Problem ze ściąganiem Hybrydy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Manicure hybrydowy

Notka

Manicure hybrydowy Forum dla osób, które interesują się manicurem hybrydowy. Tutaj znajdziesz porady związane z technikami zdobienia paznokci. Poznasz plusy i minusy hybrydy.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-08-11, 00:54   #1
definitywna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 6

Problem ze ściąganiem Hybrydy


Cześć dziewczyny mam problem przy ściąganiu hybryd mianowicie nie schodzą one płatami tak jak powinny przy brzegach skórek jest dobrze, ale na reszcie paznokcia trzymają się bardzo mocno i trzeba je piłować pilnikiem. Mam zestaw z em nail (tak wiem różnesą opinie na jej temat, ale dla moich potrzeb wystarczą) Zakładając hybrydy użyłam primera, basy&finish dwóch warstw lakieru i na koniec base&finish. Przy ściąganiu piłowanie pierwszej warstwy lakieru aceton, 15 min pod folią i dziadostwo trzyma tak że trzeba jeszcze raz piłować delikatnie cały lakier.
Miała kiedyś któraś z was taki problem wina leży po stronie primera czy basy&finish a może ja coś robie źle?.
definitywna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-11, 09:37   #2
kaczuszka69
potworkowa
 
Avatar kaczuszka69
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: u Jego boku :)
Wiadomości: 13 222
Dot.: Problem ze ściąganiem Hybrydy

Cytat:
Napisane przez definitywna Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny mam problem przy ściąganiu hybryd mianowicie nie schodzą one płatami tak jak powinny przy brzegach skórek jest dobrze, ale na reszcie paznokcia trzymają się bardzo mocno i trzeba je piłować pilnikiem. Mam zestaw z em nail (tak wiem różnesą opinie na jej temat, ale dla moich potrzeb wystarczą) Zakładając hybrydy użyłam primera, basy&finish dwóch warstw lakieru i na koniec base&finish. Przy ściąganiu piłowanie pierwszej warstwy lakieru aceton, 15 min pod folią i dziadostwo trzyma tak że trzeba jeszcze raz piłować delikatnie cały lakier.
Miała kiedyś któraś z was taki problem wina leży po stronie primera czy basy&finish a może ja coś robie źle?.
może to być przez primer ja go używam tylko do pazurków, które przedłużam
__________________
już nie zgaśnie ogień w nas,
tak się kocha tylko raz...


Mysza

-15kg


kaczuszka69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-11, 10:15   #3
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Problem ze ściąganiem Hybrydy

Proszę pisać w wątku " hybrydy co robię nie tak". Następnym razem będą punkty za dublowanie wątków. Zamykam.

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Manicure hybrydowy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-08-11 10:15:43


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:12.