Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2 - Strona 84 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-09-09, 20:06   #2491
Miętówka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 59
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Katka_krk Pokaż wiadomość
Robię zabiegi depilacji laserowej wraz z koleżanką w Dąbrowie Górniczej w Vanilla Laser i jesteśmy bardzo zadowolone! Ja robię m.in bikini całkowite z linią pośladkową Zabieg wykonuje mi Pani bez żadnego problemu że to miejsca bardzo intymne , za każdym razem pyta czy chce jednorazowe stringi zeby czuć się komfortowo Zabiegi robią laserem diodowym Palomar Vectus. Jestem bardzo zadowolona i z obsługi no i najważniejsze z efektów więc mogę Ci ten gabinet śmiało polecić
Ślicznie dziękuje
Miętówka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-09, 21:09   #2492
Niggard
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 47
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Czy możecie polecić salon kosmetyczny w Łodzi, gdzie wykonywałyście depilację laserową - mam na myśli bikini całkowite i nogi?
Niggard jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-13, 15:49   #2493
CzerwonaDziewczyna
Zakorzenienie
 
Avatar CzerwonaDziewczyna
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: P do n i kreska
Wiadomości: 3 263
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2



dziewczyny, czy mogłybyście mi pomóc i doradzić? szukam skutecznej depilacji a jestem w tym kompletnie zielona miałam robioną depilację IPL, ale to była strata pieniędzy i czasu. Teraz zastanawiam się nad depilacją laserem diodowym Asclepion. Warto? Czy jest skuteczny? Nie mam bardzo jasnej karnacji, ale włosy mam czarne. I jest ich mnóstwo, póki co radzę sobie depilatorem, ale to wystarcza na max 1 tydzień, nie mówiąc o wrośniętych włosach...
A może któraś z was jest z Poznania i mogłaby polecić jakiś gabinet?
__________________
"But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you love, well, that’s just fabulous."
CzerwonaDziewczyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-15, 17:19   #2494
DevilInside
Raczkowanie
 
Avatar DevilInside
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 286
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Czerwona Dziewczyna - Asclepion MedioStar - niby parametry standartowe -jak w diodowym 810nm, ale i tak różnią sie one skutecznością pomiędzy sobą. Ciągle najskuteczniejszy jest LightSheer DUET, wyprzedza stary system LightSheer i Vectusa. Ale już nie tylko o skuteczność, ale głównie o bezpieczeństwo chodzi i tu DUET nie ma sobie równych. Duża głowica jest nie tylko szybka, precyzyjna, skuteczna ale i zdecydowanie bardziej bezpieczna, niż w innych systemach.
DevilInside jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-15, 18:13   #2495
CzerwonaDziewczyna
Zakorzenienie
 
Avatar CzerwonaDziewczyna
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: P do n i kreska
Wiadomości: 3 263
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Dziękuję Ci bardzo za odpowiedź
__________________
"But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you love, well, that’s just fabulous."
CzerwonaDziewczyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-17, 00:00   #2496
megara0
Raczkowanie
 
Avatar megara0
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 328
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Dziewczyny jakieś dobre ceny czy promocje są w którymś gabinecie teraz w Łodzi ?
megara0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-17, 13:53   #2497
imak200
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 1
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Witam,
Chcialabym sie podzielic moimi wrazeniami po depilacji laserem:

1) IPL i laser to nie to samo, IPL to depilacja dlugotrwala ale nie definitywna, laser to depilacja definitywna, ale nie kompletna. Oznacza to ze po IPL wszystkie wlosy po pewnym czasie odrosna, a po laserze zaden wlos nie odrasta, natomiast nowe wlosy rosna (lub wlosy w stanie "uspienia" sie budza. Wiec po lasarze trzeba przewidziec ze raz na jakis czas trzeba bedzie isc na poprawke.

2) co do czas pomiedzy seansami - mowi sie ze wlosy rosna fazami i to prawda. Z tym ze fazy kazdego wlosa nie sa zsynchronizowane, wiec jest tak ze na 100% wlosow mamy zawsze okolo 30% ktore rosna w danej chwili, ale nie sa w tym samym momencie fazy. I te ktore nie rosna, tez nie sa zsunchronizowane, wiec moze byc tak ze czesc "obudzi" sie po kilku tygodniach a czesc po miesiacu lub dluzej od ostatniego seansu Jako ze depilacja laserem ma dwa cele - pierwszy to zlikwidowac "na zawsze" owlosienie a drugi to upewnic sie ze pacjentka jest w komfortowej sytuacji miedzy seansami, dlugosci miedzy seansami sa rozne. Dlugosc miedzy pierwszym i trugim seansem - okolo 4-6 tygodni, nastepny okolo 8 tygodni a pozniej ok 3 miesiace. W ten sposob nawet miedzy seansami mozemy sie cieszyc gladka skora.

3) lasery - lasery diodowe i lasery aleksandrytowe maja podobne dzialanie i wyniki sa podobne. Problem - lasery aleksandrytowe sa dwa razy drozsze niz diodove (180 tys. dolarow v. 90 tys dolarow) wiec wiadomo co sie wybiera w gabinetach. Zaleta laseru aleksandrytowego jest jego system schladzania lodowatym powietrzem - standard to 834°C a niektore nawet do -60 (!!!). Takim laserem depilacja praktycznie nie boli, bardziej szczypie zimne powietrze niz "strzal" laserem i lekarz moze robic szybko (1h15 min na cale nogi, bikini glebokie i pachy).

4) moc lasera - moc musi bys dobrana przez lekarza ktory sie na tym zna (czyli przeszedl szkolenie). na poczatek nie warto brac zbyt duzej mocy, nie musi bolec zeby dzialalo. Moc zwieksza sie z czasem (na koncowych seansach) gdy zostaja juz tylk wloski jasniejsze i ciensze (ktorych poprzednia moc nie wyeliminowala).

5) seanse - prawda jest taka, ze trzeba tych seansow zrobic sporo; w wiekszosci przypadkow okolo 8, czasami 6. I jeszcze precyzja dla tych ktore po 3 - 4 zabiegu byly "wysypane" - to po prostu wlosy z nowej fazay. Nie martwcie sie o to ze wlosy "wrocily" .

Zycze wszystkim powodzenia z laserem i chetnie odpowiem ne pytanie (odpowiedzi z drugiej reki moj maz jest dermatologiem i praktykuje laser od 10 lat (miedzy innymi na swojej zonie ).
imak200 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-09-22, 15:41   #2498
karinala
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 2
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Hej dziewczyny ja też się zdecydowałam wreszcie na laser i zastanawiam się dlaczego wcześniej tego nie zrobiłam, zaoszczędziłabym dużo czasu i nerwów. Byłam w salonie Estetica za namową koleżanek i zrobiłam na razie 2 zabiegi (potrzebne jest 4-5 zabiegów) ale już pozbyłam się dużej ilości włosków. Polecam wszystkim
karinala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-27, 08:37   #2499
poziomka_321
Raczkowanie
 
Avatar poziomka_321
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: TST
Wiadomości: 103
GG do poziomka_321
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Witam! Ostatnio zapisałam się na zabieg depilacji laserowej w salonie revitae(świętokrzyskie).
Wybaczcie, że pewnie zadam masę pytań, ale nie wszytsko z wątku jestemw stanie przeczytać.
Czy ktoś mógłby podzielić się doświadczeniem z tą firmą? Zabieg będę miała wykonywany w Starachowicach.

Wiem, że laser stosowany przez nich to LightSheer Duet, z tego co wyczytałam z wątku to chyba dobry sprzęt?

Podzielcię się doświadczeniem, co zrobić, gdyż depilację będę przeprowadzać na brodzie, zabieg mam na 30 października, od tego poniedziałku przestałam usuwać włoski pęsetą, co robiłam do tej pory. Pani poradziła mi, że jeśli nie chcę golić twarzy maszynką (włoski nie rosną na całej powierzchni, boję się że goląc sprawię, że rosnące do tej pory włoski jasne również zaczną się robić ciemne) to mogę przycinać je cążkami do skórek.
Cążki zakupiłąm, dość drogo, ale jednak efekt nie jest zadowalający. Nie jestem w stanie ukryć się na następny miesiąc w domu, do pracy trzeba chodzić i boję się że mimo wszystko przez makijaż włoski będą widoczne. Do tego akurat skórę na brodzie mam dość suchą i makijaż dość szybko się łuszczy, dodatkowo wywułując u mnie dyskomfort z powodu złego wyglądu. Co wy zrobiłyście w sytuacji depilacji włosów na brodzie?

Dodatkowo, Pani powiedziała że zabiegi powinnam powtarzać co miesiąc, i najprawdopodobniej 6 powtórzeń będzie konieczne. Myślicie że poinformowała mnie prawidłowo, czy też to takie wyciąganie kasy?

Będę wdzięczna za Wasze odpowiedzi, włoski na brodzie z coraz większą częstotliwością muszę wyrywać już od jakichś 8 lat, przez to jestem bardzo ograniczona gdyż jakikolwiek wyjazd budzi we mnie nerwy że nie wiem czy będę miała mozliwość usunięcia włosów w innych warunkach, nie chcę być dłużej zależna od tego i dlatego zdecydowałam się na laser jak tlyko zaczęłam zarabiać
__________________
Non omnis moriar...
poziomka_321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-27, 16:34   #2500
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez poziomka_321 Pokaż wiadomość
Witam! Ostatnio zapisałam się na zabieg depilacji laserowej w salonie revitae(świętokrzyskie).
Wybaczcie, że pewnie zadam masę pytań, ale nie wszytsko z wątku jestemw stanie przeczytać.
Czy ktoś mógłby podzielić się doświadczeniem z tą firmą? Zabieg będę miała wykonywany w Starachowicach.

Wiem, że laser stosowany przez nich to LightSheer Duet, z tego co wyczytałam z wątku to chyba dobry sprzęt?

Podzielcię się doświadczeniem, co zrobić, gdyż depilację będę przeprowadzać na brodzie, zabieg mam na 30 października, od tego poniedziałku przestałam usuwać włoski pęsetą, co robiłam do tej pory. Pani poradziła mi, że jeśli nie chcę golić twarzy maszynką (włoski nie rosną na całej powierzchni, boję się że goląc sprawię, że rosnące do tej pory włoski jasne również zaczną się robić ciemne) to mogę przycinać je cążkami do skórek.
Cążki zakupiłąm, dość drogo, ale jednak efekt nie jest zadowalający. Nie jestem w stanie ukryć się na następny miesiąc w domu, do pracy trzeba chodzić i boję się że mimo wszystko przez makijaż włoski będą widoczne. Do tego akurat skórę na brodzie mam dość suchą i makijaż dość szybko się łuszczy, dodatkowo wywułując u mnie dyskomfort z powodu złego wyglądu. Co wy zrobiłyście w sytuacji depilacji włosów na brodzie?

Dodatkowo, Pani powiedziała że zabiegi powinnam powtarzać co miesiąc, i najprawdopodobniej 6 powtórzeń będzie konieczne. Myślicie że poinformowała mnie prawidłowo, czy też to takie wyciąganie kasy?

Będę wdzięczna za Wasze odpowiedzi, włoski na brodzie z coraz większą częstotliwością muszę wyrywać już od jakichś 8 lat, przez to jestem bardzo ograniczona gdyż jakikolwiek wyjazd budzi we mnie nerwy że nie wiem czy będę miała mozliwość usunięcia włosów w innych warunkach, nie chcę być dłużej zależna od tego i dlatego zdecydowałam się na laser jak tlyko zaczęłam zarabiać
...
dobrze Cię poinformowała,moim zdaniem conajmniej szesc wizyt aczkolwiek potem odstepy miedzy wizytami powinny byc dłuzsze,owłosienie na twarzy jest najcięższe do usunięcia bo powstaje na tle problemów hormonalnych
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-27, 18:00   #2501
Malina666
Raczkowanie
 
Avatar Malina666
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Piekło
Wiadomości: 303
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

w Lodzi warto zajrzec do Megi Cosmetic Laser , jak co to mozna do mnie napisac na PW a ceny naprawde niskie, choc z kazdym rokiem sie zmiejszaja i sprzet jest serwisowany mozna sprawdzic na stronie
http://coherent.com.pl/rekomendowane_gabinety,s-80.html

na tej stronie mozna sprawdzic adresy gabinetow ktore uzywaja orginalnego laseru LS
Malina666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-27, 18:44   #2502
poziomka_321
Raczkowanie
 
Avatar poziomka_321
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: TST
Wiadomości: 103
GG do poziomka_321
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Ehh pocieszenie to nie jest ale rozumiem, cóż będę się musiała uzbroić w cierpliwośc.
Najgorsze jest to że gdy zaczynały mi rosnąć na brodzie dłuższe włoski, jeszcze wtedy w liceum, wybrałam się do ginekologa na co Pani doktor stwierdziła że to normalne. A teraz osiem lat już co najmniej bujam się z tym świństwem.
__________________
Non omnis moriar...
poziomka_321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-27, 19:43   #2503
Elladorea
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 915
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Dziewczyny, a czy któraś wie coś o laserze diodowym med art 435 lub diamond diode?
Tych używa się w gabinetach niedaleko mnie i nie wiem, czy warto, czy lepiej szukać tego polecanego light sheer duet...

Edytowane przez Elladorea
Czas edycji: 2014-09-27 o 19:44 Powód: dopisek
Elladorea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-27, 20:29   #2504
MiaColucci
Rozeznanie
 
Avatar MiaColucci
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 544
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez poziomka_321 Pokaż wiadomość

Podzielcię się doświadczeniem, co zrobić, gdyż depilację będę przeprowadzać na brodzie, zabieg mam na 30 października, od tego poniedziałku przestałam usuwać włoski pęsetą, co robiłam do tej pory. Pani poradziła mi, że jeśli nie chcę golić twarzy maszynką (włoski nie rosną na całej powierzchni, boję się że goląc sprawię, że rosnące do tej pory włoski jasne również zaczną się robić ciemne) to mogę przycinać je cążkami do skórek.
Cążki zakupiłąm, dość drogo, ale jednak efekt nie jest zadowalający. Nie jestem w stanie ukryć się na następny miesiąc w domu, do pracy trzeba chodzić i boję się że mimo wszystko przez makijaż włoski będą widoczne. Do tego akurat skórę na brodzie mam dość suchą i makijaż dość szybko się łuszczy, dodatkowo wywułując u mnie dyskomfort z powodu złego wyglądu. Co wy zrobiłyście w sytuacji depilacji włosów na brodzie?

Dodatkowo, Pani powiedziała że zabiegi powinnam powtarzać co miesiąc, i najprawdopodobniej 6 powtórzeń będzie konieczne. Myślicie że poinformowała mnie prawidłowo, czy też to takie wyciąganie kasy?
Ja miałam podobny problem. Podczas depilacji laserowej zakupiłam sobie w aptece małe nożyczki (moje akurat były dla dzieci) no i przycinałam włoski.
Rano zawsze przy lusterku powiększającym je przycinalam. proces niestety bardzo czasochłonny ale gotowa byłam na to poświęcic każdą minutę bo podczas rozmowy z kimś zawsze wdawało mi się że kazdy patrzy na moją brodę

Cytat:
Napisane przez poziomka_321 Pokaż wiadomość
Najgorsze jest to że gdy zaczynały mi rosnąć na brodzie dłuższe włoski, jeszcze wtedy w liceum, wybrałam się do ginekologa na co Pani doktor stwierdziła że to normalne. A teraz osiem lat już co najmniej bujam się z tym świństwem.
Ja miałam zawsze hormony ok i wogóle wszystkie badania pod kątem tych włosów ok Niedawno też robiłam badanie hormonów i dalej wszystko wporządku...
__________________
Keep calm and love animals
MiaColucci jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-28, 07:14   #2505
poziomka_321
Raczkowanie
 
Avatar poziomka_321
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: TST
Wiadomości: 103
GG do poziomka_321
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Nozyczkami też próbowałam, ale może jeszcze pokuszę się właśnie o zakup jakichś mniejszych, na początku obawiałam się czy nie poranię sobie skóry używająć nożyczek, ale ako że do zabiegu mam jeszcze miesiąc, postanowiłam spróbować- w razie czego ranki zdążyłyby mi się zagoić.

A kolejne pytanie- co pomiędzy depilacjami- jesli włoski nadal będą rosnąć to mogę je przycinać, nie spowoduje to osłabienia efektu depilacji? Mam nadzieję że szybko zaczną wypadać:/
__________________
Non omnis moriar...
poziomka_321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-28, 10:24   #2506
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

[QUOTE=poziomka_321;483165 28]Nozyczkami też próbowałam, ale może jeszcze pokuszę się właśnie o zakup jakichś mniejszych, na początku obawiałam się czy nie poranię sobie skóry używająć nożyczek, ale ako że do zabiegu mam jeszcze miesiąc, postanowiłam spróbować- w razie czego ranki zdążyłyby mi się zagoić.

A kolejne pytanie- co pomiędzy depilacjami- jesli włoski nadal będą rosnąć to mogę je przycinać, nie spowoduje to osłabienia efektu depilacji? Mam nadzieję że szybko zaczną wypadać:/[/QUOTE
...
jasne,bez problemu mozesz przycinac
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-28, 10:45   #2507
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

A kremy do depilacji? Nie moga byc doraznie pomocne?
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-28, 11:05   #2508
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez RosesAreRed Pokaż wiadomość
A kremy do depilacji? Nie moga byc doraznie pomocne?
...
nie można podrażniac skóry żadną chemią
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-28, 14:34   #2509
poziomka_321
Raczkowanie
 
Avatar poziomka_321
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: TST
Wiadomości: 103
GG do poziomka_321
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Mam wrażliwą, alergiczną skórę, w dodatku kiedyś probowałam krem do depilacji Veet na nogach i szczerze mówiąc działał tragicznie, więc szkoda zachodu.
Złamałam się dziś i uh, ostrożnie, tylko w tych miejscach gdzie rosną czarne włoski użyłam maszynki, po przycinaniu cążkami/nożyczkami skóra niestety nie była gładka, włoski nadal było widać i czuć a do sportu ciężko tapetę kłaść. Mam nadzieję że nie będę potem tego żałować a laser upora się z tym okropieństwem :/
__________________
Non omnis moriar...
poziomka_321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-30, 20:35   #2510
Vespertine__Milo
Wtajemniczenie
 
Avatar Vespertine__Milo
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 138
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

powiem tak: jak macie środki do róbcie laserową. Ja zwlekałam z decyzją sporo czasu i żałuję bo gdybym wiedziała jak super jest po zrobiłabym wcześniej-komfort nie do przecenienia. Zero chrzanienia się z wrastającymi włoskami, swędzeniem, pieczeniem itp. Jak będę miała z czego to zrobię wszystko co się da.
__________________
"Powiedział, że przypominam mu jego zmarłą żonę. Oby z czasów, kiedy jeszcze żyła." Allen

[I][COLOR=sienna]Poluję: ] Le Labo Patchouli, Le Labo Another 13, Arancia di Sicilia Perris, CdG Odeur 53, Tom Daxon Iridium Kliknij dla głodnych Zwierząt: www.pustamiska.pl
Vespertine__Milo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-15, 13:06   #2511
nata w
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Witam. Już od jakiegoś czasu przeglądam forum, ale to mój pierwszy raz. Sama wykonuje zabiegi na laserze diodowym. i chyba moge pomóc. Jesli chodzi o przerwę w zabiegach to wynosi ona od 4 do 5 tyg, w zalezności od partii ciała.Faza anagenu , w tej fazie jest najskuteczniejsza epilacja,trwa różnie w zalezności od partii, np broda i nogi 4 mce, ale nie tylko anagen jest ważny bo telogen też, bo na brodzie jest to 6 tyg a na nogach 4 mce. Firma na której laserze my pracyjemy zaleca przerwę na ciele( czyli nogi, pachy..) 6 tyg a na brodzie 4-5 tyg i trzymajmy się tego lepiej poczekać dłużej niz zrobić za szybko i nieskutecznie. Wybierajmy lasery o długiej fali czyli ok 800 nm, i mocy ok 50 j. Nie ma sensu robić zabiegu na małych parametrach( ok 25 j) bo usuniemy tylko ciemne , grube włosy a jasne zostaną gdyż mają mało melanini i potrzebują większej dawki energi i trzeba powtórzyć w tych miejscach. Bardzo ważne w wyborze lasera jest głowica chłodząca czym większ i lepsze chłodzenie tym mniejszy ból i poparzenia. Ilosć zab to 5- nawet do 8, rzadko jest to 4 tyg . Niestety ani laser ani kosmetyczka nie przeskoczy fazy wzrostu, nie wiemy ile włosów w jakiej jest fazie z tąd te przerwy i ilośc zab konieczna. Najgorzej jest z epilacją wasika i bikini wargi, wiele zabiegów, miedzy innymi gdyz sa to miejsca hormonozależne.Ale osoba wykonująca zabieg może bardzo zmniejszyć ból poprzez dobre chłodzenie , nawet co jeden strzał wydłuży to czas zabiegu ale wy mniej cierpicie . Nie bójcie się o to poprosić płacicie niemałe pieniadze za usługę . W razie pytań służę pomocą
nata w jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-18, 22:14   #2512
Bettina_
Wtajemniczenie
 
Avatar Bettina_
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 2 286
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Nata super że napisałaś
co do chłodzenia jest to bardzo skuteczny sposób na przeżycie bardziej bolesnych części ciała, ja już się nie dam szczelać laserkiem bez cud lodowego woreczka
Bettina_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-19, 08:50   #2513
CzerwonaDziewczyna
Zakorzenienie
 
Avatar CzerwonaDziewczyna
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: P do n i kreska
Wiadomości: 3 263
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Dziewczyny, a czym się różni zwykły lightsheer od tego duet?
__________________
"But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you love, well, that’s just fabulous."
CzerwonaDziewczyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-19, 19:37   #2514
dryda
Rozeznanie
 
Avatar dryda
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 799
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Chłodzenie to rzeczywiście podstawa, bo choć ogólnie mówi się , że depilacja laserowa jest bezbolesna, to trzeba wiedzieć jak ją przeprowadzać, żeby taką faktycznie była
I tu właśnie wchodzą te chłodzące nakładki czy cud woreczek lodu jak to ładnie napisałaś
dryda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-21, 21:01   #2515
Madeleine13
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 2
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Hej dziewczyny!

Czy orientuje się może któraś z Was czy jest jakaś różnica pomiędzy laserem light sheer duet a milesman premium? Jeżeli tak to który jest lepszy?

A może w ogóle któraś z Was wie który salon w Gdyni wymiata pod względem depilacji laserowej?

Z góry dzięki

Edytowane przez Madeleine13
Czas edycji: 2014-10-21 o 21:04
Madeleine13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-23, 11:02   #2516
DevilInside
Raczkowanie
 
Avatar DevilInside
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 286
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez CzerwonaDziewczyna Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a czym się różni zwykły lightsheer od tego duet?
Light Sheer DUET ma dwie głowice: mała i dużą ... a starsze systemy tylko małą.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg laser.jpg (10,7 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg laser2.jpg (30,5 KB, 5 załadowań)
DevilInside jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-23, 11:05   #2517
DevilInside
Raczkowanie
 
Avatar DevilInside
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 286
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Madeleine13 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny!

Czy orientuje się może któraś z Was czy jest jakaś różnica pomiędzy laserem light sheer duet a milesman premium? Jeżeli tak to który jest lepszy?

Z góry dzięki
Light Sheer DUET ma przełomową technologię - nie ma drugiego podobnego systemu obecnie na rynku. Bardzo dobry jest - ale wciąż trochę słabiej wypada w badaniach klinicznych -Palomar Vectus.

A potem chwilkę nic .. i Milesman oraz kolejno cała spółka innych diodówek. To jest dobry laser diodowy, prawidłowo wykonany zabieg przynosi porównywalnie troszkę słabsze efekty. Ale nie jest to tez tak, że efekty są mierne i nie ma ich wcale.

Najlepiej ujmę to tak ... szczęściem jest trafić do miejsca, które naprawdę depilację robi na wysokim poziomie. Można zrobić lepszy zabieg Milesmanem przez wykwalifikowana osobę, aniżeli trafiając w nieodpowiednie ręce do osoby pracującej na Light Sheer. Tyle w temacie. Sprzęt to tylko półśrodek ... warto wybrać najlepszy, ale osoba pracująca też musi robić usługę na wysokim poziomie.

Edytowane przez DevilInside
Czas edycji: 2014-10-23 o 11:11
DevilInside jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-24, 18:30   #2518
Madeleine13
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 2
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez DevilInside Pokaż wiadomość
Light Sheer DUET ma przełomową technologię - nie ma drugiego podobnego systemu obecnie na rynku. Bardzo dobry jest - ale wciąż trochę słabiej wypada w badaniach klinicznych -Palomar Vectus.

A potem chwilkę nic .. i Milesman oraz kolejno cała spółka innych diodówek. To jest dobry laser diodowy, prawidłowo wykonany zabieg przynosi porównywalnie troszkę słabsze efekty. Ale nie jest to tez tak, że efekty są mierne i nie ma ich wcale.

Najlepiej ujmę to tak ... szczęściem jest trafić do miejsca, które naprawdę depilację robi na wysokim poziomie. Można zrobić lepszy zabieg Milesmanem przez wykwalifikowana osobę, aniżeli trafiając w nieodpowiednie ręce do osoby pracującej na Light Sheer. Tyle w temacie. Sprzęt to tylko półśrodek ... warto wybrać najlepszy, ale osoba pracująca też musi robić usługę na wysokim poziomie.
Dziękuję za cenną odpowiedź!
Naprawdę ułatwiła mi decyzję chociaż nadal się trochę waham ponieważ mam okazje wykonać zabieg milesmanem, który wykonuje pielęgniarka dyplomowana, specjalistka w zakresie depilacji laserowej lub zabieg light sheerem który wykonuje Pani kosmetolog.
Mam nadzieję że Pani kosmetolog też ogarnia temat!

Jeszcze wielkie dzięki DevilInside!
Madeleine13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-29, 16:44   #2519
poziomka_321
Raczkowanie
 
Avatar poziomka_321
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: TST
Wiadomości: 103
GG do poziomka_321
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

To już jutro! Trzymajcie kciuki, mam nadzieję że wszystko pójdzie gładko, zdam relację już 'po' ))
__________________
Non omnis moriar...
poziomka_321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-31, 08:31   #2520
poziomka_321
Raczkowanie
 
Avatar poziomka_321
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: TST
Wiadomości: 103
GG do poziomka_321
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

A więc: zabieg trwał króciutko, ale dokładnie wszystko Pani mi 'wyjeździła'. Na początek dała mniejszą moc ale dawałam radę więc sukcesywnie zwiekszałą, faktycznie bolało- ale bardziej przeszkadza to uczucie ciepła. Zacisnęłam zęby i dałam radę
Przed zabiegiem przetarła miejsce spirytusem, nałożyłą żel chłodzący, mi dała okularki ochronne rzecz jasna.
Skóra po wszytskim byłą zaczerwieniona ale nie było gorzej niż jak czasami po depilacji pensetą. Po godzinie nie było śladu, dziś też już spokój. Miejsce posmarowała po zabeigu alantanem, ja też na wszelki wypadek go będę stosować w najbliższym czasie.
Następny zabieg 2 grudnia
__________________
Non omnis moriar...
poziomka_321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-05-20 16:07:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:01.