Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-07-07, 15:26   #151
dentico
Rozeznanie
 
Avatar dentico
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Pabianice
Wiadomości: 586
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Pewnie tak
__________________
http://denticoo.blogspot.com/
dentico jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-07, 17:11   #152
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

dziewczyny napiszcie proszę ile czekacie ostatnimi czasy na paczki z Korei? wcześniej u mnie było to od 5-20 dni roboczych i żadnych problemów. A od jakiegoś czasu mam pecha i drugie zamówienie pod rząd nie przychodzi otwierałam już dwa spory po 40 dniach od rzekomej wysyłki. Boje się zamawiać 3 raz bo może znowu nie przyjdzie czy gdyby UC zatrzymał paczkę to dostałabym jakieś pismo od nich i po jakim czasie?
dodam że u dwóch różnych sprzedawców różne rzeczy zamawiałam

Edytowane przez iamsolucky
Czas edycji: 2012-07-07 o 17:12
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-07, 17:44   #153
lolalolaa
Raczkowanie
 
Avatar lolalolaa
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 153
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość
dziewczyny napiszcie proszę ile czekacie ostatnimi czasy na paczki z Korei? wcześniej u mnie było to od 5-20 dni roboczych i żadnych problemów. A od jakiegoś czasu mam pecha i drugie zamówienie pod rząd nie przychodzi otwierałam już dwa spory po 40 dniach od rzekomej wysyłki. Boje się zamawiać 3 raz bo może znowu nie przyjdzie czy gdyby UC zatrzymał paczkę to dostałabym jakieś pismo od nich i po jakim czasie?
dodam że u dwóch różnych sprzedawców różne rzeczy zamawiałam
do mnie paczki przychodza w 9 dni od dnia wysylki jak narazie ani dnia wiecej, a zamawialam u kilku sprzedawcow i zawsze taki sam czas
lolalolaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-07, 17:51   #154
Alishia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-02
Wiadomości: 66
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość
dziewczyny napiszcie proszę ile czekacie ostatnimi czasy na paczki z Korei? wcześniej u mnie było to od 5-20 dni roboczych i żadnych problemów. A od jakiegoś czasu mam pecha i drugie zamówienie pod rząd nie przychodzi otwierałam już dwa spory po 40 dniach od rzekomej wysyłki. Boje się zamawiać 3 raz bo może znowu nie przyjdzie czy gdyby UC zatrzymał paczkę to dostałabym jakieś pismo od nich i po jakim czasie?
dodam że u dwóch różnych sprzedawców różne rzeczy zamawiałam
W czasie euro oczywiście paczki szły dłużej, ale w ciągu maksymalnie 2 tygodni docierały do mnie. A od UC dostałabyś pismo i to dosyć szybko.

Pewnie nie brałaś paczek rejestrowanych ? One wprawdzie kosztują 2-2,5$ drożej, ale oszczędność nerwów jest ogromna.
Alishia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-07, 18:07   #155
Czelz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 264
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość
dziewczyny napiszcie proszę ile czekacie ostatnimi czasy na paczki z Korei? wcześniej u mnie było to od 5-20 dni roboczych i żadnych problemów. A od jakiegoś czasu mam pecha i drugie zamówienie pod rząd nie przychodzi otwierałam już dwa spory po 40 dniach od rzekomej wysyłki. Boje się zamawiać 3 raz bo może znowu nie przyjdzie czy gdyby UC zatrzymał paczkę to dostałabym jakieś pismo od nich i po jakim czasie?
dodam że u dwóch różnych sprzedawców różne rzeczy zamawiałam
Moje ostatnie zamówienie szło 10 dni i zazwyczaj tyle idą, chociaż zdarzyło się, że doszły po 20 dniach lub dłużej.
Czelz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-07, 18:48   #156
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

dziękuję za odpowiedzi . Tak brałam nierejestrowane, kiedyś tylko raz rejestrowaną wzięłam i szła dłużej nawet niż zwykłe. Najczęściej szły do mnie 8-10 dni od zamówienia, kilka razy 5 dni i dwa razy ze 3 tygodnie. Dlatego nie bałam się brać zwykłej bo zawsze błyskawicznie były u mnie. Trzeba teraz dopłacać na to wychodzi
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-07, 21:18   #157
Kinaa1
Wtajemniczenie
 
Avatar Kinaa1
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 2 595
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

iamsolucky
ja nie lubię nierejestrowanych i to nie ze względu na czas dostawy - często moje giną - ale płacę PP więc strachu nie ma o kasę - tylko towaru brak
__________________

Autorka zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny
Kinaa1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-07-08, 10:02   #158
Alishia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-02
Wiadomości: 66
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

A tak w ogóle to jak wam idą spory ze sprzedawcami w razie zaginięcia paczki ?

Ostatnio dosyć często w opisach aukcji widuję informacje, że jeśli ktoś się decyduje na paczkę nierejestrowaną to sprzedawca nie odpowiada za jej ewentualne zaginięcie, ale też nie wiem na ile zgodne z prawem są takie deklaracje.
Alishia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-08, 10:09   #159
katniewojt
Zakorzenienie
 
Avatar katniewojt
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 11 569
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez Czelz Pokaż wiadomość
Moje ostatnie zamówienie szło 10 dni i zazwyczaj tyle idą, chociaż zdarzyło się, że doszły po 20 dniach lub dłużej.
Do tej pory 2 razy zamawiałam z Korei i za każdym razem paczka "szła" do mnie coś koło miesiąca. Ze stempla pocztowego wynikało, że paczka wcale nie szła miesiąc tylko była wysłana tydzień przed dotarciem do mnie
Teraz czekam na kolejną pakę: ze złotym korektorem skin79 oraz skin79 orange

Też wolę dopłacić, żeby paka była rejestrowana
katniewojt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-08, 13:35   #160
kami007
Rozeznanie
 
Avatar kami007
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Wrocław/Sieradz
Wiadomości: 514
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

katniewojt widziałam w arkuszu, że dostałaś od zygmus ten Mizon Collagenic BB. Próbowałaś go? Jaki ma kolor, konsystencję i krycie? Dałabyś radę wstawićć swatche?
kami007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-08, 13:45   #161
katniewojt
Zakorzenienie
 
Avatar katniewojt
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 11 569
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez kami007 Pokaż wiadomość
katniewojt widziałam w arkuszu, że dostałaś od zygmus ten Mizon Collagenic BB. Próbowałaś go? Jaki ma kolor, konsystencję i krycie? Dałabyś radę wstawićć swatche?
Dawno go testowałam... Jest jasny, dość gęsty, żółty, dobrze się rozprowadza Nie jest zły, ale orange nie pobił Nie pamiętam jak ze świeceniem, ale u mnie to też zależy od dnia

Zdjęcia słabej jakości, ale nie dam rady lepszych zrobić, przepraszam. Na żywo nie jest taki perfidnie żółty
Pierwszy to skinfood herbaciany wersja z brzoskwinią, drugi to ten mizon, a trzeci to holika watery
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0079.jpg (63,7 KB, 43 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0080.jpg (55,9 KB, 61 załadowań)
katniewojt jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-08, 21:29   #162
kami007
Rozeznanie
 
Avatar kami007
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Wrocław/Sieradz
Wiadomości: 514
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez katniewojt Pokaż wiadomość
Dawno go testowałam... Jest jasny, dość gęsty, żółty, dobrze się rozprowadza Nie jest zły, ale orange nie pobił Nie pamiętam jak ze świeceniem, ale u mnie to też zależy od dnia

Zdjęcia słabej jakości, ale nie dam rady lepszych zrobić, przepraszam. Na żywo nie jest taki perfidnie żółty
Pierwszy to skinfood herbaciany wersja z brzoskwinią, drugi to ten mizon, a trzeci to holika watery
dziękuję za opis i tak szybkie foty
w sumie całkiem niezły dla mnie mógłby być choć Skin79 Orange to jeden z moich ulubionych

Edytowane przez kami007
Czas edycji: 2012-07-08 o 21:30
kami007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-12, 20:15   #163
zuz123
Zadomowienie
 
Avatar zuz123
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 742
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Może komuś się przyda:

Krem BB DANAHAN ECOPURE Organic Natural:

Japanese Cypress Water, titanium dioxide, dimethicone, cyclopentasiloxane, Butylene Glycol, Butylene Glycol Dicaprylate/Dicaprate, glycerin, Cyclohexasiloxane, Dipropylene Glycol,
Cetyl PEG/PPG-10/1 Dimethicone, Arbutin, zinc oxide, talc, magnesium sulfate, Dimethicone/Vinyl Dimethicone Crosspolymer, Sorbitan Sesquioleate, Polyglyceryl-4 Isostearate, Sorbitan Olivate,
Disteardimonium Hectorite, polyglyceryl -3 beeswax, Hexyldecyl Laurate,
Polyglutamic Acid, Oregano leaf extract, Spearmint extract, Lemon balm extract, Bergamot Leaf extract, Basil leaf extract, Sage leaf extract,
chamomile flower extract, Rosemary extract, lavender extract,
Hydrogenated Lecithin, Caprylic/Capric Triglyceride, Coco-Caprylate/Caprate, Cetyl phosphate, Sodium Ascorbyl Phosphate,
Triethoxycaprylylsilane, Propylene Carbonate, Dimethicone/Methicone Copolymer, adenosine, Disodium EDTA, phenoxyehtanol, Caprylyl Glycol,
1,2 Hexane-diol, Ethylhexylglycerin, fragrance, red iron oxide, yellow iron oxide, black iron oxide
__________________
Nie chcę zabijać czasu. Chcę chwytać go mocno i odciskać swój ślad na świecie.

wymiana
zuz123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-13, 12:29   #164
Olkaaaa_s
Zakorzenienie
 
Avatar Olkaaaa_s
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 362
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Przyszła mi paczka z Korei po równym tygodniu

Zamawiałam u Ruby7676(chyba taki nick mniej więcej).
No i mam w końcu Misshę. Jak ja się stęskniłam za tym zapachem Nie mówiąc już o efektach na twarzy
Olkaaaa_s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-13, 13:42   #165
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez Olkaaaa_s Pokaż wiadomość
Przyszła mi paczka z Korei po równym tygodniu

Zamawiałam u Ruby7676(chyba taki nick mniej więcej).
No i mam w końcu Misshę. Jak ja się stęskniłam za tym zapachem Nie mówiąc już o efektach na twarzy
o szybko ehh kiedyś do mnie też tak szybko przychodziły ale się skończyły dobre czasy brałaś zwykłą czy rejestrowaną? U ruby fajne promocje są często
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-13, 17:56   #166
Olkaaaa_s
Zakorzenienie
 
Avatar Olkaaaa_s
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 362
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość
o szybko ehh kiedyś do mnie też tak szybko przychodziły ale się skończyły dobre czasy brałaś zwykłą czy rejestrowaną? U ruby fajne promocje są często
Nie mam pojęcia, jaką brałam W każdym razie, nie płaciłam za przesyłkę. Faktycznie, u niej Missha 50 ml była najtaniej To była moja pierwsza paczka z Korei i już mam ochotę na następną
Olkaaaa_s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-13, 23:02   #167
BeautyCandy
Raczkowanie
 
Avatar BeautyCandy
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 389
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Do mnie dziś przyszła paczka z Korei Szła całe 9 dni Juz sie nie moge doczekać testowania
__________________

4.1o - Dior Nude Shimmer Instant Illuminating Powder
BeautyCandy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-14, 08:26   #168
Kinaa1
Wtajemniczenie
 
Avatar Kinaa1
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 2 595
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez BeautyCandy Pokaż wiadomość
Do mnie dziś przyszła paczka z Korei Szła całe 9 dni Juz sie nie moge doczekać testowania
a co kupiłaś?
__________________

Autorka zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny
Kinaa1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-14, 10:38   #169
BeautyCandy
Raczkowanie
 
Avatar BeautyCandy
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 389
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez Kinaa1 Pokaż wiadomość
a co kupiłaś?
Lioele Dollish fioletowy, mialam wczesniej kilka probek i w koncu zdecydowalam sie kupic cala butle. Emulsje kolagenową z Etude House i SkinFood Good Afternoon Peach Green Tea bb cream - tu wybralam kolor nr 2... troche za ciemny
__________________

4.1o - Dior Nude Shimmer Instant Illuminating Powder
BeautyCandy jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-14, 13:53   #170
Kinaa1
Wtajemniczenie
 
Avatar Kinaa1
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 2 595
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez BeautyCandy Pokaż wiadomość
Lioele Dollish fioletowy, mialam wczesniej kilka probek i w koncu zdecydowalam sie kupic cala butle. Emulsje kolagenową z Etude House i SkinFood Good Afternoon Peach Green Tea bb cream - tu wybralam kolor nr 2... troche za ciemny
dla mnie nr 1 tez za ciemny - nie lubię BB ze SkinFood.

a ta emulsja jak? daj znac jak potestujesz
__________________

Autorka zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny
Kinaa1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-14, 14:03   #171
BeautyCandy
Raczkowanie
 
Avatar BeautyCandy
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 389
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez Kinaa1 Pokaż wiadomość
dla mnie nr 1 tez za ciemny - nie lubię BB ze SkinFood.

a ta emulsja jak? daj znac jak potestujesz
Nie mialam nigdy bb SkinFood zobaczymy jak sie sprawdzi
Emulsja jest bardzo fajna. Mialam wczesniej miniaturke 5ml ( wystarczyla na ok 3 tygodnie przy codziennym stosowaniu rano i wieczorem ). Stosowałam razem z tonerem z tej serii lub czasami bez. Świetnie nawilża skóre, dobrze się wchłania i nie zapycha. Pomogła mi się pozbyć suchych skórek, a wczesniej nic mi nie pomagało. Bardzo ujędrniła mi skóre Miniaturki ( emulsja + toner) kosztują ok 3 dolce na ebayu warto sprobowac
__________________

4.1o - Dior Nude Shimmer Instant Illuminating Powder

Edytowane przez BeautyCandy
Czas edycji: 2012-07-14 o 14:06
BeautyCandy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-14, 19:19   #172
Kinaa1
Wtajemniczenie
 
Avatar Kinaa1
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 2 595
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez BeautyCandy Pokaż wiadomość
Nie mialam nigdy bb SkinFood zobaczymy jak sie sprawdzi
Emulsja jest bardzo fajna. Mialam wczesniej miniaturke 5ml ( wystarczyla na ok 3 tygodnie przy codziennym stosowaniu rano i wieczorem ). Stosowałam razem z tonerem z tej serii lub czasami bez. Świetnie nawilża skóre, dobrze się wchłania i nie zapycha. Pomogła mi się pozbyć suchych skórek, a wczesniej nic mi nie pomagało. Bardzo ujędrniła mi skóre Miniaturki ( emulsja + toner) kosztują ok 3 dolce na ebayu warto sprobowac
dzięki - poszukam.
Ja używam teraz Hada labo - emulsje nawilżającą.
krótką notkę dałam tu http://kosmetycznepodroze.blogspot.c...hada-labo.html
__________________

Autorka zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny
Kinaa1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-15, 17:22   #173
Jacqueline27
Raczkowanie
 
Avatar Jacqueline27
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 479
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Ja mam niestety jakiegoś pecha. Kupiłam Missha M Perfect Cover. Wszystko pięknie i ładnie, aż do pewnego momentu. Zaczęło się wieczorem od swędzenia koło oka. Rano: oczy spuchnięte, czerwona bardzo sucha skóra pod okiem, twarz czerwona, pełna krostek-kasza (niektórych ropnych). Wszystko to zostało tylko na policzkach. Skóra w okolicach strefy T - nietknięta. Testowałam jednego dnia 4 produkty, więc nie wiedziała że to Missha mnie tak załatwiła. Wyleczyłam się i głupia z powrotem zaczęłam ją nakładać na buzię. Teraz uczuliła mnie po 3 dniach ale mniej intensywnie.
Kupiłam dzisiaj na allegro kilka próbek innych BB kremów. I teraz się zastanawiam czy to ma sens? Może to jakiś składnik tych kremów tak działa na moją skórę? Nigdy wcześniej mi się to nie zdarzyło.
Mam cerę naczynkową, wrażliwą, tłustą z tendencją do pryszczy i zapychania.
Ma ktoś jakiś pomysł?
A może to nie Missha? Inna opcja to krem Ava Mustela pod oczy. Tylko że akurat jego używałam już wcześniej, więc chyba tak się tylko łudzę że to nie Mishha

Edytowane przez Jacqueline27
Czas edycji: 2012-07-15 o 17:27 Powód: dodanie informacji
Jacqueline27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-15, 17:36   #174
zuz123
Zadomowienie
 
Avatar zuz123
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 742
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez Jacqueline27 Pokaż wiadomość
Ja mam niestety jakiegoś pecha. Kupiłam Missha M Perfect Cover. Wszystko pięknie i ładnie, aż do pewnego momentu. Zaczęło się wieczorem od swędzenia koło oka. Rano: oczy spuchnięte, czerwona bardzo sucha skóra pod okiem, twarz czerwona, pełna krostek-kasza (niektórych ropnych). Wszystko to zostało tylko na policzkach. Skóra w okolicach strefy T - nietknięta. Testowałam jednego dnia 4 produkty, więc nie wiedziała że to Missha mnie tak załatwiła. Wyleczyłam się i głupia z powrotem zaczęłam ją nakładać na buzię. Teraz uczuliła mnie po 3 dniach ale mniej intensywnie.
Kupiłam dzisiaj na allegro kilka próbek innych BB kremów. I teraz się zastanawiam czy to ma sens? Może to jakiś składnik tych kremów tak działa na moją skórę? Nigdy wcześniej mi się to nie zdarzyło.
Mam cerę naczynkową, wrażliwą, tłustą z tendencją do pryszczy i zapychania.
Ma ktoś jakiś pomysł?
A może to nie Missha? Inna opcja to krem Ava Mustela pod oczy. Tylko że akurat jego używałam już wcześniej, więc chyba tak się tylko łudzę że to nie Mishha
Nie przejmuj się, Missha dla niektórych (w tym dla mnie) jest nie do używania. Mnie np. zapchała po 2 dniach, co nie zdarzyło mi się z innym kremem BB.
__________________
Nie chcę zabijać czasu. Chcę chwytać go mocno i odciskać swój ślad na świecie.

wymiana
zuz123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-15, 19:38   #175
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Trochę prawda. Mnie też Misshe trochę zapychają - pojawiają mi się takie "suche", podskórne wypryski na policzkach. Żałuje, bo Missha fajnie wyrównuje koloryt (acz odcień mi nie pasuje zupełnie), więc czasem ją mieszam ze skinfoodem, ale staram się nie przesadzać.

Mam jeszcze takie pytanie do dziewczyn, co testowały różne skinfoody. Jest może jakiś skinfood, który jest żołty i daje glow/rozświetlenie? Dotychczas próbowałam Peach Sake Pore - na plus oraz Grapecell coś tam - tu odcień wciąż dobry niestety podkreśla suche skórki i wygląda na cerze jak zwykły podkład a nie krem BB. Oba nie dają żadnego fajnego wykończenia/rozświetlenia, które lubię.
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-16, 07:10   #176
Kinaa1
Wtajemniczenie
 
Avatar Kinaa1
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 2 595
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez earthpace Pokaż wiadomość
Trochę prawda. Mnie też Misshe trochę zapychają - pojawiają mi się takie "suche", podskórne wypryski na policzkach. Żałuje, bo Missha fajnie wyrównuje koloryt (acz odcień mi nie pasuje zupełnie), więc czasem ją mieszam ze skinfoodem, ale staram się nie przesadzać.

Mam jeszcze takie pytanie do dziewczyn, co testowały różne skinfoody. Jest może jakiś skinfood, który jest żołty i daje glow/rozświetlenie? Dotychczas próbowałam Peach Sake Pore - na plus oraz Grapecell coś tam - tu odcień wciąż dobry niestety podkreśla suche skórki i wygląda na cerze jak zwykły podkład a nie krem BB. Oba nie dają żadnego fajnego wykończenia/rozświetlenia, które lubię.
mam to samo z niektórymi BB. A z żółtych znam tylko (to znaczy używałam i to nie SkinFood) SANA Pore Putty Makeup Base.
__________________

Autorka zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny
Kinaa1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-16, 08:04   #177
dentico
Rozeznanie
 
Avatar dentico
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Pabianice
Wiadomości: 586
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Dla zainteresowanych na blogu mgiełka z Vit C z skin 79 i maska z winem Innisfree.
__________________
http://denticoo.blogspot.com/
dentico jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-16, 08:44   #178
Kayako
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 676
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Żółte BB: http://seraphase.blogspot.com/2012/0...reams-are.html
Kayako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-16, 11:17   #179
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Dzięki wielkie. Będę próbować
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-16, 14:52   #180
Ishani
Zadomowienie
 
Avatar Ishani
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 718
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Dziewczyny czy Wy wiecie co się dzieje z Zygmus? Nie śledziłam wątku, i nie mogę znaleźć info, a w sumie czekałam na jeszcze jedną przesyłkę Mógłby ktoś w skrócie mnie oświecić bardzo proszę
Ishani jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:51.