Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV. - Strona 79 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-09-08, 16:55   #2341
nagiAkt
Zadomowienie
 
Avatar nagiAkt
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 1 233
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

linaewe85 ładny zbiór Nie obejdzie się bez pytań
+ Gdzie nabyłas ten preparat złuszczjący z Ziai? Dobry jest?
+ chyba podpasował ci szampon Malwy czarna rzepa, co?;> Możesz coś o nim powiedzieć? Dobrze myje? myślisz, że da rade zmyć oleje?
+ Te saszetkowe Perfecty oczyszczanie to maseczki czy peelingi? Oczyszczają faktycznie?
+ I z Ziai calma jest chyba jeden żel o ile mnie oczy nie mylą Fajnie myje buźkę? Ściąga? jaki masz typ cery wogóle?
Dzięki za odp z góry
__________________
28.06

WIKTORIA

NASZ DZIUBEK
20.08.2014
15:10
nagiAkt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-08, 20:52   #2342
201605090956
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 157
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez linaewe85 Pokaż wiadomość
śjakoś nie lubię zapachu oliwki z wyjątkiem żelu pod prysznic palmolive, natomiast ziajowa oliwka mi nie leży. Pamietam jak kiedyś wysmarowałam się balsamem oliwkowym ziaji, a akurat byłam u rodziców, wychodzę z łazienki przechodzę obok taty, a on mówi co tak śmierdzi gotowanym kalafiorem
Ja mam zakręconą skórę zapachowo - wszelkie słodkości pachną na mnie tragicznie, natomiast świeże i męskie wonie - cudownie. W perfumerii tylko męska strona mnie interesuje, bo żadne damskie perfumy na mnie dobrze nie pachną, a jak już dobrze leżą, to bardzo szybko męczą.

Magda - mnie ratuje lista - jak wiem co mam kupić i dokładnie się tego trzymam to jest ok. Dwa, zawsze staram się 3 razy coś obejrzeć. Dlatego, może i mi się cienie w kolorach powtarzają i tak samo mam ze szminkami czy kredkami, ale ja to używam - uważam to za mój prywatny świr i hobby - dla mnie to przyjemność. Podkład mam zawsze 1 - tusze maksymalnie 2 - 3. Reszta już w większej ilości Kocham to - i co zrobię, mam tego nie robić, zmuszać się by nie być taką jaką siebie lubię najbardziej? Nie - to bez sensu.
201605090956 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-08, 21:44   #2343
linaewe85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: woj. lubelskie
Wiadomości: 37
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez nagiAkt Pokaż wiadomość
linaewe85 ładny zbiór Nie obejdzie się bez pytań
+ Gdzie nabyłas ten preparat złuszczjący z Ziai? Dobry jest?
+ chyba podpasował ci szampon Malwy czarna rzepa, co?;> Możesz coś o nim powiedzieć? Dobrze myje? myślisz, że da rade zmyć oleje?
+ Te saszetkowe Perfecty oczyszczanie to maseczki czy peelingi? Oczyszczają faktycznie?
+ I z Ziai calma jest chyba jeden żel o ile mnie oczy nie mylą Fajnie myje buźkę? Ściąga? jaki masz typ cery wogóle?
Dzięki za odp z góry
Dziękuję
Preparat nabyłam na allegro jeszcze w tamtym roku. Nie robi jakiś cudów, ale jest lepszy od tych drogeryjnych w cenie do 15 zł. Rzeczywiście wygładza mi stópki, lekko zmiękcza (nie intensywnie jak obiecuje producent), dobry jest na podtrzymanie efektów po zabiegu pedicure u kosmetyczki (robię raz w roku pod koniec maja), bo przy jego regularnym stosowaniu (2-3 razy w tygodniu) + nawilżająca emulsja do stóp z charmine rose i efekt jak po zabiegu utrzymuje mi się przez całe wakacje. Z tym, że ja nim jednak trochę stopy masuję, a nie zostawiam samemu sobie.
Jeśli chodzi o czarną rzepę malwy to zużyłam właśnie pierwszą butelkę. Pod wpływem wizażu przerzuciłam się na szampony ziołowe. Otóż mam co do niego mieszane uczucia. Rzeczywiście dokładnie oczyszcza i chwała mu za to, sądzę że da radę z olejami pod warunkiem że myjesz głowę dwa razy, bo za pierwszym razem to prawie się nie pieni. Drugi plus za to, że włosy nie są klapnięte i rzeczywiście wolniej się przetłuszczają. Ważne dla mnie jest to że nie spowodował łupieżu, bo z tym mam duży problem zawsze przy zmianie szamponu. Ogromny minus za to że niemiłosiernie plącze włosy, wprost tragicznie. Po jego użyciu mam ogromny kołtun z którym np. balsam ziołowy schaumy czy jedwab biosilk sobie nie radzi, jedynie maska mleczna mila.
Te zielone saszetki to peelingi gruboziarniste, których jeszcze nie próbowałam, a obok nich leży maska gruszkowa, którą wielbię bezkrytycznie; fajnie, nienachalnie pachnie, ma idealną konsystencję i rzeczywiście oczyszcza i zmiękcza skórę.
Mam cerę mieszaną z tendencją do przesuszania się na policzkach i niezbyt wrażliwą, aczkolwiek czasami zdarzają mi się podrażnienia. Jak dla mnie calma nadaje się tylko do cery mieszanej, tłustej ewentualnie normalnej, a nie jak pisze producent do suchej i wrażliwej. U mnie się sprawdza, jest gęsta, ma fajną żelową konsystencję, przyjemny, nienachalny, charakterystyczny zapach, dość dobrze zmywa makijaż (oczy zawsze zmywam wcześniej mleczkiem), choć ja zawsze wieczorem używam jej dwa razy, mnie nie ściąga i nie wysusza, ale dla suchych i wrażliwych odradzam. Tak subiektywnie oceniam ją na 4, jest dobra, ale szału nie ma, sądzę że za te pieniądze (płacę za nią 10-12zł) można znaleźć coś lepszego.

Przypomniało mi się. Potrzebuję dobrego kremu pod oczy na sińce, tylko w rozsądnej cenie do 25 zł max. Co polecacie??

Edytowane przez linaewe85
Czas edycji: 2011-09-08 o 22:13
linaewe85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-08, 23:00   #2344
guacamole
Wtajemniczenie
 
Avatar guacamole
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wichrowe bagna
Wiadomości: 2 007
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Ten mój odwyk to odwyk kosmetykoholiczki, powiedzmy sobie szczerze - nigdy nie będę miała minimalistycznej kolekcji, ale nie potrzebuje mieć otwartych kilku tuszy, balsamów czy podkładów. Staram się omijać drogerie i to naprawdę działa
Popieram. Tez mam otwarty najwyzej jeden balsam i jakies gestsze mazidlo wlasnej roboty (co tydzien robie mieszanke z masla szea, oliwy i olejkow eterycznych - idealne po kapieli), jeden tusz i jeden podklad, 2 kremy (dzien i noc), krem pod oczy, filtr 50 i jedno serum . To sa rzeczy, ktore albo zuzywaja sie dlugo, albo nalezy je bardzo szybko zuzyc, inaczej nie beda takie higieniczne. Szaleje z szamponami, bo mam 2 do wlosow blond, 2 na lupiez, jakis lagodny dzieciecy itd, ale chlop mi je zuzywa, wiec nie mam wyrzutow sumienia, ze 5 otwartch butli stoi i paruje.

Mam bardzo duzy zapas kosmetykow, ale ich nie otwieram. 4 politrowe balsamy z kwasem mlekowym - genialne, kilka kremow nawilzajaco -koloryzujacych do twarzy z filtrem Este Lauder (miniatury po 15 ml), sporo mydel laurowych Aleppo i garsc miniatur tuszy Clinique, bo ja uzywam wylacznie malych pojemnosci, by szybko wyrzucic - wrazliwe oczy.

---------- Dopisano o 23:00 ---------- Poprzedni post napisano o 22:53 ----------

Linaeve, nie znam zadnego kremu, co zmniejsza since, nawet z polki cenowej ponad 300 zlotych. No, moze La prairie za 1000, bo mialam probki i byl boski. Zmierzam do tego, ze pod ozy lepiej kupic krem nawilzajaco-odzywczo-przeciwzmarszczkowy. Dla Ciebie cos przeciwzmarszczkowego z grupy wiekowej 25-30. Te kremy dzialaja tak, ze odzywiaja i napinaja. Zaden krem nie usunie sincow, ja codziennie budze sie ze sliwkami od oczami i jedynym rozwiazaniem jest poradny korektor pod oczy nalozony na wchloniety dobry krem. A przyzwoity krem to i 25 zlotych moze kosztowac.

W kwestii rozu do policzkow - zainwestuj w Bourjois. To jest gigant jakosci Chanel, bo ten sam producent, ale wiele razy tanszy. Zaplacisz za niego 30 zlotych na promocji w Superpharm, a efekt bedziesz miala taki, ze sie zakochasz. Wsaniale malenkie drobinki, piekne naturalne kolory, rozwietlenie, super konsystencja - odlot. Taniej bedzie z Inglota, tez dobry wybor, choc troche bardziej smuzy.
guacamole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-09, 10:12   #2345
linaewe85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: woj. lubelskie
Wiadomości: 37
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Dzięki guacamole za rady, a śjakąś konkretną markę kremu pod oczy polecisz? Idę myć skalp, zbieram się i idę do rossmana i natury i jeszcze o biedronkę zaczepię, bo chcę ten żel micelarny be beauty, bo słyszałam, że dobry

Edytowane przez linaewe85
Czas edycji: 2011-09-09 o 10:15
linaewe85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-09, 14:28   #2346
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez linaewe85 Pokaż wiadomość
Przypomniało mi się. Potrzebuję dobrego kremu pod oczy na sińce, tylko w rozsądnej cenie do 25 zł max. Co polecacie??
flos lek ma krem z arnika na sińce, wydaje mi się, że dużo osób stosuje go pod oczy

Cytat:
Napisane przez guacamole Pokaż wiadomość
Popieram. Tez mam otwarty najwyzej jeden balsam i jakies gestsze mazidlo wlasnej roboty (co tydzien robie mieszanke z masla szea, oliwy i olejkow eterycznych - idealne po kapieli), jeden tusz i jeden podklad, 2 kremy (dzien i noc), krem pod oczy, filtr 50 i jedno serum . To sa rzeczy, ktore albo zuzywaja sie dlugo, albo nalezy je bardzo szybko zuzyc, inaczej nie beda takie higieniczne. Szaleje z szamponami, bo mam 2 do wlosow blond, 2 na lupiez, jakis lagodny dzieciecy itd, ale chlop mi je zuzywa, wiec nie mam wyrzutow sumienia, ze 5 otwartch butli stoi i paruje.

Mam bardzo duzy zapas kosmetykow, ale ich nie otwieram. 4 politrowe balsamy z kwasem mlekowym - genialne, kilka kremow nawilzajaco -koloryzujacych do twarzy z filtrem Este Lauder (miniatury po 15 ml), sporo mydel laurowych Aleppo i garsc miniatur tuszy Clinique, bo ja uzywam wylacznie malych pojemnosci, by szybko wyrzucic - wrazliwe oczy.
jakie balsamy?

ja szaleję z kolorówką, pielęgnacyjnie spokojniej, ale lubię mieć wybór - jeden szampon czy żel to zdecydowanie za mało


Werka u mnie lista się sprawdza, ale tylko jako wish lista; generalnie ja mam taki ruch w kosmetykach, że nie nadążam tego spisywać i aktualizować - co chwilę coś dochodzi, odchodzi, oddaję, wymieniam. Zrobiłam duuuuuże porządki cieniowe i zostawiłam prawie same beżowo brązowe cienie plus kilka fioletów, granatów do kolorowych szaleństw
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-09, 15:14   #2347
201605090956
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 157
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Wiesz Magda - ja stosuję zasadę - szaleję w Mac i Inglocie, a inne są beżo - brązowe. To są moje ukochane marki - Inglot z wieloletniego sentymentu - moje pierwsze cienie, etc.. A Mac - piękne opakowania (czarne, bardzo proste). Szminki patrzę na ustach - jeśli są odpowiednio wyraziste kolorystycznie, to zostają na wish. Mam bardzo ciemne usta (ciemno czerwony koral) i u mnie kolory blade wyglądają jak u trupa. Mogę się malować kolorami, które przy jasnych ustach wyglądałyby zbyt wieczorowo - u mnie dobrze wygląda Alarm z rimmela, czy 134 z Lancome - a to są czerwienie strażackie, bardzo mocne. Mogę używać wyrazistych, ciepłych odcieni - nawet na co dzień.

Ale wiem, że minimalizm to nie moja cecha - nie zmienię tego, bo wyglądałoby to sztucznie. I jedynie w podkładach nie poszaleję - w Polsce są tylko dwie (!) marki z podkładem dla mnie BB (bobbi brown) i Inglot. Testowałam wiele. U mnie podkłady "głupieją" - są pomarańczowe, za różowe, ale za ciemne... Azja - to moje tereny - na ich stronach, lub amerykańskich - są moje podkłady.
Zawsze jest u mnie podstawowa zasada (nie dotyczy tuszu) - jeśli czegoś nie zobaczę "na żywca" to nie biorę - zawsze tak robię w perfumach i kolorówce. Kolory w necie mogą być zupełnie inne - dlatego jeśli już tam kupuję musi być to obadane w drogerii/ perfumerii. Nigdy nie kupuję w ciemno. A podkładu nie kupię jeśli nie dostanę próbki - inaczej kasa idzie w błoto. Co jakiś czas na liście robię przetasowanie. Jeśli po teście wygląda to tragicznie - nie ma tego.

Ostatnio - mówiłam sobie, że nie lubię błyszczyka - ostatnio to pokochałam. Brązera nie kupię - tia...

Mój makijaż zazwyczaj jest jak u Francuski - czerwone usta + beżo - brązowe cienie. Gdy jest chłodniej - brzoskwiniowy róż, gdy jest ciepło bardzo jasny herbatnikowy brązer. Na paznokciach - bordo, albo francuz. Wyglądam w tym dobrze i bardzo elegancko - jak na swój młody wiek. Nie zmienię siebie - wyglądać to będzie po prostu sztucznie. Dla mnie kosmetyki i perfumy to moja pasja - dzięki czemu czuję się kobietą w pełnym tego słowa znaczeniu, moja dusza to kocha. Ja po prostu nie umiem być "nie sobą".

Edytowane przez 201605090956
Czas edycji: 2011-09-09 o 15:19
201605090956 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-09-09, 15:23   #2348
nagiAkt
Zadomowienie
 
Avatar nagiAkt
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 1 233
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

[QUOTE=linaewe85;29292482]Dziękuję
Preparat nabyłam na allegro jeszcze w tamtym roku. Nie robi jakiś cudów, ale jest lepszy od tych drogeryjnych w cenie do 15 zł. Rzeczywiście wygładza mi stópki, lekko zmiękcza (nie intensywnie jak obiecuje producent), dobry jest na podtrzymanie efektów po zabiegu pedicure u kosmetyczki (robię raz w roku pod koniec maja), bo przy jego regularnym stosowaniu (2-3 razy w tygodniu) + nawilżająca emulsja do stóp z charmine rose i efekt jak po zabiegu utrzymuje mi się przez całe wakacje. Z tym, że ja nim jednak trochę stopy masuję, a nie zostawiam samemu sobie.
Jeśli chodzi o czarną rzepę malwy to zużyłam właśnie pierwszą butelkę. Pod wpływem wizażu przerzuciłam się na szampony ziołowe. Otóż mam co do niego mieszane uczucia. Rzeczywiście dokładnie oczyszcza i chwała mu za to, sądzę że da radę z olejami pod warunkiem że myjesz głowę dwa razy, bo za pierwszym razem to prawie się nie pieni. Drugi plus za to, że włosy nie są klapnięte i rzeczywiście wolniej się przetłuszczają. Ważne dla mnie jest to że nie spowodował łupieżu, bo z tym mam duży problem zawsze przy zmianie szamponu. Ogromny minus za to że niemiłosiernie plącze włosy, wprost tragicznie. Po jego użyciu mam ogromny kołtun z którym np. balsam ziołowy schaumy czy jedwab biosilk sobie nie radzi, jedynie maska mleczna mila...

Dziękuję za odp Szampon plącze zapewne przez brak silikonów i SLS w składzie. Pewnie się na niego skuszę, tym bardziej, że wspomniałas o łupieżu Dzięki raz jeszcze
__________________
28.06

WIKTORIA

NASZ DZIUBEK
20.08.2014
15:10
nagiAkt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-09, 17:10   #2349
linaewe85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: woj. lubelskie
Wiadomości: 37
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Estella dzięki za radę, kupiłam flos lek ale śjakiś inny. Wieczorem pokażę co kupiłam.
nagiAkt prose prose polecam się na przyszłość
linaewe85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-09, 17:50   #2350
guacamole
Wtajemniczenie
 
Avatar guacamole
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wichrowe bagna
Wiadomości: 2 007
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Linaewe, jesli chodzi o krem pod oczy, lepiej wybierz sie do apteki i popros o probki aptecznych specyfikow. Wtedy bedziesz wiedziala, co najlepsze dla Ciebie. Za dobry krem apteczny mozesz zaplacic wiecej, ale jest roznica. Sincow nic nie usunie, ale napnie i nawilzy skore, dzieki czemu bedzie ona lekko grubsza i przykryje zylki.

Nie wiem, ile jestes gotowa zaplacic maksymalnie za krem. Ja uzywalam Clinique, Nuxe i bylam dosc zadowolona. Clinique oplaca sie kupowac w promocjach Douglas czy Sefora, bo za 30-35 zl kupisz saszetke z miniaturami, w tym polowa regularnego kremu 7 ml, ktory 'chodzi' po ponad 150 zlotych za 15 ml normalnie. Takie promocyjne saszetki czesto sie zdarzaja. Same opakowania po miniaturach przydaja mi sie w podrozy, bo przelewam tam toniki, zmywacze do paznokci czy inne kremy.

Czasem, lagodny i odzywczy krem do twarzy uzywam tez pod oczy, a im lepszy dla mojej skory na policzkach, tym lepszy pod oczami Czasem da sie zaoszczedzic kupujac jeden produkt. 45-60 za krem apteczny z filtrem spf15 lub 20, ktory i pod oczy bedzie pasowal. (Avene lub SVR - moje ulubione marki apteczne w przypadku kremow do twarzy).

---------- Dopisano o 17:50 ---------- Poprzedni post napisano o 17:47 ----------

Estella, balsam z kwasem mlekowym i mocznikiem po to, by nawilzyc moja swedzaca i sucha skore. Kupilam 4 opakowania w drogerii w Hiszpanii za 5 euro od sztuki, a sa rewelacyjne. Z dostepnych w Polsce polecam SVR Xerial lub Xerialine 10 procent mocznika. Drogie, ale moje lokcie, kolana i ramiona przestaly sie luszczyc jak przy jakiejs chorobie, a swedzenie calego ciala ustapilo.
guacamole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-09, 20:54   #2351
linaewe85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: woj. lubelskie
Wiadomości: 37
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Tak jak obiecałam wklejam nowe nabytki. Jak zwykle przewaga ziaji
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC03518.jpg (75,8 KB, 304 załadowań)
linaewe85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-09, 21:40   #2352
nagiAkt
Zadomowienie
 
Avatar nagiAkt
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 1 233
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez linaewe85 Pokaż wiadomość
Tak jak obiecałam wklejam nowe nabytki. Jak zwykle przewaga ziaji
Jak kolorowo daj znać jak sprawuje się masło karotenowe z Bielendy i sól ogórek&limonka, miałam tą karotenowo i musze powiedzieć, że zapach ma cudowny Chętnie przygarnęłabym butelkę perfum o takim zapachu
__________________
28.06

WIKTORIA

NASZ DZIUBEK
20.08.2014
15:10
nagiAkt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-09, 23:00   #2353
linaewe85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: woj. lubelskie
Wiadomości: 37
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Właśnie wylazłam z wanny. Zanurzyłam się w soli karotenowej, cudowny cudowny zapach i wysmarowałam masłem karotenowym właśnie Jest cudowne zapach boski, a skóra taka mięciusia i tak super nawilżona, taki miły film na skórze zostawia, czuję się mega zrelaksowana i cholernie atrakcyjnaNiech żyje bielenda
linaewe85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-10, 09:41   #2354
nagiAkt
Zadomowienie
 
Avatar nagiAkt
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 1 233
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez linaewe85 Pokaż wiadomość
Właśnie wylazłam z wanny. Zanurzyłam się w soli karotenowej, cudowny cudowny zapach i wysmarowałam masłem karotenowym właśnie Jest cudowne zapach boski, a skóra taka mięciusia i tak super nawilżona, taki miły film na skórze zostawia, czuję się mega zrelaksowana i cholernie atrakcyjnaNiech żyje bielenda
a masło ma podobny zapach do soli czy są kompletnie różne?
__________________
28.06

WIKTORIA

NASZ DZIUBEK
20.08.2014
15:10
nagiAkt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-10, 22:15   #2355
linaewe85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: woj. lubelskie
Wiadomości: 37
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

powiedziałabym, że taki sam tylko intensywniejszy
linaewe85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-10, 22:38   #2356
nagiAkt
Zadomowienie
 
Avatar nagiAkt
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 1 233
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez linaewe85 Pokaż wiadomość
powiedziałabym, że taki sam tylko intensywniejszy
dziękuje w takim razie ląduje na liście, zaraz po tym jak wykończe masełka Be Beauty
__________________
28.06

WIKTORIA

NASZ DZIUBEK
20.08.2014
15:10
nagiAkt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-11, 10:44   #2357
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

O mater, jak mnie tu dawno nie było ale cokolwiek piszecie o Flos Leku, ja jestem na TAK, wielbie tą markę od lat (muszę się wreszcie wpisać w KWC ). Co do zbiorów - u mnie jest wieczna huśtawka, bo robie zazwyczaj hurtowe zakupy raz na kilka miesięcy, więc albo wygrzebuję resztki po szafkach albo upycham zapasy gdzie popadnie Aktualnie znów pełno
Idę nadrabiać wątek i pewnie wrócę z masą pytań do każdego - strzeźcie się
vril jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-11, 10:52   #2358
201605090956
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 157
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Vril - jestem gotowa. Ja z flos leku kocham żel aloesowy do skóry suchej - idealny jako krem dla mnie
201605090956 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-11, 11:16   #2359
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Aloesowy jest u mnie w zapasach, razem z szałwiowym. teraz uzywam tego z żywokostem i stwierdzam po kilku tygodniach, że to geniusz
Jak ktoś ma watpliwości, co wybrać jako nawilżacz pod filtr przeciwsłoneczny, to polecam właśnie te żele - utrzymują błysk w ryzach do oporu
vril jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-11, 11:46   #2360
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Aloesowy jest u mnie w zapasach, razem z szałwiowym. teraz uzywam tego z żywokostem i stwierdzam po kilku tygodniach, że to geniusz
Jak ktoś ma watpliwości, co wybrać jako nawilżacz pod filtr przeciwsłoneczny, to polecam właśnie te żele - utrzymują błysk w ryzach do oporu

pod filtr mówisz?
hm trzeba spróbowac bo zawsze uzywłam a noc
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-11, 12:00   #2361
witch_18
Zakorzenienie
 
Avatar witch_18
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 11 059
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

A ja jak do tej pory nie miałam styczności z kosmetykami z Flosleku - trzeba będzie to nadrobić
__________________
książki: 27/100 w 2018
blog: inulec reads
instagram: inulec87
zapraszam
witch_18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-11, 12:02   #2362
201605090956
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 157
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Aloesowy jest u mnie w zapasach, razem z szałwiowym. teraz uzywam tego z żywokostem i stwierdzam po kilku tygodniach, że to geniusz
Jak ktoś ma watpliwości, co wybrać jako nawilżacz pod filtr przeciwsłoneczny, to polecam właśnie te żele - utrzymują błysk w ryzach do oporu
Kusisz Mnie aloesowy zastępuje krem - on i DDMG są jedynymi, które mnie nie zapychają (ale pewnie jeszcze trochę potestuję )
201605090956 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-11, 14:50   #2363
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Aloesowy jest u mnie w zapasach, razem z szałwiowym. teraz uzywam tego z żywokostem i stwierdzam po kilku tygodniach, że to geniusz
Jak ktoś ma watpliwości, co wybrać jako nawilżacz pod filtr przeciwsłoneczny, to polecam właśnie te żele - utrzymują błysk w ryzach do oporu
Po przeczytaniu Twojego postu od razu chciałam klikać w aptece żel z żywokostem ale się powstrzymałam resztkami żywego rozsądku, bo jeszcze nie zdążyłam nawet odebrać poprzedniego zamówienia.
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-11, 17:44   #2364
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Jest jeszcze nagietkowy
vril jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-11, 18:06   #2365
201605090956
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 157
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Jest jeszcze nagietkowy
Nagietek powiadasz... Moja skóra lubi nagietek
201605090956 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-11, 18:37   #2366
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Jest jeszcze nagietkowy
a który lepszy?
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-11, 19:06   #2367
mimbi
Zakorzenienie
 
Avatar mimbi
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 5 109
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Moj TZ uwaza ze nagietek = nagniotek
mimbi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-11, 21:38   #2368
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Będę o nich pamiętać przy następnym zamówieniu aptecznym, fajny by był dodatkowy nawilżacz pod filtr.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-12, 13:20   #2369
mimbi
Zakorzenienie
 
Avatar mimbi
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 5 109
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Jako, ze Was poczytuje od dawna, pozwalam sobie zaprosic do przeczytania opisu mojej jesiennej kosmetyczki i - jesli sie Wam podoba - o glosy.

https://wizaz.pl/akcje/rossmann/ross....php?pid=19279

Moich zbiorow nie wklejam - projekt denko in progress - mam jeden zel, jeden krem, jeden tonik. Aha - mam tez jedna corke i to ona jest glownym powodem zatrzymywania sie glownie przy polkach dzieciowych.
mimbi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-12, 21:03   #2370
linaewe85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: woj. lubelskie
Wiadomości: 37
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

mimbi ja mam dwie córki, w tym jedną która ostatnio zapuściła mi się w daxa matującego, bo tak ślicznie pachniał
linaewe85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-08-04 19:36:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:26.