Kosmetyki Givenchy - wątek zbiorczy. - Strona 38 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-02-08, 19:29   #1111
Gothic_Daisy
Zakorzenienie
 
Avatar Gothic_Daisy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8 485
Dot.: Pryzmy Givenchy

Ja własnie złożyłam zamówienie na pryzmy 03 u kuzynki, która jedzie na nartki do Włoch - a nuż gdzieś tam je znajdzie w odpowiedniej cenie
Trzymajcie kciuki

Contax, z Twojego opisu wynika, że dobrze zrobiłam decydując się jednak na trójkę
__________________
Gothic_Daisy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-08, 20:15   #1112
sunset217
Raczkowanie
 
Avatar sunset217
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 72
Dot.: Pryzmy Givenchy

Chyba będę odosobniona w tej opinii, ale jeśli chodzi o kolorek 03 to uważam, że pasuje on do ciemniejszej karnacji, a przynajmniej takiej o brzoskwiniowym odcieniu (jak po wypiciu codziennej porcji soczku marchwiowego ). W moim przypadku, po jego nałożeniu, niestety twarz odcina się od szyi. Dobranie odpowiedniego koloru jest kwestią indywidualną i niestey ten odcień jest dla mnie nieodpowiedni. Wydaje mi się taki ceglany. Jednak poczekam z końcową opinią do okresu, gdy będę choć troszkę opalona. Odnośnie samego pudru, podtrzymuję swoje pierwsze wrażenie, że jest cudowny - pięknie pachnie, eliminuje używanie podkładu, trzyma się prawie cały dzień, a buźka prezentuje się wyjątkowo atrakcyjnie Maskuje rozszerzone pory, ale jednocześnie ich nie zatyka. Z pewnością (jeśli będzie taka możliwość) dokupię pastele Pozdrawiam cieplutko
sunset217 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-08, 20:19   #1113
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: Pryzmy Givenchy

Cytat:
Napisane przez sunset217 Pokaż wiadomość
Chyba będę odosobniona w tej opinii, ale jeśli chodzi o kolorek 03 to uważam, że pasuje on do ciemniejszej karnacji, a przynajmniej takiej o brzoskwiniowym odcieniu (jak po wypiciu codziennej porcji soczku marchwiowego ). W moim przypadku, po jego nałożeniu, niestety twarz odcina się od szyi. Dobranie odpowiedniego koloru jest kwestią indywidualną i niestey ten odcień jest dla mnie nieodpowiedni. Wydaje mi się taki ceglany. Jednak poczekam z końcową opinią do okresu, gdy będę choć troszkę opalona. Odnośnie samego pudru, podtrzymuję swoje pierwsze wrażenie, że jest cudowny - pięknie pachnie, eliminuje używanie podkładu, trzyma się prawie cały dzień, a buźka prezentuje się wyjątkowo atrakcyjnie Maskuje rozszerzone pory, ale jednocześnie ich nie zatyka. Z pewnością (jeśli będzie taka możliwość) dokupię pastele Pozdrawiam cieplutko
Zdecydowanie 03 jest dla ciemniejszych karnacji
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-08, 21:07   #1114
olik04
Zakorzenienie
 
Avatar olik04
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 929
Dot.: Pryzmy Givenchy

No 03 nie jest dla trupio bladych osob watpie aby sie sprawdził przy cerach koloru porcelanowego.
No ale jak pisałam, ja używam podkładów tylko ivory (200, 100), czyli te jasniutkie i u mnie nie ma problemu z pryzmami 3
To też kwestia tego, jak dużo "wypadnie" danego kolorku, raz mi wypadło za dużo tego ciemniejszego (własciwie tak przechyliłam ze prawie tylko ciemniejszy wypadł ) no i było ciut ciemne wtedy
Napewno nie należe do ciemnych karnacji ale do SUPER białych też nie takie tam ivory
Naprawde, to wszystko zalezy od cery, jedni maja bardziej żółtą, inni czerwonawa, różowawą, szarawą, beżową, porcelanową.

Załączam fotki kolorku mojej cery (jedno w ciemniejszym świetle- robione w pokoju, drugie w jaśniejszym- robione w łazience przy toaletce, trzecie- przy świetle dziennym) i do takiego trójeczka pasuje
jutro może zrobie fotki sweet carmelka
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_3493.JPG (7,7 KB, 71 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg skora.jpg (27,3 KB, 102 załadowań)
__________________

Edytowane przez olik04
Czas edycji: 2007-03-11 o 15:55
olik04 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-09, 06:05   #1115
sunset217
Raczkowanie
 
Avatar sunset217
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 72
Dot.: Pryzmy Givenchy

Olik czekamy na fotki puderku na Twojej twarzy Ja nie należę do bardzo bladych osób, a mimo to, jakoś źle się czuję w tym odcieniu (moja subiektywna opinia, może jestem przewrażliwiona). Ja również mam tendecję do wydobywania z pudełka koloru najmniej mi pasującego. Ale od dzisiaj buteleczka soczku marchwiowego i moja skóra za jakiś czas przybierze zdrowy, brzoskwiniowy odcień Wtedy "Sweet Caramel" będą idealne
sunset217 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-09, 07:46   #1116
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Pryzmy Givenchy

Cytat:
Napisane przez Gothic_Daisy Pokaż wiadomość
Ja własnie złożyłam zamówienie na pryzmy 03 u kuzynki, która jedzie na nartki do Włoch - a nuż gdzieś tam je znajdzie w odpowiedniej cenie
Trzymajcie kciuki

Contax, z Twojego opisu wynika, że dobrze zrobiłam decydując się jednak na trójkę
Też mi się tak wydaje.

Cytat:
Napisane przez olik04 Pokaż wiadomość
No 03 nie jest dla trupio bladych osob watpie aby sie sprawdził przy cerach koloru porcelanowego.
No ale jak pisałam, ja używam podkładów tylko ivory (200, 100), czyli te jasniutkie i u mnie nie ma problemu z pryzmami 3
To też kwestia tego, jak dużo "wypadnie" danego kolorku, raz mi wypadło za dużo tego ciemniejszego (własciwie tak przechyliłam ze prawie tylko ciemniejszy wypadł ) no i było ciut ciemne wtedy
Napewno nie należe do ciemnych karnacji ale do SUPER białych też nie takie tam ivory
Naprawde, to wszystko zalezy od cery, jedni maja bardziej żółtą, inni czerwonawa, różowawą, szarawą, beżową, porcelanową.

Załączam fotki kolorku mojej cery (jedno w ciemniejszym świetle- robione w pokoju, drugie w jaśniejszym- robione w łazience przy toaletce, trzecie- przy świetle dziennym) i do takiego trójeczka pasuje
jutro może zrobie fotki sweet carmelka
Dla trupio bladych i 02 będzie za ciemna

Ze zdjęć i podkładów, które używasz widać, że mamy podobne odcienie karnacji
Pójdę i jeszcze raz obejrzę 03 w świetle dziennym i nie wiem czy przypadkiem nie skorzystam z promocji
Contax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-09, 13:19   #1117
Aneta???
Zakorzenienie
 
Avatar Aneta???
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 6 340
GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???
Dot.: Pryzmy Givenchy

Ja przez ostatnie dwa miesiące używałam tylko sypkich pryzm,albo pastelowych albo beżowych,pięknie i delikatnie rozświetlały mi buzię,meteoryty moje poszły w odstawkę.Wczoraj jednak postanowiłam je położyć na twarz i pomyślałam:"Boże,jakie wielkie drobinki ".Różnica jest ogromna,teraz to pryzmy są moim numer 1 .Ale meteoryty i tak lubię i nie oddam .
__________________
Aneta??? jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-02-09, 15:21   #1118
lizzie
Zadomowienie
 
Avatar lizzie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 673
Dot.: Pryzmy Givenchy

Słuchajcie, byłam dziś w Sephorze w Złotych Tarasach i widziałam tester pryzm 05 Soft White. Szybko pobiegłam do asystentki zapytać się czy są te pryzmy w sprzedaży, a ona mi na to że były na początku ale juz sprzedane W takim razie, czy te pryzmy 05 są normalnie w Polsce w sprzedaży czy nie, bo już sama nie wiem... Ktoś pisał kilka/kilkanaście stron wcześniej że rozmawiał z dystrybutorem i że mają być tylko 02 i 03. A fajnie by było gdyby te 5 można było jakoś upolować...
__________________
Trust the lust. Go deeper.
lizzie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-09, 15:26   #1119
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: Pryzmy Givenchy

Cytat:
Napisane przez lizzie Pokaż wiadomość
Słuchajcie, byłam dziś w Sephorze w Złotych Tarasach i widziałam tester pryzm 05 Soft White. Szybko pobiegłam do asystentki zapytać się czy są te pryzmy w sprzedaży, a ona mi na to że były na początku ale juz sprzedane W takim razie, czy te pryzmy 05 są normalnie w Polsce w sprzedaży czy nie, bo już sama nie wiem... Ktoś pisał kilka/kilkanaście stron wcześniej że rozmawiał z dystrybutorem i że mają być tylko 02 i 03. A fajnie by było gdyby te 5 można było jakoś upolować...
Możliwe, że dystrybutor zdecydował się wprowadzić na wiosnę więcej odcieni do oferty w PL zachęcony wynikami sprzedaży .
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-09, 15:30   #1120
olik04
Zakorzenienie
 
Avatar olik04
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 929
Dot.: Pryzmy Givenchy

dzis TŻ zrobił mi fotki jak miałam pryzmy na sobie , jutro mi je przeniesie do kompa to wam wkleje
Aha, byłam dzis w Sephorze w ZŁotych Tarasach,
i przy pryzmach, tam są obok takie małe cztery kwadraciki kolorkow jakie ma puder, i były te kwadraciki do 2, 3, i.. 4 i 5 oczywiscie w sprzedaży widziałam tylko 2 i 3 (no, ale kwadraciki przeciez byly obok:P). No ale ok, pytam tą pania z sephory czy moge prosic ten numerek 5 :P ona że już szukam i otwiera tą wielką szuflade.. patrzy zdziwiona, jest tylko 2 i 3. I mowi ze teraz niestety nie ma. To ja na to, kiedy bedzie, a ona ze napewno jakos niedługo beda, trzeba za jakis czas przyjsc
Widac, ze kolejna jakas niedoinformowana, i nie wie ze u nas tych pryzm nie ma. Eh, no i po co wklejają tam kolorki do wyboru, skoro ich wybrac nie mozna?

ps. ktos mnie uprzedził z informacja :P
__________________

Edytowane przez olik04
Czas edycji: 2007-02-09 o 17:26
olik04 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-09, 17:22   #1121
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Pryzmy Givenchy

Cytat:
Napisane przez lizzie Pokaż wiadomość
Słuchajcie, byłam dziś w Sephorze w Złotych Tarasach i widziałam tester pryzm 05 Soft White. Szybko pobiegłam do asystentki zapytać się czy są te pryzmy w sprzedaży, a ona mi na to że były na początku ale juz sprzedane W takim razie, czy te pryzmy 05 są normalnie w Polsce w sprzedaży czy nie, bo już sama nie wiem... Ktoś pisał kilka/kilkanaście stron wcześniej że rozmawiał z dystrybutorem i że mają być tylko 02 i 03. A fajnie by było gdyby te 5 można było jakoś upolować...
Normalnie jak przeczytalam Twojego posta to krew mi stezala
Albo one sa delikatnie mowiac jakies niekompetentne, albo juz sama nie wiem. Wczoraj bylam w Zlotych Tarasach i rowniez rozmawialam z konsultantka Givenchy o kolorach i dostepnosci sypkich pryzm. I tak jak wczesniej pisalysmy beda tylko w sprzedazy 02 i 03. Sterczalam z nia i gadalam chyba z pol godziny, ogladalam cala kolorwke G i nie widzialam nawet testera 05. A wydaje sie, ze praca konsultantki jest taka nieskomplikowana, a widac ze niektorzy nie sa w stanie przyswoic nawet tak prostych informacji. Normalnie zaraz tam zadzwonie i ciekawe co tym razem mi powiedza
Contax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-02-09, 17:25   #1122
olik04
Zakorzenienie
 
Avatar olik04
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 929
Dot.: Pryzmy Givenchy

Chwila! Własnie sobie przypomniałam, że nie otwierałam testerów, ale oglądałam cyferki.
Były tylko 2 i 3.
5 nie było,
lizzie, gdzie ty tą 5 widziałas?
__________________
olik04 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-09, 17:49   #1123
lizzie
Zadomowienie
 
Avatar lizzie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 673
Dot.: Pryzmy Givenchy

Widziałam tez te małe kwadraciki, tam rzeczywiście było 2,3,4 i 5, ale były tez dwa pudry w testerach, jeden z nich to na pewno był 3 a drugi na moje oko to właśnie 5, miałam już go kiedyś w swoich rękach i wyglądał dokładnie identycznie. Nie otwierałam niestety pudełka, teraz żałuję, ale możliwe że światło w perfumerii przekłamało kolory i to mogła być 2 choć na nią nie wyglądała:/ Ale pani z którą rozmawiałam powiedziała że 5 była ale wyszła i że trzeba się dowiadywać bo mozliwe że się jeszcze pojawi.
__________________
Trust the lust. Go deeper.
lizzie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-09, 17:52   #1124
Aneta???
Zakorzenienie
 
Avatar Aneta???
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 6 340
GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???
Dot.: Pryzmy Givenchy

Cytat:
Napisane przez lizzie Pokaż wiadomość
Widziałam tez te małe kwadraciki, tam rzeczywiście było 2,3,4 i 5, ale były tez dwa pudry w testerach, jeden z nich to na pewno był 3 a drugi na moje oko to właśnie 5, miałam już go kiedyś w swoich rękach i wyglądał dokładnie identycznie. Nie otwierałam niestety pudełka, teraz żałuję, ale możliwe że światło w perfumerii przekłamało kolory i to mogła być 2 choć na nią nie wyglądała:/ Ale pani z którą rozmawiałam powiedziała że 5 była ale wyszła i że trzeba się dowiadywać bo mozliwe że się jeszcze pojawi.

Hmmm
__________________
Aneta??? jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-09, 18:42   #1125
dor6
Wtajemniczenie
 
Avatar dor6
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 134
Dot.: Pryzmy Givenchy

Cytat:
Napisane przez lizzie Pokaż wiadomość
Widziałam tez te małe kwadraciki, tam rzeczywiście było 2,3,4 i 5, ale były tez dwa pudry w testerach, jeden z nich to na pewno był 3 a drugi na moje oko to właśnie 5, miałam już go kiedyś w swoich rękach i wyglądał dokładnie identycznie. Nie otwierałam niestety pudełka, teraz żałuję, ale możliwe że światło w perfumerii przekłamało kolory i to mogła być 2 choć na nią nie wyglądała:/ Ale pani z którą rozmawiałam powiedziała że 5 była ale wyszła i że trzeba się dowiadywać bo mozliwe że się jeszcze pojawi.


Stare "dobre" czasy mi się przypomniały, tyle że wtedy taki tekst dotyczył raczej mięsiw, wędlin i innych egzotycznych rzeczy. Cóż O tempora, o mores
__________________
moja fragrantica
dor6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-09, 18:46   #1126
olik04
Zakorzenienie
 
Avatar olik04
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 929
Dot.: Pryzmy Givenchy

oj nie, to nie była piąteczka bo ja tylko numerki oglądałam i była 2 i 3. Albo cos sie tej pani pomerdało, albo rzeczywiscie była i wyszła w ciagu dwoch dni :P
w czwartek moge pojsc jeszcze raz i poogladac i dopytac sie jeszcze o piąteczke, akurat bede po egzaminie szla.
__________________
olik04 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-10, 14:28   #1127
olik04
Zakorzenienie
 
Avatar olik04
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 929
Dot.: Pryzmy Givenchy

Wklejamfotki jak miałam na sobie prisme libre 3 (w świetle dziennym)
dodaje fotke moich pryzm again 1 i pryzm libre 03 (niestety w sztucznym swietle te drugie wiec kolorki troszke przekłamane)
Mogą być ciut nieostre
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_2838.jpg (74,4 KB, 49 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_2945.jpg (103,1 KB, 85 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg popr2.jpg (18,1 KB, 92 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg popr3.jpg (24,3 KB, 108 załadowań)
__________________

Edytowane przez olik04
Czas edycji: 2007-03-11 o 15:57 Powód: ;)
olik04 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-10, 17:33   #1128
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Pryzmy Givenchy

Olik naprawde 03 nie jest za ciemna, efekt jest przynajmniej na zdjeciach bardzo naturalny, czyli sa dobrze dobrane kolorystycznie do Twojej karnacji

Powiedz jak wyglada skora po prasowanych pryzmach, tez tak ladnie jak po sypkich, czy roznia sie, a jak tak to czym? Swego czasu naczajalam sie na 01 i sama nie wiem czy jej sobie nie kupic jak nie trafie na sypkie softy
Contax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-10, 17:54   #1129
olik04
Zakorzenienie
 
Avatar olik04
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 929
Dot.: Pryzmy Givenchy

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
Olik naprawde 03 nie jest za ciemna, efekt jest przynajmniej na zdjeciach bardzo naturalny, czyli sa dobrze dobrane kolorystycznie do Twojej karnacji

Powiedz jak wyglada skora po prasowanych pryzmach, tez tak ladnie jak po sypkich, czy roznia sie, a jak tak to czym? Swego czasu naczajalam sie na 01 i sama nie wiem czy jej sobie nie kupic jak nie trafie na sypkie softy
Jeśli chodzi o pryzmy prasowane to genialnie matują skórę, może ciut rozświetlają, ale dośc marnie. Nie nadają na twarzy żadnego kolorku, ani nie ujednolicają. Jesli chcesz tylko matowic skóre, bez sztucznego efektu, bez widocznej powłoczki na twarzy, to jest ok. Nadaja sie do matowienia w ciagu dnia, ale nie ukryja róznych mankamentow. Tak jak w sypkich, cera jest po nim lekko jedwabista i miła w dotyku
Jednak w ogole sie nie umywają do sypkich pryzm. Sypkie pryzmy w magiczny sposob ujednolicaja kolor cery, rózne mankamenty sa jakby po nim mniej widoczne, a przy tym nie widac, zebym miala jakikolwiek puder na twarzy. I skora jest po nim jedwabista. Dodatkowo jakos rozświetlają moją skórę, wygląda na "zdrowsza" i bardziej promienną, bez żadnych drobinek itp.
__________________
olik04 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-02-10, 18:39   #1130
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Pryzmy Givenchy

Olik dzieki za porownanie

a tu najnowsze Prismissime => http://www.allegro.pl/item165601035_...e_nowosc_.html
Contax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-10, 20:31   #1131
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Pryzmy Givenchy

Z listy pryzmowych wojaży możecie wykreślić bezcłówkę na granicy austriacko-czeskiej, obok miejscowości Kaplice bodajże (Czechy) - zrobili tam przemeblowanie, zlikwidowali całą kolorówkę, zostawili tylko perfumy i trochę pielęgnacji (Lancome, Nivea i jakieś nieznane mi zestawy balsamowe). Kiedyś mieli Swatcha, kosmetyki kolorowe, a teraz? Eh. Z plusów: przewąchałam trochę testerów i wyleczyłam się z kilku zakupów w ciemno, ceny wyższe niż na Allegro (procz super przecen typu Casmir 19euro/30ml - też się z niego wyleczyłam ). A, Nemo tam dostatek
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-10, 21:31   #1132
margaretka02
Wtajemniczenie
 
Avatar margaretka02
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 784
GG do margaretka02
Dot.: Pryzmy Givenchy

Cytat:
Napisane przez olik04 Pokaż wiadomość
Wklejamfotki jak miałam na sobie prisme libre 3 (w świetle dziennym)
dodaje fotke moich pryzm again 1 i pryzm libre 03 (niestety w sztucznym swietle te drugie wiec kolorki troszke przekłamane)
Mogą być ciut nieostre

Ładne! Teraz już naprawdę nie wiem, które kupić, 2 czy 3
margaretka02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-10, 22:16   #1133
olik04
Zakorzenienie
 
Avatar olik04
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 929
Dot.: Pryzmy Givenchy

Cytat:
Napisane przez margaretka02 Pokaż wiadomość
Ładne! Teraz już naprawdę nie wiem, które kupić, 2 czy 3
a powiedz, czy twoja cera ma tendencje do bycia "lekko różowawą"?
I jakich numerków, nazwy kolorkow podkładow/pudrow najczesciej uzywasz?
I ogolnie jaki kolorek ma twoja cera?
Nie wiem czy pisałas juz o tym, ale jak odpowiesz to moze bede mogla ci doradzic
__________________
olik04 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-10, 22:28   #1134
Aneta???
Zakorzenienie
 
Avatar Aneta???
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 6 340
GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???
Dot.: Pryzmy Givenchy

Ładne,ale mimo,że puder nie jest ciemny,do jasnej (mojej) cery się by nie nadał .Za to Tobie Olik04 doskonale pasują .
__________________
Aneta??? jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-10, 22:52   #1135
dor6
Wtajemniczenie
 
Avatar dor6
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 134
Dot.: Pryzmy Givenchy

Czy wiecie, czy [IMG]file:///C:/DOCUME%7E1/DOROTA%7E1/USTAWI%7E1/Temp/moz-screenshot.jpg[/IMG] ten pędzel można kupić w Czechach ? http://www.wizaz.pl/forum/attachment...1&d=1160140187

To ten kolorowy do sypkich pryzm (gdyby link się nie otwierał). Któraś z Wizażanek niedawno wspominała w tym wątku, że w Czechach jest pełna oferta pryzm Givenchy, więc może też są te pędzle.
__________________
moja fragrantica
dor6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-10, 22:58   #1136
margaretka02
Wtajemniczenie
 
Avatar margaretka02
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 784
GG do margaretka02
Dot.: Pryzmy Givenchy

Cytat:
Napisane przez olik04 Pokaż wiadomość
a powiedz, czy twoja cera ma tendencje do bycia "lekko różowawą"?
I jakich numerków, nazwy kolorkow podkładow/pudrow najczesciej uzywasz?
I ogolnie jaki kolorek ma twoja cera?
Nie wiem czy pisałas juz o tym, ale jak odpowiesz to moze bede mogla ci doradzic
Zadajesz mi trudne pytania, bo sama nie potrafię dokładnie okreslić, jak to ze mną jest

Nie mogę używać pudrów, kiedy sa choćby odrobinę różowe, bo wyglądam jak świnka. Z drugiej strony, mogę położyć na twarz różowy róż, różowawe kulki i wyglądam naturalnie.

Przykładowo używam:
Teint Idole Ultra 01 Beige Albatre
Chanel DP 50 Poudre
Sephora puder w kamieniu D 20
Lucidity 01 Light
Meteoryty Mythic - po wyjęciu wiekszości różowych i fioletowch kulek - dlatego się martwię tą 02: ma różowy i fioletowy kwadrat.
Guerlain syplki nr 02 Perlee nie robi ze mnie świnki, chociaz niektóre dziewczyny mówiły, że miały po nim różowawy odcień na twarzy.

Wszystkie te kolory są jasne, wpadają w jasny żółty lub jasny beż.

Boję się, że sypki 03 będzie za ciemny, a jak będzie za ciemny, to już nic nie pomoże.

Widziałam i 02 i 03 i ja nadal nie wiem, który byłby lepszy
Pomocy!
margaretka02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-10, 23:05   #1137
olik04
Zakorzenienie
 
Avatar olik04
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 929
Dot.: Pryzmy Givenchy

margaretka02
To raczej 02 nie bedzie dobry dla ciebie, będzie wydobywał twoje różowatości. Podkłady i pudry tez uzywam te najjasniejsze, i mimo to 03 pryzm jest dla mnie dobra.
Z dwojga "złego" proponuje jednak 3. Ale trudno mi okreslic, czy bedzie u ciebie za ciemny czy nie. Jesli jestes trupio biała to lepiej go nie kupuj.
Tylko trzeba uważac przy używaniu trójeczki, żeby wszystkie kolorki wypadały w podobnej ilości. No i trzeba je równomiernie wymięszać.

Chyba że zaczekasz na jakas dobra dusze z zagranicy która przywiezie ci soft white
__________________
olik04 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-10, 23:06   #1138
Aneta???
Zakorzenienie
 
Avatar Aneta???
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 6 340
GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???
Dot.: Pryzmy Givenchy

Cytat:
Napisane przez margaretka02 Pokaż wiadomość
Zadajesz mi trudne pytania, bo sama nie potrafię dokładnie okreslić, jak to ze mną jest

Nie mogę używać pudrów, kiedy sa choćby odrobinę różowe, bo wyglądam jak świnka. Z drugiej strony, mogę położyć na twarz różowy róż, różowawe kulki i wyglądam naturalnie.

Przykładowo używam:
Teint Idole Ultra 01 Beige Albatre
Chanel DP 50 Poudre
Sephora puder w kamieniu D 20
Lucidity 01 Light
Meteoryty Mythic - po wyjęciu wiekszości różowych i fioletowch kulek - dlatego się martwię tą 02: ma różowy i fioletowy kwadrat.
Guerlain syplki nr 02 Perlee nie robi ze mnie świnki, chociaz niektóre dziewczyny mówiły, że miały po nim różowawy odcień na twarzy.

Wszystkie te kolory są jasne, wpadają w jasny żółty lub jasny beż.

Boję się, że sypki 03 będzie za ciemny, a jak będzie za ciemny, to już nic nie pomoże.

Widziałam i 02 i 03 i ja nadal nie wiem, który byłby lepszy
Pomocy!

Uważam,że dla Ciebie 03 mogą być za ciemne.Kosmetyki,które wymieniłaś są do jasnej karnacji.A testowałaś puder na twarzy?

EDIT:Teraz już wszystko jasne (patrz post wyżej)
02 raczej nie będzie barwił na różowo
__________________
Aneta??? jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-10, 23:19   #1139
Mirianka
Zakorzenienie
 
Avatar Mirianka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 10 785
Dot.: Pryzmy Givenchy

kurcze,ale sie wkurzyłam z jakiegos powodu zamknęli mi konto i jeszcze nie podali ŻADNEJ przyczyny! chyba sie zachlastam aaa


ps 02 nie podkreslają rózowatosci (mówi to jasno-różowa)
__________________

Mirianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-10, 23:22   #1140
olik04
Zakorzenienie
 
Avatar olik04
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 929
Dot.: Pryzmy Givenchy

Cytat:
Napisane przez Mirianka Pokaż wiadomość
kurcze,ale sie wkurzyłam z jakiegos powodu zamknęli mi konto i jeszcze nie podali ŻADNEJ przyczyny! chyba sie zachlastam aaa

ps 02 nie podkreslają rózowatosci (mówi to jasno-różowa)
bo jakaś wizażanka pisała ze jej podkreśla różowości
Może jednak lepiej jakoś skombinuj sobie próbki, bo ja też używam wszystkich najjaśniejszych odcieni a 03 jest dla mnie ok. Widac nie ma reguły

Mirianka -> własnie widziałam ze zostałas "zamknięta" A zmieniałas może jakies dane na allegro u siebie w profilu?
Nie napisali ci na maila żadnej informacji?
__________________
olik04 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:28.