Zmiany skórne trądzikowe na 30 urodziny - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Medycyna i dermatologia estetyczna

Notka

Medycyna i dermatologia estetyczna Chciałabyś poprawić wygląd Twojej skóry bez ingerencji chirurga? Masz pytania z dziedziny medycyny estetycznej i dermatologii? Nasz ekspert odpowie na Twoje pytania!

 
 
Narzędzia
Stary 2012-11-16, 07:41   #1
neferi
Przyczajenie
 
Avatar neferi
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: tu
Wiadomości: 5

Zmiany skórne trądzikowe na 30 urodziny


Witam Panią, wkrótce przekroczę 30 i myślałam że zmiany trądzikowe mam już dawno za soba, tymczasem od 2 miesięcy okolice noca, policzków, brody oraz szyi okraszone są bolącymi dużymi krostami. Jestem tym nieco przerażona bo nawet w okresie dojrzewania czy później miałam jedynie małe zaskórniki ale nie na taką skale jak teraz. Nie stosuję nowych kosmetyków, oczyszczam skórę dokładnie i zastanawiam się czy można stosować na takich zmianach skórnych jakieś określone zabiegi kosmetyczne, które mogłyby nieco pomóc mojej twarzy. Ponadto proszę mi doradzić jaki zabieg mogłabym zastosować w przypadku pojawienia się ciemnych plamek po takich zmianach trądzikowych.
Dziękuję za odpowieź.
__________________
[ori_bas]307218[/ori_bas]
neferi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-16, 18:32   #2
Sandrine80
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 2
Dot.: Zmiany skórne trądzikowe na 30 urodziny

Cytat:
Napisane przez neferi Pokaż wiadomość
Witam Panią, wkrótce przekroczę 30 i myślałam że zmiany trądzikowe mam już dawno za soba, tymczasem od 2 miesięcy okolice noca, policzków, brody oraz szyi okraszone są bolącymi dużymi krostami. Jestem tym nieco przerażona bo nawet w okresie dojrzewania czy później miałam jedynie małe zaskórniki ale nie na taką skale jak teraz. Nie stosuję nowych kosmetyków, oczyszczam skórę dokładnie i zastanawiam się czy można stosować na takich zmianach skórnych jakieś określone zabiegi kosmetyczne, które mogłyby nieco pomóc mojej twarzy. Ponadto proszę mi doradzić jaki zabieg mogłabym zastosować w przypadku pojawienia się ciemnych plamek po takich zmianach trądzikowych.
Dziękuję za odpowieź.
Miałam to samo. Gdy byłam nastolatką, miałam piękną cerę za to po trzydziestce trądzik się poważnie uaktywnił. Ostatnio znalazłam informację na Pemed pl o tym, jak i gdzie to leczyć. Trzeba spróbować, bo chodzenie z pryszczami to jakiś koszmar. Laser podobno czyni cuda.
Sandrine80 jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Medycyna i dermatologia estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:30.