Odchudzajace sie mamusie - czyli gubienie tluszczyku po urodzeniu dziecka - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-07-03, 08:29   #1
Iza995
Raczkowanie
 
Avatar Iza995
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Gorzów Wlkp
Wiadomości: 119
GG do Iza995 Send a message via Skype™ to Iza995

Odchudzajace sie mamusie - czyli gubienie tluszczyku po urodzeniu dziecka


Witajcie
Dwa miesiace temu urodzilam sn drugie dziecko.Chcialabym zrzucuc 11 kilo ,obecnie waze 71 kg a moja wymarzona waga to 60 kg.Moim problemem jest brzuszek,i aby go zgubic zakupilam ab slimmer.Jednak przytylam wszedzie po trochu,chcialabym dolaczyc do tego jeszze bieganie,tak aby tracic tluszcz takze na innych partiach ciala.Jesli inne mamy maja ochote sie przylaczyc to zapraszam do wspolnego odchudzania a doswiadczone osoby prosze o rady
Iza995 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-03, 10:08   #2
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: Odchudzajace sie mamusie - czyli gubienie tluszczyku po urodzeniu dziecka

Cytat:
Napisane przez Iza995 Pokaż wiadomość
Witajcie
Dwa miesiace temu urodzilam sn drugie dziecko.Chcialabym zrzucuc 11 kilo ,obecnie waze 71 kg a moja wymarzona waga to 60 kg.Moim problemem jest brzuszek,i aby go zgubic zakupilam ab slimmer.Jednak przytylam wszedzie po trochu,chcialabym dolaczyc do tego jeszze bieganie,tak aby tracic tluszcz takze na innych partiach ciala.Jesli inne mamy maja ochote sie przylaczyc to zapraszam do wspolnego odchudzania a doswiadczone osoby prosze o rady
Przede wszystkim zadbaj o regularne posilki co 2-3 h. W kazdym posilku zrodlo bialka.
Postaraj sie zrobic 2-3 razy w tygodniu trening silowy na cale cialo (przysiady, wykroki, pompki, pompki odwrotne, brzuszki) tak trening pobudzi metabolizm i pozytywnie wplynie na cala sylwetke a zwlaszcza na brzuch
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-03, 10:12   #3
ma-li-na
Zadomowienie
 
Avatar ma-li-na
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 1 787
Dot.: Odchudzajace sie mamusie - czyli gubienie tluszczyku po urodzeniu dziecka

Hej hej
Chętnie się przyłączę ,mam za sobą 16kg przede mną jeszcze 5-7 kg do zrzucenia .
__________________
48 kg! 23kg lzejsza

walka o zdrowe wlosy

26 grudzien 2011 ostatnie farbowanie
13 luty 2012- rozwod z suszarka i prostownica!
ma-li-na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-03, 17:22   #4
Iza995
Raczkowanie
 
Avatar Iza995
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Gorzów Wlkp
Wiadomości: 119
GG do Iza995 Send a message via Skype™ to Iza995
Dot.: Odchudzajace sie mamusie - czyli gubienie tluszczyku po urodzeniu dziecka

POstawilam ze co jeden dzien bede cwiczyc brzuszki na moim ab slimmerze,a w nastepny przysiadki,pompki,wykroki itp i tak na zmiane.Tylko niewiem od jakiej ilosci zaczac tak aby nie nabawic sie kontuzji.Myslicie ze na poczatek np 2 serie po 15-20 powtorzen to wystarczy ??? Prosze o rady
Iza995 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-03, 17:32   #5
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: Odchudzajace sie mamusie - czyli gubienie tluszczyku po urodzeniu dziecka

Cytat:
Napisane przez Iza995 Pokaż wiadomość
POstawilam ze co jeden dzien bede cwiczyc brzuszki na moim ab slimmerze,a w nastepny przysiadki,pompki,wykroki itp i tak na zmiane.Tylko niewiem od jakiej ilosci zaczac tak aby nie nabawic sie kontuzji.Myslicie ze na poczatek np 2 serie po 15-20 powtorzen to wystarczy ??? Prosze o rady
zacznij od 2 seri po 8-12 powtorzen
mozesz robic obwodowo tzn. po jednej serii kazdego cwiczenia po kolei a potem jeszcze raz

w dni brzuszkowe pobiegaj troche

chociaz ja bym polaczyla brzuszki z reszta silowych a bieganie osobno
Jeden dzien w tygodniu zrob sobie wolny
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-06, 10:02   #6
weraa11
Zadomowienie
 
Avatar weraa11
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 333
Dot.: Odchudzajace sie mamusie - czyli gubienie tluszczyku po urodzeniu dziecka

Ja jestem w drugim miesiacu ciazy...i przerazaja mnie te kg co sa po porodzie...zawsze wazylam 49kg przy wzroscie 168cm i musze do tego wrocic po porodzie... Boje sie ze nie dam rady bo mimo ze wage niby mam niska to wygladam na wiecej kg....mam przde wszystkim masywne nogi...;/ w udach 50cm a lydka 35cm ;/ blee....;/ ;/ ;/
Jak wspomnialam jestem w drugim miesiacu ciazy a juz mam 50kg...Mam nadzieje ze nie przytyje za duzo i szybko mi sie uda zrzucic te kg... Macie moze jakies rady co do cwiczen w ciazy?
Planuje jezdzic na orbiku...
Jakby co to bede sledzic ten watek wiec nie pozwolcie mu umrzec bo dolacze do was w lutym
__________________

weraa11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-07, 07:43   #7
ma-li-na
Zadomowienie
 
Avatar ma-li-na
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 1 787
Dot.: Odchudzajace sie mamusie - czyli gubienie tluszczyku po urodzeniu dziecka

Cytat:
Napisane przez weraa11 Pokaż wiadomość
Ja jestem w drugim miesiacu ciazy...i przerazaja mnie te kg co sa po porodzie...zawsze wazylam 49kg przy wzroscie 168cm i musze do tego wrocic po porodzie... Boje sie ze nie dam rady bo mimo ze wage niby mam niska to wygladam na wiecej kg....mam przde wszystkim masywne nogi...;/ w udach 50cm a lydka 35cm ;/ blee....;/ ;/ ;/
Jak wspomnialam jestem w drugim miesiacu ciazy a juz mam 50kg...Mam nadzieje ze nie przytyje za duzo i szybko mi sie uda zrzucic te kg... Macie moze jakies rady co do cwiczen w ciazy?
Planuje jezdzic na orbiku...
Jakby co to bede sledzic ten watek wiec nie pozwolcie mu umrzec bo dolacze do was w lutym
__________________
48 kg! 23kg lzejsza

walka o zdrowe wlosy

26 grudzien 2011 ostatnie farbowanie
13 luty 2012- rozwod z suszarka i prostownica!
ma-li-na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-07-09, 09:06   #8
danix
Raczkowanie
 
Avatar danix
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 242
Dot.: Odchudzajace sie mamusie - czyli gubienie tluszczyku po urodzeniu dziecka

ja tez biore sie za siebie po porodzie

malo przytylam (prawie nic) ale moje cialo troszke sflaczalo (i tu rada dla wery - w ciazy zmuszona bylam przejsc na diete cukrzycowa, jadlam co 2-3h , 8-9 posilkow dziennie, bardzo malych. cukry proste praktycznie wyeliminowane)

zamierzam cwiczyc brazil butt lift podobna dziala cuda z pupa i udami narazie jestem w trakcie sciagania filmiku
__________________


danix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-09, 13:11   #9
Kami84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 56
Dot.: Odchudzajace sie mamusie - czyli gubienie tluszczyku po urodzeniu dziecka

Ostatnio coraz popularniejsze stają się specjalne programy ćwiczeń dla matek z dziećmi-można dbać o kondycję jednocześnie spędzając czas ze swoim maluchem Zerknijcie zresztą na ten artykuł http://www.dourody.pl/articles,articles,58.html
Kami84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-09, 14:25   #10
Iza995
Raczkowanie
 
Avatar Iza995
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Gorzów Wlkp
Wiadomości: 119
GG do Iza995 Send a message via Skype™ to Iza995
Ile wykonywac cwiczen ???

Dziewczyny mam maly dylemat.Mam do zrzucenia 10 kilo,w ciazy przytylam rownomiernie, ale zalezy mi cala sylwetka wrocila do dawnego wygladu.Co drugi dzien cwicze aerobik z dvd przez 20 minut i do tego robie 100 brzuszkow na ab slimmerze.I tu moje pytanie czy powinnam po aerobiku wykonywac np 3 rodzaje cwiczen na brzuch ( np 3 x 20 ) czy jeden rodzaj wystarczy ?? Prosze o rady
Iza995 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-09, 14:34   #11
Iza995
Raczkowanie
 
Avatar Iza995
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Gorzów Wlkp
Wiadomości: 119
GG do Iza995 Send a message via Skype™ to Iza995
Dot.: Odchudzajace sie mamusie - czyli gubienie tluszczyku po urodzeniu dziecka

dziewczyny jakie cwiczenia wykonujecie? od kiedy?po ile powtorzen ? codziennie czy np co drugi dzien ?

Ja chodzialam co drugi dzien do parku,ale zmienilam troche.Kupilam platki fitness bo byla dolaczona do nich plyta dvd wraz z aerobikiem Cwicze co drugi dzien,dzisiaj byl pierwszy.Aerobik trwa 20 minut,pozniej robie po 100 brzuszkow na ab slimmerze i... boje sie ze nie wytrzymam,ze za szybko sie poddam.W dodatku karmie piersia,i nie wolno mi zazywac zadnych wspomagaczy takich jak np czerwona herbata,wiec w tej kwestii jestem ograniczona
Iza995 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:39.