Neauty Minerals - Strona 17 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-12-30, 17:02   #481
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 7 310
Dot.: Neauty Minerals

Udało mi się wszystko ogarnąć, post ze swatchami zbiorczymi (Annabelle, Amilie, Neauty, Pixie) jest tutaj: KLIK

Chciałam wstawić bezpośredni link do zdjęcia, ale wizaz wycina, więc dodam normalnie jako załącznik

Dodaję też załącznik ze zdjęciami samego Neauty, ale średniej jakości wyszło mi to zdjęcie, jeśli mi się uda zrobić w wolnej chwili lepsze, to zrobię jeszcze raz.

Edytowane przez 5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Czas edycji: 2015-12-30 o 17:06
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-30, 18:46   #482
reniferrudolf
Zadomowienie
 
Avatar reniferrudolf
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 144
Dot.: Neauty Minerals

Basiu odpowiednikiem Pixie butter cream bedzie w neauty golden fair czy raczej cos z neutrali (fair/light)? Na Twoich słoczach golden fair wyglada dość ciemno.
reniferrudolf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-30, 19:09   #483
AncientQueen
Rozeznanie
 
Avatar AncientQueen
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 810
Dot.: Neauty Minerals

Cytat:
Napisane przez Tyven Pokaż wiadomość
Pytanie do AncientQueen: jak się spisuje primer z kolorówki? Dobrze współpracuje z Neauty? Albo z innymi minerałami, jeśli pod jakieś inne sprawdzałaś? Ja bazę z Neauty testowałam na razie pod Neauty (bardzo dobrze się sprawuje) i pod Pixie (tu już gorzej). Tylko nie wiem czy po prostu trafiłam na zły dzień twarzy, czy faktycznie to nie pracuje już tak dobrze ;p
Hej Zasmucę Cię, bo jeszcze nie ukręciłam tego primera- ale już naprawiam błąd i to robię. Dam Ci znać jakoś w następnym tygodniu jak sprawuje się sam w sobie, ale też w połączeniu z podkładami. Spróbuję i z Neauty i z Pixie Mam nadzieję, że się sprawdzi, do tej pory używałam dry-flo z jedwabiem i sprawował się dobrze (cena też jest śmieszna), oby nie zawiódł, bo nie mam niczego innego w zapasie. Skąd jesteś? Może po ukręceniu dałabym Ci małą odsypkę na spróbowanie, żebyś zobaczyła, jak Ci leży? Ja i tak pewnie będę to zużywała wieki

PS. Neauty, macie u mnie ogromnego plusa! W takim razie tym szybciej skuszę się na testy formuły kryjącej i cieni. Czekam też na róże!
__________________
Moja wymianka - klik!
AncientQueen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-30, 20:17   #484
bigosowadama
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 998
Dot.: Neauty Minerals

Basiu dzięki za zdj


AncientQueen spróbuj kryjącej, może to będzie dla Ciebie alternatywa do Pixie.
A jak Ci się sprawuje matująca?


Nie wiem co jest nie tak z golden ivory. Kolor poziomem niby dobry, nie za żółty jak fair.
Na twarzy wychodzi z niego coś woskowego i na dodatek jakby zielonego (widoczne jest to szczególnie przy nosie- policzki).
Nawet po nałożeniu różu efekt ten nie znika


Znowu miałam pytanie co z moją twarzą jest nie tak.


Podobne coś miałam z morning gold Pixie.


Neutral pale nie daje u mnie już takiego czegoś.
Pomimo, że może odrobinę już za jasny (twarz wygląda biało-blado) to nie daje takiego teatralnego efektu.
Jest w normie. Da się normalnie nosić.
Także zostaje neutral fair lub olive fair (czy z domieszką żółci, to jeszcze muszę zobaczyć)
bigosowadama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-30, 21:14   #485
AncientQueen
Rozeznanie
 
Avatar AncientQueen
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 810
Dot.: Neauty Minerals

Cytat:
Napisane przez bigosowadama Pokaż wiadomość
Basiu dzięki za zdj


AncientQueen spróbuj kryjącej, może to będzie dla Ciebie alternatywa do Pixie.
A jak Ci się sprawuje matująca?


Nie wiem co jest nie tak z golden ivory. Kolor poziomem niby dobry, nie za żółty jak fair.
Na twarzy wychodzi z niego coś woskowego i na dodatek jakby zielonego (widoczne jest to szczególnie przy nosie- policzki).
Nawet po nałożeniu różu efekt ten nie znika


Znowu miałam pytanie co z moją twarzą jest nie tak.


Podobne coś miałam z morning gold Pixie.


Neutral pale nie daje u mnie już takiego czegoś.
Pomimo, że może odrobinę już za jasny (twarz wygląda biało-blado) to nie daje takiego teatralnego efektu.
Jest w normie. Da się normalnie nosić.
Także zostaje neutral fair lub olive fair (czy z domieszką żółci, to jeszcze muszę zobaczyć)
Matująca jest niezła, drobinki które straszyły na słoczach nie są widoczne dla mojego oka. Neutral Fair całkiem mi leży kolorystycznie, Olive Fair też nie jest złe i z kapką żółci mógłby nawet przejść, ale spróbuję jeszcze Neutral Pale (mieszanka Pale i Fair może być jak ulał), Golden Ivory. Na twarzy wygląda ładnie, tylko mimo wszystko potrzebuję jeszcze minimalnie lepszego krycia. Choć z większą ilością nałożoną punktowo jest już nieźle Niewykluczone, że nabędę matującą kiedy już wyleczę zupełnie skórę, a pewnie trochę to potrwa. Ale jeszcze potestuję, trochę mi w woreczkach zostało, obecnie wykańczam próbkę Uogi i ubolewam, że nie produkują jaśniejszej wersji Never Sleeping Beauty- na twarzy wygląda świetnie, tylko muszę go nakładać mało, przy grubszej warstwie wychodzi, że jest dla mnie nieco za ciemny. A nie jestem pewna, czy Color Blendem nie popsułabym formuły.
Na pewno spróbuję kryjącgo Neauty, liczę, że nie jest to wosk rodem z kryjącego AM.

Nawet nie strasz... Morning Gold mimo wyjątkowo udanego koloru to formułowy koszmarek
__________________
Moja wymianka - klik!

Edytowane przez AncientQueen
Czas edycji: 2015-12-30 o 21:16
AncientQueen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-30, 23:03   #486
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 7 310
Dot.: Neauty Minerals

Cytat:
Napisane przez reniferrudolf Pokaż wiadomość
Basiu odpowiednikiem Pixie butter cream bedzie w neauty golden fair czy raczej cos z neutrali (fair/light)? Na Twoich słoczach golden fair wyglada dość ciemno.
Wiernego odpowiednika nie znajdziesz W grę wchodzi tylko gama Golden, Neutrale nie są tak żółte. Butter Cream jest ciemniejszy niż Ivory, ale jaśniejszy niż Fair.
Ten Golden Fair jest dość ciemny właśnie... A Ivory też nie jest odcieniem pośrodku między Pale a Fair - znacznie bliżej mu do Pale.




Cytat:
Napisane przez bigosowadama Pokaż wiadomość
Basiu dzięki za zdj

Edytowane przez 5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Czas edycji: 2015-12-30 o 23:21
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-31, 04:53   #487
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Neauty Minerals

Ten Golden Fair jest jakiś taki pomarańczowy, Golden Light wygląda bardziej żółto i lepiej.
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-12-31, 09:28   #488
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 7 310
Dot.: Neauty Minerals

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Ten Golden Fair jest jakiś taki pomarańczowy, Golden Light wygląda bardziej żółto i lepiej.
Kurczę coś w tym jest. Fair po roztarciu właśnie tak pomarańczowieje (mimo, że w postaci proszkowej wydaje się bardzo przyjemny)...

Zrobiłam teraz jeszcze jedno zdjęcie i jest dość spora różnica między proszkami a roztartym podkładem, też trzeba to brać pod uwagę Także swatche mogą pomóc w zdecydowaniu się na wybór próbek, ale bez próbek się nie obejdzie tak czy siak Mi ostatecznie pasuje Ivory.

U góry pasek roztartego podkładu, na dole tylko ciapnięta kropka bez roztarcia (podgląd samego proszku)

Edytowane przez 5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Czas edycji: 2015-12-31 o 09:29
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-31, 10:21   #489
syshda
Cały czas się uczę
 
Avatar syshda
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 960
Dot.: Neauty Minerals

Basiu, mnie na twoich zdjeciach zawsze zastanawia Sesame Amilie. Mam nowa formule Coverage i ja tam widze totalny pomarancz w porownaniu do Butter Cream, Dune czy Golden Fair lub Light Neauty. A u ciebie ten kolor wyglada bardzo ladnie, bez tej pomaranczy.
syshda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-31, 10:27   #490
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 7 310
Dot.: Neauty Minerals

Cytat:
Napisane przez syshda Pokaż wiadomość
Basiu, mnie na twoich zdjeciach zawsze zastanawia Sesame Amilie. Mam nowa formule Coverage i ja tam widze totalny pomarancz w porownaniu do Butter Cream, Dune czy Golden Fair lub Light Neauty. A u ciebie ten kolor wyglada bardzo ladnie, bez tej pomaranczy.
Niestety on w praktyce ma w sobie pomarańczkę
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-03, 21:19   #491
Tyven
Raczkowanie
 
Avatar Tyven
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 412
Dot.: Neauty Minerals

Cytat:
Napisane przez AncientQueen Pokaż wiadomość
Hej Zasmucę Cię, bo jeszcze nie ukręciłam tego primera- ale już naprawiam błąd i to robię. Dam Ci znać jakoś w następnym tygodniu jak sprawuje się sam w sobie, ale też w połączeniu z podkładami. Spróbuję i z Neauty i z Pixie Mam nadzieję, że się sprawdzi, do tej pory używałam dry-flo z jedwabiem i sprawował się dobrze (cena też jest śmieszna), oby nie zawiódł, bo nie mam niczego innego w zapasie. Skąd jesteś? Może po ukręceniu dałabym Ci małą odsypkę na spróbowanie, żebyś zobaczyła, jak Ci leży? Ja i tak pewnie będę to zużywała wieki
Dzięki bardzo za propozycję, ale nie wiem czy miałabym coś z na wymianę, z minerałów na razie same próbki i pewnie większość firm testowałaś (jeśli nie wszystkie ;p). Poczekam cierpliwie na opinię, bo 30 PLN za 10 g wygląda naprawdę zachęcająco
Tyven jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-03, 21:36   #492
olencja kwiatencja
Rozeznanie
 
Avatar olencja kwiatencja
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 850
Dot.: Neauty Minerals

Kurde moja skóra to jakaś pogrzana jest. Ciapnęłam się Ivory i Fair w goldenie pół na pół, flatem coby krycie i kolor lepiej widoczny by zdecydować się, w którą stronę podążać, a tu lipa wszystko wchłonęło, stopiły się oba, nie byłam w stanie powiedzieć, który lepiej wyglądał xD Ech nie pomocna ta moja gęba.
olencja kwiatencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-03, 22:21   #493
AncientQueen
Rozeznanie
 
Avatar AncientQueen
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 810
Dot.: Neauty Minerals

Cytat:
Napisane przez Tyven Pokaż wiadomość
Dzięki bardzo za propozycję, ale nie wiem czy miałabym coś z na wymianę, z minerałów na razie same próbki i pewnie większość firm testowałaś (jeśli nie wszystkie ;p). Poczekam cierpliwie na opinię, bo 30 PLN za 10 g wygląda naprawdę zachęcająco
Nie miałam na myśli wymiany, chciałam Ci po prostu podesłać niewielką odsypkę na kilka użyć ot tak za nic, tylko zwykłym listem. Ukręcony już jest, tylko czeka na testy. Spróbuję z podkładami które znam najlepiej, żeby ocenić jego możliwości utrwalające + z Neauty

Olencja, ostatnimi czasy mam dość podobnie Niby widzę jakąś tam różnicę pomiędzy kolorami, ale nie jest ona tak rażąca jak kiedyś, kiedy to żaden kolor mi nie odpowiadał. Pewnie dlatego, że wcześniej używałam tylko mocno kryjących formuł i to w niemałych ilościach, a wtedy wiadomo, że niedobrany kolor razi dużo bardziej, niż w przypadku mniej kryjącego podkładu nałożonego lżejszą ręką.
__________________
Moja wymianka - klik!
AncientQueen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-04, 01:17   #494
olencja kwiatencja
Rozeznanie
 
Avatar olencja kwiatencja
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 850
Dot.: Neauty Minerals

No niby to kryjąca formuła xD Jeszcze bym zrozumiała miedzy Fair a Light bo są bardzo podobne, ale z Ivory widać różnice w woreczku wyraźnie. Chyba wezme Ivory, nie wiem, musze zrobić drugą probe
olencja kwiatencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-04, 16:38   #495
reniferrudolf
Zadomowienie
 
Avatar reniferrudolf
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 144
Dot.: Neauty Minerals

A może ma któraś z Was możliwość porównania Goldenów ale wersji matującej z kryjącą?
reniferrudolf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-04, 17:27   #496
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 7 310
Dot.: Neauty Minerals

Cytat:
Napisane przez olencja kwiatencja Pokaż wiadomość
Kurde moja skóra to jakaś pogrzana jest. Ciapnęłam się Ivory i Fair w goldenie pół na pół, flatem coby krycie i kolor lepiej widoczny by zdecydować się, w którą stronę podążać, a tu lipa wszystko wchłonęło, stopiły się oba, nie byłam w stanie powiedzieć, który lepiej wyglądał xD Ech nie pomocna ta moja gęba.
Co Ty mówisz, między Ivory a Fair jest duża różnica
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-04, 18:47   #497
pestycyda
Zakorzenienie
 
Avatar pestycyda
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Oława
Wiadomości: 5 600
Dot.: Neauty Minerals

Dziewczyny kiedy Wy testujecie te próbki? Właśnie przyszla mi cala paczka z Neauty ale nie wiem jak wytestowac. Do pracy troche sie boje, ze zrobi mi sie przykladowo budyn na twarzy. Jak wracam to ciemno... No nie wiem
pestycyda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-04, 18:54   #498
syshda
Cały czas się uczę
 
Avatar syshda
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 960
Dot.: Neauty Minerals

Cytat:
Napisane przez pestycyda Pokaż wiadomość
Dziewczyny kiedy Wy testujecie te próbki? Właśnie przyszla mi cala paczka z Neauty ale nie wiem jak wytestowac. Do pracy troche sie boje, ze zrobi mi sie przykladowo budyn na twarzy. Jak wracam to ciemno... No nie wiem
Ja testuję najpierw rysując pasek na zuchwie i szyi i w towarzystwie podkladu, ktory mi pasuje. Jesli pierwsze wrazenie jest pozytywne, to pizniej testy sa w weekendy, a jesli jest ok, to w koncu w tygodniu ;o)
syshda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-04, 20:53   #499
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Neauty Minerals

Ja tam się nie czaiłam i po przyjściu próbek, wysmarowałam się do pracy tą, która najbardziej mi się podobała .
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-04, 21:03   #500
reniferrudolf
Zadomowienie
 
Avatar reniferrudolf
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 144
Dot.: Neauty Minerals

Ja się waham między Neutral Fair, a Golden Light - na zdjęciach Basi ten pierwszy wygląda na lekko żółtawy, Basiu tak jest w rzeczywistości?

Niestety Golden Fair który miałam w formule matującej, w kryjącej wydaje mi się za mocno pomarańczowy.
reniferrudolf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-05, 00:47   #501
olencja kwiatencja
Rozeznanie
 
Avatar olencja kwiatencja
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 850
Dot.: Neauty Minerals

[1=5f42baaf55c99c9383de422 acc0cb88e1da365bd_65628ab a0b01a;54003241]Co Ty mówisz, między Ivory a Fair jest duża różnica [/QUOTE]
NO WIEM stad tym bardziej moje zmieszanie xD spytałam siorki, powiedziała, że Ivory jakos zdrowiej wyglada, ale nie ma duzej róznicy xD mówiłam, że jakaś niedorobiona ta geba
olencja kwiatencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-05, 10:02   #502
kasiatoya
Rozeznanie
 
Avatar kasiatoya
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: to tu to tam
Wiadomości: 905
Dot.: Neauty Minerals

Dla tych którzy chcą kupić próbki fajna okazja
http://www.mineralcosmetics.pl/
"Wyprzedaż kosmetyków Neauty Minerals. Z kodem rabatowym: neauty30 30% zniżki na testery"
kasiatoya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-05, 11:00   #503
bigosowadama
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 998
Dot.: Neauty Minerals

Cytat:
Napisane przez olencja kwiatencja Pokaż wiadomość
NO WIEM stad tym bardziej moje zmieszanie xD spytałam siorki, powiedziała, że Ivory jakos zdrowiej wyglada, ale nie ma duzej róznicy xD mówiłam, że jakaś niedorobiona ta geba
Ja mam ivory w formule kryjącej i golden fair w matującej.
I między nimi jest naprawdę sporo różnicy.
Może u Ciebie ta żółć się jakoś wchłania?
Może nałóż na całą twarz raz ivory a raz goden fair. I zrób zdj. Albo w świetle dziennym popatrz w lusterku który do Ciebie bardziej przemawia.
Różnicy w kolorze to np. nie widzę pomiędzy fair a light w matującej.
Cytat:
Napisane przez pestycyda Pokaż wiadomość
Dziewczyny kiedy Wy testujecie te próbki? Właśnie przyszla mi cala paczka z Neauty ale nie wiem jak wytestowac. Do pracy troche sie boje, ze zrobi mi sie przykladowo budyn na twarzy. Jak wracam to ciemno... No nie wiem
Kiedy się da
Przy pierwszych testach podkładu Neauty to maziałam paski po szyi.
Przeważnie wtedy, kiedy nie miałam makijażu.
Teraz jest coraz ciemniej i muszę być w makijażu od rana. A jak wacam to już nic nie widzę.
Nakładam podkłady/próbki jak leci na twarz z rana. Modląc się żeby podkład wytrzymał i był dopasowany.
Zresztą wybieram kolory raczej jasne i nawet w woreczkach/słoiczkach można je porównać między sobą. Te ciemniejsze, moim zdaniem, które mogą okazać się za ciemne zostawiam na weekend, by nie straszyć za bardzo i ewentualnie zmyć.

Cytat:
Napisane przez kasiatoya Pokaż wiadomość
Dla tych którzy chcą kupić próbki fajna okazja
http://www.mineralcosmetics.pl/
"Wyprzedaż kosmetyków Neauty Minerals. Z kodem rabatowym: neauty30 30% zniżki na testery"
Na mineralscosmetics mają tylko wersję matującą.
bigosowadama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-05, 15:29   #504
olencja kwiatencja
Rozeznanie
 
Avatar olencja kwiatencja
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 850
Dot.: Neauty Minerals

Zrobiłam tak,ale musze powtórzyć eksperyment xD Na zdjęciu z Ivory wyszłam strasznie, ech. Kupie dwa i się skończy dumnie
olencja kwiatencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-05, 17:39   #505
pestycyda
Zakorzenienie
 
Avatar pestycyda
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Oława
Wiadomości: 5 600
Dot.: Neauty Minerals

Cytat:
Napisane przez bigosowadama Pokaż wiadomość
Kiedy się da
Przy pierwszych testach podkładu Neauty to maziałam paski po szyi.
Przeważnie wtedy, kiedy nie miałam makijażu.
Teraz jest coraz ciemniej i muszę być w makijażu od rana. A jak wacam to już nic nie widzę.
Nakładam podkłady/próbki jak leci na twarz z rana. Modląc się żeby podkład wytrzymał i był dopasowany.
Zresztą wybieram kolory raczej jasne i nawet w woreczkach/słoiczkach można je porównać między sobą. Te ciemniejsze, moim zdaniem, które mogą okazać się za ciemne zostawiam na weekend, by nie straszyć za bardzo i ewentualnie zmyć.


Na mineralscosmetics mają tylko wersję matującą.

Chyba tak zrobie
pestycyda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-05, 17:44   #506
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 7 310
Dot.: Neauty Minerals

Cytat:
Napisane przez reniferrudolf Pokaż wiadomość
Ja się waham między Neutral Fair, a Golden Light - na zdjęciach Basi ten pierwszy wygląda na lekko żółtawy, Basiu tak jest w rzeczywistości?

Niestety Golden Fair który miałam w formule matującej, w kryjącej wydaje mi się za mocno pomarańczowy.
Też mi się tak wydawało i proszek też wygląda żółtawo, ale jak posmarowałam nim szyję, to po roztarciu nabrał lekkiej różowości (ale dopiero po roztarciu), także myślę że został jak najbardziej dobrze zakwalifikowany do Neutrali Niestety tak to jest, że dopiero po roztarciu i wtopieniu w skórę mogą się wydobyć inne tony niż jako sam proszek. Golden Fair jako proszek mi się bardzo podoba i myślałam, że będzie pasować, ale po roztarciu już zdecydowanie jest za ciemny dla mnie.
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-05, 21:08   #507
olencja kwiatencja
Rozeznanie
 
Avatar olencja kwiatencja
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 850
Dot.: Neauty Minerals

ile odczekać po ciapnięciu się by był miarodajny efekt. Chciałam zrobić test jednego dnia by światło było podobne.
olencja kwiatencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-05, 21:43   #508
reniferrudolf
Zadomowienie
 
Avatar reniferrudolf
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 144
Dot.: Neauty Minerals

[1=5f42baaf55c99c9383de422 acc0cb88e1da365bd_65628ab a0b01a;54018154]Też mi się tak wydawało i proszek też wygląda żółtawo, ale jak posmarowałam nim szyję, to po roztarciu nabrał lekkiej różowości (ale dopiero po roztarciu), także myślę że został jak najbardziej dobrze zakwalifikowany do Neutrali Niestety tak to jest, że dopiero po roztarciu i wtopieniu w skórę mogą się wydobyć inne tony niż jako sam proszek. Golden Fair jako proszek mi się bardzo podoba i myślałam, że będzie pasować, ale po roztarciu już zdecydowanie jest za ciemny dla mnie.[/QUOTE]

To zabiłaś mi ćwieka Nie wiem czy brać Golden Ivory czy Golden Light. Boję się że ten pierwszy będzie za jasny
reniferrudolf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-05, 21:48   #509
bigosowadama
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 998
Dot.: Neauty Minerals

Cytat:
Napisane przez olencja kwiatencja Pokaż wiadomość
ile odczekać po ciapnięciu się by był miarodajny efekt. Chciałam zrobić test jednego dnia by światło było podobne.
Ciapnięcie paskowe czy połowiczne? Z 20-30min, tak mi się wydaje. w tym czasie podkład przegryzie się ze skórą.
Tylko pamiętaj, że jeśli zmywasz podkład, a chcesz nałożyć nowy do testów to też musisz odczekać trochę.: brzydal: Micel czy coś tam, pocieranie skóry, zmienia to wszystko- skóra jest trochę innego koloru, rozgrzana itp.
bigosowadama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-05, 21:58   #510
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 7 310
Dot.: Neauty Minerals

Cytat:
Napisane przez reniferrudolf Pokaż wiadomość
To zabiłaś mi ćwieka Nie wiem czy brać Golden Ivory czy Golden Light. Boję się że ten pierwszy będzie za jasny
Pamiętaj, że między nimi jest jeszcze Fair Najrozsądniej byłoby wziąć próbki Ale Ivory jest jaśniejszy od podkładów drogeryjnych, więc jeśli używasz czegoś ogólnodostępnego, to raczej celowałabym powyżej Ivory.
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-08-23 19:15:10


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:30.