zabiegu tylko to i lepszej nie trzeba.
A, i kupiłam ją w leclercu za 20 pare zł.Jak macie jakieś markety pod nosem ,to warto się rozejrzeć.Pełno w nich takiej taniochy
edycisko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-28, 12:20   #1492
dorinka30
Zakorzenienie
 
Avatar dorinka30
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 459
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez edycisko Pokaż wiadomość
Kobitki,tą prostownicę Adler miałąm jakiś czas temu.Rzeczywiście nagrzewa się do tych 230stop. ba,nawet niedawno ją wygrzebałam,,jak remingtona do reklamacji nosiłam.I szczerze powiedziawszy nadal prostuje niezle. Zresztą do zabiegu tylko to i lepszej nie trzeba.
A, i kupiłam ją w leclercu za 20 pare zł.Jak macie jakieś markety pod nosem ,to warto się rozejrzeć.Pełno w nich takiej taniochy


Dobrze wiedzieć
dorinka30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-28, 12:20   #1493
dottoressa
Zakorzenienie
 
Avatar dottoressa
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 13 552
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Ehinokokus, czy ma znaczenie jaka prostownica? teflonowa, ceramiczna, za 200 zł, za 30 zł? Czy tylko ważne jest aby grzała do 230 stopni?
__________________
Książką można czytelnikowi głowę, owszem przemeblować o tyle, o ile jakieś meble już w niej
przed lekturą stały.







ROZLICZENIA: klik
dottoressa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-28, 12:51   #1494
Ehinokokus
Zadomowienie
 
Avatar Ehinokokus
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 1 971
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Przy codziennym używaniu - napewno ma znaczenie czy płytki są szklane, ceramiczne czy jakieśtam inne.
W przypadku wprasowywania keratyny najważniejsza jest jednak ta temperatura.
Ja mam swoich faworytów - raczej z wyższej półki.
Prostownice, które są dzisiaj produkowane - są w większości w miarę bezpieczne dla włosa.

Gdybym miała wybierać między tanią prostownicą 230 a drogą 190. Wybrałabym pierwszą opcję.
Ehinokokus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-28, 12:57   #1495
katarzyna21
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Candyshop...
Wiadomości: 1 240
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez dorinka30 Pokaż wiadomość
Nie wiem dlaczego tak powiedziała, ona miała doświadczenie tylko z chemicznym prostowaniem i tego nie poleca. Moim zdaniem o keratynie nie słyszała, ale odkładam tą rozmowę na czas wizyty u niej- podrukuję jej informacje na ten konkretnie temat i będę urabiać
No właśnie nie poleca zupełnie innego zabiegu... czyli paple durnoty !!!
To tak jak byś sie zapytała o ferbowanie henna...a ona by gadałą o zwykłaych farbach z drogerii!!!

Dla mnie to jest zacofanie... i nie ma co sie wypowiadać o czymś o czym sie nie ma pijacia Albo można sie dokształcic...dowiedziec , poczytac i wytedy wyrazic swoją opinie

A tak na marginesie...to ten zabieg nie jest dramatycznie trudny...wszystkie dziewczyny robiły same albo przy pomocy siostry, chłopaka...taty itd itp Wiec ja bym w prośby do fryzjerki nie szła...
Niech zostanie ulubioną fryzjerką i niech robi to co umie i na czym sie zna...czyli np super koloryzuje i strzyże włosy Bo wcale nie powiedziane że zrobi zabieg dobrze... może coś spier****ć i co wtedy...

Edytowane przez katarzyna21
Czas edycji: 2010-05-28 o 13:00
katarzyna21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-28, 13:02   #1496
Jazzlyn
Zadomowienie
 
Avatar Jazzlyn
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 313
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Jeśli chodzi o płytki to czytałam że jednak maja znaczenie w trakcie zabiegu i najlepsze są tytanowe bo nie tracą ciepła w trakcie prostowania:
"When straightening your hair with any Keratin treatment your flat iron plates must be made with titanium. Titanium has an unbelievable ability to retain high heat. Most ceramic surfaces will loose heat as soon as you start to iron. The titanium plates will retain the heat once you start straightening. This will result in that beautiful shine on your hair."
Jazzlyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-28, 13:21   #1497
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomości: 20 599
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

plytki tez maja jakies znaczenie, najgorsze sa metalowe a takie porsotwnice sa wlasnie do 40 zl, a metalowa strasznie niszczy wlosy i te podwojne prostowanie po 7-8 razy napewno zostawi wiekszy slad niz inna prostownica
__________________
24.03.2016
Emilcia_1616 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-28, 13:27   #1498
stookrotka1991
Zadomowienie
 
Avatar stookrotka1991
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 1 897
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

ja mam ga.me i bede nia robila, mysle, ze wyjdzie mam taka nadzieje, nie kupuje zadnej innej ani tez nie pozyczam zostane przy tej
__________________


kocham ...
stookrotka1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-28, 13:56   #1499
Ehinokokus
Zadomowienie
 
Avatar Ehinokokus
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 1 971
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Nigdzie nie napisałam, że materiał z jakich wykonane są płytki nie ma znaczenia.
Ważniejsza jest jednak temperatura.
Przy 230 stopniach prawidłowo przeprowadzony zabieg wyjdzie, a z prostownicą z tytanowymi płytkami przy 190 niekoniecznie.
Ehinokokus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-28, 14:31   #1500
Eary Grel
Zakorzenienie
 
Avatar Eary Grel
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 411
GG do Eary Grel
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez Ehinokokus Pokaż wiadomość
Nigdzie nie napisałam, że materiał z jakich wykonane są płytki nie ma znaczenia.
Ważniejsza jest jednak temperatura.
Przy 230 stopniach prawidłowo przeprowadzony zabieg wyjdzie, a z prostownicą z tytanowymi płytkami przy 190 niekoniecznie.
A te 210 stopni to dużo za mało?? Robił ktoś na tej temperaturze??

Mam bardzo dobrą prostownicę kupioną w sklepie fryzjerskim i z polecenia mojego fryzjera ale jest tylko do 210 stopni
__________________




Eary Grel jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:23.